PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شكست مفتضحانه بي خدايان در كانون

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۱:۰۰
يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ {الصف/8} آنان مى خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند ، در صورتى كه خدا نور خود را به كمال مى رساند ، هر چند كافران آن را خوش نداشته باشند .«8»
بدين وسيله به آگاهي كليه كاربران و قرآن دوستان عزيز مي رسانم
اخيرا شاهد اتفاقات عجيبي در فضاي كانون بوديد
از جمله اين اتفاقات:
1. ارسال تصاوير نامناسب در پروفايل شخصي كاربران
2. ايجاد تاپيك هاي نامناسب با درج تصاوير نا مناسب در انجمن هاي مختلف كانون
3. برخي كاربران عزيز شاهد دريافت پيام هاي خصوصي حاوي تصاوير مستهجن بودند.
4. در چت باكس متاسفانه شاهد اهانت و توهين و فحاشي نسبت به كاربران عزيز و حتي برخي از مديران دلسوز و زحمت كش كانون بوديم.
توضيح: برخي از كاربران تصورشان براين بود كه اين كار توسط يكي از كاربران كم سن و سال كه كمي با برخي مديران خصومت داشته ، صورت گرفته است. كه با ايجاد هزار آي دي دست به اين كار زده است. در حالي كه شواهد و مستندات حاكي از حمله اي ازسوي گروهي ديگر از بي خدايان بوده است با اين حساب اين سومين حمله اي است كه در كانون گفتمان قرآن صورت گرفته است
1. بار اول كانون توسط عده اي از اسرائيلي ها هك شد كه خود را گروه امنيتي عراقي معرفي بودند ولي وقتي آي پي ها چك شد معلوم شد از تلاويو و آمريكا بودند.
2. بار دوم سال گذشته بود كه گروهي از سايت بي خدايان وقتي نتوانستند در كانون نفوذ كنند اقدام به فراخوان عمومي در سايت خود كرده و حمله اي را با ايجاد تصاوير مستهجن و لينك هاي سايت ها ي مستهجن و نامناسب سعي در فراري دادن كاربران كردند در اين تاپيك قصد دارم به صورت مستند مطالبي را درباره يك حمله گسترده براي مرحله اي جديد به اطلاع شما برسانم شايد كه هوشياري خود را بيش از پيش حفظ كرده و مواظب اهداف شومي كه در پس اين كار دنبال مي كنند باشيد.

غریبه
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۱:۲۹
آنها بی خدا نیستند که هر بنده ای خدا دارد
از روح خودم بر آدم دمیدم
آنها مشکلشان این است:
از پرستش ما می ترسند .
از تشیع می ترسند
و هر خدا پرست و دین داری هم که باشد ولی
ظالم باشد یا جانب دار ظلم
از خدای من و تو میترسد
چون من وتو را بارها در آیاتش به جهاد علیه ظلم دعوت کرده
و ناطقش می گوید(مولا)
عمر ظلم کوتاه است.
کوتاه تر از عمر کفر
برادرم
داستان داستان کافر نیست
داستان داستان ظالم است.

faryad
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۲:۱۶
من هم عمل انها را محکوم می کنم! اما یک نکته برام خیلی خنده اور بود!!
و اون مربوط به حملات هکری بود که توسط اسرائیل و آمریکا انجام شده!!
یعنی واقعا سطح سواد مدیر فنی اینجا اینقدر کمه که نمی دونه اون آی پی هایی که به نام کشور اسرائیل و امریکا ثبت می شه ای پی های اصلی نیستند و هکرها بخاطر اینکه شناسایی نشوند با تغییر آی پی اینکارو می کنند؟ و این ای پی ها بخاطر اینکه معمولا از فیلتر شکنها استفاده می شه به ای پی امریکا و اسرائیل تغییر می کنه؟

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۲:۲۵
یعنی واقعا سطح سواد مدیر فنی اینجا اینقدر کمه که نمی دونه اون آی پی هایی که به نام کشور اسرائیل و امریکا ثبت می شه ای پی های اصلی نیستند و هکرها بخاطر اینکه شناسایی نشوند با تغییر آی پی اینکارو می کنند؟ و این ای پی ها بخاطر اینکه معمولا از فیلتر شکنها استفاده می شه به ای پی امریکا و اسرائیل تغییر می کنه؟
دوست عزيز ! اگه نخورديم نون گندم ديديم دست مردم
خب بنانيست كه وارد جزئيات شد ولي يادتان باشد كه اين واقعه در سال 1385 اتفاق افتاد و شايد تا آن موقع هنوز اين نرم افزاري كه شما مي شناسيد و مي شود با آن آي پي رو تغيير داد درست نشده بود ولي به هرحال هركه بودند اين كار را به نام گروه امنيتي عراقي انجام دادند در حالي كه اي پي هاي آن ها مربوط به كشورهايي بود كه اشاره شد.

