PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربر نمونه کانون

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۱/۳۰, ۱۵:۱۳
با سلام

ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها خدمت همه پاسخگویان ، خادمین و کاربران فهمیم کانون گفتمان قرآن با توجه به قولی که قبلا خدمت دوستان در مورد انتخاب کاربر نمونه کانون داده بودیم انشاء الله از این به بعد 30 هر ماه کاربر نمونه آن ماه را معرفی خواهیم نمود ( اولین کاربر نمونه 30اردیبهشت معرفی خواهد شد )

قوانين و مقررات انتخاب كاربر نمونه

شرايط منتخب

1) رعايت و احترام به قوانين حاكم بر كانون گفتمان قران.
2) فعاليتي در خور توجه و قابل قبولي در طول ماه از ايشان شاهد باشیم
3)ارائه مطالب مفید در پستهای ارسالی ، که مورد استفاده بقيه كاربران كانون نيزباشد
4) در حفظ صمیمیت و دوستی و آرامش محيط قرانی سایت با رعایتادب سهیم باشد

نحوه انتخاب كاربر نمونه

1) کاربر نمونه در پايان هر ماه از طريق معرفي خادمين قراني انجمن هاي مختلف انتخاب خواهد شد
2) بعد از تائید کاندیداهای اعلام شده توسط خادمین انجمن ها مبنی بر داشتن شرایط اولیه توسط منذر در بخش مدیریت سایت موضوعی ایجاد خواهد شد تحت عنوان نظر سنجی انتخاب کاربر نمونه ومدیر سایت و هر کدام از خادمین انجمن ها وهمکاران مدیر سایت و پاسخگویان و خادمین کتابخانه و گالری حق رای خواهند داشت
3) ازبين كاربران معرفي شده 3 نفر برتر توسط خادمين محترم قران براي راي نهايي توسط ساير كاربران محترم معرفي مي شوند و كاربران محترم مي توانند به مدت 48 ساعت به صورت پيام خصوصي راي خود را به مسئول تاپيك اعلام نمايند

كاربرنمونه از چه گروهي انتخاب مي شود؟

- كاربرنمونه از بين كليه كاربران كانون به غیر از مدیر سایت ، همکار مدیر سایت ، همکار تدوین ، پاسخگویان ، خادمین انجمن ها و آیدی های خادم گالری ،‏‏‏‏خادم کتابخانه و خادم قرآني نشريات الكترونيك که آیدیشان مشکی است انتخاب مي شود.

امتيازات كاربر نمونه

1) آیدی كاربر نمونه به مدت يك ماه به رنگ مخصوص كاربر نمونه به شرط عدم انجام تخلف در آن ماه تغيير ميابد.
2) عنوان كاربر نمونه به مدت يك ماه جايگزين عنوان قبلي كاربر مورد نظرخواهدشد
3) در صورتی که کاربری بتواند سه بار عنوان کاربر نمونه را کسب نماید هدیه ای قرآنی خدمتشان ارسال خواهد شد

ضمنا از خادم محترم بخش ترجمه و تفسیر " آیدی کاربری مجیب " پذیرفته اند که مسئولیت پیگیری و به سر انجام رساندن انتخاب کاربر نمونه رو به عهده داشته باشند که از این بابت از ایشان تشکر می کنم و انشاء الله همه در این انتخاب با توجه به قوانین اعلام شده یاری فرمایند

التماس دعا

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۱/۳۰, ۱۶:۲۹
با سلام
خداییش فکر ما هم باشید.اگه بخواهیم قسمت هایی را که به ما واگذار نمودند را همیشه در اختیار داشته باشیم دیگه جایی برای نظر دادن به بحث ها نداریم.
به هر حال فکر خیلی خوبیه
انشاالله که موفق باشید
یا حق

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۱/۳۰, ۲۰:۰۰
سلام وخسته نباشید
خب پس بلاخره قرار این کاربر نمونه انتخاب شه........................
چه قدر خوب..................
ما منتظریم
البته شکی نیست همه به نوعی نمونه اند
انشالله تو زندگی هم نمونه باشیم
یا علی(ع)

:.مهدی.:
۱۳۸۹/۰۱/۳۱, ۱۱:۱۲
من هم خودمو کاندید میکنم ، هر کی به من رای بده شام مفصلی در انتظارشه

:ghaza:

مجیب
۱۳۸۹/۰۱/۳۱, ۱۳:۰۵
عرض سلام خدمت همه دوستان:Rose:

بزرگواران بايد خدمتتون عرض كنم اولين دوره انتخاب كاربر نمونه پايان ارديبهشت ماه هست، (البته همه دوستان يه جورايي نمونه هستند) و فرصت كافي در اختيار همه بزرگواران هست كه انشاا... به عنوان يكي از كانديداهاي اولين دوره انتخاب بشن:Rose::Rose::Rose:

شرايط منتخب

3)ارائه مطالب مفید در پستهای ارسالی ، که مورد استفاده بقيه كاربران كانون نيزباشد

ا

!Deli
۱۳۸۹/۰۱/۳۱, ۱۳:۱۷
حله

اینم حله

اینکه خوراک خودمه:biggrin:

http://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/9.gif
....
این پست فقط جنبه اطلاع رسانی داشت "ریا نشه" اصلا خوشم نمیادhttp://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/68.gif

zeynab
۱۳۸۹/۰۱/۳۱, ۱۶:۲۴
منم در نظر داشته باشید http://www.pic4ever.com/images/7165.gifچند روزه بچه ی خوبی شدم به موقع میام به موقع میرم... سرمم به کار خودمه http://www.pic4ever.com/images/reading.gif

iranproud
۱۳۸۹/۰۱/۳۱, ۱۹:۴۳

- كاربرنمونه از بين كليه كاربران كانون به غیر از مدیر سایت ، همکار مدیر سایت ، همکار تدوین ، پاسخگویان ، خادمین انجمن ها و آیدی های خادم گالری و خادم کتابخانه که آیدیشان مشکی است انتخاب مي شود.

:geryeh:

مجیب
۱۳۸۹/۰۱/۳۱, ۱۹:۵۳
[/CENTER]
[/CENTER]

دیگه رئیس بودن همیشه حسن به حساب نمی یاد یه موقع هام محدودیته :Labkhand:
اما غصه نخورید عوضش شما هم می تونید کاندیداهارو معرفی کنید و رای اولیه رو بهشون بدید :Ealam:
قابل توجه دوستان، از این به بعد بیشتر هوای:Rose::Rose: سرکار ایران :Rose::Rose:رو داشته باشید:doosti:

مسلمان ایرانی
۱۳۸۹/۰۱/۳۱, ۲۰:۲۰
به من رأی ندید. اگرم رأی دادید عواقبش گردن خودتونه. :lol:

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۲/۰۱, ۱۷:۱۲
[/CENTER]
[/CENTER]

ایران جون منم جزو کسایی حساب میشم که کاربر نمونه نمیشیم؟:dokhtar:
اگه اینطوره بگو میخوام مجلس عزا راه بندازم

اصلا خودتو ناراحت نکن به خاطر این ما انتخاب نمیشیم چون همیشه نمونه ایم:Labkhand::paridan::ghonche:

iranproud
۱۳۸۹/۰۲/۰۱, ۱۷:۲۴

اصلا خودتو ناراحت نکن به خاطر این ما انتخاب نمیشیم چون همیشه نمونه ایم:Labkhand::paridan::ghonche:

نخیر شما این شانس رو دارین که جز کاربران نمونه باشین

مجیب
۱۳۸۹/۰۲/۰۱, ۲۰:۴۹

نه سرکار اباصالح المهدی شما می تونید کاربر نمونه باشید( البته الانم هستیدا:Mohabbat:)
از بين كليه كاربران كانون به غیر از مدیر سایت ، همکار مدیر سایت ، همکار تدوین ، پاسخگویان ، خادمین انجمن ها و آیدی های خادم گالری و خادم کتابخانه که آیدیشان مشکی است انتخاب مي شود.

Behrooz_313
۱۳۸۹/۰۲/۰۲, ۰۰:۰۰
nامین پست.....
به نظر من کاربر نمونه و کسی که هم قوانین سایت رو رعایت کرد و هم بدون چشم داشت فعالیت کرد و همیشه در جهت صمیمیت سایت تلاش کرد و...الان کسی نیست جز سرکار ایرانپرود....
اینو کسی داره میگه که روزی حداقا 5 ساعت تو کانون بود
و از نزدیک فعهالیتهای ایشونو دیده بود
قرار نبود دیگه پست بزنم
اما دیدم نمک نشناسیه اینو نگم
پس بی زحمت این یه ایدی مشکی با بقیه فرق میکنه
البته ما که بی مهری از این سایت کم ندیدیم ولی خدا کنه سر ایشون نیاد
و اگر ایشون نشد با توجه به ...بگذریم
به نظر من کسانی مثل سرکار مجیب ...جناب طارق ...و...خلاصه این کانون نمونه کم نداره ادم کدومو بگه؟
خدانگهدار همتون حتی اونی که ازش ناراحتم
یا علی(ع)

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۲/۰۲, ۱۵:۲۱
نه سرکار اباصالح المهدی شما می تونید کاربر نمونه باشید( البته الانم هستیدا:mohabbat:)
از بين كليه كاربران كانون به غیر از مدیر سایت ، همکار مدیر سایت ، همکار تدوین ، پاسخگویان ، خادمین انجمن ها و آیدی های خادم گالری و خادم کتابخانه که آیدیشان مشکی است انتخاب مي شود.

