PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات شما به خادم قرآن

مدیر اسبق
۱۳۸۸/۱۱/۲۶, ۲۰:۴۳
سلام
پیشنهادات زیادی شاید به ذهن شما دوستان عزیز برسه که می تونه در پیشرفت سایت مفید باشه لذا ابنجا محلی است برای شما كه بفرماييد اگر شما خادم قرآن بوديد جهت پيشرفت سايت چه برنامه هايي رو بیشتر مد نظر قرار مي داديد .

توضیح :
1)اين موضوع محلي براي ارائه انتقادات و ... نيست لذا لطفا فقط پيشنهادات خودتون رو در قالب اگر من خادم قرآن بودم ارائه نماييد .
2) پستهای غیر مرتبط با موضوع حذف خواهند شد
التماس دعا

ریحانه
۱۳۸۸/۱۱/۲۶, ۲۱:۰۱
سلام بر مدیر زحمتکش

من اگه مدیر بودم ...که صد البته نمیخوام باشم ( چونکه یک مدیر اعصاب بسیار قوی میخواد )

در ابتدا ایدی های رنگی ای که شخص مربوطه فعالیتی ندارد رو از رنگی بودن در میاوردم ....و بهترین ها و فعالترین ها رو جایگزین میکردم ....که اینکار هم فکر کنم داره انجام میگیره ....درسته ؟

مدیر اسبق
۱۳۸۸/۱۲/۰۱, ۰۷:۰۱
سلام بر مدیر زحمتکش

من اگه مدیر بودم ...که صد البته نمیخوام باشم ( چونکه یک مدیر اعصاب بسیار قوی میخواد )

در ابتدا ایدی های رنگی ای که شخص مربوطه فعالیتی ندارد رو از رنگی بودن در میاوردم ....و بهترین ها و فعالترین ها رو جایگزین میکردم ....که اینکار هم فکر کنم داره انجام میگیره ....درسته ؟

سلام

با تشکر از پیشنهادتون آیدی های رنگی که فعالیتی نداشتند عادی شدند انشاء الله بتونیم از فعالین سایت در زمینه های مدیریتی بیشتر استفاده کنیم

ضمن اینکه انشاء الله همین روند رو برای همیشه داشته باشیم

التماس دعا

اسرا
۱۳۸۸/۱۲/۰۱, ۰۷:۳۹
سلام
اگر شما خادم قرآن بوديد
التماس دعا

سلام ، خسته نباشید، من اگر خادم قرآن بودم ، که نیاز به وقت و انرژی و علم زیادی دارد ،،، اول سایت خودم رو مخاطب شناسی می کردم ، یعنی این سوال را برای خودم مطرح می کردم که اصلا چه کسانی به سایت مراجعه می کنند و چرا ؟ و سایت برایشان چقدر مفید بوده است ؟ یعنی در قالب یک موضوع مهم ، تمام سوالات کلیی که راجع به یک کاربر می تواند باشد ، به تمام کاربران می فرستادم و از آنها خواهش می کردم که درحد امکان به آنها پاسخ صادقانه بدهند و بعد یک جمع بندی می کردم و بر اساس اطلاعات به دست آمده به مخاطبانم خدمات ارائه می کردم.

اطلاعات کلی می تواند شامل : سن یا گروه سنی، جنس، وضعیت تأهل، تحصیلات، علت ورود به سایت (شامل جهت ثبات عقیده، جهت دریافت پاسخ سوالات، جهت آشنایی بااسلام، جهت مخالفت با اسلام، جهت مخالفت باشیعه ، جهت مخالفت باسنی و .............. )، آیا از سایت راضی هستید یانه؟ آیا سایت باید صرفا قرآنی باشد ؟ آیا به وجود مطالب اجتماعی در سایت قرآنی اهمیت می دهید یا نه ؟ مطالب سیاسی چطور ؟ و ...............................
سپس درصد آنها را برآورد می کردم و بر آن اساس عمل می کردم.

البته این مخاطب شناسی را به صورت کلی انجام می دادم و به ریز اطلاعات کاربران نیازی نیست.

فعلا خدانگهدار ، التماس دعاااا

ابو محمد
۱۳۸۸/۱۲/۰۱, ۱۳:۵۴
سلام علیکم
خسته نباشید:Rose:

با توجه به اینکه:

1- گستردگی و اهمیت خاصی در ارتباط با مطالبی با موضوعیت فلسطین و صهیونیسم در بخشهای مختلف انجمن اندیشه سیاسی مشاهده میشود که حاکی از علاقه و اهمیت این مسئله برای اعضاء و مخاطبین این کانون میباشد.

2- و از طرفی نیز مباحث مربوط به این موضوع از مسلمّات اندیشه سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بنیان گذار این نظام یعنی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بحساب میاید.

3- وهمچنین این مبحث،وجه اشتراک تمام احزاب قانونی موجود در کشور بحساب میاید و وروود به مسائل بین احزاب در اینباره مطرح نیست؛

پیشنهاد میکنم :
----------------------------------------------------------------------------------------------
انجمنی با موضوعیت صهیونیسم بین الملل یا عنوانی مشابه با این،تشکیل شود.
----------------------------------------------------------------------------------------------
بدیهیست که مسئله یهودیان منحرف در ادوار مختلف تاریخ،یکی از مسائلی هست که قرآن کریم به آن اهمیت ویژه داده و جای خالی چنین انجمنی در بخش اندیشه سیاسی سایت قرآنی کانون گفتمان قرآن بوضوح احساس میشود.
اجرکم عندالله
ملتمس دعا:Rose:

سدرة المنتهی
۱۳۸۸/۱۲/۰۲, ۰۶:۴۷
یا الله
با سلام
پ:Computer:یشنهاد من اینه که انجمن مهدویت ، یک انجمن مستقل بشه و قویتر از این عمل کنه . :Hedye::Gol:

مدیر اسبق
۱۳۸۸/۱۲/۰۲, ۱۵:۵۱
سلام

انشاء الله پیشنهادات دوستان در تغییراتی که در چارت بندی انجمن ها به مرور در حال شکل گیری است مد نظر قرار خواهد گرفت

