PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : التماس دعا از زائر بیت الله الحرام

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۸/۱۹, ۰۶:۴۲
إِنَّ أَوَّلَ بَيْتٍ وُضِعَ لِلنَّاسِ لَلَّذِي بِبَكَّةَ مُبارَكاً وَ هُدىً لِلْعالَمِينَ ( سوره آل عمران آیه 96)

با سلام
دوست عزیز و بزرگوارمون پاسخگوی محترم اعتقادی در سفر حج تشریف دارند و طبق قولی که دادند قرار شده در صورت امکان به کانون تشریف آورده و پاسخگوی سوالات دوستان باشند از این طریق از ایشون التماس دعا داریم و براشون از خداوند منان سفر پربار معنوی را مسئلت می نمائیم
التماس دعا

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۸/۱۹, ۰۷:۲۷
إِنَّ أَوَّلَ بَيْتٍ وُضِعَ لِلنَّاسِ لَلَّذِي بِبَكَّةَ مُبارَكاً وَ هُدىً لِلْعالَمِينَ ( سوره آل عمران آیه 96)

با سلام
دوست عزیز و بزرگوارمون پاسخگوی محترم اعتقادی در سفر حج تشریف دارند و طبق قولی که دادند قرار شده در صورت امکان به کانون تشریف آورده و پاسخگوی سوالات دوستان باشند از این طریق از ایشون التماس دعا داریم و براشون از خداوند منان سفر پربار معنوی را مسئلت می نمائیم
التماس دعا

سلام
بنده نیز به نوبه خودم خدمت استاد گرامی پاسخگوی اعتقادی عرض ادب و احترام و التماس دعا دارم. خوش به سعادت ایشون و همه زائرین بیت الله الحرام. انشاء الله که سفر پر برکتی داشته باشند.

جا داره همین جا از خواهر خوبم خانم nurolhoda (http://www.askquran.ir/member.php?u=12222) نیز یادی کنیم که دیروز عازم سفر حج شدند. از ایشون نیز التماس دعا داریم .

ان شاء الله همگی سفری پر خیر وبرکت و بی خطر داشته باشید و به سلامت و همراه با کوله بار معنوی به جمع دوستان و خانواده برگردید.

آساره
۱۳۸۹/۰۸/۱۹, ۱۴:۰۵
سلام به دوستان گل کانونیhttp://www.iranpardis.net/images/smilies/smilies2/_37_.gif

خوش به سعادت هر دو بزرگوار ...

پیشاپیش حجکم مقبول و سعیکم مشکور سید عزیز و خواهر خوبم نور الهدی http://www.iranpardis.net/images/smilies/smilies2/mail1.gif

ان شالله که تاپیکه حج قبولی تک تک دوستان رو در کانون داشته باشیم...http://www.iranpardis.net/images/smilies/smilies2/dancegirl2.gif

║★║فاطمی║★║
۱۳۸۹/۰۸/۱۹, ۱۸:۲۶
بنام خدا و سلام

سلام بر زائران بيت الله الحرام ٬ سلام بر دوستان خدا ٬ استاد ارجمندم جناب پاسخگوي اعتقادي و خواهر گراميم سرکار خانم نور الهدي ٬ حجتان مقبول ٬ سعيان مشکور

بزرگواران يادتان باشد :

در سکوتي که دلت دست دعا بازنمود
ياد ما باش ٬ که محتاج دعائيم هنوز

http://smiles.al-wed.com/smiles/13/anyaflower156.gif

qalbesalim
۱۳۸۹/۰۸/۱۹, ۱۸:۵۲
سلام علیکم
خوشا به حالتان که عاشقانه بال گشودید سوی معشوق
ما را زیاد نبرید که بسیار محتاج دعاییم
حجتان مقبول ، سعیتان مشکور

کمی آرامش
۱۳۸۹/۰۸/۱۹, ۲۱:۳۶
سلام
وقت همه بخیر
اقا دعاااااااااااااا کنید...

boutimar
۱۳۸۹/۰۸/۱۹, ۲۱:۵۹
با سلام خدمت دوستان عزیز

مارا هم به رسم رفاقت دعا کنید.خصوصا کنار قبرستان بقیع از جانب ما خدمت ائمه بقیع عرض کنید:
انان که خاک را به نظر کیمیاکنند آیا شود که گوشه چشمی به ما کنند؟

پاسخگوی احکام 1
۱۳۸۹/۰۸/۲۰, ۰۱:۰۳
به نام خدا و سلام بر همه دوستان، مخصوصا استاد گرامیم پاسخگوی محترم اعتقادی عزیز و همکار بزرگوار سرکار نورالهدای گرامی. خوشا به حال تون... خوشا به حال همه اونایی که الان مکه و مدینه هستند

استدعا دارم در اون لحظات ناب دعا، حقیر و همه دوستان را از دعا فراموش نفرمایید.
دعا کنید قسمت و روزی ما هم بشه