مجیب جون خادمین انجمنا چه رنگین ؟

حقیقت
۱۳۸۹/۰۲/۰۲, ۱۶:۰۲
آیا می دانید درصد احتمال برنده شدن من نسبت به کسی که تنها یک اسم را اختیار کرده چقدر است؟

134 اسم به یک اسم :nishkand:

مجیب
۱۳۸۹/۰۲/۰۲, ۱۸:۱۰
مجیب جون خادمین انجمنا چه رنگین ؟

خادمین انجمن ها همه رنگ مشکی هستند ( این عزیزان همه نمونه بودند که شدن خادم انجمن، حالا از دور مسابقه رفتن کنار :Rose:)

از میان بقیه آیدی رنگی ها فقط خادمین بخش ها که رنگشون بنفشه می تونن در کنار بقیه دوستان کانون در این انتخابات شرکت کنن:Rose:

مجیب
۱۳۸۹/۰۲/۰۲, ۱۸:۱۳
آیا می دانید درصد احتمال برنده شدن من نسبت به کسی که تنها یک اسم را اختیار کرده چقدر است؟

134 اسم به یک اسم :nishkand:

مگه به تعداد اسمه :Gig: گردونه که نیست ازش یه اسم در بیاد.
شرایط داره بزرگوار (به پست اول یه سر بزنید)

سیاوش عشق
۱۳۸۹/۰۲/۰۳, ۰۹:۲۸
عجب تاپیک جالبیه
جلل خالق.
خوبه انشاالله موفق باشید در کارتو (برنامه کودک)
.........
اول بگید کاربرای خوب باید چه ملاکایی داشته باشه.
همونطور که قبلنا در پست..... عرض کرده بوده.
کاربر نمونه رو باید مدیرای محترم یه کم به خودشون زحمت بدن و انتخاب کنن.
به چند دلیل....خب دلیلا رو مدیر محترم میدونه و خونده(البته اگه یادش باشه)
اگه همونجوری عمل بشه علاوه بر کاربر برتر ، مدیر برتر رو هم می تونید بسلامتی انتخاب کنید و خیالتون راحت.
اینجوری می تونید بفهمید مدیرا چقد در کارشون حرفه ای هستن
در پناه یزدان

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۲/۰۳, ۱۶:۲۴
با سلام

1) همانگونه كه در پست قبلي عرض كرده بودم تمام آيدي هاي مشكي از انتخاب به عنوان كاربر نمونه مستثناء هستند آيدي خادم قرآني نشريات الكترونيك هم ويرايش و اضافه شد

2) از همه دوستان انتظار ميرود با توجه به جدي بودن اين موضوع فقط چنانچه سوالي در زمينه انتخاب كاربر نمونه داشتند مطرح نمايند و از شوخي ‏‏‏‎‏,طعنه و همچنين نام آوردن از كاربران ديگر به عنوان كاربر نمونه و ... خودداري نمايند. بي شك پستهاي كه حاوي اينگونه مطالب باشد حذف خواهند شد

التماس دعا

iranproud
۱۳۸۹/۰۲/۱۷, ۰۶:۵۲
سلام خانم مجیب:Mohabbat:
چه خبر از کاربر نمونه؟:Gig:

:goleroz:

مجنون
۱۳۸۹/۰۲/۱۷, ۱۰:۵۸
کاربر نمونه ی سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونستید؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا منم دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!:ghash::hamdel:
شوخی بود.
امیدوارم شخص لایق انتخاب بشه و حق به حق دار برسه:hamdel::Gol::Rose:

مجیب
۱۳۸۹/۰۲/۱۷, ۱۲:۵۸
سلام خانم مجیب:Mohabbat:
چه خبر از کاربر نمونه؟:Gig:

عرض سلام:Rose:
خبر سلامتی:Mohabbat:
انشاا... سعی می کنیم تا چند روز مونده به پایان ماه 3 نفر برگزیده خادمین و اساتید بزرگوار پاسخگو را خدمت دوستان معرفی کنیم تا دوستان عزیز کانون در نظر سنجی شرکت کنند و در نهایت کاربر نمونه را خودشون انتخاب کنند تا در روز 30/2/89 اولین کاربر نمونه معرفی بشه، (بماند که همه دوستان نمونه هستند:Rose:)

khaleghifar78
۱۳۸۹/۰۲/۱۷, ۱۵:۵۶
سلام
آرزوي موفقيت مي كنم براي همه.پيشاپيش هم به كساني كه انتخاب ميشن تبريك مي گم.
يا حق:Labkhand:

belher2
۱۳۸۹/۰۲/۱۹, ۱۳:۲۸
بنام خدا.من پيشنهاد ميكنم يكسري معيار هائي براي اين عزيزان قبلا توسط مديران ارشد براي اگاهي افرادي از قبيل بنده حقيرارائه بشه تا بدونيم چي چيزائي مهمه.

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۲/۱۹, ۱۳:۳۰
سلام وخسته نباشید
این 3 تا کاندیدو کی معرفی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
موفق باشید
یا علی(ع)

belher2
۱۳۸۹/۰۲/۱۹, ۱۳:۵۳
اگه كانديد معرفي بشه كه انتخابم ميشه!بهتره به جاي سه كانديد لااقل10 كانديد معرفي بشه!اين كه نشد اعضاءسالاري!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مجیب
۱۳۸۹/۰۲/۱۹, ۱۳:۵۷
بنام خدا.من پيشنهاد ميكنم يكسري معيار هائي براي اين عزيزان قبلا توسط مديران ارشد براي اگاهي افرادي از قبيل بنده حقيرارائه بشه تا بدونيم چي چيزائي مهمه.

بزرگوار در پست اول تاپيك كليات منتخب بيان شده :Rose::Rose:

مجیب
۱۳۸۹/۰۲/۱۹, ۱۴:۰۶
سلام وخسته نباشید
این 3 تا کاندیدو کی معرفی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
موفق باشید
یا علی(ع)

تا چند روز آينده انشاا... اعلام مي كنيم :Rose:

ابو محمد
۱۳۸۹/۰۲/۲۲, ۰۰:۰۹
با سلام
یکی از احتمالاتی که جای تأمل و تدقیق داره اینه که:
ممکنه انتخاب کاربر نمونه باعث بعضی رقابتهای منفی و ایجاد زمینه حسادت و دلگیری بین کاربران بشه.
بنظر من همه کاربرای ما نمونه هستند در نوع خودشون .
حتی امثال خردبین هم در نوع خودشون نمونه و منحصر به فرد هستند.
چه برسه به بقیه بچه های خوب کانون.
فکر میکنم خیلی نیاز به انتخاب کاربر نمونه نداشته باشیم.

مجیب
۱۳۸۹/۰۲/۲۲, ۰۷:۴۸
با سلام
ممکنه انتخاب کاربر نمونه باعث بعضی رقابتهای منفی و ایجاد زمینه حسادت و دلگیری بین کاربران بشه.

فرمايش شما كاملا درسته ، اصولا كسي كه بين اينهمه محيط رنگارنگ نت اينجارو انتخاب مي كنه لطف خدا شامل حالش بوده، و همه جوره نمونه هست:Rose:
اما اين خواسته خوده دوستان كانون بوده كه هر ماه يكنفر به عنوان كاربر نمونه انتخاب بشه، از طرف ديگه هم مطمئنا ظرفيت دوستان بالاتر از اين حرفاست كه خدايي نكرده بخواهند احساس نا خوشايندي نسبت به منتخبين يا اشخاصي كه اين دوستان را كانديد مي كنن پيدا كنند
يه مورد ديگه هم معمولا در ابتدا هر قانونی، کم و کسری هایی هم داره ولی اصولا برای رسیدن به هدفی جز رفتن راه دیگه ایی وجود نداره ، بهتر اجازه بدیم که این حرکت آغاز بشه انشاا... در آینده نزدیک نواقصشم ( اگه داشته باشه ) با نظرات و پیشنهادات دوستان رفع می شه.
ممنون از احساس مسئولیتتون و فرمایشاتتون:Rose:

آساره
۱۳۸۹/۰۲/۲۳, ۱۰:۳۹
با سلام

کاملا موافقم!!

من که بی رودبایسی هیچ امیدی ندارم و توقع هم ندارم جزءگزینه ها باشم چون فقط ضایع میشم!

سیاوش عشق
۱۳۸۹/۰۲/۲۳, ۱۳:۰۰
با اجازه بنده نظرمو میگم البته نمیدونم گفته شده یا نه
1-چگونه کاربر برتر را انتخاب کنیم؟
مدیران ارشد انجمن ها در مدت یک ماه بر کار کاربران نظارت دارند و متون حک شده ی آنان را تا حد امکان بررسی کرده و بر اساس "کمیت و کیفیت" کاربری را که لیاقت برتر بودن را دارد را انتخاب کرده و به مدیر کل معرفی می کند.(یعنی مدیران ارشد هر انجمن،کاربری رو که بیشتر و بهتر در انجمن مورد نظرش فعالیت می کنه رو معرفی می کنه) در نتیجه به میزان انجمن های موجود ،کاربر برتر خواهیم داشت(البته این در صورتیست که مدیر انجمن،یک کاربر معرفی کند) اما اگر قرار باشد بر اساس توافق مدیر کل با مدیران ،چند کاربر معرفی شوند ،باز تعداد تغییر می یابد.
و کاربر برتر سایت از بین این کاربران انتخاب می شود که از او تقدیر خواهد شد.
2-چگونه مدیر برتر را انتخاب کنیم؟
منظور از مدیر ،آی دی های رنگیست (قرمز ،آبی ،مشکی و...)
مدیر کل با استناد به 1-نظارت مدیران بر انجمن ها 2-میزان پست های زده شده توسط مدیران 3-حضور مستمر مدیران در سایت 4-پاسخ به سوالات کاربران 5-تلاش برای آرام تر بودن جو سایت و....... مدیر برتر سایت را انتخاب می کند که از او نیز تقدیر خواهد شد.
***مزیت های این انتخابات:
*تشویق کاربران برای نگارش پست های بیشتر
*توجه کاربران به پستها و تلاش برای با محتواتر بودن پستهایشان
*تشویق مدیران و مشخص کردن خادمان واقعی برای نظارت بر سایت
*و...

ابو محمد
۱۳۸۹/۰۲/۲۴, ۱۷:۱۷
...هیچ امیدی ندارم و توقع هم ندارم جزءگزینه ها باشم چون فقط ضایع میشم!

اختیار دارید سرکار کیا کرد .این چه حرفیه؟!!
شما یقیناً جزو بهترین کاربران بودید که ما افتخار پیدا کردیم فعالیت شما رو بعنوان همکار در کنار خودمون شاهد باشیم.

ابو محمد
۱۳۸۹/۰۲/۲۴, ۱۷:۳۸
سلام علیکم

فرمايش شما كاملا درسته ، اصولا كسي كه بين اينهمه محيط رنگارنگ نت اينجارو انتخاب مي كنه لطف خدا شامل حالش بوده، و همه جوره نمونه هست:Rose:
اما ....

من که نفهمیدم از نظر شما ،نظر من درسته یا نه بالاخره؟!!!
اگه نادرسته چرا میفرمائید درسته؟
اگر هم درسته که چرا...؟

اما اين خواسته خوده دوستان كانون بوده كه هر ماه يكنفر به عنوان كاربر نمونه انتخاب بشه،
برای اینکه نظر کاربرها رو بتونیم بهتر دریافت کنیم میشه از یک نظر سنجی ساده به همراه بیان مزایا و معایب احتمالی این طرح،کمک بگیریم.

