PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربر نمونه و خصوصیات آن

مدیر اسبق
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۴:۴۱
با سلام

با توجه به پیشنهاد دوستان مبنی بر انتخاب کاربر نمونه هر ماه به نظر شما،کاربر نمونه یک سایت قرآنی چه خصوصیاتی رو باید داشته باشه ؟

التماس دعا

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۴:۴۴
باید خوش اخلاق و مهربون باشه

atefem
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۴:۴۷
منتظر اقا باشه و بقیه را هم تشویق کنه:Doaa:
رازدار باشه با وفا باشه

و به همه احترام بزاره حتی اگه نظر دیگران براش غیرقابل قبول بود توهین نکنه:dokhtari:

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۴:۴۸
علاوه بر اخلاق باید به قران و اسلام هم و هر کمکی که از دستش بیاد بکنه

mahdi
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۴:۵۱
یا الله
سلام
اول از کسی که این پیشنهاد رو داده تشکر می کنم.
1-خوش اخلاق
2-پستهایش باید هم از نظر کمیت و هم از نظر کیفیت خوب باشن
3-مودی اداب باشد.
4- به دنبال حقیقت باشد .

zeynab
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۵:۱۳
رفتار، گفتار و کردار نیک داشته باشه :Mosighi:

یابن یاسین
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۵:۲۳
سلام,من بانظر همه ی دوستان موافقم اما همه ی این خصوصیات در یک فرد با ایمان وعاشق خدا هست یاحق

الهه ی زیبایی
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۵:۲۴
خیییییییییییییییییییلی فکر و ایده ی خوبیه...
خیلی عالی میشه
کابر نمونه باید مطالب زیبا بنویسه
کیفیت پستها خیلی مهمه
شرکت در بحث های مختلف و...

az4deh
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۵:۲۸
سلام
يه سوال؟
كاربر نمونه از طرف چه كسي انتخاب ميشه؟

سدرة المنتهی
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۵:۴۲
با سلام
به نظر من همه این ویژگیها تو خانم ایران پرود وجود داره
http://www.askquran.ir/images/smilies/Large/goleroz.gif

گل اتش
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۶:۱۰
از هیچ جناح سیاسی خاصی طرفداری نکنه!

king81
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۶:۲۵
با سلام

کاربر نمونه باید در تمام مسایل کانونی نمونه باشه

مثلا فعال باشه - از نظر اخلاقی کامل باشه - با ایمان و خدا ترس واقعی باشه - وارد به مسایل قرانی باشه - در جواب گویی کامل باشه و جوابهای که میده با تسلط و محیط به مساله باشه - ادب هم داشته باشه -در جوابگوی از مسیر حق منحرف نشه و غرض ورزی نداشته باشه. تمام این خصوصیات در نوشته های یک شخص هویدا و علنی میباشد(رنگ رخساره نشان دارد از سر درون)

مثلا جناب استاد

:Sham::Sham:

iranproud
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۶:۲۵
سلام

یک کاربر نمونه باید موقعیت رو بسنجه که کجا سکوت کنه و کجا مطلبی رو بنویسه

یک کاربر نمونه باید این نکته رو درک کنه که هر اختلاف سلیقه ای رو به حساب دشمنی نگذاره

ماشالله همه دو ستان خوب قرآنی جز بهترین ها هستند :Rose:
:goleroz:

فاطمه جان
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۶:۴۳
سلام به نظر منم خیلی فکر جالبیه..................
یه کاربر نمونه باید خیلی فعال باشه در جهت ارتقائ سطح کانون...............
مودب باشه....................
ودر نظر همه ی بچه های کانون یا اکثریت واقعا نمونه باشه
یا علی

ashoob
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۶:۴۳
یک کاربر خوب
انتقاد پذیره
تعصب نداره
صبوره
عجولانه قضاوت نمی کنه
اگه مطلبی به مذاقش خوش نیامد
با صبوری انتقاد می کنه و نظرشو می زاره

jahangardkocholo
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۷:۱۷
با سلام
از کلیه نظراتی که دادید متشکرم.اما سعی کنیم از لحاظ قرآنی بررسی کنیم.علم به موضوعات،صبر بسیار،آدمی باشد که حق را قبول کند،محقق باشد نه مقلد

فصل سبز
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۷:۳۳
سلام

1- کوشا باشد
2- مطالبش متنوع و در زمینه های مختلف باشد
3- مطالبش هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی در وضعیت مطلوبی باشد
4- زیبایی نوشتار را در پستهایش برای رفع خستگی و جلب نظر خواننده رعایت نمابد
5- مطالبش مستند باشد. ( اتقان علمی داشته باشد )
6- بتواند تواناییهایش را به شایستگی در پستهای مختلف ارائه دهد

:roz::goleroz::roz:

ابرار
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۷:۳۸
باید خوش اخلاق مهربون ، با جنبه و.....

البته تمام کاربران سایت خوبن

معز الاولیاء
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۷:۴۷
عااااااااااااااادل

افتابگردان
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۸:۳۱
سلام به همگی
تعریف از خود نباشه ولی مثل من باشه خوبه :Moshtagh: (شوخی بود جدی نگیرید)
بچه های کانون همهشون نمونه هستن.

Behrooz_313
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۹:۰۵
از هیچ جناح سیاسی خاصی طرفداری نکنه!

با سلام
باور کنید قصد جنجال ندارم فقط برام یه سوال پیش اومده

منظور از این جمله همون جدایی دین از سیاست نیست؟؟؟

به نظر من کاش تصحیح میکردید و میگفتید به جناح خاصی بی دلیل توهین نکننن تا واقعیات روشن نشده...

این خیلی پیشنهاد خوب و منطقی هستش ولی...

اینو بگم من یکی هیچ وقت حاضر نیستم برای اینکه تو یه سایت تشویقم کنن یا ....تو اجرا و عمل به تکلیفات دینیم کوتاهی کنم

البته من روززانه کلی گناه و معصیت ازم سر میزنه ولی خوب حداقل خدا کنه از رو آگاهی نباشه و همش از رو غفلت باشه اگرم پیش میاد

یه پیشنهاد برای این تاپیک
به نظر من رو افراد مختلف با نظر سنجی اعضای سایت قضاوت بشه
تا حرف و حدیثی باقی نمونه
در ضمن در ضمینه های مختلف اشخاص مختلفی بر گزیده بشن مثلا اخلاق جدا با لا بردن سطح آگاهی افراد کانون جدا و....
تا کیفیت سایت خیلی بیشتر بهبود پیدا کنه
البته فقط یه نظر بود
یا علی(ع)

وطن14
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۹:۵۲
سلام
منم با نظر جناب بهروز موافقم(نظرات سیاسی آزادانه بیان شوند)
به نظر من هم اگه نظر سنجی باشه بهتره:Ealam:

گل اتش
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۱۹:۵۵
با سلام
باور کنید قصد جنجال ندارم فقط برام یه سوال پیش اومده

منظور از این جمله همون جدایی دین از سیاست نیست؟؟؟

به نظر من کاش تصحیح میکردید و میگفتید به جناح خاصی بی دلیل توهین نکننن تا واقعیات روشن نشده...

یا علی(ع)
نه جدا کردن دین از سیاست نیست

چه جالب این همون کاریه که شما تو تاپیکاتون میکنید ولی بر عکسش!...عجب
خوبه خودتونم میدونید

╫❀نیایش❀╫
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۲۰:۵۴
:Gol:با سلام خدمت همه نمونه های کانون :Gol:
به نظرم رسید نکته ای را مطرح کنم
همان طور که خصوصیات کاربر نمونه را مطرح می کنید
با توجه به اون خصوصیات نفر انتخابی خودتون را هم عنوان کنید
ممنون از همه شما دوستان خوب و نمونه نمونه کانونی

تقدیم به همه شما خوبان

http://aftabnews.ir/images/docs/000084/n00084938-r-b-003.jpg

فرشته نجات
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۲۱:۱۵
حالا بی شوخی:یه کاربر نمونه و عالی جدای از خصوصیات خوبی که باید داشته باشه و دوستان گفتند اگه این خصوصیت رو هم داشته باشه دیگه ماههههههههه:
کاری به کار کاربر دیگه نداشته باشه(در هنگام مشاهده ی نظری مخالف نظر خودش البته در بعضی مواقع جایزه) .............بزارههههههههه نفس بکشه.........
اذیتش نکنه.............رو اعصابش راه نره.........مدام تو گوشش نخونه این کارو باید میکردی اون کارو نباید میکردی.........تورو خدا یه ذره بزاره اکسیژن بهش برسهههههههههه........
روحشو آزار نده.........فقط کاری به کارش نداشته باشه همین و بس...........:Ealam::Ealam::Ealam::Ealam:

آساره
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۲۳:۰۶
کاربر نمونه باید جنبه داشته باشه..خود من بعضی وقتا بی جنبه میشم و خلاصه قاطی میکنم..مثل من نباشه

با اخلاق باشه و ..

البته اگه مثل من کاربرا رو اذیت کنه خوبه ..میخندیم

الهه ی زیبایی
۱۳۸۸/۱۱/۲۱, ۲۳:۲۱
کاربر نمونه باید با کاربرای کانون صمیمی باشه
تشنج درست نکنه
و بقه که بچه ها گفتن

اشك عاشق
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۰۰:۵۹
سلام و عرض ارادت

بنده پیشاپیش به نفر منتخب تبریک میگم !!!!!!!!!!!!!

البته من فکر می کنم که نفر نمونه ، کسی نیست جز خودم، و هیچ یک از دوستان رو هم لایق عنوان « نمونه تر » نمی دونم ، چرا که :

سایر دوستان ، نمونه ترینند.

راستش همین الآن که دارم به لیست آی دی هایی که این موضوع رو مشاهده کردن، نگاه می کنم، می بینم که انصافاً نمیشه از کنار هیچ اسمی به سادگی رد شد. این اسامی شریف رو ملاحظه بفرمایین :

سرکار نیایش، نمونه ی فعالیت، اخلاق و ... تا جایی که فهمیدم عاشق اهل بیت (ع) هستن . سرکار فاطمه ایمانی که با اون جایگاه، فراتر از هر تعریفی هستن. استاد گرامی که همیشه و همیشه ارادتمندشم. آبجی عاطفه که باید خدمتش عرض کنم : « سعادت گرچه بی رنگ است ، ارادت همچنان باقیست. » سرکار دلی که قلم شیرینی دارن ، جهانگرد و ایده های نابش، خانم ایران که درباره ی ایشون شنیده میشه : یه کانونه و یه ایران بانو ، h!v با اون خلاقیتی که تو نوع نوشتارشه ، گل لیلا که مزد زحماتش رو حتما از خدا می گیره و تشکر از تلاش بی شائبه ش از عهده ی این زبون بر نمی یاد ، اخوی رایت که عزیز دلمه ، سرکار نیلا که ندیدم توی مشاعره کم بیاره ، سرکار مجیب که اسوه ی اخلاقن ، سرکار زینب که بمب روحیه هستن، آفتابگردان که هیچ وقت آفتابشو گم نمی کنه و همیشه رو به روشناییه ، سرکار اسراء که حبیبه ی قرآنیِ قرآنیهاست، سرکار طلوع ، داش مهدی گل که به سلامتی بنفش شده و چقدرم بهش می یاد ، سرکار فرشته ، سرکار عاشقه المهدی ، نور الهدای ارجمند و . . . سرکار کیا کرد که در اثنای نوشتن این متن ، به کاربرای بیننده ی این موضوع اضافه شدن و بنده از خوندن شوخی هایی که با دوستای قرآنیشون می کنن لذت می برم ،و البته با اسم تاپیکی که توی امضاشونه مشکل دارم

یادی می کنم از « پلیس کانون » ، هرچند که بخاطر نوع فعالیتم زیاد باهاشون سر و کار نداشتم، اما توی همون یک باری که گذرم به ایشون افتاد ، نشون دادن که در سرعت عمل ، دقت نظر و عدالت نمونه اند. ازشون متشکرم.

و صد البته خواهر اندیشمندم سرکار ثنا، جناب سیّد که برادر بزرگوارمه و ازش کسب فیض می کنم، سرکار سوگند که مشتری پر و پا قرص انجمن متبوعه شون هستم و حقاً تَهِ مدیر اخلاقمدار یعنی خودِ ایشون ، و سیاوش ، دوست خوبم که امیدوارم دوست خوبش باشم ، کسی که اولین و بهترین دوست کانونی منه و برای اینکه پارتی بازی نشه ، اسمشو آخر آوردم ، و ... و... و... خیلیهای دیگه که مشغول ذمّه اند اگه بخاطر اینکه اسموشون رو نیاوردم، منو نبخشن.

حالا شما بگین ، از بین این همه نمونه ترین ، من بخت برگشته باید کدوم رو انتخاب کنم ؟ دِه بگین دیگه اگه راست میگین !!!!

هرچی خیره نصیبتون . . .