التماس دعا

seyed yasin
۱۳۸۹/۰۶/۳۱, ۱۸:۱۰
سلام
من اگه مدير بودم انتخاب جنسيت رو در ثبت نام اجباري مي كردم چون اينجوري از خيلي سوءتفاهم ها در پيامها و خطاب قرار دادن بقيه كاربران جلوگيري خواهد شد
و همچنین من اگه مدير بودم رنگ كاربري رو براي خادمين موقت يك رنگ (بجز رنگ كاربران عادي) ورنگ خادمين بخش و زير مجموعه رو متفاوت از هم قرار مي دادم تا تشخيص كاربر عادي و خادمين از هم راحت تر بشود يعني مثلا خادمين زير مجموعه ها بجاي بنفش كم رنگ يك رنگ ديگر قرار مي دادم
همچنين اگه مدير بودم اين تاپيك رو براي همه به عنوان موضوع مهم ارسال مي كردم تا همه پيشنهاداتشون رو مطرح كنند(شخصأ از وجود چنين تاپيكي تا امروز اطلاعي نداشتم)
به اميد موفقيت روز افزون سايت كانون
موفق و منصور باشيد
درپناه حق

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۹/۰۹/۰۱, ۱۸:۲۵
من اصلا خوشم نمیاد مدیر باشم اما اگه مدیر بودم نه سخته نمیشه...:drive:
اهوکی اقای مدیر میخوان تقلب کنند

اگه من خادم قران بودم....
ماهی یکبار یه دیدار میگذاشتم اونم در مکانهای زیارتی ، علمی بعدش اعضای فعال و مدیران که لیاقت خودشون رو ثابت کردندو یه سفر کربلا ، مشهد ...البته جناب مدیر نترسید با هزینه خودشون:biggrin:

habib12
۱۳۸۹/۰۹/۰۱, ۱۸:۳۳
من اصلا خوشم نمیاد مدیر باشم اما اگه مدیر بودم نه سخته نمیشه...:drive:
اهوکی اقای مدیر میخوان تقلب کنند

اگه من خادم قران بودم....
ماهی یکبار یه دیدار میگذاشتم اونم در مکانهای زیارتی ، علمی بعدش اعضای فعال و مدیران که لیاقت خودشون رو ثابت کردندو یه سفر کربلا ، مشهد ...البته جناب مدیر نترسید با هزینه خودشون:biggrin:

به به چه پیشنهاد خوب و زیبائی است امّاچه حیف که :
در اگر نتوان نشست
مولوی شعرزیبائی در این باره سروده است
:Computer:

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۹/۰۱, ۱۸:۴۹
با سلام خدمت شما بزرگوار
من مستقيم ميرم سر اصل مطلب
بعضي مواقع توي كانون حرفهايي و يا چيزهايي قرار ميگيره كه دست مديران بخش هاي ديگه بسته است و قابليت اين كه اون مو.ضوع را كه اشتباهه حذف كنند وجود نداره.و تا به منذر و يا شما كساني كه امكانات بيشتري داريد گفته بشه بيشتر كاربران ميخونند و افكار منفي به سراغشون مياد
خواستم اگه ميشه اختيارات مديران را بيشتر كنيد و يا مديران اصلي را
متشكر
يا حق

محمد حسام شجاع
۱۳۸۹/۰۹/۰۱, ۲۰:۳۸
سلام و خسته نباشید ناراحتم از دستتون...
ناراحت نشید ها توی بعضی تاپیک ها آقایون با الفاظ نامناسبی
خانمها رو صدا میکنن و هیچکس هم چیزی نمیگه همین موضوع باعث شده بنده توی یکی از تاپیک ها کنترل سخنان خودم رو از دست بدم و لیچار بار اون آقا کنم
انصافا اگه خواهر خودتون هم بود بی تفاوت مینشستید سایت سایت قرآنیه اون روزی که اینجا ثبت نام میکردم اصلا انتظار یه همیچین رفتاری رو توی سایت نداشتم
متاسفانه خانم ها هم که آبرو دار و صبور هیچی نمیگن دم نمیزنن
بد نیست یکم به فکر باشید قصد جسارت ندارم اما همه ی خانمها مثل خواهرم میمونن
و بدم میاد کسایی که حتی مسلمان هم نیستن و همه ی بچه ها هم میدونن به خانم ها بی احترامی کنن
با تشکر حسام

آساره
۱۳۸۹/۰۹/۰۱, ۲۰:۵۸
با سلام و خسته نباشی
اگه ممکنه یه تاپیک باز بشه برای گفتگوی آزاد دوستان...اونجا هر کی آزادانه نظر خودشو بنویسه و پست حذفی نداشته باشه مگه وقتایی که واقعا نیاز باشه!!

نمیدونم نظر دوستان چیه!

مریم
۱۳۸۹/۰۹/۰۲, ۰۵:۴۶
سلام

جناب خادم محترم قران

اگر قرار باشه نوع برخورد مسئولین محترم سایت با فردی که شبهه ای برایش پیش آمده و یا سوالی داره به صورتی باشه که کاربر تحت فشار روحی قرار بگیردتصور نمی کنید برای سایتی که می خواهد انگیزه های اعتقادی ایجاد کنه حرکت ضعیفی باشد؟

تصور نمی کنید پاسخگو در هر زمینه ای حال مسئول اجرایی و یا غیر آن باید قدرت و تسلط بیشتری در مکاتبات داشته باشه؟

ایا صلاحدید سایت بر این نیست که به جای خوش امد عده ای قلیل به مصالح عمومی بپردازید که هدف اصلی تاسیس چنین مراکزی ست؟

اگر چند نفر روی یک مطلب متمرکز می شوند می بایست ریشه یابی کنید علت چیست مخالفتی الان در نطفه خفه شود 2 روز دیگر جای دگر سر باز میکند.نهایت جسارت مرا بپذیرید،هدف صرفا" مساعدت است و تمجید های بی جا نمی تواند کارساز باشد.

در پناه حق باشید.