moridenur
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۲:۳۳
جهت اطلاع آقای فریاد و ازدیاد نشاط ایشان عارض شود معمولی ترین نوع هک ایجاد اختلال بین میهمان و میزبان ( سرور) است. در چنین وضعیتی یک وقفه زمانی بسیار کوتاه ایجاد می شود اقدام به انتشار یک صفحه یا لینک جعلی روی سایت میکند.
هکرها علاقمند به معرفی خود نیستند اما دو راه متداول برای شناخت مبدا هک قابل فرض است:
1- پیامی که خود هکر میگذارد.که قالب اعتناست چون هکرها فی نفسه مغرور هستند و علاقمند به استفاده از نام و نشان غیر واقعی در مبدا هک ( موقعیت مکانی ) ندارند ضمن اینکه این کار حوزه نفوذ وسیع و قوی آنان را نشان می دهد.

2- بررسی اختلالات سرور که در حققت رد پای هکر است و امروزه با تقویت لایه های امنیتی در سطح سخت افزاری و نرم افزاری شناخت موقعیت جغرافیایی هک ممکن است.

مسئله دوم اینکه استفاده از فیلتر شکن ! توسط یک هکر مثل استفاده از بادبزن جهت خنک کردن راننده و سر نشینان در یک مرسدس بنز 2009 است !

چون حداقل کاری که یک هکر می تواند انجام دهد پنهان کردن ای پی خودش است و این کار با نرم افزارهای معمولی توسط کاربران آماتور هم امکان پذیر میباشد چه برسد به یک هکر ...

نکته ای که به مدیران سایت پیشنهاد میکنم این است که امکان ارسال تایپیک و یا ارسال نظرات خصوصی به مدیران و کاربران را از طریق سایت یا نرم افزار فیلتر شکن مسدود کنند.

اینکار در حال حاضر توسط سرویس بلاگفا در بخش نظرات اعمال می شود و علیرغم باز شدن صفحه نظرات و نوشتن مطالب در وقت ارسال با این پیام خطا مواجه می شوند که:
امکان ارسال نظر جدید وجود ندارد.
:Rose:

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۲:۴۲
اين نمونه اي از مطالب سايت بي خدايان است كه از يكي از كاربران و مديران ارشد ميباشد

شيطان: (گفتمان يار)

... افكار شيطاني ام مي گه بوسيله يك حمله انتهاري به سايتشون چند فقره عكس پورنوي خفن براشون ارسال كنيم وتا چند مدت سايتشون رو به گند بكشيم

اين پيام هم قبل از اتفاقات چند روز پيش براي ايميل كانون گفتمان قرآن آمده بود

payam zir tavasot كانون گفتمان قرآن tamas ba ma محمد 666.

--------------------------------

سلامخرا

من محمد 666 هستم.ما از گروه بی خدایان هستیم و قصد بر این داریم که تصاویر س ک س ی داخل سایت شما بزاریم

اگر تنها یک کلمه به این اسم(محمد 666) ویا اسم های دیگر بی ادبی و محرومیت ببینیم مجبور به انچام فرستادن این عکسا میشیمتا کاربران لذت ببرند

این پیام ها به صورت خصوصی و کاملا سری است و باکامپیوتر های مختلف

بهتر هست مارو محرومنکنید

بای

--------------------------------

referring page: http://www.askquran.ir/ (http://www.askquran.ir/)
ip address: 89.165.89.46
user name: ثبت نام نشده
user id: 0