یا علی

seyed133
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۰۱:۳۳
سلام و عرض ارادت

البته من فکر می کنم که نفر نمونه ، کسی نیست جز خودم، و هیچ یک از دوستان رو هم لایق عنوان « نمونه تر » نمی دونم ، چرا که :

راستش همین الآن که دارم به لیست آی دی هایی که این موضوع رو مشاهده کردن، نگاه می کنم، می بینم که انصافاً نمیشه از کنار هیچ اسمی به سادگی رد شد. این اسامی شریف رو ملاحظه بفرمایین :

سرکار نیایش، نمونه ی فعالیت، اخلاق و ... تا جایی که فهمیدم عاشق اهل بیت (ع) هستن . سرکار فاطمه ایمانی که با اون جایگاه، فراتر از هر تعریفی هستن. استاد گرامی که همیشه و همیشه ارادتمندشم. آبجی عاطفه که باید خدمتش عرض کنم : « سعادت گرچه بی رنگ است ، ارادت همچنان باقیست. » سرکار دلی که قلم شیرینی دارن ، جهانگرد و ایده های نابش، خانم ایران که درباره ی ایشون شنیده میشه : یه کانونه و یه ایران بانو ، h!v با اون خلاقیتی که تو نوع نوشتارشه ، گل لیلا که مزد زحماتش رو حتما از خدا می گیره و تشکر از تلاش بی شائبه ش از عهده ی این زبون بر نمی یاد ، اخوی رایت که عزیز دلمه ، سرکار نیلا که ندیدم توی مشاعره کم بیاره ، سرکار مجیب که اسوه ی اخلاقن ، سرکار زینب که بمب روحیه هستن، آفتابگردان که هیچ وقت آفتابشو گم نمی کنه و همیشه رو به روشناییه ، سرکار اسراء که حبیبه ی قرآنیِ قرآنیهاست، سرکار طلوع ، داش مهدی گل که به سلامتی بنفش شده و چقدرم بهش می یاد ، سرکار فرشته ، سرکار عاشقه المهدی ، نور الهدای ارجمند و . . . سرکار کیا کرد که در اثنای نوشتن این متن ، به کاربرای بیننده ی این موضوع اضافه شدن و بنده از خوندن شوخی هایی که با دوستای قرآنیشون می کنن لذت می برم ،و البته با اسم تاپیکی که توی امضاشونه مشکل دارم

یادی می کنم از « پلیس کانون » ، هرچند که بخاطر نوع فعالیتم زیاد باهاشون سر و کار نداشتم، اما توی همون یک باری که گذرم به ایشون افتاد ، نشون دادن که در سرعت عمل ، دقت نظر و عدالت نمونه اند. ازشون متشکرم.

و صد البته خواهر اندیشمندم سرکار ثنا، جناب سیّد که برادر بزرگوارمه و ازش کسب فیض می کنم، سرکار سوگند که مشتری پر و پا قرص انجمن متبوعه شون هستم و حقاً تَهِ مدیر اخلاقمدار یعنی خودِ ایشون ، و سیاوش ، دوست خوبم که امیدوارم دوست خوبش باشم ، کسی که اولین و بهترین دوست کانونی منه و برای اینکه پارتی بازی نشه ، اسمشو آخر آوردم ، و ... و... و... خیلیهای دیگه که مشغول ذمّه اند اگه بخاطر اینکه اسموشون رو نیاوردم، منو نبخشن.

حالا شما بگین ، از بین این همه نمونه ترین ، من بخت برگشته باید کدوم رو انتخاب کنم ؟ دِه بگین دیگه اگه راست میگین !!!!

هرچی خیره نصیبتون . . .

یا علی

به نام خدا
جناب عاشق جالب بود :Graphic (16):
فكر كنم دوستان همه مواردي كه يه كاربر نمونه بايد داشته باشه رو گفتن
نظر سنجي پيشنهاد خوبيه :Moshtagh:

mahdi
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۰۵:۰۶
یا الله
سلام علیکم
ابتدا باید بگم در این تاپیک دیده شده که برخی کاربران به همدیگر پریده اند، اینجا جای این کارها نیست مشکلات رو خصوصی برطرف کنید.(با ارامش)
به نظر بنده بر خلاف نظر یکی از دوستان مبنی بر اینکه کاربر نمونه باید خصیصه های امر به معروف و نهی از منکر و نقد کردن و نقد پذیری و اصلاح گری را نداشته باشد باید بگم که:
بزرگترین اصلاح گر و امر به معروف کننده و ناهی از منکر در مذهب ما حضرت حسین ابن علی بوده اند (انی خرجت لاصلاح امت جدی) چه اینکه در احادیث اخر الزمان یکی از نشانه های اخرالزمان را ترک این فریضه !!!!می داند .
در حدیثی از یک معصوم بود که بهترین دوست من کسی است که معایب من را تقدیم من کند.(نقل به مضمون)
درباره نقد پذیری و نقادی باید بگم که برای حرکت رو به تعالی و سالم شدن یک سیستمی یافردی لازم است و اصلا نباید از این بابت ناراحت شد چه اینکه خود نقد نشان از علاقه نقاد به فرد یا سیستم است چون نقد برای حرکت دادن به سمت تعالی است(بگذریم که برخی افراد نقد را با حمله در جنگ اشتباه می گیرند)
در ضمن نقد ها باید همراه با راهکار باشد(طبق فرموده حضرت اقا) تا ما هم موانع را شناسایی کنیم هم راهکار های برونرفت از موانع رو.
پس بنده یکی از مشخصه های کاربر نمونه را موارد ذکر شده در بالا می دانم نه فقط مشخصه ی یک کاربر خوب بلکه مشخصه ی یک کشور خوب و سالم رو به تعالی (یادمان باشد سال نهصت پاسخگویی!! را)
نقاد و نقد پذیرر باشیم
و من الله التوفیق
یاعلی

andishmand
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۱:۵۸
سلام. کاربر نمونه اونیه (به نظر من) درون و بیرونش یکی باشه. از یک طرف یزید نباشه از یک طرف حسین! دورو نباشه. حتی اگر سرش بره بالای دار.

Behrooz_313
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۳:۱۹
نه جدا کردن دین از سیاست نیست

چه جالب این همون کاریه که شما تو تاپیکاتون میکنید ولی بر عکسش!...عجب
خوبه خودتونم میدونید

یه بار جوابتونو دادم پاک شد ولی بازم دوباره گوشزد میکنم

شما فقط دوست دارید یه جوابی بدید و....
اخه هر کی تاپیک صانعی رو دیده که شما رو شناخته....
واسه هر کی جانماز آب میکشید برای من...
کی بود که با بهم ریختن تاپیک باعث بسته شدنش شد؟؟؟
من که همون اول گفته بودم کسی سیاسیش نکنه و یه مساله فقهی هستش...
کی بود پای دکتر احمدی نژاد بنده خدا رو کشید تو تاپیک؟؟
فقط یه جمله برو خجالت بکش و از دروغگویی پر هیز کن

و یک جمله برای مدیری که شاید قصد پاک کردن پست رو داشته باشن
مدیر محترم اینجا جای رفیق بازی و...نیستش و باید با عدالت رفتار کنید

من میترسم با این روند بعضی از ....کاربر نمونه انتخاب بشن در صورتی که اصلا ربطی به یک کاربر قرآنی نداشته باشن...

من که خودم مهدی رو انتخاب میکنم در مجموع میشه یه انتخاب لایق دونستش

یا علی(ع)

مجیب
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۳:۳۲
دوستان خواهشا لطف بفرمایید خارج از موضوع تاپیک مطلبی ارائه نفرمایید، اگرم موردی هست به صورت خصوصی با مدیر بخش در میان بزارید، استدعا دارم اجازه بدید تاپیک به نتیجه مورد نظرش برسه:Rose:

Behrooz_313
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۳:۵۸
با سلام مدیر گرامی

منم با حرف شما موافقم اگر اجازه بدن!!!
من از همون اول با آرامش وارد شدم و چنتا پیشنهاد هم برای بهتر شدن اوضاع دادم ولی ظاهرا ....
نمیدونم اون مدیری که پست من رو پاک کرده بود کی بود...به نظر من که کار بدیه...اونم تو یه سایت قرانی باید حق الناس رو رعایت کرد ...نمیگم پاک نکینید..بلکه میگم اولا عدالت رعایت بشه و ...دوما بعد از خذف اطلاع داده بشه

اصلا اینایی که من میگم همه برای بهتر شدن اوضاع سایته ...
نکنه انتظار دارید بیام مثل بعضیا تو این تاپیک خودمو مظلوم و خوب و با ادب و...نشون بدم تا انتخاب بشم؟؟؟
خدا شاهده که هیچ وقت همچین ننگی رو نمیتونم تحمل کنم
من اگر میخواستم تا حالا 100 بار تو قسمتهای مختلف این سایت و سایتهای دیگه مدیر بشم و یا....ولی من دوست دارم آزاد باشم و بتونم آزادانه حرفمو بزنم نه مثل بعضی از مدیرا به خاطر حفظ سمت و....از بیان حقیقت خودادری کنم و...

الانم از قضیه عاشورا به بعد دیگه خیلی از شما ها نسبت به من دید یه انسان افراطی و...دارید که زیاد برام مهم نیست چون من دینم برام بیشتر از رفاقت ارزش داره
والسلام

در ضمن دوباره میگم کسانی مثل سرکار قریب تو قسمت مشاوره و سرکار ایران پرود تو کمک به مشکلات کامپیوتری و....با اینکه سمت دیگری دارند ولی تو مشکلات اعضای سایت خیلی رسیدگی دارند و مهدی هم از نظر روابط عمومی و...در کل به نظر من خیلی لایق انتخاب شدن هستن

یا علی(ع)

iranproud
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۴:۰۶
با سلام

با توجه به پیشنهاد دوستان مبنی بر انتخاب کاربر نمونه هر ماه به نظر شما،کاربر نمونه یک سایت قرآنی چه خصوصیاتی رو باید داشته باشه ؟

التماس دعا

سلام به همه دوستان.
خوبین انشالله؟

دوستان انگار منحرف شدن از مباحث جزئی از اصول لاینفک هست . :Gig:
قرار بود خصوصیات یک کاربر خوب رو بگیم . :yes:

پس یک کاربر خوب ، باید وظیفه شناس باشه
یک کاربر خوب ، باید همونطوری با بقیه برخورد کنه که دوست داره همونجوری باهاش برخورد بشه

یک کاربر خوب باید قبل از ارسال مطلب به اثراتی که ممکنه روی افراد بگذاره فکر کنه (خصوصا در بخش های مشاوره سایت )

یک کاربر خوب باید مثل تک تک دوستان خوب کانون گفتمان قرآن باشه

╫❀نیایش❀╫
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۵:۱۳
:Gol:با سلام خدمت همه دوستان گل و نمونه کانونی :Gol:

http://dl8.glitter-graphics.net/pub/230/230308psj0irf0qy.gifhttp://dl8.glitter-graphics.net/pub/230/230308psj0irf0qy.gif

دوستان و بزرگواران گرامی به نکات خیلی خوبی اشاره کردند
من هم به نوبه خودم به عنوان عضو کوچکی از کانون نظرم را
می گم

به نظر من کاربر نمونه باید هر آنچه برای خودش می پسند برای دیگران هم بپسندد

همه دوستان و افراد را با تمام خصوصیاتشان دوست داشته باشه
اون هم فقط به خاطر خدا نه خود شخص

تا جایی که در توان داره در خدمت دوستان باشه و اگر می تونه کاری برای آنها انجام بده دریغ نکنه

همدل باشه تا همزبان
0
0
0

نوشتن و گفتن خصوصیات خوب چه راحته:Gig:
ولی عمل کردن مهم تره
پس ...............باید سکوت کنم

يا أيها الذين آمنوا لم تقولون ما لا تفعلون

ای کسانی که ایمان آورده اید چرا چیزی را می گویید که عمل نمی کنید

همیشه این آیه را مد نظر داشته باشید

هو معکم این ما کنتم

اما قرار شد هر کس نفراتی را معرفی کنه
البته کار مشکلیه چون افراد نمونه زیاد هستند

به نظر من سرکار ایران پرود عزیز یکی از نمونه های کانون هستند که علاوه بر زحمات زیادی که برای کانون کشیدن
من خودم شاهد بودم چندین نمونه را که ( زمانی که چت کانون بود ) که اگر برای کاربری مشکلی پیش می اومد ایشون مخلصانه و با صمیمت جواب می دادند و تا مطمئن نمی شدن که مشکل حل شده دست بردار نبودن

سرکار مجیب که همیشه با متانت و اخلاص در کانون مشغول فعالیت هستند
ووووووو

انشالله به مرور همه اسامی در این تایپک قرار بگیره

با آرزوی موفقیت برای همه شما خوبان
التماس دعا
یا علی

http://dl8.glitter-graphics.net/pub/230/230308psj0irf0qy.gifhttp://dl8.glitter-graphics.net/pub/230/230308psj0irf0qy.gif

گل اتش
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۵:۱۸
یه بار جوابتونو دادم پاک شد ولی بازم دوباره گوشزد میکنم

شما فقط دوست دارید یه جوابی بدید و....
اخه هر کی تاپیک صانعی رو دیده که شما رو شناخته....
واسه هر کی جانماز آب میکشید برای من...
کی بود که با بهم ریختن تاپیک باعث بسته شدنش شد؟؟؟
من که همون اول گفته بودم کسی سیاسیش نکنه و یه مساله فقهی هستش...
کی بود پای دکتر احمدی نژاد بنده خدا رو کشید تو تاپیک؟؟
فقط یه جمله برو خجالت بکش و از دروغگویی پر هیز کن

و یک جمله برای مدیری که شاید قصد پاک کردن پست رو داشته باشن
مدیر محترم اینجا جای رفیق بازی و...نیستش و باید با عدالت رفتار کنید

من میترسم با این روند بعضی از ....کاربر نمونه انتخاب بشن در صورتی که اصلا ربطی به یک کاربر قرآنی نداشته باشن...