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۰۲, ۱۵:۰۵
با سلام خدمت شما بزرگوار
من مستقيم ميرم سر اصل مطلب
بعضي مواقع توي كانون حرفهايي و يا چيزهايي قرار ميگيره كه دست مديران بخش هاي ديگه بسته است و قابليت اين كه اون مو.ضوع را كه اشتباهه حذف كنند وجود نداره.و تا به منذر و يا شما كساني كه امكانات بيشتري داريد گفته بشه بيشتر كاربران ميخونند و افكار منفي به سراغشون مياد
خواستم اگه ميشه اختيارات مديران را بيشتر كنيد و يا مديران اصلي را
متشكر
يا حق

با سلام
دوست گرامی جناب آقای جهانگرد ضمن تشکر
اختیارات خادمین قرآنی با توجه به بررسی های متعدد تعیین شده است همه عزیزان در بخش مدیریتی خودشان کاملا دارای اختیار هستند اما اگر به همه عزیزان در همه بخش های سایت اختیارات مدیریتی داده شود به علت اعمال مدیریت های سلیقه ای اداره سایت بسیار سخت خواهد بود ضمن اینکه اکثر اوقات بنده ، همکار مدیر سایت یا آیدی منذر آنلاین هستیم دوستان هر جای سایت مشکلی مشاهده نمودند می توانند گزارش کنند در اولین فرصت رسیدگی خواهد شد
التماس دعا

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۰۲, ۱۵:۱۲
سلام و خسته نباشید ناراحتم از دستتون...
ناراحت نشید ها توی بعضی تاپیک ها آقایون با الفاظ نامناسبی
خانمها رو صدا میکنن و هیچکس هم چیزی نمیگه همین موضوع باعث شده بنده توی یکی از تاپیک ها کنترل سخنان خودم رو از دست بدم و لیچار بار اون آقا کنم
انصافا اگه خواهر خودتون هم بود بی تفاوت مینشستید سایت سایت قرآنیه اون روزی که اینجا ثبت نام میکردم اصلا انتظار یه همیچین رفتاری رو توی سایت نداشتم
متاسفانه خانم ها هم که آبرو دار و صبور هیچی نمیگن دم نمیزنن
بد نیست یکم به فکر باشید قصد جسارت ندارم اما همه ی خانمها مثل خواهرم میمونن
و بدم میاد کسایی که حتی مسلمان هم نیستن و همه ی بچه ها هم میدونن به خانم ها بی احترامی کنن
با تشکر حسام

با سلام
دوست عزیز از اینکه به مسائل سایت حسایت دارید از شما تشکر می کنم

چنانچه پیام های خادم قرآن رو مطالعه نمائید بنده در این زمینه مطالبی رو عرض کرده ام

خدمت همه كاربران عزيز
سلام عليكم
نظر به اينكه مشاهده همه مباحث موجود در كانون گفتمان قران براي همه كاربران اعم از آقايون و خانمها و مهمانان آزاد است توصيه ميشود كاربران گرامي از استفاده از كلمات محبت آميز مانند «جون» و ... نسبت به كاربران ديگر در محيط كانون خودداري نمايند و با احترام همديگر را مورد خطاب قرار دهند تا خداي ناكرده زمينه سوء استفاده ديگران ايجاد نشود .
التماس دعا

اما اگر موردی بوده که از دید ما مخفی مانده ممنون خواهم بود با استفاده از لینک گزارش پستهای خلافhttp://www.askquran.ir/Quranic/buttons/report.gif (http://www.askquran.ir/report.php?p=276822) یا بصورت خصوصی به بنده یا آیدی منذر گزارش دهید تا بررسی شود

التماس دعا

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۰۲, ۱۵:۱۸
با سلام و خسته نباشی
اگه ممکنه یه تاپیک باز بشه برای گفتگوی آزاد دوستان...اونجا هر کی آزادانه نظر خودشو بنویسه و پست حذفی نداشته باشه مگه وقتایی که واقعا نیاز باشه!!

نمیدونم نظر دوستان چیه!

با سلام

ضمن تشکر از پیشنهادتون

در همه موضوعاتی که در سایت وجود دارد گفتگو با رعایت قوانین آزاد است و همه می تونند نظر خودشون رو در مورد موضوع تاپیک بفرمایند و فکر نمی کنم نظر شما این باشد که قوانین در یک موضوع نادیده گرفته شود

التماس دعا

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۰۲, ۱۵:۲۵
سلام

جناب خادم محترم قران

اگر قرار باشه نوع برخورد مسئولین محترم سایت با فردی که شبهه ای برایش پیش آمده و یا سوالی داره به صورتی باشه که کاربر تحت فشار روحی قرار بگیردتصور نمی کنید برای سایتی که می خواهد انگیزه های اعتقادی ایجاد کنه حرکت ضعیفی باشد؟

تصور نمی کنید پاسخگو در هر زمینه ای حال مسئول اجرایی و یا غیر آن باید قدرت و تسلط بیشتری در مکاتبات داشته باشه؟

ایا صلاحدید سایت بر این نیست که به جای خوش امد عده ای قلیل به مصالح عمومی بپردازید که هدف اصلی تاسیس چنین مراکزی ست؟

اگر چند نفر روی یک مطلب متمرکز می شوند می بایست ریشه یابی کنید علت چیست مخالفتی الان در نطفه خفه شود 2 روز دیگر جای دگر سر باز میکند.نهایت جسارت مرا بپذیرید،هدف صرفا" مساعدت است و تمجید های بی جا نمی تواند کارساز باشد.

در پناه حق باشید.

با سلام

ضمن تشکر از مظالبی که ارائه نموده اید مواردی که فرموده اید رو ممنون خواهم بود موارد رو بصورت مشخص بصورت پیام به بنده بفرمائید تا بررسی کنم

التماس دعا

محمد حسام شجاع
۱۳۸۹/۰۹/۰۷, ۰۶:۵۱
سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان که دائم در تلاشید یه پیشنهاد دارم
خیلی از بچه ها هستن که تاپیک جدید ایجاد میکنن ولی کسی نمیره بخونه چون بعضی افراد ممکنه اتصال دائمی به اینترنت نداشته باشن و وقتی هم که میان اون تاپیک جزو تاپیک های فعال نباشه از شما تقاضا میکنم یه تاپیک مخصوص تبلیغات بچه ها بذارید که فقط و فقط تبلیغ باشه عنوانش هم میتونه نیازمندیهای کانون باشه باتشکر...

