PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ›››››بيا اينجا بگو چه تخصصي داري‹‹‹‹‹‹

shams
۱۳۸۸/۰۲/۰۸, ۰۸:۳۲
http://www.askquran.ir/attachments/11193d1240896980-teamworkteaser-gif
سلام
دوستان و كاربران كانون گفتمان قرآن
مي دونم هركدوم از شما داراي استعداد و تخصصي در زمينه اي هستين
با توجه به اين كه امسال سال اصلاح الگوي مصرف هستش
و مي دونم من وشماها هممون براي ورود به فضاي مجازي نت هزينه هاي سرسام آوري رو پرداخت مي كنيم
براي استفاده بهينه از اين هزينه ها و اصلاح الگوي مصرف پيشنهاد مي كنم در اين تاپيك هركس استعدادها و توانايي هاي خودش رو بيان كنه
پس بيايين استعداداتون رو بگين تا همه با استعدادهاي يكديگر آشنا شده و به همديگه كمك كنيم

http://www.askquran.ir/attachments/11192d1240896527-n00027382-b-jpg

دوستان خاصيت اين كار اين است كه با همديگه مي تونيم هركدوم با تواني كه داريم با استفاده از تخصصمون به كمك هم بياييم مثلا اگه كسي پزشك هست مي تونه در رفع بيماري هاي بقيه كاربرا كمك كنه وبه پرسش هاي پزشكي بقيه كاربراكمك كنه
يكي دانشجوي فلان رشته است مي تونه به بقيه دانشجويان وسئوالات رايج كمك كنه بنابراين مي شه توي كانون فضايي رو اختصاص داد كه افراد بيان و به سئوالات تخصصي هررشته اي پاسخ بدهند لطفا نظرتون رو بگين و طرح بدين براي اجراي اين پيشنهاد

سهيل
۱۳۸۸/۰۲/۰۸, ۰۹:۲۱
با درود به جناب پيتر
بنده با طرح شما موافقم و بنظرم بسيار ايده خوبي مي باشد ما مي تونيم مانند كتاب اول عمل كنيم و با اين كار بيشترين مخاطب را جذب خودمان كنيم ولي قبل از دادن ايده اول بايد تواناييها شناخته شود.
به نظر بنده ابتدا مي بايست ليستي را تنظيم كنيم تا كاربران تواناييهاي خود را ذكر نمايند سپس بر حسب ليست برنامه ريزي نماييم.
در ضمن قبلا بايد مورد تاييد رياست سايت برسد
متشكرم

sezar
۱۳۸۸/۰۲/۰۸, ۱۲:۵۸
آچار فرانسه::Kaf:
لوله کشی، برق کاری، رایانه، کولر سرویس کنی،..... بازم بگم.....؟؟:Mosighi:

کدومشون به دردتون میخوره...؟:Moshtagh:

امير
۱۳۸۸/۰۲/۰۸, ۱۳:۰۲
اصل طرح جالبه ؛ هرچند تخصص برخي به درد ديگران نمي خوره

گردباد
۱۳۸۸/۰۲/۰۸, ۱۵:۳۳
همه سر حريف
حالا كه كسي منو نمي شناسه و رياكاري محسوب نمي شه
رو حساب آموزشهايي كه قبلا ديدم همه سر حريفم
جنگ رواني با ديرگان گرفته تا بالا رفتن از ديوار
خلاصه هرچي بگي ازم بر مياد الا يه كار
اونم اين كه زندگي عادي داشته باشم چون برام حكم مردن رو داره

asgari
۱۳۸۸/۰۲/۰۸, ۱۶:۲۰
دوستان عزیز من تا حدودی با علوم کامپیوتر و خصوصا برنامه نویسی آشنا هستم ، در خدمتیم

Sadat Mousavi
۱۳۸۸/۰۲/۰۸, ۲۰:۳۶
طرح خیلی خوبیه و مفید
منم مهارت های مقدماتی و پیشرفته کامپیوتر از ویندوز گرفته تا.....
تا حدی برنامه نویسی، سخت افزار و ....و خیلی چیزای دیگه در همین رابطه...
تشخیص صحبت با استفاده از رایانه....
تاحدی میکرو کنترلر
....

ریحانه
۱۳۸۸/۰۲/۲۷, ۰۷:۴۳
منم با کامپیوتر تا حدودی آشنایی دارم ولی تخصص من فقط مطالعه هست .... بیشتر وقتم رو صرف خوندن انواع کتاب ها میکنم

shams
۱۳۸۸/۰۲/۲۷, ۰۸:۱۵
سلام
كاربران عزيز و گرامي
بنده اين تاپيك رو براي اين راه انداختم كه اگه يه وقت دست اندركاران كانون هم از توانايي هاي ما خبردار بشوند بهتر بتوانند از ما براي پيشبرد اهداف قرآني كمك بگيرند
اما متاسفانه دوستان استقبال خوبي از اين طرح نكردند منتظر شما هستم
از سوابق فعاليت هاي فرهنگي ، از استعدادها، از تخصص ها ، از توانايي ها وووووو
البته منظورم اين نيست كه مشخصات خودتون روبدين چنين چيزي هرگز ازتون نخواستم
اما فكرش رو بكنين اگه ما تخصص خودمون رو بگيم مي توانيم به همديگر كمك كنيم
بنده هم چون معرف حضور همگي هستم خيلي چيزنمي گم
توانايي هاي بنده:
1. محقق علوم قرآني
2. فوق ليسانس الهيات و معارف
3. نويسنده
4. كمي هم از كامپيوتر سرم مي شه كمتر از همتون
5. به تايپ هم مسلط هستم
6. به ورد هم تاحدودي به زرنگار هم
7. با بيشتر نرم افزارهاي اسلامي احاطه كامل دارم
8. كمي هم دست و پاشكسته اززبان انگليسي سرم مي شه و حاليم مي شه
9. عربي هم كتابي رو كه خوب مي فهمم ولي زباني اي يه چيزايي درك مي كنيم.

qalbesalim
۱۳۸۸/۰۲/۲۷, ۱۰:۵۶
سلام
طرح خوبیه
دانشجوی فوق لیسانس فقه و حقوق
آشنا به محیط ورد
تا حدی آشنا به فتوایی به خصوص آیت الله بهجت
کمی هم انگلیسی(البته در حال یادگیری این زبان هستم در آینده می تونم بیشتر کمک کنم و ...