من که خودم مهدی رو انتخاب میکنم در مجموع میشه یه انتخاب لایق دونستش

یا علی(ع)
عجب لینک بدین بزرگواران برن ببینن من چی گفتم ...من حرفام چه ربطی به اقای احمدی نزاد داشت !
چیو دروغ گفتم؟
فقهی بود سیاسی نبود ...شما با زدن اون تاپیکا جنجان سیاسی به پا میکنید
شما یه حرفی زدین ولی خودتون عمل نمیکنید گفتین به جناح خاصی بی دلیل توهین نکنین تا واقعیات روشن نشده من هم توی تاپیکه شما همینو گفتم ....گفتم ما صبر میکنیم
این چه ربطی به سیاست داشت؟؟
چه ربطی به رئیس جمهور داشت هاااا؟
چرا از جای دیگه عصبانی هستید سر یکی دیگه خالی میکنید ؟
چرا بی دلیل الکی توهین میکنید ؟
اخه چرا این قدر راحت دروغ میگید

مجیب
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۵:۵۹
به نظر من انتخاب یه نفر خیلی سخته، در وجود هرکدوم از بچه های کانون انواع و اقسام زیبایی ها وجود داره، اسم نمی برم چون مطمئنم بعدا افسوس میخورم که فلانی یادم رفت در نهایت عذاب وجدان میگیرم
اما بطور کلی باید بگم درجمع دوستان کانون خیلیا هستند که وقتی چند ورزی نباشن نبودشون کاملا احساس میشه:Rose:
بعضی در خلاقیت ارائه مطالب تبحر دارن
بعضی در ارائه پاسخ
بعضی در بردن بحث تاپیک ها به چالش های مثمر ثمر
بعضی در مطرح کردن سوالاتی که شاید جوابش به کار خیلیا بیاد.
بعضی اینقدر سرشار از انرژی هستند که به تنهایی میشه گفت عامل دو پینگ جماعتی هستن
بعضیا با حضورشون و پیگیر بودن یه تاپیک انرژی مضاف به بقیه دوستان می دن
بعضیا با اخلاق خاصشون جماعتی رو دنبال خودشون میکشن
بعضیا احساس مسئولیتشون در قبال بقیه زبانزده
بعضیا صعه صدرشون اینقدر بالاست که می تونن جنگی رو به صلح برسونن
و ...
شکر خدا اینجا گلستانه انتخاب یه گلم بین اینهمه گل کار خیلی سختیه
http://www.askquran.ir/images/smilies/Graphic/Graphic%20(16).gif

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۶:۰۱
کاربر نمونه نباید زیادی و بی مورد به بچه ها گیر بده
و با بچه ها باشه

Behrooz_313
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۶:۱۱
جواب ...
به احترام اعضای محترم سایت جواب ایشون((همونی که برام نقل قول کرده بود)) رو نمیدیم

بریم سر اصل مطلب و موضوع تاپیک
به نظر من سرکار مجیب به نکته خوبی اشاره کردن و خیلی کار سختیه

Behrooz_313
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۶:۱۶
برای دومین بار عرض میکنم چطوره برای هر قسمت یک کاربر نمونه انتخاب بشه؟؟؟
مثلا اخلاق جدا
بالا بردن سطح آگاهی اعضای سایت جدا
رسیدگی به مشکلات و ...جدا
تا قضاوت راحت تر باشه؟؟

انسیه...
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۷:۵۹
كار بر نمونه نبايد زيادي متكبر و خود برتربين باشه و خودشو خيلي عقل كل بدونه
همينطور نبايد دورو باشه و با يك فرد در قالب يك آيديش دوست و رفيق و در قالب آيدي ديگرش دشمن جوني باشه و زيراب بزنه.
و نبايد مدام در هر نيم خط از تاپيكهاش يه نيش و كنايه سياسي به جناح رقيب داشته باشه مثل بعضي ها كه خيلي ادعاشون ميشه

كاربر نمونه نبايد اينقدر تفرقه افكني كنه
و به همه كارش باشه و يا از آواتار كسي ايراد بگره يا از امضاي كس ديگر !!
و خيال كند خودش خيلي صل علي است و راه مستقيم تنها راه اوست !!!!!
كاربر نمونه رياكار نيست و ادعاي فضل هم نميكنه

جاي جناب مدافع خالي...گرچه هنوز در سايت هستند خوشبختانه ...ايشون به نظر من نمونه هستند :goleroz:

فرشته نجات
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۱۸:۲۷
همينطور نبايد دورو باشه و با يك فرد در قالب يك آيديش دوست و رفيق و در قالب آيدي ديگرش دشمن جوني باشه و زيراب بزنه.
و نبايد مدام در هر نيم خط از تاپيكهاش يه نيش و كنايه سياسي به جناح رقيب داشته باشه مثل بعضي ها كه خيلي ادعاشون ميشه

جاي جناب مدافع خالي...گرچه هنوز در سايت هستند خوشبختانه ...ايشون به نظر من نمونه هستند :goleroz:
آخ که حرف دل منو یا بهتر بگم حرف دل بیشتر کاربرای سایت رو زدی.........
اینکه طرف با آیدیه جدید میادو خودشو دوست خطاب میکنه ولی در حقیقت دشمنته این رو خوب اومدی عزیزممممممممم

افتابگردان
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۲۱:۴۴
سلام و عرض ارادت

هرچی خیره نصیبتون . . .

یا علی

سلام
خب مشخصه دیگه منو باید انتخاب کنید مگه نه؟؟؟؟؟:Gig:
اخلاق دارم که ندارم
فعال هستم که نیستم
.
.
.
افتابگردان فکر کنم با این توصیفات حتما تو به عنوان کاربر نمونه انتخاب میشی!!!!!!!!!!

افتابگردان
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۲۱:۵۵

به نام خدا
سلام
منم موافقم اگه من باشم حتما مدافع :Rose:عزیز رو انتخاب میکنم چون تو اخلاق تک هستن اینو مطمئنم.

آساره
۱۳۸۸/۱۱/۲۲, ۲۲:۵۷
سلام و عرض ارادت

سرکار کیا کرد که در اثنای نوشتن این متن ، به کاربرای بیننده ی این موضوع اضافه شدن و بنده از خوندن شوخی هایی که با دوستای قرآنیشون می کنن لذت می برم ،و البته با اسم تاپیکی که توی امضاشونه مشکل دارم

هرچی خیره نصیبتون . . .

یا علی

اشک عاشق(گل) دستت درد نکنه اومدی ازم تعریف کنی زدی

سرمو شکوندی...خیلی دردم اومد...

راستی امضام به این خوشگلی !خب من اگه شما رو نخوندونم کی

این کارو میکنه..میدونی چقد سخته؟تازه شم شاد کردن این گلای

قرانی کار ساده ای نیست باید مواظب باشی تا خطا نکنی...

باور کنید خیلی سخته!

منم اینجا اعلام میکنم اسم هیچ کدوم از کاربرای گل

رو نمیبرم چون همه ماهن ...گلن و سنبلن...

بیست و دو بهمن بر همتون مبارک...گل کاشتین

ایران همیشه جاوید:Rose: سرزمین نور و دریا

تو خودت یه کوه نوری:Rose: توی گنجینه ی دنیا

پرچمت یه افتخاره:Rose: اون بالا تو اوج ابرا

همیشه با من میمونه:Rose: اون 3 رنگ ناب زیبا

وطنم فقط تویی تو :Rose:هر جای دنیا که باشم

عشق تو خونه تو رگهام:Rose: نمیخوام از تو جدا شم

وقتی که از اینجا دورم:Rose: بغض غربتو می بارم

همه ی قشنگیاتو :Rose:توی ذهنم می سپارم

qalbesalim
۱۳۸۸/۱۱/۲۳, ۱۸:۲۸
و علیکم السلام

یک منتظر واقعی باشد
در پستها مشارکت داشته
مطالب جدید و به روز ارائه دهد
پشتیبان ولایت فقیه باشد
مؤدب، مهربان خوش اخلاق باشد
در یک کلام ویژگی های شیعه واقعی را داشته باشد

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۸/۱۱/۲۳, ۲۱:۰۲
یه کاربر خوب باید مهربون باشه صبور باشه در مورد افراد زود قضاوت نکنه ولایتی باشه که اگه ولایت فقیه قبول نداشته باشه ایمانش بر فناست باید یه فکری در مورد خودش بکنه (هشدار)

و این کاربر کسی نیست جز
دریدریم...
؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب معلومه دیگه خودمم
وا چه از خود راضی:biggrin:

yahagh
۱۳۸۸/۱۱/۲۵, ۱۵:۳۰
سلام به همه دوستان گرامي
من هم با اجازتون نظرمو مي گم
يك كاربر نمونه بايد مودب، صبور و آرام باشه
اهل عمل باشه نسبت به حرفي كه خودش و ديگران رو مورد خطاب قرار مي ده
انتقاد پذير باشه و انتقاد كننده باشد به طرز صحيح و سازنده
خودپسند و متكبر نباشه و متواضع باشه
اهل منطق و زبان خوش باشه و بر احساسات منفي بلافاصله غلبه كنه
رفتارصحيح و برازنده يك فرد مومن و شيعه و قرآني رو داشته باشه
يكي از دوستان واجد شرايط مي تونه جناب مجيب گرامي باشه و خيلي از دوستان ديگه كه در اين سايت حضور فراوان و چشمگير دارند.
از همه شما متشكرم :Gol:
اجرتون با ائمه معصومين عليهم السلام
التماس دعا
در پناه حق

امیر گیتار
۱۳۸۸/۱۱/۲۵, ۱۵:۵۱
یک کاربر خوب باید مثل من باشه

الهه ی زیبایی
۱۳۸۸/۱۱/۲۵, ۱۶:۳۲
برای دومین بار عرض میکنم چطوره برای هر قسمت یک کاربر نمونه انتخاب بشه؟؟؟
مثلا اخلاق جدا
بالا بردن سطح آگاهی اعضای سایت جدا
رسیدگی به مشکلات و ...جدا
تا قضاوت راحت تر باشه؟؟

این خیلی خوبه
عدالت رعایت میشه

در یک کلام همه کاره باشه (همه فن حریف :Mohabbat:

گلستان قرآن
۱۳۸۸/۱۱/۲۵, ۱۸:۳۵
سلام
قطعا بنده نخواهم بود!!!

maryam
۱۳۸۸/۱۱/۲۵, ۲۲:۱۴
یه کاربر نمونه باید دربرابر بقیه احساس تکلیف کنه
اینجا محیطی قرآنیست و در درجه اول کاربران برای افزایش سطح آگاهیشون میان اینجا،( در هر زمینه ای )
یه کاربر نمونه باید در برابر سوال دیگران احساس مسئولیت کنه و برای یافتن جواب سوالاتش تلاش کنه (البته از منابع معتبر)
یه کار بر نمونه بحث تاپیک رو نباید منحرف کنه،مثل شاگردی که سر کلاس مودب و کلاس رو به هم نمیریزه

توی نظرات میدیدم هرکسی تشکر کرده، خواستم بگم جناب کویر کاربر فعالی بودن و به کاربران خیلی کمک میکردن(گذشته از بحثها و مسائلی که پیش اومد و ایشون از مدیر بودن انصراف دادن)
به جاست از ایشون هم تشکر کنیم

دغدغه مند
۱۳۸۸/۱۱/۲۶, ۱۴:۰۸
سلام
نگاه کنید این کار خیلی سختیه.
میدونید برا چی؟
چون کسی از من بهتر نیست.:khande:
آخ چرا میزنی.
خب باشه حرفمو پس میگیرم.
نزن دیگه.ای بابا:geryan:

omid31263
۱۳۸۸/۱۱/۲۶, ۱۸:۴۹
1- فعال باشه
2- سعه صدر داشته باشه

╫❀نیایش❀╫
۱۳۸۸/۱۱/۲۷, ۱۰:۱۵
:Gol:سلام خدمت همگی :Gol:

گرچه من قبلا نظر خودمو گفتم اما الان نکته ای به نظرم اومد
اونم اینه که یک کاربر نمونه وقتی وارد محیطی می شه باید خودشو مقید به قوانین آن محیط بکنه
یک نکته دیگه هم این که بدونه هر مطلبی را کجا بزاره مثلا وارد تایپیکی می شویم در مورد اشعاری از حافظ می بینیم شعر های مولوی گذاشته شده
و یا بعضی پست های این تایپیک ...............................:Gig:
موفق با شید
یا علی

صبوری آلانق
۱۳۸۸/۱۱/۲۷, ۱۴:۵۰
کاربر نمونه در این سایت باید کاملا قرآنی باشه
تا بشه نمونه معرفی کرد.

!Deli
۱۳۸۸/۱۱/۲۷, ۱۵:۴۳
!Deli (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:تسنیم:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:ثنا:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:زمزم:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:صافات:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:طهورا:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .NOOR. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), 3Dmajid (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), a3emoon (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), amgh_12 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), amirreza1373000 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ANONYME (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), aqamohammadi (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Arezou_M (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ashoob (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), atefem (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), az4deh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ••ostad•• (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), bagherololoom (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), basir (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Behrooz_313 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), bianconeri (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), cinderella (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Divine Love (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), farafan (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Fateme.imani (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), FOTOOHI (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ghadr (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ghareeb (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), goleleila (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), H!V (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), h.e.chat1 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Hamishak (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hamnafas_n (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hasanomid (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hawk (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hesam_1 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hossein777 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), imanzamani (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Insight and Prayer (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), iranproud (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), jahangardkocholo (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), jalil82191 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), jocer (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), king81 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), leilajan (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), M.Shojaati (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), m2babaey (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), mahtab18ir (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), mah_boy_baboli (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), majhul (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), maryam (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Masoomi (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), masud_809 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), mmj (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Montazere313 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Mostafa (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), MR HAMID (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Naser (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), nava (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), neginsabz (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), neshan (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), niyayesh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), nomad (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), nurolhoda (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), omid31263 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), omid_jsh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), pardisan (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), parsa (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), parto (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), parvaz (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), pmma07 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Raha124 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), raiat.hossin (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), reza p (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), reza99 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), reza_ask (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), rodabeh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), saarallah (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Sadat Mousavi (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), SAJED (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), salarslr (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), sana (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), seyed133 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), seyedziyaodin (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), sezar (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), silhouette (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), silver (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), sistani (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), smile (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), snazzy (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ta zohhor (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), The Praises to God (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), toraj (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), torbat (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فاطمه جان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فاطیما*ع (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فرهمند (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فرهاد981 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فرشته نجات (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فصل سبز (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فطرس1147 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), قلب سلیم (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), قیامت (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), قاسم اكي (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), كبوتر حرم معصومه (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مقاومت (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), منیژه تقی لو (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مهدی کریمی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ماندانا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مجنون الحیدر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مجنون ابوالفضل (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مجیب (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), محمد دادی پور برنطین (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), محمدحسین بخشی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), محب نور (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مدافع (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مرتضی کمیل (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مرصاد (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مزمل (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مسیر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مسافر الجنة (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), معز الاولیاء (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), نیلا. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ندای عشق (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), نسترن رضایی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), همکار محتوایی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), همکار تدوین (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), همدم آسمان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), وبلاگ نویسی قرآنی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), وطن14 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), یا ابا صالح المهدی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), یابن یاسین (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), کیا کرد (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), کانون گفتمان قرآن (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), کاوشگر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), گل نرگس (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), گل اتش (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), گلستان قرآن (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), پاسخگوی مباحث اخلاقی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), پاسخگوی مباحث زنان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), پاسخگوی احکام (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), پسرآزاد (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), valayat (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), yahagh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), yaser (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), zeynab (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), z_kf85 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), آواي ققنوس (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), آزادگی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), افتابگردان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), الهه ی زیبایی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), امیر گیتار (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), انسیه... (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), اکرمی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ابن عربی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ابو محمد (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ابرار (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), احمد سعید (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), اذان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), اسراء (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), اشتهاردی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), بلاغ مبین (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), بینا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), بیست (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), باقرخان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), بردبار (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), تكرو (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), تنوير (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), توحيد صمدي (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ح ر عبد علی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), حاج همت (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), خادم قرآن (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), خادم کتابخانه (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), خادم گالری (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), دلتنگ مهدی عج (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), درگاه محبوب (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), دغدغه مند (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), زهره (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سفیر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سلام (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سلام خدا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سؤال دارم! (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ساده (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سارا بیخدا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ستایشگر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سدرة المنتهی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), شوخ (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), صبوری آلانق (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), صدای دیدار (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), طلوع1 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), طه (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), طیب (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), طارق (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), عاشقة المهدي عج (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), عبدالله114 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), غلام مهدی(عج) (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#)
.........
همه بچه ها خوبن همه نمونه هستن، خودمم که گل سرسبد هستم http://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/59.gif مگه میشه کسی بیاد تو محیط قرآنی نمونه نباشه. http://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/8.gif میشه؟!!!؟ نوچ http://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/15.gif نمیشـــــهhttp://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/53.gif