حقیقت
۱۳۸۹/۰۹/۰۷, ۱۲:۵۴
موضوعات که ایجاد میشن بیشتر اوقات میگید قرآنی نیست.بارها مثال زدم که کورش رو قرآنی ندونستید

اما چگونه خوب شدن بوی بد دهان رو قرآنی دونستید

سعی کنید این مشکل حل بشه

مشکل بعدی ویرایش سخنان یک فرد بدون اطلاع و یا گه گاهی با اطلاع به خود اون فرد هست که این باعث میشه کانون بر اساس نظرات کاربران نباشه و بر اساس میل شخصی هر کدام از مدیران باشه.این باعث میشه احترام به کاربر از بین برود و آهسته آهسته کانون خلوت بشه و فقط مدیران برای هم نوشابه باز کنند

ممنون

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۸۹/۰۹/۰۷, ۱۳:۰۱
بنده هم تقاضایی داشتم
چرا حتما همه ی تاپیک ها باید قرآنی باشه
من یه تاپیک ایجاد کردم برای اینکه بچه ها تو اونجا
لطیفه های خودشون را وارد کنند اما متاسفانه پذیرفته نشد
همه ی افرادی که تو کانون هستن که اینقدر جدی نیستن
چه اشکالی داره که گهگاه با هم بخندیم؟

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۰۹, ۱۶:۲۲
سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان که دائم در تلاشید یه پیشنهاد دارم
خیلی از بچه ها هستن که تاپیک جدید ایجاد میکنن ولی کسی نمیره بخونه چون بعضی افراد ممکنه اتصال دائمی به اینترنت نداشته باشن و وقتی هم که میان اون تاپیک جزو تاپیک های فعال نباشه از شما تقاضا میکنم یه تاپیک مخصوص تبلیغات بچه ها بذارید که فقط و فقط تبلیغ باشه عنوانش هم میتونه نیازمندیهای کانون باشه باتشکر...

با سلام

پیشنهاد خوبیه

به این صورت که موضوعی داشته باشیم که موضوعات دیگر در آن تبلیغ شود و البته لازم است قوانینی برای این موضوع هم نوشته شود تا از مسیر اصلی خارج نشود و البته برای اینکه کانون با پستهای تبلیغاتی که وقت آنها گذشته است پر نشود و ... هر ماه با هر هفته یکبار این موضوع خالی گردد

شما لطف کنید قوانینی که به نظرتون برای این موضوع لازم است داشته باشیم را برای بنویسید و برای بنده ارسال کنید تا بعد از همفکری موضوع پیشنهادیتون رو بصورت آزمایشی ایجاد نمائید

التماس دعا

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۰۹, ۱۶:۳۲
موضوعات که ایجاد میشن بیشتر اوقات میگید قرآنی نیست.بارها مثال زدم که کورش رو قرآنی ندونستید

اما چگونه خوب شدن بوی بد دهان رو قرآنی دونستید

سعی کنید این مشکل حل بشه

مشکل بعدی ویرایش سخنان یک فرد بدون اطلاع و یا گه گاهی با اطلاع به خود اون فرد هست که این باعث میشه کانون بر اساس نظرات کاربران نباشه و بر اساس میل شخصی هر کدام از مدیران باشه.این باعث میشه احترام به کاربر از بین برود و آهسته آهسته کانون خلوت بشه و فقط مدیران برای هم نوشابه باز کنند

ممنون

با سلام

دوست عزیز موضوعاتی که در سایت ایجاد میشود لازم است ربطی با انجمن مربوطه داشته باشد و با توجه به اینکه رسالت سایت کانون گفتگوی قرآنی پاسخگویی به مباحث و سوالات قرآنی است حدالمقدور موضوعات قرآنی تائید می گردد البته از این قاعده موضوعاتی که عمدتا در انجمن چند رسانه ای و نیاز های فنی و انجمن خدمات فرهنگی آموزشی ایجاد می گردد مستثنا است هر چند هر موضوعی در این انجمن ها هم تائید نمیشود و سعی بر این است که موضوعات این انجمن ها هم رنگ و بوی قرآنی و دینی داشته باشند
التماس دعا

seyed yasin
۱۳۸۹/۰۹/۰۹, ۱۷:۲۱
با سلام

پیشنهاد خوبیه

به این صورت که موضوعی داشته باشیم که موضوعات دیگر در آن تبلیغ شود و البته لازم است قوانینی برای این موضوع هم نوشته شود تا از مسیر اصلی خارج نشود و البته برای اینکه کانون با پستهای تبلیغاتی که وقت آنها گذشته است پر نشود و ... هر ماه با هر هفته یکبار این موضوع خالی گردد

شما لطف کنید قوانینی که به نظرتون برای این موضوع لازم است داشته باشیم را برای بنویسید و برای بنده ارسال کنید تا بعد از همفکری موضوع پیشنهادیتون رو بصورت آزمایشی ایجاد نمائید

التماس دعا

سلام به نظر من هم پيشنهاد خوبيه به نظر من بهتره فقط لينك تاپيكهاي ايجاد شده طي هفت روز قبل (از اول تا آخر هفته) اجازه قرار دادن در تاپيك رو داشته باشند و شنبه ها صبح تاپيك خالي بشه
و ميشه فقط تاپيكهايي كه يك پست داشتن (و فرصت زيادي براي بودن در اسكرول سايت نداشتن) رو قرار داد
اسمش رو هم ميتونيد بذاريد "لينك تاپيكهاي ايجاد شده طي هفته جاري"
درپناه حق

کیمیاگر
۱۳۸۹/۰۹/۰۹, ۱۷:۲۹
سلام،

شاید پیشنهاد تکراری باشه ، ولی بهتره برای جذاب شدن کانون ، قالبی جدید رو در نظر داشته باشید از ترکیب رنگ های گرم ولی نه خیلی زننده... البته ترکیب میان رنگ های سبز ، آبی و قرمز میتونه زیبا باشه. از قالب های آماده vbulletin استفاده کنید. نظر سنجی هم کنید از چند قالب خوبه.

برای لوگوی کانون هم فکری بکنید.

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۹/۰۹/۰۹, ۱۸:۳۳
سلام،

شاید پیشنهاد تکراری باشه ، ولی بهتره برای جذاب شدن کانون ، قالبی جدید رو در نظر داشته باشید از ترکیب رنگ های گرم ولی نه خیلی زننده... البته ترکیب میان رنگ های سبز ، آبی و قرمز میتونه زیبا باشه. از قالب های آماده vbulletin استفاده کنید. نظر سنجی هم کنید از چند قالب خوبه.

برای لوگوی کانون هم فکری بکنید.

