PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حضور دسته جمعی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۶/۰۶, ۱۸:۰۹
سلام علیکم
با توجه به درخواست های مکرر دوستان گرامی مبنی بر حضور در نمایشگاه قرآن انشاء الله اگر عمری باشد عزیزان برای روز پنجشنبه آماده باشند منتظر خبرهای بعدی در این زمینه باشید

برنامه دیدار دسته جمعی از نمایشگاه بین المللی قرآن

مکان : محل نمایشگاه بین المللی قرآن – شبستان – طبقه همکف – بخش حوزوی – غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

زمان: روز پنجشنبه 11 شهریور ساعت 5:30 عصر الی 9:30 شب

برنامه : ساعت 5:30 تا ساعت 6:30 در محل غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حضور پیدا کرده و از ساعت 6:30 تا 9:30 دیدار دسته جمعی از غرفه های نمایشگاه خواهیم داشت (موقع اذان در نماز جماعت حضور پیدا خواهیم نمود)

پذیرای قدوم پر مهر دوستان قرآنی هستیم

التماس دعا

یا صاحب الزمان (عج)
۱۳۸۹/۰۶/۰۶, ۱۹:۲۸
به به شایعه شده افطاری هم می دهید درسته؟؟؟ :biggrin:

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۶/۰۶, ۲۱:۵۲
سلام
پنج شنبه که شبش میشه شب قدر همه برای مراسم احیا آماده میشند. نمیشه بندازید جمعه یا شنبه که ما هم بتونیم شرکت کنیم؟

مینیاتور
۱۳۸۹/۰۶/۰۶, ۲۱:۵۴
دقیقا روزی که نمیتونم بیام....:Motehayer:
گفته بودم خیلی خوش شانسم نه؟؟
--
اما میخوام ببینمتون ،راه حل لطفا !!!:Computer:

mahdi
۱۳۸۹/۰۶/۰۶, ۲۲:۴۳
یا الله
سلام علیکم
با توجه به اینکه 5شنبه مهمترین شب قدر (و اقواترین انها است) لطفا زمان را جابجا نمایید تا زمینه ی بهره ی هرچه تمامتر عزیزان از این شب عزیز فراهم گردد.
یاعلی

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۶/۰۶, ۲۲:۴۷
به نظرم سه شنبه به قبل بذارین که شاید منم بتونم بایم

seyed133
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۰۳:۵۵
به نام خدا
ای بابا! باز یه زمانی برنامه ریزی کردید که ما بچه شهرستانی ها نمی تونیم بیایم!
یادش بخیر چقدر داد زدیم همایش ولی کو گوش شنوا!

چی میگه حافظ؛ گوش اگه گوش منو فریاد اگه فریاد توست ان که به جایی نرسد همایش هست
یک دفعه نگید شعر و بلد نبود
گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من انچه البته به جايي نرسد فرياد است

belher2
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۰۶:۵۴
بنام او كه جان رافكرت اموخت
دوستان در شب نمايشگاه انهم از نوع ناب قراني
يادي از ما كنيد در محفل كاربر هاي شهر واستاني
خوش به حال شما كه تهرانيد مركز كشور عزيزمان
به همين راحتي قراري را ميگذاريد بهر مهماني
الغرض ميرويد اگر انجا التماس دعا!بفرمائيد
ما هم از صحن كهنه خواهيم رفت حرم خسروخراساني....

مجیب
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۰۷:۳۲
سلام
پنج شنبه که شبش میشه شب قدر همه برای مراسم احیا آماده میشند. نمیشه بندازید جمعه یا شنبه که ما هم بتونیم شرکت کنیم؟

جمعه آخرين روزه نمايشگاه هست :Black (6):

سلمان فارسی
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۰۹:۵۷
سلام!!!بهتر از با دوستان جمع بندي شود كه چه روزي همايش باشد تا دوستان ديگر هم خودشان را برساندند.خودسرانه تصميم نگيريد.ما هم چند وقت قبل پيشنهاد همايش را داديم.من هم مي خواهم بيايم كار دارم با بعضي از مسئولين سايت:Motehayer::Motehayer::Motehayer::Ealam::g un::Box::spam::Narahat::Ghamgin::Graphic (61)::Graphic (59)::Graphic (51)::looti::Black (7)::Black (1):Black (14)Black (15):eyes::eyes::eyes:

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۱۱:۲۲
با سلام

دوستان عزیز برنامه ریزی با توجه به شرایط و .... انجام گرفته است و با توجه به اینکه زودتر از روز پنج شنبه امکان نداشت و روز جمعه هم روز آخر نمایشگاه می باشد لذا بهترین زمان روز پنج شنبه در نظر گرفته شده است .

التماس دعا

*عرفانی*
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۱۲:۴۶
به نام خدا
ای بابا! باز یه زمانی برنامه ریزی کردید که ما بچه شهرستانی ها نمی تونیم بیایم!
یادش بخیر چقدر داد زدیم همایش ولی کو گوش شنوا!

/

:Ghamgin::ok::Ghamgin:

:geryeh:

*عرفانی*
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۱۲:۵۰
با سلام

دوستان عزیز برنامه ریزی با توجه به شرایط و .... انجام گرفته است و با توجه به اینکه زودتر از روز پنج شنبه امکان نداشت و روز جمعه هم روز آخر نمایشگاه می باشد لذا بهترین زمان روز پنج شنبه در نظر گرفته شده است .

التماس دعا

سلام علیکم

پس ان شاءالله گزارشات مسنتد و کامل و جامعی برای ما که سعادت نداشتیم باشیم ، داشته باشید. ان شاءالله.

