PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنچه زنها باید در مورد مردها بدانند..........

مونس
۱۳۸۹/۰۱/۰۷, ۰۷:۵۱
1.
مرد در اعماق وجود خود از زنش انتظار داردکه تلاشهای او را تایید وتصدیق کند و از آن راضی باشد.وقتی به نظر میرسد که زن از دیدن شوهرش شاد نیست اتفاق مهمی برای مرد می افتد.

مونس
۱۳۸۹/۰۱/۰۷, ۰۷:۵۲
2.
تشکر و قدر دانی از تصمیمات واقدامات مردو نادیده انگاشتن اشتباهات او،راه مستقیم نفوذ به قلب مرد است

hashem1359
۱۳۸۹/۰۱/۰۷, ۰۹:۵۲
مهمترین وظیفه زن تمکین کردن زن به خواسته های جنسی مرد است واین در اولویت اول قرار داره .وبعد سایر موارد .چون که یکی از موارد اصلی انسجام خانواده همین مورده.

کیمیاگر
۱۳۸۹/۰۱/۰۷, ۱۰:۰۰
مهمترین وظیفه زن تمکین کردن زن به خواسته های جنسی مرد است واین در اولویت اول قرار داره .وبعد سایر موارد .چون که یکی از موارد اصلی انسجام خانواده همین مورده.

بله ... ولی برای افرادی که در دوره قبل ازدواج هیچ تهذیبی نداشته اند میشه مهمترین ! ولی کسی که تهذیب نفس کنه و قبل ازدواج آلوده به گناه نباشه مهمترین وظیفه ی زن میشه پاک زندگی کردنه خود زن ! یعنی اینکه رسیدن به کمال میشه هدف مرد و نه تکمین جنسی ... بیشتر در رام کردنه نفست پیش برو به حرفم می رسی دوست گرامی ، اینقدر هم که شما فکر می کنید نیاز جنسی اساسی نیست ... نیاز رسیدن به کمال و نیاز عاطفی و روحی قوی تر و پایدارتره.

hashem1359
۱۳۸۹/۰۱/۰۷, ۱۰:۰۸
نظر شما منطقیه ولی یک نکته اینکه وقتی که رابطه زن ومرد در امور جنسی گرم نباشه و از همدیگه راضی نشوند مسلما این باعث اختلافهایی در بین انها میشه وتاثیر بر اخلاق طرفین میذاره وبه همین خاطر مرد مجبور میشه ارتباط جنسی با دیگران برقرار کنه .100 درصد امور جنسی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد در بهبود روابط گرم خانواده ..

کیمیاگر
۱۳۸۹/۰۱/۰۷, ۱۰:۲۶
نظر شما منطقیه ولی یک نکته اینکه وقتی که رابطه زن ومرد در امور جنسی گرم نباشه و از همدیگه راضی نشوند مسلما این باعث اختلافهایی در بین انها میشه وتاثیر بر اخلاق طرفین میذاره وبه همین خاطر مرد مجبور میشه ارتباط جنسی با دیگران برقرار کنه .100 درصد امور جنسی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد در بهبود روابط گرم خانواده ..

بر منکرش صلوات ... ولی شما اگر در تهذیب نفس تلاش کنید و به خدا ثابت کنی که بنده ی خوبی می خوای باشی و از نفسانیات حرام بگذری خدا صبر بیشتری در این مساله بهت میده و اینکه عقل شما رو در مورد انتخاب همسر بالاتر میبره و با پیدا کردن اخلاق نیکو از پی همون تهذیب نفس که گفتم کاری می کنه که همسری مطابق همون روحیات شما نصبیتون بشه ... و خود تهذیب نفس فواید زیادی داره که تا شما این راه رو نری نمی دونی فقط دوری از گناه نیست فایده اش ، فایده های زیاد دیگه هم داره و اینکه راه درست برقرار کردن رابطه ی جنسی رو هم بهت یاد میده ( خود خدا ) ، چون هر دختر سالمی اگر دچار گناه استمناء نباشه مثله شما نیاز به این رابطه داره ! مشکلی پیش نمیاد ، نگران نباشید فقط از گناه دوری کنید و همسری رو از خدا بخواید به شما بده که 1. مورد رضایت خودش ( خدا ) 2. مورد پسند شما ( از تمایلات حلال ) باشه.