ریحانه
۱۳۸۸/۰۲/۲۷, ۱۱:۰۶
کمی انگلیسی و عربی ......

مجیب
۱۳۸۸/۰۲/۲۷, ۱۲:۵۰
چه تايپك جالبي:Labkhand:
بنده هم با انواع و اقسام ضوابط و مقررات شهرداري و كانون مهندسين جهت طراحي انواع ساختمان هاي اداري ، تجاري، مسكوني و ... آشنايي دارم.

يا علي مدد
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۲۳:۳۲
ورد و پاور پوینت کمی بلدم

aba saleh
۱۳۸۸/۰۲/۲۹, ۰۴:۱۶
:Cheshmak: حافظ 9 جزء قرآن :Cheshmak:

Angel1943
۱۳۸۸/۰۲/۲۹, ۰۸:۵۹
هک شیکه امنیت شبکه

vahideh
۱۳۸۸/۰۲/۲۹, ۰۹:۲۸
سلام.من همین اول می گم.من طراحی و نقاشیم خوبه.قرآنم تا تجوید2 رفتم.دیپلم اتوکد(نقشه کشی ساختمان)دارم.از کامپیوتر: اینترنت . ورد . فتوشاپ . اتوکد . پاورپوینت و.... . سنم 17 یعنی دارم میرم 18.:Moshtagh:دیگه همین.راستی انگلیسیم یه چیزایی بلدم.

iranproud
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۰۶:۰۷
سلام
من هم به برنامه نویسی تحت ویندوز مسلطم.
پیاده سازی اتوماسیون
تحلیل و پیاده سازی سیستم های اطلاعات مدیریت و همچنین زبان مخصوصش
البته خوب روی بخش کامپیور میتونین خیلی روی من حساب کنین :Nishkhand:

نقاشی و برخی هنر های تجسمی مثل معرق چوب هم بلدم.
:goleroz:

تنوير
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۰۷:۵۷
حقوق قضايي در حد كارشناسي
كامپيوتر در حد ديپلم

جان بركف
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۰۸:۳۵
من نقاشی خراطی کاریکاتور شعر فوتبال رو بلدم
کلا بچه بااستعدادی بودم ولی متاسفانه دنبال شکوفایی اونا نرفت

غیر از هنر که تاج سر آفرینش است
دوران هیچ سلطنتی ماندگار نیست

••ostad••
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۰۸:۳۵
سلام:Gol:
نویسنده ومحقق هستم در زمینه ی امور دینی گارشناس پاسخگوی سازمان تبلیغات اسلامی و امور مساجد وسخنران هم هستم.
17 سال هم در این زمینه ها سابقه ی تدریس دارم.
اکنون هم در زمینه ی فقه وحقوق هم تحصیل وهم تحقیق وهم تدریس میکنم.

........................................... حق یارتان .....................................

Mostafa
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۱۱:۵۹
کامپیوتر .گرافیک و...

maleki
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۱۷:۳۲
کامپیوتر و...

mohammad taha
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۱۸:۵۸
:Moshtagh: همه اینجا یا کامپیوترن یا علوم قرآن!

تخصص نسبی من فیزیک،:Ebraz Doosti: نانو تکنولوژی، زبان عربی و انگلیسی و ریاضیم هم بد نیست:Moshtagh:!دین و زندگی دبیرستان رو هم خوب بلدم!(به خاطر معلم و کتاب خوبی که داشتم) فکر کنم در مشاوره هم بتونم کمکتون کنم.

در زمینه ی ایده ها و نوآوری و اختراعات و تا حدودی چگونگی ثبت و پیشبردشون در سطح ملی و بین المللی و...

به جاش از دوستان میخوام کمکم کنن اطلاعات دینی و احکام و عرفان و علوم قرآنی و کلا این زمینه ها رو به طور اساسی بالا ببرم.

mohammad taha
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۱۸:۵۹
راستی میشه کمکم کنید که بدونم چطور میشه از هک شدن جلوگیری کنم؟؟؟

e_jafari0020
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۲۰:۱۸
نسخه پيچ داروخانه

یا مهدی (عج)
۱۳۸۸/۰۸/۱۹, ۲۲:۲۵
به نام خدا
سلام
تخصص من تو زمینه ترجمه متون انگلیسیه . اگر کاری از دستم بر بیاد خوشحال می شم در حد توان و وقتم کمک کنم .
موفق باشید
یا علی

maryam2
۱۳۸۸/۰۸/۲۰, ۰۵:۳۴
من در ترجمه قرآن و خوشنویسی تخصصکی! دارم!:Labkhand:

maryam_0111
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۰۶:۲۵
man takhasosam to darze shimiye har soali darin beporsin beheton migam