طلاوت
۱۳۸۸/۱۱/۲۷, ۱۸:۲۶
با سلام

التماس دعا

تا منظور چه باشد اگه از نظر اخلاقی باشه که نمیشه پشت پرده قضاوت کرد اما همانطور که گفتین از نظر کاربری، خوب به نظر من کسی که بیشتر می گرده و موضوعات مختلف رو بازدید می کنه یا به سوالات،جواب و پیشنهاد میده و ازاین قبیل...

elaheh_s_d
۱۳۸۸/۱۱/۲۷, ۲۲:۳۳
باید غیر از مهربانی و خوش اخلاق بودن ، فرق بین دیگران نگذاره

ملوان زبل
۱۳۸۸/۱۱/۲۸, ۱۴:۰۵
با مرام باشه

فرشته نجات
۱۳۸۸/۱۱/۲۸, ۱۴:۲۴
کاربر نمونه؟؟؟؟؟!!!!کسی که دغدغش کمک به بقیس..........کاربر نمونه؟؟؟؟؟؟؟
کسی که زندگیشو میزاره برای از خود گذشتگی.............
کاربر نمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثلostad... که واقعا باید از ایشون تشکر کنم.......که با یک عمل زیبا خودشون رو به عنوان کاربر نمونه نشون دادند........ولیییییییی
خیلی ها قدر ایشون رو نمیدونن و حتی ایشون رو توی بعضی مسائل مسخره میکنن.........
برای اینگونه افراد فوق العاده متاسفممممممممممممممممم...... ..
استاد بزرگوار.........بی نهایت ازتون ممنونممممممم........باورتون نمیشه........اون مطلبی رو که ادامش دادین .........واااااااای حالا اینجا نگم بهتره.........ولی خدایی گل کاشتین.........
خوشمان آمد به توان 2

مدیر اسبق
۱۳۸۸/۱۱/۲۸, ۱۵:۴۸
با سلام
ضمن تقدیر و تشکر از دوستان عزیزی که در این بحث با ارائه نظرت خودشون ما رو در تدوین قوانین انتخاب کاربر نمونه یاری نمودند انشاء الله بتونیم به زودی قوانین چگونگی انتخاب کاربر نمونه رو تدوین نموده و هر ماه اقدام به انتخاب کاربر یا کاربران نمونه نمائیم .
التماس دعا

atefem
۱۳۸۸/۱۱/۲۸, ۱۷:۲۹
وای یعنی اولین کاربر نمونه کیه؟
اون باید حتما ادم خوبی باشه که اولین نفر میشه!:dokhtari:

جان بركف
۱۳۸۸/۱۱/۲۹, ۰۷:۳۹
بسم الله الرحمن الرحیم

بنده به نفع سایر دوستان و به منظور سهولت در انتخاب کاربر نمونه از کاندیداتوری در این مورد استعفا می دم.

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۸/۱۱/۲۹, ۱۵:۳۰
!Deli (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:تسنیم:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:ثنا:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:زمزم:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:صافات:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .:طهورا:. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), .NOOR. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), 3Dmajid (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), a3emoon (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), amgh_12 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), amirreza1373000 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ANONYME (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), aqamohammadi (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Arezou_M (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ashoob (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), atefem (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), az4deh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ••ostad•• (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), bagherololoom (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), basir (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Behrooz_313 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), bianconeri (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), cinderella (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Divine Love (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), farafan (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Fateme.imani (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), FOTOOHI (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ghadr (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ghareeb (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), goleleila (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), H!V (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), h.e.chat1 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Hamishak (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hamnafas_n (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hasanomid (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hawk (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hesam_1 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), hossein777 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), imanzamani (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Insight and Prayer (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), iranproud (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), jahangardkocholo (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), jalil82191 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), jocer (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), king81 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), leilajan (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), M.Shojaati (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), m2babaey (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), mahtab18ir (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), mah_boy_baboli (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), majhul (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), maryam (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Masoomi (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), masud_809 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), mmj (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Montazere313 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Mostafa (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), MR HAMID (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Naser (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), nava (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), neginsabz (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), neshan (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), niyayesh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), nomad (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), nurolhoda (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), omid31263 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), omid_jsh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), pardisan (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), parsa (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), parto (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), parvaz (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), pmma07 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Raha124 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), raiat.hossin (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), reza p (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), reza99 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), reza_ask (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), rodabeh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), saarallah (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), Sadat Mousavi (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), SAJED (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), salarslr (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), sana (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), seyed133 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), seyedziyaodin (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), sezar (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), silhouette (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), silver (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), sistani (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), smile (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), snazzy (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ta zohhor (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), The Praises to God (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), toraj (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), torbat (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فاطمه جان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فاطیما*ع (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فرهمند (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فرهاد981 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فرشته نجات (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فصل سبز (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), فطرس1147 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), قلب سلیم (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), قیامت (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), قاسم اكي (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), كبوتر حرم معصومه (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مقاومت (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), منیژه تقی لو (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مهدی کریمی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ماندانا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مجنون الحیدر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مجنون ابوالفضل (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مجیب (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), محمد دادی پور برنطین (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), محمدحسین بخشی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), محب نور (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مدافع (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مرتضی کمیل (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مرصاد (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مزمل (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مسیر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), مسافر الجنة (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), معز الاولیاء (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), نیلا. (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ندای عشق (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), نسترن رضایی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), همکار محتوایی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), همکار تدوین (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), همدم آسمان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), وبلاگ نویسی قرآنی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), وطن14 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), یا ابا صالح المهدی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), یابن یاسین (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), کیا کرد (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), کانون گفتمان قرآن (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), کاوشگر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), گل نرگس (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), گل اتش (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), گلستان قرآن (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), پاسخگوی مباحث اخلاقی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), پاسخگوی مباحث زنان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), پاسخگوی احکام (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), پسرآزاد (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), valayat (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), yahagh (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), yaser (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), zeynab (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), z_kf85 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), آواي ققنوس (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), آزادگی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), افتابگردان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), الهه ی زیبایی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), امیر گیتار (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), انسیه... (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), اکرمی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ابن عربی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ابو محمد (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ابرار (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), احمد سعید (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), اذان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), اسراء (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), اشتهاردی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), بلاغ مبین (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), بینا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), بیست (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), باقرخان (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), بردبار (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), تكرو (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), تنوير (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), توحيد صمدي (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ح ر عبد علی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), حاج همت (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), خادم قرآن (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), خادم کتابخانه (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), خادم گالری (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), دلتنگ مهدی عج (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), درگاه محبوب (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), دغدغه مند (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), زهره (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سفیر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سلام (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سلام خدا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سؤال دارم! (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ساده (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سارا بیخدا (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), ستایشگر (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), سدرة المنتهی (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), شوخ (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), صبوری آلانق (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), صدای دیدار (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), طلوع1 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), طه (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), طیب (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), طارق (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), عاشقة المهدي عج (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), عبدالله114 (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#), غلام مهدی(عج) (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=18633&page=2#)
.........
همه بچه ها خوبن همه نمونه هستن، خودمم که گل سرسبد هستم http://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/59.gif مگه میشه کسی بیاد تو محیط قرآنی نمونه نباشه. http://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/8.gif میشه؟!!!؟ نوچ http://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/15.gif نمیشـــــهhttp://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/53.gif

اهکی اسم خودشو اول نوشته:biggrin: اقا من قبول ندارم چرا اسم من اون اخر اخراست :biggrin:حالا شانس اوردیم اسم منم جزء لیست بود

اگه نه وای به حالت بود ابجی دلی:biggrin:

mahdi
۱۳۸۸/۱۱/۲۹, ۱۷:۱۸
یا الله
سلام علیکم
سرکار اذان من چی بگم که اصلا اسمم نیستش؟!:Motehayer::Ghamgin:
پس منم حذف شدم.:aatash:
ارزوی توفیق دارم برای دوستان دیگر.:Ebraz Doosti:
یاعلی

Behrooz_313
۱۳۸۸/۱۱/۲۹, ۱۷:۴۱
mahdi (http://www.askquran.ir/member.php?u=13990)

mahd (http://www.askquran.ir/member.php?u=13990)

تقدیم به مهدی عزیز یکی از بهترین کاندیدای این دوره...

The Praises to God
۱۳۸۸/۱۱/۳۰, ۰۰:۱۶
با سلام
ویژگی کاربر نمونه (در یک سایت قرآنی)از نظر بنده:

1-پست مفید دادن(چون اینم یه جور رعایت کردن حق الناسه)
علامه قاضی فرمودند : هر حقی که برگردنت باشد تا ادا نکنی باب روحانیت، باب قرب، باب معرفت باز شدنی نیست. یعنی این ها همه مال حضرت احدیت است. و حضرت احدیت رضایت خود را در راضی شدن مردم قرار داده است.
2- داشتن اخلاق شایسته و برخوردی مناسب.
کلام قرآن در این باره:
وَإِذْ أَخَذْنَا مِيثَاقَ بَنِي إِسْرَائِيلَ لاَ تَعْبُدُونَ إِلاَّ اللّهَ وَبِالْوَالِدَيْنِ إِحْسَاناً وَذِي الْقُرْبَى وَالْيَتَامَى وَالْمَسَاكِينِ وَقُولُواْ لِلنَّاسِ حُسْناً وَأَقِيمُواْ الصَّلاَةَ وَآتُواْ الزَّكَاةَ ثُمَّ تَوَلَّيْتُمْ إِلاَّ قَلِيلاً مِّنكُمْ وَأَنتُم مِّعْرِضُونَ (83)بقره

و ياد كن هنگامى را كه از بنى اسرائيل پيمان گرفتيم كه جز خدا را نپرستيد و به پدر و مادر و خويشاوند و يتيمان و درماندگان نيكى كنيد و با مردم ـ چه مؤمنان و چه كافران ـ با خوشزبانى سخن بگوييد و به نيكى معاشرت كنيد و نماز را بر پا داريد و زكات بپردازيد ، ولى جز اندكى از شما ، همه پشت كرديد و روى برتافتيد .«83»

که به نظر بنده شامل :
* رعایت احترام متقابل .
*رعایت ادب
* به دوستش خطاهاش رو درست یادآوری کند .(المومن مرات المومن رو به یا داشته باشه)
*به دنبال جلب توجه نباشه.

3- سعی کند تشکر زدن از پست های مفید رو فراموش نکند (قابل توجه برخی مدیران):nishkand:
در این باره
امام رضا علیه السلام می فرمایند: من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
کسی که از مخلوقات کمک گزار تشکر نمیکند، از خدا هم (به خاطر کمک‏ها و نعمت هایش) تشکر نمیکند.

4-میگن دوست خوب اونی هست که تو رو به یاد خدا بندازه پس کاربر خوب هم کسی هست که وجودش در سایت همیشه نکات خوب رو به انسان یادآور بشه(هم نام کاربری اون، هم امضاش، هم پستاش و هم پروفایلش و...) اینجا (http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=5100)رو هم ببینید بد نیست.

5-سایت رو مثل خونه خودش بدونه و تمام تلاشش رو در جهت بالا بردن سطح کیفی و کمی اون داشته باشد.

6_ در پاسخ به موضوعی که با روحیات اون سازگار نبوده موضع نگیرد.(رعایت امر به معروف و نهی از منکر و شرایط اون )
در این باره
پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرمایند :بهترین برادر شما کسی است که عیب های شما را به شما هدیه دهد.

7- با علم و آگاهی به موضوعات پاسخ بدهد.
« من عمل بما علم أورثه الله علم ما لا یعلم »
هر کسی به معلوماتش عمل کند، خداوند مجهولاتش را معلومات می کند به همان دلیلی که همین معلوماتی را که فعلاً دارد، در زمان صباوت و طفولیت نداشت.

و اما ذکر نکات اخلاقی در کلام رسول خدا صلی الله علیه و آله :

پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم ) در وصیتی به امیرالمؤمنین (علیه السلام) به نکات اخلاقی انسان اشاره می فرمایند:

یا علی ! برای مؤمن در دنیا سه خوشحالی است : دیدار برادران ،افطار از روزه ، تهجّد در پایان شب .

یا علی ! سه چیز است كه اگر در كسی نباشد كاری از او پا نگیرد ( و در كارها توفیق نیابد ) پارسایی ( و ورعی ) كه حایل شود او را از نافرمانی های خدای عزّ و جّل ، و خلق و خویی كه به وسیله آن با مردم مدارا كند ، و بردباری و حلم كه به وسیله آن جهالت و نادانی جاهل ( و افراد نادان ) را برگرداند .

یا علی ! سه خصلت از حقیقت های ایمان است : انفاق و بخشش در تنگدستی ، انصاف مردم از خویشتن ، بذل دانش به دانشجو .

