PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بيان مشكلات فني در اينجا صورت گيرد

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۰, ۱۵:۲۶
دوستان مشكلاتي كه با آن مواجه ميشوند را دراينجا مطرح كنند

شهيدان
۱۳۸۶/۰۹/۱۰, ۲۰:۰۷
اين مطلب را اشتباها جاي ديگه هم نوشتم ولي جاش اينجا بود.......
باسلام وتشكر از زحمات شما
لطف كنيد مشكل جستجوگر سايت را هم حل كنيد .چون چند بار امتحان كردم تا موضوعات يا مطالب ارسالي را سرچ كنم نتوانستم .يعني نشد ........:p:salavat:

شهيدان
۱۳۸۶/۰۹/۱۰, ۲۰:۱۲
يك مشكل ديگه هم كه وجود داره و برخي دوستان هم اتفاق نظر داشتند اينكه سايت دير باز مي شود
حالا خط كنده يا نه نمي دانم ولي فكر مي كنم صفحه اول سايت لوگوها و عكس بالاي سايت باعث سنگيني سايت شده اند.
اگر كسي از شهر ديگر بخواهد وارد شود اگر چند بار سعي كند ونتواند ديگر براي هميشه با سايت باي باي مي كند................باي باي

.:MONTAZER:.
۱۳۸۶/۰۹/۱۰, ۲۳:۳۴
من از بابت حل مشکل قسمت دانلود تشکر می کنم.
باقی مشکلات را در پیام خصوصی مطرح خواهم کرد
یا علی مددی

askari110
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۱۳:۰۲
باسلام

هنوز مشكل جستجوگر سايت حل نشده .لطفا بعد از رفع مشكل اول امتحان بفرماييد بعد اعلام رفع مشكل نماييد.
باتشكر

askari110
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۱۳:۲۱
باسلام مجدد
درضمن ساعت سايت هم خواب تشريف دارند .مطلبي كه ثبت مي كند را حدود 4 ساعت عقب تر اعلام مي كنه ....
شايد باطريش تموم شده . براي سلامتيش :salavat:

شهيدان
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۱۳:۲۸
باسلام
وقتي با آي دي شهيدان وارد مي شوم اصلا در بخش كنترل پنل جعبع ويرايش امضاء وجود ندارد واصلا دكمه كاربري هم كه فرموديد وجود ندارد. ولي وقتي با آيدي ديگرم مي روم همه اين امكانات وجود دارد...
فكر كنم اينها هم مثل شهيدان پرپر شدند...;)

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۱۵:۲۶
باسلام

هنوز مشكل جستجوگر سايت حل نشده .لطفا بعد از رفع مشكل اول امتحان بفرماييد بعد اعلام رفع مشكل نماييد.
باتشكر

شما حتما با شیوه جستجوی این انجمن هاآشنایی ندارید حتما برای درك بهتر حرفم به انجمن هاي ديگر مراجعه كنید نهایت بازدهی كه در جستجو میشود ازاین انجمن ها انتظار داشت اكنون تنظیم شده منتها ابتدای طرح اشكال اصلا جستجو نمیكرد مثلا من "مشكلات" را جستجو میكردم نتیجه این بود كه چنین عبارتی وجود ندارد اما حالا شما سرچ كن نتیجه رو ببین

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۱۵:۳۶
باسلام مجدد
درضمن ساعت سايت هم خواب تشريف دارند .مطلبي كه ثبت مي كند را حدود 4 ساعت عقب تر اعلام مي كنه ....
شايد باطريش تموم شده . براي سلامتيش :salavat:

ساعت سايت مثل ساعت كار ميكند:) شايد مرورگر شما از كش استفاده ميكنه بايد چندين بار رفرش كنيد

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۱۵:۴۶
باسلام
وقتي با آي دي شهيدان وارد مي شوم اصلا در بخش كنترل پنل جعبع ويرايش امضاء وجود ندارد واصلا دكمه كاربري هم كه فرموديد وجود ندارد. ولي وقتي با آيدي ديگرم مي روم همه اين امكانات وجود دارد...
فكر كنم اينها هم مثل شهيدان پرپر شدند...;)

ازشما خواستارم وقتي به مشكلي بر خورد كرديد حتما در نوبتهاي ديگر تست كنيد بعد به عنوان مشكل مطرح كنيد .شما همين مطلب بالا را پنج بار ارسال كرده بوديدو من مجبور به ويرايش شدم پس براحتي ميشه فهميد نقص در سيستم خودتان بايدرفع شود يا شايد در آن زمان آي اس پي مشكل پيدا كرده بوده يا.......:)

hoseintabar
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۱۸:۱۹
با سلام
مشکل تبدیل الت و شیفت راچپ به انگلیسی هنوز حل نشد
یا علی مدد

شهيدان
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۱۸:۲۹
ازشما خواستارم وقتي به مشكلي بر خورد كرديد حتما در نوبتهاي ديگر تست كنيد بعد به عنوان مشكل مطرح كنيد .شما همين مطلب بالا را پنج بار ارسال كرده بوديدو من مجبور به ويرايش شدم پس براحتي ميشه فهميد نقص در سيستم خودتان بايدرفع شود يا شايد در آن زمان آي اس پي مشكل پيدا كرده بوده يا.......:)
دوست عزيز
اززحمات شما ممنونم ولي امروز عصر هر چه ارسال مي كردم قبول نمي كرد يعني نشان نمي داد .من فكر كردم مشكل پيدا شده .اين 5 بار هم كه فرموديد براي همين بود ....وگرنه ما ارادت داريم :p

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۱, ۲۳:۲۴
با سلام
مشکل تبدیل الت و شیفت راچپ به انگلیسی هنوز حل نشد
یا علی مدد
samad aziz
man to hamin editor minevisam
:)na copy kardam na paste

۱۳۸۶/۰۹/۱۲, ۰۰:۱۲
در مورد این مشکل شهیدان باید بگم که بعضی وقتها که شبکه خیلی شلوغه بعد از ارسال پست ارور می ده ولی در حقیقت پست رو ارسال کرده و ثبت می شه.به این نکته دقت کنید

خدمت جناب معصومی عزیز باید عرض کنم که این مشکل نیست بلکه یه خواهشه و اون هم اینه که اگر مقدوره یه فکری واسه این شکلک های خسته! کنید.
اصلا قشنگ نیستن...اگر یه لطفی کنید و تغییر بدید ممنون می شم.
مرسی از زحماتتون

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۲, ۰۰:۵۲
خب ازشما كه هم خوش سليقه هستيدو هم خوش ذوق خواهش ميكنم شكلكهاي زيبايي رو كه با انجمن ما تناسب داره رو جمع آوري كنيد
شرمنده حجم كار من اين روزها خيلي زياده وفعلا نميرسم تا خودم انجام دهم. اگر مايل بوديدلطفادرهمين تاپيك آپلود كنيد :)

۱۳۸۶/۰۹/۱۲, ۰۱:۰۵
چشم!
منتظر باشید
پیگیری می کنم
به زودی
coming soon...!

راستی جناب معصومی یک پیشنهاد جالب!
می گم اگر می شدبا یک کد نویسی در با لای صفحه اصلی انجمن، 20 پست آخر فرستاده شده توسط کاربر ها رو به حالت شناور نمایش داد خیلی قشنگ و عالی بود.تقریبا تمام انجمن های تخصصی و حرفه ای این خصوصیت جالب رو دارن.مثل موبایلستان یا ...
یا حق

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۲, ۰۱:۲۸
اين كارهاي جانبي حتما صورت ميگيره منتها من مشغول طراحي قالب براي اين انجمن هستم چيزي كه در انجمنهاي ايراني هرگز مشاهده نشده اگر هم بوده يكي وشايد دوتا واين نياز به كار زيادي داره وعلمي پر از پيچيدگي ان شاءالله قالب براي تولد يكسالگي اين انجمن نوراني آماده شود:)

۱۳۸۶/۰۹/۱۲, ۲۳:۴۴
ان شاءالله.
بی صبرانه منتظریم.
حالا کی هست این تولد یکسالگی این انجمن
شام چیه؟!

zare
۱۳۸۶/۰۹/۱۶, ۱۹:۰۱
به نام خدا
با عرض سلام
دوست عزيز جناب اقاي معصومي از بابت اصلاح قسمت عنوان تقدير و تشكر مي كنم همانگونه كه مي بينيد بنده بخش عنوان رو الان در ويندوز به انگليسي نوشته ام و در فاير فاكس هم امتحان نمودم مشكلي نبود
يا حق

۱۳۸۶/۰۹/۱۷, ۲۳:۳۱
سلام!
قول داد بودم براتون شکلک های جدید بیارم،رفتم پیدا کردم آوردم...تقدیم می کنم به مدیر فنی سایت و بقیه دوستان تا جایگزین کنند.
به امید موفقیت روز افزون دوستان فنی!
یا حق

۱۳۸۶/۰۹/۱۷, ۲۳:۵۰
این هم قسمت دوم:
حدود 500 شکلک در موضوعات مختلف و دسته بندی شده!
در ضمن از بعضی از اینها شاید بشه به عنوان آواتار هم استفاده کرد.!!!
امیدوارم کمکی هر چند ناچیز به بر وبچ زحمتکش فنی کرده باشم.

hoseintabar
۱۳۸۶/۰۹/۱۸, ۰۵:۱۲
با تشکر از ارسال شما (در خصوص شکلکها ی مفید) والبته هم از ازدیاد آمار ارسالهایت ؛
یه درخواست از طرف بعضی و خودم دارم اگه (قرآن با اعراب )پیدا کردید لینک دانلود را ارسال فرمایید بسیار ممنون میشم. با آرزوی توفیق فراوان . چون مخاطب انگلیسی زبان ما عموما با متن عربی قرآن بدون اعراب مشکل دارند. ارادتمند حسین تبار

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۸, ۰۵:۳۸
با تشکر از ارسال شما (در خصوص شکلکها ی مفید) والبته هم از ازدیاد آمار ارسالهایت ؛
یه درخواست از طرف بعضی و خودم دارم اگه (قرآن با اعراب )پیدا کردید لینک دانلود را ارسال فرمایید بسیار ممنون میشم. با آرزوی توفیق فراوان . چون مخاطب انگلیسی زبان ما عموما با متن عربی قرآن بدون اعراب مشکل دارند. ارادتمند حسین تبار

با تشكر از تمامي دوستان http://askquran.ir/showthread.php?t=486

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۱۸, ۱۵:۰۴
جناب آقاي منتظر عزيز بابت آپلود عكس ها وجمع آوري آنها از شما تشكر مينمايم واميدوارم روز به روز بر توفيقات شما افزوده شود :)

۱۳۸۶/۰۹/۱۸, ۲۲:۱۵
من همتون رو:Ebraz Doosti: دارم و به همتون :Ealam: می کنم که این یه :Hedye:بود از طرف من به شما که مثل :Sham: برای این سایت می سوزید و زحمت می کشید.:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

۱۳۸۶/۰۹/۲۰, ۲۱:۴۶
در حدود نصف مهمانان هر شبمان به قسمت دانلود مراجعه می کنند و مشتری موبایل اسلامی هستند.
با توجه به این نکته باید تکلیف عضویت ها مشخص شود.
الان طریقه دانلود فایل های آپلود شده برای کاربران مهمان به چه صورته؟!
آزاده یا اینکه باید عضو سایت بشن؟!
جناب معصومی لطفا این موضوع را مشخص کنید..!:Moshtagh:

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۲۹, ۱۶:۵۴
http://www.askquran.ir/images/smilies/smilies/Ebraz%20Doosti.gif قالب جديد :Computer:

سرانجام طراحي قالب به اتمام رسيد و اينك پيش روي شما دوستان قرار گرفته لازم به ذكر است كه قالبي كه پيش روي شماست مراحل آزمايشي خود رامي گذارند وبانظرات شما دوستان مشكلات ان حل خواهد گرديد .
نكات قابل توجه:

1.اين قالب با زحمات شبانه روزي طراحي شده ونظير اينگونه طراحي در انجمن هاي ايراني بسيار نادر ميباشد ضمن اينكه بين طراحي كانون و سايت بسيار تفاوت وجود دارد متاسفانه اكثر انجمن هاي ايراني از طرح هاي آماده خارجي به جاي خلق خلاقيت استفاده ميكنند كه اميدوارم
در آينده ايي نزديك شاهد قالبها يي گوناگون در اين زمينه از هموطنانمان باشيم.

2. طرح هايي كه در اين قالب استفاده شده نتيجه فكر يك نفر ميباشد اميدوارم با ارائه نظرات ،ناچيز را در بهينه كردن آن ياري رسانيد.

3.تعدادي جلوه ها در ان ايجاد شده البته همچنان ادامه خواهد داشت از جمله :
الف :نشان دادن موضوعات مشابه
ب:تعداد كاربران آنلاين در هر موضوع
پ:قراردادن فيلد اطلاعيه در بالاي كانون
ت:جمع شدن انجمن هاي زير مجموعه صفحه اصلي بصورتي جذاب كه موجب از بين رفتن تشويش و دسترسي آسان شده است
ج:هيدر فلشي زيبا كه درآن 13عكس مورد استفاده قرار گرفته كه در مجموعه فقط 147كيلوبايت ميباشد واين خود نياز به اطلاعات علمي بالايي دارد
چ:فوتر يا همان عكس پايين انجمن
ح:بكگراند يا پشت زمينه قرآني
خ:رنگ ملايم واشكالي زيبا و.......

در آخر اعلام ميكنم كه هر گونه تغييري كه برآيند نظرات دوستان در اين چند روزه باشد اعمال خواهد شد ومحدوديت علمي در اين زمينه وجودندارد بدين منظور موضوعي با عنوان" بيان مشكلات قالب جديد وطرحهاي شما"قرار داده شده است.

وَإِذْ يَرْفَعُ إِبْرَاهِيمُ الْقَوَاعِدَ مِنَ الْبَيْتِ وَإِسْمَاعِيلُ رَبَّنَا تَقَبَّلْ مِنَّا إِنَّكَ أَنتَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ

۱۳۸۶/۰۹/۲۹, ۲۳:۴۸
سلام!
امیدوارم این انتقادات رو به حساب نیمه خالی لیوان بینی من نذارید...ما جوونا حرف هم رو بهتر می فهمیم...
مدیر فنی عالم و دوست داشتنی عزیز:
1.رنگ بندی عالیه و نمنش نیست.
2.لوگوی بالای سایت خیلی خوبه که عوض شده .مرسی
3.به نظر من پست ها اگر به همون حالت قبلی بود خیلی بهتر بود...اینطوری خیلی گیج کننده است و نوشته ی کاربر زیر عنوانش نشون داده می شه و این کار تسلط رو از کاربر می گیره(البته به نظر من این به خاطر اینه که قالب عوض شده و بعد ار یه مدت عادی می شه)
4.به نظر من اگر زیر مجموعه ها رو بر نم داشتید بهتر بود.
5.ادیتور پاسخ سریع به طور خودکار نوشته ها رو وسط چین می کند.
6.پست های شخصی افراد در قسمت آواتار و اطلاعات شخصی جای زیادی ار صفحه رو اشغال کرده و در بالای نوشته کاربر است که به نظر من نباید اینطوری باشه...
7.من تشکر می کنم و از راه دور یه سمبوسه واست می فرستم.
یا حق

۱۳۸۶/۰۹/۲۹, ۲۳:۵۶
ادامه انتقادات:
8.فضای پرت و اضافه ای بین آواتار و عنوان کاربر و اطلاعات شخصی کاربر بوجود اومده که به نظر من هیچ نیازی بهش نیست.
9.نام کاربری کاربران خیلی کوچیکه همچنین عناوین زیز آی دی
10. شکلی که برای پست ها انتخاب می کنیم نباید وسط باشه و به نظر من گوشه باشه بهتره.
11.منتظر باشید

۱۳۸۶/۰۹/۳۰, ۰۰:۰۱
اما پیشنهادات:
-15 پست آخر .و جدید کانون در بالای صفحه اصلی انجمن به صورت اسکرول و رونده نمایش داده بشه.
-عناوین تشکر و نقلقول و پاسخ هر پست به فضای خالی بین اطلاعات شخصی و آواتار منتقل بشه یا نوشته کاربرا به فضای خالی بین اطلاعات شخصی و آواتار منتقل بشه.
-امکان استفاده از قالب قبلی برای کاربرا مهیا بشه.یعنی کاربر در استفاده قالب مشکلی نداشته باشه.
-تاریخ و روز ارسال پاسخ از بالای آواتار به زیر آواتار منتقل بشه.
-منتظر باشید

۱۳۸۶/۰۹/۳۰, ۰۰:۰۵
محاسن قالب:
1.سنگین نبودن(بسیار مهم)
2.بک گراند متحرک
3.ابتدا و انتها داشتن صفحه اصلی
4.تغییر کردن کلید های تشکر و ....
5.رنگ ملایم و کاملا جدید (من تا حالا نمونش رو ندیدم)
6.جمع و جور بودن
7.شلوغ نبودن
8.منحصر به فرد بودن
9.توجه به همه قسمت ها
10.نشان دادن کاربران آن لاین
11.طراحی لوگوی زیبا در بالای سایت
12.منتظرباشید.

hoseintabar
۱۳۸۶/۰۹/۳۰, ۰۷:۲۵
2. طرح هايي كه در اين قالب استفاده شده نتيجه فكر يك نفر ميباشد اميدوارم با ارائه نظرات ،ناچيز را در بهينه كردن آن ياري رسانيد.

با سلام و تشکر از زحمات شما
به نظر حقیر قالب قبلی از جهات متعدد خیلی بهتر از این قالبه جدیده
کاش قبل از این با دوستان کارشناس نظر خواهی میشد تا تنها با یک فکر هرچند بقول شما حاکی از اطلاعات بالا باشه ، که سلیقه فردی است دچار نشه .یادمون باشه که ما قالب را برای همه مخاطبین طراحی نمودیم پس باید با سلیقه همه یا عموم سازگار باشه.
اشکالات زیادی داره و امتیازی نسبت به لوگوی قبل برای من مشهود نبود.
از جمله از موارد بسیار ضعیف!!!
1- رنگ زرد که از لحاظ اصول صفحه نگاری هیچ کارشناسی توصیه نمیکند و من تاکنون هیچ سایتی با این رنگ از بک گروند ندیدم.
2- رنگ متن نسبا همخوان با زرد که با ز هم با اصل مخالف بودن رنگ بک گراند با متن سازگار نیست.
3- فلشی که در هیدر و بالای صفحه قرارداده شد بسیار حجیم و در عین حال غیر ضروری است البته تصویر میانی که شکل قرآن در آن قراردارد جالب است. پیشنهاد میدم حتما بقیه را حذف کنید بخصوص عکسهای جنس اناث شناخته شده را !
اگر به این توصیه ها توجه شود معایب دیگر را بیان میکنم.
باز هم میگم ای کاش قبل از این با دوستان اکسپرت مشورت میشد.
انشاءالله در جهت رفع عیبها موفق باشید. :Sokhan::Mohabbat:
حسین تبار

Masoomi
۱۳۸۶/۰۹/۳۰, ۱۶:۰۵
لازم است نكاتي بيان شود تا اگر قرار است انتقادي صورت گيرد انتقاد روي اسلوب باشد :
1.انتقاد كننده فقط سليقه شخصي خودش را بيان كند نه از زبان كارشناس اگر هم مطلبي از كارشناسي بيان ميكند ماخذ را عنوان كند
2.بنده قبلا هم ذكر كردم سيستم انجمن با سايت بسيار متفاوت است و دراين زمينه در جامعه ما هنوز كارشناسي وجود ندارد
3. تا اونجايي كه من ميدونم بعضي از مشاورين اين انجمن خانم هاي بزرگواري هستند لذا دليلي ندارد فقط عكس مرد در هيدر باشد ضمنا عكس ها توسط مدير سايت بدست بنده رسيده و مخاطبين ما همين هايي هستند كه در عكس ها ميبينيد از هر قشري.
4.دوستان فقط از كلمات فارسي در بخشهاي فارسي استفاده كنند نميدانم چرا جديدا باب شده در يك پست از سه زبان استفاده ميشود
5. خطاب به دوست خوبم حسين تبار : رنگ زمينه اولا زرد نيست ثانيا اينكه شما نديديد دليل بر اين نيست كه وجود ندارد اگر خواستيد سايتهايي كه از اين رنگ استفاده ميكنند رو به شما معرفي كنم ضمن اينكه خلاقيت از پيشينه مشهور الهام نميگيرد و اگر چشم را آزار ندهد در بحث سليقه جاي ميگيرد نه عيب.
6.بقيه مطالب در انتقاد هاي بعدي عنوان ميگردد.......