صحیح هست صحیح هست
اییییییییی.....

http://asman.ir/wp-content/uploads/000039-WWW.ASMAN_.IR_-404x475.jpg (http://asman.ir/wp-content/uploads/000039-WWW.ASMAN_.IR_.jpg)

در ضمن باید به فکر یه قالب جدید برای محرم بود اما نه به رنگ سیاه تند چون هم چشم خسته میشه هم بعضی مطالب مشخص نیست رنگش ملایم باشه حالا اگر هم سیاه بود زننده نباشه
شما کلا سایتو سیاه میکنید که این درست نیست ترکیباتی از قرمز(نشانه شهادت)
سبز (صلح و امنیت )سیاه ملایم (نشانه عزا) سفید(نشانه روشنایی)

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۸۹/۰۹/۱۰, ۱۴:۱۹
سلام و خسته نباشید متوجه شدم بالای صفحه کانون یک کتاب قرآن برای مطالعه آنلاین گذاشتید
ازتون تقاضایی دارم شما که زحمت کشیدید کتاب قرآن را گذاشتید آیکون کتاب تفسیر نمونه را هم همانند کتاب قرآن قرار بدید اگه براتون مقدوره تا بتونیم بهترین استفاده رو ازش داشته باشیم

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۱۰, ۱۵:۲۶
سلام و خسته نباشید متوجه شدم بالای صفحه کانون یک کتاب قرآن برای مطالعه آنلاین گذاشتید
ازتون تقاضایی دارم شما که زحمت کشیدید کتاب قرآن را گذاشتید آیکون کتاب تفسیر نمونه را هم همانند کتاب قرآن قرار بدید اگه براتون مقدوره تا بتونیم بهترین استفاده رو ازش داشته باشیم

با سلام

از دقت نظر و پیشنهادتون ممنونم انشاء الله بررسی خواهد شد که آیا امکان اجرایی این پیشنهاد وجود داره یا خیر اما در هر صورت مجموعه کتابهای بسیار ارزشمندی در کتابخانه سایت وجود داره که شما می تونید دانلود کرده و استفاده کنید
التماس دعا

کیمیاگر
۱۳۸۹/۰۹/۱۰, ۲۰:۳۷
سلام،

مخاطب: خادم کل سایت، جناب خادم قرآن

پیشنهادم برای این نبود که دکمه تشکر رو فشار بدهید ، نظر و تصمیمتون رو هم بگید لطفا...

حقیقت
۱۳۸۹/۰۹/۱۱, ۱۷:۰۵
با سلام

دوست عزیز موضوعاتی که در سایت ایجاد میشود لازم است ربطی با انجمن مربوطه داشته باشد و با توجه به اینکه رسالت سایت کانون گفتگوی قرآنی پاسخگویی به مباحث و سوالات قرآنی است حدالمقدور موضوعات قرآنی تائید می گردد البته از این قاعده موضوعاتی که عمدتا در انجمن چند رسانه ای و نیاز های فنی و انجمن خدمات فرهنگی آموزشی ایجاد می گردد مستثنا است هر چند هر موضوعی در این انجمن ها هم تائید نمیشود و سعی بر این است که موضوعات این انجمن ها هم رنگ و بوی قرآنی و دینی داشته باشند
التماس دعا

سلام

جک میگی حاجی؟

اگر قرار بر این هست در قسمت موضوعات متفرقه بوی بد دهان رو بپذیری و موضوعات خوب و اصیلی به عنوان مثال مثل کوروش رو که در قرآن نامش هم اومده نپذیری میدونی چه کار کردی؟

همون کاری که قرآن میگه مبادا از سر دشمنی با کسی عدالت رو رعایت نکنی

انتقادو بپذیر.قرار نیست که هر دفعه جواب بدی

همین الان این مشکلاتو داره سایتتون.منم یه بار یه حرفو به آدما میزنم.تکرار نمی کنم

در مورد ویرایش نوشته ها هم باز این کار تکرار میشه و افرادی مانند خانم یا اقای شیلان پست های بنده رو حذف می کنند

اگر می خواید احترامات بینمون باشه پس احترام بزارید تا احترام ببینید

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۱۱, ۱۷:۲۵
سلام،

مخاطب: خادم کل سایت، جناب خادم قرآن

پیشنهادم برای این نبود که دکمه تشکر رو فشار بدهید ، نظر و تصمیمتون رو هم بگید لطفا...

با سلام

تصور می کنم مفهموم تشکر زدن در این موضوع این است که مطلب شما مورد مطالعه قرار گرفت پیشنهاد شما را دوستان دیگر هم داشته اند اما در مورد استفاده از قالب های آماده به علت کیفیت بسیار پائین آنها برای ما مقدور نیست در حال برنامه ریزی هستیم تا در صورت امکان و با تلاش های آقای معصومی گرامی قالب منحصر بفردی دیگری را نیز در کانون داشته باشیم
التماس دعا

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۱۱, ۱۷:۳۴
سلام

جک میگی حاجی؟

اگر قرار بر این هست در قسمت موضوعات متفرقه بوی بد دهان رو بپذیری و موضوعات خوب و اصیلی به عنوان مثال مثل کوروش رو که در قرآن نامش هم اومده نپذیری میدونی چه کار کردی؟

همون کاری که قرآن میگه مبادا از سر دشمنی با کسی عدالت رو رعایت نکنی

انتقادو بپذیر.قرار نیست که هر دفعه جواب بدی

همین الان این مشکلاتو داره سایتتون.منم یه بار یه حرفو به آدما میزنم.تکرار نمی کنم

در مورد ویرایش نوشته ها هم باز این کار تکرار میشه و افرادی مانند خانم یا اقای شیلان پست های بنده رو حذف می کنند

اگر می خواید احترامات بینمون باشه پس احترام بزارید تا احترام ببینید

با سلام

از لطف شما ممنونم

توجه داشته باشید این موضوع مربوط به پیشنهادات شما در مورد کل سایت است نه طرح مباحث شخصی شما چنانچه شکایتی داشتید می توانید بصورت مستند از طریق آیدی منذر پیگیری نمائید تا به نتیجه برسید

حقیقت
۱۳۸۹/۰۹/۱۲, ۰۹:۵۷
با سلام

از لطف شما ممنونم

توجه داشته باشید این موضوع مربوط به پیشنهادات شما در مورد کل سایت است نه طرح مباحث شخصی شما چنانچه شکایتی داشتید می توانید بصورت مستند از طریق آیدی منذر پیگیری نمائید تا به نتیجه برسید