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۲:۵۴
جالب است كه يكي از اين آي دي ها كه سعي مي كرد خودش را تنها يك نفر اعلام كند در حالي كه همكاران من اعم از پليس و دستيارانش و گروه مديريت سايت همگي با اينترنت سرعت بالا سعي مي كردند جلوي فعاليت او را بگيرند وقتي با آي دي هاي مختلف وارد مي شدند با اين حال آن ها جلوتر بودندآيا باز هم معتقديد اين كار توسط يك نفر صورت گرفته است ؟!
شايد حدود 40 آي دي رو گروه امنيتي و مديريت توانست شناسايي و توقيف كند
برخي از آن ها به شرح ذيل است:
1. محمد666
2. محمد66655555
3.پايلوت
4.حاج امیر (http://www.askquran.ir/modcp/user.php?do=edit&u=26446)
5.رضا007
6.mohamad55555 (http://www.askquran.ir/modcp/user.php?do=edit&u=23908)
7......
لازم به ذكر استبه خاطر اين كه عدد 666 مربوط به گروه بي خدايان خاصي هست آن ها قبلا با آي دي هاي متفاوتي با اين عدد عضو شده بودند و پليس به آن ها هشدار داده بود كه اسمي جديد انتخاب كنند وگرنه آي دي آن ها حذف خواهد شد ولي اعتنايي نكردند.

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۲:۵۹
عجب!!
زهی خیال باطل
همیشه و همه جا قران پیروز است
الله اکبر الله اکبر
مرگ بر اسرائیل مرگ بر امریکا

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۳:۰۱
با توجه به كارهايي كه انجام دادند
1. فحاشي كاربران و مديران در چتباكس
2. ارسال تصاوير نامناسب با شان كانون در پروفايل كابران و مديران
3. ارسال تصاوير نامناسب و تاپيك هاي نامناسب در جاي جاي كانون
4. ارسال پيام هاي خصوصي به همراه تصاوير مستهجن براي كاربران
5. معطل كردن همكاران و مديران كانون و ارسال پست هاي نامناسب و مشغول كردن آن ها با آي دي هاي مختلف به طور همزمان
مي توان گفت آن ها اهداف زير را دنبال مي كردند:
1. رنجاندن كاربران كانون از سايت و بيرون كردن آن ها از سايت
2. رنجاندن مديران و بدبين كردن آن ها نسبت به يكديگر در نتيجه بيرون كردن آن ها از سايت
3. فراري دادن كاربران كانون با ارسال پيام هاي آزار دهنده وتصاوير مستهجن
4. ناكارآمد جلوه دادن مديران كانون و ابراز اشكالات فني كانون
كه پيام هاي در اين زمينه به زودي تقديم مي شود.
5. دعوت كردن اعضاي كانون به جلسات خود در ياهو براي نقشه كشيدن بر براندازي كانون
و در نهايت هدف اصلي مي خواستند نور خدا را خاموش كنند با فوت كردن و با دهانشان غافل از اين كه نور خدا و قرآن بزرگتر از اين حرفاست كه حتي امثال من بخواهند ازش نگهباني كنند.

متفکر
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۳:۳۴
با سلام
می خواستم بگم که محمد55555 میگه (((من نبودم و می خواد با مدیر سایت صحبت کنه)))
میگه واسه چی من را محروم کردید به من فرست بدید تا با مدیر سایت صحبت کنم
امید است که مدییران پیگیری کنن

iranproud
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۳:۴۲
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم و بزرگوار کانون که اعتلای قرآن و رضایت پروردگار را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده اند.:Rose:

مسئله دوم اینکه استفاده از فیلتر شکن ! توسط یک هکر مثل استفاده از بادبزن جهت خنک کردن راننده و سر نشینان در یک مرسدس بنز 2009 است !

چه تمثیل زیبایی! آفرین.:Kaf:
جناب فریاد سنگ مهک شما برای تعیین سواد چیه؟:Gig:
با توجه به پیشرفت های حاصل شده در امر شبکه و لایه های امنیتی ایجاد شده، واقعا دیگه امر دور از ذهنی نیست که حتی بخوای آدرس دقیق یک کاربر رو هم پیدا کنی (نمونه اخیر دستگیری گروه مضلین)
فکر نمیکنم دیگه کسی (حتی هکر های مبتدی) برای هک از فیلترشکن استفاده کنن!

