PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا ازدواج کنیم؟

شیرفرهاد
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۱۱:۱۲
چرا ازدواج کنیم ؟
که بعدش چند نفر دیگه به این دنیا بیاوریم ، تو این قماری که ممکنه بعد از همه سختیها آخرش بهشت برند ویا جنهم
اگر یکیشون جهنم رفت خودمو چطوری ببخشم درسته که تقصیر خودشه ولی من باعثش شدم ،
خودخواهی من باعث آوردن او به این قمار دنیای بیرحم شد .
بهتره از خود خواهی خودمون کم کنیم باعث نشیم دیگرانی هم تو این مهلکه دنیا بیافتند .

حمیدمحمدی
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۱۲:۳۶
سلام دوست عزیز
بهتره که بدونین که فرزندی که متولد میشه این نیست که شما باعث بوجود اومدنش بشین چون خداوند متعال وقتی تو قرآن داره از عالم الست حرف میزنه خطابش به همه ی نوع انسان ( چه اولین انسان که حضرت آدمه وچه آخرین انسان ) پس انسان ها با بسته شدن نتفه بوجود نمیان

Behrooz_313
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۱۲:۵۹
سلام دوست عزیز
بهتره که بدونین که فرزندی که متولد میشه این نیست که شما باعث بوجود اومدنش بشین چون خداوند متعال وقتی تو قرآن داره از عالم الست حرف میزنه خطابش به همه ی نوع انسان ( چه اولین انسان که حضرت آدمه وچه آخرین انسان ) پس انسان ها با بسته شدن نتفه بوجود نمیان

وَ إِذْ أَخَذَ رَبُّكَ مِن بَنىِ ءَادَمَ مِن ظُهُورِهِمْ ذُرِّيَّتهَُمْ وَ أَشهَْدَهُمْ عَلىَ أَنفُسِهِمْ أَ لَسْتُ بِرَبِّكُمْ قَالُواْ بَلىَ‏ شَهِدْنَا أَن تَقُولُواْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ إِنَّا كُنَّا عَنْ هَاذَا غَفِلِينَ(اعراف172)

و (به خاطر بياور) زمانى را كه پروردگارت از پشت و صلب فرزندان آدم، ذريه آنها را برگرفت و آنها را گواه بر خويشتن ساخت (و فرمود:) «آيا من پروردگار شما نيستم؟» گفتند: «آرى، گواهى مى‏دهيم!» (چنين كرد مبادا) روز رستاخيز بگوييد: «ما از اين، غافل بوديم (و از پيمان فطرى توحيد بى‏خبر مانديم)»! (172)

asgari
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۱۴:۴۶
بهتره از خود خواهی خودمون کم کنیم باعث نشیم دیگرانی هم تو این مهلکه دنیا بیافتند .
این خود خواهی نیست ، این دادن فرصته !
مثل اون تیغ جراحی که اگه دست دکتر بیافته نجات میده اگه دست قاتل بیافته می کشه ، حالا ما باید بگیم تیغ جراحی اختراع نکنیم !!!

حمیدمحمدی
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۱۶:۱۰
سلامی دوباره
ببخشید جوابی که بالا دادم بخاطر این که کار داشتم ناقص موند اونجا گفتیم که همه انسان ها قبل از این که به این دنیا بیان آفریده شده بودند وهمچنین این که شما در تربیت فرزندتون وظیفه دارید و میتونید تاثیر بگذارید خوب که البته اگه وظیفتونو خوب انجام ندید حتماً باید جواب گو باشید به قولی ((ما مامور به وظیفه ایم )) که حتی بودند کسانی که جزو برگزیدگان خدا بودند ولی بچه هاشون مورد غضب خدا قرار گرفتند وبرعکس .التماس دعا

شیرفرهاد
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۱۹:۱۴
سلام دوست عزیز بهتره که بدونین که فرزندی که متولد میشه این نیست که شما باعث بوجود اومدنش بشین چون خداوند متعال وقتی تو قرآن داره از عالم الست حرف میزنه خطابش به همه ی نوع انسان ( چه اولین انسان که حضرت آدمه وچه آخرین انسان ) پس انسان ها با بسته شدن نتفه بوجود نمیان

شما با تصمیم خودت برو عمل وازکتومی انجام بده آنگاه کودکی بدنیا نمی آید از طرف شما
و عملا متوجه می شی مسئولیت اعمال هر کسی دست خودشه وگردن خدا نباید بیاندازه

واقعیت اینکه انسانها داشتن کودک وادامه نسلشون رو دوست دارند واین دوست داشتنشون هست بر هر چیزی مقدم است .

مریم
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۲۲:۱۳
اگه من نوعی خدا رو قبول دارم بعنوان قادر متعال این حرفها با این اعتقاد نمی خونه .

hashem1359
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۲۲:۴۴
با این گرانی وتورم وبیکاری در این حکومت مگه میشه زن گرفت .

کیمیاگر
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۲۳:۰۷
سلام،

شما چقدر نا امید هستید ؟! ازدواج کنید با کسی که هم کفو شماست و به اندازه گلیمتون پاتون رو دراز کنید ... و از خودتون بالاتر رو انتخاب نکنید ، تا به آرامش برسید.