التماس دعا

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۱۳:۱۵
با سلام

التماس دعا

سلام چرا قبل از پنجششنبه نمیشه؟:Motehayer:
عکسای همایشو برامون بذارید

••ostad••
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۱۳:۱۶
به به شایعه شده افطاری هم می دهید درسته؟؟؟ :biggrin:

در مورد افطار دوستان نگران نباشند .:Moshtagh::Gol:

در محوطه ی نمایشگاه ( از طرف مسئولان نمایشگاه ) از مهمانها پذیرایی می کنند و افطار ی مختصری هم به مهمانان می دهند :Graphic (24):

مینیاتور
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۱۶:۱۲
ببینم هیشکی که نمی تونه بره پس همایشو برای کی گذاشتین؟:Gig:
خلاصه هر کی رفت همون طور که دوستان قبل من گفتن :عکس و گزارش فراموش نشه:Moshtagh:
خوشششششششششششششششششششششش بگذره :Gol:

amirreza1373000
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۱۸:۰۶
سلام.حیف شد.منم نمی توانم بیام.اگر تهران بودم100%میامدماما حیف که نمی شه.آخه مایی که تهران نیستیم و نمی توانیم بیاییم چی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:Graphic:

مینیاتور
۱۳۸۹/۰۶/۰۷, ۲۲:۲۳
.آخه مایی که تهران نیستیم و نمی توانیم بیاییم چی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون کاری که ماها که تهرانیم ولی نمیتونیم بریم میکنیم....غصه نخور:Mosighi:
ایشالا سال بعد:Moshtagh:
:Rose:

zeynab
۱۳۸۹/۰۶/۰۸, ۱۱:۴۸
با تشکر از مدیر محترم سایت به خاطر توجه و زحماتشون... :Gol::Hedye:
قابل توجه دوستانی که متأسفانه نمی تونند بیان من جای همتون میرم غصه نخورید... بی صبرانه منتظر روز پنجشنبه هستم :Moshtagh:

belher2
۱۳۸۹/۰۶/۰۸, ۱۲:۰۴
قابل توجه دوستانی که متأسفانه نمی تونند بیان من جای همتون میرم غصه نخورید... بی صبرانه منتظر روز پنجشنبه هستم :Moshtagh:

بنام او كه جان رافكرت اموخت

دوستان در شب نمايشگاه انهم از نوع ناب قراني
يادي از ما كنيد در محفل كاربر هاي شهر واستاني
خوش به حال شما كه تهرانيد مركز كشور عزيزمان
به همين راحتي قراري را ميگذاريد بهر مهماني
الغرض ميرويد اگر انجا التماس دعا!بفرمائيد
ما هم از صحن كهنه خواهيم رفت حرم خسروخراساني....
:goleroz::goleroz::goleroz:

ذوالقرنین
۱۳۸۹/۰۶/۰۸, ۱۲:۴۳
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
از زحمات دوستان عزیز متشکرم.
خوب اگر جور شد و خواستیم بیاییم به کدام قسمت نمایشگاه باید مراجعه کنیم؟
چه ساعتی دوستان حضور دارند؟
کیا مییان؟
لطفا یکم بیشتر اطلاعات بدین ممنون میشم.
التماس دعا.

مجنون
۱۳۸۹/۰۶/۰۸, ۱۴:۱۶
سلام
دوستانی که تونستن برن التماس دعا
ما که دور افتاده ایم:geryeh:

یا صاحب الزمان (عج)
۱۳۸۹/۰۶/۰۸, ۱۶:۰۳

من هم همینطور :yes:

بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
کیا مییان؟
التماس دعا.

:Moshtagh:

جهاد اسلامی
۱۳۸۹/۰۶/۰۸, ۲۲:۴۵
ما هم هستیم هااااااااا
من هم میام
منتظرتون هستم

یا ابا صالح المهدی (عج)
۱۳۸۹/۰۶/۰۸, ۲۳:۵۸
جامو خالی کنید:geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::g eryeh:

.:MOBAREZ:.
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۰۰:۱۸
میبینم که جمعتون جمعه بسیجیتون کمه!
جای منو خالی نکنید...پر پر کنید.:Gol:

آرامش m
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۰۳:۴۸
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
کیا مییان؟
التماس دعا.
:Rose::Gig::Gig::Gig::Gig::Gig::Gig::Gig::Gig::Gig ::Gig::Gig:

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۰:۵۱
سلام خدمت تمامی دوستان گرامی
اصلا غصه نخورید
طی مذاکراتی که انجام دادم قرار شده سالهای بعد هم بذارن
پس امسال که نمیریم برای سال بعد دیگه میریم
دیدید چقدر آسون بود
اصلا همه چیز را به من بسپارید

ذوالقرنین
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۲:۰۲
بسم الله الرحمن الرحیم.

خوب چیشد؟
چه ساعتی؟ کجا؟
خوب اگر دوست دارین بیاییم لااقل زودتر اطلاعات را به طور کامل بزارین که بتونیم راحت برنامه ریزی کنیم.
متشکرم.
التماس دعا.

mahdi
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۲:۴۷
یا الله
سلام علیکم
حالا که جز 5شنبه راهی نیست اگر لطف بفرمایید قبل از افطار برگزار کنید تا دوستان به موقع به مراسم احیای شب 23 ام ماه مبارک رمضان برسن ممنون می شوم
التماس دعا
یاعلی

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۲:۵۲
با سلام

برنامه دیدار دسته جمعی از نمایشگاه بین المللی قرآن

مکان : محل نمایشگاه بین المللی قرآن – شبستان – طبقه همکف – بخش حوزوی – غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

زمان: روز پنجشنبه 11 شهریور ساعت 5:30 عصر الی 9:30 شب

برنامه : ساعت 5:30 تا ساعت 6:30 در محل غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حضور پیدا کرده و از ساعت 6:30 تا 9:30 دیدار دسته جمعی از غرفه های نمایشگاه خواهیم داشت (موقع اذان در نماز جماعت حضور پیدا خواهیم نمود)