Behrooz_313
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۰۶:۵۱
منم چون رشتم مهندسیه مکانیکه هر سوالی راجع به مکانیک ساخت و تولید هیدرولیک و پنوماتیک و ....کامپیوترو هک گوشی و ترجمه متون انگلیسی (البته وقتشو به خاطر کنکور ندارم شرمنده)و برنامه نویسی ماشینهای cncو واز همه مهمتر در کنار اینا دانشجوی دانشگاه مجازی امام خمینی تو رشته معارف اسلامی نیز میباشم و در کل تو زندگیم به جز کانون جای دیگه وقتم تلف نمیشه و کامل وقتم پر
یا علی اگه کسی سوالی داشت و بلد بودم در خدمتم

فطرس1147
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۰۶:۵۸
طراحی

فلق
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۰۷:۰۶
حسابدار.
مسلط به تایپ، WORD و Excel

با من فقط از خدا بگو
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۱۳:۰۹
برای مردم استخاره می گیرم
هواپیما رو خوب بلدم کنترل کنم

*mirage*
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۱۴:۱۷
سلام.من به نظر خودم تخصص هام به درد این سایت نمی خوره .ولی شاید کسی سوالی کمکی چیزی خواست
طراحیم عالیه(حمل بر خودستایی نباشه)
در زمینه موسیقی هم کار میکنم(گیتار)
در ساخت روبات هم تا حدودی ...
ساخت انواع ماکت ها وطراحی های مختلف با ابزار مختلف....

sabrconid
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۱۴:۴۳
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بنده تو تدریس هندسه تخصص دارم. کامپیوتر رو کمی بلدم شعر هم گااااااااااااااهییییییییی ی میگم. اگه گاهی کسی نگرانی داشته باشه تو ایجاد آرامش هم کمی موفق بودم.

king81
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۱۵:۴۷
تخصصی ندارم اما کلی برام عزت و افتخاره که گاهی مواقع اچار فرانسه خدا میشم .

آساره
۱۳۸۸/۰۸/۲۷, ۲۳:۴۸
به جز زیست و این حرفا :chakeretim:

آشپزیم عالیه:khaneh:

یاقوت
۱۳۸۸/۰۸/۳۰, ۱۲:۲۶
من آشپزیم خوبه.تاحدی در مورد روانشناسی هم میدونم (در رابطه با کودکان کار کردم) ؛کمی هم تاریخ می دونم(معماری بناها)

شهدای گمنام
۱۳۸۸/۰۸/۳۰, ۱۶:۲۶
انشاء

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۸/۰۸/۳۰, ۱۶:۴۹
هیییییییییی اب حوز میکشیم پول پارو میکنیم

البته من تخصصم تو زندگیم هست برقکاری میکنم لوله کشی تعمیرات لوازم خانگی البته این یکی رو با کمک محمد همسرم انجام میدم:biggrin: میزنیم دلو رودشو میریزیم بیرون بعدشم موقع نصبش هر چی اضافه اومد با خاکنداز میریزیم توش:biggrin: :biggrin:

دل شکسته
۱۳۸۸/۰۸/۳۰, ۱۷:۱۲
تو زمینه ی نرم افزار کامپیوتر بلدم ولی نمیدونم میشه اسمش رو گذاشت تخصص یا نه :Hedye:

jahangardkocholo
۱۳۸۸/۱۰/۲۷, ۰۹:۲۱
سلام
من در زمینه ساخت نرم افزار و بررسی عیب قطعات سخت افزار و همچنین یه کمی در زمینه موسیقی و انگلیسی و دروس تاریخی و رشته ام تخصص دارم.البته خیلی بیشتر از اینه ولی خوب فعلا علی الحساب باشه تا بعد

Angel1943
۱۳۸۸/۱۰/۲۷, ۱۱:۱۶
سلام.
شبکه.امنیت شبکه

m2babaey
۱۳۸۸/۱۰/۲۷, ۱۴:۵۳
سلام
مهندسی برق قدرت
و کمی برنامه نویسی وب

leilajan
۱۳۸۸/۱۰/۲۷, ۲۳:۵۳
منم ارشد مدیریت هستم اگه کسی قصد داشت ارشد مدیریت صنعتی شرکت کنه،میتونم کمکش کنم

sa_mohammad_mo
۱۳۸۸/۱۰/۲۸, ۰۰:۲۵
من تا حدودی زبان فرانسه بلدم و در حال یاد گرفتن هستم ولی فکر نمیکنم به درد این سایت بخوره

طارق
۱۳۸۸/۱۰/۲۸, ۰۳:۵۹
با او

سلام علیکم و رحمه الله انواره

اولا خیلی تشکر می کنم از سازنده و احیا کننده ی این تاپیک ، چرا که خیلی تاپیک عالی و جالب و کاربردی هست و من تازه با این تاپیک آشنا شدم.و متوجه شدم این تاپیک حدود دو ماهی قدمت داره.

***اما یک تذکر هم بدم ببینید آشنایی و بلد بودن یک علم با تخصص در اون فرق داره.متخصص یک علم یعنی فرد تمام مطالب موجود در اون موضوع و علم که تا حالا گفته شده را بداند و قدرت تحلیل مساله و تبیین و پاسخ دهی در اون علم رو هم داشته باشه.فلذا کلمه تخصص در این تاپیک از باب تسامح بوده و مراد آشنایی نسبی و تسلط است.چنان که فقیه لزوما متخصص در فقه نیست.مجتهد درس خارج گذرانده که توانایی تحلیل و تبیین موضوع را دارد متخصص فقه محسوب می شود.

ثانیا جهت اطمینان سازنده ی تاپیک عرض کنم که برای من که این تاپیک به دردخورد چون در یک موضوعی به فرد متخصصی نیاز داشتم تا سوالاتی ازشون بپرسم که خدا را شکر در این تاپیک پیدا کردم.