ریحانه
۱۳۸۹/۰۱/۱۱, ۲۳:۰۸
با این گرانی وتورم وبیکاری در این حکومت مگه میشه زن گرفت .

ازدواج سبب گشایش روزی هست ..شما اگه زن بگیری رزق و روزی اش رو خدا میرسونه ....:goleroz:

willyB19
۱۳۸۹/۰۱/۱۲, ۰۶:۴۱
ازدواج سبب گشایش روزی هست ..شما اگه زن بگیری رزق و روزی اش رو خدا میرسونه ....:goleroz:
وافعأ این حرف درست است من به چشم دیدم کسانی رو که پیش از ازدواج هیچ کار درستی نداشتند ولی بعدش روزیشون بهتر شده

hashem1359
۱۳۸۹/۰۱/۱۲, ۱۳:۰۳
هر کس که زن بگیره بدبخت میشه ان هم زن ایرانی که فقط مادیات براش مهمه

nitha
۱۳۸۹/۰۱/۱۳, ۰۱:۳۹
شما با تصمیم خودت برو عمل وازکتومی انجام بده آنگاه کودکی بدنیا نمی آید از طرف شما
و عملا متوجه می شی مسئولیت اعمال هر کسی دست خودشه وگردن خدا نباید بیاندازه

واقعیت اینکه انسانها داشتن کودک وادامه نسلشون رو دوست دارند واین دوست داشتنشون هست بر هر چیزی مقدم است .

خوب خودتون جواب خودتونو میدین این مساله یک امر فطریه و از طرف خداونده
و ما انسانها برای انجام دستورات خداوند از حیوانها کمتر نیستیم که برای جفت یابی و ادامه نسل چه قدر تلاش می کنن و چه قدر محبت دارن به همدیگر ...زندگی برخی حیوانات گاهی اوقات سالم تر و وفادارنه تر از برخی انسان نماهاست !!!

شیرفرهاد
۱۳۸۹/۰۱/۱۳, ۱۳:۳۰
خوب خودتون جواب خودتونو میدین این مساله یک امر فطریه و از طرف خداونده

چیزی است که میلیونها سال در اطلاعات ژنتیکی اکثر انسانها ذخیره شده ونه تمام انسانها

و ما انسانها برای انجام دستورات خداوند از حیوانها کمتر نیستیم که برای جفت یابی و ادامه نسل چه قدر تلاش می کنن و چه قدر محبت دارن به همدیگر ...زندگی برخی حیوانات گاهی اوقات سالم تر و وفادارنه تر از برخی انسان نماهاست !!!
خدا کی دستور داده ؟ تازه اگر هم می داد از توان من خارج بود به دلیل زیر
ما انسانیم و بیشتر از حیوانات عقل داریم ، پس فکر می کنیم
فکر می کنیم چرا باید یک کاری رو انجام بدیم ، که در انتها باعث ایجاد انسانهای دیگر بشود؟
که چی بشه؟
بیایند به این دنیا که بعدش با این همه مصیبت وبیماری وسختی و امتحانات الهی بکجا برسند؟
به بهشت جاویدان ، چه کسی تضمین داده که به جهنم جاویدان نروند؟
اگر رفتند وشما هم که این همه احساسات رومانتیک داریدوانسان هستید در بهشت بودید ، می توانید تحمل کنید ؟
می توانید عذاب آنها رو تحمل کنید و به فیض الهی هم برسید ؟؟؟
من نمی توانم ، ولی شاید سنگدلانی پیدا بشوند که بتوانند.

ریحانه
۱۳۸۹/۰۱/۱۳, ۱۳:۳۷
هر کس که زن بگیره بدبخت میشه ان هم زن ایرانی که فقط مادیات براش مهمه

جناب هاشم ..شما نمیدونید و اطلاع ندارید و همین جوری اینجا از زنان ایران حرف میزنی ..من توی ایران نیستم ولی اینجایی که من زندگی میکنم از خود مردهاشون شنیدم که میگن ما زن اینجایی نمیخوایم( اینجایی ها فقط به فکر خوش گذرونی شون هستند ) میخواییم از ایران زن بگیریم ...

شیرفرهاد
۱۳۸۹/۰۱/۱۳, ۱۴:۴۳
جناب هاشم ..شما نمیدونید و اطلاع ندارید و همین جوری اینجا از زنان ایران حرف میزنی ..من توی ایران نیستم ولی اینجایی که من زندگی میکنم از خود مردهاشون شنیدم که میگن ما زن اینجایی نمیخوایم( اینجایی ها فقط به فکر خوش گذرونی شون هستند ) میخواییم از ایران زن بگیریم ..

شما نزدیک عربها هستی و عربها بهشت رو جایی می دونن که زنان سفید پوست وچشم سیاه دارد ، یکی از علتهایی که به ایران حمله کردند هم اینه .

سیزده سال اول زندگیم نزدیک ارودوگاه عربهای جنگ زده بود ، بچهاشون می آمدن مدرسه ما
تو مدرسه خیلی بما حسودی می کردند بخاطر رنگ پوستمون ، و مارو می زدند .