۱۳۸۶/۰۹/۳۰, ۲۲:۵۹
نظر دوستان در مورد رنگ قالب کاملا شخصیه و هر کس نظری داره...انشاءالله معصومی عزیز زودتر قالب قبلی رو هم آماده می کنه تا هر کس بنا به سلیقش از هر قالبی که دوست داشت استفاده کنه...ضمنا در مورد لوگو هم بی انصافی نکنید...فوق العاده است و کاملا منطبق با واقعیت...نمایشگاه قران از این بدترش هم بود...خیلی حرف واسه گفتن داره این لوگو!
ضمنا رنگ سایت چشم رو آزار نمی ده و اذیت هم نمی کنه و فقط ممکنه به دل نشینه که این هم پس از قرار دادن قالب قبلی حل می شه...

۱۳۸۶/۱۰/۰۱, ۲۲:۲۶
جناب معصومی!
مخلصیم!
در مورد رنگ بایدبگم که من الان کاملا با این رنگ خو گرفتم و عادت کردم و دارم لذت هم می برم...خدا خیرت بده...فقط یه نکته در مورد رنگ اینه که به نظرم اگر از رنگ های گرمی مثل نارنچی سیر یا قرمز یا جیگری روی این رنگ استفاده کنید قالب معرکه معرکه می شه...انصافا من الان دارم حال می کنم.
در مورد فضای خالی هم مطمئنم که خودتون حواستون بوده منتها فقط حجم کارها باعث شده از زیر نگاههای تیز بین و عالمانه شما در بره!
ای والله!
منتظر

به بقیه دوستان هم دارم می گم که اگر قرار بود نظرات شخصی اعمال بشه اصلا از شما نظری خواسته نمی شد...انتقاداتتون رو بکنید...بحث رو منحرف نکنید و منتظر باشید تا مدیران ارشد تصمیم نهایی رو بگیرند...
فقط انتقاد از طرح و قالب جدید لطفا

yeganeh
۱۳۸۶/۱۰/۰۱, ۲۳:۵۴
سلام وخسته نباشید به همگی دوستان
نمیدونم اجازه دارم اینجا در حضور بزرگان مطلبی بنویسم یا نه اما با عرض پوذش جسارت میکنم چند کلمه ای مینویسم
ضمن تشکر خیلی زیاد از جناب معصومی به خاطر زحمت و نتیجه ی چشمگیر وذوق هنریشون
من کوچکتر از اونیم که بخوام حرفی بزنم اما یه کم مثبت فکر کنیم
من فکر میکنم جناب معصومی میخواستن به هممون عیدی بدن و غافلگیرمون کنن برای همین بعد از اتمام موقت قالب یه روز صبح تو کانون یه قالب جدید داشتیم

۱۳۸۶/۱۰/۰۲, ۰۰:۰۲
خدمت شما عرضشود که این قالب تقریبا همیشگیه و فقط ممکنه تغییرات اندکی توش بوجود بیاد...مدیر سایت به بنده گفتن که آقای معصومی نشسته و انجمن رو نوشته(امیدوارم راضی باشه) یعنی نشسته تمام کد ها رو از اول نوشته و این کار خیلی سختیه،اونقدر توی اصل برنامه تغییر بوجود اورده که برنامه جدید خلق کرده...انصافا هر چقدر از این مدیر فنی تشکر کنیم کم کردیم...
انشاءالله دستش به ضریح آقام امام حسین برسه...

شهيدان
۱۳۸۶/۱۰/۰۳, ۲۱:۳۳
باسلام
بفرماييد چرا دكمه ويرايش توي بعضي صفحه ها نيست البته يكي از دوستا ن اين مطلب رو با آي دي پرواز برام نوشته بود

Masoomi
۱۳۸۶/۱۰/۰۳, ۲۳:۵۶
ايشون از آن دسته از كاربراني هستند كه فقط ميتوانند پست خودشون رو ويرايش كنند البته سيستم به آنها اجازه ويرايش طبق بازه زماني خاصي ميدهد و بعد از آن ديگر مجاز به ويرايش نيستند لذا دكمه ويرايش بعد از آن بازه زماني ديگر موجود نيست.

parsa
۱۳۸۶/۱۲/۲۰, ۲۲:۳۳
سلام و خدا قوت...!
الان سایز پیش فرض ادیتور به گمونم 1.5 باشه!

از اونجایی که این سایز نسبتا ریز هست و خوندنش مشکل، غالبا میبینیم که دوستان مطالبشون رو با سایز بالاتر ارسال میکنند. به نظرتون مناسب نیست سایز پیش فرض ادیتور رو تغییر بدین تا لازم نباشه هر دفعه این گزینه رو تعیین کنیم؟

بچه با حال
۱۳۸۶/۱۲/۲۲, ۲۲:۳۵
يكي از امكانات خيلي مهمي كه توي نود درصد سايت ها و وبلاگ ها در نظر گرفته مي شه امكان استفاده از rss سايت يا وبلاگه تا اون هايي كه علاقمندند از آخرين به روز رساني سايت باخبر بشن از درج آدرس feed يا rss از اين قابليت بهره مند بشن. من در اينجا چنين چيزي را نديدم. بعيده چنين امكاني براي اين سايت در نظر گرفته نشده باشه. احتمالا توي بخش مديريت بايد فعال بشه.
سرچ مختصري در اينترنت كردم و ديدم اصلا يك مود مخصوص براي وي بولتن براي همين منظور وجود داره كه فقط كافيه نصب بشه.

خاصيت هاي اين كار‌:

تمام اعضاي سايت و كانون مي توانند لينك آن را در وبلاگ خود قرار داده و آخرين به روز رساني هاي سايت در وبلاگ ها هم نمايش داده بشه.
مديران وبلاگ ها مي توانند آر اس اس وبلاگ هاي خود را در اينجا قرار بدن تا آخرين به روز رساني وبلاگها در اينجا هم نشان داده بشه.
با قرار دادن لينك آر اس اس در نرم افزارهاي مربوطه رفقا مي تونند پس از چند لحظه مختصر ارتباط باسايت ارتباط خود با اينترنت را قطع كرده و كل آخرين ارسال ها را به صورت آفلاين مشاهده و مطالعه كنند.
خلاصه خيلي موجب صرفه جويي در وقت مي شه.
خوبه كه اين امكان اضافه بشه .
با تشكر فراوان از مدير محترم فني سايت و ساير همكاران

Amoo Mehraboon
۱۳۸۶/۱۲/۲۴, ۰۷:۲۱
سلام و تشکر از زحمات مدیر محترم جناب معصومی...

مدیر عزیز عارض شوم در اکثر فرومها قوانین کلی وضع شده (صفحه اصلی) که بنظر می رسد خوب هست!

لذا پیشنهاد میکنم حداقل قوانین حین ثبت نام را که احتمالا کاربری درست مطالعه نکرده و بعدا بدون علم به قوانین پستی میدهد که به مشکل شاید برخوریم، مرجعی بوده باشد که بدان استناد و کاربر را بدان ارجاع دهیم!!

پس چه بهتر قوانین مذکور که نسبتا کامل و جامع میباشد را در صدر صفحه اصلی هر جوری که صلاح می دونید تعریف کنید!!!

با تشکر.مهربون

Masoomi
۱۳۸۶/۱۲/۲۶, ۱۲:۲۱
باعرض سلام خدمت تمامي كاربران گرامي
ضمن تشكر از نظرات و پيشنهاد هاي شما عزيزان

سلام و خدا قوت...!
الان سایز پیش فرض ادیتور به گمونم 1.5 باشه!
از اونجایی که این سایز نسبتا ریز هست و خوندنش مشکل، غالبا میبینیم که دوستان مطالبشون رو با سایز بالاتر ارسال میکنند. به نظرتون مناسب نیست سایز پیش فرض ادیتور رو تغییر بدین تا لازم نباشه هر دفعه این گزینه رو تعیین کنیم؟
باتوجه به اينكه تمامي متن هاي اين قالب براساس سايز مذكور نوشته شده باتغيير فونت به 2 يا 3 كلا ظاهر انجمن به هم ميريزد لذا به دنبال راهي هستم كه اين امر عملي گردد ان شاءالله

نكته جديدي كه پيدا كردم اينه كه صفحه مربوط به فيد سايت كه جديدترين نسخهrss

هم هست ترجمه نشده و به انگليسي هست كه ممكنه خيلي از كاربران ندونن كاربردش چيه
خوبه به جاي متن انگليسي معادل فارسي اون به اضافه راهنماي استفاده از فيد جايگزين بشه
ممنون
دوست خوبم از آنجا كه هنوز اين قابليت در IE XPفعال نشده و اكثر مراجعين از اين مرورگر استفاده ميكنند لذا هنوز rss در جامعه ايراني جا نيافتاده به هر حال اميد وارم با تلاش هاي شما دوستان اين امر محقق گردد لذا اين تاپيك (http://www.askquran.ir/showthread.php?p=11386#post11386) بر اساس درخواست شما بوجود آمد
ضمن اينكه در پايين سايت (درون نوار نارنجي رنگ)rss اين انجمن بصورت دوآيكن كوچك ساخته و تعبيه شده است(حاوي دولينك آخرين اخبار اين سايت بصورت rss )كه اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار گيرد( http://askquran.ir/Qurani/images/rss2.gif)

Mahdy2021
۱۳۸۶/۱۲/۲۷, ۰۹:۲۹
سلام
یک سوال هم داشتم

چرا گزینه ی ایستانت مسیج ( خبر رسانی لحظه ای فعال نیست؟)

همین امکانی که تا به تاپیکی که در آن مشترک هستیم پاسخ داده میشه برامون یک ایمیل میاد!

---
ضمنا نمی دونم تغییری در سایت دادید یا نه ولی سرعتش کمی بهتر شده !

Masoomi
۱۳۸۶/۱۲/۲۷, ۱۵:۵۴
سلام و تشکر از زحمات مدیر محترم جناب معصومی...
مدیر عزیز عارض شوم در اکثر فرومها قوانین کلی وضع شده (صفحه اصلی) که بنظر می رسد خوب هست!
لذا پیشنهاد میکنم حداقل قوانین حین ثبت نام را که احتمالا کاربری درست مطالعه نکرده و بعدا بدون علم به قوانین پستی میدهد که به مشکل شاید برخوریم، مرجعی بوده باشد که بدان استناد و کاربر را بدان ارجاع دهیم!!
پس چه بهتر قوانین مذکور که نسبتا کامل و جامع میباشد را در صدر صفحه اصلی هر جوری که صلاح می دونید تعریف کنید!!!
با تشکر.مهربون

:Computer:همانطور كه مي دانيد اكثر انجمن ها تاپيكي را به اين مهم اختصاص داده اند اما از آنجا كه اين انجمن قرآني است وسطح تفكر كاربران آن بالاتر از انجمن هاي ديگر ميباشد لذا نيازي نيازي احساس نمي كنم و براي اتفاقات موردي هم استناد به همان بندها كفايت ميكند.به هر حال اگر دوستان نظرديگري دارند عنوان كنند تا استفاده كنيم:Mohabbat:

Masoomi
۱۳۸۶/۱۲/۲۷, ۱۶:۰۰
اما در مورد سنگيني سايت لازم است توضيحاتي عنوان شود تا كاربران اگر تاملي دارند عنوان كنند تا بعد با مدير سايت نتيجه گيري كنيم :
قالب سايت سه دوره را پشت سر گذاشته كه مختصرعرض ميكنم :

دوره اول:انجمن توسط يكي از رفقاي آقاي طباطبايي(مدير انجمن) نصب و از همان قالب پيش فرض استفاده ميشد (تغيير جزيي:اضافه كردن دكمه تشكر و چند تبليغ بود و... ).
دوره دوم: نوع قالب از سايت وي بي فارسي بود كه تغييراتي اضافه كردند ازجمله قرار گرفتن لوگو ها وبلاگها در كنار انجمن و تبليغات و نظم دادن به زير انجمن ها و....هر چند قالب آنها تفاوتي بسيار جزيي با قالب پيش فرض داشت).
دوره سوم:قالب كاملا متفاوت از اكثر قالبهاي موجود بخصوص قالب انجمن هاي ايراني شدو همچنين كارهاي فني (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=1145) بسياري روي آن صورت گرفتاما نكاتي مبهم در ذهن كاربران وجود دارد كه لازم است توضيح داده شود اين قالب پوششي بر سايت است از رنگ و عكس (دكمه و بكگراند و ...)و فلش و همين الان اگر بنده قالب پيش فرض را جاي اين قالب بگذارم هيچ تفاوتي نمي كند مگر در مقدارحجم همان سه مورد لذا به بررسي حجم مصاديق بارز آنها مي پردازم:

بك گراند سايت 20 كيلو بايت
عكس پايين سايت 28 كيلو بايت
فلش سايت حدود 149 كيلو بايت
كه جمعا ميشود حدود 200 كيلو بايت كه تنها اين تفاوت در ابتداي ورود به سايت وجود دارد وتاتمپ مرورگرخالي نشود نياز به لود مجدد نيست(لذا پيشنهاد دوست خوبم منتظر كارايي ندارد )
اما بانظر به اين نكته (سنگيني تنها در بدو ورود)و با توجه زيبايي كه اين سه در كنار رنگ ها بوجود آورده اندميشود گفت قالبي بديع بوجود آمده كه در نوع خود در سطح اينترنت بينظير وكمياب است آيا شما كاربران براي جذب افراد مختلف دنيا اين زيبايي را لازم نميدانيد تا به زيبايي اصلي كه قرآن باشد و در نوشته هاي شما عزيزان بروز ميكند رهنمون گردند
اما تنها راه مناسبي كه به ذهن بنده مي رسد كم كردن حجم فلش است كه از زيبايي آن كاسته ميشود ولي اگر دوستان ديگر هم درخواست كم كردن حجم را دارند چاره ايي نيست از جمع كردن بين زيبايي و سبكي كه در اين صورت به جاي ورق خوردن عكس ها دوعكس ثابت در كنار نوشته هاي متحرك قرارمي گيرد در اين صورت حدود 100 كيلو بايت از حجم آن كاسته ميشود.
ضميمه: ارزيابي اين قالب با قالب زمان قبلي:
حجم كانون بفرمت mht در حال حاضر 633كيلو بايت وحجم قالب قبلي 601 كيلوبايت

Masoomi
۱۳۸۶/۱۲/۲۷, ۱۸:۲۲
سلام
یک سوال هم داشتم
چرا گزینه ی ایستانت مسیج ( خبر رسانی لحظه ای فعال نیست؟)
همین امکانی که تا به تاپیکی که در آن مشترک هستیم پاسخ داده میشه برامون یک ایمیل میاد!
---
ضمنا نمی دونم تغییری در سایت دادید یا نه ولی سرعتش کمی بهتر شده !
نكته اول خبر رسان فوري مختص مديران ميباشد نه كاربران عادي و در مورد نكته دوم زماني كه شما پست سنگيني قالب را عنوان كرديد در حال تست موردي يك فايل جاوا روي سايت بودم ومعمولا اين تست ها زماني صورت ميگيرد كه كاربران سايت بسيار اندك باشند تا سيستم در تغييرات دچار مشكل نشود .

۱۳۸۶/۱۲/۲۷, ۲۳:۴۲
جناب معصومی عزیز!
بنده به شخصه از قالب کنونی(از لحاظ رنگ بندی و زیبایی و تنوع و بی نظیر بودنش) راضی هستم و بسیار هم کار کردن باهاش رو دوست دارم...فکر نکنم نیازی باشه که فلش به این زیبایی رو عوضش کنید...زیبایی و منحصر به فرد بودن این فلش به کند باز شده چند ثانیه ایی صفحه ورود می ارزه!
متشکرم
منتظر:Rose:

khoshnazar
۱۳۸۶/۱۲/۲۹, ۱۵:۱۰
به نام خدا
جناب آقای معصومی سلام
خسته نباشید

لطفاً این شکلک ها را هم به سایر شکلک ها اضافه کنید.

Masoomi
۱۳۸۶/۱۲/۲۹, ۱۶:۵۹
اين امكان را دست كم نگيريد . خيلي مهم است . اگر اين امكان فعال نشود در اكثر قريب به اتفاق موارد وقتي كسي در بحثي شركت مي كند ، بعدها فراموش مي كند كجا چه چيزي نوشته . لذا بحث را پيگيري نكرده و بسياري از مطالب بدون جواب مي مانند.
فعال كردن اين قابليت از تمام موارد ديگر مهم تر و ضروري تر است .

الان براي من يك عالمه اسپم به صورت روزانه از اين سايت مي آيد كه همه را حذف مي كنم . اگر به جاي اسپم تنها همين قابليتي كه دوستمان گفتند فعال شود ، بسيار كاربردي و جذاب خواهد شد . بنده به شخصه از شما مدير محترم فني بابت وقت بسياري كه براي رفع اين مشكلات و عملي شدن پيشنهادات مي گذاريد ،‌ فوق العاده تشكر ميكنم و به عنوان عيدي برايتان پنج صلوات مي فرستم.
روحت شاد .

این امکان ذکر شده بسیار مهم و حیاتیه!
کاربر رو به سایت می کشونه تا تو موضوع مورد علاقش شرکت کنه و همین یعنی داشتن ی سایت پر بازدید و پربیننده!

این امکان تنها برای مدیران میباشد( همانطور که عرض کردم) منتها برای کاربران امکانات مشابهی وجود دارد که متاسفانه بدلایلی ... از خیلی امکانات انجمن ها استفاده نمیشود اما راه حل:
در بالای هر تاپیکی قسمتی قرار دارد برای مشترک شدن در موضوعات که با اشتراک قراردادن در قسمت کنترل پنل شخصی میتوانید از نحوه پیشرفت موضوع بدون اتلاف وقت برای پیداکردن آن و... آگاه شوید
پیشاپیش عید را به همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم و عذر خواهی میکنم اگر در جواب دادن به شما عزیزان تاخیری پیش آید (به دلیل تعطیلات و ...)

Amoo Mehraboon
۱۳۸۶/۱۲/۲۹, ۱۸:۵۵
:Computer:همانطور كه مي دانيد اكثر انجمن ها تاپيكي را به اين مهم اختصاص داده اند اما از آنجا كه اين انجمن قرآني است وسطح تفكر كاربران آن بالاتر از انجمن هاي ديگر ميباشد لذا نيازي نيازي احساس نمي كنم و براي اتفاقات موردي هم استناد به همان بندها كفايت ميكند.به هر حال اگر دوستان نظرديگري دارند عنوان كنند تا استفاده كنيم
والا ما که ارتباط تعریف قوانین برای انجمن و ملتزم بودن کاربران به رعایت کردن آن را با سطح فکر متوجه نشدیم!

وقتی قانونی برای هر جایی نوشته شد طبیعتا تمام افراد زیر مجموعه ملزم به رعایت آن می باشند.! بمانند قانون اساسی که از اول شخص مملکت تا پایین شخص مملکت میبایست به قانون احترام بگذارند!!

جناب معصومی همین الآن بعلت عدم تعریف قوانین جدید و یا آوردن قوانین حین ثبت نام در صفحه اول انجمن، کاربران بطور قطع نمی دانند که آیا تبلیغات در سایت مجاز است یا خیر؟ و هر کدام نظرات شخصی خویش را بیان می کنند، خب اگر قوانینی می بود چه نیازی به پست های متعدد با نظرات متفاوت!!!

شک نکنید موارد مشابهه ی نیز در آینده رخ خواهد داد و باعث سر در گمی کاربران...