چقدر این تاپیک دلم رو هوایی کرد امشب... چقدر دلم تنگ قبرستان بقیع شد

گریه کردم عقده از دل وا شود اما نشد
در مدینه گشتم و گم گشته ام پیدا نشد

جستجو کردم بسی در بین مظلومان اگر
از علی و فاطمه مظلوم تر پیدا نشد

:Graphic (61):

طلاوت
۱۳۸۹/۰۸/۲۰, ۰۵:۲۷
التماس دعا. انشاءالله بزودی قسمت ما هم بشود.
به کعبه گفتم:تو از خاکی من از خاک.
چرا باید به دور تو بگردم؟
ندا آمد:تو با پا آمدی باید بگردی. برو با دل بیا تا من بگردم.

فاطمه جان
۱۳۸۹/۰۸/۲۰, ۰۸:۴۴
یا لطیف

با سلام خدمت دوستان گرامی................

خوشا به سعادت بزرگواران...................
:roz:

انشالله خدا توفیقشو روزی همه، مخصوصا بچه های عزیز کانون بکنه...............

امییییییییییییییییین
:Doaa::Doaa::Doaa:

((هرکس که در دعایش یادی کند ز یاران

شیرین تر از عسل باد کامش به روزگاران))

یا علی(ع)

اشك عاشق
۱۳۸۹/۰۸/۲۰, ۱۱:۰۱
به نام خالق مهر

تو اگر در تپش ابر، خدا را دیدی
همّتی کن و بگو ماهی ها . . .
حوضشان بی آب است

خدا این سعادت رو نصیب همه ی آسمونیای روی زمین کنه. خوش به حال اونایی که توی بار عام خدای مهربونمون، اونقدر خالص شدن که حالا خصوصی هم به این درگاه طلیبده شدن. دوستان راه یافته، یادتون نره پیام ما ماهی های تشنه رو به « اربابِ بارون » برسونین . . .

علی علی

z_j_14
۱۳۸۹/۰۸/۲۰, ۱۴:۴۲
با سلام خدمت دوستان عزیز

مارا هم به رسم رفاقت دعا کنید.خصوصا کنار قبرستان بقیع از جانب ما خدمت ائمه بقیع عرض کنید:
انان که خاک را به نظر کیمیاکنند آیا شود که گوشه چشمی به ما کنند؟
سلام
گفتید قبرستان بقیع...
یاد بانویی بی نشان افتادم
همه میگن( من که نرفتم) قبرستان بقیع خیلی غریبه
اما غریب تر از این قبرها...قبر بانویی است که اصلا نشانی ندارد
کجا برو به زیارت؟؟؟ نمیدانم...
جناب پاسخگوی مسایل اعتقادی، سرکار خانوم نور الهدی در کنار قبرستان بقیع اگر یاد بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بودید ما را هم یاد کنید...
ان شا الله سفری پربار از معنویات داشته باشید...
التماس دعا

صالح
۱۳۸۹/۰۸/۲۰, ۱۹:۲۴
با سلام به همه دوستان
جای شما بسیار خالی است.
همانطور که وعده کرده بودم بیاد همه دوستان بوده و به نیت همه کانونی های عزیز دو رکعت نماز (اگر خدا بپذیرد) خواندم، انشاء الله در سائر مشاهد مشرفه نیز.
موفق باشید.

سید حسین - مکه مکرمه 5 ذیحجه

روابط عمومی
۱۳۸۹/۰۸/۲۰, ۱۹:۴۷
با سلام به همه دوستان
جای شما بسیار خالی است.
همانطور که وعده کرده بودم بیاد همه دوستان بوده و به نیت همه کانونی های عزیز دو رکعت نماز (اگر خدا بپذیرد) خواندم، انشاءالله در سائر مشاهد مشرفه نیز.
موفق باشید.

سلام علیکم
خوشا به سعادتتان
ما را نیز دعا کنید

seyed133
۱۳۸۹/۰۸/۲۱, ۱۴:۳۹
به نام خدا
ضمن التماس دعا از دوستان گرامی

ان شالله که تاپیکه حج قبولی تک تک دوستان رو در کانون داشته باشیم...