پذیرای قدوم پر مهر دوستان قرآنی هستیم

التماس دعا

ابرار
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۴:۰۵
سلام.حیف شد.منم نمی توانم بیام.اگر تهران بودم100%میامدماما حیف که نمی شه.آخه مایی که تهران نیستیم و نمی توانیم بیاییم چی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا منم نمیتونم بیام :lol:
منم تهران نیستم :parandeh:
اینشا الله اقایان عکس هایی میگیرن و تو سایت میارن و یک گزارش کامل از همایش :mah:
:looti:

habib12
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۴:۱۴
سلام
دستتون درد نکنه، کار زیبائی هست

برای ما که دوریم همین که رائحه اش میاد کافیه
اگه عکس وگزارش تهیه کردید خوبه ما هم ببینیم
موفق باشید.
جای ماسبزه

طارق
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۵:۴۲
با او

عرض سلام و ادب و آرزوی قبولی طاعات ؛

اولا تشکر از مسئولین برای برگزاری این مراسم.

ثانیا در مورد اینکه شب قدر است ، اونقدر که بنده از جلسات و مراسم های شب قدر تهران خبر دارم اکثرا از حدود 12 شروع می شه و هیئت ها و مراسمی که زود شروع می کنند ، از 11 شروع می کنند. جلسه که نه و نیم تمام بشه ، یک ساعت نیم فرصت هست که با مترو به هر جای تهران تشریف ببرید.البته اگر خیلی دور باشه و نزدیکی اونجا مترو هم نداشته باشه ، ممکنه کمی با تاخیر برسید مثلا نیم ساعت با تاخیر.

ثالثا دیدار از غرفه های نمایشگاه معمولا فردی مفید هست چرا که هر کس سراغ غرفه های مورد علاقه ی خودش می ره و کسی سر غرفه ای می خواد ده دقیقه بایسته و کسی نمی خواد سر اون غرفه بایسته و ..... . می شود دیدار غرفه ها رو به خود دوستان قبل از همایش موکول کرد ، و همایش مانند سال های قبل به صورت جلسه ای برگزار بشه که در اون به معرفی مسئولین سایت و دوستان سایت و همینطورطرح پیشنهاد و نقد و بحث و بررسی پیرامون بخش های مختلف سایت بپردازیم که مفید تر هم باشد.

حالا اگر کسی مانند بنده دو بار قبل از این هم نمایشگاه رفته و تقریبا همه ی غرفه ها را دیده باشد که دیگر اصلا برایش جذابیت ندارد. و شلوغی نمایشگاه و سختی مدیریت حرکت یک هیئت حدود مثلا بیست نفری در اون محیط شلوغ هم بر سختی ها و مشکلات این کار مضاف است.

التماس دعای فراوان
طارق

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۶:۱۰
با او

ثانیا در مورد اینکه شب قدر است ، اونقدر که بنده از جلسات و مراسم های شب قدر تهران خبر دارم اکثرا از حدود 12 شروع می شه و هیئت ها و مراسمی که زود شروع می کنند ، از 11 شروع می کنند. جلسه که نه و نیم تمام بشه ، یک ساعت نیم فرصت هست که با مترو به هر جای تهران تشریف ببرید.البته اگر خیلی دور باشه و نزدیکی اونجا مترو هم نداشته باشه ، ممکنه کمی با تاخیر برسید مثلا نیم ساعت با تاخیر.

التماس دعای فراوان
طارق

سلام خدمت جناب طارق بزرگوار و دیگر دوستان

ما فکر میکردیم نمایشگاه تا آخر ماه رمضان ادامه داره واسه همین گفتیم حضور کانونی ها در شب قدر نباشه. از طرفی معمولا روز را استراحت میکنیم تا شب بهتر بتونیم از فضای مراسم احیا استفاده کنیم و خوابمون نگیره. ( البته این مورد دومی برای افراد تنبلی مثل منه )

ولی حالا که راه دیگه ای نیست چشم میایم ان شاء الله.:salavat10:

yase110
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۶:۱۷
سلام
اميدوارم بتونم از نزديك خادمان زحمتكش قرآني و كاربران دوست داشتني سايت را ببينم.

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۶:۴۲
با سلام
منم دوست داشتم بیام اما نمیشه
چون نیستم
میدم عکسم بیاد تا توی عکسا باشه

ذوالقرنین
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۶:۴۷
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام به همهگی.
خوب دستتان درد نکنه که زحمت کشیدین.
من که حتما مییام.
البته اگر خدا بخواد و لیاقت داشته باشم که با دوستان نازنین و با صفایم ملاقات داشته باشم.
خیلی خوشحالم.
متشکرم.
التماس دعا.

khaleghifar78
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۱۹:۱۳
سلام
اگه جمعه بود منم می تونستم بیام ولی از همه دوستان عزیز التماس دعا دارم.
حالا ما واسه خودمون جمعه میریم.:ok:

asgari
۱۳۸۹/۰۶/۰۹, ۲۰:۰۰
من رفتم ، خیلی نمایشگاه رو نگشتم فقط رفتم قسمت رسانه و از قرفه موسسه موعود دیدن کردم.
اکیدا اکیدا اکیدا توصیه میکنم که میرین نمایشگاه حتما مستند ظهور رو تهیه کنید ، قیمتش فکر کنم 2000 تومان باشه.

آدرسشم اینه ، ضلع غربی شبستان (اگه نقشه بهتون دادن برید بخش رسانه و فناوری اطلاعات) آخرین راهرو موسسه موعود.