مونس
۱۳۸۹/۰۱/۰۷, ۱۵:۳۵
اندیشه مراجعت به خانه ورسیدن به همسر پر مهر ومحبت میتواند بسیاری از استرس های مرد را از بین ببرد.

مونس
۱۳۸۹/۰۱/۰۹, ۰۸:۳۱
شادتر بودن زن ،به مرد کمک میکند تا بیشتر در خدمت زنش قرار گیرد ، مرد،اعتبار شادی را به خودش میدهد.

مونس
۱۳۸۹/۰۱/۰۹, ۰۸:۳۱
برای مرد،مورد نیاز نبودن،مرگ تدریجی است.

حقیقت
۱۳۸۹/۰۱/۰۹, ۰۹:۳۷
مرد مثل باطری ماشین میمونه

میتونه شمارو روشن کنه اما اگر شما این باطری رو شارژ نکنی و مثل یک دینام لطف متقابل انجام ندی ممکن

هست این باطری تمام بشه و با کسی دیگر شارژ بشه

خودم(به افتخااااااااااااارششششششش شششششش :Orange (6):)

مرمر2
۱۳۸۹/۰۱/۰۹, ۱۷:۲۰
ما سوادمون نم داره مهندس

حقیقت
۱۳۸۹/۰۱/۰۹, ۱۸:۰۷
ما سوادمون نم داره مهندس

اتفاقا سواد شما خوبه

همین که میگید نم داره نشان میده خوبه

زیرا که خاصیت دهم یک مومن آن است که بگوید همه از من پرهیزکارترند
(حضرت محمد که سلام خدا بر او باد)

مونس
۱۳۸۹/۰۱/۱۵, ۰۹:۴۰
زن نباید حرفی بزند که شوهرش احساس کند که آدم بدی است.برای حمایت از مرد،زن باید از شوهرش حمایت مهر آمیز بکند وهرگز در نقش مادر او ظاهر نشود و در صدد آموزش او نباشد که پسر خوبی باشد.

king81
۱۳۸۹/۰۱/۱۵, ۱۹:۲۷
مرد مثل باطری ماشین میمونه

میتونه شمارو روشن کنه اما اگر شما این باطری رو شارژ نکنی و مثل یک دینام لطف متقابل انجام ندی ممکن

هست این باطری تمام بشه و با کسی دیگر شارژ بشه

)

هر کسی میتونه با شارژ کس دیگه ای شارژ بشه چه مرد و چه زن .... البته اون موقع دیکه کس نیست یک ادم هر جایی است . خوب اون هم معلومه چه ارزشی داره ....

ادمیت رو تعطیل کردین همش خلاصه شدین تو شهوت....یه پله پایین تر از حیوون.........مگه شماها خدا رو قبول ندارین من که شک دارم شماها خدا را قبول داشته باشید.

شما بگو در چه مرحله ای از توحید و اعتقاد به خداوند هستی که در مورد اعتقاد اشخاص به خداوند اظهار نظر میکنی ؟؟؟؟؟
ما که اینطور دم خدا میزنی چطور به خودت اجازه میدی که در مورد ایمان اشخاص اضهار نظر کنی ؟؟؟
شما نمیدونی شاید یکی ایمانش خیلی از من و شما و کسانی که ادعای ایمان میکنن بیشتر باشه و در نزد خداوند عزیزتر باشه ؟؟؟؟؟؟

کیمیاگر
۱۳۸۹/۰۱/۱۵, ۱۹:۴۷
سلام به همگی

چی میگید شماها اعصاب ملت رو خورد کردین؟؟؟؟؟؟؟
اگه دست من بود از دم اخراجتون میکردم برای بقیه هم عبرت باشه
یه مدت همش تو سایت همین بحث مزخرف هستش. دیگه حال ادم از جنس مخالف بد میشه.
ادمیت رو تعطیل کردین همش خلاصه شدین تو شهوت....یه پله پایین تر از حیوون.........مگه شماها خدا رو قبول ندارین من که شک دارم شماها خدا را قبول داشته باشید.
همین کارا را را کردین که وضعیت یه جامعه ی مسلمون به این زشتی و ................ کشیده شده.
اینقدر عصبیم که دوستدارم همه رو بگم ولی حیف که مثل شماها نیستم.
غریب گرامی شما هم دیگه نذار پیاما رو یه جا بذار که هر چیزی نتونه بخونه .