ثالثا در مورد خودم :

من رشته ام که فلسفه و حکمت اسلامی هست. این مربوط به تحصیلات کلاسیک رسمیم میشه.
اما در حوزه ی مطالعات شخصی و دروس کلاسیک غیر رسمیم هم تمام علوم اسلامی از قرآن و تفسیر گرفته تا اصول و فقه و ادبیات عرب و حدیث و کلام و .... .
در کنار این موارد با ادبیات و شعر و رمان و داستان ایرانی و خارجی هم نه در حد تخصص ولی تا حد قابل توجهی ورود داشتم.
در حیطه ی کامپیوتر هم خب معمولی یعنی تسلط نسبی بر ویندوز و توانایی تایپ سریع و کمی هم کار با فرونت پِیج و وان نوت و پاور پوینت.
در حیطه ی هنر و ورزش هم مدتی خط ثلث کار کردم و مدتی هم ورزش رزمی جودو.یه چیزایی بلدم.
فعالیت علمی خاص هم می گویند تحقیق و نقد و نوشتن مطلب و متن علمیم خوبه.صدق و کذبش با گویندگان.

اما در آخر ممکنه کسی بگه خب با همه ی این چیزهایی که گفتی ، اینها چه ربطی داشت به اخلاق و عرفان که شدی همکار علمی این بخش. من همین اول بگم که من در این یک حیطه هیچ ادعایی ندارم و تخصص هم ندارم و اصلا این بخش و عنوانش برای همچو منی غلط اضافیه.منتها به شرط نقل و اینکه اولین مخاطب مطالبم خودم باشم در این مسئولیت می نویسم.اما از این فروتنی ها که بگذریم :

بخشی از مطالعات بنده در حیطه ی اخلاق و عرفان هست و خب مدتی هم در بوستان عرفای بعضی نقاط ایران و خصوصا تهران گشته ام و عارف و عالم واصل زیاد دیدم و البته یکی از گل های این بوستان رو هم انتخاب کردم که بیشتر ببینمش و از محضرش استفاده کنم.و چون چند سالی ارتباط مستمر و نسبتا نزدیکی داشتم حرف های مفصل و مجمل گوناگونی در اکثر حوزه های اخلاق و عرفان از این بزرگوار شنیدم و این نکات رو هم غالبش رو ثبت کردم.که بخشیش رو در تاپیکی در افلاکیان خاک نشین در تاپیک مخصوص ایشان ثبت کردم.فلذا به لحاظ نظری و تئوری و توصیه با مطالب اخلاق و عرفان و توصیه ها و راه حل های مشکلات در این زمینه هابه خاطر همراه این بزرگ بودن، آشنا شدم.فلذا با تکیه به نکات و اصولی که از بیانات این بزگوار و البته دیگر بزرگان گرفتم پاسخ میدم.
این بزرگوار رو هم غالب دوستان می شناسند کسانی هم که نمی شناسند به آلبوم عکس پروفایلم رجوع کنند.
و البته کتب علامه طباطبایی هم از منابع تغذیه ی اصلی مطالب بنده است.

*اینجا این را هم بگم که به جهت علاقه ی خاص به علامه طباطبایی در مورد شخصیت و زندگی علمی و عملی ایشان به درجه ی اجتهاد و فوق تخصص رسیدم و تقریبا با ابعاد مختلف زندگی ایشون آشنا هستم.

رابعا یک توهم توطئه : ( به نظر می رسه این تاپیک بیش از اینکه دنبال تخصص دوستان باشه یک دوره شخصیت شناسی کاربران کانون هست. چون هر کسی اینجا بیاد یه کم از خودش بگه کلی شخصیتش لو می ره.حالا بقیه ی دوستان که کم حرف بودند ، به مختصری کفایت کردند و چیزی معلوم نیست.اما بیچاره آدم پر حرفی مثل من که هر چه داشت به صفحه ریخت.)

خامسا یک توصیه به عنوان همکار علمی اخلاق و عرفان در مورد این تاپیک و نوشتن در آن : (از نظر اخلاق و عرفان این تاپیک یک آفت داره و اون هم اینکه آدم همینطور که از تخصص ها و توانایی هاش می گه ، همینطور هم نفسش حال میاد و کلی خودپسندی خفه اش می کنه البته دوستانِ خودسازی کرده و تربیت نفس ،کرده احتمالا اینطور نیستند ولی برای ما که اینطور بود.

فلذا خوبه توجه کنیم که این علوم و تخصص ها صفاتی هست که به موصوف فقیر یعنی ما اضافه شده.مثلا وقتی میگیم طارق ریاضی دان.یا طارق محقق.این صفات به ما اضافه شده.این صفات از خداست.اضافه شدن این صفات به ما هم لطف خداست.جدای از اینها اصلا بودن موصوف یعنی بودن ما و موندن ما که حالا بخواد اون صفات به ما اضافه بشه هم کار خدا و لطف خداست.پس می بینیم که این وسط نه بودن و موندن موصوف ربطی به ما داره و نه صفت و منتسب شدنش به ما.گرچه این صفت به واسطه ی اندک تلاش مزبوحانه ی خودمون بوده.)

می بخشید اگر طولانی شد.بابت بعضی عبارات بنظر خودپسندانه بالا هم عذر می خوام غرض ادخال سرور و تلطیف فضا بود.

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسّکین بولایه امیرالمومنین
زیاده عرضی نیست
التماس دعا

طارق

اشتهاردی
۱۳۸۸/۱۰/۲۸, ۱۷:۲۵
من نرم افزار مکانیک(solid works&catia)واردم وکمی matlab

jahangardkocholo
۱۳۸۸/۱۰/۲۹, ۰۷:۵۰
سلام
من یه پسشنهاد دارم که یه قسمت درست کنیم(انجمن) که تخصصی مکانیک و مابقی انجمن ها داخلش باشه بعد راحت هرکسی میاد اونجا و مشکلش را میگه

belher2
۱۳۹۳/۰۳/۰۱, ۱۸:۲۰
يامن له الجبال خزاءنه
من مهندس معدنم هركي سرمايه زياد داره من راة خرج كردنشو بلدم!!
ألبته شايد هم سرمايه دارترشدنشو؟
به هرحال ريسك داره؟!
انجمن شاعران كانون هم كه ياد تو ن هست.. ...بسم الله:Lat:

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۳/۰۱, ۱۸:۳۸
سلام!!!
من جوشکاری بلدم!جوش با روبات یا گان
تایپ کردنم بیسته!
مکانیک هم بلدم.مخصوصا جمع کردن موتور ماشین بالاخص پراید!تعمیرات خیلی ضعیفم چون دنبالش نرفتم!
تعویض روغنی هم 4 ماه کار کردم.آن هم نیمه حرفه ای بلدم!
عکاسی هم دارم خودم را محک می زنم!
به تازگی هم می خواهم بروم در کار جمع آوری خاطرات رزمندگان دفاع مقدس!اگر اعتماد و اطمینان کنند!وساخت مستند و مصاحبه های تصویری اگر دوربینش جور بشه!!!یا خودم بخرم!
اگر یک سرمایه خوب جور کنم می خواهم ایده های اقتصادی خودم را اجرائی کنم.
یک طرحی در حال تهیه دارم برای کمک کردن به مردم
در زمینه سرچ مطالب در اینترنت نیز کمی متبحرم!مخصوصا عکس!
وبقیه اش را یاد نمی آید.

hanie sadat
۱۳۹۳/۰۳/۰۱, ۲۳:۳۷
سلام منم دانشجوی الهیات زیر شاخه "شیعه شناسی" هستم....
البته از اووون دانشجوهای انقلابی ام....یک جا ساکت نمیشینم به تازگی ام فرمانده ی دانشگاه شدم کار خیلی پر مشغله ای...
ولی خب به هرحال کمکی از بنده برمی آید درخدمتم.

مریم
۱۳۹۳/۰۳/۰۲, ۱۰:۱۶
سلام منم دانشجوی الهیات زیر شاخه "شیعه شناسی" هستم....
البته از اووون دانشجوهای انقلابی ام....یک جا ساکت نمیشینم به تازگی ام فرمانده ی دانشگاه شدم کار خیلی پر مشغله ای...
ولی خب به هرحال کمکی از بنده برمی آید درخدمتم.

سلام جناب فرمانده

با توجه به اینکه شما در حال تحصیل رشته ی الهیات گرایش شیعه شناسی هستید میشه بفرمایید که چرا

برخی از چهره های مذهبی مطرح کشور، در خصوص افزایش جمعیت اهل تسنن نسبت به شیعه اظهار نگرانی کرده‌اند؛

علت؟

و به واقع همینطورست؟

با فرض اینکه چنین موردی صحت داشته باشد چرا هشدار؟

مگر ما همه مسلمان نیستیم و نباید به ریسمان الهی چنگ بیاندازیم؟

hanie sadat
۱۳۹۳/۰۳/۰۲, ۱۱:۳۷
سلام
در صحت این آیه که همه ی مسلمانان برای رستگار شدن باید به ریسمان الهی چنگ بزنند شکی نیست ، چه بسا رهبر عظیم الشان انقلاب هم بر امر اتحاد مسلمانان تاکید دارند....
اما نباید اظهار نگرانی علمای شیعی رو به افزایش جمعیت سنی امر بی جایی دانست ... جمهوری اسلامی به عنوان بزرگترین کشور شیعی جهان اسلام که تونسته تو دوره های مختلف اسلام ناب محمدی را حفظ کند.
100 % چنین دینی که تونسته انقدر کامل و جامع مکتب اهل بیت رو حفظ کند دشمنانی هم دارد ، با وجود بحران های اقتصادی و فرهنگی جمعیت شیعه اثنی اشعری رو به کاهش است و فرقه ی ضاله وهابیت بیش از بیش عزمش را جزم کرده وبه داخلی علمای سنی رخنه کرده و با انتقال فتواهای خود به جنگ با نسل شیعی پرداخته...تا اونجایی که علمای سنی تنظیم خانواده رو حرام کردند...
زمان حالا زمانی ست که رهبر سال 68 پیش بینی کرده بود ایشون می گفتن : مواظب باشید در جریان های جمعیت دچار افراط و تفریط نشید و حالا همین جریان ها اتفاق افتاده است...
الان در جنوب کشور خودمون وهابیت حمایت مالی و پوشش رسانه ای شدید ازجمعیت سنی دارد که این حمایت ها بی دلیل نیست بلکه سوق دادن سنی ها به سوی خودشون...
این نگرانی برای این است که 40 سال دیگه که جمعیت شیعه به اقلیت می رسد و دیگر نمیتوان جلوی تهاجمات دشمن رو گرفت...
شما که انقدر به سخنان علمای شیعه توجه دارید به اینم توجه داشته باشید رهبر ماهم به اتحاد شیعه و سنی در برابر هجمه دشمنان امر می کنند...
و اینکه اگر پریشب مصاحبه حمید شیرانی در شب های آسمانی مشاهده می کردید جواب سوالتنو می گرفتید.
پیشنهاد میکنم از سایت شبکه 8 دانلود و مشاهده کنید.

مجنون
۱۳۹۳/۰۳/۰۲, ۱۱:۴۲
سلام.
یه کمی انگلیسی بلدم. (کارشناسی ادبیات انگلیسی دارم)
در ادبیات ترکی و فارسی هم یه خرده دستی تو کار داریم :))

مریم
۱۳۹۳/۰۳/۰۵, ۰۵:۱۶
سلام
در صحت این آیه که همه ی مسلمانان برای رستگار شدن باید به ریسمان الهی چنگ بزنند شکی نیست ، چه بسا رهبر عظیم الشان انقلاب هم بر امر اتحاد مسلمانان تاکید دارند....
اما نباید اظهار نگرانی علمای شیعی رو به افزایش جمعیت سنی امر بی جایی دانست ... جمهوری اسلامی به عنوان بزرگترین کشور شیعی جهان اسلام که تونسته تو دوره های مختلف اسلام ناب محمدی را حفظ کند.
100 % چنین دینی که تونسته انقدر کامل و جامع مکتب اهل بیت رو حفظ کند دشمنانی هم دارد ، با وجود بحران های اقتصادی و فرهنگی جمعیت شیعه اثنی اشعری رو به کاهش است و فرقه ی ضاله وهابیت بیش از بیش عزمش را جزم کرده وبه داخلی علمای سنی رخنه کرده و با انتقال فتواهای خود به جنگ با نسل شیعی پرداخته...تا اونجایی که علمای سنی تنظیم خانواده رو حرام کردند...
زمان حالا زمانی ست که رهبر سال 68 پیش بینی کرده بود ایشون می گفتن : مواظب باشید در جریان های جمعیت دچار افراط و تفریط نشید و حالا همین جریان ها اتفاق افتاده است...
الان در جنوب کشور خودمون وهابیت حمایت مالی و پوشش رسانه ای شدید ازجمعیت سنی دارد که این حمایت ها بی دلیل نیست بلکه سوق دادن سنی ها به سوی خودشون...
این نگرانی برای این است که 40 سال دیگه که جمعیت شیعه به اقلیت می رسد و دیگر نمیتوان جلوی تهاجمات دشمن رو گرفت...
شما که انقدر به سخنان علمای شیعه توجه دارید به اینم توجه داشته باشید رهبر ماهم به اتحاد شیعه و سنی در برابر هجمه دشمنان امر می کنند...
و اینکه اگر پریشب مصاحبه حمید شیرانی در شب های آسمانی مشاهده می کردید جواب سوالتنو می گرفتید.
پیشنهاد میکنم از سایت شبکه 8 دانلود و مشاهده کنید.

باسلام
بحث اقلیت و اکثریت بحث عجیبی ست
اگر به کیفیت فکری جمعیت شیعه عنایت داشته باشیم بهتر ست

شیعه ای که چهار چوب فکری مناسبی نداشته باشد حضورش چه تاثیری دارد چه بسا مخرب نیز باشد

مگر در قرآن کریم به لزوم مباحثه منطقی با مخالفان اشاره نشده ست
هر تفکری برای اثبات حقانیت خود ،می بایست با ارزش هایش خودنمایی کند

در کشور ما آنقدر که مشکل کیفیت عملکرد شیعه، خود نمایی میکند کمیت خیر
اگر به اجرای احکام عنایت بیشتری شود موثر تر خواهد بود

شیعه ای که مقید به اجرا نیست چه تفاوتی با غیر دارد؟

anita30
۱۳۹۳/۰۳/۰۷, ۱۳:۲۸
تخصصه من مشاوره

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۳/۰۹, ۱۶:۴۸
تخصصه من مشاوره

سلام!!!
مشاوره در چه زمینه ای؟

طاهره
۱۳۹۳/۰۳/۲۵, ۱۴:۰۱
من فارغ تحصیل ادبیات هستم.

سعادتمند
۱۳۹۳/۰۳/۲۵, ۲۲:۱۴
باسلام
خانه داری البته بعضی وقتها (خرابکاری):khejalat:

مریم سادات
۱۳۹۳/۰۳/۲۵, ۲۳:۵۴
دانشجوی مهندسی صنایع :)
نقاشی ...شعر..نویسندگی..آشپزی :d :d

درنگ
۱۳۹۳/۰۳/۲۶, ۱۱:۴۵
سلام من دبیر زیست شناسی ام
تو تدریس زیست کمی تخصص دارم
در کارهای هنری خیاطی شمع چرم مشبک .... کمی کاربلدم:khejalat:

aydin.74
۱۳۹۳/۰۶/۰۹, ۱۷:۲۲
من حسابداری بلدم ولی متخصص نیستم

montazer59
۱۳۹۳/۰۶/۰۹, ۲۰:۳۱
سلام
برق گرایش الکترونیک نرم افزارهای ای وی آر و پیسپایس و متلب
روانشناسی مدرن و بحث نفوذ به ناخودآگاه
موارد پاسبخش و اسلحه و انواع احترامات نظامی هم تا حدودی سر رشته دارم

yasbanoo
۱۳۹۳/۰۶/۱۴, ۰۸:۴۹
سلام میگم ها این کپی پیست هم خیلی خوبه خداخیز بده مخترع شونو

دوباره میگم من کامپیوتر بلدم مدرکشو دارم
حسابداری بلدم مدرکشو دارم
6 یا 7 تایی مدرک خیاطی دارم ی مدت هم مربی خیاطی جهاد ونهضت و بسیج بودم
و تعمیر چرخ خیاطی هم دوره شو دیدم کمی بلدم
شیطونی در حد تیم ملی بلدم
فوتوشاپ هم احتمالا برم مدرکشو بگیرم چون کنار این همه مدرک که قاب گرفتم جای فتوشاپ خالیه
حافظه ام هم خوبه خدا تنها چیزی که درحد تیم ملی بهم عنایت کرده حافظه است طوری که هرکلاسی میرفتم چون زود میگرفتم فکر میکردن من بلدم میگفتن توکه بلدی چرا الکی وقتتو تلف میکنی
فقط تنها چیزی که هنوز خوب یاد نگرفتم کار تو کانونه

منتظر منجی(عج)
۱۳۹۴/۰۴/۱۸, ۰۹:۲۶
سلام
دوستان و كاربران كانون گفتمان قرآن
مي دونم هركدوم از شما داراي استعداد و تخصصي در زمينه اي هستين
با توجه به اين كه امسال سال اصلاح الگوي مصرف هستش
و مي دونم من وشماها هممون براي ورود به فضاي مجازي نت هزينه هاي سرسام آوري رو پرداخت مي كنيم
براي استفاده بهينه از اين هزينه ها و اصلاح الگوي مصرف پيشنهاد مي كنم در اين تاپيك هركس استعدادها و توانايي هاي خودش رو بيان كنه
پس بيايين استعداداتون رو بگين تا همه با استعدادهاي يكديگر آشنا شده و به همديگه كمك كنيم

http://www.askquran.ir/attachments/11192d1240896527-n00027382-b-jpg

دوستان خاصيت اين كار اين است كه با همديگه مي تونيم هركدوم با تواني كه داريم با استفاده از تخصصمون به كمك هم بياييم مثلا اگه كسي پزشك هست مي تونه در رفع بيماري هاي بقيه كاربرا كمك كنه وبه پرسش هاي پزشكي بقيه كاربراكمك كنه
يكي دانشجوي فلان رشته است مي تونه به بقيه دانشجويان وسئوالات رايج كمك كنه بنابراين مي شه توي كانون فضايي رو اختصاص داد كه افراد بيان و به سئوالات تخصصي هررشته اي پاسخ بدهند لطفا نظرتون رو بگين و طرح بدين براي اجراي اين پيشنهاد...

بيا اينجا بگو چه تخصصي داري...:mohandes:

رحیل
۱۳۹۴/۰۴/۱۸, ۱۰:۱۴
تخصص ساز مخالف زدن، حاشیه رفتن، تولید اسپم،...
تخصصام زیادن ولی دارم روی خودم کار می کنم یه مدت نادیده شون بگیرم، بلکه وقت کنم چند تا کار مفید یاد بگیرم

ستاره مشرقی
۱۳۹۴/۰۴/۱۸, ۱۰:۵۸
من نمیدونم اینا میگن زبان بلدیم آخه مگه اینم تخصصه؟ همه زبونشونو میدونن تو دهنشونه.
حالا فرق زبان کره ای و ایرانی و انگلیسی در چیه؟ کدومشون زبون درازتر هستند؟؟؟؟
خب من هم فوق تخصص ولگرد شناسی دارم و همه ی کانونی ها رو هم شناسایی کردم.
در ایجاد تشنج، انقلاب تاپیکی، ایجاد اسپم، دریافت تذکر، دریافت اخطار، محروملت از چت باکس، محرومیت از سایت، اخراج از سایت، بازی کردن شطرنج ساحلی روی اعصاب، شناخت رفقای نادان و جاه طلب، زدن حرفای خلاف میل، اغفال افکار عمومی و خصوصی، نون بیار کباب بخور و ... تبحر دارم.
تاا کنون ادیان و فرقه های زیر به من نیبت داده شده و کسی نمیدونه دین من چیه
1. مسیحی 2. یهودی 3. بهایی 4. وهابی 5. سنی 6. بی خدا 7. شیعه

:moteajeb:بسی مشعوف شدیم ازین همه مهارت:khaneh:

اینم از تخصصهای من:http://millan.net/minimations/smileys/rockf.gifhttp://www.kolobok.us/smiles/artists/viannen/viannen_45.gifhttp://www.askquran.ir/images/smilies/Graphic/Graphic%20%2833%29.gifhttp://www.pic4ever.com/images/4u2ap3b.gifبه دردتون میخورم عایا؟؟؟:Mosighi:

ابدال
۱۳۹۴/۰۴/۱۸, ۱۱:۳۶
از خدا بترسم و اگر نمیترسیدم بدتر از داعش میشدم!
عدم تخصصم هم در گرفتن حقم هست.
حق همه را میدم اما درگرفتن حقم عاجزم و وکیل گرفتم

نگاه19
۱۳۹۴/۰۴/۱۸, ۱۳:۲۱
السلام علیکم:Moshtagh:
ما رو ییهو سوق دادن اینجا......:Mosighi:
حقیقتش من اصلا تخصصی ندارم:geryeh:
ولی نه وایسا..........

چرا یه سری چیزا داره الان یادم میاد:samt:
خب الان نام میبرم...
یکی از مواردی که توش فوق تخصص دارم رک گویی هستش... عموما تعارف با کسی ندارم:dohkhtar:
یکم قدرت تجسممون بالاس... یهو دیدی از خودت یه چیز محیر العقول ساختم!!!:koodak:
تایپ میکنم در حد سه سوت...............!!!!
رو یه سری چیزام خیلی گیرم... مثل غلط املاییhttp://www.forum.98ia.com/images/smilies/2/-2-28-.gif
( یه بچه دبستانی بسپاری دست من چنان ادبش میکنم تا آخر عمرش غلط املایی نداشته باشه:mohandes:)
در عرض 30ثانیه میتونم ماست رو به رنگ سیاه تبدیل کنم!!