از طرف ديگه هم مطمئنا ظرفيت دوستان بالاتر از اين حرفاست كه خدايي نكرده بخواهند احساس نا خوشايندي نسبت به منتخبين يا اشخاصي كه اين دوستان را كانديد مي كنن پيدا كنند
بله اینکه میفرمائید ظرفیت دوستان بالا هست تا حدودی درسته.
اما نباید چشممون رو روی حقایق ببندیم.
چون اکثر قریب به اتفاق دوستان ظرفیت بالائی دارند.
ولی همه یکجور نیستند و عده ای هم ممکنه که ناخواسته دچار حسادت و ..بشوند.
بیان برخی مطالب مستلزم غیبت هست اما بنده فقط بصورت کلی و بدون نام بردن عرض میکنم که قبلاً شاهد مواردی بودیم که مسائل بسیار کوچکتر از این ایجاد حسادت کرده بود.
مثلاً اینکه چرا زیر پستهای فلان شخص تشکر زیاد میزنند و..
و این حسادتها حتی بعضی اوقات باعث میشد که در روند کاری کانون خللهایی ایجاد بشه.
فکر نمیکنم صلاح باشه این مطلب بیش از این باز بشه.

يه مورد ديگه هم معمولا در ابتدا هر قانونی، کم و کسری هایی هم داره ولی اصولا برای رسیدن به هدفی جز رفتن راه دیگه ایی وجود نداره ،
مطالبی که عرض کردم به اصل قضیه مربوط میشود و ارتباطی به کم و کاستی های احتمالی الان ندارد که بخواهد در طی مسیر برطرف بشود.

بهتر اجازه بدیم که این حرکت آغاز بشه انشاا...
البته علی الظاهر اجازه آغاز این حرکت در دستان من و امثال من نیست و تصمیم با بزرگترهای کانون هست.
بنده کوچکتر از آن هستم که بخواهم مانع آغاز این حرکت شوم.
اما آنچه را که بنظرم آمد از روی خیر خواهی برای مجموعه کانون،عرض کردم.

ممنون از احساس مسئولیتتون و فرمایشاتتون:Rose:
از لطف شما ممنونم.
امیدوارم که توانسته باشم این احساس رو به سایرین به هم انتقال داده باشم.
موفق باشید:Rose::Rose:

سیاوش عشق
۱۳۸۹/۰۲/۲۴, ۱۸:۲۱
به نام خدا
سلام به ابو محمد گرامی و دیگر دوستان
جناب ابو محمد من هم تا قسمتی با شما موافقم و اینکه گفتی همه ی دوستان در داشتن جنبه هم اندازه نیستند کاملا درسته
اما اگر بر اساس معیارهای سالم و خوب افراد انتخاب بشن دیگه جای تاملی باقی نمی مونه
باید در نظر داشت که در این سایت محتوای پستها خیلی مهم هست.(که محتوای پستها می تونه اخلاقیات فرد مورد نظر رو نیز بیان کنه)
اون جنبه ای که شما فرمودید رو باید افرادی داشته باشند که قصد اننتخاب کاربر برتر رو داند.
فکر نمی کنم انتخاب کاربر برتر مشلاتی رو بوجود بیاره بلکه انگیزه ی دو چندانی به کاربران میده
.....
اصلا چرا یه کاربر انتخاب بشه برای کاربر برتر؟
میشه بیشتر هم انتخاب کرد
مثلا 3 کاربر
5 کاربر و شاید هم بیشتر
یه کار دیگه که باعث میشه سوء تفاهم ها برطرف بشه اینه که بجای سخنان سربسته از حرفای واضح استفاده کنیم.
بعنوان مثال بجای اینکه مدیر کل با اختصار به حضور مفید کاربر مورد نظر اشاره کنه ، می تونه فعالیت و معیارهای ایشون رو به طور واضح و دقیق بنویسه تا هیچ جای بحثی باقی نمونه
.............
موفق باشید

تكرو
۱۳۸۹/۰۲/۲۴, ۱۸:۵۴
مي خواين كاربر نمونه انتخاب كنيد؟اينكه ديگه بحث نداره.من،كاربر به اين خوبي.يواش ميام يواش ميرم.كاريم به كسي ندارم.بي آزار و مهربونم كه هستم.ديگه چي ميخواين؟:solh::lol::Khandan:

بیست
۱۳۸۹/۰۲/۲۴, ۲۱:۱۴
مي خواين كاربر نمونه انتخاب كنيد؟اينكه ديگه بحث نداره.من،كاربر به اين خوبي.يواش ميام يواش ميرم.كاريم به كسي ندارم.بي آزار و مهربونم كه هستم.ديگه چي ميخواين؟:solh::lol::Khandan:
:Graphic (63)::Graphic (18):

آساره
۱۳۸۹/۰۲/۲۵, ۰۰:۲۳
اختیار دارید سرکار کیا کرد .این چه حرفیه؟!!
شما یقیناً جزو بهترین کاربران بودید که ما افتخار پیدا کردیم فعالیت شما رو بعنوان همکار در کنار خودمون شاهد باشیم.

جناب ابومحمد بیش از این منو شرمنده نکنید ...

من هیچ وقت بنده خوبی برای خدا نبودم چه برسه به ادمی که بخواد خادمی فران بکنه و نمونه بشه!باور کنید عینه حقیقته

parzadan
۱۳۸۹/۰۲/۲۵, ۰۶:۱۱
بسیار کار پسنده ای هست ممنون که مرا هم لایق کاربر نمونه شدن قرار میدهید:Hedye::Mohabbat:

belher2
۱۳۸۹/۰۲/۲۵, ۰۶:۲۴
با سلام

ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها خدمت همه پاسخگویان ، خادمین و کاربران فهمیم کانون گفتمان قرآن با توجه به قولی که قبلا خدمت دوستان در مورد انتخاب کاربر نمونه کانون داده بودیم انشاء الله از این به بعد 30 هر ماه کاربر نمونه آن ماه را معرفی خواهیم نمود ( اولین کاربر نمونه 30اردیبهشت معرفی خواهد شد )

شرايط منتخب

نحوه انتخاب كاربر نمونه

1) کاربر نمونه در پايان هر ماه از طريق معرفي خادمين قراني انجمن هاي مختلف انتخاب خواهد شد
2) بعد از تائید کاندیداهای اعلام شده توسط خادمین انجمن ها مبنی بر داشتن شرایط اولیه توسط منذر در بخش مدیریت سایت موضوعی ایجاد خواهد شد تحت عنوان نظر سنجی انتخاب کاربر نمونه ومدیر سایت و هر کدام از خادمین انجمن ها وهمکاران مدیر سایت و پاسخگویان و خادمین کتابخانه و گالری حق رای خواهند داشت
3) ازبين كاربران معرفي شده 3 نفر برتر توسط خادمين محترم قران براي راي نهايي توسط ساير كاربران محترم معرفي مي شوند و كاربران محترم مي توانند به مدت 48 ساعت به صورت پيام خصوصي راي خود را به مسئول تاپيك اعلام نمايند

- كاربرنمونه از بين كليه كاربران كانون به غیر از مدیر سایت ، همکار مدیر سایت ، همکار تدوین ، پاسخگویان ، خادمین انجمن ها و آیدی های خادم گالری ،‏‏‏‏خادم کتابخانه و خادم قرآني نشريات الكترونيك که آیدیشان مشکی است انتخاب مي شود.

امتيازات كاربر نمونه

1) آیدی كاربر نمونه به مدت يك ماه به رنگ مخصوص كاربر نمونه به شرط عدم انجام تخلف در آن ماه تغيير ميابد.
3) در صورتی که کاربری بتواند سه بار عنوان کاربر نمونه را کسب نماید هدیه ای قرآنی خدمتشان ارسال خواهد شد

ضمنا از خادم محترم بخش ترجمه و تفسیر " آیدی کاربری مجیب " پذیرفته اند که مسئولیت پیگیری و به سر انجام رساندن انتخاب کاربر نمونه رو به عهده داشته باشند که از این بابت از ایشان تشکر می کنم و انشاء الله همه در این انتخاب با توجه به قوانین اعلام شده یاری فرمایند

التماس دعا [b]بنام خداوبا سلام .اگه قرار باشه كار بر نمونه توسط خادمين ومديران هر انجمن اعلام بشه چون خود خادمين به نحوي انتخاب ميشن در نهايت انتخاب كار بر نمونه زياد به راي اعضاءبستگي نداره وبه نحوي انتصابي ميشه .بهتره يك سري اصولي كه لازمه مشخص بشه وچند نفر (بيشتر از 10 نفر) از طرف كانون معرفي بشن وكار بران به كاربر مورد نظر خود راي بدن هر كي بيشتر راي اورد بشه كاربر نمونه.:!!::!!:[:!!:/b]

سیاوش عشق
۱۳۸۹/۰۲/۲۵, ۱۴:۴۳
با سلام

شرايط منتخب

نحوه انتخاب كاربر نمونه

امتيازات كاربر نمونه

التماس دعا.