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۷:۵۰
شايد حدود 40 آي دي رو گروه امنيتي و مديريت توانست شناسايي و توقيف كند
برخي از آن ها به شرح ذيل است:
1. محمد666
2. محمد66655555
3.پايلوت
4.حاج امیر (http://www.askquran.ir/modcp/user.php?do=edit&u=26446)
5.رضا007
6.mohamad55555 (http://www.askquran.ir/modcp/user.php?do=edit&u=23908)
7......
لازم به ذكر استبه خاطر اين كه عدد 666 مربوط به گروه بي خدايان خاصي هست آن ها قبلا با آي دي هاي متفاوتي با اين عدد عضو شده بودند و پليس به آن ها هشدار داده بود كه اسمي جديد انتخاب كنند وگرنه آي دي آن ها حذف خواهد شد ولي اعتنايي نكردند.
دوستان نكته اي كه نبايد ازآن غفلت كنيم اين گروه اقدام به تخريب برخي كاربران با چهره هاي سرشناس كه از بهترين كابران قرآني ما بوده اند و به دلايلي فعلا در خدمتشان نيستيم ، كردند به عنوان نمونه با آیدی شبیه آي دي رضا 007 كه از آن يكي از سرشناسان سايت مي باشد تصاوير مستهجن به پيام خصوصي آن ها ارسال شد
بنده شخصا از اين بزرگوار صاحب اين آي دي عذر خواهي مي كنم چرا كه مطمئن هستم ايشان مدتي است در سايت حضور ندارند.
متن پيام ايشان را هم ببينيد

سلام حاج آقا ...حال که بنده تو کانون فعالیت ندارم اسممو زدین تو لیست بیخدایان و اخلالگران شناسائی شده: http://askquran.ir/showthread.php?p=137426#post137426 (http://askquran.ir/showthread.php?p=137426#post137426) دستتون درد نکنه!
بنده دوت آیدی داشتم رضا007 فارسی و رضا 007 انگلیسی که بیشتر با انگلیسی آن میشدم! از شما انتظار نداشتم. درسته که شخصی با امضا رضا 007 فارسی در پروفايل بنده عکس مبتذل گذاشته بود ولی اقلا تو پستتان توضیح میدادید که اون شخص بنده نبودم. حال همه تو کانون از بنده به عنوان یک بیخدا و اخلالگر نام میبره! دستتون درد نکنه! خوب جواب ماهها تلاش و زحمت شبانه روزی منو دادین!

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۷:۵۷
اين هم نمونه اي ديگر از آي دي ها كه توسط پليس شناسايي شد

akasd ، isaasd ، lkasdk ، sara.j ، saze ma ، نلم ، نام ، نام کاربری ، نام کاربری 2 ، نام کاربری 3 ، نام کتاب ، هومم ، هوممم ، هیف ، کاشوا ، پایلوت ، پسر مشتی ، ایولا ، ایولا بابا ، باحال ، سوال 1 ، سشیسشی ، شیطان ، شسی ، شسیمتشس ، عجب !!!! ، عجب!!! ، عجب!!!! ، عجب!!!!! ، تکرار،
تمام آی دی های بالا با شماره آی پی 89.165.90.158 اقدام به فحاشی در چت باکس سایت کردند.
بخوان ، بندگی نکردم ، جومونگ ، ملکه ذهن ، کاربران ذکر شده نيز با اين آي پي ذيل اقدام به ارسال پست کردند.
89.165.89.237
آی دی های زیر به دلیل مشایهت آی پی با کاربرانی که اقدام به پست زنی کرده بودند توقیف شدند.
عشق الهی ، شیعه ی علی ، روزی روزگاری ، خداوندا ، توکل به خدا ، ایمان اورده ام ،
حاج امیر
کاربر سامورایی اقدام به ایجاد 38 تاپیک با موضوعاتی غیر متعارف و نامناسب نموده است و کاربران بالا برای پشتیبانی از تاپیک؛ اقدام به ارسال تصاویر در تاپیک های مذبور کردند.
samorae

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۸:۰۶
يك نكته بسيار مهم
اين بي خدايان فراموش كردند كه قبلا چه تحديدي كرده اند لذا وقتي متوجه شدند كه يكي يكي آي دي هايشان شناسايي شده است اقدام به عقب نشيني تاكتيكي كردند چرا كه ديدند دستشان توسط گروه مديران سايت بسته شده است و آي دي هاي آن ها شناسايي شدند و با توجه به فعال سازي سيستم هوشمند سايت ديگر به اين راحتي نمي توانند آي دي جديد بسازند بنابراين وارد سايت شده و با ارسال پيامي براي پليس خواهان توقف توقيف خود شده چرا كه ابراز كردنداز كرده خود پشيمان هستند آن هم بالحني كه همه تصور كنند اين كار توسط يك نفرصورت گرفته است نمونه پيام عذر خواهي آن ها را ببينيد:

نوشته شده توسط حاج امیر (http://www.askquran.ir/member.php?u=26446)
منو ببخشيد

سلام
منو ببخشید
می خوام یک کاربر خوب باشم
لطفا منو حمایت کنید تا از دوستان هم حلالیت بگیرم؟
این اجزه رو به بنده میدید؟
سپاسگذارم