در ضمن اینکه دسترسی به قوانین حین ثبت نام زمانی میسر است که کاربر باید از انجمن خارج و دوباره کلید ثبت نام را زده تا قوانین مربوطه قابل مشاهده باشد، حال هرچه حقیر بخواهم روی این مسئله مانور دهم، حضرات فکر می کنید شاید مهربون بخاطر پستی که در مورد خودش رخ داده و طرف را به رعایت قوانین گوشزد کرده می باشد.

موفق باشید :Rose:

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۰۵, ۰۰:۱۲
والا ما که ارتباط تعریف قوانین برای انجمن و ملتزم بودن کاربران به رعایت کردن آن را با سطح فکر متوجه نشدیم!
وقتی قانونی برای هر جایی نوشته شد طبیعتا تمام افراد زیر مجموعه ملزم به رعایت آن می باشند.! بمانند قانون اساسی که از اول شخص مملکت تا پایین شخص مملکت میبایست به قانون احترام بگذارند!!
جناب معصومی همین الآن بعلت عدم تعریف قوانین جدید و یا آوردن قوانین حین ثبت نام در صفحه اول انجمن، کاربران بطور قطع نمی دانند که آیا تبلیغات در سایت مجاز است یا خیر؟ و هر کدام نظرات شخصی خویش را بیان می کنند، خب اگر قوانینی می بود چه نیازی به پست های متعدد با نظرات متفاوت!!!

شک نکنید موارد مشابهه ی نیز در آینده رخ خواهد داد و باعث سر در گمی کاربران...
در ضمن اینکه دسترسی به قوانین حین ثبت نام زمانی میسر است که کاربر باید از انجمن خارج و دوباره کلید ثبت نام را زده تا قوانین مربوطه قابل مشاهده باشد، حال هرچه حقیر بخواهم روی این مسئله مانور دهم، حضرات فکر می کنید شاید مهربون بخاطر پستی که در مورد خودش رخ داده و طرف را به رعایت قوانین گوشزد کرده می باشد.
موفق باشید :Rose:

اگر کمی وکاستی در قوانینی که در ابتدای ثبت نام وجود دارد مشاهده میکنید لطفا آنرا به ترتیب در یک پست بیان کنید تا اضافه شود اما در مورد پیشنهادتون هنوز کاربران دیگر نظری بیان نکردند

blue sky
۱۳۸۷/۰۱/۰۹, ۲۳:۱۹
میشه لطف کنین این قسمت ای پی هارو بر دارین؟فکر نمیکنم درست باشه ای پی کاربرا که شخصیه برای عموم نشون داده بشه.
ممنون

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۱۰, ۰۶:۰۰
طبق درخواست دوستان Ip آدرس تنها برای گروه خاصی قابل مشاهده است البته این نعمتی بود تا آمار بازدیداز هر موضوع در زیر انجمن مشاهده شود( نه مشکل)

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۰۲:۴۹
احتمالی که توسط یکی از کاربران متصور است این میباشد :
گاهگاهی مطلبی که ارسال میشود در قسمت آخرین ارسالها قرار نمیگیرد آیا برای دوستان دیگر نیز چنین امری رخ داده ؟

بچه با حال
۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۰۹:۳۵
گاهگاهی مطلبی که ارسال میشود در قسمت آخرین ارسالها قرار نمیگیرد آیا برای دوستان دیگر نیز چنین امری رخ داده ؟

با تشكر از مدير فني محترم
براي من چند مرتبه اين مشكل پيش‌آمده .

تاپيك هايي را هم ديده ام كه از چشم دور مانده اند ،‌ شايد به همين دليل كه البته بايد بيشتر بررسي شود.

blue sky
۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۱۷:۱۱
درسته برای منم همچین مشکلی هست.گزینه ی اخرین ارسالها حدود (فکر میکنم) 20 دقیقه ای دیرتر به روز میشه!!!! البته این اشکال در جستجو با گزینه ی ارسالهای امروز (در کلیدهای میانبر ) وجود نداره و این قسمت با سرعت بیشتری به روز میشه و از اینجا میشه ارسالهای جدید رو دید.

۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۱۸:۵۴
اما برای من تا به حال این اتفاق نیفتاده است....بنده معمولا از آخرین ارسالهای پایین صفحه اصلی انجمن استفاده می کنم و با مشکلی هم برخورد نمی کنم...

blue sky
۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۱۹:۰۴
اما برای من تا به حال این اتفاق نیفتاده است....بنده معمولا از آخرین ارسالهای پایین صفحه اصلی انجمن استفاده می کنم و با مشکلی هم برخورد نمی کنم...
البته این قسمت با اون گزینه ای که من گفتم فرق داره.گزینه ی اخرین ارسالها تو قسمت نوار بالای صفحه وجود داره نواری که شامل گزینه های کنترل پنل شما، ثبت نام، راهنما، فهرست کاربران، تقویم و ... میشه.

۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۱۹:۲۵
بله!:Sokhan:
بنده امتحان کردم....پست هایی که بنده تا همین 5 دقیقه پیش دادم توی آخرین ارسالها نمی باشد...البته برای دیگر کاربران نمایش می دهد.برای خود شخص ارسال کننده پست نمایش نمی دهد چون خود او در بحث شرکت داشته است و برای او آخرین ارسال هایی که از زمان رفتن او از سایت تا برگشتنش باقی کاربران ارسال کرده اند را نمایش می دهد...برای دیده آخرین عناوین ارسال شده می توانید به همه پنچره انتهای صفحه اصلی انجمن مراجعه نماید!

بچه با حال
۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۱۹:۳۲

من هم از دكمه آخرين ارسال هاي بالاي انجمن استفاده مي كنم ،‌ نه پايين صفحه اول.

بنده امتحان کردم....پست هایی که بنده تا همین 5 دقیقه پیش دادم توی آخرین ارسالها نمی باشد...البته برای دیگر کاربران نمایش می دهد.برای خود شخص ارسال کننده پست نمایش نمی دهد چون خود او در بحث شرکت داشته است و برای او آخرین ارسال هایی که از زمان رفتن او از سایت تا برگشتنش باقی کاربران ارسال کرده اند را نمایش می دهد...برای دیده آخرین عناوین ارسال شده می توانید به همه پنچره انتهای صفحه اصلی انجمن مراجعه نماید!

اين چيزي كه شما فرموديد رو خودم تست كرده بودم و همين طوره كه مي فرماييد.
اما مشكل اين نيست كه هميشه پست ها غيب بشه و نشون نده. گاهي اين جوريه . اون هم نه پست هاي خودم براي خودم . بلكه پست براي بقيه كاربران . گاهي من مطلبي رو با يك آيدي ارسال كردم ولي وقتي با ايدي ديگه رفتم ديدم نيست و كاربراي ديگه نمي تونن ببينش.
پيشنهاد براي استفاده از آخرين ارسال هاي صفحه اول چند اشكال داره . يكي اين كه هميشه صفحه اول در دسترس نيست .
ديگه اين كه لود شدن صفحه اول كندتر از بقيه صفحه ها انجام مي شه و بايد كلي صبر كنيم تا برسه به آخر صفحه و آخرين ارسال ها.

۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۲۲:۴۶
دقیقا‍!
حق با شماست!
روی صفحه اصلی زیاد نمی شه حساب کرد و وقت گیره!
حتی به نظر من همون گزینه آخرین ارسالها هم وقت گیره.
بارها و بارها پیشنهاد شده که مانند بسیاری از فروم های اینترنتی 15 ارسال آخر انجمن به صورت روان از بالای همه صفحات عبور کند که هم دسترسی کاربران به مباحث سریعتر شو و هم اینکه وقت گیر نیست و کاربران و علاقمندان و شرکت کنندگان در هر بحث زود تر در جریان آپدیت شدن موضوع مورد علاقشون قرار می گیرند و مباحث داغ تر می شوند.:Computer:

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۱۳, ۲۳:۱۶
دوستان عزیز سوالی که مطرح هست روی سرعت لود نیست بحث بر اینست که آیا آخرین ارسالها در لیست قرار میگیرند یا نه؟

سخن آشنا
۱۳۸۷/۰۱/۱۴, ۱۲:۰۲
دوستان عزیز سوالی که مطرح هست روی سرعت لود نیست بحث بر اینست که آیا آخرین ارسالها در لیست قرار میگیرند یا نه؟
به نام خدا
با عرض سلام
در پایین صفحه اصلی که 10 نوشته اخر هست همه ارسالها در لیست قرار میگیرد و ما می تونیم حتی نوشته خودمون رو به عنوان اخرین نوشته ببینیم اما وقتی لینک اخرین ارسال رو در بالای صفحه اصلی می زنیم اگر در بحثی اخرین نوشته مال خودمون باشه اون بحث رو نمی بینیم منطقی هم هست چون ما که نمی خوایم به نوشته خودمون جواب بدیم و بودنش زاید خواهد بود
یا حق

بچه با حال
۱۳۸۷/۰۱/۱۴, ۱۲:۱۴
دقیقا‍!
حق با شماست!
روی صفحه اصلی زیاد نمی شه حساب کرد و وقت گیره!
حتی به نظر من همون گزینه آخرین ارسالها هم وقت گیره.
بارها و بارها پیشنهاد شده که مانند بسیاری از فروم های اینترنتی 15 ارسال آخر انجمن به صورت روان از بالای همه صفحات عبور کند که هم دسترسی کاربران به مباحث سریعتر شو و هم اینکه وقت گیر نیست و کاربران و علاقمندان و شرکت کنندگان در هر بحث زود تر در جریان آپدیت شدن موضوع مورد علاقشون قرار می گیرند و مباحث داغ تر می شوند.:Computer:

پيشنهاد خيلي خوبي است . نمونه اش سايت موبايلستان با بيش از 180000 كاربر عضو و نيز 1500 كاربر آنلاين به طور همزمان . البته اين سايت بيست ارسال آخر را اسكرول كرده .

blue sky
۱۳۸۷/۰۱/۱۴, ۱۲:۲۵
پيشنهاد خيلي خوبي است . نمونه اش سايت موبايلستان با بيش از 180000 كاربر عضو و نيز 1500 كاربر آنلاين به طور همزمان . البته اين سايت بيست ارسال آخر را اسكرول كرده .
این امکان خیلی سرعت لود شدن سایت رو پاین میاره و فکر نمیکنم با سرعت پایینی که در حال حاضر سایت بهش دچاره این پیشنهاد خوبی باشه.

فکر کنم توضیح داده شد! یا شاید منظورتون چیز دیگه ایه؟!

۱۳۸۷/۰۱/۱۴, ۲۳:۵۲
اما من پیشنهاد می کنم اگر ممکنه مدیر فنی محترم جهت تس چند روزی این حالت رو فعال کنند تا ببینیم چه می شود.
البته این فقط در حد یک پیشنهاد است.

drmgangineh
۱۳۸۷/۰۱/۱۶, ۱۸:۴۹
در این مدتی که سعادت پیدا کرده ام و با این انجمن آشنا شده ام با چند مشکل مواجه شده ام که چون این انجمن را خیلی دوست دارم و دوست دارم که بهترین باشد بیان می کنم
1- امکان فرستادن پیام شخصی به طور یک جا به بیش از 5 نفر وجود ندارد و برای فرستادن پیام به تعداد زیادی با مشکل روبه رو می شویم.پ
2- امکان فرستادن چند پست به طور همزمان وجود ندارد و باید 30 ثانیه بین هر پست فاصله باشد.
البته یک چند تایی هم پیشنهاد دارم
1- فونت نمایش آفلاین و آنلاین افراد را تغییر دهید راستش فونتش خیلی ضایع است.
2- پیغام هایی مبنی بر تشکر دیگران از یک پست عربی نوشته شده منظورم تشكرها لَئِن شَكَرْتُمْ لأَزِيدَنَّكُمْ است.
3- در بالای هر پست نوشته می شود مثلا یک روز پیش به نظرم اگر تاریخ و ساعت ثبت شود خیلی زیبا تر و حرفه ای تر است.
4- آواتار هااندازه ی مشخصی ندارند و همین باعث می شود که آواتار یکی بزرگ و آواتار یکی کوچک باشد و این باعث نازیبایی انجمن می شود.

۱۳۸۷/۰۱/۱۶, ۲۰:۳۳
جناب معصومی!
در مورد زملن ارسال پست،بنده هم با این کاربر هم عقیده ام...اگر امکانش باشه که ساعت و تاریخ رو توی پست های ارسالی بزنه خیلی خیلی قشنگ تر و زیبا تره...با تشکر:Rose:

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۱۶, ۲۰:۵۴
ضمن تشكر از شما كاربر گرامي
در اين جمع صميمي همگي وظيفه داريم تا با رفع نواقص و ارائه پيشنهاد و حضور چشمگير روز به روز بر شكوفايي كانون بيافزاييم.
1.به 10 براي اكثر گروه ها مگر تازه واردين تغيير كرد
2.به 10 ثانيه تغيير كرد
پيشنهاد
1. حتما عوض ميشود و تصميم بر تغيير بود
2. سعي بر قرآني كردن هر چه بيشتر كلمات بوده و متوجه منظور شما نشدم
3.تغيير كرد
4. با شما موافقم ولي سليقه دوستان را ميطلبد و آنچه در دست بنده بوده تعيين حداكثري اندازه هاست.
بسيار خوشحال ميشوم كه كاربران در ارائه پيشنهاد و رفع نواقص مارا ياري رسانند .

۱۳۸۷/۰۱/۱۶, ۲۱:۰۰
در مورد ارسال همزمان پیام خصوصی به بیشتر از 5 نفر فکر نمی کنم نیازی باشد چون امکان دارد دردسر ساز شود و باعث آزار و اذیت(فرض کنید کاربری علاقمند باشد با استفاده از این امکان مطلبی را برای همه بفرستد که در این صورت انجمنی دیگر اما در قالب پیام خصوصی شکل می گیرد) می شود.
کاربران برای اعلام یک مطلب می توانند ضمن تماس با مدیر هر بخش تقاضای صدور اطلاعیه کنند.
یا حق

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۱۶, ۲۱:۲۵
5و 10 تفاوت چنداني ندارند و اگر كسي بخواهد موجب آزار واذيت شود قبل از اين هم ميتوانست ضمن اينكه موارد موردي را كاربران به مدبر سايت اطلاع دهند تا بالفور برخورد شود

sara.m
۱۳۸۷/۰۱/۱۶, ۲۱:۳۳
با تشکر از جناب معصومی ، قبلا وقتی یه تاپیکی رو باز می کردیم ، معلوم می شد کدوم از مدیر انجمن ها و کاربرا قبلا این تاپیک رو مشاهده کردن، اسمشون اون پایین می افتاد ولی الان دیگه نشون داده نمی شه ، آدم احساس تنهایی می کنه ، احساس می کنه هیچ کی این تاپیک رو ندیده ، اگه براتون امکان داره مثل قبلا بشه ،( هر کی تاپیک رو مشاهده می کنه اسمش اون پایین بیفته)

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۱۶, ۲۳:۱۴
میشه لطف کنین این قسمت ای پی هارو بر دارین؟فکر نمیکنم درست باشه ای پی کاربرا که شخصیه برای عموم نشون داده بشه.
ممنون
با در خواست كاربران بر مي گردد منتظر نظرات ديگران هستم تا برآيند اعمال شود ضمن اينكه تنها براي كاربران عادي اين امكان وجود نداره والا كاربران ويژه از اين مزيت برخوردارند
ضميمه (http://www.askquran.ir/showpost.php?p=12271&postcount=54)

۱۳۸۷/۰۱/۱۹, ۰۱:۱۱
نقل قول:
نوشته اصلی توسط blue sky http://www.askquran.ir/Qurani/buttons/viewpost.gif (http://www.askquran.ir/showthread.php?p=12232#post12232)
ممنون

دوست گرامی!
نمایش آی پی ها مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند...ضمن اینکه مدیریت فنی سایت مسائل امنیتی را لحاظ می کنند.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۲۳, ۱۵:۱۳
بنا به درخواست مدير سايت لازم است نكته ايي خدمت تمامي كاربران عرض شود:
<اي پي كاربران هر گز قابل استناد نيست>
بديهي است تغييراي پي كار بسيار ساده ايي است و اگر احتمالا اي پي بنده از كاليفرنيا بود يااز اسراييل؛ گمان نكنيد محل سكونتم آنجاست !
اما امكاني كه تنها براي مدير فني وجود دارد و قرارست در خدمت مديران ديگر سايت قرار بگيرد اينست كه آي پي اصلي كاربران نمايش داده ميشود
به هر حال از كاربران درخواست مي شود از پرداختن به اين موضوع (آي پي) خودداري كنيد تا موجب سوءاستفاده ديگران نشود.

۱۳۸۷/۰۱/۲۳, ۲۳:۰۹
جناب معصومی!
با عرض خسته نباشید به اطلاع می رساند با توجه به تغییر رسمی ساعت کشورمان،ساعت جاری سایت را بر مبنای ساعت جدید تنظیم نمایید.
با تشکر فراوان
منتظر:Gol:

parsa
۱۳۸۷/۰۱/۲۸, ۲۳:۴۰
سلام و خسته نباشید.
نمیدونم من اشتباه میکنم و یا واقعا تعدادی از مطالب دو روز گذشته انجمن حذف شده است!!!

من الان آخرین پست هایم رو که نگاه میکنم، میبینم اون چند تای آخری نیست و همچنین خیلی مطالب دیگه از دوستان!
به عنوان مثال آخرین پست من در همین تاپیک در مورد این بود که تاریخ ثبت نام بعضی از کاربران اشتباه نمایش داده می شود.

:confused:

ضمنا تاریخ ها رو هم که بصورت میلادی تنظیم کرده اید، نمیشه همون شمسی باشه؟
فکر میکنم اونجوری بهتر بود! :o

Amoo Mehraboon
۱۳۸۷/۰۱/۲۹, ۰۰:۲۴
جناب پارسا کاربر عزیز درست می فرماید، اطلاعات مربوط به دو روز پیش متاسفانه پاک شده.

اما پاسخ مدیر محترم سایت (saeed623 (http://www.askquran.ir/member.php?u=2)) که در قالب اطلاعیه (http://www.askquran.ir/announcement.php?f=146) مطرح شده:

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام و آرزوی موفقیت برای کلیه کاربران ضمن عرض پوزش بخاطر وقفه ای که پیش آمد و از بین رفتن اطلاعات مربوط به دو روز گذشته بدین وسیله به آگاهی می رساند سعی می کنیم اطلاعات یاد شده را حتی الامکان از فردا دوباره به صورت پستی با آی دی مدیر ایجاد کنیم.

موفق باشید

سوگند
۱۳۸۷/۰۱/۲۹, ۰۷:۲۷
سلام چرا سایت اینجوری شد

حالا ما شدیم کاربر مهمان :Geryan::Geryan::Geryan:

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۲۹, ۱۸:۲۸
متاسفانه اشكال اخير بر ميگردد به سروري كه قرار بود از اطلاعات سايت هر روز نسخه ايي بعنوان پشتيبان تهيه نمايد.

blue sky
۱۳۸۷/۰۱/۳۰, ۱۶:۰۰
ببخشید یه سوال داشتم!اگه بک اپ گرفته نشده پس الان این پستهارو از کجا تونستیم دوباره بیارین و با ایدی مدیر ایجاد کنین؟ http://www.iran-eng.com/images/smilies/funny/w19.gif

Masoomi
۱۳۸۷/۰۱/۳۰, ۱۷:۱۳
اين بك آپ نيست ؛ هر پستي كه ايجاد مي گردد نسخه ايي بصورت ايميل براي مديران فرستاده مي شود اما به نظر ميرسه هنوز سوالهايي در ذهن كاربران عزيز ما هست لذا لايه هاي امنيتي قبل از صدمه به ديتابيس را شرح ميدهم :
بك آپي كه سرور قرار بود هر روز بگيرد(بصورت خودكار نه دستي) كه متاسفانه كم لطفي در اين مورد صورت گرفت آن هم نه فقط اين بار بلكه دفعه قبل نيز بك آپ دو روز پيش ريستور شد.
بك آپي كه مدير فني مي گيرد كه هفته ايي يكبار است و دانلود ميشود كه آن براي روز مبادا و احتمال بسيار ضعيف هك شدن سرور صورت ميگيرد .البته عملكرد كوتاهي سرور در دست بررسي است و جهت حصول اطمينان هر روز بعد از بروز اين مشكل توسط مدير فني بك آپي تهيه مي شود .
اگر سوالي،نظري يا ابهامي هست حتما بپرسيد ...

blue sky
۱۳۸۷/۰۱/۳۰, ۱۸:۱۵
ممنون از توضیحتون.
به نظرتون بهتر نبود پستهای هر کس رو براش میفرستادن تا با یوزر خودش دوباره پست بزنه؟ یا حداقل پستهارو مشخصتر و با نقل قولهای مرتب و مال هر شخص تو یه پست جدا زده میشد.اخه اینجوری خیلی درهم و نامرتبه. http://www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif

nanejoon
۱۳۸۷/۰۱/۳۰, ۱۸:۳۴
سلام و خسته نباشید.
نمیدونم من اشتباه میکنم و یا واقعا تعدادی از مطالب دو روز گذشته انجمن حذف شده است!!!