ببخشید بنده این پست مدیر کل رو ندیده بودم.
تغییر یافتن آی در کاربر مورد نظر کار جالب و پسندیده ای هست.
اما امیدوام جایزه ای که فرمودند رو هر ماه به کاربر برتر بدن.
این جایزه هم نیاز نیست گران قیمت باشه.
میتونه یه جایزه ی 20/000 تومانی یا کمتر و بیشتر باشه ولی هر ماه به کاربر نمونه داده بشه.
اینجوری یاد این سایت برای همیشه در ذهنشون میمونه

طهورا فروزان
۱۳۸۹/۰۲/۲۵, ۱۵:۳۸
[b]بنام خداوبا سلام .اگه قرار باشه كار بر نمونه توسط خادمين ومديران هر انجمن اعلام بشه چون خود خادمين به نحوي انتخاب ميشن در نهايت انتخاب كار بر نمونه زياد به راي اعضاءبستگي نداره وبه نحوي انتصابي ميشه .بهتره يك سري اصولي كه لازمه مشخص بشه وچند نفر (بيشتر از 10 نفر) از طرف كانون معرفي بشن وكار بران به كاربر مورد نظر خود راي بدن هر كي بيشتر راي اورد بشه كاربر نمونه.:!!::!!:[:!!:/b]

از اون جایی که کاربر نمونه زیاد داریم اگه میشه به جای یه نفر چند نفر مثلا 3نفر یا 5نفر یا .....
به عنوان کابران نمونه انتخاب بشن
تا هم رقابت بیشتر بشه
هم جذاب تر و
به هر حال صلاح سایت خویش خسروان سایت دانند
:Rose::Gol::hamdel:

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۲/۲۵, ۱۶:۱۸
سلام عليكم

ضمن تشكر از نظرات همه دوستان عزيز كه نشان دهنده وجود علاقه در جهت پيشرفت كانون گفتمان قرآن مي باشد انشاء الله بعد از انتخاب كاربر نمونه اين ماه و با بدست آوردن تجربه در اين زمينه در مورد نظراتي كه عزيزان داده اند بيشتر تامل نموده و تصميم گيري خواهيم نمود. لازم است دوستان عزيز توجه داشته باشند كه انتخاب كاربر نمونه تجربه اول مي باشد و لذا لازم است كاستي هاي احتمالي آن را تحمل نمائيم تا به مرور كاستي هاي احتمالي رفع گردد

ضمنا عزيزان نگران نباشند كساني كه در انتخاب كاربر نمونه قبل از نظر سنجي عمومي حق راي دارند همانگونه كه قبلا اعلام شده از افرادي انتخاب شدند كه خودشون نمي تونند كاربر نمونه باشند

التماس دعا

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۲/۲۷, ۱۳:۱۷
سللللللللللللام
ما همچنان منتظریم
چرا معرفی نمکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیزی دیگه به 30 اردیبهشت نمونده.....................
یا علی(ع)

حقجو
۱۳۸۹/۰۲/۲۷, ۱۳:۴۷
به نگر بنده کاربر نمونه سایت جناب " خربین " هستند .

mahdy_asr
۱۳۸۹/۰۲/۲۷, ۱۳:۵۷
البته این سایت کاربران نمونه زیادی داره ... اگه من بخوام یکی از این کاربران رو انتخاب کنم حتمان خانم iranproud رو معرفی می کردم. چون ماشاالله خیلی فعالیت بالایی دارند.

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۲/۲۹, ۱۷:۳۰
سللللللللللللللللللللام
هنوز این افراد نمونه انتخاب نشدن......................................:Gig :
ما همچنان منتظررررررررررررررررررریم
یا علی(ع)

سلمان فارسی
۱۳۸۹/۰۲/۲۹, ۱۸:۰۳
سلام!!!!
چند تا كاربر نمونه من نام مي برم:
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي
و............ده ها كاربر ديگر كه همگي نمونه اند

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۲/۲۹, ۱۸:۰۶
سلام!!!!
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي
البته که شما لطف دارید
همه به نوعی نمونه اندددددددددددددددددددددد

Behrooz_313
۱۳۸۹/۰۲/۲۹, ۱۸:۲۰
سلام!!!!
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي
با سلام کاش اسم من روو پاک میکردید چون خودمو در حد این بزرگواران نمیبینم
البته یه اشتراک تصمیم گیری هم داریم اونم اینکه بهترین کار بر رو سرکار مجیب انتخاب کردید
البته به دور از انصافه که سرکار ایرانپرود تو این گزینه ها نیستن
انشالله که این انتخاب کاربر نمونه بهانه ای باشه برای الگو شدن و ولایتمدار شدن همه اعضای خوب و قرانی کانون...
التماس دعا
یا علی(ع)

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۲/۲۹, ۱۸:۲۷
راستییییییییییییییییییییی ی جدی وانصافااااااااااااااااااا ا منم هرگز در مقابل دوستان نمونه ام نمونه نیستم
برای همه دوستان نمونه ام مثلا سرکار مجیب /ایران پرود / استاد عزیز و خیلییییییییییییییی های دیگه که شاید حافظه یاریم نکنه برای بردن اسامیشون از صمیم قلب ارزوی موفقیت وسربلندی دارم
یه صلوات هم برای سلامتی همه دوستان که به نوعی نمونه اند......................
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

yekta
۱۳۸۹/۰۲/۲۹, ۲۱:۱۵
البته که گزینه هایی که نام بردید واقعا نمونه اند
کاملا موافقم .......:ok:
البته با اجازه این 3 گزینه هم اضافه میشوند ( مطمئنا جز ده ها نفر که گفتین بودند)
سرکار ایرانپرود عزیز که تلاشهای بیدریغشان واقعا ستودنی است
{هر چند که گفته شده کاربر نمونه از آیدی رنگی ها انتخاب نمیشود ...}
سرکار صدفی عزیز
سرکار پرواز عزیز +...........

یا صاحب الزمان (عج)
۱۳۸۹/۰۲/۲۹, ۲۱:۱۹
سلام!!!!
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي

پس اسم خودتان کو !!!؟؟؟ :Gig:

آساره
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۰:۱۸
سلام ..همگی خسته نباشیدسرکار مجیب کجایین ؟همه منتظرن معرفی کاربر نمونه هستن!!خیلی دوست دارم بدونم کیه که تو کانون گفتمان از همه نمونه تره!!سعادت میخواد ها

asal 98
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۰:۳۳
بله ان هم چه سعادتی

سعادتی از نوع ویژه

فقط برای منتخب از هم اکنون بادی گارد استخدام بفرمایید

مونس
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۰:۴۸
سلام
روز همگی به خیر و خوشی
اگر کمی دیگه فکر کنید می بینید که یک کاربر نمونه دیگر هم هست که من ندیدم نامی از ایشون بیاد.
شاید برای اینکه چند وقتی نبودند ؛ اما از قدیمیهای کانون و همراهان با صفای امروزمون هستند ؛ می دونم که اصلا دوست ندارند اسمی از ایشون به میان بیاد ، ولی دور از انصافه که به عنوان یکی از بهترین کاربران معرفی نشند.
سرکار niyayesh (http://www.askquran.ir/member.php?u=12311)
برای این همکار بزرگوار و سایر دوستان خوبم که انصافا نمونه اند و انتخاب از بین این همه کاربر نمونه به واقع امر دشواری است، آرزوی موفقیت در همه عرصه های زندگی را دارم.

مجنون
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۰:۵۱
سلام!!!!
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي
سلام.پس اسم من کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:Motehayer::Motehaye r::Motehayer::Motehayer:
حتما من بین"و............ده ها كاربر ديگر كه همگي نمونه اند"هستم:Motehayer::Motehayer::Motehayer::Motehaye r:
اگه دیگه بهت پیام دادم...!!!!!!!!!!!!!!:Motehayer::Motehayer::Mo tehayer::Motehayer:
:ghash:.شوخی کردم:ghash:
آفرین:hamdel:در مورد این افراد باهات موافقم:Rose:.این 14 نفر واقعا نمونه هستن.انشالله نمونه ترین فرد انتخاب بشه.کسی که همه ی معیارهای کاربر نمونه رو داره....:Rose::Gol::hamdel::salavat10:

دلتنگ مهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۰:۵۹
سلام ..همگی خسته نباشیدسرکار مجیب کجایین ؟همه منتظرن معرفی کاربر نمونه هستن!!خیلی دوست دارم بدونم کیه که تو کانون گفتمان از همه نمونه تره!!سعادت میخواد ها

سلام
سرکار مجیب اومدند مشهد زیارت....فکر کنم امروز یا امشب بر می گردند...

دلتنگ مهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۱:۰۶
سلام!!!!
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي
اون اسم منه یا یک کاربر دیگست؟!!!:Gig:
من که اصلا در حد کاربر نمونه نیستم به هیچ وجه...:Labkhand:
خیلی لطف داشتید

khaleghifar78
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۲:۱۵
سلام!!!!
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي

سلام
تبريك ميگم به همتون كه در اين كانون عضويد چون همتون نمونه ايد.و يه تبريك ويژه مي گم به فردي كه انتخاب ميشه.
اگه من بودم همتون رو نمونه انتخاب مي كردم چه اون هايي كه اسمشون رو نوشتين چه اونايي كه اسمشون نيست.
يا حق.:goleroz:

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۸:۲۲
سلام
روز همگی به خیر و خوشی
اگر کمی دیگه فکر کنید می بینید که یک کاربر نمونه دیگر هم هست که من ندیدم نامی از ایشون بیاد.
شاید برای اینکه چند وقتی نبودند ؛ اما از قدیمیهای کانون و همراهان با صفای امروزمون هستند ؛ می دونم که اصلا دوست ندارند اسمی از ایشون به میان بیاد ، ولی دور از انصافه که به عنوان یکی از بهترین کاربران معرفی نشند.
سرکار niyayesh (http://www.askquran.ir/member.php?u=12311)
برای این همکار بزرگوار و سایر دوستان خوبم که انصافا نمونه اند و انتخاب از بین این همه کاربر نمونه به واقع امر دشواری است، آرزوی موفقیت در همه عرصه های زندگی را دارم.