من خودم وقتی نقشه رو گرفتم تا نیم ساعت نمیدونستم شما کجاست جنوب کجا !!!

*عرفانی*
۱۳۸۹/۰۶/۱۰, ۱۰:۲۸
سلام علیکم

پس ان شاءالله گزارشات مسنتد و کامل و جامعی برای ما که سعادت نداشتیم باشیم ، داشته باشید. ان شاءالله.

التماس دعا

بابا منم نمیتونم بیام :lol:
منم تهران نیستم :parandeh:
اینشا الله اقایان عکس هایی میگیرن و تو سایت میارن و یک گزارش کامل از همایش :mah:
:looti:

سلام
دستتون درد نکنه، کار زیبائی هست

برای ما که دوریم همین که رائحه اش میاد کافیه
اگه عکس وگزارش تهیه کردید خوبه ما هم ببینیم
موفق باشید.
جای ماسبزه

سلام علیکم

به یاد داشته باشید ... همه چشم امید ما شهرستانی ها به شماست.

:Moshtagh::Moshtagh::Moshtagh:

التماس دعا

جهاد اسلامی
۱۳۸۹/۰۶/۱۰, ۲۲:۴۴
به نظر بنده اصلا کار خوبی نیست که در شب قدر این گردهمایی برپا بشود چون جدای از مسئله ی رسیدن به شب قدر دوستانی که به نمایشگاه می ایند خسته شده و ممکن است شب قدر خوابشان بگیرد!!!!!
شب قدر خیلی مهمتر از این گردهمایی است!!! به نظر بنده این کار باید خیلی قبل تر انجام میشد
من که نمی ایم اما احتمالا به یکی از دوستان سفارش میکنم که بنده را به دیگر دوستان معرفی کند

همکار مدیر سایت
۱۳۸۹/۰۶/۱۰, ۲۳:۱۱
با او

ثالثا دیدار از غرفه های نمایشگاه معمولا فردی مفید هست چرا که هر کس سراغ غرفه های مورد علاقه ی خودش می ره و کسی سر غرفه ای می خواد ده دقیقه بایسته و کسی نمی خواد سر اون غرفه بایسته و ..... . می شود دیدار غرفه ها رو به خود دوستان قبل از همایش موکول کرد ، و همایش مانند سال های قبل به صورت جلسه ای برگزار بشه که در اون به معرفی مسئولین سایت و دوستان سایت و همینطورطرح پیشنهاد و نقد و بحث و بررسی پیرامون بخش های مختلف سایت بپردازیم که مفید تر هم باشد.

التماس دعای فراوان
طارق

بنام حضرت دوست

با سلام

هرچند پيشنها شما بسيار خوبه اما به دليل اينكه اكثر اساتيد و كارشناسان سايت بخاطر ماه مبارك رمضان در سفر تبليغي به سرمي برند اين امكان نيست كه جلسه اي براي اشنايي و معرفي مسئولين سايت و يا طرح پيشنهادات و انتقادات داشته باشيم. البته به جهت اينكه بد قولي صورت نگرفته باشد مديريت محترم سايت خودشان حضور خواهند داشت .
ان شاء الله در يك موقعيت مناسب تر در صورت فراهم شدن امكانات و شرايط درخدمت دوستان خواهيم بود.

التماس دعا

آساره
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۱۳:۰۰
سلام ...اینم از شانس بده ما که شهرستان هستیم

منم خیلی دوست دارم تک تکتون رو بیبنم
کاشکی ....

خب حداقل میتونین یه کاری بکنید و عکس بگیرید و اینجا بزارید...

یا صاحب الزمان (عج)
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۱۳:۳۲
سلام
بابا چرا همه می آیند اینجا می گند نمی آییم !!!

سلام علیکم با توجه به درخواست های مکرر دوستان گرامی مبنی بر حضور در نمایشگاه قرآن انشاء الله اگر عمری باشد عزیزان برای روز پنجشنبه آماده باشند منتظر خبرهای بعدی در این زمینه باشید

بنده خدا حاج آقا زارع عزیز این همه زحمت کشیدند این همایش را برگزار کنند آن وقت هیچ کس نمیاد

لطفا هر کی هم که می خواد بیاد اینجا اعلام کنه

جهاد اسلامی
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۱۳:۳۵
سلام
بنده خدا حاج آقا زارع عزیز این همه زحمت کشیدند این همایش را برگزار کنند آن وقت هیچ کس نمیاد

دوست عزیز خودتون هم خوب میدونید که امشب شب قدر هست و کسی هم در شب قدر با گشتن در غرفه ها و دور نمایشگاه خودش رو خسته نمیکنه
همونطور که میدونید خسته کردن خود در شب قدر گناه است
بهتر بود اقای زارع زحمت میکشیدند زودتر این گردهمایی رو به پا میکردند:Motehayer:

amirreza1373000
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۱۳:۳۶
سلام

یکی وقت نداره می تواند بیاید.یکی هم مثل ما وقت دارد اما آمدن به آنجا مشکل هست.وسیله ای نیست تا بیایم.

یا صاحب الزمان (عج)
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۱۳:۴۰
یکی وقت نداره می تواند بیاید.یکی هم مثل ما وقت دارد اما آمدن به آنجا مشکل هست.وسیله ای نیست تا بیایم.