زبونمون هم بدک نیست... یکم سواد داریم گلیممون رو از آب بکشیم بیرون
خلاصه متن خواستین برا ترجمه منم هستم:rolleyes:
یه سری هنر های دیگم دارم ولی نمیگم که ریا نشه:khoshgel:

راهیان عشق
۱۳۹۴/۰۴/۱۸, ۱۳:۳۷
السلام علیکم
ما رو ییهو سوق دادن اینجا......
حقیقتش من اصلا تخصصی ندارم
ولی نه وایسا..........

چرا یه سری چیزا داره الان یادم میاد
خب الان نام میبرم...
یکی از مواردی که توش فوق تخصص دارم رک گویی هستش... عموما تعارف با کسی ندارم
یکم قدرت تجسممون بالاس... یهو دیدی از خودت یه چیز محیر العقول ساختم!!!
تایپ میکنم در حد سه سوت...............!!!!
رو یه سری چیزام خیلی گیرم... مثل غلط املایی
( یه بچه دبستانی بسپاری دست من چنان ادبش میکنم تا آخر عمرش غلط املایی نداشته باشه)
در عرض 30ثانیه میتونم ماست رو به رنگ سیاه تبدیل کنم!!

زبونمون هم بدک نیست... یکم سواد داریم گلیممون رو از آب بکشیم بیرون
خلاصه متن خواستین برا ترجمه منم هستم
یه سری هنر های دیگم دارم ولی نمیگم که ریا نشه

سلام نگاه جون

ماشاا... هنرمند بودی و لو نمیدادیاااااااااااااااا:Che shmak:

راهیان عشق
۱۳۹۴/۰۴/۱۸, ۱۳:۴۸
بحث نفوذ به ناخودآگاه

این خیلی بدرد بخوره

فارغ التحصیل ازدانشکده روانشناسیم-خیرسرم ی چیزایی حالیمه خونه داری هم دارم یاد میگیرم وخداروشکرآشپزیم خوبه چون دستمو نسوزوندم -خخخخخخخخ

و اما کارایی ک کردم:

مصاحبه باخونواده شهدا و پیاده سازی مطالب-ومسئولیت درکانون های مختلف در راستای اهداف اسلامی ودینی درفضای واقعی ن مجازی اونم بمدت سالهای زیاد بصورت متوالی وبرگزاری مراسمات و همایشات ی جزئی تخصصی بدست آوردیم.
درمورد کامپیوتر ی چیزایی قبلا سرم میشد ازفتوشاپ و میکس فیلم وعکس - و...

رزومه کاری طولانی داشتم اما نمیدونم چرا یادم رفت:Gig:

درکل واسه بچه های کانونی کارنشد نداره-شما بگید چیکار میخواید بکنید تا متخصصش بیاد.......

یاعلی

fatemeh2
۱۳۹۴/۰۴/۱۸, ۱۶:۱۰
تخصص خاصی ندارم و از کم سنای کانونم
اما خوب بلدم اگه مسئولیت گروهی با من باشه اون گروه رو به موفقیت برسونم:cool:
ثابت شده که میگم:Labkhand:

seyed yasin
۱۳۹۴/۰۴/۱۹, ۱۲:۰۷
درکل واسه بچه های کانونی کارنشد نداره-شما بگید چیکار میخواید بکنید تا متخصصش بیاد.......

یاعلی
سلام
احسنت به این روحیه:Rose:

یا عزیز زهرا
۱۳۹۴/۰۴/۱۹, ۱۲:۴۹
سلام
این دقیقا منظورش چیه اون بالا؟؟؟؟:Gig:

نظرسنجی: آيا شما با اجراي اين طرح موافق هستي

کدوم طرح دقیقا؟؟

ما هم که اِلا ماشاالله کلی هنر داریم از خودمون:o
کدومش رو برا چه کاری منظورتونه تا عرض کنیم خدمتتون به بهترین شیوه ممکن!!!;)
جدی گفتما،برا چه کاری به چه تخصصی نیازمندین،همینجوری تاپیک خورده که بیاین بگید چه تخصصی دارید،خب که چی؟:Gig:

پ.ن:
آها، خودم رفتم پستای اول رو خوندم فهمیدم خب که چی:cool:

فریده بنده مخلص خدا
۱۳۹۴/۰۴/۱۹, ۱۷:۳۳
با سلام به دوستان خوبم : تخصص اصلی من غر زدن و ایراد گرفتنه . اگه می خواهید از توی هر متن و نوشته ای برای شما انتقاد بگذارم خیلی راحت نقد می کنم. دیگه تخصص خاصی ندارم.

جز اینکه الان می توانم چنان برایتان صحبت کنم و درد دل بگم که اشک همه شما را در بیاورم. و در اخر هم بگویم که من هنوز ندانستم که هدف خداوند متعال از افرینش من چه بوده اگر شما دانستید . من را هم در جریان بگذارید. یا حق.

راهیان عشق
۱۳۹۴/۰۴/۱۹, ۱۷:۵۵
با سلام به دوستان خوبم : تخصص اصلی من غر زدن و ایراد گرفتنه . اگه می خواهید از توی هر متن و نوشته ای برای شما انتقاد بگذارم خیلی راحت نقد می کنم. دیگه تخصص خاصی ندارم.

جز اینکه الان می توانم چنان برایتان صحبت کنم و درد دل بگم که اشک همه شما را در بیاورم. و در اخر هم بگویم که من هنوز ندانستم که هدف خداوند متعال از افرینش من چه بوده اگر شما دانستید . من را هم در جریان بگذارید. یا حق.

سلام

واقعا توهرکاری امتحان کردم باید ی چنین فردی باشه مگرنه اصن کار کسل کننده میشه:Cheshmak:

راهیان عشق
۱۳۹۴/۰۴/۱۹, ۱۷:۵۷
سلام
احسنت به این روحیه

سلام

حالا ما ی چیزی گفتیم کیه ک عمل کنه:o