سلام بر سرکار مونس گرامی

کاملاااااااااااااااا با شما موافقم
انصافاااااااااااااااا خانم نیایش از نمونه های کانون هستند...:kaf::kaf::kaf:

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۸:۲۵
سلام بر سرکار مجیب عزیززززززززززز:goleroz:
اول از همه زیارتتون انشالله که مورد قبول حق...........
خانم مجیب پس چرا کابر نمونه رو معرفی نکردید
مگه قرار نبود سی هر ماه معرفی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیاوش عشق
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۸:۵۴
بنام یزدان.
سرکار مجیب خسته نباشید و زیارتتون قبول باشه انشاالله
دوستان دارن بی تابی می کنند.
هر چه زودتر اولین کاربر برتر رو انتخاب که نه بلکه معرفی بفرمایید.
یه توضیح هم در مورد انتخابتون بفرمایید که چطور بوده.
موفق باشید.
:goleroz::goleroz::goleroz::goleroz::goleroz:
البته بنده یه توضیح مختصری بدم هر چند شاید به برخیا بر بخوره:grye:
کاربری که باید انتخاب بشه حتما باید بهترین کاربر در این ماه باشه
ربطی به گذشته فکر کنم نداشته باشه
از اسمش معلومه دیگه
کاربر نمونه ی ماه یا برج
موید باشید

كبوتر دل
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۹:۰۶
سلام خدمت سرکار خانم مجیب؛ زیارتتون قبول.خوش به سعادتتون.ایکاش خدا نصیب همه ی برو بچه های کانون بکنه.:Ameen:
من پیشاپیش به هرکی انتخاب میشه تبریک میگم.فرقی نمیکنه کی باشه فقط امیدوارم هرکی انتخاب میشه همونطور که تا حالا بوده و حتی بیشتر از قبل در جهت اهداف کانون تلاش کنه.:fireworks:

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۱۹:۲۳
سلام عليكم

با توجه به قولي كه داده بوديم انشاء الله فردا روز شنبه بدون راي گيري بين كاربران همه افرادي كه امتياز لازم رو جهت شركت در راي گيري كاربر نمونه داشته اند به عنوان كاربران نمونه معرفي خواهند شد

التماس دعا

سلمان فارسی
۱۳۸۹/۰۲/۳۱, ۲۱:۴۰
سلام!!!!
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي
سلام!!!به تمامي خواهران وبرادران عزيز در كانون گفتمان قرآن....عزيزان همه شما كاربر نمونه هستيد ،همه شما نور چشمان ما هستيد،همه شما اسوه ادب وتقوا هستيد،از كساني كه نامشان برده نشده كمال عذر خواهي را دارم ،چون من تازه چند ماهي است عضو شده ام كم وبيش با مطالب ارسالي وجوابهائي كه دوستان به مشكلات وسوالات داده اند اين اسامي را انتخاب كرده ام در ضمن و..............دها كاربر ديگر كه همگي نمونه اند شما دوست عزيز نيز جزء سربازان غريب ومظلوم امام زمان(عج) هستيد .سربازان امام زمان(عج)كه حتما نبايد در جبهه جنگ باشند همين كه در سايت حضور داريد وبه عزيزان ميهمان وكاربران گرامي قوت قلب مي دهيد وبا آنان اظهار همدردي مي كنيد خودش نشان مي دهد كه شما عزيز گزامي نيز كاربر نمونه هستيد!!!!
ما نيز خاك پاي شما عزيزان هستم وبه خاطر اين لطفتان خاك پايتان را طوطياي چشمانم مي كنم
يا علي(ع)

belher2
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۰۶:۲۶
بنام او كه قولش راستين است....به حرف وعهد وپيمانش يقين است. سلام دوستان قرار بود سي ام برج كاربر نمونه انتخاب بشه .البته اين اولين مرحله بود كه اميد ميرفت سر موقع اجراء بشه كه نشد.به هر حال ارزو داريم ان عزيز هر چه زودتر معرفي بشه ونظر من اينه كه اگه كاربران نقدي دارند او به نمايندگي همه به اين مورد هم توجه كنه.علي الخصوص در مورد تاپيكها مثلا شعر كودك با36 پاسخ در مقابل 1560 نمايش هنوزپابرجاست ولي تاپيك مشاعره با اشعار كاربران با 106 پاسخ در مقابل1050 نمايش حذف ميشه!جواب قانع كننده اي هم ارسال نمي شه.اميد وارم كاربران عزيز جراءت نقادي را هم از ياد نبرده باشندكه تنها راه مقابله با خمودگي وبي تفاوتي ودگماتيسم است وبا به به وچهچه فقط به فكر خوشحال كردن هم نباشيم .وصد البته نقد اصولي وسازنده .بدرود.

اکرمی
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۰۶:۴۲
سلام!!!!
1-كاربر مجيب
2-كيا كرد
3-بهروز 313
4-فاطمه جان
5-جان بر كف
6-ابا صالح المهدي
7-درگاه محبوب
8-معزالاولياء
9-طهورا فروزان
10-مجنون ابوالفضل
11-زينب
12-گل آتش
13-گل نرگس
14-دلتنگ مهدي
سلام
به به عجب اسم ما در این لیست میدرخشه
بابا دست مریضاد جناب سلمان فارسی
:Graphic (63)::Graphic (63)::Graphic (63)::Graphic (61)::Graphic (61)::Graphic (61):

belher2
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۰۶:۴۷
بنام او كه قولش راستين است....به حرف وعهد وپيمانش يقين است. سلام دوستان قرار بود سي ام برج كاربر نمونه انتخاب بشه .البته اين اولين مرحله بود كه اميد ميرفت سر موقع اجراء بشه كه نشد.به هر حال ارزو داريم ان عزيز هر چه زودتر معرفي بشه ونظر من اينه كه اگه كاربران نقدي دارند او به نمايندگي همه به اين مورد هم توجه كنه.علي الخصوص در مورد تاپيكها مثلا شعر كودك با36 پاسخ در مقابل 1560 نمايش هنوزپابرجاست ولي تاپيك مشاعره با اشعار كاربران با 106 پاسخ در مقابل1050 نمايش حذف ميشه!جواب قانع كننده اي هم ارسال نمي شه.اميد وارم كاربران عزيز جراءت نقادي را هم از ياد نبرده باشندكه تنها راه مقابله با خمودگي وبي تفاوتي ودگماتيسم است وبا به به وچهچه فقط به فكر خوشحال كردن هم نباشيم .وصد البته نقد اصولي وسازنده .بدرود.:goleroz:

مجیب
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۰۹:۰۷
عرض سلام خدمت همه دوستان
اول از همه تشكر مي كنم از لطف همه دوستان:Rose:
در خصوص معرفي كاربر نمونه هم، همينجا از همه عذرخواهي ميكنم ( همه تقصيره منه، حلال كنيد ) انشاا... امروز حتما معرفي ميشن:Rose:

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۰:۲۵
سلام عليكم

همه افرادي كه امتياز لازم رو جهت شركت در راي گيري كاربر نمونه داشته اند به عنوان كاربران نمونه معرفي خواهند شد

التماس دعا

سلام این یه تیکه رو نفهمیدم یکی توضیح میده؟

صالح
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۱:۲۲
با سلام
خواستم خاطرتونو جمع کنم:
دور من یکی را خط بکشید:kotak:

zeynab
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۱:۴۶
با سلام
خواستم خاطرتونو جمع کنم:

:farar: می ترسونید :nishkand:

آساره
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۴:۱۵
با سلام
خواستم خاطرتونو جمع کنم:

حاج اقا مزاح میفرمایند...(البته ما عادت داریم !)

اختیار دارین شما همه جوره نمونه اید:Rose:

maryamkarimayi
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۴:۲۵
ببینید بی خیال من بشین اخه من تازه از راه رسیدم

maryamkarimayi
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۴:۲۶
ببینید بی خیال من بشین آخه من تازه از راه رسیدم

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۵:۴۱
به نام خدا
سلام عليكم

با توجه به اعلام قبلي مبني بر انتخاب كاربر نمونه كانون گفتمان قرآن كاربران زير پس از معرفي خادمين انجمن ها و راي گيري ميان افرادي كه حق راي داشته اند حائز بالاترين امتياز جهت شركت در راي گيري عمومي براي انتخاب كاربر برتر سايت شدند اما به علت برخي ملاحظات از راي گيري عمومي صرف نظر نموده و همه اين عزيزان رو بدون رعايت ترتيب و بصورت برابر كاربر نمونه كانون معرفي مي كنيم

كاربران :

Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس
همدم آسمان (http://www.askquran.ir/%C3%99%C2%87%C3%99%C2%85%C3%98%C2%AF%C3%99%C2%85%2 0%C3%98%C2%A2%C3%98%C2%B3%C3%99%C2%85%C3%98%C2%A7% C3%99%C2%86)

البته شايان ذكر است كه انتخاب كابران نمونه كانون بسيار دشوار بود چون اكثر كاربران سايت نمونه هستند و انشاء الله سري بعدي انتخاب كاربر نمونه بعد از رسيدن به معيارهاي دقيقتر خواهد بود .
همينجا لازم مي دونم از زحمات سركار مجيب و همچنين همه خادمين و همكاران و كارشناسان پاسخگو كه ما را در انتخاب كاربران نمونه ياري كردند سپاسگزاري كنم
التماس دعا

zeynab
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۵:۵۱
به نام خدا
سلام عليكم

با توجه به اعلام قبلي مبني بر انتخاب كاربر نمونه كانون گفتمان قرآن كاربران زير پس از معرفي خادمين انجمن ها و راي گيري ميان افرادي كه حق راي داشته اند حائز بالاترين امتياز جهت شركت در راي گيري عمومي براي انتخاب كاربر برتر سايت شدند اما به علت برخي ملاحظات از راي گيري عمومي صرف نظر نموده و همه اين عزيزان رو بدون رعايت ترتيب و بصورت برابر كاربر نمونه كانون معرفي مي كنيم

كاربران :

Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس
همدم آسمان (http://www.askquran.ir/%C3%99%C2%87%C3%99%C2%85%C3%98%C2%AF%C3%99%C2%85%2 0%C3%98%C2%A2%C3%98%C2%B3%C3%99%C2%85%C3%98%C2%A7% C3%99%C2%86)

البته شايان ذكر است كه انتخاب كابران نمونه كانون بسيار دشوار بود چون اكثر كاربران سايت نمونه هستند و انشاء الله سري بعدي انتخاب كاربر نمونه بعد از رسيدن به معيارهاي دقيقتر خواهد بود .
همينجا لازم مي دونم از زحمات سركار مجيب و همچنين همه خادمين و همكاران و كارشناسان پاسخگو كه ما را در انتخاب كاربران نمونه ياري كردند سپاسگزاري كنم
التماس دعا

منم به نوبه ی خودم به همه ی دوستان گرامی تبریک میگم... ماشالا ماشالا همه هم خانوم هستند... البته به غیر از جناب روشنی... 4 به 1:nishkand:

http://feeling.clan.su/666888/29631172_24935413_13944601_f19d70cff9339.gif

iranproud
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۵:۵۹
به نام خدا
سلام عليكم

كاربران :

Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس

التماس دعا

سلام به همه دوستان خوب کانون گفتمان قرآن
تبریک میگم به همه دوستان ، جدا که همه نمونه هستند. تبریک ویژه هم به بزرگواران منتخب
انشالله که همیشه و در همه مراحل زندگی نمونه باشید.:Hedye:

جناب روشنی آقا هستند

http://askquran.ir/gallery/images//16195/1_139.gif http://askquran.ir/gallery/images//16195/1_138.gif http://askquran.ir/gallery/images//16195/1_137.gif

اسرا
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۵:۵۹
سلام و تشکر، واقعا انتخاب شایسته و بجایست، به همه ی دوستان ، علی الخصوص استاد عزیز تبریک می گم ....
http://www.sharonnagassardesigns.com/RedWhiteCrysBridal%20tp.jpg

╫❀نیایش❀╫
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۶:۱۲
:Gol:سلام خدمت همگی :Gol:

من هم به نوبه خود به تمام این خوبان تبریک می گم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشند و نمونه

http://askquran.ir/gallery/images//47620/1_1139348gm3744qpip.gif

*عرفانی*
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۶:۳۴
به نام خدا
سلام عليكم

كاربران :

roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس
همدم آسمان (http://www.askquran.ir/%c3%99%c2%87%c3%99%c2%85%c3%98%c2%af%c3%99%c2%85%2 0%c3%98%c2%a2%c3%98%c2%b3%c3%99%c2%85%c3%98%c2%a7% c3%99%c2%86)

التماس دعا

سلام علیکم

انتخاب به جا و شایسته شما دوستان عزیز را تبریک عرض مینمایم.