سلام
همانطور که برادر عزیزمان جناب طارق گفتند مترو در اختیار هست شما تقریبا می توانید هر جای تهران راحت بری

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۲۱:۴۳
سلام
امیدوارم که همه موفق و موید باشید
یا حق

amirreza1373000
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۲۱:۵۶
منتظر عکس هستیما.کیا رفتن؟

zeynab
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۲۲:۰۵
من که رفتم... جای خیلی از دوستان خالی بود... با جناب خادم قرآن و آقای طارق و جمع کثیری از خانومها ملاقات داشتیم... :Moshtagh:

ذوالقرنین
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۲۳:۰۶
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام دوستان.
جاتون خالی منم رفتم.
واقعا خیلی خوش گذشت.
از تمام دوستان گلی که تشریف آوردند تشکر میکنم واقعا به داشتن یه همچین دوستانی افتخار میکنم.
از حاج آقا زارع و همسر محترمشان هم تشکر میکنم که واقعا خیلی به این عزیزان زحمت دادیم.
دیگه براتون چی بگم؟عالی بود......
موفق باشین.
التماس دعا.

boutimar
۱۳۸۹/۰۶/۱۱, ۲۳:۱۳
نمیشه جمعه هم یه قرار بزارید ماهم بتونیم بیایم

بابا ماهم دل داریم بخداااااااااااااااااا

ساحل آبی
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۰۲:۴۲
همونطور که میدونید خسته کردن خود در شب قدر گناه است

این فتوای جدید کی صادر شده که ما خبر نداریم؟!!:Gig:

iranproud
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۰۳:۳۳
سلام دوستان خوب روزه دار
طاعاتتون قبول
جای همتون خالی :Rose:
خیلی خیلی خوش گذشت :Rose: :Rose:
از مدیر محترم سایت هم به خاطر همه زحماتشون تشکر میکنم. اجرشون با صاحب قرآن

هزار ماشالله به خانم های پر جنب و جوش و فعال کانون گفتگوی قرانی

:goleroz:

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۰۴:۰۹
سلام

منم به نوبه خودم از جناب زارع مدیر محترم سایت تشکر میکنم واقعا زحمت کشیدند. هر چند تعداد کمی از دوستان تشریف اورده بودند ولی همین تعداد اندک هم فضای صمیمی و خاطره انگیزی را ایجاد کردند. جاتون خالی بود. خیلی دیدار خوبی بود.

دوستانی دیروز در جمع کانونی ها در نمایشگاه قرآن بودند:

خانم ها fatememeshkat ـ iranproud ـ ••ostad•• (http://www.askquran.ir/member.php?u=35705) ـ ذو القرنین ـ گل نرگس ـ مونس ـ zeynab ـ نسیم حیات و همسر آقای زارع

از آقایون فکر کنم فقط آقای طارق حضور داشتند چون جمع ما خانما جدا بود خیلی مطلع نیستم.
در مورد خستگی و عقب افتادن از برنامه احیا خدا رو شکر برای من که خیلی نگران این موضوع بودم این اتفاق نیافتاد و الحمدلله انگار با دیدن دوستان انرژی مضاعفی پیدا کردم و خسته نشدم.
عکس هم گرفتیم ولی خب خانما راضی نبودند که در نت منتشر بشه حق هم دارند.

مجدّدا از حاج آقا زارع و همسر محترمشون که واقعا دیشب به زحمت افتادند صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم در این شب عزیز خدا بهترین ها رو براشون رقم بزنه.

••ostad••
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۰۸:۵۱
سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

دیدار دوستان همدل و هم فکر چنان صفایی دارد که مپرس . :Sham:

جای بقیه ی دوستان سبز . :Rose:

ساعات خوبی را در کنار زحمتکشان محترم سایت قرانی گذراندیم . که به شیرینی تلاوت قران بود دیدار با این خادمان قرانی . :Gol:

به امید آنکه در آینده ای نزدیک در همایشی دیگر چشممان به نور صفای تعدادی بیشتر از خادمان قران و دوستانمان روشن گردد . :Doaa:
...................................... حق یارتان :roz:.........................................

یا صاحب الزمان (عج)
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۰:۱۶
با یاد او
من هم از حاج آقا زارع عزیز و همسرگرامیشان که واقعا زحمت کشیدند از قم تشریف آوردند و همه دوستانی که حضور داشتند تشکر می کنم

خدا را شکر برادر مقاومت را پیدا کردم اگر نه نمی توانستم حاج آقا زارع و برخی دوستان را زیارت کنیم

عکس یادگاری یادم رفت :Ghamgin:

گل نرگس
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۲:۱۸
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات دوستان خوب قرآنی
منم وظیفه خودم میدونم از جناب آقای زارع و همسر محترمشون تشکر کنم. واقعا خیلی زحمت کشیدن. اجرشون با صاحب قرآن :goleroz:
برنامه هم خیلی عالی بود. دوستان خوبی رو هم از نزدیک زیارت کردم و از این بابت خیلی خوشحالم. امیدوارم باز هم از اینطور همایش ها داشته باشیم.
موفق موید باشید.
التماس دعا

jahangardkocholo
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۲:۲۱
سلام
ما که نبودیم
ولی ما هم از همه دست اندرکاران تشکر میکنیم
یا حق

جهاد اسلامی
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۲:۵۷
این فتوای جدید کی صادر شده که ما خبر نداریم؟!!:Gig:

دوست عزیز اصلا متوجه نیستید اگر خود را در شب قدر خسته کنید و به جای دعا و نیایش چرت بزنید درست است؟؟؟؟؟
به نظر شما شب قدر از اهمیت بیشتری برخوردار است یا دیدن دوستان کانون؟؟؟؟؟

از همه این سوال را دارم یکی جواب بده:Ealam:

پاسخگوی احکام 1
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۳:۲۵
به نام خدا و با سلام خدمت همه دوستان
امیدوارم طاعات و عبادات همگی مورد قبول حضرت حق قرار گرفته باشه

بنده هم به نوبه خودم تشکر می کنم از زحمات جناب آقای زارع که برای برپایی این گردهمایی زحمت بسیاری کشیدند. البته متاسفانه امسال توفیق حضور در نمایشگاه رو نداشتم و از این بابت واقعا متاسفم.

از خداوند متعال مسئلت دارم توفیقی نصیبم بشه و بتونم در جمعی دیگر دوستان قرآنی کانون رو از نزدیک زیارت کنم. چرا که زیارت مومن خودش از بهترین ثواب ها هست.

خدمت این دوست گرامی هم که در پست قبلی فرمودند:

...همونطور که میدونید خسته کردن خود در شب قدر گناه است...

دوست عزیز اصلا متوجه نیستید اگر خود را در شب قدر خسته کنید و به جای دعا و نیایش چرت بزنید درست است؟؟؟؟؟

اولا اینکه انسان خودش رو در شب قدر خسته کنه، به هیچ وجه گناه نیست. گناه یعنی کاری که در قبال انجام اون کار انسان مستوجب عقوبت خداوند باشه. اگر فردی از سر شب تا صبح هم بخوابه و هیچ عملی در شب قدر انجام نده، مسلما گناه نکرده است.

و دوم اینکه: برنامه این گردهمایی طوری نبوده که دوستان از اعمال شب قدر باز بمونند. بزرگورارانی که از قم هم رفته بودند تهران، به موقع به قم برگشتند و به همه اعمال شب قدر هم رسیدند. یقین بدونید مدیر محترم سایت و دست اندرکاران این گردهمایی، دغدغه بیشتری در این زمینه داشته اند و لذا برنامه هم طوری ریخته شد که به اعمال این شب عزیز خللی وارد نشه.

و سوم اینکه: از کجا شما میفرمایید این گردهمایی باعث خستگی و ملالت دوستان شده؟ به نظر بنده اتفاقا ديدار دوستان موجب انبساط خاطر و رفع خستگی و ایجاد نشاط بیشتر هم ميشه. و من خودم واقعا از اینکه در این گردهمایی شرکت نداشتم متاسفم.

دوست گرامی، با دید مثبت تری به قضیه نگاه کنید.

امیدوارم خدا به همگی ما توفیق عنایت کنه در این روزهای باقیمانده از ماه مبارک رمضان، بتونیم بهترین بهره ها رو کسب کنیم.

║★║فاطمی║★║
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۳:۲۷

از همه این سوال را دارم یکی جواب بده:ealam:

بنام تو اي قرار هستي

با سلام

دوست گرامي در پاسخ به سوالتون بايد عرض كنم هرچيز در جايگاه خود داراي اهميت است .
قطعا ديدن دوستان نه تنها خسته كننده نيست ، بلكه موجب شادماني و رفع كسالت خاطر و شور و شوق مضاعف هم ميشه . خصوصا اگر اين دوستان ، دوستان قرآني و جمع جمع قرآني و مكان مكان قرآني باشه ، و از آن مهم تر اگر اين ديدار با مديريت محترم سايت جناب اقاي زارع باشه كه براي اين ديدار دوستانه كلي زحمت كشيده بودند و همراه همسر گراميشان با وجود مشغله فراوان از قم تشريف اوردند و اينطور كه ازتعاريف دوستان ميشه استنباط كرد ديداري بسيار مفرح و خاطره انگيز بوده و الحمدلله كسي خسته و كسل نشده و همه هم با نشاط در مراسم احياء شب قدر شركت كردند .

منكه سعادت حضور نداشتم ، اما به سهم خود از زحمات مديريت محترم سايت و همسر گراميشان صميمانه تقدير و تشكر مي كنم و براشون آرزوي توفيق روز افزون دارم و خيلي خوشحالم كه به دوستان خوش گذشته و اميدوارم بازهم شرايطي فراهم بشه كه چنين جلساتي با حضورهمه اعضاء سايت برگزار بشه .

التماس دعا

مقاومت
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۴:۰۷
با سلام

من قرار بود با جمعی از برادران کانون بیام که متاسفانه منو پیچوندن و نهایتا با جناب یا صاحب الزمان دو نفری و در نهایت مظلومیت حضور پیدا کردیم.

خوشبختانه جناب آقای زارع و جناب طارق رو از نزدیک زیارت کردیم و افطار هم مهمونشون بودیم. در کل خوش گذشت و خوشحال شدیم از زیارت دوستان. به مراسم شب قدر هم رسیدیم الحمد لله

یا علی(ع)

مونس
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۴:۴۴
سلام
طاعاتتون قبول درگاه حق انشالله

من به نوبه خودم از مدير سايت جهت برگزاري اين گردهمايي تشكر مي كنم.
الحمدلله توفيق داشتم با خانواده در اين جمع صميمي حضور داشته باشم و برادران و خواهران دوست داشتني كانون را ملاقات كنم.
يك حسن ديگر هم اين حضور داشت و آن توفيق احياي شب قدر در مصلي تهران بود كه خدا را از اين بابت شاكرم.

••ostad••
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۵:۱۷

از همه این سوال را دارم یکی جواب بده:Ealam:

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

برادر بزرگوار این چه سؤالی است؟ البته که در اسلام هرچیزی جای خود را دارد . وهمانطور که پاسخگوی محترم احکام هم فرمودند شما اگر ان شب را تا صبح هم می خوابیدید گناهی نکرده بودید . بلکه اعمال شب قدر صرفا" کسب وجذب خیرات است .

حال دیدار دوستان علی رغم پندار شما نه تنها خسته کننده نبود بلکه بسیار هم مسرت بخش و نشاط اور بود . در ضمن در همان محل نمایشگاه نیز مراسم پر فیض شب قدرهم برگزار شد . بنده نمیدانم اشکال شما و این اصرار شما بر چه پایه ای میباشد . در هر حال موفق و مؤید باشید.

بنده وهمراهان که بسیار استفاده بردیم و به مراسم احیا ی شب قدر هم مفصلا" رسیدیم .

و همچنین دعا گوی خادم محترم قران برای فراهم کردن این امکان بودیم و هستیم . خداوند در پناه قران ایشان را پرتوان محفوظ بدارند .

....................................... حق یارتان :roz:............................................. ..

سلمان فارسی
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۶:۴۳
سلام!!!
ما كه سعادت نداشتيم بيائيم اما سال بعد حتما مي آيم ولي شب قدر ديگر ندازيد ديگر.
بعدش به ما اجازه دادن از عرش به زمين بيائيم و شب قدر يك جاي غريب در استان البرز برويم.عجب شبي بود.فقط همين را بگم كه همه دوستان كانوني مورد دعاي اينجانب قرار گرفتند وهمه را دعا كرديم.آن كساني كه اسامي واقعيشان را مي دانستم به اسم دعا كردم وآن كساني كه اسمشان را نمي دانستم به نام كاربري دعا كردم.
فقط همين را بگويم منتظر خبرهاي خوشي باشيد.خداوند تقدير بعضي از كانوني ها را عالي نوشته بود.حواستان جمع باشد گناه تمام دوستان كانوني بخشيده شده؛من پرونده ها را ديدم پاك پاك بود.تمام گناهان تبديل به حسنات شده؛بچه زرنگ آن است كه ديگر گناه نكند واز اين فرصت استثنائي استفاده لازم را ببرد.
:Rose::Rose::Rose:

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۷:۰۴

از همه این سوال را دارم یکی جواب بده:ealam:
بزرگوار ما رفتیم نمایشگاه خسته هم شدیم ولی دیدار دوستان و اون جمع صمیمی نذاشت خستگی به نتمون بمونه. واقعا خوش گذشت. دیشب هم جای شما خالی دعای جوشن کبیر را در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها بودم خیلی خوب بود. با وجودی که مفاتیح دستم نیومد ولی موبایلمو روشن کردم از مفاتیح گوشیم دعای جوشن کبیر رو اوردم خط ریز بود ولی باور کنید کلمه به کلمه رو با کسی که دعا رو قرائت میکرد خوندم با صدای بلند.
قرآن به سر دیشب نیز بیشتر از هر شب قدر دیگه ای به دلم نشست و تو اون حال و هوا برای اولین نفری که دعا کردم خادم قرآن و همسر محترمشون بود که واقعا شرمنده شون شدیم. واقعا زحمت کشیدند نمیدونم چطوری ازشون تشکر کنم.
حتی وقتی مراسم هم تموم شد و برگشتم خونه بازم تا اذان صبح خوابم نبرد. جالبه خودم فکرشم نمیکردم خدا دیشب همچین توانی بهم بده خوابم نگیره. گاهی اوقات تمام روز رو هم استراحت کرده بودم ولی شب خوابم گرفته بود ولی دیشب اینطوری نشد. پس به این چیزایی که شما میگید نیست بزرگوار.

جهاد اسلامی
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۷:۳۵
من که به شخصه اگر 20 درور غرفه ها را سرک بکشم و دور نمایشگاه بگردم خسته میشوم در حدی که دیگر کشش عبادت برایم باقی نمیماند!!!! والا نمیدانم شما چطور این احساس بهتان دست نمیدهد!!!!!!
به هر حال من دیشب به جای اینکه به انجا بیایم به یک حسینه در نزدیک منزل رفتم و شب را تا صحر بیدار مانده و به نیایش پرذاختم و مطمئنم اگر به نمایشگاه امده بودم دیگر انرژِی برایم باقی نمی ماند!!!!
به هر حال این نظر من بود :Motehayer:

غريب
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۷:۳۵
سلام .
دوستان اين قدر دوستمان جهاد را سرزنش نكنيد . به ايشان هم حق بدهيد. همان طور كه شما عزيزان سعادت داشتيد و يكديگر را ملاقات كرديد و خدا روشكر از هم صحبتي هم فيض برديد دوستان ديگري هم بودند كه شرايط برايشان فراهم نشد آن هم به دليل زمان نامناسبي بود كه اين ديدار برگزار شد. ان شاالله در زمانهاي آتي با برنامه ريزي بهتر ديگر دوستان هم بتوانند شركت كنند.
فقط خواهش ميكنم من يكي را بمباران نكنيد:nishkand:

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۷:۴۴
من که به شخصه اگر 20 درور غرفه ها را سرک بکشم و دور نمایشگاه بگردم خسته میشوم در حدی که دیگر کشش عبادت برایم باقی نمیماند!!!! والا نمیدانم شما چطور این احساس بهتان دست نمیدهد!!!!!!
به هر حال من دیشب به جای اینکه به انجا بیایم به یک حسینه در نزدیک منزل رفتم و شب را تا صحر بیدار مانده و به نیایش پرذاختم و مطمئنم اگر به نمایشگاه امده بودم دیگر انرژِی برایم باقی نمی ماند!!!!
به هر حال این نظر من بود :motehayer:
نگران نباشید ما هم بیست غرفه رو نگشتیم. هر کسی اون غرفه هایی که نیاز بود بره را سر زد چون قبلنم رفته بودیم نمایشگاه و بعد همه دور هم جمع شدیم در یک غرفه که مخصوص بانوان بود. خدا رو شکر دیشب راجع به موضوع تحقیقم هم چند تا مطلب تونستم از غرفه پایان نامه های نمایشگاه پیدا کنم. در کل مفید بود . شب را هم از دست ندادیم به لطف خدا.
البته به شما حق میدم منم نگران این مساله بودم. ولی باور کنید وقتی خدا چیزی را اراده کنه تحقق پیدا میکنه. من دیروز بعد از ظهر قبل اینکه راه بیافتم به سمت تهران از خدا خواستم حالا که دارم برای دیدار دوستان قرآنی به نمایشگاه قرآنی میرم کمکم کنه که شب را هم بتونم به دیدار خودش برم و بتونم استفاده کنم. فکر کنم اراده خیلی میتونه تو اینجور مواقع به آدم کمک کنه. باور کنید داشتم به یکی از دوستان میگفتم قرآن به سر دیشب اصلا یه فضای دیگه ای بود تو حرم جاتون خالی.
ان شاء الله خدا از همه قبول کنه. نزدیکه افطاره ما را از دعای خیرتون محروم نکنید.