یا علی ! سه چیز از مكارم اخلاق است : عطا كنی به كسی كه تو را از عطای خویش محروم ساخته ، پیوند كنی با كسی كه از تو بریده ، عفو كنی و بگذری از كسی كه به تو ستم كرده است .

یا علی ! سه چیز است كه هر كس خدای را با آن سه دیدار كند از برترین مردم خواهد بود : كسی كه به پیشگاه خدا برود با انجام هر چه خدا بر او فرض و واجب كرده كه او از زمره ی عابدترین مردم است ، كسی كه پارسایی ورزد از محرمات الهی كه او از پارساترین مردم است ، كسی كه قناعت كند به آنچه خدا روزی اش كرده كه او از بی نیازترین مردم است .

یا علی ! سه چیز است كه این امت طاقت آن را ندارد . مواسات با برادر دینی در مال ، انصاف مردم از خویش ، و ذكر و یاد خدا در هر حال ، و آن ذكر « سبحان الله و الحمدالله و لا اله الا الله و الله اكبر » نیست ، بلكه هر گاه بر عملی درآمد كه بر او حرام گشته از خدای عزّ و جلّ بترسد و آن را واگذارد .

یا علی ! سه چیز است كه حافظه را زیاد كند و بیماری را ببرد . كندر ، مسواك كردن ، خواندن قرآن .

یا علی ! سه چیز از وسواس است : خوردن گِل ، گرفتن ناخن ها با دندان ، جویدن ریش .

یا علی ! از سه خصلت تو را نهی می كنم ( و به سختی باز می دارم ) : حسد ، حرص ، تكبر .

یا علی ! ( بهره و شیرینی ) زندگی در سه چیز است : خانه ی فراخ ، زن نیكو ، اسب میان تهی .

=============================================

یا الله
سلام علیکم
یاعلی

نکته :هیچوقت http://www.pic4ever.com/images/trenchcoat.gif نیاید :nishkand:

خب حالا یکی رو انتخاب کنید؟؟:nishkand:

!Deli (http://www.askquran.ir/member.php?u=18877), +مجيد+ (http://www.askquran.ir/member.php?u=49563), .:تسنیم:. (http://www.askquran.ir/member.php?u=34041), .:ثنا:. (http://www.askquran.ir/member.php?u=22390), .:زمزم:. (http://www.askquran.ir/member.php?u=36665), .:صافات:. (http://www.askquran.ir/member.php?u=12400), 1343 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49111), 1gerashi (http://www.askquran.ir/member.php?u=43146), 3Dmajid (http://www.askquran.ir/member.php?u=32506), 456 (http://www.askquran.ir/member.php?u=18357), 8112048 (http://www.askquran.ir/member.php?u=40901), 861173133 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49643), a3emoon (http://www.askquran.ir/member.php?u=421), abbasiyan (http://www.askquran.ir/member.php?u=47248), abnama (http://www.askquran.ir/member.php?u=49363), afarajvan (http://www.askquran.ir/member.php?u=49608), ali1a (http://www.askquran.ir/member.php?u=28488), ali52 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49614), ali6803 (http://www.askquran.ir/member.php?u=17862), alighadiri (http://www.askquran.ir/member.php?u=49311), alihoorzad (http://www.askquran.ir/member.php?u=49576), Alireza56 (http://www.askquran.ir/member.php?u=11749), AlirezaMirzaei (http://www.askquran.ir/member.php?u=49549), alireza_space (http://www.askquran.ir/member.php?u=47634), ali_hoseini (http://www.askquran.ir/member.php?u=49438), ali_kh19 (http://www.askquran.ir/member.php?u=27904), aminrafael2 (http://www.askquran.ir/member.php?u=11180), amirreza1373000 (http://www.askquran.ir/member.php?u=39054), ANONYME (http://www.askquran.ir/member.php?u=43348), anvarozahra (http://www.askquran.ir/member.php?u=17455), arash2000 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49605), ARAZSAFI (http://www.askquran.ir/member.php?u=49351), Arezou_M (http://www.askquran.ir/member.php?u=41777), arkantus (http://www.askquran.ir/member.php?u=32363), asemanabi (http://www.askquran.ir/member.php?u=49599), ashoob (http://www.askquran.ir/member.php?u=47822), Ashraf Makhloghat (http://www.askquran.ir/member.php?u=34878), askari110 (http://www.askquran.ir/member.php?u=14), askq77 (http://www.askquran.ir/member.php?u=37051), atefem (http://www.askquran.ir/member.php?u=29799), autumnal (http://www.askquran.ir/member.php?u=49577), az4deh (http://www.askquran.ir/member.php?u=19547), ••ostad•• (http://www.askquran.ir/member.php?u=35705), babirpour (http://www.askquran.ir/member.php?u=43430), Bad.Girl (http://www.askquran.ir/member.php?u=31806), bafq (http://www.askquran.ir/member.php?u=49583), baghermire (http://www.askquran.ir/member.php?u=49619), bashirpoor (http://www.askquran.ir/member.php?u=49590), basir (http://www.askquran.ir/member.php?u=12108), bdfasa (http://www.askquran.ir/member.php?u=49648), behnam-soft (http://www.askquran.ir/member.php?u=29897), Behrooz_313 (http://www.askquran.ir/member.php?u=40995), bianconeri (http://www.askquran.ir/member.php?u=6503), bidari (http://www.askquran.ir/member.php?u=46639), black war (http://www.askquran.ir/member.php?u=49561), carlos64 (http://www.askquran.ir/member.php?u=37581), cinderella (http://www.askquran.ir/member.php?u=35323), dalton007 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49617), danial82 (http://www.askquran.ir/member.php?u=12748), delphi35372 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49581), devilkiller (http://www.askquran.ir/member.php?u=49569), Divine Love (http://www.askquran.ir/member.php?u=3542), dmg111 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49572), eajaz (http://www.askquran.ir/member.php?u=21310), ebrahimi64 (http://www.askquran.ir/member.php?u=36690), einsad (http://www.askquran.ir/member.php?u=15685), enamin (http://www.askquran.ir/member.php?u=49575), ENASAP (http://www.askquran.ir/member.php?u=26016), eng_smf (http://www.askquran.ir/member.php?u=49579), fa20kar (http://www.askquran.ir/member.php?u=49635), fallahi (http://www.askquran.ir/member.php?u=35023), farzande zaman (http://www.askquran.ir/member.php?u=5033), farz_salari (http://www.askquran.ir/member.php?u=46773), fatememeshkat (http://www.askquran.ir/member.php?u=56), fazilat (http://www.askquran.ir/member.php?u=49544), fereshte28 (http://www.askquran.ir/member.php?u=42074), gallexi (http://www.askquran.ir/member.php?u=49592), garshaa (http://www.askquran.ir/member.php?u=49261), ghareeb (http://www.askquran.ir/member.php?u=31575), GHY (http://www.askquran.ir/member.php?u=49616), gorkan (http://www.askquran.ir/member.php?u=40812), H!V (http://www.askquran.ir/member.php?u=28753), h.e.chat1 (http://www.askquran.ir/member.php?u=34325), hamed_e_d (http://www.askquran.ir/member.php?u=49626), hamid-a (http://www.askquran.ir/member.php?u=49646), hamid_isf_1360 (http://www.askquran.ir/member.php?u=6730), hamnafas_n (http://www.askquran.ir/member.php?u=34466), hashimato (http://www.askquran.ir/member.php?u=49571), hassan ahmadishad (http://www.askquran.ir/member.php?u=37092), hassan1364 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49602), hawk (http://www.askquran.ir/member.php?u=48775), hemati16 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49624), hidd3n (http://www.askquran.ir/member.php?u=49651), hmiryousefi (http://www.askquran.ir/member.php?u=49631), hojjattornado (http://www.askquran.ir/member.php?u=49584), hossein.hesam81@yaho (http://www.askquran.ir/member.php?u=49593), hossein777 (http://www.askquran.ir/member.php?u=9920), hosssein@yahoo-m.com (http://www.askquran.ir/member.php?u=49642), h_nabi (http://www.askquran.ir/member.php?u=49613), imanzamani (http://www.askquran.ir/member.php?u=23544), iranproud (http://www.askquran.ir/member.php?u=16195), jahangardkocholo (http://www.askquran.ir/member.php?u=26146), jaliil (http://www.askquran.ir/member.php?u=48698), jocer (http://www.askquran.ir/member.php?u=31249), joodos (http://www.askquran.ir/member.php?u=29018), karandesh (http://www.askquran.ir/member.php?u=49641), keyvan1985 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49647), kiana (http://www.askquran.ir/member.php?u=49604), king81 (http://www.askquran.ir/member.php?u=39115), kiuhnmgtrdcv (http://www.askquran.ir/member.php?u=44979), kkarbarr (http://www.askquran.ir/member.php?u=49587), leilajan (http://www.askquran.ir/member.php?u=43147), m.amin.n (http://www.askquran.ir/member.php?u=46057), m1mohammad (http://www.askquran.ir/member.php?u=22747), m2babaey (http://www.askquran.ir/member.php?u=30), maeb (http://www.askquran.ir/member.php?u=49596), mahdi (http://www.askquran.ir/member.php?u=13990), mahdy_asr (http://www.askquran.ir/member.php?u=15406), mah_boy_baboli (http://www.askquran.ir/member.php?u=1230), majhul (http://www.askquran.ir/member.php?u=29868), majid_lovely18 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49620), makenali (http://www.askquran.ir/member.php?u=48570), mamov54 (http://www.askquran.ir/member.php?u=4359), marg2 (http://www.askquran.ir/member.php?u=40283), maryam (http://www.askquran.ir/member.php?u=34929), marzieh001 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49556), Masoomi (http://www.askquran.ir/member.php?u=499), mehdisaberi (http://www.askquran.ir/member.php?u=1272), mehrasa (http://www.askquran.ir/member.php?u=21914), mehrtadbir (http://www.askquran.ir/member.php?u=44051), mesmaeil (http://www.askquran.ir/member.php?u=8965), minan1000 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49598), mmaahhddii (http://www.askquran.ir/member.php?u=49621), mmj (http://www.askquran.ir/member.php?u=6390), moa (http://www.askquran.ir/member.php?u=14304), mog1 (http://www.askquran.ir/member.php?u=35517), mohammad_sadegh (http://www.askquran.ir/member.php?u=25092), mohhossien (http://www.askquran.ir/member.php?u=49622), mohsen1388 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49638), mortazazadsar (http://www.askquran.ir/member.php?u=49591), mosafer zamin (http://www.askquran.ir/member.php?u=37645), mostafa.ef (http://www.askquran.ir/member.php?u=47854), mostafa1367 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49628), mr11350 (http://www.askquran.ir/member.php?u=18541), mreza688 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49568), mrrm1349 (http://www.askquran.ir/member.php?u=47085), mr_mtc (http://www.askquran.ir/member.php?u=49580), mustafa14 (http://www.askquran.ir/member.php?u=32978), mvgifbt (http://www.askquran.ir/member.php?u=49367), n-iris (http://www.askquran.ir/member.php?u=6546), naaqed (http://www.askquran.ir/member.php?u=2336), nava (http://www.askquran.ir/member.php?u=3331), negin88 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49652), neginsabz (http://www.askquran.ir/member.php?u=48783), neshan (http://www.askquran.ir/member.php?u=24555), n_f_2010 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49637), om22sh (http://www.askquran.ir/member.php?u=32642), pap2000 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49610), pardisan (http://www.askquran.ir/member.php?u=35653), parto (http://www.askquran.ir/member.php?u=28260), persepolis32 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49481), pjr.us22 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49655), prince (http://www.askquran.ir/member.php?u=22681), princoo (http://www.askquran.ir/member.php?u=48542), qasem.mohammadi (http://www.askquran.ir/member.php?u=49601), qqahsan (http://www.askquran.ir/member.php?u=33371), Raha124 (http://www.askquran.ir/member.php?u=36241), raiat.hossin (http://www.askquran.ir/member.php?u=32143), rasool mohamadi (http://www.askquran.ir/member.php?u=44128), reza p (http://www.askquran.ir/member.php?u=32613), reza7410 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49634), rezabuilder (http://www.askquran.ir/member.php?u=49414), rezvaneh (http://www.askquran.ir/member.php?u=9930), re_n (http://www.askquran.ir/member.php?u=49644), saarallah (http://www.askquran.ir/member.php?u=8398), Sadat Mousavi (http://www.askquran.ir/member.php?u=20679), saebk (http://www.askquran.ir/member.php?u=49609), saeed.b (http://www.askquran.ir/member.php?u=49611), saeideh (http://www.askquran.ir/member.php?u=49627), sara52 (http://www.askquran.ir/member.php?u=34798), sardarehtanha (http://www.askquran.ir/member.php?u=41961), Sareh89 (http://www.askquran.ir/member.php?u=39267), sarinam (http://www.askquran.ir/member.php?u=49440), schindler (http://www.askquran.ir/member.php?u=6133), setareh90 (http://www.askquran.ir/member.php?u=28542), sevahid (http://www.askquran.ir/member.php?u=49645), seyed133 (http://www.askquran.ir/member.php?u=28958), seyedziyaodin (http://www.askquran.ir/member.php?u=47823), shabahsh (http://www.askquran.ir/member.php?u=49629), SHERVIN_1162 (http://www.askquran.ir/member.php?u=41045), Shevina (http://www.askquran.ir/member.php?u=49588), shina 21 , (http://www.askquran.ir/member.php?u=49603), shohreh (http://www.askquran.ir/member.php?u=5775), shrareh (http://www.askquran.ir/member.php?u=19311), simpatico149 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49640), smile (http://www.askquran.ir/member.php?u=45922), snazzy (http://www.askquran.ir/member.php?u=31022), sobhandara (http://www.askquran.ir/member.php?u=26131), soski (http://www.askquran.ir/member.php?u=36463), sunsetstar (http://www.askquran.ir/member.php?u=49607), t.taha08 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49582), takavar (http://www.askquran.ir/member.php?u=49636), ta_tarsa (http://www.askquran.ir/member.php?u=6972), The Praises to God (http://www.askquran.ir/member.php?u=38428), toraj (http://www.askquran.ir/member.php?u=23607), فاطمه جان (http://www.askquran.ir/member.php?u=40680), فرهاد981 (http://www.askquran.ir/member.php?u=11238), فرزند یاس کبود (http://www.askquran.ir/member.php?u=18446), فرزندان روز (http://www.askquran.ir/member.php?u=7254), فرشته نجات (http://www.askquran.ir/member.php?u=33668), فصل سبز (http://www.askquran.ir/member.php?u=46238), فطرس یار (http://www.askquran.ir/member.php?u=36089), فطرس1147 (http://www.askquran.ir/member.php?u=32037), قلب سلیم (http://www.askquran.ir/member.php?u=25770), قیامت (http://www.askquran.ir/member.php?u=29152), كبوتر حرم معصومه (http://www.askquran.ir/member.php?u=21713), لقمان (http://www.askquran.ir/member.php?u=10716), مقاومت (http://www.askquran.ir/member.php?u=15863), ملك حسين رشيدي كوچي (http://www.askquran.ir/member.php?u=49625), ملوان زبل (http://www.askquran.ir/member.php?u=49538), مهرگان88 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49565), مهران منتظر (http://www.askquran.ir/member.php?u=49061), میثم کشاورز (http://www.askquran.ir/member.php?u=49615), مجنون الحیدر (http://www.askquran.ir/member.php?u=27680), مجیب (http://www.askquran.ir/member.php?u=16548), مرمر2 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49426), مرتضی کمیل (http://www.askquran.ir/member.php?u=8599), مرصاد (http://www.askquran.ir/member.php?u=1987), مطهر14 (http://www.askquran.ir/member.php?u=47984), نيلا (http://www.askquran.ir/member.php?u=46785), نیلا. (http://www.askquran.ir/member.php?u=31037), نالف (http://www.askquran.ir/member.php?u=49623), نتورد (http://www.askquran.ir/member.php?u=49633), ندي (http://www.askquran.ir/member.php?u=23879), ندای عشق (http://www.askquran.ir/member.php?u=48357), هم سفر (http://www.askquran.ir/member.php?u=44907), همکار محتوایی (http://www.askquran.ir/member.php?u=47303), همکار تدوین (http://www.askquran.ir/member.php?u=47295), همدم آسمان (http://www.askquran.ir/member.php?u=47981), وحيد اوچي (http://www.askquran.ir/member.php?u=49409), وطن14 (http://www.askquran.ir/member.php?u=48603), يخخقلا (http://www.askquran.ir/member.php?u=49653), یا ابا صالح المهدی (http://www.askquran.ir/member.php?u=22980), یالثارات الحسین (http://www.askquran.ir/member.php?u=44722), یابن یاسین (http://www.askquran.ir/member.php?u=30183), یاسر واعظی (http://www.askquran.ir/member.php?u=49612), کیا کرد (http://www.askquran.ir/member.php?u=16792), گل نرگس (http://www.askquran.ir/member.php?u=4260), گل اتش (http://www.askquran.ir/member.php?u=31191), گلستان قرآن (http://www.askquran.ir/member.php?u=25557), پاسخگوی قرآنی (http://www.askquran.ir/member.php?u=47704), پاسخگوی مباحث زنان (http://www.askquran.ir/member.php?u=46973), پاسخگوی اعتقادی (http://www.askquran.ir/member.php?u=46966), پسرآزاد (http://www.askquran.ir/member.php?u=31503), vahid jakson (http://www.askquran.ir/member.php?u=49630), vahid-sepide (http://www.askquran.ir/member.php?u=49570), vahid-taghavi (http://www.askquran.ir/member.php?u=49573), valayat (http://www.askquran.ir/member.php?u=314), van (http://www.askquran.ir/member.php?u=33095), wintryflame (http://www.askquran.ir/member.php?u=40346), yahagh (http://www.askquran.ir/member.php?u=14020), yasekabud (http://www.askquran.ir/member.php?u=37785), yaser_eyh1999 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49586), yyyxxx (http://www.askquran.ir/member.php?u=18093), zamani55 (http://www.askquran.ir/member.php?u=14929), z_kf85 (http://www.askquran.ir/member.php?u=36228), [Kavir] (http://www.askquran.ir/member.php?u=16069), آواي ققنوس (http://www.askquran.ir/member.php?u=48304), افتابگردان (http://www.askquran.ir/member.php?u=22640), الله محمد علی (http://www.askquran.ir/member.php?u=49600), الهه قلی زاده (http://www.askquran.ir/member.php?u=49574), الهه ی زیبایی (http://www.askquran.ir/member.php?u=48401), امین بیاتی (http://www.askquran.ir/member.php?u=49650), امیر گیتار (http://www.askquran.ir/member.php?u=29139), انتخاب (http://www.askquran.ir/member.php?u=26976), ایرانی راد (http://www.askquran.ir/member.php?u=49594), ابن عربی (http://www.askquran.ir/member.php?u=44648), ابو محمد (http://www.askquran.ir/member.php?u=13010), اذان (http://www.askquran.ir/member.php?u=18185), اسکندری* (http://www.askquran.ir/member.php?u=49013), اسراء (http://www.askquran.ir/member.php?u=3563), بچه با حال (http://www.askquran.ir/member.php?u=11), بینا (http://www.askquran.ir/member.php?u=43165), بیست (http://www.askquran.ir/member.php?u=33853), بیطرف منصف (http://www.askquran.ir/member.php?u=46191), باقرخان (http://www.askquran.ir/member.php?u=47485), برهوت (http://www.askquran.ir/member.php?u=49654), تكرو (http://www.askquran.ir/member.php?u=40176), تا صبح ظهور (http://www.askquran.ir/member.php?u=40454), جان برکف (http://www.askquran.ir/member.php?u=36794), جستجوگر تنها (http://www.askquran.ir/member.php?u=49657), جعفر بهدری (http://www.askquran.ir/member.php?u=49578), حامدگاگول (http://www.askquran.ir/member.php?u=49562), حاج صالح (http://www.askquran.ir/member.php?u=47289), حسین احمد (http://www.askquran.ir/member.php?u=49656), خالد اسلامبولی (http://www.askquran.ir/member.php?u=22960), خانم مشکات (http://www.askquran.ir/member.php?u=48541), خادم قرآن (http://www.askquran.ir/member.php?u=10848), خادم کتابخانه (http://www.askquran.ir/member.php?u=47621), خادم گالری (http://www.askquran.ir/member.php?u=47620), دلتنگ مهدی عج (http://www.askquran.ir/member.php?u=44911), رها (http://www.askquran.ir/member.php?u=30026), رهام (http://www.askquran.ir/member.php?u=49597), رو سياه (http://www.askquran.ir/member.php?u=49069), روبين (http://www.askquran.ir/member.php?u=49639), راهجو (http://www.askquran.ir/member.php?u=49649), زلزال (http://www.askquran.ir/member.php?u=26972), زهرا احمدی (http://www.askquran.ir/member.php?u=48257), زهرایاس (http://www.askquran.ir/member.php?u=46186), سقا (http://www.askquran.ir/member.php?u=30096), سلام (http://www.askquran.ir/member.php?u=43091), سلام خدا (http://www.askquran.ir/member.php?u=12935), سهیم (http://www.askquran.ir/member.php?u=34263), سیف الاسلام (http://www.askquran.ir/member.php?u=38430), سید مهدی موسوی (http://www.askquran.ir/member.php?u=49595), سالک نور (http://www.askquran.ir/member.php?u=12961), ستایشگر (http://www.askquran.ir/member.php?u=25885), سجاد ق (http://www.askquran.ir/member.php?u=49585), سجاد تنها (http://www.askquran.ir/member.php?u=11262), سدرة المنتهی (http://www.askquran.ir/member.php?u=48183), سعید عیدانی (http://www.askquran.ir/member.php?u=49589), سعیدمنتظر (http://www.askquran.ir/member.php?u=29159), شمیم وحی (http://www.askquran.ir/member.php?u=35566), شهدای موتلفه اسلامی (http://www.askquran.ir/member.php?u=32396), شهشهانی (http://www.askquran.ir/member.php?u=49618), شوخ (http://www.askquran.ir/member.php?u=32323), صلحا (http://www.askquran.ir/member.php?u=49361), صبوری آلانق (http://www.askquran.ir/member.php?u=29060), صدای دیدار (http://www.askquran.ir/member.php?u=11796), طلوع1 (http://www.askquran.ir/member.php?u=15132), طیب (http://www.askquran.ir/member.php?u=10031), طاها55 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49632), طارق (http://www.askquran.ir/member.php?u=6971), عليرضا عباسي1375 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49606), علی علوی (http://www.askquran.ir/member.php?u=39099), عارف313 (http://www.askquran.ir/member.php?u=29164), عاشقان (http://www.askquran.ir/member.php?u=32422), عاشقة المهدي عج (http://www.askquran.ir/member.php?u=25519), عبدالله114 (http://www.askquran.ir/member.php?u=41544)