سرکار گرامی یه چیزی می فرماییدا !!
امروز معلوم نیست خورشید از کدوم طرف در اومده که به جناب خادم قرانم اجازه دادن این تاپیک رو ارسال کنه
اونم به شکل موضوعاتی که مهم شمرده شده اند :salavat10:
اخر سید این زبان سرخت سر سبزت را به باد خواهد داد
البته جای نگرانی نیست چند دیقه دیگه این پست محو خواهد شد

ادنیس
۱۳۸۹/۰۸/۲۲, ۰۷:۱۰
باسلام خدمت زائرین بیت الحرام.
شماکه درآ نفضای روحانی وعرفانی قرارداریداستدعای دعای فراوان داریم ازطرف بنده نیز نائبه الزیاره باشید دعابفرمائید روزی همه دلدادگان درگاهش شود انشاءالله

:Doaa::Doaa::Doaa:

╫❀نیایش❀╫
۱۳۸۹/۰۸/۲۲, ۱۰:۳۱
:Gol:سلام خدمت همه عاشقان بیت الله الحرام :Gol:

و

:Gol:سلام مخصوص خدمت جناب سید حسین گرامی و سرکار نورالهدی عزیز :Gol:

ان شاالله که حجتان مقبول باشه و نهایت استفاده را ازاین سفر معنوی ببرید
و همه را یاد کنید مخصوصا در صحرای عرفات برای همه طلب آمرزش کنید

ما هم همگی در آن روز روحمان را با همه شما عزیزان راهی خواهیم کرد

چرا که

بعد منزل نبود در سفر روحانی

:Gol::Gol:التماس دعا :Gol::Gol:

sabz_ac
۱۳۸۹/۰۸/۲۲, ۱۲:۵۶
خال زيباى جمال دلربايت را بنازم
بوى عطر جانفزاى خاك پايت را بنازم
اى صفاى هر مصفا مهدى زيباى زهرا
از صفاى قلب مى‏گويم صفايت را بنازم
من گدايم من گدايم بر گدايان درِ تو
عزت و جاه و جلال هر گدايت را بنازم

مدیر اسبق
۱۳۸۹/۰۸/۲۲, ۱۴:۳۰
با سلام

بنده در جریان نبودم که خانم nurolhoda (http://www.askquran.ir/member.php?u=12222) در سفر حج تشریف دارند از دوستان که یادآوری کردند ممنونم و ازشون التماس دعا دارم انشاء الله حجتان مقبول باشه .
التماس دعا

seyed yasin
۱۳۸۹/۰۸/۲۲, ۱۸:۳۷
سلام
از جناب پاسخگو خواهشمندم در اين روزهاي عزيز در جوار خانه خدا براي ما هم دعا كنند

سحر
۱۳۸۹/۰۸/۲۲, ۲۳:۰۹
واي خانم نورالهدي عزيز حجتون قبول:Sham::Gol:

شهید همت
۱۳۸۹/۰۸/۲۲, ۲۳:۴۹
با سلام به همه دوستان
جای شما بسیار خالی است.
همانطور که وعده کرده بودم بیاد همه دوستان بوده و به نیت همه کانونی های عزیز دو رکعت نماز (اگر خدا بپذیرد) خواندم، انشاء الله در سائر مشاهد مشرفه نیز.
موفق باشید.

سلام آقا سید حسین
حجتون قبول میشه ازتون خواهش کنم برای یکی از دوستانم که الان در کما هستن دعا کنید پدرشون تازه شهید شدن و الان خودشون توی کما هستن برای سلامتی ایشون دعا کنید از همه دوستان میخوام برای سلامتی ایشون دعا کنن .
حجتون قبول انشاءالله سفرتون همراه با معرفت باشه
التماس دعا

یالثارات الحسین
۱۳۸۹/۰۸/۲۳, ۱۹:۱۸
درود خدا بر زائران بيت الله الحرام .
از خدا بخواهید که ما هم این لیاقت رو پیدا کنم
و مسافر سرزمین وحی بشیم :Moshtagh:
التماس دعا :Gol:

معجزه جاوید
۱۳۸۹/۰۸/۲۴, ۱۷:۲۷
باسلام وباآرزوی قبولی طاعات و عبادات از همگی دوستان التماس دعا دارم من به تازگی به جمع کانونی ها وارد شدم انشاالله بتونم دوست خوبی برایتان باشم در این شب روحانی عرفه ما را از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید التماس دعا

نسیم حق
۱۳۸۹/۰۸/۲۴, ۲۱:۵۷
التماس دعا
انشاالله قسمت تمام عاشقان

مسیر
۱۳۸۹/۰۸/۲۵, ۰۰:۲۷
.
بنام خدا ی علی و فاطمه

سلام

حجکم مقبول و سعیکم مشکور

ایکاش ما هم......

فاطمه ایمانی
۱۳۸۹/۰۹/۰۴, ۰۸:۵۱
سلام

جناب سید حسین پاسخگوی محترم اعتقادی ، حجّتون قبول باشه، عیدتون مبارک.:Rose:

براتون آرزوی عاقبت به خیری دارم. این بنده ی حقیر را از دعای خیرتون محروم نفرمایید.

http://www.askquran.ir/picture.php?albumid=623&pictureid=4403

این روزا چشم به راه رسیدن دوست عزیزم خانم nurolhola استاد کلاس مجازی حفظ قرآن کریم و حافظ کل قرآن کریم از سفر سرزمین وحی هستم، دعا کنید زودتر شاهد حضور دوباره ی ایشون در کانون باشیم.

http://www.askquran.ir/picture.php?albumid=623&pictureid=6208

nurolhoda
۱۳۸۹/۰۹/۰۴, ۱۴:۵۷
با سلام خدمت قرآن دوستان عزیز

از ابراز لطف بزرگواران بسیار ممنون و متشکرم انشالله که این سفر روحانی به زودی قسمت همه مشتاقان شود.:Doaa:

محمد حسام شجاع
۱۳۸۹/۰۹/۰۴, ۱۹:۵۳
ازهمه ی عزیزانی که رفتن به حج یا قراره برن التماس دعا دارم آرزو دارم بارگاه پیامبرم رو ببینم دعا کنید که ان شاء الله من هم حاجی بشم
نه فقط اسمی بلکه رسمی هر موقع یاد اون
صحبت (حضرت موسی بود فکر کنم)میافتم
که از بین 2انگشتشون به زائرا نگاه کردن
چند نفر معدودی به شمائل انسان بودند و
بقیه حیوان تنم میلرزه میگم نکنه اگه منم برم.....

صالح
۱۳۸۹/۰۹/۰۵, ۱۲:۲۹
با سلام به دوستان و عرض تشکر
برای تمامی ملتمسین دعا و کسانی که آرزوی آمده به این سرزمین را دارند دعا کرده و همچنان محتاج دعای دوستان
اما درباره این مطلب

هر موقع یاد اون صحبت (حضرت موسی بود فکر کنم)میافتم که از بین 2انگشتشون به زائرا نگاه کردن چند نفر معدودی به شمائل انسان بودند و بقیه حیوان تنم میلرزه میگم نکنه اگه منم برم.....

جناب محمد جان این روایت مربوط به ابوبصیر از اصحاب امام صادق است، و کسانی که به شکل حیوانات دیده شدند همه مخالفین اهل بیت بوده اند متن روایت را میگذارم:
عَنْ أَبِي بَصِيرٍ عَنِ الصَّادِقِ ع قَالَ قُلْتُ لَهُ مَا فَضْلُنَا عَلَى مَنْ خَالَفَنَا فَوَ اللَّهِ إِنِّي لَأَرَى الرَّجُلَ مِنْهُمْ أَرْخَى بَالًا وَ أَنْعَمَ عَيْشاً وَ أَحْسَنَ حَالًا وَ أَطْمَعَ فِي الْجَنَّةِ قَالَ فَسَكَتَ عَنِّي حَتَّى كُنَّا بِالْأَبْطَحِ مِنْ مَكَّةَ وَ رَأَيْنَا النَّاسَ يَضِجُّونَ إِلَى اللَّهِ قَالَ مَا أَكْثَرَ الضَّجِيجَ وَ الْعَجِيجَ وَ أَقَلَّ الْحَجِيجَ وَ الَّذِي بَعَثَ بِالنُّبُوَّةِ مُحَمَّداً وَ عَجَّلَ بِرُوحِهِ إِلَى الْجَنَّةِ مَا يَتَقَبَّلُ اللَّهُ إِلَّا مِنْكَ وَ مِنْ أَصْحَابِكَ خَاصَّةً قَالَ ثُمَّ مَسَحَ يَدَهُ عَلَى وَجْهِي فَنَظَرْتُ فَإِذَا أَكْثَرُ النَّاسِ خَنَازِيرُ وَ حَمِيرٌ وَ قِرَدَةٌ إِلَّا رَجُلٌ بَعْدَ رَجُل‏،
بحارالأنوار ج 27 ص 29

بنابراین محبین اهل بیت اگر حق الناسی به گردنشان نباشد (طبق روایات) همه گناهان آنان بخشیده و مورد رحمت خداوند قرار می گیرند.
موفق باشید.

مدیر اسبق
۱۳۹۰/۰۳/۱۵, ۲۲:۰۷
با سلام

خواهر گرامی خانم مجیب همکار قرآنی انجمن علوم قرآن و برادر عزیزم آقای mahdiخادم قرآني بخش آداب پرسش و پاسخ ٫ بحث و گفتگو در سفر حج تشریف دارند براشون سفری همراه با سلامتی و معنویت از خداوند منان خواهانم انشاء الله حضور این عزیزان در این سفر روحانی که انشاء الله نائب الزیاره همه دوستان قرآنیشون نیز خواهند بود بر معنویت و نورانیت جمع قرآنیمان بیفزاید

التماس دعا

seyed yasin
۱۳۹۰/۰۳/۱۶, ۰۸:۵۸
من هم آرزوي سلامتي و سفري توأم با معرفت و فيض كافي براي همكاران گرامي دارم اميدوارم بنده حقير رو هم دعا كنند
اميدوارم اين سفر پرفيض نصيب تمام دوستان قرآني بشود
ياحق

nurolhoda
۱۳۹۰/۰۳/۱۶, ۱۱:۵۹
بایاد خدا

سلام

بنده هم از همه بزرگواران التماس دعا دارم انشالله سفری پر از معنویت داشته باشید و به سلامتی و با دستی پر برگردید :Gol::Gol:

خواهر عزیزم طهورا نیز در سفر حج تشریف دارند از ایشون هم التماس دعا دارم :Gol:

انشالله این سفر پراز معنویت نصیب تک تک مشتاقان حضرت حق گردد :Gol:

كبوتر حرم معصومه
۱۳۹۰/۰۳/۱۶, ۱۳:۲۸
:Ealam: تو را خدا برا من هم دعا كنيد./

جاتون خالي من هم 20/5/88 سفر حج بودم./

يكي از بهترين سفرهاي دوران زندگي يك انسان همين است./:Rose:

مدیر اسبق
۱۳۹۰/۰۸/۲۲, ۱۵:۲۲

با سلام
التماس دعا

با سلام
خوشبختانه توفیق یار دوست گرامیمون آقای روحبخش " پاسخگوی محترم اعتقادی (http://www.askquran.ir/member.php?u=46966)" بوده و امسال نیز به سفر پر خیر و برکت حج مشرف شده اند و با وجود اینکه در مدینه منوره مشرف هستند باز هم پاسخگویی به سوالات دوستان و کاربران گرامی دارند.

ضمن تشکر از استاد گرانقدر امیدواریم ما رو نیز در دعاهاشون فراموش نفرمایند
التماس دعا

mohebbe mother
۱۳۹۰/۰۸/۲۲, ۱۵:۲۵
به نام خدا
با عرض سلام و ادب خدمت استاد بزرگوار آقای روحبخش "پاسخگوی محترم اعتقادی".
انشالله که زیارتشون قبول باشه و ما را هم از دعای خیرشون فراموش نکنه.
التماس دعا از همه خوبان

آساره
۱۳۹۰/۰۸/۲۳, ۰۱:۳۲
سلام سید روحبخش گرامیhttp://www.iranpardis.com/images/smilies/smilie%20%2851%29.gif
حجتون ان شالله قبول باشه.کاشکی میشد یه باره دیگه همه با هم راهی حج میشدیم
آقا سید دعا یادتون نره...کنار خونه ی خدا مارو فراموش نکنید

az4deh
۱۳۹۰/۰۸/۲۳, ۱۴:۲۷
من هم التماس دعا دارم از ایشون.

صالح
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۰۹:۲۵
با سلام و تشکر از همه دوستان خصوصا مدیر محترم سایت

ضمن تشکر از استاد گرانقدر امیدواریم ما رو نیز در دعاهاشون فراموش نفرمایند

اینجانب گرچه دسترسی به اینترنت و فرصت پاسخگوئی در سفر حج تمتع را نداشتم ولی بارها و بارها در سرزمین وحی دعاگوی همه کاربران و دوستان و پاسخگویان بوده و برای خدمتگذاری بیشتر، دعا نمودم البته اگر قابل باشم، انشاء الله بزودی قسمت همه مشتاقان بشود.
موفق باشید.

فاطمه جان
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۰۹:۳۲
با سلام و تشکر از همه دوستان خصوصا مدیر محترم سایت

اینجانب گرچه دسترسی به اینترنت و فرصت پاسخگوئی در سفر حج تمتع را نداشتم ولی بارها و بارها در سرزمین وحی دعاگوی همه کاربران و دوستان و پاسخگویان بوده و برای خدمتگذاری بیشتر، دعا نمودم البته اگر قابل باشم، انشاء الله بزودی قسمت همه مشتاقان بشود.
موفق باشید.

سلام استاد گرامی

حجتون قبول انشالله......................

و انشالله قسمت همه ی مشتاقان بشه البته با معرفت....
:goleroz:

پر سوال
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۱۱:۱۸
زائر محترم برای فرج اقا امام زمان زیاد دعا کنید:parandeh:

مجنون
۱۳۹۳/۰۳/۲۳, ۲۲:۰۲
سلام به همگی دوستان.
غرض از مزاحمت اینکه من یک هفته بعد عازم مکه مکرمه و مدینه منوره هستم. اولا از مدیر اجرایی بزرگوار تشکر میکنم که این تاپیک رو به خاطر من باز کردند.
دوما اینکه میخواستم از تمامی شما دوستان عزیز و کاربران سایت حلالیّت بطلبم چون گفتن یکی از شرایط قبول شدن حج گرفتن حلالیت از اطرافیان هست. من هم مدت زیادی اینجا بوده ام به همین دلیل میخوام یه حلالیّتی بطلبم. هرکس هر بدی از من دیده، حرفی یا رفتاری مستقیم یا غیر مستقیم دیده و ناراحت شده، آزرده خاطر شده، خواهش میکنم منو ببخشه و حلال کنه.
همه ی شما رو دعا میکنم و عوض شما دو رکعت نماز میخونم :Rose:

دعای سفارشی هم قبول میکنیم P:

سعادتمند
۱۳۹۳/۰۳/۲۳, ۲۲:۱۵
با سلام خدمت برادر بزرگوار جناب مجنون اول اینکه خوش به سعادتتان که زائر خانه خدا و مدینه منوره شده اید امیدوارم به سلامت بروید و برگردید و مارا از دعای خیرتان فراموش نفرمایید
التماس دعا

مجنون
۱۳۹۳/۰۳/۲۳, ۲۲:۳۰
خیلی ممنون خواهر بزرگوار.
حتما دعاتون میکنم :)

سعادتمند
۱۳۹۳/۰۳/۲۳, ۲۲:۳۹
خیلی ممنون خواهر بزرگوار.
حتما دعاتون میکنم :)

با سلام
سپاسگزارم

فاطمه جان
۱۳۹۳/۰۳/۲۳, ۲۲:۴۷
[QUOTE=مجنون;678938]سلام به همگی دوستان.
غرض از مزاحمت اینکه من یک هفته بعد عازم مکه مکرمه و مدینه منوره هستم. اولا از مدیر اجرایی بزرگوار تشکر میکنم که این تاپیک رو به خاطر من باز کردند.
دوما اینکه میخواستم از تمامی شما دوستان عزیز و کاربران سایت حلالیّت بطلبم چون گفتن یکی از شرایط قبول شدن حج گرفتن حلالیت از اطرافیان هست. من هم مدت زیادی اینجا بوده ام به همین دلیل میخوام یه حلالیّتی بطلبم. هرکس هر بدی از من دیده، حرفی یا رفتاری مستقیم یا غیر مستقیم دیده و ناراحت شده، آزرده خاطر شده، خواهش میکنم منو ببخشه و حلال کنه.

دعای سفارشی هم قبول میکنیم P:[/QUOTE

یا الله

سلام و عرض احترام

اول اینکه خیلیییییی خوش به حالتون، دوم اینکه خیلیییی ملتمس دعام

انشالله به سلامتی مشرف بشید و به سلامتی برگردیدو البته پربار

گفته بودید دعای سفارشی هم قبول میکنید،اومدم ازتون بخوام که سفارشی واسه همه دعا کنید منم همینطور((یادتون نره هاااااا)

و اگه محبت کنید که بابامو هم فراموش نکنید و ایشون رو هم دعاکنید کلییییی ممنونتون میشم

انشالله بهره لازم رو از اونجا ببرید

یاحق و یاعلی:Rose:

مجنون
۱۳۹۳/۰۳/۲۳, ۲۳:۱۹
یا الله

سلام و عرض احترام

اول اینکه خیلیییییی خوش به حالتون، دوم اینکه خیلیییی ملتمس دعام

انشالله به سلامتی مشرف بشید و به سلامتی برگردیدو البته پربار

گفته بودید دعای سفارشی هم قبول میکنید،اومدم ازتون بخوام که سفارشی واسه همه دعا کنید منم همینطور((یادتون نره هاااااا)

و اگه محبت کنید که بابامو هم فراموش نکنید و ایشون رو هم دعاکنید کلییییی ممنونتون میشم

انشالله بهره لازم رو از اونجا ببرید

یاحق و یاعلی

سلام. خیلی ممنون از لطفتون.
به روی چشم.
حتما برای پدر بزرگوار شما دعا میکنم. سفارشی هم برای همه دعا میکنم. ولی منظورم از اون سفارشی یعنی یکی اگه حاجتی چیزی داشته باشه...منظورم اون بود :))

خادم الزینب
۱۳۹۳/۰۳/۲۴, ۱۳:۳۱
سلام به همگی دوستان.
همه ی شما رو دعا میکنم و عوض شما دو رکعت نماز میخونم

با سلام خوشا به سعادتتون ,ان شاالله سفر بی خطر وپر باری براتون باشه ...

نائب الزیاره ی ما هم باشید ,ان شاالله قسمت همه ی آرزومندا بشه ,آمین

در پناه قرآن پیروز وسربلند ان شاالله

Tuberose
۱۳۹۳/۰۳/۲۵, ۰۱:۳۷
سلام به همگی دوستان.

http://up.iranblog.com/images/96eddugy759n0xa1z.gif
http://up.iranblog.com/images/g9qqp0q1aj7wwkfe4506.gif
http://up.iranblog.com/images/4dnb84el5e2tr31iez14.jpg