:Motehayer:

saeed623
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۸:۱۱
اين تاپيك براي اين بود كه بتوانند راه هايي كه پشت سرخود خراب كرده اند رو دوباره بازكنند ولي به نظر شما قسم حضرت عباس رو بايد باوركرد يا دم خروس را؟

نوشته شده توسط حاج امير
من پایلوت یا همون هزار ایدی هستم.منو ببخشید

درود خداوند بر بندگان پاک و ناپاکش و هر انچه که بین
آن دو است

عزیزان من عکس های بد رو میزاشتم و من محمد 55555 رو خراب کردم

من هزاران کار دیگر هم کردم که مدیران و دیگر دوستان هنوز خبر ندارند

اما همه اسم هایم را تخته کردم و بهشون فکر نمی کنم

واقعیتش

از شبی که اون عکس ها را گذاشته ام
مریضی به سراغ من امده است

راحت بگویم
بنده ویژگی دارم که اگر کسی را اذیت کنم مریض می شوم و یا یک بلا سر من می اید

الان خیلی خیلی مریض ام و صدام گرفته
ناخون های بنده که تایپ های بدی کرده اند شکست و سیاه شدند

سرم به شیر حمام برخورد کرده و خون امده

شب ها دو پتو به روی خود می اندازم
و در کنارم بسته ای از دستمال کاغذی وجود دارد که فین فین مرا برطرف می کند

و...

آیا عذر خواهی مرا پذیرا هستید؟

سپاسگذارم

reza007
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۹:۳۱
دوستان نكته اي كه نبايد ازآن غفلت كنيم اين گروه اقدام به تخريب برخي كاربران با چهره هاي سرشناس كه از بهترين كابران قرآني ما بوده اند و به دلايلي فعلا در خدمتشان نيستيم ، كردند به عنوان نمونه با آیدی شبیه آي دي رضا 007 كه از آن يكي از سرشناسان سايت مي باشد تصاوير مستهجن به پيام خصوصي آن ها ارسال شد
بنده شخصا از اين بزرگوار صاحب اين آي دي عذر خواهي مي كنم چرا كه مطمئن هستم ايشان مدتي است در سايت حضور ندارند.
متن پيام ايشان را هم ببينيد
سلام دوستان و با تشکر از جناب سعید!
جهت اطلاع دوستان عزیزم عرض کنم که بنده بدلایلی به کانون نمیآیم. در این مدت توسط دوستان شنیدم که عده ای از نام بنده سوءاستفاده کرده و در نبود من اقدام به تخریب من و قصد توطئه و بدنام کردن هستند که بدینوسیله به اطلاع عموم می رسانم که اینجانب از بدو عضویت در کانون تا به امروز دو تا آیدی بیشتر نداشته و نخواهم داشت یکی رضا007 فارسی و دیگری reza007 انگلیسی که البته بیشتر با انگلیسی آن میشدم و تا به امروز هیچکدامشون هک نشده اند!
اخیرا شخصی با امضا ( نه آیدی )(توجه کنید که روی آیدی کسی کلیک کنی به پروفایل آن فرد ارتباط داده میشوید) رضا 007 فارسی حتی در پروفایل خود من عکس مستهجن زده که بنده حذف کردم. ماهیت چنین افرادی برای همه مشخصه و اینان در زمان حضور من در کانون جرات چنین کارهائی را نداشتند و حال از غیبتم سوءاستفاده میکنند چون بنده جزو آندسته کاربرانی هستم که بسیاری از این افراد معلوم الحال را شناسائی و برخورد کردم. گواه من گزارشاتیست که به تعدادی از مدیران ارشد و از جمله جناب پلیس گزارش کرده ام. برای مثال همین کاربر معلوم الحال و مفسد پایلوت ( کاربر هزارچهره) را از روزهای بدو ثبت نامش شناسائی و گزارش کرده ام ! و.....!
در پایان عرایضم تقاضا دارم بعد از این هیچ پیام و عنوان و عکس و.... را که با امضا ( توجه کنید امضاء) بنده با هر یک از 2 آیدیم دریافت کنید به حساب بنده درج نکنید!
برای همه دوستداران قرآن و اهل بیت (ع) آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهور الحجت
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم:Rose:
در ضمن همین پیام را با آدی رضا 007 فارسی می زنم تا برای همگان روشن بشه!

رضا007
۱۳۸۸/۰۲/۲۸, ۱۹:۳۳
جهت اطلاع دوستان عزیزم عرض کنم که بنده بدلایلی به کانون نمیآیم. در این مدت توسط دوستان شنیدم که عده ای از نام بنده سوءاستفاده کرده و در نبود من اقدام به تخریب من و قصد توطئه و بدنام کردن هستند که بدینوسیله به اطلاع عموم می رسانم که اینجانب از بدو عضویت در کانون تا به امروز دو تا آیدی بیشتر نداشته و نخواهم داشت یکی رضا007 فارسی و دیگری reza007 انگلیسی که البته بیشتر با انگلیسی آن میشدم و تا به امروز هیچکدامشون هک نشده اند!
اخیرا شخصی با امضا ( نه آیدی )(توجه کنید که روی آیدی کسی کلیک کنی به پروفایل آن فرد ارتباط داده میشوید) رضا 007 فارسی حتی در پروفایل خود من عکس مستهجن زده که بنده حذف کردم. ماهیت چنین افرادی برای همه مشخصه و اینان در زمان حضور من در کانون جرات چنین کارهائی را نداشتند و حال از غیبتم سوءاستفاده میکنند چون بنده جزو آندسته کاربرانی هستم که بسیاری از این افراد معلوم الحال را شناسائی و برخورد کردم. گواه من گزارشاتیست که به تعدادی از مدیران ارشد و از جمله جناب پلیس گزارش کرده ام. برای مثال همین کاربر معلوم الحال و مفسد پایلوت ( کاربر هزارچهره) را از روزهای بدو ثبت نامش شناسائی و گزارش کرده ام ! و.....!
در پایان عرایضم تقاضا دارم بعد از این هیچ پیام و عنوان و عکس و.... را که با امضا ( توجه کنید امضاء) بنده با هر یک از 2 آیدیم دریافت کنید به حساب بنده درج نکنید!

saeed623
۱۳۸۸/۰۳/۰۱, ۱۶:۲۲
خب دوستان به خاطر اتفاقات اخیری که افتاد که فکر کنم هنوز هم تمام نشده
و دیروز و امروز هم ادامه داشته است
لذا باید این هشدار رو به شما ها خصوصا به مدیران بدهم که ممکنه این گروه همانطور که تلاش کردند خود را تنها یک نفر جابزنند
ممکن است شمارا به بهانه ای به چت یاهو بکشانند و از این طریق آی دی شما رو از چنگتون دربیارن
اخیرا مشاهده شده آن ها سعی می کنند کاربران خصوصا مدیران کانون رو برای توضیحی به یاهو بکشانند که این کار خیلی خطرناک بوده و مشکلاتی دارد پیام مدیر فنی رو ببینید:
به نام خدا
سلام
هشدار
با هیچ کس در یاهو چت نکنید
امنیت سیستم خود را بالا ببریید
در استفاده و فراگیری امکانات با مدیر سایت هماهنگ شوید
برخی از صفحات اگر چه اچ تی ام ال هست اما با لود فایلی اگزه در سیستم شما نصب میکنند !‌
لذا در امنیت جدی باشید هک قابل پیش بینی بصورت کامل نیست
لذا علاوه بر سوژه شدن انجمن مشکلاتی در پی دارد ...
با توجه به اتفاقات اخیر گویا اخلال گران به ترفند های دیگری رو آورده اند
این لینک رو هم ببینید (http://www.askquran.ir/showthread.php?p=138552#post138552)

saeed623
۱۳۸۸/۰۳/۰۳, ۱۸:۲۰
يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ {الصف/8} آنان مى خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند ، در صورتى كه خدا نور خود را به كمال مى رساند ، هر چند كافران آن را خوش نداشته باشند .«8»

:Ealam:بدين وسيله به اطلاع كاربران و قرآن دوستان عزيز كانون گفتمان قرآن مي رساند
امروز نزديك ظهر دوباره مورد حمله شديدي قرار گرفت كه در نتيجه ديتابيس سايت تحت تاثيرقرار گرفته و سايت براي مدتي بالا نيامد كه خوشبختانه تلاش آن از خدابي خبران و مخالفان قرآن به شكست انجاميدو بار ديگر خداوند به كافران و معاندان دين نشان داد كه نورش را نمي توان خاموش كرد.
بدين وسيله جا دارد از دوستان عزيز بخش فني كه زحمات فراواني را براي اين حمله و جلوگيري از آن متحمل شدند تشكر وقدرداني كنيم