به قول اون کارتونه سرگرخه گرفتید مگه نهhttp://www.pic4ever.com/images/4lqqtqv.gif :nishkand:

فرشته نجات
۱۳۸۸/۱۱/۳۰, ۰۱:۲۰
سلیا جونمممممم حالا که فکر مبکنم هیچ احدالناسی این خصوصیات رو نداره به جز............

raiat.hossin
۱۳۸۸/۱۱/۳۰, ۰۸:۵۴
کاربر نمونه=جناب مدافع
کاربر نمونه= سرکار مجیب

انسیه...
۱۳۸۸/۱۱/۳۰, ۰۹:۳۵
وَإِذْ أَخَذْنَا مِيثَاقَ بَنِي إِسْرَائِيلَ لاَ تَعْبُدُونَ إِلاَّ اللّهَ وَبِالْوَالِدَيْنِ إِحْسَاناً وَذِي الْقُرْبَى وَالْيَتَامَى وَالْمَسَاكِينِ وَقُولُواْ لِلنَّاسِ حُسْناً وَأَقِيمُواْ الصَّلاَةَ وَآتُواْ الزَّكَاةَ ثُمَّ تَوَلَّيْتُمْ إِلاَّ قَلِيلاً مِّنكُمْ وَأَنتُم مِّعْرِضُونَ (83)بقره

و ياد كن هنگامى را كه از بنى اسرائيل پيمان گرفتيم كه جز خدا را نپرستيد و به پدر و مادر و خويشاوند و

يتيمان و درماندگان نيكى كنيد وبا مردم ـ :ok: چه مؤمنان و چه كافران :ok:ـ با

خوشزبانى سخن بگوييد و به نيكى معاشرت كنيد :ok:

و نماز را بر پا داريد و زكات بپردازيد ، ولى جز اندكى از شما ، همه پشت كرديد و روى برتافتيد .«83» بقره

اين آيه خيلي زيبا بود ممنون سركار سليا . ميتونه مورد توجه خيليها كه در جواب دوستاني كه سوالي ديني داشتند يا موضع مخالفي داشتند زبان باز كردند و هرچه ميخواستند _( از ضدانقلاب و و شارلاتان گرفته تا كافر و منافق و غرض ورز و...) به طرف گفتند ؛ قرار بگيره !!:gun: لطفا !

آيه داريم در قرآن :

و لقد كرّمنا بني آدم

كرامت انساني مختص مسلمانان يا جناح خاصي نيست !!!!
و همينطور اين نكته :

6_ در پاسخ به موضوعی که با روحیات اون سازگار نبوده موضع نگیرد.(رعایت امر به معروف و نهی از منکر و شرایط اون )

واقعا اين نكته عاليه . بازم تشكر . واي واي نگو بعضي ها تو بحثاي سياسي فقط منتظر بودند يكي خلاف ميلشون يه نيم خط بنويسه چه تهمتها و توهينها وحرفهايي كه بهش نميزدند و....خودشونو با اينهمه آزار به مردم و توهين و مسخره كردن و روي اعصابها رفتن و اشك مردمو دراوردن خيلي هم ولايت مدار ميدونن !!!!

در نهايت :

به نظر من كاربر نمونه :

:goleroz:جناب طارق:goleroz:
و
:goleroz:جناب مدافع :goleroz:

The Praises to God
۱۳۸۸/۱۱/۳۰, ۱۴:۲۲
3- سعی کند تشکر زدن از پست های مفید رو فراموش نکند

تشكرها 2

:Gig:

ادیت : مطالب بالا شوخی بود جدی نگیرید
آخه زورکی که نمیشه مطالبت رو به خورد بقیه بدی:nishkand:

=====================================

منون سركار سليا

خواهش می کنم سرکار انسیه
ان شاالله همه ما بتونیم به آیات قرآن درست عمل کنیم:Rose::Rose:

یه نکته که برای من خیلی جالب بود در این آیه حسن خلق پیش از اقامه نماز و ادای زکات بیان شده

Behrooz_313
۱۳۸۸/۱۱/۳۰, ۱۴:۴۷
3- سعی کند تشکر زدن از پست های مفید رو فراموش نکند

تشكرها 2

:Gig:

با سلام
اولین نفری که دیشب تشکر کرد من بودم اما فکر کنم سایت قاطی داره
الان که دیدم اسمم نبود علامت سوالای متعددی دور سرم میچرخیدن!!!؟؟؟!!!
ولی واقعا میشه گفت بهترین پست این تاپیک همین پست سرکارThe Praises to God هستش
یا علی(ع)

zeynab
۱۳۸۸/۱۲/۰۱, ۱۰:۵۸
یا الله
سلام علیکم
یاعلی

آقا مهدی چراغ خاموش اومدن این دردسرهارو هم داره... :nishkand:

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۸/۱۲/۰۱, ۱۳:۵۲
یا الله
سلام علیکم
یاعلی

با سلام خدا قوت به داش مهدی خودمون نه بابا اختیار دارین شما که نور چشمی سایت هستید
فقط کمی مزاح بود تا شاید لبخند زیبایی بر لبان بنشیند
اینجا یه کانون با صفای قرانی هست که دوستان خوبی مثل شما فعالیت میکنند نمیشه بگی کدوم کاربر بهتره چون همشون گلند ماشالله :biggrin:
خدا زیادشون کنه :biggrin::Doaa:
انتخاب خیلی سخته
حساب چیدن گلی از یه باغچه بزرگ که همه گلهاش زیباست

The Praises to God
۱۳۸۸/۱۲/۱۵, ۱۹:۳۴
بالاخره چی شد تکلیف این تاپیک!!!!!

iranproud
۱۳۸۸/۱۲/۱۵, ۲۰:۱۳
بالاخره چی شد تکلیف این تاپیک!!!!!