سلام،

در اين پست ها جناب: ghareeb از رابطه ي عاطفي صحبت کردن و نه شهوت! شما کجا رو خوندين؟ درسته که صحبت در مورد اين مسائل زياده ولي کسي عمل نميکنه! از جناب:ghareeb هم که کاربري خانم هستند بايد تشکر کرد که در آئين همسرداري که سخت ترين و با ارزش ترين کارهاست داره مطلب مي گذاره ... اگر خوندن مطلبي در مورد رابطه ي درست با همسر شما رو پائين تر از حيون مياره خب نخونيد چرا عصباني ميشيد؟ آمار طلاق رو نگاه کنید ، بیشترش اختلافات ریشه در رفتار نادرست در همسرداری داره... ان شاالله شما جزء نیکان باشید و مثل بنده از روسیاهان نباشید.

افتابگردان
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۰۹:۱۲
هر کسی میتونه با شارژ کس دیگه ای شارژ بشه چه مرد و چه زن .... البته اون موقع دیکه کس نیست یک ادم هر جایی است . خوب اون هم معلومه چه ارزشی داره ....

شما بگو در چه مرحله ای از توحید و اعتقاد به خداوند هستی که در مورد اعتقاد اشخاص به خداوند اظهار نظر میکنی ؟؟؟؟؟
ما که اینطور دم خدا میزنی چطور به خودت اجازه میدی که در مورد ایمان اشخاص اضهار نظر کنی ؟؟؟
شما نمیدونی شاید یکی ایمانش خیلی از من و شما و کسانی که ادعای ایمان میکنن بیشتر باشه و در نزد خداوند عزیزتر باشه ؟؟؟؟؟؟

سلام جناب

اقا جون من اصلا کافرم حرفیه؟؟؟؟
بعدشم من کی اب و تاب دار درمورد خدا حرف زدم؟؟؟؟؟؟

افتابگردان
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۰۹:۱۸
سلام،

در اين پست ها جناب: Ghareeb از رابطه ي عاطفي صحبت کردن و نه شهوت! شما کجا رو خوندين؟ درسته که صحبت در مورد اين مسائل زياده ولي کسي عمل نميکنه! از جناب:ghareeb هم که کاربري خانم هستند بايد تشکر کرد که در آئين همسرداري که سخت ترين و با ارزش ترين کارهاست داره مطلب مي گذاره ... اگر خوندن مطلبي در مورد رابطه ي درست با همسر شما رو پائين تر از حيون مياره خب نخونيد چرا عصباني ميشيد؟ آمار طلاق رو نگاه کنید ، بیشترش اختلافات ریشه در رفتار نادرست در همسرداری داره... ان شاالله شما جزء نیکان باشید و مثل بنده از روسیاهان نباشید.

سلام فقیر گرامی
بزرگوار مثل اینکه متوجه ی حرفای من نشدی شما.
اخه من که درمورد حرفای خانم غریب عصبانی نشدم گرامی. من درمورد حرفای بعضی افراد دیگه بود که عصبی شدم که اگه دقت میکردید متوجه میشدید.
بعدشم اگه دقت کرده باشید گفتم دیگه نذارن چون هر کسی و هر چیزی لیاقت شنیدن این حرفا رو نداره.

MAJID COMON
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۱۰:۰۷
سلام به همگی

چی میگید شماها اعصاب ملت رو خورد کردین؟؟؟؟؟؟؟
اگه دست من بود از دم اخراجتون میکردم برای بقیه هم عبرت باشه
یه مدت همش تو سایت همین بحث مزخرف هستش. دیگه حال ادم از جنس مخالف بد میشه.
همین کارا را را کردین که وضعیت یه جامعه ی مسلمون به این زشتی و ................ کشیده شده.
اینقدر عصبیم که دوستدارم همه رو بگم ولی حیف که مثل شماها نیستم.
غریب گرامی شما هم دیگه نذار پیاما رو یه جا بذار که هر چیزی نتونه بخونه .
کاربر گرامی آفتاب گردان
اینجا هیچ حرف ناپسندی رد و بدل نشده این بندگان خدا را مورد تهاجم قرار دادین
حفظ تعادل از همه چیز بهتر است اگر در جامعه مشکل داریم چرا به این افراد متدین حمله میکنید شاید اگر از همان ابتدا هم در جامعه هر چیز حدتعادل را داشت اینگونه جامعه به هجمه فرهنگی پاسخ بلی نمیداد.