من الان آخرین پست هایم رو که نگاه میکنم، میبینم اون چند تای آخری نیست و همچنین خیلی مطالب دیگه از دوستان!
به عنوان مثال آخرین پست من در همین تاپیک در مورد این بود که تاریخ ثبت نام بعضی از کاربران اشتباه نمایش داده می شود.

:confused:

ضمنا تاریخ ها رو هم که بصورت میلادی تنظیم کرده اید، نمیشه همون شمسی باشه؟
فکر میکنم اونجوری بهتر بود! :o

كجاي كاري ننه ؟

۱۳۸۷/۰۱/۳۱, ۰۱:۲۶
انجمن ما باز دچار روزهای دور از کانون شده بود که با همکاری مدیر فنی عزیز و مدیر سایت برگشت اما به دو روز قبل.

بچه با حال
۱۳۸۷/۰۱/۳۱, ۱۸:۳۳
كاش مديراني كه به حذف پست ها اقدام مي كردند ،‌ رد پاهاي آن را نيز حذف مي كردند. آيا چنين قابليتي براي مديران وجود دارد؟ اگر دارد چرا استفاده نمي كنند؟‌
مثلا در بخش موبايل خيلي اين اتفاق افتاده . اگر واقعا پستي وجودش حالا به هر دليلي ضروري نيست ،‌ كلا با تمام متعلقاتش حذف شود و بهتر است هيچ اثري از آن نباشد. خيلي عامل حواس پرتي مي شود و فرم بحث را به هم مي ريزد. نگاه كاربران نسبت به مديران را هم مخدوش مي كند.

Amoo Mehraboon
۱۳۸۷/۰۱/۳۱, ۱۸:۵۹
كاش مديراني كه به حذف پست ها اقدام مي كردند ،‌ رد پاهاي آن را نيز حذف مي كردند. آيا چنين قابليتي براي مديران وجود دارد؟ اگر دارد چرا استفاده نمي كنند؟‌
مثلا در بخش موبايل خيلي اين اتفاق افتاده . اگر واقعا پستي وجودش حالا به هر دليلي ضروري نيست ،‌ كلا با تمام متعلقاتش حذف شود و بهتر است هيچ اثري از آن نباشد. خيلي عامل حواس پرتي مي شود و فرم بحث را به هم مي ريزد. نگاه كاربران نسبت به مديران را هم مخدوش مي كند.

باسلام...

والا تا اونجایی که بنده می دونم، پست های محذوف شده بدلایل قانونی خودش از طرف مدیران، برای کاربر معمولی قابل رویت نیست!! حال اگر حقیر اشتباه میکنم، جناب معصومی پاسخ گو خواهند بود!

درست فرمودین همانطور که قبلا نیز گفتم، با توجه به حساسیت اینجانب به نظم و انضباط تاپیک و پست ها در اولین دقایق قبول تصدی مسؤلیت، پست های بسیاری از کاربران اعم از مدیر و کاربر معمولی ویرایش شدند!

که انشاءالله در تاپیک جداگانه ی با نام گزارش کار مدیر، تحولات و مخلوق شدن تاپیک های جدید بخش موبایل اسلامی گذاشته خواهد شد!!

با تشکر از توجهتون:Rose:

۱۳۸۷/۰۱/۳۱, ۲۳:۰۲
با سلام!
طبق تنظیمات انجمن پست های پاک شده کاربران توسط مدیران فقط به توسط همان کاربری که پست او پاک شده است قابل رویت است و باقی کاربران قادر به رویت پست حذف شده نیستند مگر اینکه توسط یک کاربر عادی حذف شده باشد.
پست حذف موقت می شوند و حذف دائم تنها از آن مدیران ارشد می باشد.

parsa
۱۳۸۷/۰۲/۲۰, ۰۲:۳۹
آقا سلام و خسته نباشید.
عرضم به حضور که این لیست آخرین ارسالهای انجمن که در بالا هست، با پسوند ir هستند و لذا در محیط اینترنت جواب نمیدن! یعنی من این مشکل رو دارم!
در حالیکه فکر کنم میبایست مثل بقیه لینک ها با پسوند net باشند. همینطوره؟

Masoomi
۱۳۸۷/۰۲/۲۰, ۱۱:۵۰
مشكل عنوان شده ناشي از تغيير سرور هست كه علي رغم تغيير Dns هنوز برخي از دوستان ما به سرور قبلي ارجاع داده ميشوند و جالب تر اينكه در قم از دو اي اس پي دو سرور مختلف لود ميشود با يك دامين !!!
گفته شده صبر كنيد تا اپديت در طول زمان صورت گيرد اما به نظر ميرسد مشكلي هست و مراكز مسوول ناتوان از پاسخگويي ...

:Mohabbat:

parsa
۱۳۸۷/۰۲/۲۱, ۲۳:۴۵
جالب تر اینکه http://www.askquran.ir به http://www.islamicdoc.org هدایت میشه!

sara.m
۱۳۸۷/۰۲/۲۶, ۱۹:۱۶
با عرض خسته نباشید خدمت جناب معصومی
تشکرهای من الان یه مدتی هستش که متغیر شده ، مثلا ظرف مدت یک ساعت حدود 50 تشکر به تشکرهای من اضافه می شه یا حدود 10 تشکر کم می شه ، من خیلی از ارسال هامو چک می کنم ولی متوجه تغییری در تشکرهای زیر پست ها نمی شم ، ممکنه این مساله ناشی از یک مشکل فنی باشه

Masoomi
۱۳۸۷/۰۲/۲۷, ۰۳:۰۹
به نام خدا
با عرض سلام خدمت شما
تمامي تشكرهايي كه صورت گرفته در سيستم آپديت شد ضمن اينكه امكان حذف تشكر از كسي كه به آن پرداخته برداشته شد ! لذا اگر كم و زيادي بعد از اين مشاهده شد حتما در اينجا بيان كنيد .
لازم به ذكر است تمامي اطلاعات سيستم آپديت شد لذا اگر تعداد پستها تغيير كرده يا ... دلايل آن به ما قبل بستگي دارد ...

Masoomi
۱۳۸۷/۰۲/۲۹, ۱۸:۵۳
با توجه به پيگيري هايي كه امروز صورت گرفت مشكل مشاهده سايت از اينترانت شارح طبق گفته مسوول اين نهاد برطرف شد البته طرح مشكل اولين باري بود كه نزد ما صورت گرفت (همايش) والا زود تر بر طرف مي گرديد .

parsa
۱۳۸۷/۰۲/۲۹, ۲۳:۰۵
بسیار ممنون و متشکر جناب معصومی! :Rose:
این مشکل چند وقتی بود در مورد اینترانت تبیان هم وجود داشت که الان الحمدلله حل شده و با تبیان هم میشه اومد اینجا.

خدا خیرتون بده!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۰۳, ۲۰:۰۰
الان کمی دقت کردم کنار اسم بنده یک ستاره مشاهده می شود . و گاهی یک + این موضوع بیانگر چی هست ؟ اگه ممکنه لطفا پاسخ بدین
باعرض سلام خدمت شما كاربر گرامي :
از اينكه انجمن ما را محلي براي تبادل نظر انتخاب نموديد بسيار خرسنديم واگر احيانا كاستي هايي مشاهده ميكنيد حتما ما رو در جريان بگذاريد اما در مورد سوال:
ما دو علامت داريم كه كنار آيدي ها ظاهر ميشه :

* كه نشانگر اين مي باشد كه كاربر در تنظيمات پروفايلش تغيير ايجاد نموده وحالت مخفي را فعال كرده تا از اين طريق كسي از زمان دقيق حضور او آگاه نشود.
+ اين علامت وقتي ظاهر مي شود كه يك نفر شما رو به عنوان دوست خودش پذيرفته و وقتي مياد انجمن، جلوي اسم شما يه + ميبيند وبالعكس شما هر يك از اعضاي انجمن را به عنوان دوست انتخاب كنيد در مقابل اسم ايشان علامت + مي بينيد .

blue sky
۱۳۸۷/۰۳/۰۴, ۱۹:۳۷
به نام خدا
با عرض سلام خدمت شما
تمامي تشكرهايي كه صورت گرفته در سيستم آپديت شد ضمن اينكه امكان حذف تشكر از كسي كه به آن پرداخته برداشته شد ! لذا اگر كم و زيادي بعد از اين مشاهده شد حتما در اينجا بيان كنيد .
لازم به ذكر است تمامي اطلاعات سيستم آپديت شد لذا اگر تعداد پستها تغيير كرده يا ... دلايل آن به ما قبل بستگي دارد ...

میتونم بپرسم چرا امکان حذف تشکر رو برداشتین؟!!!!!!!!! http://www.iran-eng.ir/images/smilies/eek.gif فقط چون عده ای نگران از دست رفتن امتیازشون بودن؟!!! http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/upset.gif
من شاید وقتی میخوام گزینه ی پاسخ سریع رو بزنم اشتباهی دستم به کلید تشکر بخوره در حالی که به هیچ وجه با اون پست موافق نباشم!!!! همین اتفاق بارها و مخصوصا امروز برای من افتاد!)
ولی ایا شما این مورد رو در نظر گرفتین و چاره ای براش دارین؟ مسلما نمیتونم برای هر کدوم از تشکرهای اشتباهم به طور خصوصی به مدیرا پیغام بزنم تا پیگیری کنن چون وقتشم ندارم!
پس اگه میشه لطف کنید و این امکان رو دوباره قرار بدین.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۰۴, ۲۱:۳۴
خير ما كاري به امتياز يا عدم آن نداريم و تنها جهت برداشتن امكان حذف، بررسي از جهت فني بود كه مشخص شد مشكل فني نبوده بلكه در اثر ادغام پستها اين افول رخ داده و جهت آن تدبيري انديشيده شد وديگر در اثر حذف پست هم كاستي رخ نخواهد داد. به هر حال درخواست شما منطقي تلقي مي شود و اين امكان فعال مي گردد و از اينكه مشكلات را بيان مي كنيد كمال تشكر را داريم و اميدواريم بتوانيم فضايي زيبا براي شما كاربران عزيز فراهم آوريم .

Divine Love
۱۳۸۷/۰۳/۰۴, ۲۲:۱۴
با عرض سلام
اين فورم انگليسي چرا حذف شده.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۰۴, ۲۲:۵۸
به نام خدا
سلام
حذف نشده بلكه در بالاي هر صفحه منويي قرار داده شده كه هر يك از كاربران با كليك بر روي آن ميتوانند به آن انجمن دستيابي داشته باشند و دليل حذف آن از صفحه اصلي بحث مفصلي دارد كه در صورت درخواست توضيح خواهم داد.

tabatabay
۱۳۸۷/۰۳/۰۵, ۰۰:۵۲
يك پيشنهاد . آيا بهتر نيست كه به جاي قرار دادن بخش هاي زبان به صورت منو در بالاي صفحه آن ها را به صورت دو دكمه جدا در همان محل قرار بدهيد؟ الان اصلا به چشم نمي آيد و ديده نمي شود. نظر شخصي بنده اين است كه اگر به صورت دكمه باشد ،‌ جذابيت و در عين حال در افزايش بازديد بخش عربي و انگليسي اثر بيشتر ي خواهد داشت.
تا شما چه صلاح بدانيد.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۰۵, ۰۱:۲۸
كار اون قسمت هنوز تمام نشده منتظر جواب جناب حسين تبار هستم در انتخاب جمله و...
به هر حال خوشحال مي شوم دوستان ديگر هم نظر بدهند و به جهت خوانايي وچشم نما يي حجم كلمه افزوده شد (bold)

۱۳۸۷/۰۳/۰۵, ۱۳:۲۷
جناب معصومی!
با عرض سلام خسته نباشید.
مشکلی که در حال حاضر با آن مواجهیم ،عدم نمایش موضوعات قفل شده در صفحه 20 ارسال آخر انجمن در صفحه اول انجمن است...
این امر مدیریت و پیگیری مطالب توسط کاربران را با مشکل مواجه می کند.
به عنوان مثال ممکن است مدیری بخواهد موضوعی را به اطلاع کاربران برساند باید موضوع را باز بگذارد که این بی نظمی ایجاد می کند.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۰۵, ۱۷:۴۲
ببين منتظر عزيز بر اساس دستوراتي كه در فايل پي اچ پي نوشته شده از ديتابيس انجمن موضوعات رو لود مي كنه و اين كه شما انجمني را مي بنديد دستور ديگري مي خواهد براي نمايش آن يعني دوتعريف همچنان كه در گزينه ارسالهاي امروز مي بينيد و اين يعني برنامه نويسي حرفه ايي نياز دارد و از عهده من خارج است البته روال تمامي انجمنها اين گونه است كه مي بينيد.

tabatabay
۱۳۸۷/۰۳/۰۶, ۱۵:۴۳
جناب آقاي معصومي عزيز
من نمي دانم بقيه كاربران هم همين مشكل را دارند يا نه. ولي به خاطر دارم كه

1. قبلا آخرين ارسال هاي انجمن در تمام صفحات نمايش مي يافت ولي الان اين گونه نيست. براي ما كه با صفحات گوناگون سايت سرو كار داريم اين قابليت خيلي كار آمد و مفيد بود. ولي الان براي مشاهده آخرين ارسال هاي انجمن فقط بايد به صفحه اصلي بياييم.

2. قبلا مي توانستيم گزينه هاي پاياني آخرين ارسال هاي انجمن را به راحتي انتخاب كنيم . اما الان اصلا فرصت ديدنش را هم نداريم . هم سريع حركت مي كند و هم تا مي خواهيم انتخاب كنيم حالت پرش دارد و نمي شود.

اين اخرين ارسال ها انصافا شاهكار خوب و كارآمدي است و خيلي به درد ما مي خورد. خوب است بيشتر روي آن كار شود حتي اگر تعداد گزينه هايش بيشتر شود.
از وقتي كه شما اخرين ارسال ها را به صورت اسكرول گذاشتيد فكر مي كنم كاربران كمتر سراغ دكمه آخرين ارسال ها بروند . من خودم بد جوري معتادش شده بودم توي تمام صفحات .

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۰۶, ۱۶:۵۹
ببين سيد عزيز ماها كه انجمن رو زياد زير و رو مي كنيم و سايت رو مي خوايم بروز تو دستمون داشته باشيم برامون يه كم سخته ولي بايد اين رو هم در نظر بگيري كه كاربراي ديگه يا مهمانان هر صفحه كه باز ميكنند ديگه مجبور نيستند لود آخرين ارسالها رو تحمل كنن به هر حال من مصلحت سايت رو ارزيابي كردم اما اگر قرار بر بي خيالي باشه من اولين نفرم كه به اون گزينه نياز دارم ببينيم كس ديگه هم نظري ميده ... ولي به هرحال پرش نداره و سرعتش تغييري نكرده .

۱۳۸۷/۰۳/۰۶, ۲۳:۱۸
جناب معصومی!
اسکرول 20 ارسال آخر عصای دست مدیران است و نه تنها به ما مدیران بلکه به کاربران هم کمک می کند که در بحث های مورد علاقه خویش سریعتر شرکت نمایند و خیلی سریع مطلع شوند از پاسخ کاربر دیگری...
این مثال در تاپیک های انلاینی مانند مشاعره،صندلی داااااغ و یا بحث های علمی پر بازدید نمود بیشتری دارد...
لذا بنده هم موافق باز گرداندن آن هستم.
با تشکر
منتظر:Rose:

۱۳۸۷/۰۳/۰۷, ۰۰:۰۲
مشکل دیگری که اخیرا با ان مواجه شدیم حذف شدن پنل دسترسی سریع در پایین صفحات است که بسیار کارایی داشت و خیلی عصای دست ما بود....
اگر دوباره این پنل بازگردد بسیار عالی می شود.
البته مواردی که ذکر می شود بیشتر مورد توجه کاربران حرفه ای کانون است و نکات بسیار ریزی است که در بسیاری از انجمن ها اصلا به آن دقت نمی شود.
یا حق:Rose:

Amoo Mehraboon
۱۳۸۷/۰۳/۰۷, ۰۹:۳۸
باسلام و عرض ادب و احترام...

جناب معصومی گل و گلاب و بلبل، اولا از زحمات شبانه روزی شما صمیمانه سپاس گذاریم..! در ثانی با احترام به نظر و عملکرد حضرتعالی، بنده نیز موافق به باز گرداندن حالت اسکرول بالای تمام صفحات می باشم!! در حال حاضر سرعت عمل تا حدودای ازمون گرفته شده، مجبوریم برای دیدن آخرین ارسال ها دائما به صفحه اول رجوع کنیم!!!

در مورد پنل دسترسی سریع نیز؛ بازم بنده موافق به باز گرداندن پنل مربوطه هستم! در این حالت (بسته بودن) وقت و هزینه بیشتری از ما گرفته می شود..!

موفق باشید

parsa
۱۳۸۷/۰۳/۰۷, ۲۳:۵۴
سلام جناب معصومی عزیز...! :Mohabbat:
سرعت لود شدن سایت بسیار خوب و عالی شده!
فقط خواستم تشکری کرده باشم. :Rose:
.
.
از زحمات شما ممنونیم! :Computer:
دست درد نکنه مهندس س س س!!! :Kaf:

tabatabay
۱۳۸۷/۰۳/۲۵, ۰۶:۱۸
آيا اين امكان وجود داره كه تاريخ سايت به جاي نمايش به صورت تاريخ ميلادي به صورت معمول آن در سايت هاي وي بي نمايش داده بشه.

مثلا به جاي اين كه براي ارسال مطلب تاريخ بزنه

Thursday 12 June 2008 22:03

،‌بنويسه

2 روز پيش
يا
سه ساعت پيش
يا
5 دقيقه پيش

و مانند آن ؟

اگر اين قابليت امكان پذير هست ،‌همين حالت رو فعال كنيد . خيلي بهتر از حالت فعليه .

به اين دليل كه اولا گنگ نيست
ثانيا وقتي كسي تاريخ رو مي بينه سريع متوجه مي شه مطلب كي ايجاد شده يا كي پاسخ داده شده.

tabatabay
۱۳۸۷/۰۳/۲۵, ۰۶:۲۴
يكي از علل گنگ بودن صفحه اول سايت اين است كه ريز موضوعات بخش ها داخل آن علامت به علاوه آمده . من براي اين قضيه سراغ چندين سايت پر بيننده وي بي رفتم . ديدم هيچ كس اين كار ما را انجام نداده . اولا كاربري كه تازه وارد سايت مي شود معلوم نيست اين علامت نظرش را جلب كند. ثانيا علامت را هم ببيند نمي داند براي چيست. لذا عملا كارايي آن پايين است مگر براي آشنايان.

بهتر است كاري كنيم كه صفحه اول شفاف باشد و نيازي به صفحات تو در تو و پي در پي نباشد.