جانا سخن از زبان ما میگویی

ما کلی کار داریم با کاربر نمونه ها...

شرایط کاربر نمونه مشخص شد ؟ نشد؟ میشه ؟ نمیشه؟ :Motehayer:
زود باشین دیگه خب!

The Praises to God
۱۳۸۸/۱۲/۱۶, ۱۸:۲۹
من کاربر نمونه رو
این افراد معرفی می کنم::nishkand:

!Deli (http://www.askquran.ir/member.php?u=18877), -ya mahdi- (http://www.askquran.ir/member.php?u=51196), .:تسنیم:. (http://www.askquran.ir/member.php?u=34041), .:ثنا:. (http://www.askquran.ir/member.php?u=22390), .:صافات:. (http://www.askquran.ir/member.php?u=12400), 132 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51241), 136391 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51230), 13664411 (http://www.askquran.ir/member.php?u=38656), 2326823268 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51200), ,3224072 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51221), 3Dmajid (http://www.askquran.ir/member.php?u=32506), 8702933 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51282), 8812210361 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51286), a.mahmoodi (http://www.askquran.ir/member.php?u=50838), a3emoon (http://www.askquran.ir/member.php?u=421), aban (http://www.askquran.ir/member.php?u=51267), adbir (http://www.askquran.ir/member.php?u=47533), afarinesh001 (http://www.askquran.ir/member.php?u=50828), afkhamei (http://www.askquran.ir/member.php?u=12938), ahmad0551 (http://www.askquran.ir/member.php?u=50621), ahmad5407 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51199), ahmadkamran (http://www.askquran.ir/member.php?u=3522), ahmadpasha (http://www.askquran.ir/member.php?u=18246), ahmadrezaee (http://www.askquran.ir/member.php?u=48906), ahmad_2009 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51237), akbar70 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51202), Al-taïr (http://www.askquran.ir/member.php?u=45487), Alexander1 (http://www.askquran.ir/member.php?u=18482), alhojjat (http://www.askquran.ir/member.php?u=51291), ali6803 (http://www.askquran.ir/member.php?u=17862), alieye (http://www.askquran.ir/member.php?u=25531), alifar55 (http://www.askquran.ir/member.php?u=20647), alireza_er (http://www.askquran.ir/member.php?u=51252), alizadehsadigi (http://www.askquran.ir/member.php?u=8989), ali_hosseinzadeh (http://www.askquran.ir/member.php?u=51265), almahdi14 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51102), alzahra (http://www.askquran.ir/member.php?u=51285), amari86 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51129), aminamd (http://www.askquran.ir/member.php?u=51273), amirreza1373000 (http://www.askquran.ir/member.php?u=39054), anam (http://www.askquran.ir/member.php?u=26106), aqamohammadi (http://www.askquran.ir/member.php?u=96), Aramin (http://www.askquran.ir/member.php?u=51279), arkhojasteh (http://www.askquran.ir/member.php?u=51195), artwoofer (http://www.askquran.ir/member.php?u=51214), ase55 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51225), ashoob (http://www.askquran.ir/member.php?u=47822), askari110 (http://www.askquran.ir/member.php?u=14), ASKQURANMASIH (http://www.askquran.ir/member.php?u=51269), atash_farar (http://www.askquran.ir/member.php?u=51210), atefem (http://www.askquran.ir/member.php?u=29799), az4deh (http://www.askquran.ir/member.php?u=19547), azadeh2009 (http://www.askquran.ir/member.php?u=22854), ••ostad•• (http://www.askquran.ir/member.php?u=35705), baghersaw (http://www.askquran.ir/member.php?u=51289), baqer (http://www.askquran.ir/member.php?u=51166), basir (http://www.askquran.ir/member.php?u=12108), Behrooz_313 (http://www.askquran.ir/member.php?u=40995), behzad_16 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51261), berayan (http://www.askquran.ir/member.php?u=50522), bia2_m2008 (http://www.askquran.ir/member.php?u=33675), bimokh (http://www.askquran.ir/member.php?u=43500), bittermoon (http://www.askquran.ir/member.php?u=51257), b_mehrali (http://www.askquran.ir/member.php?u=51240), ceramic (http://www.askquran.ir/member.php?u=7916), Dadshah (http://www.askquran.ir/member.php?u=29736), dalili (http://www.askquran.ir/member.php?u=51255), Dasthaye_Khali (http://www.askquran.ir/member.php?u=51074), delara (http://www.askquran.ir/member.php?u=37569), deljoo (http://www.askquran.ir/member.php?u=49153), dibanetlarim (http://www.askquran.ir/member.php?u=41037), DR.MOHSEN1363 (http://www.askquran.ir/member.php?u=35210), ehsan561 (http://www.askquran.ir/member.php?u=44070), ehteda (http://www.askquran.ir/member.php?u=49936), elaheh_s_d (http://www.askquran.ir/member.php?u=48654), elham (http://www.askquran.ir/member.php?u=189), elika ma (http://www.askquran.ir/member.php?u=50876), esei (http://www.askquran.ir/member.php?u=51204), Faeze.T (http://www.askquran.ir/member.php?u=51208), fakhereh (http://www.askquran.ir/member.php?u=7484), FARVEH (http://www.askquran.ir/member.php?u=29311), Fateme.imani (http://www.askquran.ir/member.php?u=9667), Fatima.Jahromi (http://www.askquran.ir/member.php?u=25519), fatima_b (http://www.askquran.ir/member.php?u=51198), fazl.tavakkoli (http://www.askquran.ir/member.php?u=50121), FAZLIZADEH (http://www.askquran.ir/member.php?u=43707), fereshte28 (http://www.askquran.ir/member.php?u=42074), fmohab (http://www.askquran.ir/member.php?u=48317), ghareeb (http://www.askquran.ir/member.php?u=31575), gharib70 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51272), ghasempourm (http://www.askquran.ir/member.php?u=51177), goleleila (http://www.askquran.ir/member.php?u=12763), golrang (http://www.askquran.ir/member.php?u=51244), H!V (http://www.askquran.ir/member.php?u=28753), h.e.chat1 (http://www.askquran.ir/member.php?u=34325), habib12 (http://www.askquran.ir/member.php?u=50526), hadi2010 (http://www.askquran.ir/member.php?u=35325), Haker_Mobile (http://www.askquran.ir/member.php?u=51236), Hakim (http://www.askquran.ir/member.php?u=14071), hamed3542 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51127), hamid66 (http://www.askquran.ir/member.php?u=39514), hamid69 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51260), hamnafas_n (http://www.askquran.ir/member.php?u=34466), hamyani (http://www.askquran.ir/member.php?u=6068), hananeh2 (http://www.askquran.ir/member.php?u=42665), hanzo77 (http://www.askquran.ir/member.php?u=29598), hasan deldar (http://www.askquran.ir/member.php?u=51234), hedieh (http://www.askquran.ir/member.php?u=13095), hesam_1 (http://www.askquran.ir/member.php?u=22449), hgolbidi (http://www.askquran.ir/member.php?u=51218), hmjshf (http://www.askquran.ir/member.php?u=51207), hmlotfi123 (http://www.askquran.ir/member.php?u=37605), hossy (http://www.askquran.ir/member.php?u=43438), hrb268 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51276), hrf_af86 (http://www.askquran.ir/member.php?u=16230), I DONT KNOW (http://www.askquran.ir/member.php?u=46579), imanzamani (http://www.askquran.ir/member.php?u=23544), iranproud (http://www.askquran.ir/member.php?u=16195), jafari (http://www.askquran.ir/member.php?u=67), jamkaran-313 (http://www.askquran.ir/member.php?u=31835), javadsaa (http://www.askquran.ir/member.php?u=46356), javadyousefi (http://www.askquran.ir/member.php?u=51250), jocer (http://www.askquran.ir/member.php?u=31249), kabootareharam... (http://www.askquran.ir/member.php?u=50667), khaled (http://www.askquran.ir/member.php?u=25620), khokho (http://www.askquran.ir/member.php?u=51216), khoshnazar (http://www.askquran.ir/member.php?u=6), kiaani (http://www.askquran.ir/member.php?u=50386), king81 (http://www.askquran.ir/member.php?u=39115), kiuhnmgtrdcv (http://www.askquran.ir/member.php?u=44979), kkashizadeh (http://www.askquran.ir/member.php?u=51215), leilajan (http://www.askquran.ir/member.php?u=43147), linuxmahdi (http://www.askquran.ir/member.php?u=22986), lionel (http://www.askquran.ir/member.php?u=51290), m.bastami22 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51133), m.gh (http://www.askquran.ir/member.php?u=31100), madadpour (http://www.askquran.ir/member.php?u=51277), mahah (http://www.askquran.ir/member.php?u=51262), mahdi_matin (http://www.askquran.ir/member.php?u=48299), mahmudkarimi (http://www.askquran.ir/member.php?u=51193), majhul (http://www.askquran.ir/member.php?u=29868), majid_karimi59 (http://www.askquran.ir/member.php?u=42033), mali2000 (http://www.askquran.ir/member.php?u=37158), man1346 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51223), maryam (http://www.askquran.ir/member.php?u=34929), maskar (http://www.askquran.ir/member.php?u=33698), Masoomi (http://www.askquran.ir/member.php?u=499), mahdi (http://www.askquran.ir/member.php?u=13990),masoud_64 (http://www.askquran.ir/member.php?u=48605), masterdanesh (http://www.askquran.ir/member.php?u=50357), masud_809 (http://www.askquran.ir/member.php?u=24270), mbririb (http://www.askquran.ir/member.php?u=38426), mdh2385 (http://www.askquran.ir/member.php?u=25178), mehdi18 (http://www.askquran.ir/member.php?u=21833), meshkaat (http://www.askquran.ir/member.php?u=18), mesmaeil (http://www.askquran.ir/member.php?u=8965), mfr-ir (http://www.askquran.ir/member.php?u=50201), mhmonajem (http://www.askquran.ir/member.php?u=51169), mirsaeed (http://www.askquran.ir/member.php?u=51275), mitramina (http://www.askquran.ir/member.php?u=51233), mmansouri56 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51246), mmj (http://www.askquran.ir/member.php?u=6390), mmsht (http://www.askquran.ir/member.php?u=26167), mobtaker19 (http://www.askquran.ir/member.php?u=48471), Mohammad2 (http://www.askquran.ir/member.php?u=50221), mohammad_sadegh (http://www.askquran.ir/member.php?u=25092), Mohammad_So (http://www.askquran.ir/member.php?u=47840), mohsen mirhadi (http://www.askquran.ir/member.php?u=51254), mohsen.h321 (http://www.askquran.ir/member.php?u=40127), momenenin (http://www.askquran.ir/member.php?u=38028), mortah (http://www.askquran.ir/member.php?u=51247), mostafa6 (http://www.askquran.ir/member.php?u=46323), mostafarezaei (http://www.askquran.ir/member.php?u=35126), Mr.snazzy (http://www.askquran.ir/member.php?u=31022), mrmm (http://www.askquran.ir/member.php?u=51288), muzaffar namdar (http://www.askquran.ir/member.php?u=51263), m_rasa (http://www.askquran.ir/member.php?u=51266), n-iris (http://www.askquran.ir/member.php?u=6546), nature59 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51268), nava (http://www.askquran.ir/member.php?u=3331), navid_440 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51197), nazariwm (http://www.askquran.ir/member.php?u=51242), NBM (http://www.askquran.ir/member.php?u=51219), negar_vafa (http://www.askquran.ir/member.php?u=50822), negin0267 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51248), neginsabz (http://www.askquran.ir/member.php?u=48783), nightelf (http://www.askquran.ir/member.php?u=51229), nikey (http://www.askquran.ir/member.php?u=50167), nimasalehi (http://www.askquran.ir/member.php?u=35073), niyayesh (http://www.askquran.ir/member.php?u=12311), nmohsen (http://www.askquran.ir/member.php?u=46797), nooran (http://www.askquran.ir/member.php?u=15028), nurolhoda (http://www.askquran.ir/member.php?u=12222), nvidia (http://www.askquran.ir/member.php?u=34559), omid191 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51194), p-vanak (http://www.askquran.ir/member.php?u=42944), panmaityw (http://www.askquran.ir/member.php?u=50154), pardisan (http://www.askquran.ir/member.php?u=35653), parvaz (http://www.askquran.ir/member.php?u=31717), penitent (http://www.askquran.ir/member.php?u=22397), pfx (http://www.askquran.ir/member.php?u=51211), pjr.us22 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49655), plantpatolojy (http://www.askquran.ir/member.php?u=37624), pm300012 (http://www.askquran.ir/member.php?u=33991), poorafrooz (http://www.askquran.ir/member.php?u=51231), ppm (http://www.askquran.ir/member.php?u=51270), rahjooo (http://www.askquran.ir/member.php?u=34723), raiat.hossin (http://www.askquran.ir/member.php?u=32143), ramin2 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51258), reza p (http://www.askquran.ir/member.php?u=32613), reza3655 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51206), reza59 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51249), rezaa (http://www.askquran.ir/member.php?u=21529), rezasam (http://www.askquran.ir/member.php?u=51251), rodabeh (http://www.askquran.ir/member.php?u=39996), r_shafizadeh1009 (http://www.askquran.ir/member.php?u=25553), sadeght (http://www.askquran.ir/member.php?u=7761), saeed444 (http://www.askquran.ir/member.php?u=16804), saeideh (http://www.askquran.ir/member.php?u=49627), safa0065 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49788), sajad1954 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51245), sajad7777 (http://www.askquran.ir/member.php?u=32229), sam131461 (http://www.askquran.ir/member.php?u=44917), saman2020 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51212), samaz (http://www.askquran.ir/member.php?u=6278), sara sadat (http://www.askquran.ir/member.php?u=33137), satar660 (http://www.askquran.ir/member.php?u=44242), seidkamal (http://www.askquran.ir/member.php?u=51004), setareh90 (http://www.askquran.ir/member.php?u=28542), seyed133 (http://www.askquran.ir/member.php?u=28958), seyedziyaodin (http://www.askquran.ir/member.php?u=47823), sh.l (http://www.askquran.ir/member.php?u=51274), sh9826716 (http://www.askquran.ir/member.php?u=47183), shahab772 (http://www.askquran.ir/member.php?u=8476), shahroud (http://www.askquran.ir/member.php?u=3012), shima2 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51056), shrareh (http://www.askquran.ir/member.php?u=19311), sina2008m (http://www.askquran.ir/member.php?u=42854), sistani (http://www.askquran.ir/member.php?u=42455), sobhaan (http://www.askquran.ir/member.php?u=15622), sogol67 (http://www.askquran.ir/member.php?u=49900), somiya (http://www.askquran.ir/member.php?u=51238), starsomy (http://www.askquran.ir/member.php?u=42228), stufum84 (http://www.askquran.ir/member.php?u=26396), sun-rise (http://www.askquran.ir/member.php?u=40834), t.raja (http://www.askquran.ir/member.php?u=45340), taha1 (http://www.askquran.ir/member.php?u=50873), tehran206 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51284), The Praises to God (http://www.askquran.ir/member.php?u=38428), thefitman (http://www.askquran.ir/member.php?u=51281), tns (http://www.askquran.ir/member.php?u=51213), toraj (http://www.askquran.ir/member.php?u=23607), tpaj (http://www.askquran.ir/member.php?u=48606), فیزیک (http://www.askquran.ir/member.php?u=51222), فاطمه جان (http://www.askquran.ir/member.php?u=40680), فاطیما*ع (http://www.askquran.ir/member.php?u=8627), فرهاد981 (http://www.askquran.ir/member.php?u=11238), فرشته نجات (http://www.askquran.ir/member.php?u=33668), فصل سبز (http://www.askquran.ir/member.php?u=46238), فطرس313 (http://www.askquran.ir/member.php?u=32619), كبوتر حرم معصومه (http://www.askquran.ir/member.php?u=21713), كريمي (http://www.askquran.ir/member.php?u=51226), لقمان (http://www.askquran.ir/member.php?u=10716), لاچینی (http://www.askquran.ir/member.php?u=51278), لاشقش05ش (http://www.askquran.ir/member.php?u=51209), مقاومت (http://www.askquran.ir/member.php?u=15863), ملوان زبل (http://www.askquran.ir/member.php?u=49538), منم گدای زهرا س (http://www.askquran.ir/member.php?u=15634), منتظر1171 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51224), مهین (http://www.askquran.ir/member.php?u=31922), میثاق طحانی (http://www.askquran.ir/member.php?u=51191), مژگان سیفی (http://www.askquran.ir/member.php?u=51220), مجیب (http://www.askquran.ir/member.php?u=16548), محمدرضا1214 (http://www.askquran.ir/member.php?u=4428), محبی (http://www.askquran.ir/member.php?u=28387), مستعان (http://www.askquran.ir/member.php?u=36884), مشکوه (http://www.askquran.ir/member.php?u=50474), چمبری (http://www.askquran.ir/member.php?u=49285), نيلا (http://www.askquran.ir/member.php?u=46785), نیلا. (http://www.askquran.ir/member.php?u=31037), نگاره (http://www.askquran.ir/member.php?u=31209), نجف (http://www.askquran.ir/member.php?u=51192), نخلستان فدک (http://www.askquran.ir/member.php?u=51188), ندای عشق (http://www.askquran.ir/member.php?u=48357), نسیم حیات (http://www.askquran.ir/member.php?u=22332), همکار محتوایی (http://www.askquran.ir/member.php?u=47303), همدم آسمان (http://www.askquran.ir/member.php?u=47981), وطن14 (http://www.askquran.ir/member.php?u=48603), ياس سفيدم (http://www.askquran.ir/member.php?u=50397), یا ابا صالح المهدی (http://www.askquran.ir/member.php?u=22980), یادگاری (http://www.askquran.ir/member.php?u=50711), یاشار (http://www.askquran.ir/member.php?u=18091), کیا کرد (http://www.askquran.ir/member.php?u=16792), گل نرگس (http://www.askquran.ir/member.php?u=4260), گل اتش (http://www.askquran.ir/member.php?u=31191), گلادياتور (http://www.askquran.ir/member.php?u=43083), پارسیلو (http://www.askquran.ir/member.php?u=50111), پاسخگوی قرآنی (http://www.askquran.ir/member.php?u=47704), پاسخگوی مباحث اعتقادی (http://www.askquran.ir/member.php?u=46960), پاسخگوی مباحث زنان (http://www.askquran.ir/member.php?u=46973), پاسخگوی مشاوره (http://www.askquran.ir/member.php?u=46974), پاسخگوی احکام (http://www.askquran.ir/member.php?u=46970), پاسخگوی اعتقادی (http://www.askquran.ir/member.php?u=46966), پاسخگوی تاريخي (http://www.askquran.ir/member.php?u=46967), پسرآزاد (http://www.askquran.ir/member.php?u=31503), vahidkarima (http://www.askquran.ir/member.php?u=46646), vahid_invisible (http://www.askquran.ir/member.php?u=51203), valayat (http://www.askquran.ir/member.php?u=314), vedad (http://www.askquran.ir/member.php?u=51232), vibre (http://www.askquran.ir/member.php?u=51141), xmanx (http://www.askquran.ir/member.php?u=35125), yahagh (http://www.askquran.ir/member.php?u=14020), yaser (http://www.askquran.ir/member.php?u=1600), zahra kashanian (http://www.askquran.ir/member.php?u=50097), zalo1343 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51205), zamen (http://www.askquran.ir/member.php?u=22908), zeynab (http://www.askquran.ir/member.php?u=36838), zia.m (http://www.askquran.ir/member.php?u=50846), zohrh (http://www.askquran.ir/member.php?u=51201), z_kf85 (http://www.askquran.ir/member.php?u=36228), آناستازيا (http://www.askquran.ir/member.php?u=43798), آهنگ (http://www.askquran.ir/member.php?u=23384), آریانا (http://www.askquran.ir/member.php?u=15244), آسمان خاكي (http://www.askquran.ir/member.php?u=20809), افتابگردان (http://www.askquran.ir/member.php?u=22640), الفرقان 313 (http://www.askquran.ir/member.php?u=31078), الکتاب (http://www.askquran.ir/member.php?u=41763), العروه الوثقی (http://www.askquran.ir/member.php?u=27857), امامان (http://www.askquran.ir/member.php?u=51287), انور وحسن (http://www.askquran.ir/member.php?u=51280), انتخاب (http://www.askquran.ir/member.php?u=26976), اکرمی (http://www.askquran.ir/member.php?u=22597), ابن عربی (http://www.askquran.ir/member.php?u=44648), اسمعیل باباامیری (http://www.askquran.ir/member.php?u=50029), اسکندری* (http://www.askquran.ir/member.php?u=49013), اشئهی0452 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51283), بلاغ مبین (http://www.askquran.ir/member.php?u=47838), بيت العباس (http://www.askquran.ir/member.php?u=46440), بینهایت (http://www.askquran.ir/member.php?u=5674), بیطرف منصف (http://www.askquran.ir/member.php?u=46191), با من از خدا بگو (http://www.askquran.ir/member.php?u=50030), بشرای وحی (http://www.askquran.ir/member.php?u=51271), تكرو (http://www.askquran.ir/member.php?u=40176), تمنا2 (http://www.askquran.ir/member.php?u=35907), توحيد صمدي (http://www.askquran.ir/member.php?u=13985), تکویر (http://www.askquran.ir/member.php?u=29729), ترنم باران (http://www.askquran.ir/member.php?u=28437), جواهر (http://www.askquran.ir/member.php?u=51217), جان برکف (http://www.askquran.ir/member.php?u=36794), جبار (http://www.askquran.ir/member.php?u=51235), حیدر حسینی (http://www.askquran.ir/member.php?u=51253), حسن نبات (http://www.askquran.ir/member.php?u=8992), خوشدل (http://www.askquran.ir/member.php?u=50283), خادم قرآن (http://www.askquran.ir/member.php?u=10848), خادم کتابخانه (http://www.askquran.ir/member.php?u=47621), خردبین (http://www.askquran.ir/member.php?u=33595), دلتنگ مهدی عج (http://www.askquran.ir/member.php?u=44911), دیوید (http://www.askquran.ir/member.php?u=51243), داوري (http://www.askquran.ir/member.php?u=49756), درگاه محبوب (http://www.askquran.ir/member.php?u=13805), دعوةالحق (http://www.askquran.ir/member.php?u=50248), رومین (http://www.askquran.ir/member.php?u=51292), رامین متانی (http://www.askquran.ir/member.php?u=46251), رب شهدا (http://www.askquran.ir/member.php?u=48699), زلال بانو (http://www.askquran.ir/member.php?u=50805), زلزال (http://www.askquran.ir/member.php?u=26972), زهرایاس (http://www.askquran.ir/member.php?u=46186), سقا (http://www.askquran.ir/member.php?u=30096), سلمان فارسي (http://www.askquran.ir/member.php?u=49965), سلام (http://www.askquran.ir/member.php?u=43091), سلام خدا (http://www.askquran.ir/member.php?u=12935), سوشیانس (http://www.askquran.ir/member.php?u=51264), سيد حسن نصرالله (http://www.askquran.ir/member.php?u=7990), سؤال دارم! (http://www.askquran.ir/member.php?u=47836), ساسان سعیدی (http://www.askquran.ir/member.php?u=38739), سبزستان (http://www.askquran.ir/member.php?u=51239), ستایشگر (http://www.askquran.ir/member.php?u=25885), شمهقثظش82 (http://www.askquran.ir/member.php?u=5470), شمیم وحی (http://www.askquran.ir/member.php?u=35566), شوخ (http://www.askquran.ir/member.php?u=32323), شاماهي (http://www.askquran.ir/member.php?u=30038), صلحا (http://www.askquran.ir/member.php?u=49361), صدفی (http://www.askquran.ir/member.php?u=31977), طلوع1 (http://www.askquran.ir/member.php?u=15132), طیب (http://www.askquran.ir/member.php?u=10031), طیبه السادات (http://www.askquran.ir/member.php?u=51228), طارق (http://www.askquran.ir/member.php?u=6971), علی205 (http://www.askquran.ir/member.php?u=51227), علیرضا بیگی (http://www.askquran.ir/member.php?u=50849), عاشقة امام علي (http://www.askquran.ir/member.php?u=50355), عبداللهي (http://www.askquran.ir/member.php?u=51259), عرفات (http://www.askquran.ir/member.php?u=38869), عروسک (http://www.askquran.ir/member.php?u=51256), غفران (http://www.askquran.ir/member.php?u=24037)

با من از خدا بگو
۱۳۸۸/۱۲/۱۶, ۱۹:۴۶
10 20 نفرشون منم که
:Graphic (12):

ببینم نمونه شما کی میشه

با من از خدا بگو
۱۳۸۸/۱۲/۱۶, ۱۹:۵۷
روزی خداوند به پیامبرش فرمود

به قوم خود بگو 10 نفر از بهترین افراد خود را انتخاب کنند

مردم انتخاب کردند

خداوند فرمود: به مردم بگو 7 نفر را به عنوان بهترین افراد از این 10 نفر انتخاب کنند

مردم انتخاب کردند

خداوند بار دیگر فرمود: 4 نفر از آنها را انتخاب کنند

مردم انتخاب کردند

خداوند بار دیگر فرمود: به مردم بگو 1 نفر از این چار نفر را به عنوان بهترین فرد قوم انتخاب کنند

مردم انتخاب کردند

خداوند به پیامبرش فرمود:
به آن 1 نفر بگو تا برود بدترین فرد را انتخاب کند

آن فرد در مدت زمانی که به دنبال بدترین فرد بود نزد فردی گناهکار رفت که آوازه گناهکار بودن او در قوم پیچیده بود

هنگامی که به آن گناهکار نگاه می کرد گفت:

هر چه نگاه می کنم به این پی می برم که گناهان من بزرگتر و بدتر از گناهان این مرد است

به پیامبر گفت:من بدترین فرد قوم هستم

خداوند نیز فرمود: الحق که این بنده بهترین فرد در قوم شما است

The Praises to God
۱۳۸۹/۰۱/۱۴, ۲۰:۲۸
با سلام خدمت مدیر سایت و سایر اعضای گرامی
یه زمانی قرار بود کاربر نمونه انتخاب بشه چی شد نمی دونم!!!!!!
چندتا پیشنهاد داشتم
لطفا برای کاربر نمونه جایزه قرار بدید(می تونه مادی هم باشه مثلا ...)
مثلا کنار اسم کاربر نمونه سایت یک نشان (مدال ، ستاره و ..)قرار بگیره و اینکه یک هفه یک سری امتیازات ویژه برای اون کارربر قرار بدید.
و اینکه به جای یک کاربر سه کاربر انتخاب بشوند یا بیشتر و به ترتیب نفرات اول تا سوم یا دهم باشند.
و باز هم اینکه هفته ای انتخاب بشوند یا نهایتا دو هفته یک بار.

حالاآخرش کی می خواد بشه نفر برتر این هفته.(امروز شنبه است از همین امروز شروع کنیم بهتره)
اصلا از همین امروز یه مسول انتخاب کنید واسه تاپیک 10 تا گزینه انتخاب کنه بعد بچه ها بیان و رای بدن.
همچنان منتظر معرفی کاربران نمونه هستیم...

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۹/۰۱/۱۴, ۲۲:۲۲
اقا اگه خردبین رو جزء ده نفر انتخاب کردیدمن به ایشان رای میدم
هر کسی خردبینو قبول داره دستش بالا
هر کسی هم خیلی قبولش داره دو تا پاهاشم بیاره بالا:biggrin:

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۱/۱۵, ۰۹:۰۲
سلام
پس چرا کاندیدا رو معرفی نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما همچنان منتظریممممممممممممممممممم ممممم........................................ .....
من با نظر سلیا جون هم موافقم...................................... ...

belher2
۱۳۸۹/۰۱/۱۵, ۰۹:۰۹
كانديداها انشاءالله كي تعيين صلاحيت مشن؟