التماس دعا

( چقدر باعث افتخاره که اکثریت از خواهران گل هستند)

كبوتر دل
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۷:۰۸
به نام خدا
سلام عليكم

كاربران :

Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس
التماس دعا
سلام
به کاربران عزیز
Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس
همدم آسمان (http://www.askquran.ir/%C3%99%C2%87%C3%99%C2%85%C3%98%C2%AF%C3%99%C2%85%2 0%C3%98%C2%A2%C3%98%C2%B3%C3%99%C2%85%C3%98%C2%A7% C3%99%C2%86) تبریک میگم.
موفق و موید باشید:moj:

khaleghifar78
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۷:۲۰
به نام خدا
سلام عليكم

كاربران :

roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس
همدم آسمان (http://www.askquran.ir/%c3%99%c2%87%c3%99%c2%85%c3%98%c2%af%c3%99%c2%85%2 0%c3%98%c2%a2%c3%98%c2%b3%c3%99%c2%85%c3%98%c2%a7% c3%99%c2%86)

التماس دعا

منم خدمتتون تبريك عرض مي كنم.
اميدوارم هميشه موفق و سربلند باشين.

roshani
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۷:۵۹
با سلام خدمت همه دوستان بخصوص دست اندرکاران

شکی نیست که دوستان حداقل در مورد حقیر، نقض معیار کردن. چون اون معیارهایی که گفته بودن، هیچکدوم در بنده نبوده و نیست. اما چون قضیه، قضیه لطف نظر دوستان بود، از همشون و همینطور دوستانی که تبریک میگن، تشکر میکنم.
در کسب معرفت هیچ چی زیباتر از این نیستش که با همفکری و همدلی، افکارمون رو اصلاح و به تدریج، خودمون رو کامل کنیم.
البته جای این شوخی هستش که با این حرفی که زده شده:

انشاء الله سري بعدي انتخاب كاربر نمونه بعد از رسيدن به معيارهاي دقيقتر خواهد بود .

بعید هم نبود که ادمی مثل حقیر انتخاب بشه. چون معیارهای خیلی دقیق مد نظر گرفته نشدند. عجب ضد حالی بود این جمله. این یعنی دوستان به هرحال فعلا همین وضع رو به بزرگواریشون تحمل کنن تا دفعه بعد فرد بهتری جایگزین ادمی مثل حقیر بشه.

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۸:۱۲
سلام

بنده نیز به نوبه ی خودم به کاربران نمونه ی کانون « جناب روشنی و خانم ها گل نرگس و همدم آسمان و معما و خانم استاد » صمیمانه تبریک می گویم.
ان شاء الله خداوند بهترین هایش را در دنیا و آخرت نصیب همگی شما گرداند.:Rose::Rose:

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۸:۱۳
با سلام خدمت همه دوستان بخصوص دست اندرکاران

شکی نیست که دوستان حداقل در مورد حقیر، نقض معیار کردن. چون اون معیارهایی که گفته بودن، هیچکدوم در بنده نبوده و نیست. اما چون قضیه، قضیه لطف نظر دوستان بود، از همشون و همینطور دوستانی که تبریک میگن، تشکر میکنم.
در کسب معرفت هیچ چی زیباتر از این نیستش که با همفکری و همدلی، افکارمون رو اصلاح و به تدریج، خودمون رو کامل کنیم.
البته جای این شوخی هستش که با این حرفی که زده شده:

بعید هم نبود که ادمی مثل حقیر انتخاب بشه. چون معیارهای خیلی دقیق مد نظر گرفته نشدند. عجب ضد حالی بود این جمله. این یعنی دوستان به هرحال فعلا همین وضع رو به بزرگواریشون تحمل کنن تا دفعه بعد فرد بهتری جایگزین ادمی مثل حقیر بشه.

سلام علیکم
جناب روشنی شکسته نفسی می فرمایید. انتخاب کاربر نمونه از میان این همه نمونه واقعا کار سختیه ولی همه ی دوستان می دونند که در طول یک ماه اخیر یکی از بهترین و فعال ترین کاربران که خوش درخشیده شما بودید و باید به این انتخاب دقیق احسنت گفت.:Rose:

تبریکات صمیمانه ی بنده و دیگر دوستان را پذیرا باشید. ان شاء الله همچنان در راه اعتلای قرآن و ارزشهای اسلامی ثابت قدم باشید.:Rose:

ریحانه
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۸:۲۲
roshani

••ostad••

moamma

گل نرگس

تبریک میگم خدمت همه عزیزانی که کاربر نمونه انتخاب شدند ...البته همه دوستان نمونه هستن ...!!

ان شالله که همگی موفق و موید باشید ...

http://askquran.ir/gallery/images//25519/1_1258230479.gif

دلتنگ مهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۸:۲۷
به نام خدا
سلام عليكم

كاربران :

Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس

التماس دعا
سلام
من هم به نوبه خودم به هر 5 عزیز تبریک میگم...انشالله همیشه و در همه مراحل زندگی نمونه باشند...

http://parsgroup.persiangig.com/gol4.jpg

مونس
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۸:۴۰
دوستان باصفا و پرتلاش کانونی
••ostad••
moamma
گل نرگس
Roshani

تبریک خواهر کوچکتر خودتون را هم پذیرا باشید.
امیدوارم همیشه موفق باشید و سرفراز/

آساره
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۸:۴۸
سلام

از خادم قران به خاطر انتخاب شایستشون تشکر میکنم

و به دوستان گل کانونیم تبریک میگم و ایشالله تو زندگی واقعی نمونه باشن

خادم گالری
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۱۹:۲۴
با سلام
من هم خدمت شما خوبان تبریک عرض میکنم
انشا الله همواره موفق و سربلند باشید

http://askquran.ir/gallery/images//47620/1_1261104118_1693_83e3ddd376.gif

معز الاولیاء
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۲۰:۲۵
:Graphic (63):

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۲۱:۰۷
کاربر باید پیش خدا نمونه باشه نه بنده خدا

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۲۱:۱۲
به نام خدا
سلام عليكم

كاربران :

Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس

التماس دعا

سلامممممممممممم به همه دوستان گل قرانی

صمیمانه تبریک میگم به همه شماااااااااااااااااا
انصافا نمونه هستید.......................:goleroz::goleroz ::goleroz::goleroz:
التماس دعا

یا علی(ع):parvaneh:

كبوتر دل
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۲۱:۵۰
سلام علیکم
جناب روشنی شکسته نفسی می فرمایید. انتخاب کاربر نمونه از میان این همه نمونه واقعا کار سختیه ولی همه ی دوستان می دونند که در طول یک ماه اخیر یکی از بهترین و فعال ترین کاربران که خوش درخشیده شما بودید و باید به این انتخاب دقیق احسنت گفت.:Rose:

تبریکات صمیمانه ی بنده و دیگر دوستان را پذیرا باشید. ان شاء الله همچنان در راه اعتلای قرآن و ارزشهای اسلامی ثابت قدم باشید.:Rose:
:bale: سلام
منم میخواستم همینو بگممممممممممممم.:abroo:

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۲۱:۵۲
امتيازات كاربر نمونه

پس چرا این موارد در مورد کاربران نمونه اجرا نشده؟!:Gig:

••ostad••
۱۳۸۹/۰۳/۰۱, ۲۲:۰۳
کاربر باید پیش خدا نمونه باشه نه بنده خدا

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:Ysbo4B_wOXStoM:http://boskobad.persiangig.com/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%2520%D8%A7%DB %8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%2520%D9%85%D9%86%D8%AA %D8%AE%D8%A8/%D8%A8%D8%B3%D9%85%2520%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87%25 20%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%AD%D9%85%D9%86%2520%D8%A7% D9%84%D8%B1%D8%AD%DB%8C%D9%85.jpg (http://www.google.com/imgres?imgurl=http://boskobad.persiangig.com/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%2520%D8%A7%DB %8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%2520%D9%85%D9%86%D8%AA %D8%AE%D8%A8/%D8%A8%D8%B3%D9%85%2520%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87%25 20%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%AD%D9%85%D9%86%2520%D8%A7% D9%84%D8%B1%D8%AD%DB%8C%D9%85.jpg&imgrefurl=http://www.sms-sms8.mihanblog.com/post/category/40&usg=__Jrcv6us_KwVnduBhEX72zwRhX18=&h=600&w=800&sz=39&hl=fa&start=11&itbs=1&tbnid=Ysbo4B_wOXStoM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3D%25D8%25AA%25D8%25B5%25D8%25A7%25D9%2 588%25DB%258C%25D8%25B1%2B%25D9%2585%25D8%25AA%25D 8%25AD%25D8%25B1%25DA%25A9%2B%25D8%25A7%25D8%25B2% 2B%25D8%25A8%25D8%25B3%25D9%2585%2B%25D8%25A7%25D9 %2584%25D9%2584%25D9%2587%26hl%3Dfa%26sa%3DG%26tbs %3Disch:1) سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

البته جناب اذان شما کاملا" صحیح میفرمایید امیدوارم که خداوند انچه را که همه ی مخلصان از روی صدق خدمتش عرضه میدارند از سر رافت بپذیرد.

واما کاربر نمونه!!! انهم بنده؟؟؟؟
خجالت زده شدم در برابر اینهمه کاربر شایسته تر از خودم .
و متشکرم از کسانی که لطف کردند وخواستند بنده از خودم نا امید نشوم. امیدوارم که شایسته ی این لطف دوستان باشم از تمام کاربران و دوستان خوب قرانیم اجازه میخواهم به نمایندگی ایشان از مدیر محترم سایت که تمام همت خود را صرف ارتقاء علمی کانون قرانی کرده اند و زحمات مداوم ایشان سپاسگزاری نموده همچنین کارشناسان محترم و زحمتکش و خادمان دلسور اسلام را برایشان ارزوی موفقیت وسلامتی داشته باشیم . از تمامی دوستان هم طلب حلالیت دارم . وبرای همه ی شما اززوی توفیق در پناه قران کریم را دارم .