به نظر من‌ اين علامت برداشته شود و زير مجموعه ها درست نمايش داده شوند

نظر دوستان چيست؟

meshkaat
۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۰۰:۱۸
سلام معصومی عزیزم
خوبی؟
به نظرت آیا امکانش هست که بتوان پست ها یا موضوعات رو برای آیدی یا آیدی هایی به صورت اشتراک لینک فرستاد؟
اگه باشه که عالی میشه ...

meshkaat
۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۰۰:۲۴
سلام معصومی عزیزم
خوبی؟
به نظرت آیا امکانش هست که بتوان پست ها یا موضوعات رو برای آیدی یا آیدی هایی به صورت اشتراک لینک فرستاد؟
اگه باشه که عالی میشه ...
راستی معصومی جان
الان چند روزه که بعد از هر پستی به صورت خودکار از سیستم خارج میشوم.
به نظرت مشکل از کانونه یا سیستم بنده...البته باهردو سیستم و همچنین خودم همین مشکل رو دارم....
نکنه مثل اقا رسول ؛ داری از طریق کانون سیستم بنده رو ویروسی می کنی؟؟؟:doosti::Geryan:

۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۰۳:۴۴
خدمت شماعرض شود که برداشتن علامت های به اضافه کار اشتباهی است چرا که سایت ما از انجمن های بسیار با زیر مجموعه ای بسیار بیشتر تشکیل شده است که سازماندهی آنان در کنار یکدیگر چنان به هم ریختگی و سنگینی را به وجود میآورد که حوصله کاربر از گشتن در سایت سر می رود...ضمن اینکه سایت در حالت کلی بسیار تر و تمیز و زیباست و بعد از اون تغییر و خروج از حالت کلی این خصوصیت را از دست می دهد.
ضمنا!
وجود علامت ها یکی از ابتکارات فنی است که بسیاری ار انجمن های وی بی دنبال از این نعمت بی بهره هستند.

۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۰۳:۴۵
راستی معصومی جان
الان چند روزه که بعد از هر پستی به صورت خودکار از سیستم خارج میشوم.
به نظرت مشکل از کانونه یا سیستم بنده...البته باهردو سیستم و همچنین خودم همین مشکل رو دارم....
نکنه مثل اقا رسول ؛ داری از طریق کانون سیستم بنده رو ویروسی می کنی؟؟؟:doosti::geryan:
برای بنده هم این اتفاق افتاده است..
خوشحال می شم اگر دلیلی دارد بدانم!

tabatabay
۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۰۶:۲۸
خدمت شماعرض شود که برداشتن علامت های به اضافه کار اشتباهی است چرا که سایت ما از انجمن های بسیار با زیر مجموعه ای بسیار بیشتر تشکیل شده است که سازماندهی آنان در کنار یکدیگر چنان به هم ریختگی و سنگینی را به وجود میآورد که حوصله کاربر از گشتن در سایت سر می رود...ضمن اینکه سایت در حالت کلی بسیار تر و تمیز و زیباست و بعد از اون تغییر و خروج از حالت کلی این خصوصیت را از دست می دهد.
ضمنا!
وجود علامت ها یکی از ابتکارات فنی است که بسیاری ار انجمن های وی بی دنبال از این نعمت بی بهره هستند.

سلام منتظر جان
من به اين دليل گفتم كه براي آزمايش سايت را به چند نفر كه اشنا نبودند نشان دادم. بدون استثنا همه متحير مانده بودند از كجا شروع كنند و چگونه و در كدام بخش موضوع مورد علاقه خود را پيدا كنند.
از لحاظ زيبايي قبول دارم كه بهتر شده اما بايد سادگي و سهل الوصول بودن را هم در نظر گرفت.
بنا بر اين توصيه مي كنم حد اقل از كاربران جديد سايت به صورت عمومي در مورد صفحه اول و خصوص بودن يا نبودن اين علامت نظر خواهي شود.
اين كار را مي توان با ارسال پيام خصوصي براي چند كاربر جديد انجام داد.
اگر واقعا در اين مورد مشكلي نباشد ، بنده خيلي هم خوشحال مي شوم كه اين علامت باشد. من فقط به دنبال رفع مشكلي كه گفتم هستم.

tabatabay
۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۰۶:۳۲
آيا اين امكان وجود داره كه تاريخ سايت به جاي نمايش به صورت تاريخ ميلادي به صورت معمول آن در سايت هاي وي بي نمايش داده بشه.

مثلا به جاي اين كه براي ارسال مطلب تاريخ بزنه

thursday 12 June 2008 22:03

،‌بنويسه

2 روز پيش
يا
سه ساعت پيش
يا
5 دقيقه پيش

و مانند آن ؟

اگر اين قابليت امكان پذير هست ،‌همين حالت رو فعال كنيد . خيلي بهتر از حالت فعليه .

به اين دليل كه اولا گنگ نيست
ثانيا وقتي كسي تاريخ رو مي بينه سريع متوجه مي شه مطلب كي ايجاد شده يا كي پاسخ داده شده.

در اين مورد نظر رفقا چيست؟

fatememeshkat
۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۱۴:۵۸
با عرض سلام و خسته نباشید
در مورد تغییر ساعت و تاریخ ارسالها هردو شکل - یعنی نمایش ارسالها بصورت تاریخ مثلامیلادی با درج ساعت و نیز به شکل ساعت شمار و روز شمار - هر کدوم محاسن و معایبی دارن .
روزشمارها خوبیشون اینه که خیلی راحت بدون دانستن تاریخ ، آدم بسرعت متوجه میشه چه پستی دقیقا چند ساعت یا چند روز پیش ارسال شده اما وقتی زمان از روی یک پست میگذره دیگه دقت در تشخیص پایین میاد اما به شکل تاریخ و ساعتی که کنارش وجودداره هم با استفاده از ساعتش همین اطلاع رو میشه حاصل کرد و هم اینکه اطلاع از تاریخ دقیق ارسالها با گذشت زمان یکی دو ماه یا بیشتر با مشکل مواجه نمیشه ، سری قبل که به شکل روزشمار و ساعت شماربود من که واقعا برای اطلاع از تاریخ ارسالها به سختی میافتادم .
جسارتا به نظرمن همینی که الان هست خوبه .

tabatabay
۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۲۱:۵۰
اگر قابليت چت هم به سايت افزوده شود بسيار عالي مي شود.

در مورد البوم تصاوير كه جناب معصومي عزيز گل كاشتند . در مورد چت هم اگر اقدام كنند عالي مي شود.
اقاي معصومي عزيز در پيام خصوصي در اين مورد يك نمونه را ارسال كردم. بررسي كنيد اگر مناسب ديديد نصبش كنيد. چيز خوبيه.

خدا اجرتان دهد.

۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۲۲:۱۶
سلام منتظر جان

من به اين دليل گفتم كه براي آزمايش سايت را به چند نفر كه اشنا نبودند نشان دادم. بدون استثنا همه متحير مانده بودند از كجا شروع كنند و چگونه و در كدام بخش موضوع مورد علاقه خود را پيدا كنند.
از لحاظ زيبايي قبول دارم كه بهتر شده اما بايد سادگي و سهل الوصول بودن را هم در نظر گرفت.
بنا بر اين توصيه مي كنم حد اقل از كاربران جديد سايت به صورت عمومي در مورد صفحه اول و خصوص بودن يا نبودن اين علامت نظر خواهي شود.
اين كار را مي توان با ارسال پيام خصوصي براي چند كاربر جديد انجام داد.
اگر واقعا در اين مورد مشكلي نباشد ، بنده خيلي هم خوشحال مي شوم كه اين علامت باشد. من فقط به دنبال رفع مشكلي كه گفتم هستم.

عزیزم!
به یه نکته بسیار ریز دقت نکردید
یه کاربر تازه وارد از چه چيز سايت و وی بی و سر در میاره که از علامت های به اضافه سر در بیاره...
بهترین کار حفظ شرایط فعلی و بهتر کردنش و قرار دادن یه آموزشه در قالب فایل pdf است. که باید تهیه شود.

۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۲۲:۱۸

ساعت و تارخ به صورت فعلی اما به فارسی بهترین حالت می باشد...
حالتهای دیگر اصلا مهم و کاربردی نیستند.

۱۳۸۷/۰۳/۲۶, ۲۲:۲۳
اگر قابليت چت هم به سايت افزوده شود بسيار عالي مي شود.

در مورد البوم تصاوير كه جناب معصومي عزيز گل كاشتند . در مورد چت هم اگر اقدام كنند عالي مي شود.
اقاي معصومي عزيز در پيام خصوصي در اين مورد يك نمونه را ارسال كردم. بررسي كنيد اگر مناسب ديديد نصبش كنيد. چيز خوبيه.

خدا اجرتان دهد.

ار نظر قابلیت های فنی معصومی عزیز هیچ کمبودی ندارند...منتها باید دید به درد سایت می خوره یا نه!
من مخالفم...
چون قابلیتی است که قطعا دوستان بعدا با آن مخالفت خواهند کرد...
با توجه به شرایطه پشت پرده سایت،هر چه از این موارد دوری کنیم بهتره...
لااقل من یکی که اصلا ازش استفاده نمی کنم...

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۲۷, ۰۱:۱۰
مدير محترم محتوايي :

1-تاريخ انجمن :
مدتي به آن فرمت پيشنهادي تغيير كرده بود و طبق درخواست دوستان برداشته شد كه البته ذكر شما موجب ذكر دلايل دوستان گرديد.

2-علامت هاي باضافه :

اين علامتها در همه انجمن ها وجود دارد و چيزي نيست كه نياز به توضيح داشته باشد مثلا در هر انجمني مجوز های ارسال و ویرایش را نگاه كنيد يا در پروفايل افراد كه قابليت جمع شدن دارد و....

موجب مي شود كه از پراكنندگي مطالب جلوگيري شود و كاربر زود تر به خواسته خود نائل شود.

اين امكان ؛ از چيزهاي فوق العاده ايي هست كه تعداد بسيار معدودي از انجمن ها داراي آن مي باشند و فقط كافيست من كدي را كه نوشته ام در يكي انجمنهاي تبليغ وي بي بگذارم خواهيد ديد پر مي شود انجمنهاي ايراني ازاين نحوه .

از طول صفحه اصلي كاسته مي شود و به آن جذابيت و زيبايي مي بخشد.
3-چت :
علي رغم اختياري كه براي هر گونه تغيير واعمال سليقه دارم همانطوري كه درهمايش هم اعلام نمودم اين مبحث را به صورت عمومي تنها با تاييد مدير سايت اجرايي مي كنم و اما بطور خصوصي در حال بررسي انواع چتهاي موجود در نت هستم و آن موردي كه شما در پيام فرموده ايد را قبلا حضورا اشاره كردم و يكي از معايب آن در همان جلسه ذكر شد وآن لود طولاني و ديگر : جدا بودن از انجمن و عدم اطلاع اعضا از شركت كنندگان در آن و...

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۲۷, ۰۱:۳۱
مدير محترم مشكات:

در مورداشتراك : درست منظور شما رو متوجه نشدم و شايد مقصود شما همان گروه هاي گوگل يا ياهو است كه در صفحه اول سايت تبليغ اشتراك مي كنند يا شايد بوك مارك كردن لينك درگوگل يا ... ميباشد به هر حال اگر آدرس جايي كه ديده ايد را ذكر كنيد بهتر مي توانم بررسي كنم .
در مورد خروج :به جهت اينكه حداقل خودم اين مشكل را ندارم لذا منتظر نظرات ديگر دوستان ميمانم تا يررسي شود اشكال از سيستم شماست يا انجمن ...

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۲۷, ۰۱:۴۳
مدير محترم منتظر :
در مورد فارسي سازي تاريخ :در دستور كار قرار دارد
در مورد پي دي اف آموزشي : تا حدودي پيش رفتم منتها به دليل كارهاي مهم تر پيش رو اين مسئله به كندي پيش ميرود

Masoomi
۱۳۸۷/۰۳/۲۷, ۰۱:۵۵
ضميمه : با تشكر از همه دوستان كه در پيشرفت انجمن بلكه قرآن از هيچ كوششي دريغ نمي كنند بايد عرض كنم كه ايده هاي بسياري جهت بهبود وبهينه سازي انجمن هست كه تنها به مختصري از آنها در جلسات اشاره كرده ام و هميشه در تمامي ايده ها بكر بودن ومنحصر بفرد ي را مد نظر قرار داده ام كه براي نمونه به گالري اشاره ميكنم كه از بهترين گالري هاي دنيا مي باشد كه مزاياي زيادي دارد كه علاوه بر جذابيت ويژه با فرستادن هر عكس كار يك فتو شاپ كار را انجام ميدهد و آدرس سايت را در آن قرار مي دهد و ...

۱۳۸۷/۰۳/۲۷, ۱۱:۵۷
قابلیت های فنی معصومی عزیز بر کسی پوشیده نیست...
ذهن فعال و پرکار معصومی چنان پر از ایده های نو و جذاب است که کانون را می تواند به یکی از بزرگترین و فنی ترین سایت های کشور تبدیل کند....
باید به عزیزه دلم معصومی زمان داد و یاریش کرد در پیشرفت هر چه بیشتر سایت و نکات فنی!
همگیتان که برای قرآن تلاش می کنید انشالله موفق باشید.

meshkaat
۱۳۸۷/۰۳/۲۷, ۱۲:۱۳
بنام خدا
سلام بر سيد عزيز و خوب من
من نظرم اينه كه اگه تاريخ بروز رساني پستها شمسي بشه كافيه.

meshkaat
۱۳۸۷/۰۳/۲۷, ۱۲:۵۴
مدير محترم مشكات:

در مورداشتراك : درست منظور شما رو متوجه نشدم و شايد مقصود شما همان گروه هاي گوگل يا ياهو است كه در صفحه اول سايت تبليغ اشتراك مي كنند يا شايد بوك مارك كردن لينك گوگل يا ... ميباشد به هر حال اگر آدرس جايي كه ديده ايد را ذكر كنيد بهتر مي توانم بررسي كنم .
در مورد خروج :به جهت اينكه حداقل خودم اين مشكل را ندارم لذا منتظر نظرات ديگر دوستان ميمانم تا يررسي شود اشكال از سيستم شماست يا انجمن ...

بنام خدا
سلام معصومي جان
منظور اينه كه اگه من از مطلبي خوشم اومد بتونم اونو براي تعداي يا همه به اشتراك بزارم وبه نوعي يك خبرنامه داخل سايت .
مثل سايت كلوب

Masoomi
۱۳۸۷/۰۴/۳۱, ۱۴:۵۶
بنام خدا
سلام معصومي جان
منظور اينه كه اگه من از مطلبي خوشم اومد بتونم اونو براي تعداي يا همه به اشتراك بزارم وبه نوعي يك خبرنامه داخل سايت .
مثل سايت كلوب
جواب در اینجا (http://www.askquran.ir/showpost.php?p=28056&postcount=28)داده شد

reza007
۱۳۸۷/۰۴/۳۱, ۱۸:۴۱
با سلام !
جناب معصومی هنوز مشکل آپلود فایل پابرجاست!
مزاحم همیشگی 007

Masoomi
۱۳۸۷/۰۵/۰۱, ۰۱:۱۱
دوست خوبم این مشکل ناشی از شرکت سازنده انجمن میباشد که جهت امنیت بوجود آمده البته یه دستی روی کدهاش کشیدم ولی همانطور که گفتم جهت سفر اینترنتم بسیار کم سرعته واصرار و عجله شما موجب رفع اشکال ان شاء الله گردید منتها تست و بیان نتیجه با شما ؛منتظرم !

reza007
۱۳۸۷/۰۵/۰۱, ۱۳:۰۷
دوست خوبم این مشکل ناشی از شرکت سازنده انجمن میباشد که جهت امنیت بوجود آمده البته یه دستی روی کدهاش کشیدم ولی همانطور که گفتم جهت سفر اینترنتم بسیار کم سرعته واصرار و عجله شما موجب رفع اشکال ان شاء الله گردید منتها تست و بیان نتیجه با شما ؛منتظرم !
با سلام خدمت استاد معصومی !
هنگام آپلود فایل پیام زیر داده شد :

Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator (http://www.askquran.ir/sendmessage.php) and describe the action you performed before you received this error.

با کمال شرمندگی ! 007

Masoomi
۱۳۸۷/۰۵/۰۲, ۰۱:۱۴
ضمن تشکر از رضای عزیز ظاهرا مشکل سطحی نیست لطفا یکبار دیگر تست کنید امیدوارم با تغییر جدید حل شده باشد ؟منتظرم :Mohabbat:
اما پیشنهاد من به شما بزرگواران اینست که فایلهای که معمولا تاریخ مصرف دارن مثل نرم افزارهای کامپیوتری و... که معمولا بعد از مدتی بدلیل بروز رسانی های زیاد وافزودن امکانات ونسخه های جدید و... غیر قابل استفاده میشوند را در سایتهایی با امکانات مجانی فضا بدون تبلیغات مخرب آپلود نمایید .

Masoomi
۱۳۸۷/۰۵/۰۷, ۰۰:۲۳
آقا رضا حل شد ؟

valayat
۱۳۸۷/۰۵/۲۹, ۰۵:۰۱
معصومي جان
باسلام وخسته نباشيد
آپلودفايل كارنمي كنه داداش
مورخه 29/5
موفق

۱۳۸۷/۰۵/۲۹, ۱۳:۱۲
جناب معصومی!
آپلود با مشکل روبرو است.
لطفا بررسی شود.
یا حق

Masoomi
۱۳۸۷/۰۵/۲۹, ۱۸:۳۶
با عرض سلام خدمت شما دو بزرگوار
آپلود كه درسته اگر لطف كنيد عكس ارور يا نوشته اون رو بزاريد بهتر ميتونم كمكتون كنم

۱۳۸۷/۰۶/۱۲, ۲۲:۰۹
سلام بر شما.
در تنظیمات ارسال پاسخ می تونید گزینه اشتراک رو فعال بفرمایید.
ضمنا!
از کنترل پنل کاربری تون هم می تونید استفاده نمایید و گزینه اشتراک رو فعال بفرمایید.
موفق باشید.

blue sky
۱۳۸۷/۰۶/۱۳, ۱۹:۲۷
میشه لطف کنید تمامی تاپیکهایی که زده میشه و به نظرتون جالب میاد رو به عنوان "تاپیکهایی که باید خوانده شود!!!" به اعضا ارسال نکنید؟!
معولا بایدهارو واسه قوانین خیلی مهم میذارن! حتی نه هر قانونی!
ولی مثلا این تاپیکها چه بایدی توش هست که من حتما باید میخوندم؟!

معرفي منابع براي پژوهش در مسائل اختلافي شيعه و سنی
۩ ..مهمان خدا.. نرم افزار مخصوص ماه مبارک رمضان (موبایل اسلامی)
یا ...

خوب اگه کسی به تحقیق نیاز داشته باشه خودش تو سایت سرچ میکنه یا اگه به نرم افزار احتیاج داشته باشه خودش میره بخش نرم افزار! و به همین ترتیب برای باقی تاپیکها!
اما من باید کلی وقت بذارم (صرف نظر از هزینه!) تا دونه دونه صفحاتی که علاقه ای به خوندش ندارمو با سرعت پایین سایت و اینترنتم باز کنم و بعد ببندم که دیگه بهم هشدار نده! این به نظرتون درسته؟
لطفا برای وقت دیگران ارزش قائل باشین.
ممنون

۱۳۸۷/۰۶/۱۳, ۲۱:۳۰
جناب بلو اسکای!
ضمن خوشامد دوباره به محضرتان در مورد موضوعات مهم و یا همان موضوعاتی که باید ملاحظه گردد، هر مدیر با توجه به انجمن ومطالب تحت مدیریتش گاهی بعضی از مطالب را مهم ارزیابی کرده و مطالعه آن را برای کاربران سایت ضروری می داند،لذا با هماهنگی مدیران ارشد این موضوع را به صورت عمومی مطرح می نماید.
اما در هر صورت چشم!
بیشتر دقت خواهد شد.
خدا به شما اجر دهد.
موفق باشید.

meshkaat
۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۱۱:۳۴
میشه لطف کنید تمامی تاپیکهایی که زده میشه و به نظرتون جالب میاد رو به عنوان "تاپیکهایی که باید خوانده شود!!!" به اعضا ارسال نکنید؟!
معولا بایدهارو واسه قوانین خیلی مهم میذارن! حتی نه هر قانونی!
یا ...
خوب اگه کسی به تحقیق نیاز داشته باشه خودش تو سایت سرچ میکنه یا اگه به نرم افزار احتیاج داشته باشه خودش میره بخش نرم افزار! و به همین ترتیب برای باقی تاپیکها!
اما من باید کلی وقت بذارم (صرف نظر از هزینه!) تا دونه دونه صفحاتی که علاقه ای به خوندش ندارمو با سرعت پایین سایت و اینترنتم باز کنم و بعد ببندم که دیگه بهم هشدار نده! این به نظرتون درسته؟
ممنون
بنا م خدا
سلام بر همگی
بنده نیز با نظر جناب بلو اسکای بزرگوار موافقم.
اما پیشنهاد بنده:
1:
اگر ترتیبی اتخاذ شود که اگر کسی نمیخواد چنین پیام هایی رو از کسی یا هیچکس در یافت کنه اختیار داشته باشه عالی میشه.
2:اگر کسی بخواهد کسی را از رسال پیام برای خودش مسدود کنه چنین اختیاری رو داشته باشه.
3:برای هر کاربری محدودیت ایجاد شود مثلا هر کاربری تنها یک بار در هفته چنین اکنی رو داشته چه مدیر و چه کاربر عادی
4:برای هر موضوعی تنها یک بار چنین امکانی وجود داشته باشه.