سلام عرض ادب احترام خدمت شما برادر گرامی:Gol:. خوشا بسعادتتان .:Gol:پیشاپیش ضمن آرزوی قبولی طاعات و زیارتتان ان شاءالله .امیدوارم سفری پربار وسرشار ازکسب برکات معنوی دنیوی و اخروی در پیش روی داشته باشید.ان شاءالله.ملتمس دعای خیرتان در همه ابعاد میباشم.مارا نیز از دعای خیرتان بی نصیب مگذارید.برسر مزارپیامبراکرم(ص)و قبرستان مقدس بقیع و زیارت کعبه مقدسه مارا نیز یادبفرمائید.خواهشمندم برای شادی روح پدر مرحومم نیز دعابفرمائید.با سپاس وتشکر بی شائبه .بسلامتی میمنت سفرخوشی داشته باشید :Gol:.ان شاءالله.

http://up.iranblog.com/images/ngz5ta5x0c4bqd0en4ls.jpg

رحیل
۱۳۹۳/۰۳/۲۵, ۰۷:۰۹
سلام
خوش به سعادتتون
ان شاءالله طاعاتتون مورد قبول خداوند قرار بگیره و به سلامت برید و برگردید

همه ی شما رو دعا میکنم و عوض شما دو رکعت نماز میخونم
:Rose::Rose::Rose:

دعا کنید خدا هدایتمون کنه
ممنون.

مجنون
۱۳۹۳/۰۴/۰۱, ۲۰:۲۵
سلام دوستان.
فکر نکنید فراموشتون کردم ها. الان تو مدینه هستیم هتل وای فای داره از طریق اون اومدم.
به یاد همه تون هستم.
یا علی ع

خادم الزینب
۱۳۹۳/۰۴/۰۱, ۲۲:۱۹
سلام دوستان.
فکر نکنید فراموشتون کردم ها. الان تو مدینه هستیم هتل وای فای داره از طریق اون اومدم.
به یاد همه تون هستم.
یا علی ع

با سلام

ممنون برادر بزرگوار از اینکه بیاد همه بودید ,
*ان شاالله عباداتتون قبول باشه ومارو از دعای خیرتون محروم نکنید ....

http://www.jonbeshnet.ir/sites/default/files/media/image/docs/Haj14.jpg

شهیده
۱۳۹۳/۰۴/۰۲, ۰۶:۵۸
سلام دوستان.
به یاد همه تون هستم.
یا علی ع

سلام علیکم
زیارتتون قبول باشه انشاءالله
لطفا نائب الزیاره باشید از طرف بنده
برا منم دعا بفرمایید
سپاس

نیلوفر
۱۳۹۳/۰۴/۰۲, ۰۷:۳۵
سلام دوستان.
به یاد همه تون هستم.
یا علی ع

سلام علیکم.

ان شالله که دعاهاتون مستجاب به خیر شود و نهایت استفاده (چه دنیوی چه اخروی) را از این سفر ببرید.
ان شالله که سالم به وطن برگردید به دور از هر گونه بیماری احتمالی و ویروسی که جدیدا آمده... بهرحال مراقب باشید.
اگر دوست داشتید برای پشت کنکوری هایی چون حقیر هم دعا بفرمایید.

در پناه حق.
یا علی مدد.

فاطمه جان
۱۳۹۳/۰۴/۰۲, ۰۹:۳۵
سلام دوستان.
به یاد همه تون هستم.
یا علی ع

سلام بزرگوار

زیارتتون قبول انشالله،به قول خواهر گلم نیلوفر جون ،مواظب باشید به خاطر بیماریهایی که شایع شده اونجا

اومدم بگم یه کوچولو،برای یه حاجت من سفارشی دعا کنید+نائب الزیاره باشیدو((بابامو یادتون نره))

شرمنده هاااااا.......قصدم فقط یاداوری بود

سپاس

بهترین
۱۳۹۳/۰۴/۰۲, ۱۰:۵۲
سلام زیارت قبول ان شاءا... حاجت روا و پر از معنویت و حفظش تو تک تک لحظه های زندگی تون برگردید .
التماس دعا برای همه عزیزان کانونی و بنده حقیر و تمامی عزیزان از دست رفته . :Doaa:

مجنون
۱۳۹۳/۰۴/۰۲, ۱۴:۴۲
سلام. صبح پست های همه تون رو دیدم ولی یهو اینترنت قطع شد نتونستم جواب بدم. میخواستم بگم صبح رفتم حرم اونجا مقابل بقیع و کنار منبر پیامبر از طرف همه تون قرآن و نماز خوندم. دیگه زیاد توضیح نمیدم که ریا نشه ولی واسه هرکدومتون همونطور که خواستید دعا کردم. انشاالله لایق باشم.
شما هم دعا کنید من زیارتم قبول بشه.