........................................... حق یارتان :roz:.......................................

مجنون
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۰۱:۰۶
:roz::roz::roz::badkonak::badkonak:تبریکات فراوان به مناسبت شایسته ترین انتخاب ها...
همیشه موفق و پر کار باشید...:roz::roz::roz::badkonak::badkonak:

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۰۶:۲۳

سلام علیکم

دوست گرامی مقصود از جمله ای که نقل قول کرده اید این نیست که معیارها دقیق در نظر گرفته نشده باشند بلکه منظور بنده این بود که معیارها به گونه ای تعریف بشه که بتونیم یک کاربر رو به عنوان کاربر نمونه معرفی کنیم البته طرح های مشابه ای هم در دست بررسی است
مسلما پذیرای انتقادات و پیشنهادات دوستان که بصورت خصوصی به اینجانب ارسال می کنند هستیم

التماس دعا

neginsabz
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۰۶:۳۶
:del:سلام به همه دوستان قرانـــی...:del:

:del::roz::roz::roz::del:

:del:دوستان باصفا و پرتلاش کانونی:del:
:del:صمیمانه تبریک میــــگم به همه شما:del:
:del:امیدوارم همیشه موفــــق باشید و ســرفراز:del:

:roz:التمــاس دعـــا:roz:

:roz:

جان بركف
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۰۶:۴۴
سلام

بنده هم به نوبه خودم به دوستان عزیزمون که کاربر نمونه معرفی شدند تبریک می گم

انشالله موفق تر از قبل باشید

:roz:

مجیب
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۰۸:۰۴
عرض تبريك خدمت همه بزرگوارن، انشاا... همواره درسايه حضرت حق در راه قران قدم برداريد:Rose:
از ساير دوستانم تشكر مي كنم، مطمئنا انتخاب بين اينهمه نمونه كار بسيار سختي بوده و هست، همواره درپناه حضرت حق سلامت باشيد و سرافراز:Rose:

همدم آسمان
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۱۴:۰۰
http://upload.tazkereh.ir/images/18367307668075764057.gif

باسلام
از لطف شما گرامیان سپاسگزارم . بی شک کاربرانی هستند که شایسته تر از اینجانب جهت این انتخاب می باشند .
بااحترام

http://upload.tazkereh.ir/images/18367307668075764057.gif

Moamma
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۱۴:۰۱
یارب:Gol:
سلام خدمت سروران گرام
اول تشکر..خیلی ممنون..لطف عالی جنابان مستدام:taeed:
ولی حقیقتا غافلگیر شدم..اصلا انتظار نداشتم...:moteajeb:
دیدم هر دفعه ای تاپیک میاد بالا نرفتم باز کنم ببین قضیه چیه ..وگرنه یه تبلیغ اساسی میکردم..الان اونای که میدونستند از من جلوترند..:nevisandeh:
خب عیب نداره همین تبلیغ نکرده انتخاب شدم یه امتیاز عالیه..نیست؟؟:yes:

به گفته جناب اذان گرامی:کاربر باید پیش خدا نمونه باشه که انشاالله ما هم باشیم..آمین

تمام عزیزانی که در این کانون حضور دارند حالا چه عضو چه مهمان نمونه هستند ..چرا؟چون کانونی قرآنی انتخاب کردند..

حالا یه سوال:جایزه هم داره؟:Gig:لطفا نقدی باشه ..چون چک دارم حداقل یکشی را اینطوری پاس کنم :Labkhand:

یاعلی:Gol:
موفق باشید

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۱۴:۳۷
با سلام
خوب خیالم راحت شد که من جزء کاربرا نبودم
چون من اصلا فلسفه این قضیه رو نفهمیدم چیه؟
الان جایزه میگیرن؟
چجوریه؟
یعنی اسلامیه
ربطی به اسلام داره؟
من نفهمیدم
مثل همیشه
در پناه حق

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۱۴:۴۲
بازم سلام
برداشت بدی نشه
اما واقعا اونایی که انتخاب شدند معیارهایی را که اعلام شده در خودشون پیدا کردند و یا تظاهر به اون کارا کردند
یا حق

Moamma
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۱۵:۰۲
بازم سلام
برداشت بدی نشه
اما واقعا اونایی که انتخاب شدند معیارهایی را که اعلام شده در خودشون پیدا کردند و یا تظاهر به اون کارا کردند
یا حق

یارب
علیک سلام جناب
نه چرا برداشت بدی بشه..سوال دیگه
من که از اصل بی خبرم..نمیدونم معیارها چیه..
اما دلیل این کار به نظر من فقط قدرانی از کاربرهاست..نه چیز دیگری..
چه تظاهری؟شما چیزی دیدی؟:Gig:
یاعلی:Gol:

سلمان فارسی
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۱۸:۳۶
سلام!!!ما هم به نوبه خود انتخاب عزيزان را به همه دوستان تبريك وتهنيت عرض مي نمائيم.ان شاأالله مورد تفقد ودعاي خير امام زمان(عج) قرار بگيرند.

گل نرگس
۱۳۸۹/۰۳/۰۲, ۱۸:۴۹
http://www.upload.tazkereh.ir/images/69587684157859467512.gif
سلام
ممنون و متشکر از لطف شما دوستان .

http://www.upload.tazkereh.ir/images/69587684157859467512.gif

سیاوش عشق
۱۳۸۹/۰۳/۰۳, ۱۱:۲۷
به نام خدا
سلام عليكم

كاربران :

Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس

التماس دعا
بسم ایزد یکتا
تبریک به دوستان گرامی و بزرگوار
انشاالله که همیشه سر بلند و سر افراز باشید.
و یه خسته نباشید هم به مدیر کل محترم و دیگر کسانی که در این امر یاری رسان بودند.
:goleroz::goleroz::goleroz::goleroz::goleroz:

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۳/۰۳, ۱۱:۴۰
به همگی تبریک میگم فقط یه مشکل من خوندم ولی نفهمیدم انتخاب بر چه اساس بود مشکل دوم اسم من و مجیب چرا جا افتاده؟:Mosighi:

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۳/۰۳, ۱۱:۴۴
به همگی تبریک میگم فقط یه مشکل من خوندم ولی نفهمیدم انتخاب بر چه اساس بود مشکل دوم اسم من و مجیب چرا جا افتاده؟:mosighi:
با سلام
گفتند که انشاالله سری بعد
واقعا جای شما و مجیب خالیه

!Deli
۱۳۸۹/۰۳/۰۳, ۱۱:۴۸
كاربران :

Roshani
••ostad••
moamma
گل نرگس
Deliii

خوبی از خودتونه به جان خودمhttp://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/9.gif

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۳/۰۳, ۱۲:۰۸
با سلام
گفتند که انشاالله سری بعد
واقعا جای شما و مجیب خالیه

خب میدونم این سری بر اساس چی بود؟

ای بابا راس میگین؟ من همینجوری گفتم ولی حالا که اصرار دارین باشه

جناب مدیر!!!!!!!!!!!!:Mosighi:
اسم من و مجیب جا افتادده هاااااا:Labkhand:

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۳/۰۳, ۱۲:۱۲
خوبی از خودتونه به جان خودمhttp://www.mihanblog.com/public/public/rte/images_new/smiles/9.gif

eee
دلی چرا اسم منو پاک کردی اسم خودتو میذاری این کارا اخر عاقبت خوبی نداره هااا
از ما گفتن بود:Mosighi:

مجنون
۱۳۸۹/۰۳/۰۳, ۱۵:۳۸
eee
دلی چرا اسم منو پاک کردی اسم خودتو میذاری این کارا اخر عاقبت خوبی نداره هااا
از ما گفتن بود:Mosighi:
:ghash:
بابا عجب وضعی شده اینجا!!!!!!!!!!!!!!:moteajeb:
اصلا هر کی کاربر نمونه ی خودش باشه !!!!!!!!!!!!
با این حساب من از همه نمونه ترم عذاب وجدان هم ندارم :Gol::Rose::hamdel::ghash:

روابط عمومی
۱۳۸۹/۰۳/۰۳, ۱۵:۴۱
به همه دوستان منتخب تبریک میگم.

http://askquran.ir/gallery/images//16195/1_1_11.jpg

zeynab
۱۳۸۹/۰۳/۳۰, ۱۷:۴۶
وااااااااااااااااای بازم سر برج شد.... مثل کسایی که قراره حقوق بگیرند ذوق مرگ شدم... http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/e/e_varie/foglie.gif

خب ایشالا ماشالا به سلامتی دو روز دیگه قراره نمونه ها معرفی بشند دیگه http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/varie/25.gif

بی صبرانه منتظریم http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/varie/fischietta.gif

از طرف من و سرکار پرواز http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/varie/vittoria.gif

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۳/۳۰, ۱۸:۳۵
سلللللللللللللللللللام به همه دوستان گل کانون
منم بی صبرانه منتظر کاربران نمونه هستم
از همین الان برای تک تکشون ارزوی موفقیت دارم
یا علی(ع)
:goleroz::goleroz::goleroz:

حقیقت
۱۳۸۹/۰۳/۳۰, ۱۹:۰۸
هیییییی خدا

دیدی؟

اینجا هم قبولمون ندارن با اینکه هیچی ازم نمیدونن

بازم خودت که هر دفعه میام پیشت اول سلام میدی:Graphic (61):

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۳/۳۰, ۱۹:۱۴
هیییییی خدا

دیدی؟

اینجا هم قبولمون ندارن با اینکه هیچی ازم نمیدونن

بازم خودت که هر دفعه میام پیشت اول سلام میدی:graphic (61):
سلامممممممممممممممم
چرا گریه.............................
انشالله که نمونه باشید در همه امور.................................
به نظر من همه کاربرای گل کانون نمونه اند مثلا شما
موفق باشید

*عرفانی*
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۰۹:۱۴
وااااااااااااااااای بازم سر برج شد.... مثل کسایی که قراره حقوق بگیرند ذوق مرگ شدم... http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/e/e_varie/foglie.gif

خب ایشالا ماشالا به سلامتی دو روز دیگه قراره نمونه ها معرفی بشند دیگه http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/varie/25.gif

از طرف من و سرکار پرواز http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/varie/vittoria.gif

:Graphic (49):

zeynab
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۰۹:۳۵
:Graphic (49):

ببخشید به علت جریحه دار شدن احساسات جمعی از دوستان دوباره اصلاحش میکنم... :Computer:

از طرف من و جمع کثیری از دوستان از جمله سرکاران پرواز، صدفی، ایران، مجیب، گل آتش، دلی، اسراء، یا اباصالح، کیاکرد، فاطمه جان، اکرمی، مجهول، خالقی فر، سلام، فاطمه ایمانی و و و و ... (ببخشید اگه اسم کسی جا موند)http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/varie/vittoria.gif

مجنون
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۱۱:۴۶
به آخرین پیام رسیده از "کاربر نمونه" توجه کنید:
جمیعا سلام:looti:...ممنون از اینکه میدونید کاربر نمونه کیه...:looti:

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۱۲:۴۲
ببخشید به علت جریحه دار شدن احساسات جمعی از دوستان دوباره اصلاحش میکنم... :Computer:

از طرف من و جمع کثیری از دوستان از جمله سرکاران پرواز، صدفی، ایران، مجیب، گل آتش، اسراء، فاطمه جان، اکرمی، مجهول، خالقی فر، سلام و و و و ... (ببخشید اگه اسم کسی جا موند)http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/varie/vittoria.gif

اسمم جا موند

zeynab
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۱۲:۴۵
اسمم جا موند

قبل از اینکه شما بگید ویرایشش کردم http://www.partecipiamo.it/gif/smiley/ride_sorride/15.gif

آساره
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۱۵:۰۵
به به میبینم که جمع کاربرای نمونه جمعه و منم اومدم که کاملتر بشین..

چه دسته گلایی

اینجا هم هر کی نمونه تر بشه قراره شام بده؟

!Deli
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۱۷:۰۹
از طرف من و جمع کثیری از دوستان از جمله سرکاران پرواز، صدفی، ایران، مجیب، گل آتش، اسراء، فاطمه جان، اکرمی، مجهول، خالقی فر، سلام و و و و ... (ببخشید اگه اسم کسی جا موند)
اسم خودمو نمیگی اسم کفترمو بگو http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۱۸:۳۳
سلام

ضمن تشكر از همه دوستان كه پيگير طرح هاي كانون هستند با توجه به تجربه قبلي كه در انتخاب كاربر نمونه سايت بدست آمد و با توجه به اينكه اكثر كاربران كانون نمونه هستند در حال برنامه ريزي هستيم تا كاربر نمونه به شكل بهتري انتخاب گردد لذا تا اطلاع بعدي كاربر نمونه انتخاب نخواهد شد . ضمنا منتظر پيشنهادات دوستان در زمينه شكل اجرايي انتخاب كاربر نمونه سايت هستم
التماس دعا

حقیقت
۱۳۸۹/۰۳/۳۱, ۱۹:۵۲
سلام

ضمن تشكر از همه دوستان كه پيگير طرح هاي كانون هستند با توجه به تجربه قبلي كه در انتخاب كاربر نمونه سايت بدست آمد و با توجه به اينكه اكثر كاربران كانون نمونه هستند در حال برنامه ريزي هستيم تا كاربر نمونه به شكل بهتري انتخاب گردد لذا تا اطلاع بعدي كاربر نمونه انتخاب نخواهد شد . ضمنا منتظر پيشنهادات دوستان در زمينه شكل اجرايي انتخاب كاربر نمونه سايت هستم
التماس دعا

روزی خداوند به پیامبرش فرمود:

به قومت بگو 10 نفر از بهترین مردم قومشان را انتخاب کنند

مردم انتخاب کردند

خداوند بار دیگر فرمود:به قومت بگو تا 7 نفر از آن 10 نفر را انتخاب کنند

مردم انتخاب کردند

خداوند بار دیگر فرمود: به قومت بگو 4 نفر از 7 نفر را انتخاب کنند

مردم انتخاب کردند

خداوند بار دیگر فرمود: به قومت بگو از این چهار نفر یک نفر را انتخاب کنند

مردم انتخاب کردند

آنگاه خداوند فرمود: حال به این فرد بگویید برود و بدترین فرد را انتخاب کند

و ادامه داستان

و نکته کلیدی آن که بهتر است گفته نشود

حال بهتر است اینگونه عمل کنید جناب خادم قرآن تا به آن نکته کلیدی هم پی ببریم

در آخر مشخص می شود که آیا آن فرد بهترین است یا خیر.:makhfi:

زینب_الگوی صبر
۱۳۹۰/۰۸/۲۳, ۱۷:۴۳
قابل توجه دوستان، از این به بعد بیشتر هوای:Rose::Rose: سرکار ایران :Rose::Rose:رو داشته باشید:doosti:

اقا پس من چی:khandeh: من که جیک جیک میکنم تو سایت همتونو میخندونم بزارم برم
عا بچه خبی هسم:koodak::khoshgel:بازیگوشیم نمیکنم:mohandes::biggrin:

ابدیت
۱۳۹۰/۰۸/۲۳, ۱۸:۴۹
سلام

التماس دعا
:Moshtagh::Moshtagh::Moshtagh:
تایپیک جالبی بود از اول همه پستها را خواندم... چرا ادامه ندارد؟

Behrooz_313
۱۳۹۰/۰۸/۲۴, ۰۶:۰۰
:moshtagh::moshtagh::moshtagh:
تایپیک جالبی بود از اول همه پستها را خواندم... چرا ادامه ندارد؟
چون قضاوت خیلی سخته

اهورانی
۱۳۹۳/۱۲/۲۰, ۱۱:۱۷
سر اسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام

سلام ببخشید مسول این تایپیک کدوم یکی از دوستان هستش میشه یه رونق به این جا داده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
من به شخصه مسولیت کاربر نمونه رو قبول میکنم و میشم کاربر نمونه این ماه نظر دوستان چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ولی زاده
۱۳۹۳/۱۲/۲۰, ۱۳:۰۴
السلام علیکم ورحمةالله
بهترنیست قبل ازهرچیزی شمابفرمائید
بنظربنده
کاربرنمونه به کدام کاربرمی گویند؟!
......

شقایق
۱۳۹۳/۱۲/۲۱, ۰۸:۰۷

سلام

کاربرنمونه به کاربری می گن:

که یه بغض تو دلش نشسته باشه بازم باشه

چون می دونه ارزش نداره

ولی شاید یکی دیگه یه زمانی به خودش بگه:

هییییییییی زندگی! خوب بودا حیف که رفتش!!

...:(

یوسف
۱۳۹۳/۱۲/۲۱, ۰۸:۵۳
السلام علیکم ورحمةالله
بهترنیست قبل ازهرچیزی شمابفرمائید
بنظربنده
......

یاالله
سلام
کاربر نمونه
کلیک کنید (http://www.askquran.ir/thread20473.html#post270237)
..................
این تاپیک زیر جدید تر است
موضوع: ♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید) (http://www.askquran.ir/thread35883.html)

علی ولی زاده
۱۳۹۳/۱۲/۲۱, ۰۹:۰۱
کاربرنمونه به کاربری می گن:
که یه بغض تو دلش نشسته باشه بازم باشه
چون می دونه ارزش نداره
هرتعریفی بایدجامع افرادومانع اغیارباشد
آیابزرگوارانی که کاربران این کانون هستند
کاربرنمونه رابااین تعریف قبول دارند؟

شقایق
۱۳۹۳/۱۲/۲۱, ۰۹:۳۲
کاربرنمونه رابااین تعریف قبول دارند؟

سلام

بله من قبول دارم سخته نخوایی ولی بمونی:(

علی ولی زاده
۱۳۹۳/۱۲/۲۱, ۰۹:۵۲
سلام
بله من قبول دارم سخته نخوایی ولی بمونی
علیک السلام ورحمةالله
سرکاراگر قبول نداشتیدکه نمی نوشتید
بنده خواستم نظردیگران را هم بدانیم

شقایق
۱۳۹۳/۱۲/۲۱, ۰۹:۵۶
بنده خواستم نظردیگران را هم بدانیم

سلام حق باشماست

http://ghalbe6eii.persiangig.com/image/zibasaz/animation32/0126.gif

رحیل
۱۳۹۳/۱۲/۲۱, ۱۰:۱۷
من هم قبول دارم. ولی کسی از دل آدما خبر نداره. کی میدونه هر کدوم از کاربرایی که اینجا موندنی شدن چند بار دلشون شکسته و بازم اینجا رو ول نکردن؟
به علاوه اینکه روش خوبی برای سنجش نیست. اتفاقی که نباید بیفته رو نباید برای عیارسنجی انتخاب کرد

علی ولی زاده
۱۳۹۳/۱۲/۲۱, ۱۰:۴۸
سلام حق باشماست

علیک السلام ورحمةالله

http://ghalbe6eii.persiangig.com/image/zibasaz/animation32/0126.gif

استادما(رضوان الله تعالی علیه) می فرمود:
چشم غنچه بس که ترسیده است ازغارتگران
پـای بـلبــل را ؛ خیـال دسـت گلچیـن مـی کند
سفرازخیال به سوی واقعیت
ورسیدن به حقیقت
ازرنجهابه گنجها رسیدن است
وهمیشه توقعات چاه رنجهاست
می شودچاه ها راپرکرد
باگذشت ها
وازشست وشوی گل درباران
طالب تطهیرخیال شد

که خیال پاک محل جلوه جمال است

التماس دعا
اجرکم عندالله

شقایق
۱۳۹۵/۰۷/۰۹, ۰۶:۵۲
سلام از نظردوستان هرکس دراین کانون گفتگوی قرآنی ولو مهمان باشد یا کاربر باشد یا خادم باشد قدمش سرچشم!

محفل دوستان بی ریاست

همه در این سفره نشسته ایم تا از خداوند و روزی های بی مانندش شکرگذاری و سپاس بی اندازه مان را بیان کنیم

کاربر نمونه کانون دوستانی هستند که با تمام گرفتاری سرمی زنند

کنارمان هستند

راهنمایی می کنند

تنهایمان نمی گذارند

ولو با یک تشکر و سپاس خشک وخالی!

حق یارتان

^:)^@};-خب حالا کاربرنمونه کانون رو بفرمایید معرفی کنید^:)^@};-