افتابگردان
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۱۰:۲۷
مثل اینکه هیچ کس متوجه نمیشه.
دیگه خودتونو به زحمت نندازین من پستمو حذف کردم.
هر طور راحتید.ما که رفتیم.

MAJID COMON
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۱۱:۰۱
مثل اینکه هیچ کس متوجه نمیشه.
دیگه خودتونو به زحمت نندازین من پستمو حذف کردم.
هر طور راحتید.ما که رفتیم.
ببینید فقط تشبیهی که یکی از آقایون بکار برده و بی دقتی کرده جالب نیست ولی در کل اگه جایی احساس میکنید به حرفتون به اندازه لازم توجه نمیشه که اینطور نیست باید اگه یقین داری اعتقادت درسته سماجت کنی .در هر حال از ما نرنجید خواهر محترم

roshani
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۱۵:۱۶
با سلام خدمت همه دوستان خوب و آگاه و بعضی هم عصبانی و بعضی هم صبور

اولا وقتی موضوع میشه "آن چه زنها باید درباره مردها بدونن" اصطلاح زن و مرد خیلی عامه. یه وقتی منظور همه زنها و مردهان، چه مجرد چه متاهل. این یعنی طرفین در باب هم و از روحیات و خصوصیات هم اگاهی داشته باشن. یه وقت هم منظور از زن و مرد یعنی دو تا همسر، یعنی زن و شوهرش. این فقط درباره متاهلها صدق میکنه. فکر میکنم منظور اصلی این موضوع در اینجا همون همسرها باشه. یعنی ایین همسر داری و اگاهی ای که زن و مرد (در یک خانواده) باید از هم داشته باشن.
وقتی در این باره صحبت میکنیم، نبایست همه چیز رو به خواسته ها و انتظارات برگردونیم. مثلا این که بگیم مرد چنین انتظاری داره و ... یا این که زن باید تمکین کنه و ... . همه چیز زندگی رو نمیشه به انتظارات برگردوند چون ممکنه انتظارات بیش از حدی باشن یا حتی درست نباشن. لذا در اصلاح جمله اول این بخش باید بگیم زن بهتره از انتظارات مردش حمایت کنه نه حتما تایید و تصدیق کنه و ازش راضی باشه. ممکنه کارهای درستی نباشه.حمایت اینه که به کارش توجه میکنه و بهشون اهمیت میده. اگه خوب باشن شادی میکنه اگه نه سعی میکنه به طور محبت امیز رفع مشکل کنه. یا این که نادیده انگاشتن اشتباهات، راه نفوذ به قلب نیست، گاهی وقتا یک اشتباه ممکنه به ضرر همه زندگی تمام بشه. بلکه گذشتن از اشتباه، اگه ضرری نداره، و کمک محبت امیز به اصلاح اشتباه، اگه اشتباه مضری باشه، بهترین راه نفوذ به قلبه.
مطلب دیگه اینه که همه چیز در زندگی خانوادگی و در همه ارتباطات انسانی، دوطرفه هستش. خیلی زا این چیزایی که ما درباره وضعیت مرد میگیم درباره زن هم صدق میکنه. مثل مسئله تمکین، مسئله شادی، محبت، گذشت، حمایت،

در کل، به خصوص از نظر ما، کامل کردن مرد و رفع نیازهای روحی او، مهمترین کاریه که زن میتونه تو خانواده انجام بده. در احادیث ما بسیار اشاره شده به این که اگر زن میخواد به عنوان یک همسر خوب، اموری رو در خانه وظیفه خودش بدونه بهتره به اینا توجه داشته باشه که بخشی مربوط به حقوق همسر، برخی مربوط به قوام زندگی، برخی مربوط به اینده و غیره هستش: مثل تمکین، حفظ اموال، حفظ ابرو، تربیت نسل خوب، و ... .
به طور خاص هم یکی از مهمترین کاری که یک زن میتونه در ایین همسر داری خودش انجام بده و حتما نتیجه خوب اون رو هم میبینه، مسئله عزیز و بزرگ داشتن مرد هستش در همه جا این که به مرد بفهمونه که زنش دوستش داره، بهش نیاز داره، بهش وابسته هستش، بهش وفاداره و وضعیتش براش مهمه. در مقابل، مرد هم وظایف مشابه و مخصوص داره.
امیدوارم مفید واقع بشه. ببخشید اگه زیادی حرف زدم.

زهرا باباصفري
۱۳۸۹/۰۱/۱۷, ۱۸:۱۰
با سلام چه خوب می شد به جای ناسازگاری طرفین ( زن وشوهر ) هر کدام وظیفه خود می دانستند چگونه باهم برخورد کنند که هم خدا را خوش بیاد وهم بنده را و بدانند آنها بر هم امانت الهی هستند ونسل آنها هم تقلید می کنند پس باید بگویند خدا بیامرزد والدین ما را که چگونه خوب بودن خوب دیدن را به ما یاد دادند . در هر حال مشکلات هست وانسان بدین وسیله امتحان می شود . ای کاش اینقدر که به خوراک وپوشاک فرزندان اهمیت می دادیم راه زندگی را هم نشان می دادیم

مونس
۱۳۸۹/۰۲/۱۳, ۱۰:۰۵
مردها برای رهایی از اضطراب مسابقه فوتبال تماشا میکنند. :Moshtagh:
اظطراب=اضطراب:Labkhand:

سلمان فارسی
۱۳۸۹/۰۲/۱۳, ۱۱:۳۰
با سلام خدمت تمام كاربران
آنچه زنها بايد درمورد مردها بدانند اينكه مردها يك فرشته مي خواهن كه در كنارشون زندگي كنند؟؟؟زن بايد خودش را با مرد زندگيش تطبيق بده؟زن ومرد بايد براي رسيدن همديگر به تكامل تلاش كنند.رسيدن به كمال غايت هر دو نفر است؟؟؟اطاعت زن از شوهر واجبه؟؟؟چطور واجبه؟؟؟مرد در زندگي روزانه يك چيز هائي را ميدونه كه زن به خاطر روحيه لطيف ومهربان گونه خود نبايد اين جور چيزها رابدونه چون به روحيش لطمه شديد مي خوره؟؟؟زن هم بايد به شوهرش اعتماد كنه توي اين چند سال بايد ديگه رفتار شوهرش را بدونه كه حتما يك چيزي هست كه به ضرر من است ونمي خواهد بگه چون مي ترسه من ناراحت بشم(آفرين به اين زن)بابا جون كلام اينكه به همسرتان يعني فرشته خوشبختي خونتون بايد فقط يك كار براش انجام بدهيد""محبت ،محبت،محبت،هميشه به خانومتون بگيد خانوم طلا،عسل خانوم،فرشته خوشبختي من،اميد من،ريحانه من،عشق من،جيگر طلا،دوستت دارم به اندازه همه دنيا(ديگه بيشتر نمي گم چون بدآموزي داره)آن وقت ببين خانم خونه برات چكار مي كنه؟؟؟شما محبت كن محبت مي بيني،شما عشق بورز همسرت عاشقت ميشه؟؟؟
چيه حسوديتون ميشه آدم به همسرش بكه دوستت دارم؟؟؟

سلمان فارسی
۱۳۸۹/۰۲/۱۳, ۱۱:۳۳
بله ... ولی برای افرادی که در دوره قبل ازدواج هیچ تهذیبی نداشته اند میشه مهمترین ! ولی کسی که تهذیب نفس کنه و قبل ازدواج آلوده به گناه نباشه مهمترین وظیفه ی زن میشه پاک زندگی کردنه خود زن ! یعنی اینکه رسیدن به کمال میشه هدف مرد و نه تکمین جنسی ... بیشتر در رام کردنه نفست پیش برو به حرفم می رسی دوست گرامی ، اینقدر هم که شما فکر می کنید نیاز جنسی اساسی نیست ... نیاز رسیدن به کمال و نیاز عاطفی و روحی قوی تر و پایدارتره.

بارك الله من هم با شما هدف از ازدواج واين مسائل رسيدن به كمال ونياز هاي عاطفي وروحي وقوي تر وپايدارتره

صهبا سروش
۱۳۸۹/۰۶/۰۴, ۱۹:۴۱
یک نکته ی مهم دیگه اینه که سعی کنید تا اونجا که میتونید بد خانواده ی شوهرو جلوش نگید به خصوص مادرشونو چون به مرور زمان باعث میشه که نسبت به شما هم بدبین بشه پیشنهاد ما اینه که اگه حتی یه برخوردی هم دیدید و ناراحتتون کرد به مشاور مراجه کنید چون یک انسان کامل و شخص سوم که نه روی شما و شوهرتون تعصب داره خیلی میتونه کمک کنه.