ولی خداییش آدم خسته میشه وقتی چندتا پیام خصوصی داشته باشه و همشون هم ملاحظه موضوع باشه و همشون هم فقط برای یک موضوع باشه.....:Gig:

۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۱۳:۳۳
حق با شماست جناب مشکات!
باید دست کاربران در مورد این قضیه باز تر گذاشت شود...
ضمن اینکه اون ضد حال ناشی از پیام خصوصی رو که عرض کردید رو هم درک خواهم کرد...

║★║فاطمی║★║
۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۱۴:۱۹

یا ...

ممنون

:Sham:بنام تو اي آرام جان:Sham:

سلام و عرض ادب و احترام

دوست محترم و گرامي . من تصور نمي كنم ارسال يك موضوع مهم اينقدر مسئله حادي باشه كه بشه به عنوان يك مشكل مطرحش كرد . از طرفي از بين مطالبي كه به نظر مديران مفيد محسوب ميشه ممكنه براي چهارنفر هم اون مطلب فاقد اهميت باشه ولي بايد بپذيريم كه هرگز درست نيست كه مصالح جمع رو فداي مصلحت و خواسته فرد كرد .
شما هم مجبور نيستيد بشينيد تك تك مطالبي رو كه دوست نداريد بخونيد . براي صرفه جوئي در وقت و هزينه هاتون مي تونيد دكمه حذف رو بزنيد . به همين راحتي .

اما در مورد نرم افزار قرآني مهمان خدا بايد عرض كنم اتفاقا يكي از بهترين . مفيد ترين و ارزشمند ترين نرم افزارهايي هست كه براي ماه مبارك رمضان با زحمات بي دريغ دوستان در بخش انجمن آزاد و خصوصا عمو مهربان عزيز در بخش مويايل اسلامي تهيه شده و اتفاقا خيلي هم لازم بود كه دوستان كانون قران با آن آشنا بشن و ازش استفاده كنند .
دوست محترم توجه داشته باشيد هرچه كه از نظر من يا شما غيرمقيد هست لزوما براي ديگران هم نميتونه اينطور باشه .

پس چقدر خوبه همينقدر كه توقع داريم به وقت و خواسته ما اهميت داده بشه . به عقايد و خواسته هاي ديگران هم اهميت بديم و سپاسگزار باشيم براي اين زحمات . هرچند خودمان به هر دليلي خوشايندمون نباشه و استفاده نكنيم

جا داره من همين جا از مدير محترم انجمن آراد و مسئول محترم بخش موبايل اسلامي براي تهيه و تنظيم و تدوين اين نرم افزار اسلامي و اون همه وقتي كه براي آموزش اين نرم افزار گذاشتند و ارسال پيام عمومي تقدير و تشكر كنم
توفيق و سربلندي همه عزيزان را آرزومندم

http://img34.picoodle.com/img/img34/4/6/8/f_ds714tnm_766f915.gif

۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۱۴:۲۴
آری!
حق با محب مهدی است!
این طور مسائل شخصی است و به نظرات کاربران بستگی دارد.
امکان دارد کاربری نا راضبی باشد و کاربر دیگری راضی و خرسند.
پس بهتره به اصول اولیه دموکراسی احترام بگذاریم.

Amoo Mehraboon
۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۱۶:۵۲
اما در مورد نرم افزار قرآني مهمان خدا بايد عرض كنم اتفاقا يكي از بهترين. مفيد ترين و ارزشمند ترين نرم افزارهايي هست كه براي ماه مبارك رمضان با زحمات بي دريغ دوستان در بخش انجمن آزاد و خصوصا عمو مهربان عزيز در بخش مويايل اسلامي تهيه شده و اتفاقا خيلي هم لازم بود كه دوستان كانون قران با آن آشنا بشن و ازش استفاده كنند.

باسلام و قبولی طاعات و عبادات همگی به درگاه ایزد منان

بی شک همانطور که جناب محب مهدی گرامی فرمودند، نرم افزار مهمان خدا یکی از بهترین نرم افزارهای مذهبی موبایل در زمینه ماه مبارک رمضان می باشد که با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران (معاونت فرهنگی) در تابستان 86 نسخه 1.1 آن تهیه و ساخته شد.. بهمراه امکانات منحصر بفردی که می توانید آنرا اینجا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=5034) مطالعه نمایید...!

لذا اینجانب حقیر عمو مهربون مسؤول مقتدر موبایل اسلامی صلاح بر این دانستم با توجه به ایام پر برکت ماه مبارک.. آپلود و برای کاربران محترم و محترمه بعنوان موضوع مهم ارسال نمایم.. فقط یک نکته را متذکر می شوم اینکه.. بحمدالله و با جرأت می توان گفت تنها تالار موبایل اسلامی (http://www.askquran.ir/forumdisplay.php?f=146) است که از پر بازدید کننده ترین بخش ها نسبت به تالارهای دیگر سایت می باشد.. که این خود گواه بر مثمر ثمر و فعال و زنده بودن بخش مربوطه می باشد.. چهارشنبه 13/ شهریور/1387 و به لطف خدا تالار موبایل اسلامی در ساعات پایانی شب 548 کاربر و در تاریخ 1387/6/20 ساعت 2:00 بامداد 617 کاربر همزمان آنلاین را پشت سر گذاشت، که این خود نیز رکوردی برای تالار مذکور محسوب می شود..!

خدای متعال را شاکرم و تنها از او مسألت می خواهم که بتوانم مبحث داغ و روز فعلی جامعه را بعنوان اندک فرد، اسلامی و مذهبی نمایم.. و بخود وهم و شک راه نخواهم داد که وقت صرف کردن در تالار موبایل اسلامی اجر و ثوابش کمتر از مباحثه و یا مناظرات جاری کانون نخواهد بود.. چرا که همگی ما به عینه شاهد رو به رشد آهنگ، تم و بخصوص کلیپ های مشکل دار می باشیم...

در پایان جا دارد از زحمات و همراهی تمامی کاربرانی که وقت خویش را صرف تالار موبایل اسلامی می کنند تشکر ویژه نمایم.. و از جناب منتظر مدیر گرانقدر انجمن آزاد بخاطر حمایت و زحماتی که برای اینجانب حقیر متحمل می شوند نیز قدردانی نمایم چراکه: من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق

blue sky
۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۱۷:۴۷
:Sham:بنام تو اي آرام جان:Sham:

سلام و عرض ادب و احترام

دوست محترم و گرامي . من تصور نمي كنم ارسال يك موضوع مهم اينقدر مسئله حادي باشه كه بشه به عنوان يك مشكل مطرحش كرد . از طرفي از بين مطالبي كه به نظر مديران مفيد محسوب ميشه ممكنه براي چهارنفر هم اون مطلب فاقد اهميت باشه ولي بايد بپذيريم كه هرگز درست نيست كه مصالح جمع رو فداي مصلحت و خواسته فرد كرد .
شما هم مجبور نيستيد بشينيد تك تك مطالبي رو كه دوست نداريد بخونيد . براي صرفه جوئي در وقت و هزينه هاتون مي تونيد دكمه حذف رو بزنيد . به همين راحتي .

اما در مورد نرم افزار قرآني مهمان خدا بايد عرض كنم اتفاقا يكي از بهترين . مفيد ترين و ارزشمند ترين نرم افزارهايي هست كه براي ماه مبارك رمضان با زحمات بي دريغ دوستان در بخش انجمن آزاد و خصوصا عمو مهربان عزيز در بخش مويايل اسلامي تهيه شده و اتفاقا خيلي هم لازم بود كه دوستان كانون قران با آن آشنا بشن و ازش استفاده كنند .
دوست محترم توجه داشته باشيد هرچه كه از نظر من يا شما غيرمقيد هست لزوما براي ديگران هم نميتونه اينطور باشه .

پس چقدر خوبه همينقدر كه توقع داريم به وقت و خواسته ما اهميت داده بشه . به عقايد و خواسته هاي ديگران هم اهميت بديم و سپاسگزار باشيم براي اين زحمات . هرچند خودمان به هر دليلي خوشايندمون نباشه و استفاده نكنيم

جا داره من همين جا از مدير محترم انجمن آراد و مسئول محترم بخش موبايل اسلامي براي تهيه و تنظيم و تدوين اين نرم افزار اسلامي و اون همه وقتي كه براي آموزش اين نرم افزار گذاشتند و ارسال پيام عمومي تقدير و تشكر كنم
توفيق و سربلندي همه عزيزان را آرزومندم

سلام
اول از همه ممنون از توجهتون
اما در جواب شما باید عرض کنم:
تمام مطالبی که به عنوان موضوعات مهم برای کاربران فرستاده میشن تو خود تالارها وجود دادن و بعضا گاهی مهم هم شده اند! در نتیجه همیشه تو صفحه ی اصلی تالار مربوطه و در اولین سطر و جلوی چشم همه هست!!!! پس همه میتونن اونو ببینن و اگه مایل بودن از اون مطالب استفاده کنن! پس در اینکه ممکنه برای کسای دیگه ای مفید باشه اما برای من نه نمیتونه جواب مناسبی باشه! چرا که من به طور کامل نبود این مطالب رو درخواست نکردم!!!! و افراد علاقه مند خودشون میتونن تو انجمن اون مطالب رو ببینن و استفاده کنن!!! پس علاوه براینکه من به حق کسی بی احترامی نکردنم میبینید که دموکراسی هم از بین نمیره!
تازه اگه بخواین از بعد دموکراسی نگاه کنین باید اینم در نظر بگیرین که چرا فقط موضوعات مورد پسند مدیران باید به عنوان موضوع مهم شمرده بشه؟!!! چرا نباید موضوع و تاپیک یک به قول شما بی خدا موضوع مهم نباشه؟!!! اگه از این دیدگاه به موضوع نگاه کنین میفهمین که علاوه بر اینکه اینجا دموکراسی از جانب مدیرا و افراد به ظاهر خداپرست و مومن و .... رعایت نمیشه بلکه توهینی به دیگر اعضای سایت که دچار شبهه هستن و برای رفع شبهاتشون اینجارو انتخاب میکنن هست! چرا که در عمل نشون میدن که موضوعاتی که مهم هستن اینها هستن و بقیه ی مطالب بی خود و توطئه چینی دشمنان اسلام و قران و شیطان پرست و غربی و ..... است!!!!!!!!!!!!!!!
پس بهتره قدری خودتونو جای طرف مقابلتون هم بذارین و فقط از جانب خودتون به همه ی قضایا نگاه نکنین! اگه مایل بودید و اگه قرار باشه اینجا فقط کسایی که همفکر شما هستن حضور داشته باشن بهتره که موقع ثبت نام اینو ذکر میکردین که من نوعی اینجا نیام و اعتراضم و دفاع از حقم موجب رنجش شما نشه!!!!

در مورد نرم افزار هم این نظر شماست و خوشحالم که نرم افزار مورد پسندتون قرار گرفته! ولی بهتر بود اینو تو تاپیک خودش عنوان کنین که بقیه هم بتونن از نظرتون استفاده کنن! نه تو تاپیک مشکلات!

درباره ی اینکه پیغامها اذیتی نمیکنه و نمیشه به عنوان مشکل محسوب بشه! کاش پست منو کامل میخوندین چون همونجا توضیح دادم ولی با اینحال دوباره براتون میگم تا متوجه بشین! من نمیدونم شما با چه سرعتی به اینترنت وصل میشین! از محل کار و با اینترنت فوق پرسرعت!!! که اینقدر باز کردن پنجرهای مختلف براتون راحته! یا نه! اما به هر حال صفحات این سایت خیلی سنگینه و با هر سرعت اینترنتی راحت بالا نمیاد! پس اگه بیشتر فکرکنین میبینین که باز کردن چندین صفحه ی سنگین که برای کسی که به اون مطالب احتیاجی نداره چه قدر وقت گیر و عذاب اوره! (علاوه بر هزینه ی اتصال!!!) تازه نمیدونم مشکلش چیه که هر موضوع مهمی باید حتما دوبار روش کلیک بشهو صفحه اش باز بشه که از تعداد پیغامها حذف بشه!!! پس فکر میکنم کمی انصاف هم از جانب شما بد نیست!

ببینید مشخص و واضحه که هر مدیری میخواد تالارش توچشم باشه! یا مثلا طرحی رو اجرا میکنه و میخواد همه توش شرکت کنن!!!! اما اگه قرار باشه واسه ی همه ی تالارها تمامی تاپیکهایی که مربوط به طرح مورد علاقه ایشون هست به افراد فرستاده بشه که نمیشه!!!!!!!!!!!!! خود تالار امکانات داره و میتونین اون موضوعاتو مهم کنین و با تازه نگه داشتن تاپیک و پست زدن توش اونو همیشه بالا نگه دارین و تو جستجوها همیشه بیاد!!!! اما اینکه واسه همه بفرستین انصافه؟!!!!

مثلا ببینید موضوعات مهمی که من بعد از دو روز باید حتما مشاهده میکردم اینها بودن!!!! http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/shame.gif

۩۞۩۩۞۩ نظرسنجی اعضا راجع به زمان طرح ندای قرآن ۩۞۩۩۞۩

***توضیح پیرامون طرح ندای قرآن***

*****مطالب اولین جلسه طرح ندای قرآن *****

دعوت تمامی اعضاء علاقمند به مباحث جذاب قرآنی به ...

۩۞۩ رمضان نامه ۩۞۩

۩۞۩۩۞۩ نظرسنجی اعضا راجع به زمان طرح ندای قرآن ۩۞۩۩۞۩

۩۞۩۩۞۩ طرح انس با دعای ابوحمزه ثمالی ۩۞۩۩۞۩

(خوب بابا اگه کسی بخواد و پیگیر جلسه باشه قطعا مطالبشم میخونه! زور که نیست! یه بار تاپیک معرفیشو میزنین! یه بار تاپیک توضیحشو یه بار نظر سنجی! بعدم هر بار که جلسه برگزار میشه!!!!!!!!!!!!! http://www.smileygenerator.us/sets/temp/PIGTAILS/blink.gif
تازه بعضیهارو هم وقتی استقبال نمیشه چند بار میفرستین؟!!!!!!!! http://www.millan.net/minimations/smileys/puzzledsmile.gif)

یا این تاپیک:

۩۞۩۩۞۩ حتما بخوانید(خداحافظی بهتر است یا اعتراف؟)۩۞۩۩۞۩

واقعا متاسف شدم وقتی این تاپیکو به عنوان تاپیک مهم این سایت دیدم!!! متاسفم برای مدیریت سایت که اینقدر خودش دنبال حاشیه و جنگ و دعواست که مطالب اعضا رو با تمسخر تو یه تاپیک میذاره و با توهین به اونها قصد در دفاع از دین و قران و .... داره!!!!!!!!!!! بعد هم همه رو هم دعوت به خودنش میکنن!!! واقعا بعضی ها پیش خودشون چی فکرمیکنن؟! متاسفم که جو اینجا بعد از این مدت که نبودم هنوز همونطوره!!!!

نمیدونم والا هر جور خودتون دوست دارین! اما اگه میخواین خیلی ببخشید با هر بار log in کردن کاربران فحش بشنوین ادامه بدین! من مشکلو مطرح کردم!!! دیگه صلاح کار خویش خسروان دانند!
موفق باشید.

آری!
حق با محب مهدی است!
این طور مسائل شخصی است و به نظرات کاربران بستگی دارد.
امکان دارد کاربری نا راضبی باشد و کاربر دیگری راضی و خرسند.
پس بهتره به اصول اولیه دموکراسی احترام بگذاریم.

جناب منتظر! به شما هم پیشنهاد میکنم همیشه هر وقت جانب خودتونو تو بحثها انتخاب کردین تو بحثی شرکت کنین!!!!!! ممنون میشم!

۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۲۲:۲۸
امکان مشاهده عمومی امکانی است عالی در جهت هر چه بهتر مطلع کردن کاربران از بهترین ها!
مدیران در انتخاب بهترین های انجمنشان دقت وافری دارند.
ممکن است سلیقه اندکی از کاربران مخالف نظر مدیر باشد و یا اصلا دنبال مسائل دیگری باشند.
به هر حال هر مدیر در حیطه مسئولیت خویش ابزار هایی دارد و برای جذابیت از این ابزار ها استفاده می کند.

اخلاقي
۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۲۲:۳۸
به نام خدا
سلام
دوستان این کار جالب نیست چون کسی که تازه عضو میشه 7 تا پیام دارد این چندان صحیح نیست

۱۳۸۷/۰۶/۱۷, ۲۲:۵۶
اما به نظر من مشکالی نداره!
کاربر تازه عضو شده با مهمترین موضوعات تا قبل از عضو شدنش آشنا خواهد شد....
این قابلیت از قابلیت های بسیار مهم وی بی می باشد.
مثلا فرض کنید کاربری در سایت عضو شده است..
اینجا سایتی قرانی است.
در ابتدا با تاپ ترین موضوعات سایت برخورد خواهد کرد...
نرم افزار
رمضان نامه
دعوت در مباحثه...
اما از این غافل نیستم که مدیران در انتخاب موضوعات مهم باید دقت بیشتری نمایند.

meshkaat
۱۳۸۷/۰۶/۱۸, ۰۰:۲۱
اما به نظر من مشکالی نداره!
کاربر تازه عضو شده با مهمترین موضوعات تا قبل از عضو شدنش آشنا خواهد شد....
این قابلیت از قابلیت های بسیار مهم وی بی می باشد.
مثلا فرض کنید کاربری در سایت عضو شده است..
اینجا سایتی قرانی است.
در ابتدا با تاپ ترین موضوعات سایت برخورد خواهد کرد...
نرم افزار
رمضان نامه
دعوت در مباحثه...
اما از این غافل نیستم که مدیران در انتخاب موضوعات مهم باید دقت بیشتری نمایند.

بنا م خدا
سلام جناب منتظر گرامی
حرف شما کاملا متین.
اما :
1:توی هیچ فرومی مرسوم نیست که در ابتدای ثبت نام طرف را مجبور کنیم تا کلی از موضوعات را بازدید کند.
این امر باعث ایجاد زده گی در کاربر جدید می شود.
2:باور کن منتظر عزیز وقتی برای کسی آیدی بسازی و در همان ابتدای ثبت نام 14 تا پیام خصوصی داشته باشه که همه شون برای همین موضوع مورد بحث مو ن باشه خداییش تنها کاری که می تونی بکنی اینه که توجیه برای طرف مقابل بیاری و ...ضایع بشی...
3:به نظر من باید یکسری محدودیت ها رو برای این امر در نظر گرفت.(صورت مسئله را حل کنیم نه اینکه پاک کنیم)

Masoomi
۱۳۸۷/۰۶/۱۸, ۰۰:۲۳
به نام خدا
هرچند با ارسال اولين پست در رابطه با موضوعات مهم لينك پست را به همراه تدبير سازماندهي بيشتر به مديرمحتوايي ارسال كردم اما ذكر چند نكته لازم هست:
1. اين امكان عالي هست و با كد نويسي به وي بي اضافه شده مهم نحوه استفاده و سازماندهي آن مي باشد
2.تا به حال به مديران انجمن و بالاتر اختصاص يافته بود
3. جهت سازماندهي بيشتر در حال حاضر به مدير محتوايي و مدير سايت اختصاص يافت لذا تاپيك ها من بعد با نظر اين عزيزان مهم خواهند شد

blue sky
۱۳۸۷/۰۶/۲۱, ۲۳:۴۳
سلام
یه سوال داشتم
چرا کادر موضوعات ارسالی من هیچ وقت به روز نمیشه؟!!!!!

۱۳۸۷/۰۶/۲۱, ۲۳:۵۲
علت :
شما موضوعی را تا به حال نساخته اید

blue sky
۱۳۸۷/۰۶/۲۲, ۰۰:۱۳
اهان یعنی فقط تاپیکهایی که خودمون میزنیم اینجا میان؟!

۱۳۸۷/۰۶/۲۲, ۰۰:۲۰
بله!
این پنجره پنجره ایت جهت نمایش اخرین موضوعات ارسالی کاربر یا موضوعات ساخته شده ای از کاربر که دیگر کاربران در آن شرکت نموده اند.
باعث گرم تر شدن مباحث می شود!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۶/۲۲, ۰۰:۲۳
ضمن تشكر از جناب منتظر عزيز تنها دليلش عدم ساخت موضوع از جانب شماست و اين كه شما در اينجا يا جاهاي ديگر انجمن پستي مي زنيد در واقع پاسخ محسوب ميشود كه با ايجاد موضوع جديد متفاوت است

blue sky
۱۳۸۷/۰۷/۱۱, ۲۱:۵۴
اگه میشه ساعت سایت رو درست کنید.هنوز یه ساعت جلوهه!
با اینکه تنظیمات شخصی من روی (gmt - گرینویچ) +3.5 تنظیم شده ولی ساعت سایت برام روی (gmt - گرینویچ) +4.5 نشون داده میشه!!!

اکنون ساعت 00:22 برپایه ساعت جهانی (gmt - گرینویچ) +4.5 می باشد.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۷/۲۱, ۰۲:۰۸
اگه میشه ساعت سایت رو درست کنید.هنوز یه ساعت جلوهه!
با اینکه تنظیمات شخصی من روی (gmt - گرینویچ) +3.5 تنظیم شده ولی ساعت سایت برام روی (gmt - گرینویچ) +4.5 نشون داده میشه!!!

اکنون ساعت 00:22 برپایه ساعت جهانی (gmt - گرینویچ) +4.5 می باشد.
به اينجا (http://www.askquran.ir/showpost.php?p=24233&postcount=6)مراجعه فرماييد

rana_
۱۳۸۷/۰۷/۲۱, ۰۸:۱۹
مشكل من كه فعلا به مشكلي بر نخوردم آها چرا امروز امضا من را ويرايش شده بود ؟

Masoomi
۱۳۸۷/۰۷/۲۱, ۱۲:۲۵
شما بايد اين مساله را با پليس سايت(police (http://www.askquran.ir/member.php?u=6821) )مطرح نماييد تا ايشان پيگيري نمايد اما جهت سرعت پاسخ دهي لطفا متن كامل امضاي ويرايش شده را در پيامي خصوصي برايم ارسال نماييد تا پيگيري نمايم :Gol:

سپیدارسبز
۱۳۸۷/۰۷/۲۱, ۱۴:۵۱
سلام استاد

بنده تايپيكي با عنوان هر چه مي خواهد دل تنگت به مولايت بگو داشتم .الان ديگه حتي در بنر زير اسمم هم ديده نميشه .علت چيه ؟

محقق
۱۳۸۷/۰۷/۲۱, ۱۵:۰۲
تاپیک ها اینجا خیلی قاطی پاتیه مثلا تاپیک ورود زیر 18 سال ممنوع! (http://askquran.ir/showthread.php?t=6485)
در مورد عکس است اما در ان شعر وپست های زائد وعکس هایی که به موضوع مربوط نیست هم وجود دارد البته تاپیک های بیشتری هم است مثل تاپیک گلشیفته فراهانی که پست منحرف انجا هم زیاد است.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۷/۲۱, ۲۰:۵۶
از دوستان خوبم درخواست ميكنم براي رسيدن به جواب هاي محتوايي از مدير سايت saeed623 (http://www.askquran.ir/showthread.php?p=55015#) درخواست كمك نماييد يا در تاپيك مسايل محتوايي (http://www.askquran.ir/forumdisplay.php?f=41)مطرح كنيد

۱۳۸۷/۰۷/۲۲, ۰۱:۰۹
تاپیک ها اینجا خیلی قاطی پاتیه مثلا تاپیک ورود زیر 18 سال ممنوع! (http://askquran.ir/showthread.php?t=6485)
در مورد عکس است اما در ان شعر وپست های زائد وعکس هایی که به موضوع مربوط نیست هم وجود دارد البته تاپیک های بیشتری هم است مثل تاپیک گلشیفته فراهانی که پست منحرف انجا هم زیاد است.

بررسی گردید..
پاکسازی شد!

blue sky
۱۳۸۷/۰۷/۲۷, ۲۱:۴۳
به اينجا (http://www.askquran.ir/showpost.php?p=24233&postcount=6)مراجعه فرماييد
مرسی ولی این که بدتر شد! دوساعت رفت جلو!!!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۷/۲۷, ۲۳:۲۵
مرسی ولی این که بدتر شد! دوساعت رفت جلو!!!
خب معلومه اون دستورالعمل رو بايد در مورد تهران اجرا كنيد نه كابل :Gol:

blue sky
۱۳۸۷/۰۷/۲۸, ۰۰:۰۹
خب معلومه اون دستورالعمل رو بايد در مورد تهران اجرا كنيد نه كابل :Gol:

http://qsmile.com/qsimages/24.gif
میشه بفرمایین شما چه گزینه ای رو انتخاب میکنید که هم تهران داره هم (gmt - گرینویچ) +4.5 ؟؟؟!!!http://qsmile.com/qsimages/297.gif

Masoomi
۱۳۸۷/۰۷/۲۸, ۰۰:۳۳
تا اعلام رسمي تغيير ساعت صورت نگرفته اينگونه تنظيم نماييد :Gol:

valayat
۱۳۸۷/۰۸/۰۴, ۱۵:۲۳
دوستان غیرازقم جواب بدن
درقم سایت کانون گفتمان ازطریق اینترانت وانمی شه
آیا اونجا هم همینطوره؟

فاطمه ایمانی
۱۳۸۷/۰۸/۰۵, ۱۹:۰۷
سلام

خسته نباشید.

خواستم بگم اگه میشه تاپیک هایی که به هر دلیلی حذف می شوند دیگه توی لیست آغاز کننده ی اون نویسنده نمایش داده نشوند. منظورم همین باکس کوچیک سمت راست پست های هر نویسنده است که آخرین موضوعات ارسالی اون را نمایش میده. خب وقتی تاپیک حذف شده و دیگه وجود نداره برای چی باید عنوانش توی این لیست نمایش داده بشه.

مثلا من تاپیک ( چرا تا حالا ازدواج نکردی؟ ) را آغاز کردم و بعد به دلیل اینکه بعضی ها داشتند از موضوع تاپیک سوء استفاده میکردند درخواست حذف اون را از مدیر مربوطه کردم و این تاپیک حذف شد ولی عنوانش همچنان در لیست موضوعات ارسالی من نمایش داده میشه و با کلیک روی اون اطلاع داده میشه که حذف شده.

بوده که خودم هم روی بعضی عناوین دوستان کلیک کردم و بعد از معطلی برای باز شدن صفحه دیدم که اون تاپیک قبلا حذف شده و این عنوان بیخودی در لیست مونده.

راستش من نمی دونستم این پیشنهاد را کجا بدم. یکی از مدیران من رابه اینجاراهنمایی کردند. امیدوارم رسیدگی بکنید.

موفق باشید.

۱۳۸۷/۰۸/۰۶, ۰۰:۳۴
بسیار عالی است...پیشنهاد بسیار خوبی است!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۸/۰۶, ۰۵:۲۵
اين تاپيكي كه ذكر كرديد با بررسي نهايي كاملا حذف خواهد شد لذا ديگه در اين كادر مشاهده نخواهد شد و الان كه هست دليلش دور بودن از ديد كاربران هست تا تصميم نهايي توسط مدير سايت گرفته شود:Rose:ممنون از پيشنهادتون

۱۳۸۷/۰۸/۱۰, ۲۲:۵۴
قسمت آخرین ارسال ها چرا اینطوری شده؟!
محدود به 3 صفحه شده و به ما اجازه نمی ده مطالب گذشته رو مرور کنیم!
لطفا بررسی شود!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۸/۱۱, ۰۰:۲۲
طبق درخواست شما به 5 صفحه تغيير داده شد

۱۳۸۷/۰۸/۱۱, ۰۰:۴۰
از لطف شما همکار گرامی بی نهایت سپاسگذارم!:Rose:

sara.m
۱۳۸۷/۰۸/۱۱, ۰۰:۵۳
قسمت پایین صفحه اصلی اون جدول مربوط به موضوعات داغ و موضوعات پربازدید و ... نیست؟
خوب بود که ؟

۱۳۸۷/۰۸/۱۱, ۰۱:۰۱
به سرور فشار می اورد و حذف شد!

blue sky
۱۳۸۷/۰۸/۲۷, ۰۹:۵۰
من جدیدا با جستجوی سایت مشکل پیدا کردم! مدام این ارور رو میده و نمیتونم ارسالهای جدید و ... رو جستجو کنم!

پیام سیستم
Searching has been disabled. This is most likely automatic and due to high server load. Please try again later

لطفا رسیدگی کنید.ممنون

Masoomi
۱۳۸۷/۰۸/۲۷, ۱۰:۰۵
به نام خدا
شما از سرچي كه در صفحه اصلي ازجستجو گر پر قدرت گوگل تعبيه شده استقاده كنيد و البته تنها در انجمن به جستجو مي پردازد
اين اررور يا خطا به خاطر مشكلاتي هست كه اخيرا ما با سرور پيدا كرديم كه به دليل حجم كار بالا به سرور فشار وارد ميشود و تا ايجاد سرور اختصاصي ؛ در محدوديت از سرور فعلي قرار داريم

۱۳۸۷/۰۹/۰۲, ۱۴:۱۴
شکلک ها
فونت
مشخصات کاربران
صفحه راهنما
صفحه شخصی!
همه وهمه به مشکل برخوردن!
رسیدگی شود!

blue sky
۱۳۸۷/۰۹/۰۲, ۱۷:۰۲
دقیقا!
هیچ کدوم از گزینه ها کار نمیکنه!
و خود به خور یوزر چندین بار از سایت خارج میشه ومجبورم دوباره یوزر و پس وارد کنم!
لطفا رسیدگی کنید

۱۳۸۷/۰۹/۰۲, ۱۸:۴۵
شکر خدا به همت مدیر فنی عزیز همه مشکلات بر طرف شد...
معصومی معصومی...
متشکریم...متشکریم!

parsa
۱۳۸۷/۰۹/۰۲, ۱۹:۱۴
سلام جناب معصومی عزیز و شب بخیر. خسته نباشید! :Rose:
اونور که جواب نگرفتم، گفتم اینور هم بگم بلکه فرجی بشه...! :Moshtagh:

سلام بر آقای معصومی عزیز و خسته نباشید. :Rose:

آقا این تاپیک "پرسش های متداول کاربران درباره گوشی تلفن همراه" (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=6662) چرا در پنجره کوچیک آخرین ارسال های من دیده میشه با اینکه حقیر استارترش نبودم؟؟ :Gig:
البته مهم نیست ها، همینطوری برام سوال پیش اومد!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۰۲, ۱۹:۴۷
پارسا جان سلام
باگ كد نويسي داشت حل كردم اگه جواب ندادم گفته بودي مهم نيست :Nishkhand:
موفق باشي :Rose:

parsa
۱۳۸۷/۰۹/۰۲, ۲۳:۵۷
پارسا جان سلام
باگ كد نويسي داشت حل كردم اگه جواب ندادم گفته بودي مهم نيست :Nishkhand:
موفق باشي :Rose:
سلام بر رییس همیشه بیدار
هنوز هم مهم نیست معصومی جان :doosti:

این هم که مجدد سوال کردم چون از لحاظ فنی برام سوال بود و کنجکاو شدم که چطوری اینطوری شده!! :Gig:
ممنون از توجه تون :Rose:

blue sky
۱۳۸۷/۰۹/۰۴, ۲۰:۲۹
من گاهی با این ارور مواجه میشم
Fatal error: Allowed memory size of 41943040 bytes exhausted (tried to allocate 53 bytes) in /home/askquran/public_html/includes/functions.php on line 1069

از طرفی انگار تنظیمات پیش فرض ارسال پاسخ هم به هم ریخته! تمامی متنها از چپ و به شکل برعکس نوشته میشن!
لطفا رسیدگی کنید
ممنون.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۰۴, ۲۱:۰۷
بله صفحه مشاهده كاربران آنلاين با مشكل روبروست و در پي شناخت علت مشكل هستيم و اينكه نبستيم تا رفع مشكل فقط و فقط جلوگيري از شانتاژهاي تبليغاتي بوده كه اخير نمودهاي آن در كانون مشاهده شده !!!!!

۱۳۸۷/۰۹/۰۴, ۲۱:۳۷
جناب مدیر فنی عزیز!
یه مشکل دیگه هم در پی اون سه مشکلی که گفتم هست...اونم اینه که حالت ها دیگه نشون داده نمی شه!
ادیتور هم به صورت پیش فرض انگلیسی است!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۰۴, ۲۲:۰۹
طبق مرورگر فاير و اي ايي كه آخرين موضوغات چرخشي هر فرد براي من در كادر نشون ميده براي ديگران ؟
اما ميمونه اديتور پيش فرض كه تغييري حاصل نشده و خيلي وقته اينطوريه و سيستم ديگر سايتها ي قوي هم همينه

۱۳۸۷/۰۹/۰۴, ۲۲:۱۲
عزیزم!
ادیتور عالیه!
اما برای من همیشه از چپ به راسته!
می تونه برای مرورگر باشه!؟
راستی...ارسال ها هم می زنه می رون!
چندین مورد تاا حالا دیدم!
امضا ها ها...!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۰۴, ۲۲:۱۸
دوستان نظري ندارند آيا آخرين موضوعات ارسالي از كادر بيرونه ؟
امضا هم رو چك كردم مشكلي نداشت ادرس بديد پيگيري ميكنم اما
بطور كلي هم اديتور و هم .. با مرور گر ديگه تست كنيد

blue sky
۱۳۸۷/۰۹/۰۵, ۱۳:۵۸
خوب خدارو شکر یکی دیگه هم مشکل منو داشت! جناب معصومی من هنوزم همون مشکل ویرایشگر و دارم.
اما من یه مشکل دیگه هم پیدا کردم! اونم اینه که مدام از سایت پرت میشم بیرون!و حتی گاهی نمیتونم اصلا پستی ارسال کنم! گاهی صفحه جدید که باز میکنم یا جستجوی ارسالهای جدید رو میکنم اینطوری میشه! که حتی با ieهم امتحان کردم ولی با اون حتی همین چندباری هم که تو فایرفاکس باز میشه نمیشد!!!!!
لطفا رسیدگی کنید. من قبلا هم با همین مرورگر وارد سایت میشدم ولی مشکلی نبود.:(

blue sky
۱۳۸۷/۰۹/۰۵, ۲۲:۳۶
پس گزینه ی خروج کو ؟!!!http://qsmile.com/qsimages/175.gif چرا اینجا هم هچی ریخته به هم؟!:Moshtagh:

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۰۶, ۰۰:۳۳
آيتم هاي بالا زياد شده بود
خروج با بكار گيري رم به مدت طولاني انجام ميگرفت
در پايين سايت همراه با اصلاح نقص قرار گرفت
اين چيزي عجيب نيست چرا كه در سايتهاي ديگر هم متداول هست
:Gol:

Moamma
۱۳۸۷/۰۹/۰۸, ۲۱:۴۱
سلام
جناب معصومی یک مشکلی که الان چند روزی است برای من پیش می آید هروقت صفحه جدید بازمیکنم سیستم ایراد میگیرد و دوباره باید آیدی و رمز را واردکنم چرا؟؟

۱۳۸۷/۰۹/۰۸, ۲۱:۴۳
سلام جناب معصومی یک مشکلی که الان چند روزی است برای من پیش می آید هروقت صفحه جدید بازمیکنم سیستم ایراد میگیرد و دوباره باید آیدی و رمز را واردکنم چرا؟؟

مشابه این مشکل را در همایش یکی دیگر از کاربران مطرح کردند!
انشالله جناب معصومی پاسخ گویی فنی می کنند اما ایراد از سایت نیست...تنظیمات مرورگر است!

hamid reza
۱۳۸۷/۰۹/۰۹, ۱۳:۲۱
سلام
در ابتدا از سايت زيبايي كه طراحي كرديد تشكر ميكنم و چند مشكل و پيشنهاد دارم:

1-پرتال ها و سايت ها بايد بتوانند براحتي با كاربران خود ارتباط ايجاد كنند نمي دانم چرا براي انجام يك كار خاص مثلا ايجاد موضوع تاپيك اينقدر در صفحه بگردم و عاقبت نتيجه نگيرم

2-تاپيك هاي مشابه مي توانند موقع ايجاد با هم كنترل شوند به عنوان مثال يك امكان ايجاد شود تا همه كساني كه مي خواهند در مورد شك تاپيك بزنند به نحوي مطلع شده وبه جاي موازي كاري به هم در غني تر شدن تاپيك موجود كمك كنند

3-به نظر مي رسد دوستاني كه از قبل در سايت ثبت نام نموده اند اصلا به تاپيك هاي جديد افراد تازه وارد اهميت نميدهند اين مشكل منجر به زدگي افراد جديد و احتمالا قطع ارتباط با سايت مي شود . كسي به صورت تصادفي از بين اين همه سايت مبتذل با يك جرقه يا يك سوال وارد اين سايت زيبا مي شود حيف است به همين سادگي از دست برود . ارتباط دوستان قديمي طبيعي و بسيار خوب است اما بد نيست تاپيك افراد تازه كاري مثل بنده نيز مورد تحليل و بحث قرار گيرد و اگر احتمالا تكراري است تاپيك مشابه كه بسا بار محتوي بهتري نيز دارد معرفي شود.اين موضوع بعضي وقت ها به قدري حاد ميگردد كه دوستان شايد بابت يك موضوع با محتوي نه چندان غني و كمي پيش پا افتاده صد ها نظر مطرح مي شود ولي تاپيك هاي ناشناخته ولي مهم، دست نخورده باقي مي ماند. شايد براي حل اين مسئله تعييرات در نحوه ارائه تاپيك ها و ساختار سايت مهم باشد.

۱۳۸۷/۰۹/۰۹, ۱۴:۵۵
به نظر مي رسد دوستاني كه از قبل در سايت ثبت نام نموده اند اصلا به تاپيك هاي جديد افراد تازه وارد اهميت نميدهند اين مشكل منجر به زدگي افراد جديد و احتمالا قطع ارتباط با سايت مي شود

قبول دارم...حق با شماست!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۱۱, ۰۴:۰۸
س: چرا امضا ها نمايش داده نميشه ؟
ج: در هرصفحه جهت غني كردن مباحث تنها يك امضا نمايش داده ميشود مگر شما شروع كننده بحث باشيد كه در ان صورت در دو پست صفحه اول دو امضا نمايش داده مي شود

مدافع
۱۳۸۷/۰۹/۱۴, ۱۷:۱۳
جناب معصومی عزیز سلام و خدا قوت

بازم مزاحمت جدید براتون دارم. گاهی می شه توی یک تاپیک طولانی یه نفر یه سوال می کنه و کس دیگری بعد از چند پست جواب اونو می ده ولی از اونجائی که این تاپیک پر ترافیکه، این بنده ی خدا برای اینکه ببینه کسی به سوال اون پاسخی داده مجبور می شه همه ی پست های بعد از پست خودش رو بخونه. بعضی وقتها چنین چیزی مشکلی پیش نمیاره ولی گاهی واقعا پیدا کردن چنین چیزی سخته.
حال سوال اینجاست آیا می شه برای این کار تدبیری انجام داد که چنین شخصی مستقیما به سر مطلب مورد نظر خودش بره؟ یا اینکه آیا تا حالا برای چنین چیزی برنامه ای وجود داشته که بنده و دیگران بتونیم از اون استفاده کنیم؟
اگر چنین امکانی نبوده اما بشود برایش برنامه ای طراحی کرد بنده شدیدا به مثل آن احتیاج دارم و شدیدا از شما درخواستش می کنم. به من و ضعف من تو این موارد رحم کن و کمکم کن.

با تشکر

مدافع
۱۳۸۷/۰۹/۱۴, ۱۷:۲۱
دوباره سلام

در مورد گزینه ی «جستجو »، قرار بود یادآوری کنیم که از جستجوی گوگل تغییرش دهید به دلیل عدم کاربرد آن برای کسانی که از طریق تبیان وارد این سایت می شوند.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۲۱, ۲۰:۱۳
در مورد گزینه ی «جستجو »، قرار بود یادآوری کنیم که از جستجوی گوگل تغییرش دهید به دلیل عدم کاربرد آن برای کسانی که از طریق تبیان وارد این سایت می شوند.
ممنون از شما جهت ياد آوري

بازم مزاحمت جدید براتون دارم. گاهی می شه توی یک تاپیک طولانی یه نفر یه سوال می کنه و کس دیگری بعد از چند پست جواب اونو می ده ولی از اونجائی که این تاپیک پر ترافیکه، این بنده ی خدا برای اینکه ببینه کسی به سوال اون پاسخی داده مجبور می شه همه ی پست های بعد از پست خودش رو بخونه. بعضی وقتها چنین چیزی مشکلی پیش نمیاره ولی گاهی واقعا پیدا کردن چنین چیزی سخته. حال سوال اینجاست آیا می شه برای این کار تدبیری انجام داد که چنین شخصی مستقیما به سر مطلب مورد نظر خودش بره؟
به نام خدا
چنين امري با تدبير مديران انجمن و حذف موارد بي محتوا و احيانا بي ربط ممكن است

MOHAMMAD REZA
۱۳۸۷/۰۹/۲۱, ۲۱:۱۰
اقاي معصومي سلام
چرا زماني که دکمه سپاس را مي زنيم پيغام پيام سیستم در صفحه اي ظاهر مي گردد و در ضمن سرعت لود صفحات خيلي پايين و بسيار کنداست و زمان زيادي صرف باز نمودن صفحات مي گردد.
باتشکر.

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۲۲, ۱۱:۲۲
در مورد سرعت لود انجمن اين اطلاعيه شركت شاتل adsl

مشتركان گرامي،
به اطلاع مي‌رسانيم به علت اختلالي كه در شبكه‌ي اينترنت در سطح كشور پيش آمده است، ممكن است شاهد قطع و وصل شدن سرويس يا سرعت پايين دسترسي به اينترنت باشيد. هرچند اين مشكل از اختيار شركت شاتل خارج است، اما به هر روي، كارشناسان در حال پي‌گيري براي برطرف ساختن مشكل يادشده هستند. از صبر و شكيبايي شما صميمانه سپاس‌گزاريم.
گروه شركت‌هاي شاتل

۱۳۸۷/۰۹/۲۲, ۱۶:۴۲
در هرصفحه جهت غني كردن مباحث تنها يك امضا نمايش داده ميشود مگر شما شروع كننده بحث باشيد كه در ان صورت در دو پست صفحه اول دو امضا نمايش داده مي شود

اما این گونه نیست...بعضا در بعضی صفحات سه یا چهار امضاء نمایش داده می شود.
همچنین بعد از ویرایش پست در بعضی نوشته امضا یک دفعه ظاهر یا غیب می شوند!

Masoomi
۱۳۸۷/۰۹/۲۲, ۱۷:۱۸
اما این گونه نیست...بعضا در بعضی صفحات سه یا چهار امضاء نمایش داده می شود. همچنین بعد از ویرایش پست در بعضی نوشته امضا یک دفعه ظاهر یا غیب می شوند!
سلام بر مدير خستگي ناپذير :Gol:
لطفا جهت بررسي آدرس صفحه ايي كه با اين نوع ايراد مواجه شديد را ذكر فرما ييد

Moamma
۱۳۸۷/۱۰/۰۵, ۱۹:۴۹
اما این گونه نیست...بعضا در بعضی صفحات سه یا چهار امضاء نمایش داده می شود.
همچنین بعد از ویرایش پست در بعضی نوشته امضا یک دفعه ظاهر یا غیب می شوند!
بله درسته برای من هم همین اتفاق افتاده
درضمن گالری تصاویر برای من بازنمی شود.درصورتی که میبینم دوستان ازتصاویر استفاده میکنند

Masoomi
۱۳۸۷/۱۰/۰۵, ۲۲:۴۵
به نام خدا
وضعيت انجمن در حال آزمايش قرار دارد لذا هنوز بصورت كامل ترميم نشده ضمن اينكه كم لطفي هايي بر اين كندي اين روند دامن ميزند
گالري تصاوير هنوز ترميم نشده و از دسترس خارج مي باشد و استفاده دوستان از تصاوير گالري نيست بلكه از امكان آپلود تصاوير يا آدرس دهي از سطح وب استفاده مي كنند

۱۳۸۷/۱۰/۰۶, ۱۳:۱۷
بعضی اوقات در لود صفحه انجمن، آدرس منتقل می شود بر صفحه سفیدی که نام
www.askquran.ir (http://www.askquran.ir)
بر آن حک شده است...همان صفحه ای که در زمان انتقال سرور با آن مواجه بودیم...
آیا سرور قبلی هنوز فعال می باشد؟!
باید چندین بار رفرش کرد تا رسید به سایت!

Moamma
۱۳۸۷/۱۰/۰۶, ۱۹:۴۸
بعضی اوقات در لود صفحه انجمن، آدرس منتقل می شود بر صفحه سفیدی که نام
www.askquran.ir (http://www.askquran.ir)
بر آن حک شده است...همان صفحه ای که در زمان انتقال سرور با آن مواجه بودیم...
آیا سرور قبلی هنوز فعال می باشد؟!
باید چندین بار رفرش کرد تا رسید به سایت!

بله این اتفاق برای من هم چند بار افتاده چرا؟

یک مشکل دیگه اینکه چند بار باید آدیدی و رمز را وارد کنم تا واردشوم
مشکل از سایت یا کامپیوتر من؟

blue sky
۱۳۸۷/۱۰/۱۸, ۱۶:۰۰
سلام
گزینه ی اشتراک تاپیکها کار نمیکنه! وقتی برای اشتراک یک تاپیک اقدام میکنم با اینکه با یوزرم تو سایت انلاین هستم ولی این پیغام ومیده!
1||1231336529||||||||Access Denied, you have been logged.
لطفا رسیدگی کنید.
ممنون

blue sky
۱۳۸۷/۱۰/۲۲, ۱۶:۵۲
سلام
گزینه ی اشتراک تاپیکها کار نمیکنه! وقتی برای اشتراک یک تاپیک اقدام میکنم با اینکه با یوزرم تو سایت انلاین هستم ولی این پیغام ومیده!
1||1231336529||||||||Access Denied, you have been logged.
لطفا رسیدگی کنید.
ممنون
جهت یاداوری!

Masoomi
۱۳۸۷/۱۰/۲۲, ۲۳:۰۵
به نام خدا
همانطور كه قبلا نيز ذكر كردم (پست 211) ما هنوز مشكلاتي داريم كه در پي حل آن هستيم الان سيستم سررو ما ويندوز هست و قرار هست تبديل به لينوكس شود و مشكلاتي از اين قبيل كه با كم لطفي برخي ... سرعت رفع مشكلات رو به افول هست ...
اما ذكر مشكلات توسط شما عزيزان كمك بسيار خوبي در رفع نقايص به من مي كند كه جا دارد از همه عزيزان كه وقت گرانبهاي خود را صرف اين مساله ميكنند تشكر كنم :Gol:

غلام مهدی(عج)
۱۳۸۷/۱۰/۲۳, ۱۰:۱۵
سلام

بخش چت و گفتگوی قرآنی من حذف شده !!!
مشکل دیگه اینکه آیدی و رمز من ذخیره نمیشه!
لطفا رسیدگی کنید.ممنون

سفیر
۱۳۸۷/۱۱/۰۲, ۱۳:۰۲
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیر فنی محترم
و با تشکر از زحمات شما در چند روز اخیر در تغییرات انجام شده در سایت

ببخشید یه سوال :
در قسمت پروفایل شخصی خودم
گوشه سمت چپ که پیوستن به گروه ها و آخرین بینندگان قرار داره ...
چند روز پیش من این علامت http://www.askquran.ir/Qurani/buttons/collapse_generic.gif رو زدم بسته شد ولی دیگه علامتی نبود که برگرده به حالت اول...
حالا چه جوری میشه برش گردوند به حالت اولیه!؟

با تشکر

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۰۳, ۰۰:۲۴
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیر فنی محترم

و با تشکر از زحمات شما در چند روز اخیر در تغییرات انجام شده در سایت

ببخشید یه سوال :
در قسمت پروفایل شخصی خودم
گوشه سمت چپ که پیوستن به گروه ها و آخرین بینندگان قرار داره ...
چند روز پیش من این علامت http://www.askquran.ir/qurani/buttons/collapse_generic.gif رو زدم بسته شد ولی دیگه علامتی نبود که برگرده به حالت اول...
حالا چه جوری میشه برش گردوند به حالت اولیه!؟

با تشکر

به نام خدا
تصحيح شد
ممنون از گزارش
خداخيرتون بده

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۰۳, ۰۰:۲۵
جهت یاداوری!
تصحيح شد ممنون از گزارش

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۰۳, ۰۰:۳۱
مشکل دیگه اینکه آیدی و رمز من ذخیره نمیشه!
یک مشکل دیگه اینکه چند بار باید آدیدی و رمز را وارد کنم تا واردشوم مشکل از سایت یا کامپیوتر من؟
با اين مشكل ديگران مواجه شده اند ؟؟؟آيا هنوز وجود داره ؟

rana_
۱۳۸۷/۱۱/۰۶, ۱۵:۵۳
با اين مشكل ديگران مواجه شده اند ؟؟؟آيا هنوز وجود داره ؟

با سلام و خسته نباشيد خدمت جناب معصومي مدير محترم فني سايت

بله گاهي اين اتفاق براي بنده هم مي افته مثلا امروز ظهر بنده اين مشكل را داشتم
با تشكر

سپیدارسبز
۱۳۸۷/۱۱/۰۶, ۱۶:۰۸
سلام جناب معصومی بزرگوار
بابت تمام زحماتی که این مدت خدمتتون دادم حلال بفرمایید .یا حق

ازاد
۱۳۸۷/۱۱/۰۶, ۱۷:۵۶
سلام جناب معصومی عزیز
تشکر میکنم ازتون بابت زحمتهای که برای این حقیر کشیدین
ممنونم ازتون.
دعا میکنم همیشه سلامت و شاد باشید.
یاحق:Gol:

alghame
۱۳۸۷/۱۱/۰۸, ۲۲:۱۳
سلام جناب معصومی
chat box کار نمی کنه...اگه دلیل داره لطفاً بفرمایید کی میشه ازش استفاده کرد؟
باتشکر

mahdi5121
۱۳۸۷/۱۱/۱۱, ۱۶:۵۰
سلام ...
چرا نمی شه بعضی از پستامو ویرایش کنم...

مرتضی کمیل
۱۳۸۷/۱۱/۱۱, ۱۷:۰۱
سلام علیکم

چرا هنوز قسمتهایی از سایت ارور می دهد؟

کاربری افراد مثلا؟؟!!!!

*سجاد*
۱۳۸۷/۱۱/۱۱, ۱۷:۰۶
نمي تونيم تاپيك بزنيم

nomad
۱۳۸۷/۱۱/۱۱, ۱۸:۵۲
همه چی خرابه
از کجاش بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۸۷/۱۱/۱۱, ۲۱:۱۲
دوستان تامل کنند!
تا همینجا هم دوستان فنی خیلی زحمت کشیده اند!
صبر کنید...

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۷/۱۱/۱۳, ۱۲:۵۸
چرا در قسمت پیوست نمیتوانم عکس اپلود کنم با فرمت جی پی ای جی هستش

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۷/۱۱/۱۳, ۱۳:۰۳
البته سایز عکس1.13 مگابایته

hamid reza
۱۳۸۷/۱۱/۱۳, ۱۴:۱۳
چرا این سایت خوبه؟
http://www.askquran.ir/images/smilies/Graphic/Graphic%20(7).gif
اخوی معصومی زحمتکش اینهم برای اینکه کمی از خستگیتون در بره
من می دونم چی میکشی.

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۱۳, ۱۴:۲۹
چرا در قسمت پیوست نمیتوانم عکس اپلود کنم با فرمت جی پی ای جی هستش
البته سایز عکس1.13 مگابایته

سلام بر شما بزرگوار
شما تنها مي توانيد طبق ليستي(ليست راهنماي مجوزها و نوع فرمت فايلها) كه توسط سيستم هنگام پيوست فايل به شما ارائه ميگردد اقدام فرماييد لذا اگر اندازه عكس شما بيشتر از مقدار مشخص شده باشد پيوستي صورت نمي گيرد شما يا بايد حجم عكس را كم كنيد يا آنرا بصورت فشرده با فرمت zip يا .. پيوست كنيد

:Computer:

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۷/۱۱/۱۳, ۱۵:۰۱
ببخشید اگه امکانش هست دستور فشرده سازی رو بزارین ممنون میشم ناواردیه دیگه

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۱۳, ۲۳:۳۷
موضوع مهم : آموزش تصویری unzip (بازکردن) کردن فایل های پیوست و نحوه فشرده سازي (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=5043)

Mostafa
۱۳۸۷/۱۱/۱۴, ۰۸:۵۰
سلام می خواستم چرا با ایدی غروب تنها می روم صفحه گفتگو باز می شه ولی تایپیس و نوشته ها دیده نمی شود لطفا بررسی کنید

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۱۴, ۰۹:۱۷
مشكل فني نبود گويا از گفتگو محروم شده بوديد در نوشته هايتان دقت بيشتري نماييد از محروميت خارج شديد

مرتضی کمیل
۱۳۸۷/۱۱/۱۶, ۱۶:۴۵
بسم الله الرحمن الرحیم

با تشکر و قدر دانی از زحمات مدیر فنی سایت، آقای معصومی

بنده پیشنهاد می کنم برای چت باکس هم امکان ذخیره گفتگو ها رو قرار بدهید.

تا در صورت لزوم یا خدایی نکرده بروز درگیری در چت باکس و اعمال محرومیت برای کاربران صحبتهای افراد مربوطه را جهت ارائه به مدیر سایت و پلیس بتوان ذخیر کرد

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۱۶, ۱۷:۵۸
آقا مرتضي ممنون از پيشنهادي كه داديد :Gol:
اما اين امكان در خود اين سيستم آنچنان كه در فلش چت وجود دارد نيست اما بصورت دستي كاملا اين امر ممكن هست و آن كپي كردن مطالب وميباشد البته اما طريقه بدون اضافات : مرورگر اپرا را در سيستم داشته نصب باشيد وقتي اختلالي بوجود آمد جهت سيو بصورت مهمان از طريقه مرورگر اپرا به آرشيو گفتگو ها مراجعه كنيد و براحتي از كپي پيست بهره ببريد
نكته : ميتوانيد از مرور گر اپرا بصورت پرتابل بهره ببريد كه بدون نصب هميشه قابل استفاده هست

۱۳۸۷/۱۱/۱۶, ۲۰:۰۸
کاربر گرامی!
شما به علت عدم رعایت قوانین محروم شدید از گفتگو!
موفق باشید

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۷/۱۱/۱۶, ۲۲:۴۸
با سلام خسته نباشید
یه پیشنهاد
ایا امکان این هست که اگر کاربری از قسمتی محروم شد دلیلش را برایش پیام بگذارید همراه با متن قوانین که شما به این دلیل از این قسمت محروم میشوید

Hakim
۱۳۸۷/۱۱/۱۹, ۱۲:۴۸
سلام مهندس جون
معصومی عزیزم! الهی من قربونتون برم برس به دادم هر چی میرم تو چت که دو زار کاسب شم صفحه چتم عین برف سفیده از مشخصاتم هیچی نمیاد ظاهرا باس از اول نصب بشه به قول بابا بزرگ ........سش کن .

کمکم کن

Hakim
۱۳۸۷/۱۱/۱۹, ۱۳:۰۶
مهندس جان راستی یادم رفت بگم
پیام خصوصیام هم ارسال نمیشه
کمممممممممممممممممممممممم مممکم کن

۱۳۸۷/۱۱/۱۹, ۱۴:۵۷
سلام علیکم جناب معصومی
خسته نباشید
وضعیت سیستم آپلود سایت اسفناک گزارش می شود.
به گزارش خبرگزاری گوگوری نیوز، سیل پیام خصوصی شامل صلوات نثار آبا و اجداد اینجانب به صندوق پیام خصوصی حقیر سرازیر شده است که خیر از نقص در سیستم آپلود می دهد.
ضمنا به استحضار می رساند که خبرنگاران سه پیچ باشگاه خبرنگاران بیکار دائما نسبت به اوضاع و احوال گالری تصاویر سایت پرس و جو می نمایند.
از توجه شما به این بخش خبری ممنونم.
با تشکر

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۱۹, ۱۷:۰۵
صفحه چتم عین برف سفیده از مشخصاتم هیچی نمیاد

پیام خصوصیام هم ارسال نمیشه
سلام بر حكيم عزيز
1. با مرور گر ديگه غير از اينترنت اكسپلورر امتحان كنيد نتيجه رو بگيد
2. منظورتون پيام خصوصي تو چت هست ديگه اينم زير مجموعه مشكل اوله كهبا جواب شما بررسي ميكنم؟

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۱۹, ۱۷:۰۹
خیر از نقص در سیستم آپلود می دهد.
سلام بر منتظر عزيز
مطمئن هستيد كه آپلود با مشكل مواجه هست دوستان ديگر هم نظر بدن با جزييات بيشتر مثلا فرمت فايل چي بوده حجم اون چقدر بوده چون برخي دوستان كه وارد نيستند خبر ندارن كه هر فرمتي حجم مجاز داره كه بيش از اون امكان آپلودش نيست

نسبت به اوضاع و احوال گالری تصاویر سایت پرس و جو می نمایند.
الان هنوز در گروه ها مشكل داريم كه در حال ترميم اون هستيم بعد ميرم سر مبحث گالري تصاوير

طیب
۱۳۸۷/۱۱/۲۸, ۰۴:۱۳
سلام خدمت جناب معصومی بزرگوار

با عرض تسلیت اربعین حسینی.

من هم برای آپلود چند فایل مشکل داشتم. البته سه تا فایل خیلی کوچک که تلاوت سوره حمد بود را تونستم ولی فکر کنم چون حجم فایل سوره بقره زیاد هست نتوستم.

با پسوند .zip سعی کردم آپلود کنم و حجم فایل 29.8 MB است. این هم لینک فایل

http://www.yasinmedia.com/fa/quran-mp3/tarteel-quran-imam-jumah-surah.html

این هم پیغامی هست که میده:
Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

ممنون از زحمات شما
طیب

Masoomi
۱۳۸۷/۱۱/۲۹, ۰۹:۱۳
وضعیت سیستم آپلود سایت اسفناک گزارش می شود.

با پسوند .zip سعی کردم آپلود کنم و حجم فایل 29.8 mb است
به نام خدا
اندازه های مجاز تغییر نموده است لذا سیستم به شما ارور میدهد. لطفا هنگام پیوست به اندازه مجاز دقت فرمایید
ممنون از گزارش دقیق شما

طیب
۱۳۸۷/۱۱/۲۹, ۱۰:۴۶
سلام مجدد

خسته نباشید. :Gol:

تلاش من برای آپلود این فایل که حجم آن 3.3 MB میباشد هم بی نتیجه ماند.

خطاهای آپلود
SAIDN004.MP3:
Upload of file failed.

سعیدیان (یس 55 --) در وب سایت پایین:
http://www.yasinmedia.com/fa/quran-mp3/tilawat-e-quran-2-mp3.html

التماس دعا
طیب