سلام

خب نمیشه که.من بگم در روز فلان در فلان جا یه چیزی نوشتمو الان نیست

منذر هم خیلی راحت میگه چیزی نمی بینم

:Black (9)::Black (9):

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۱۲, ۱۳:۴۴
سلام

خب نمیشه که.من بگم در روز فلان در فلان جا یه چیزی نوشتمو الان نیست

منذر هم خیلی راحت میگه چیزی نمی بینم

:black (9)::black (9):

سلام
حذف کلی موضوعات و پستهای حذف شده بعد از بررسی مجدد و گذشت زمان مشخصی صورت میگیرد لذا هر زمان اعتراضی بود کاربران گرامی می توانند به آیدی منذر مراجعه کنند

ابدیت
۱۳۸۹/۰۹/۱۲, ۱۴:۰۹
با سلام و عرض ادب

چرا تاریخ میلادی شده؟؟؟
قبلی که خوب بود

محمد حسام شجاع
۱۳۸۹/۰۹/۱۲, ۱۶:۴۱
بله حق با ایشونه منم خیلی مشکل پیدا کردم تازه تو سیستم دریافت و ذخیره پیام هم اینطوری شده نوشته پیام امروز پیام دیروز....

amirreza1373000
۱۳۸۹/۰۹/۱۲, ۱۷:۲۸
لطفا هک یا پلاگین جست و جوی کاربران را قرار دهید
مثلا کسی با کاربری کاری داشت راحت بتواند پیدایش کند مثل همینی که جناب ادمین گفتید به یوزر منذر پیام بدیم دوستانی که کاربر معمولی هستند ایشون رو نمی بینند چون همش مخفی هستند
با تشکر

Naser
۱۳۸۹/۰۹/۱۳, ۰۰:۱۴
سلام و وقت همگی بخیر

با اجازه مدیر محترم سایت چند نکته در مورد مطلبی که جناب امیر رضا اشاره داشتند عرض کنم که شاید برای دوستانی که با برخیش اطلاع ندارند، مفید باشه.

لیست تمام کاربران رو می تونید در این لینک ببینید که همونجا گزینه جستجوی کاربر هم داره. (البته ظاهرا برای اسامی فارسی درست عمل نمیکنه.)

http://www.askquran.ir/memberlist.php

جستجوی پیشرفته تر هم از این لینک قابل دسترسی هست:

http://www.askquran.ir/memberlist.php?do=search

البته اگر کاربر مورد نظرتون معروف باشه و نامش زیاد در انجمن تکرار یا لینک شده باشه، از طریق سرچ گوگل بالای سایت هم می تونید نامش رو نوشته و به پروفایل و مطالبش دست پیدا کنید.

لیست تمام پاسخگویان و مدیران رو هم می تونید در این لینک ببینید. (از جمله جناب منذر) که همونجا به هر کدومشون خواستید گزینه ارسال پیام خصوصی هم داره:

http://www.askquran.ir/showgroups.php

ضمنا، از این لینک هم می تونید به دوستانی که در اد لیستتون هستند یک جا با هم پیام بدید. به این صورت که هر کدوم رو خواستید تیک بزنید و بعد گزینه پیام خصوصی رو در پایین صفحه کلیک کنید. (البته محدودیت داره. برای کابران عادی فعلا روی 5 یوزر تنظیم شده. ولی برای مدیران گمونم بیشتر باشه.)

http://www.askquran.ir/misc.php?do=buddylist

ضمنا، باید اینکار رو سریع انجام بدین. چون این صفحه همانند صفحه کاربران آنلاین زود زود رفرش میشه.

نکته آخر اینکه در پنجره ارسال پیام خصوصی (در قسمت نام دریافت کننده) اگر قسمت هایی از آی دی مورد نظرتون رو بدونید و بنویسید، خود سیستم آی دی های مشابه رو براتون لیست میکنه و می تونید آی دی مورد نظر رو انتخاب کنید:

http://www.askquran.ir/private.php?do=newpm

:Gol:

آساره
۱۳۸۹/۰۹/۱۳, ۰۸:۰۸
حاج آقا من یه پیشنهاد دیگه دارم

تو سایت یه دروغ سنج بزارید که درصد خالی بند بودن بعضی از کاربر نماها رو نشون بده...

و اینکه قوه تخیل اون کار بر نماها هم یه جورایی میتونه به درد داستان نویسی و ....بخوره

تو رو خدا نذارین حروم شن

ابدیت
۱۳۸۹/۰۹/۱۳, ۰۸:۴۰
سلام و وقت همگی بخیر

با اجازه مدیر محترم سایت چند نکته در مورد مطلبی که جناب امیر رضا اشاره داشتند عرض کنم که شاید برای دوستانی که با برخیش اطلاع ندارند، مفید باشه.

لیست تمام کاربران رو می تونید در این لینک ببینید که همونجا گزینه جستجوی کاربر هم داره. (البته ظاهرا برای اسامی فارسی درست عمل نمیکنه.)

http://www.askquran.ir/memberlist.php

جستجوی پیشرفته تر هم از این لینک قابل دسترسی هست:

http://www.askquran.ir/memberlist.php?do=search

البته اگر کاربر مورد نظرتون معروف باشه و نامش زیاد در انجمن تکرار یا لینک شده باشه، از طریق سرچ گوگل بالای سایت هم می تونید نامش رو نوشته و به پروفایل و مطالبش دست پیدا کنید.

لیست تمام پاسخگویان و مدیران رو هم می تونید در این لینک ببینید. (از جمله جناب منذر) که همونجا به هر کدومشون خواستید گزینه ارسال پیام خصوصی هم داره:

http://www.askquran.ir/showgroups.php

ضمنا، از این لینک هم می تونید به دوستانی که در اد لیستتون هستند یک جا با هم پیام بدید. به این صورت که هر کدوم رو خواستید تیک بزنید و بعد گزینه پیام خصوصی رو در پایین صفحه کلیک کنید. (البته محدودیت داره. برای کابران عادی فعلا روی 5 یوزر تنظیم شده. ولی برای مدیران گمونم بیشتر باشه.)

http://www.askquran.ir/misc.php?do=buddylist

ضمنا، باید اینکار رو سریع انجام بدین. چون این صفحه همانند صفحه کاربران آنلاین زود زود رفرش میشه.