مجنون
۱۳۹۳/۰۴/۰۶, ۲۳:۲۹
سلام دوستان. خیلی جاتون خالیه. امروز بعد از نماز صبح وارد صحن اصلی بیت الله الحرام شدم و کعبه رو دیدم. توصیفش نمیکنم چون نمیشه توصیفش کرد.نه تنها من بلکه هرکسی برای بار اول کعبه رو میدید کعبه رو دیدن همان و سیل اشک همان. وقتی کعبه رو دیدم هوا تاریک بود. وقتی طواف میکردم هوا کم کم روشن میشد و وقتی نماز طواف رو میخوندم همه جا سفید بود. طواف عالمی بود که واقعا دلت از بتون هم باشه ذوب میشه. قیامت کبری بود. قشنگ عظمت خدا و خواری ما حس میشد واقعا فقط میتونم بگم جاتون خالی. با تمام تصوراتم فرق میکرد. خیلی بهتر از تصوراتم بود.
تو نیت احرام شریکتون کردم. هرکسی که ازم خواسته بود دعا کنم رو تو اعمال شریک کردم. همگی از اعمالی که انجام دادم ان شاالله اگه قبول بشه قدر خودم سهم دارید چون خدا کریمه.شرم میکنه ثواب عمل رو نصف کنه.
دعاتون میکنم شما هم منو دعا کنید.
بعد از برگشتنم هم کلی عکس میزارم.
یا علی ع

سعادتمند
۱۳۹۳/۰۴/۰۶, ۲۳:۳۷
با سلام
برادر گرامی زیارتتان مقبول درگاه حق
ومارا نیز دعا کنید انشاءالله خداوند شما را با دست پر راهیتان خواهد کرد:Doaa:

مجنون
۱۳۹۳/۰۴/۰۷, ۱۱:۴۱
سلام. ظاهرا با موبایل نمیشه تشکر زد. ولی من ازتون متشکرم. دعا کنید اعمالم مقبول باشه.

نیلوفر
۱۳۹۳/۰۴/۰۷, ۱۸:۱۷
سلام دوستان. خیلی جاتون خالیه. امروز بعد از نماز صبح وارد صحن اصلی بیت الله الحرام شدم و کعبه رو دیدم. توصیفش نمیکنم چون نمیشه توصیفش کرد.نه تنها من بلکه هرکسی برای بار اول کعبه رو میدید کعبه رو دیدن همان و سیل اشک همان. وقتی کعبه رو دیدم هوا تاریک بود. وقتی طواف میکردم هوا کم کم روشن میشد و وقتی نماز طواف رو میخوندم همه جا سفید بود. طواف عالمی بود که واقعا دلت از بتون هم باشه ذوب میشه. قیامت کبری بود. قشنگ عظمت خدا و خواری ما حس میشد واقعا فقط میتونم بگم جاتون خالی. با تمام تصوراتم فرق میکرد. خیلی بهتر از تصوراتم بود.
تو نیت احرام شریکتون کردم. هرکسی که ازم خواسته بود دعا کنم رو تو اعمال شریک کردم. همگی از اعمالی که انجام دادم ان شاالله اگه قبول بشه قدر خودم سهم دارید چون خدا کریمه.شرم میکنه ثواب عمل رو نصف کنه.
یا علی ع

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جناب عالی.
اولین بار و آخرین باری که مکه بودم دوره ی 1 تا 3 سالگیم بود. اون زمان انقد کوچیک بودم که فقط تونستم 3 بار دور کعبه طواف کنم و بعدش مثل اینکه خسته میشم و ... دیگه ادامه نمیدم.
خیلی دوست دارم باز هم قسمت بشه... ان شالله قسمت همه ی مشتاقان بشه.
فقط میتونم بگم نهایت استفاده را ببرید.
در پناه حق.

مجنون
۱۳۹۳/۰۴/۰۷, ۱۹:۳۰
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جناب عالی.
اولین بار و آخرین باری که مکه بودم دوره ی 1 تا 3 سالگیم بود. اون زمان انقد کوچیک بودم که فقط تونستم 3 بار دور کعبه طواف کنم و بعدش مثل اینکه خسته میشم و ... دیگه ادامه نمیدم.
خیلی دوست دارم باز هم قسمت بشه... ان شالله قسمت همه ی مشتاقان بشه.
فقط میتونم بگم نهایت استفاده را ببرید.
در پناه حق.

سلام. والا من که طواف اول رو کلا نفهمیدم کی شروع شد کی تموم شد ولی طواف نسا یکمی سخت بود چون هم پاهامون خیلی خسته بود هم هوا گرم و هم ازدحام زیاد. ولی اونم عالمی داشت. ان شاالله باز براتون قسمت بشه.

خادم الزینب
۱۳۹۳/۰۴/۰۷, ۲۳:۵۶
یا علی ع

با سلام خدمت برادر بزرگوار , خوشا به سعادتتون ,ان شاالله که سفر پر باری داشته باشید , ممنون از اینکه همه رو دعا میکنید , ان شاالله مارو هم فراموش نکنید شاید به زودی قسمت ما هم بشه ,در پناه قرآن سربلند ان شاالله