Naser
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۸:۰۷
به هر حال این نظر من بود :motehayer:

سلام به دوستان و طاعات و عبادات قبول حق

این چه فرمایشیه جناب؟ مگه خدا اعمال انسان ها رو با میزان من و شما میسنجه؟

اولا، شما از کجا مطمئنید اجر و ثواب عبادت شب تا سحرتون از گشتن تو نمایشگاه نزد خدا بیشتر بوده؟ مگه از نیت دل اونایی که رفتن نمایشگاه گشتند، خبر دارید؟ شاید نیتشون نزد خدا خالصانه تر از من و شما باشه.

ثانیا، مگه رفتن تو پارک چرخیدن؟ مثل اینکه رفتن نمایشگاه قرآن!!! (گرچه پارک رفتن و چرخیدن هم اگر با نیت خدایی باشه، اجرش محفوظه. شاید همون کارگر شهرداری که شب تا صبح تو پارک داشته جارو میزده، اجر و ثوابش از همه ما که رفتیم برا اعمال شب قدر، بیشتر باشه.)

ثالثا، نمیدونم چرا همینجوری این حدیث الان یادم اومد: (البته بهتون برنخوره، حدیث پیامبر هست، من که نگفتم...!)

حضرت رسول اکرم (صلوات الله علیه و آله) فرمودند:
نوم العالم افضل من عبادة العابد ؛ خواب دانشمند از عبادت عابد بهتر است.
نهج الفصاحه ، ص 633 ، ح 3138

حالا تازه خوبه دوستان همه دارن میگن ما به اعمال شب قدرمون هم رسیدیم!

:Moshtagh:

سلمان فارسی
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۸:۰۹
سلام!!!
ما كه سعادت نداشتيم بيائيم اما سال بعد حتما مي آيم ولي شب قدر ديگر ندازيد ديگر.
بعدش به ما اجازه دادن از عرش به زمين بيائيم و شب قدر يك جاي غريب در استان البرز برويم.عجب شبي بود.فقط همين را بگم كه همه دوستان كانوني مورد دعاي اينجانب قرار گرفتند وهمه را دعا كرديم.آن كساني كه اسامي واقعيشان را مي دانستم به اسم دعا كردم وآن كساني كه اسمشان را نمي دانستم به نام كاربري دعا كردم.
فقط همين را بگويم منتظر خبرهاي خوشي باشيد.خداوند تقدير بعضي از كانوني ها را عالي نوشته بود.حواستان جمع باشد گناه تمام دوستان كانوني بخشيده شده؛من پرونده ها را ديدم پاك پاك بود.تمام گناهان تبديل به حسنات شده؛بچه زرنگ آن است كه ديگر گناه نكند واز اين فرصت استثنائي استفاده لازم را ببرد.
:rose::rose::rose:
باز هم سلام!!!
اولا سلام به جهاد اسلامي؟؟؟؟
مومن خدا يكم انرژي داشته باش.فردا مي خواهي بروي در بطن جامعه وبا مشكلات دست وپنجه نرم كني.مرد باش محكم باش.قرص وقاطع.
من خودم احياء شب 19 2 الي 3 ساعت تونستم بروم مسجد. شب 21 ماه رمضان كه اصلا نرفتم ولي شب 23 يك حالي بهم دست داد كه نگو ونپرس.انرژي ده نفر را داده بودند به من.خلاصه اون شب خبرهائي بود .كساني كه ديشب سيمشان وصل شد خبر دارند برويد بپرسيد.از دادن اطلاعات بيشتر معذوريم.هم به برادران وهم به خواهران!!!!!

همکار مدیر سایت
۱۳۸۹/۰۶/۱۲, ۱۸:۱۷
بنام حضرت دوست

با سلام

طاعات و عبادات همگي قبول در گاه حضرت احديت

دوست عزيز مستحضر باشيد كه مديريت محترم و مسئولين سايت به اهميت شب قدر بيش از هركس ديگري واقف هستند و اگر برنامه ريزي صورت گرفته طعبا با توجه به شرايط و امكانات بوده و شكر خدا همه از اين ديدار راضي و الحمدلله از توفيق شركت در مراسم احياء نيز محروم نشده اند، و من فكر مي كنم همه اينها به بركت قران بوده كه دوستان نه تنها خسته نشده اند بلكه با اشتياق و بدون كمترين خستگي در مراسم شب قدر شركت كرده اند . طعبا هركس با توجه به توانايي هاي خودش برنامه ريزي مي كند و دوستان هم با در نظر گرفتن همين اصل قبول زحمت كردند و در اين جلسه ديداري شركت كردند و خوشبختانه از هردوفيض ديدار دوستان و حضور در مراسم معنوي احياء بهره مند شدند .

در پايان از جانب خود و مديريت محترم ، از همه دوستان عزيز ، چه بزرگواراني كه در جلسه ديداري حضور يافتند و چه بزرگواراني كه در تاپيك اظهار لطف نموده اند تقدير و تشكر مي كنم و توفيق و سربلندي همه عزيزان را ازخداي منان خواستارم

ملتمس دعا