نکته آخر اینکه در پنجره ارسال پیام خصوصی (در قسمت نام دریافت کننده) اگر قسمت هایی از آی دی مورد نظرتون رو بدونید و بنویسید، خود سیستم آی دی های مشابه رو براتون لیست میکنه و می تونید آی دی مورد نظر رو انتخاب کنید:

http://www.askquran.ir/private.php?do=newpm

:gol:
سپاس از شما!
خیلی مفید بود

az4deh
۱۳۸۹/۰۹/۱۳, ۱۳:۴۰
سلام و خسته نباشيد ...
پيشنهاد ميكنم يك بخش از سايت رو اختصاص بديد به بدعت - خرافات شناسي
با تشكر ...

ْآلاله
۱۳۸۹/۰۹/۱۳, ۱۴:۵۷
با سلام و عرض ادب

چرا تاریخ میلادی شده؟؟؟
قبلی که خوب بود

از مدير محترم سايت معذرت خواهي ميكنم ميدونم سرشون خيلي شلوغه ولي چون از اين پست توسط مديريت تشكر نشده و پاسخي داده نشده گفتم احتمالا اين پستو مشاهده نكردن .:Gig:
گفتم دوباره اين پست تكرار بشه تا قشنگ در معرض ديد قرار بگيره :Nishkhand:

amirreza1373000
۱۳۸۹/۰۹/۱۳, ۱۸:۲۰
سلام و وقت همگی بخیر با اجازه مدیر محترم سایت چند نکته در مورد مطلبی که جناب امیر رضا اشاره داشتند عرض کنم که شاید برای دوستانی که با برخیش اطلاع ندارند، مفید باشه. لیست تمام کاربران رو می تونید در این لینک ببینید که همونجا گزینه جستجوی کاربر هم داره. (البته ظاهرا برای اسامی فارسی درست عمل نمیکنه.) http://www.askquran.ir/memberlist.php جستجوی پیشرفته تر هم از این لینک قابل دسترسی هست: http://www.askquran.ir/memberlist.php?do=search البته اگر کاربر مورد نظرتون معروف باشه و نامش زیاد در انجمن تکرار یا لینک شده باشه، از طریق سرچ گوگل بالای سایت هم می تونید نامش رو نوشته و به پروفایل و مطالبش دست پیدا کنید. لیست تمام پاسخگویان و مدیران رو هم می تونید در این لینک ببینید. (از جمله جناب منذر) که همونجا به هر کدومشون خواستید گزینه ارسال پیام خصوصی هم داره: http://www.askquran.ir/showgroups.php ضمنا، از این لینک هم می تونید به دوستانی که در اد لیستتون هستند یک جا با هم پیام بدید. به این صورت که هر کدوم رو خواستید تیک بزنید و بعد گزینه پیام خصوصی رو در پایین صفحه کلیک کنید. (البته محدودیت داره. برای کابران عادی فعلا روی 5 یوزر تنظیم شده. ولی برای مدیران گمونم بیشتر باشه.) http://www.askquran.ir/misc.php?do=buddylist ضمنا، باید اینکار رو سریع انجام بدین. چون این صفحه همانند صفحه کاربران آنلاین زود زود رفرش میشه. نکته آخر اینکه در پنجره ارسال پیام خصوصی (در قسمت نام دریافت کننده) اگر قسمت هایی از آی دی مورد نظرتون رو بدونید و بنویسید، خود سیستم آی دی های مشابه رو براتون لیست میکنه و می تونید آی دی مورد نظر رو انتخاب کنید: http://www.askquran.ir/private.php?do=newpm
ممنونم دوست عزیز ولی من منظورم این بود که یک لینک مستقیم در قسمت جستجو قرار بدهند تا کاربرانی که می ایند مستقیما جستجو کنند با این کار باید بیایند این تاپیک و بعد پست شما بعدش رو لینک کی کنی با لینک ها را حفظ نمایند. باز هم از لینک هاتون ممنونم

amirreza1373000
۱۳۸۹/۰۹/۱۳, ۱۹:۲۷
سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان که دائم در تلاشید یه پیشنهاد دارم خیلی از بچه ها هستن که تاپیک جدید ایجاد میکنن ولی کسی نمیره بخونه چون بعضی افراد ممکنه اتصال دائمی به اینترنت نداشته باشن و وقتی هم که میان اون تاپیک جزو تاپیک های فعال نباشه از شما تقاضا میکنم یه تاپیک مخصوص تبلیغات بچه ها بذارید که فقط و فقط تبلیغ باشه عنوانش هم میتونه نیازمندیهای کانون باشه باتشکر...

.....با سلام پیشنهاد خوبیه به این صورت که موضوعی داشته باشیم که موضوعات دیگر در آن تبلیغ شود و البته لازم است قوانینی برای این موضوع هم نوشته شود تا از مسیر اصلی خارج نشود و البته برای اینکه کانون با پستهای تبلیغاتی که وقت آنها گذشته است پر نشود و ... هر ماه با هر هفته یکبار این موضوع خالی گردد شما لطف کنید قوانینی که به نظرتون برای این موضوع لازم است داشته باشیم را برای بنویسید و برای بنده ارسال کنید تا بعد از همفکری موضوع پیشنهادیتون رو بصورت آزمایشی ایجاد نمائید.....
برای این پیشنهاد هم می توان از یک پلاگین استفاده کرد که پایین افراد ان میاد و می توانید انتخاب کنید چند پست را نشان دهد و کاملا می توان مدیریت کرد.برای دانلود اپ کردم.فقط کافیست فارسی شود.
تصویری هم برای دمو گذاشتم

ابدیت
۱۳۸۹/۰۹/۱۴, ۰۹:۰۴
از مدير محترم سايت معذرت خواهي ميكنم ميدونم سرشون خيلي شلوغه ولي چون از اين پست توسط مديريت تشكر نشده و پاسخي داده نشده گفتم احتمالا اين پستو مشاهده نكردن .:Gig:
گفتم دوباره اين پست تكرار بشه تا قشنگ در معرض ديد قرار بگيره :Nishkhand:
:Kaf:

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۹/۱۴, ۱۸:۰۰
از مدير محترم سايت معذرت خواهي ميكنم ميدونم سرشون خيلي شلوغه ولي چون از اين پست توسط مديريت تشكر نشده و پاسخي داده نشده گفتم احتمالا اين پستو مشاهده نكردن .:gig:
گفتم دوباره اين پست تكرار بشه تا قشنگ در معرض ديد قرار بگيره :nishkhand:

با سلام
با توجه به درخواست های دوستان از مدیر فنی محترم سایت دوست عزیزم آقای معصومی خواهش کردم این مورد رو به حالت قبلی برگردونند

التماس دعا

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۰/۰۶/۱۹, ۱۹:۱۱
سلام استاد خسته نباشید یه پیشنهادی داشتم
به بعضی سایتها که مراجعه میکنم یه قسمت پاسخگوی آنلاین دارن که درواقع محیطش همون محیط چته و بیشتر برای بیان مشکلات من این موضوع رو مشاهده کردم اما تو این سایت نورانی خیلی خوب میشد اگه یه قسمت پاسخگوی آنلاین قرار داده میشد که افرادی که سوال مهمی دارن و میخوان همون لحظه با عجله پاسخ بگیرن از این امکان استفاده کنن و مشکلشون حل بشه
من نمیدونم این کار امکان پذیر هست یا نه ولی چون دیدم اینجا محلی برای پیشنهاد دادن هست بهتر دیدم مطرحش کنم
ممنون از زحمات بی وقفه ی شما استاد گرانقدر
یاعلی:alayhe:

نازبانو
۱۳۹۰/۰۶/۲۰, ۰۸:۴۱
سلام
کاش یک تاپیک ایجاد میشد و یک فرد دانا به اشعار حافظ یا مولانا هر دفعه یک شعر از اونها رو تفسیر میکرد
واقعا خیلی استفاده میکردیم
به هر حال اشعار عرفانی اونها زبانزد هست اما در بین مسلمانان و هم وطنانشون خیلی مهجور هستن که اینقدر ناشناس موندن
اگر کسی این توانایی رو داره حتما ازش بخواین که این کار رو انجام ده
چون در سایت های ادبی ولو اینکه اینکار رو بکنن خیلی قرآنی و عرفانی بهش نگاه نمیشه و ظاهری تفسیر میکنن
سپاسگذارم

amirreza1373000
۱۳۹۰/۰۶/۲۱, ۱۱:۵۸
جهت ایجاد گروه و افزایش دین و قرآن می توان گروه نیز در گوگل گروپ & یاهو گروپ ساخت و دوستان دیگر هم مطلب قرانی سند کنند به صفحه گروه و از افراد بخواهید عضو گروه شوند.
موفق باشید/.

مدیر اسبق
۱۳۹۰/۰۶/۲۳, ۱۵:۴۱
];478048']
سلام استاد خسته نباشید یه پیشنهادی داشتم
به بعضی سایتها که مراجعه میکنم یه قسمت پاسخگوی آنلاین دارن که درواقع محیطش همون محیط چته و بیشتر برای بیان مشکلات من این موضوع رو مشاهده کردم اما تو این سایت نورانی خیلی خوب میشد اگه یه قسمت پاسخگوی آنلاین قرار داده میشد که افرادی که سوال مهمی دارن و میخوان همون لحظه با عجله پاسخ بگیرن از این امکان استفاده کنن و مشکلشون حل بشه
من نمیدونم این کار امکان پذیر هست یا نه ولی چون دیدم اینجا محلی برای پیشنهاد دادن هست بهتر دیدم مطرحش کنم
ممنون از زحمات بی وقفه ی شما استاد گرانقدر
یاعلی:alayhe:

با سلام

از پیشنهاد خوبتون ممنونم

با توجه به اینکه مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی بخشی تحت عنوان پاسخگویی آنلاین وجود دارد و پاسخگویان مرکز در موضوعات مختلف تخصصی در ساعات اعلام شده پاسخگویی می نمایند امکان اینکه در سایت کانون این بخش ایجاد شود و پاسخگویان سایت اقدام به پاسخگویی نمایند وجود ندارد اما با توجه به پیشنهاد شما جهت دسترسی آسان کاربران لینک پاسخگویی آنلاین در قسمت پائینی سایت قرار گرفت
التماس دعا

مدیر اسبق
۱۳۹۰/۰۶/۲۳, ۱۵:۴۳
سلام
کاش یک تاپیک ایجاد میشد و یک فرد دانا به اشعار حافظ یا مولانا هر دفعه یک شعر از اونها رو تفسیر میکرد
واقعا خیلی استفاده میکردیم
به هر حال اشعار عرفانی اونها زبانزد هست اما در بین مسلمانان و هم وطنانشون خیلی مهجور هستن که اینقدر ناشناس موندن
اگر کسی این توانایی رو داره حتما ازش بخواین که این کار رو انجام ده
چون در سایت های ادبی ولو اینکه اینکار رو بکنن خیلی قرآنی و عرفانی بهش نگاه نمیشه و ظاهری تفسیر میکنن
سپاسگذارم

با سلام

پیشنهاد بسیار خوبی است انشاء الله در آینده بتونیم اینکار رو انجام بدیم

مدیر اسبق
۱۳۹۰/۰۶/۲۳, ۱۵:۴۷
جهت ایجاد گروه و افزایش دین و قرآن می توان گروه نیز در گوگل گروپ & یاهو گروپ ساخت و دوستان دیگر هم مطلب قرانی سند کنند به صفحه گروه و از افراد بخواهید عضو گروه شوند.
موفق باشید/.

با سلام

ضمن تشکر از پیشنهاد خوبتون

اینکار در حال انجام است انشاء الله به مرور خبرهای خوبی از فعالیت این گروه هم خواهیم شنید

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۰/۰۶/۲۳, ۱۷:۵۰
با سلام

از پیشنهاد خوبتون ممنونم

با توجه به اینکه مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی بخشی تحت عنوان پاسخگویی آنلاین وجود دارد و پاسخگویان مرکز در موضوعات مختلف تخصصی در ساعات اعلام شده پاسخگویی می نمایند امکان اینکه در سایت کانون این بخش ایجاد شود و پاسخگویان سایت اقدام به پاسخگویی نمایند وجود ندارد اما با توجه به پیشنهاد شما جهت دسترسی آسان کاربران لینک پاسخگویی آنلاین در قسمت پائینی سایت قرار گرفت
التماس دعا

خیلی ممنون استاد خیلی لطف کردید:goleroz: