PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست های فنی در اینجا بیان شود

Masoomi
۱۳۹۱/۰۴/۱۶, ۱۹:۱۵
سلام بر دوستان قرآنی :Gol:
اگر امکانی مدنظر دارید که در انجمن ایجاد نشده بیان کنید تا آنرا بررسی و در صورت امکان فراهم کنیم
بدیهی هست در امکان مورد نظر طبق اولویت های سایت تصمیم گیری خواهد شد ...
:Black (9):

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۰۴/۱۶, ۱۹:۱۷
سلام ممنون از جناب معصومی بابت ایجاد موضوع مفیدتون خیلی جای این موضوع تو سایت خالی بود من بعضی وقتا مطالبی به نظرم میرسید و نمیدونستم کجا بگم انشاءالله در اسرع وقت انتقالشون میدم بینهایت ممنون بابت طرح خوبتون :Rose:

seyed yasin
۱۳۹۱/۰۴/۱۶, ۱۹:۲۶
با سلام و عرض ادب
ضمن تشکر و خداقوت خدمت آقای معصومی:Gol:
یه موردی که در یک انجمن دیدم و به نظرم جالب بود امکان ذخیره مطلب به عنوان چکنویس در هنگام ارسال مطلب بود
یعنی میشد مطلب رو بنویسیم اما ارسال نکنیم و آماده نگه داریم برای ارسال در آینده
یاحق

سلمان فارسی
۱۳۹۱/۰۴/۱۶, ۲۰:۱۲
سلام بر دوستان قرآنی :Gol:
اگر امکانی مدنظر دارید که در انجمن ایجاد نشده بیان کنید تا آنرا بررسی و در صورت امکان فراهم کنیم
بدیهی هست در امکان مورد نظر طبق اولویت های سایت تصمیم گیری خواهد شد ...
:Black (9):

سلام!!!
پیشنهادی داشتم که البته موقع نماز به ذهنم رسید وآن این است!!!(نماز اول وقت فکر انسان را برای فکر کردن وتصمیم گیری باز می کند)
اعلان زمان نماز اول وقت
اگر می شد زمانی که کاربران محترم وارد سایت می شوندبرای اعلان زمان نماز اول وقت فقط برای یکبار پنجره ای باز شود( مثل pop-up) و کاربران محترم نام شهرشان را درآنجا دقیقا ذکر کنند تا وقتی که در آن شهر اذان می گویند به اطلاع کاربران عزیز زمان نماز اول وقت رسیده واز سایت خارج شوند وبه فریضه نماز اول وقتشان برسند.این طوری هم نماز اول وقت تبلیغ می شود،هم کاری خداپسندانه انجام داده ایم.ودیگر لازم نیست تکرار مکررات باشد.شاید باتذکر نوشتاری به شخصی برد بخورد واز نماز اول وقت زده شود.این کار خیلی خوب است البته به نظر من.
درضمن بد نیست زمانی که این پنجره باز می شود واعلان زمان نماز اول وقت می کند صدای اذان زیبائی نیز فضای سایت وزین ما را عطرآگین کند.زیرا صدای اذان خودش جاذبه ای دلنشین دارد که فرد را سوق می دهد به انجام فریضه.
فقط زحمت آن می ماند برای آقای معصومی عزیز!!!
آقای معصومی بسم الله!!!

سلمان فارسی
۱۳۹۱/۰۴/۲۲, ۱۷:۰۸
سلام!!!
دو ساعت داشتم دنبال این تایپیک می گشتم.حالا اجراء می شوند این درخواستها:Rose:

Masoomi
۱۳۹۱/۰۴/۲۲, ۱۷:۲۶
سلام و عرض ادب

دو ساعت داشتم دنبال این تایپیک می گشتم.حالا اجراء می شوند این درخواستها
ببینید برخی ایده ها قبلا در انجمن ها اجرا شده خب بالتبع ما اونا رو با درخواست دوستان بررسی و تو انجمن پیاده میکنیم
اما برخی در خواست ها فقط ایده مونده و کسی نیومده اونا رو برنامه نویسی کنه لذا پیام شما اگرچه الان قابلیت اجرایی نداره اما پیگیری میشه تا به محض برنامه نویسی اجرا بشه ...

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۰۴/۲۶, ۱۷:۴۸
سلام خسته نباشید و خدا قوت

یه موردی که تو یکی از انجمن ها دیدم اینه که کاربر این امکان رو داره که سرعت اسکرول و درشتی یا ریزبودن متون اسکرول رو خودش انتخاب کنه اگه این مورد عملی میشد خیلی عالی بود .

یه مورد دیگه اینکه اگه میشد تو سایت یه قسمت قرار بگیره که مثل تابلو اعلانات عمل کنه و تاپیکها و موارد مهم رو داخل اونجا قرار میدادیم با حالت گرافیکی زیبا و ایده های جوون پسند که با ورود کاربر به سایت کاربر نگاهش جذب اون قسمت بشه خیلی میتونه کمک کنه مطالب مهم سایت راحتتر و با میل و رغبت خود کاربر دیده بشن .

ممنون از زحمات شما

مجنون
۱۳۹۱/۰۴/۲۶, ۲۰:۰۶
سلام
قبل از تغییر انجمن امکان ارسال پیام گروهی در گروه ها وجود داشت ولی الان این امکان از بین رفته و متاسفانه خیلی مشکل ایجاد میکنه.
اگر لطف کنید این امکان رو مجددا راه اندازی کنید خیلی خوب میشه.

Masoomi
۱۳۹۱/۰۴/۲۷, ۰۹:۱۸
سلام

یه موردی که تو یکی از انجمن ها دیدم اینه که کاربر این امکان رو داره که سرعت اسکرول و درشتی یا ریزبودن متون اسکرول رو خودش انتخاب کنه اگه این مورد عملی میشد خیلی عالی بود .

به نظرم کاربرد نداره و نمایشی هست الانم همون اسکرول رو داریم استفاده میکنیم . دکمها رو مخفی کردم و فونت رو مناسب گذاشتم
http://www.askquran.ir/last.php

یه مورد دیگه اینکه اگه میشد تو سایت یه قسمت قرار بگیره که مثل تابلو اعلانات عمل کنه
قرار هست انجام بشه ...

Masoomi
۱۳۹۱/۰۴/۲۷, ۰۹:۲۰
پیام گروهی در گروه ها
سلام
ما امکان جایگزین دادیم و اون ارسال 20 نامه همزمان به دوستان فعال هست و کافیه شما اسامی رو 20 تا 20 تا دسته بندی کنید و بعد در جایی ذخیره کنید و با یک کلیک پیامهاتون رو همیشه ارسال کنید

مجنون
۱۳۹۱/۰۴/۲۸, ۲۳:۴۰
سلام.
در صفحه ی "پست های شما" وقتی شماره ی صفحه ای رو انتخاب میکنیم مثلا :برو به صفحه 50. این پیام میاد

جست و جوی شما نتیجه ای نداشت . لطفا " با واژه های دیگر مجددا جست و جو کنید

Masoomi
۱۳۹۱/۰۴/۲۹, ۰۵:۰۹
سلام
صفحه کمتر رو انتخاب کنید ( به جای مثلا 20 صفحه 15 رو انتخاب کنید )
کلا بر آورد صفحات در جستجوی پست ویبولتن 4 دقیق نیست یا پستهای نیمه حذف شده رو حساب میکنه یا ...:Gig:
اینا رو تو بیان مشکلات فنی باید مطرح فرمایید

seyed yasin
۱۳۹۱/۰۵/۰۲, ۱۶:۴۹
باسلام و عرض ادب به نظر بنده اگه امكان تغيير رنگ كاربران هنگام خادم موقت شدن باشه خيلي خوبه الان رنگ خادمين موقت و كاربران عادي يكيه و اين تشخيص خادمين موقت از كاربران عادي رو سخت مي كنه ياحق

seyed yasin
۱۳۹۱/۰۵/۱۴, ۱۱:۱۳
با سلام و عرض ادب
با توجه به ازدیاد روزافزون گوشیهای آندروید و نرم افزارهای آنها اگه امکان آپلود فرمت apk که مخصوص گوشیهای آندروید است اضافه شود بسیار خوب است اینجوری نرم افزارهای آندروید رو میتونیم با وارد کردن لینک به سرعت آپلود کنیم
باتشکر

Masoomi
۱۳۹۱/۰۵/۱۴, ۱۳:۴۳
سلام
افزوده شد :Gol:

جنات
۱۳۹۱/۰۵/۱۴, ۲۰:۵۲
با سلام عرض ادب و احترام
طاعات و عباداتتان مقبول حق
دو مسئله فکرم مشغول کرده یکی اینکه من در ردیف بالای نوشته هام قسمتی که فایل پیوست میشه ندارم
دوم چرا زمانی که پست میزنم در حال ارسال پست ویا هنگامی که در انجمن دنبال یک انجمن دیگه میگردم ناخوداگاه به یه جای دیگه و یه صفحه دیگه منتقل میشم ایا مشکل از سیستم این جانب میباشد خواهشمندم راهنمایی بفرایید.:Gol:

Masoomi
۱۳۹۱/۰۵/۱۴, ۲۳:۲۷
سلام
1. برای دیدن امکان پیوست کلیک کنید بر تنظیمات اضافی پایین همین ادیتور (همین محل نوشتن )...
2. به کدوم صفحه منتقل میشید ؟ممکنه کلیک میکنید بر این مثلثهای تبلیغاتی سه گوش کنار سایت اگر اینه دقت کنید بر محدوده اون کلیک نکنید

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۰۵/۱۶, ۰۰:۲۴
سلام خدا قوت و احسنت به این تلاش خسته نباشید

ما الان برای هر بخش یا انجمنی یه شمارشگر پست و تاپیک داریم میخواستم پیشنهاد بدم اگه امکانش هست این شمارشگر فقط برای بخش ها نباشه و برای کل انجمن هم باشه به این صورت که مثلا بگه انجمن فرهنگی با این تعداد تاپیک و این تعداد پست هست و بعد داخل بخشها هر کدوم جزء به جزء مشخص باشه مثل الان

شاید مشکلی که باشه این باشه که تو زیبایی فرم سایت تاثیر منفی میزاره برای این مورد هم پیشنهاد دارم و اون اینکه به محض قرار گرفتن موس روی نام انجمن یا کادر رنگی بالای انجمن تعداد تاپیکها و پستها ظاهر بشه و با رفتن موس محو بشه اینطوری کسانی که مثل من کنجکاون بدونن این انجمن چقدر توش کار شده متوجه میشن ، ممنون :Rose:

http://askquran.ir/gallery/images//57376/7_Untitled-1.jpg

جنات
۱۳۹۱/۰۵/۱۶, ۰۰:۵۵
با سلام عرض ادب و احترام
از راهنمایی بابت فایل پیوست ممنون وسپاسگذار.
اما در مورد پرش صفحه مثلا پستی انتخاب کردم روی نوار بالا به دنبال جستجو در گوگل هستم نا خود اگاه بدون هیچ برخوردی صفحه به عقب برمیگرده .
یا در یاد داشت کاربری بدنبال تزیین کننده هام هستم به صفحه انجمن میرم کلا پرش از یک صفحه به صفحه دیگر خیلی اعصاب خورد کنه چون موقع پست زدن دچار مشکل میشم .اگه این مشکلم را هم راهنمایی کنید ممنون وسپاسگذار میشوم:Gol:

Masoomi
۱۳۹۱/۰۵/۱۶, ۱۰:۳۰
سلام و عرض ادب

ما الان برای هر بخش یا انجمنی یه شمارشگر پست و تاپیک داریم میخواستم پیشنهاد بدم اگه امکانش هست این شمارشگر فقط برای بخش ها نباشه و برای کل انجمن هم باشه
نه این امکان وجود نداره و جایی هم ندیدم

در مورد پرش
با مرورگر دیگه امتحان کنید مشکل از جانب سیستم شماست با دقت و بررسی اونو رفع کنید بهتره با مرورگر تازه نصبی تست کنید

yahya63
۱۳۹۱/۰۵/۲۰, ۱۴:۲۶
سلام
یه پیشنهاد دارم در مورد سایت.
تو بخش بالای سایت آخرین پستها نمایش داده میشه که به صورت نواری در حال حرکت هستش.
تو خیلی از سایتها دیدم که برای کنترل این نوار لود گزینه هایی مثل سرعت یا کند کردن یا برعکس کردن سرعت و یا ایست و... رو هم گذاشتن.به نظرم خیلی کاربردی هست.مثلا میخوای زودتر پایین این اسکرول رو ببینی و یا یک لحظه نگهش داری .
اگه بتونین این گزینه رو هم بهش اضافه کنید خیلی بهتر میشه.
ممنون.

Masoomi
۱۳۹۱/۰۵/۲۱, ۰۹:۴۶
سلام
این همونه
اگر کسی خواست میتونه به این صفحه مراجعه کنه
به نظرم این دکمه ها استفاده نمیشه ...
:Gol:

seyed yasin
۱۳۹۱/۰۶/۰۵, ۲۰:۳۳
باسلام و عرض ادب در ورژن جديد سايت نماد تشكر و پست خلاف (در زير پستها) كنار هم هستند و اين مورد باعث ميشه كاربران تازه كار در هنگام تشكر به اشتباه گزينه پست خلاف رو بزنند و اشتباهي گزارش بفرستن اين مورد زياده (نمونه ش گزارشي كه امروز ارسال شده بود) اگه امكانش باشه اين دو نماد از هم دور بشن از اين مورد جلوگيري ميشه التماس دعا

فردا از آن ماست
۱۳۹۱/۰۸/۱۰, ۱۰:۳۳
با سلام. اگه ممکن باشه یک قالب مناسب دیگه هم به جز قالب فعلی در سایت قرار بگیره ممنون میشم، راستش این قالب فعلی نسبت به قالبهای سابق حس خوبی ارائه نمیده
belher2
۱۳۹۱/۰۸/۱۰, ۱۱:۲۱
با سلام به محسن اقا معصومي
درمورد دعوت از اعضاي گروه توسط مدير گروه محدوديت لحاظ شده؟

Masoomi
۱۳۹۱/۰۸/۱۰, ۱۸:۰۸
با سلام به محسن اقا معصومي
درمورد دعوت از اعضاي گروه توسط مدير گروه محدوديت لحاظ شده؟
سلام . عرض ادب
باید در هنگام دعوت تنها نام یک فرد رو وارد کنید و امکان بیشتر وارد کردن وجود نداره :Gol:

belher2
۱۳۹۱/۰۸/۱۰, ۱۹:۴۹
سلام . عرض ادب
باید در هنگام دعوت تنها نام یک فرد رو وارد کنید و امکان بیشتر وارد کردن وجود نداره :Gol:

با سلام مجدد
ايا اين امكان دارد كه گروههاي با اعضاي زياد يكي يكي دعوت شوند واينكه ايا واقعا وخدا وكيلي اين مسئله يك محدوديت نيست؟واينكه از قبل ممكن نبود شيوه نامه يك گروه مشخص ميگرديد؟(البته وصد البته شايد شما جوابتان به مديريت راهبردي سايت ارجاع گردد كه ايشان اين گونه خواستند)

Masoomi
۱۳۹۱/۰۸/۱۱, ۰۶:۱۳
سلام بزرگوار
این امکان وجود نداره و الا من امکان دعوت بیش از یک فرد رو میدادم مثلا 20 نفر ... شما جایی دیدید که بیشتر از یک فرد رو بشه دعوت کرد ؟
متوجه منظور شما از شیوه نامه نشدم لطفا بیشتر توضیح دهید تا اگر امکانش هست دریغ نکنم :Gol:

belher2
۱۳۹۱/۰۸/۱۱, ۲۰:۱۵
سلام
اقاي معصومي
درپروفايلهاي قبلي سايت ايجاد كننده يا مدير گروه ميتونست به اعضا بطور دست جمعي نامه بده يا دعوت به موضوع كنه

Masoomi
۱۳۹۱/۰۸/۱۲, ۰۶:۰۶
درپروفايلهاي قبلي سايت ايجاد كننده يا مدير گروه ميتونست به اعضا بطور دست جمعي نامه بده يا دعوت به موضوع كنه
بله اون امکان ورژن قبل رو نداریم
به خاطر همین به دوستان امکان فرستادن 20 نامه همزمان رو دادیم که خب کافیه نام اعضا رو یه بار در پیام خصوصی به صورت 20 تا 20 تا بذارید و بعد اونو کپی کنید جایی برای دفعات بعد ...
شیوه ارسال نامه به چند نفر اینطوریه که نام فرد رو که تایپ یا کپی میکنید سیستم به شما میگه این فرد منظور شماست و شما با کلیک بر نام اون به صورت خودکار یک ویرگول هم می بینید که سیستم میذاره
( البته خودتون هم میتونید ویرگول بذارید اما این روش بهتره و اشتباه رو حذف میکنه )

اگر نام فرد رو کپی کردید و سیستم راهنمایی نکرد آخرین حرف نام کاربری اون رو حذف کنید تا سیستم راهنمایی کنه و فعال بشه ...

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۰۹/۲۳, ۲۲:۴۱
سلام خدا قوت خسته نباشید

امکانش هست صفحه ای فراهم بشه تا کاربرانی که در 24 ساعت اخیر (یا بیشتر) عضو سایت شدن رو دید؟

برای تبلیغ فعالیتهای گروهها خیلی میتونه مفید باشه و دعوت به شناخت بیشتر سایت چون ممکنه خیلیها با فضای انجمنها آشنا نباشن

امکانش هست؟ یا این صفحه از قبل وجود داشته و من بی خبرم ؟ میشه راهنمایی کنید؟

مثلا اگه بشه تو همون صفحه ی لیست کاربران گزینه ای باشه که کاربران رو بر حسب تاریخ عضویت دسته بندی کنه هم کمک خوبی میشه یا به ترتیب نام و ...

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۰۹/۲۴, ۱۳:۵۰
سلام

ممنون برادر بزرگوار راهنماییتون عالی بود اجرتون با صاحب قرآن من اصلا این مورد رو دقت نکرده بودم تا به حال و همیشه آمار برتر سایت رو در حالت مخفی میزاشتم چون احساس میکردم به کارم نمیاد ولی غافل از اینکه .....

ممنون از لطفتون
التماس دعا

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۰۹/۲۸, ۲۱:۳۲
سلام

یک فهرستی بالای سایت هست که یکی از گزینه هاش ارتباطات هست و یکی از زیر گزینه هاش هم گروه ها هستند ، میخواستم درخواست بدم تا اگه ممکنه برای قسمت گروهها هم زیرگزینه ای تشکیل بشه که فهرستی از ده الی بیست گروه فعال در اون گنجانده بشه تا دسترسی به گروه های فعال ساده تر باشه .

التماس دعا

Masoomi
۱۳۹۱/۰۹/۲۹, ۰۴:۲۵
سلام
در آمار پایین سایت دو گزینه مختص به گروه ها هست یکی گروه های جدید و دیگری آخرین ارسالها در گروه ها که اسامی اونها هم لیست شده و مشخص هست که مثلا 5 یا 200 گرو هی که فعالیت میکنند چه گرو ههایی هستند
ضمن اینکه شاخص کردن یک گروه موجب میشه گرو های ضعیف تر نتونند رشد کنند
به هرحال نظرتون رو به مدیر سایت انتقال بدید شاید ایشان موافق بودند

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۰۹/۲۹, ۰۵:۵۰
سلام

نه منظور من شاخص کردن تعدادی از گروههای فعال نیست ، چیزی که من فکر میکنم اینه که اگه بشه زیر گزینه ها شبیه ساختار درختی باشه دسترسی به جای جای سایت راحت تر میشه مثلا همین گروه ها که مثال زدم اگه بشه بیست تا از گروه هایی که آپدیت هستن نمایش داده بشه و انتهای لیست یک فلشی باشه که وقتی موس بهش رسید با کلیک کردن لیست سایر گروه ها (مثل دکمه ی [بیشتر] در قسمت تصاویر) باز بشه (به ترتیب تاریخ آپدیت شدنشون) فکر کنم خیلی برای فعالیت گروه ها مفید باشه

بزارید غیر از گروه ها یک مثال دیگه هم بیارم .. مثلا گزینه ی یکی مونده به آخر فهرست بالا که هست » تازه ها « الان به فرض مثال اگه موس بره روی گزینه ی علوم قرآن لیستی از تازه ترین و آپدیت ترین تاپیکهاش باز بشه تو پویا تر شدن سایت کمک نمیکنه ؟

نمیدونم تفکر کاربرای جدید چقدر براتون قابل لمسه ولی من که اولا عضو سایت شده بودم یه موارد فجیع و ساده ای رو نمیدونستم (گرچه الان هم...) که فقط خدا میدونه چقدر به قولی سوتی دادم تا کم و کیف فعالیت در انجمن دستم اومده

در همین حد بگم که انقدر فجیع که پیامهای بازدیدکننده رو تو پروفایل خودم پاسخ میدادم ، یا زمانی که تو تاپیک کلاس حفظ اعلام آمادگی کردم نمیدونستم کجا میتونم جواب بگیرم یا چطوری همچین کلاسی اداره میشه و ...

به همین علت میگم اگه دسترسی ها برای کاربران (مخصوصا تازه وارد) بیشتر بشه هم دوستان کانونی بیشتر و زودتر میتونن فعال بشن و هم دسترسی به همه جای سایت آسون تره

از طرفی ایجاد انگیزه برای رقابت هم ممکنه بکنه ...

التماس دعا

سیاوش عشق
۱۳۹۱/۰۹/۲۹, ۱۰:۳۶
سلام وقت بخیر. پایین سایت، کاربران حاضر در سایت و ارسال کننده ها، آواتارشون هم نشون داده میشه. اگه این آواتار کوچیک رو بردارین خیلی بهتر میشه و بهم ریختگی کمتر میشه

Masoomi
۱۳۹۱/۰۹/۲۹, ۱۱:۲۶
سلام
دوستان دیگر هم نظرشون رو مطرح کنند :Gol:

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۰۹/۲۹, ۱۳:۴۷
سلام

در مورد آواتار برای من زیاد فرقی نداره چون من همیشه از صفحه ی کاربران آنلاین استفاده میکنم ولی خوب اگه برداشته بشه مسلماً نظم بیشتری میگیره و زیبایی بیشتر میشه در کل هر چی صلاح میدونید همون رو انجام بدید

التماس دعا

Masoomi
۱۳۹۱/۰۹/۲۹, ۱۸:۰۲
برداشتم دیدم همه با هم قاطی شد منظورم کسانی که پست زدند و تعداد پستهاشون ...
خب سایزش رو کم کردم تا شاید بهتر بشه
یا باید شکلی مثل اون قلب آبی بینشون بزارم ...

ابدیت
۱۳۹۱/۱۰/۰۶, ۲۰:۴۱
سلام و عرض ادب جناب آقای معصومی
آیا امکان دارد رنگ زمینه سایت کمی تیره تر شود؟

seyed yasin
۱۳۹۱/۱۰/۰۸, ۱۵:۲۸
سلام و عرض ادب
یه پیشنهاد:
تو بخش لیست تاپیکهای هر کاربر
http://www.askquran.ir/search.php?searchid=94330&photoplog_searchinfo=1
و لیست فایلهای پیوست شده توسط هر کاربر
http://www.askquran.ir/profile.php?do=editattachments
یک منو اضافه بشه که تاپیکها رو براساس پربازدیدترین تا کم بازدید ترین و فایلهای پیوست رو براساس بیشترین دانلود تا کمترین دانلود مرتب کنه
اینجوری هرکس میتونه بفهمه کدوم تاپیکش بهتر بوده و بازدید بیشتری داشته

ابدیت
۱۳۹۱/۱۰/۲۵, ۲۱:۱۵
سلام و عرض ادب جناب آقای معصومی
آیا امکان دارد رنگ زمینه سایت کمی تیره تر شود؟
سلام جناب آقای معصومی
آیا امکانش است؟

Masoomi
۱۳۹۱/۱۰/۲۶, ۰۶:۴۶
سلام
منظورتون از زمینه همین مطالبی هست که می نویسیم و میخونیم و رنگش سفیده سفیده
چون مابقی که تیره هست
اگر این هم تیره بشه که دلگیر میشه :Gol:

seyed yasin
۱۳۹۱/۱۰/۲۷, ۰۶:۵۸
باسلام و عرض ادب اگر امكان داره تاريخ سايت رو شمسي كنيد باتشكر

سلمان فارسی
۱۳۹۱/۱۲/۰۳, ۰۴:۳۲
سلام!!!
شكلك ها تنوع ندارند .محبت كنيد شكلك هاي بيشتر ومتنوع تري بگذاريد.
به سايت هاي ديگر سري بزنيد وشكلك ها آنجا را نيز ناگاه كنيد.مثلا شكلك لبخند 12 تا قرار داده اند ولي اينجا دوتا يا سه تا است!
گل-خشم-عصبانيت-در حال فكركردن وغيره.........
خواهشاً زياد تر كنيدش!
ممنون

مأوىٰ
۱۳۹۱/۱۲/۰۳, ۱۵:۵۷
سلام
اصلاح بفرمائید:

برای جدا کردن برچسب ها از کاما , استفاده کنید . مثلا : عقل , علم , ثروت شما میتوانید اضافه کنید 30 برچست (ها) در این موضوع .

yanoor
۱۳۹۱/۱۲/۰۳, ۱۷:۳۸
به دو وبلاگ زیر مراجعه نمایید :

http://aliyeasghar.blogfa.com

http://radin90.blogfa.com

http://roozgozar.com/piczibasazi/animator-ofoghi/01/www.roozgozar.com-2094.gif (http://roozgozar.com/)

Moamma
۱۳۹۱/۱۲/۰۳, ۱۹:۳۹
یارب
باسلام
امکانش هست در این قسمت یک گزینه با عنوان جدید ترین ارسالها باشه .اسامی انجمن در آن باشه که روی هرانجمنی کلیک کنیم ارسالات آن انجمن را نشان دهد.

http://askquran.ir/gallery/images//6909/1___________.JPG
مانند نمونه پایین:
جدیدترین ارسالها:
انجمن علوم قران
عقاید
اعلام قرآن و تاريخ گذشتگان
و....

یاعلی

Masoomi
۱۳۹۱/۱۲/۰۴, ۰۵:۲۴
سلام . عرض ادب
تازه ها همین کار رو میکنه در بالای سایت !:Gol:

Moamma
۱۳۹۱/۱۲/۰۴, ۰۸:۴۲
سلام . عرض ادب
تازه ها همین کار رو میکنه در بالای سایت !:Gol:

یارب
تشکر بزرگوار

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۱/۰۴, ۰۵:۴۲
سلام خدا قوت

میخواستم بپرسم امکانش هست یک صفحه ای قرار بگیره که کل لینکهای اسکرول درش قرار داشته باشه ؟
مثل این لینک »» http://www.askquran.ir/search.php?searchid=278756&photoplog_searchinfo=1

میشه ؟

Masoomi
۱۳۹۲/۰۱/۰۴, ۱۳:۲۳
سلام عرض ادب و تبریک ...
لطفا بیشتر توضیح بدید
الان ما اینو داریم

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۱/۰۴, ۱۷:۳۰
بزارید اینطور توضیح بدم .

وقتی با تلفن همراه وارد سایت میشیم . اسکرول سایت هیچ حرکتی نداره بلکه همه ی تاپیک ها زیر هم نوشته شده هستن و به حالت لینک هستن و ما کافیه یک دور کل صفحه رو نگاه کنیم تا کل اسکرول رو در دسترس داشته باشیم(بدون اینکه نیاز باشه صبر کنیم اسکرول متحرک بالا بیاد)

اما در اسکرول معمولی سایت تاپیکها در حال حرکت هستن . بارها شده دنبال موضوعی بودم که آخر صفحه ی اسکرول بوده اما صبرم انقدری نبوده که صبر کنم کل اسکرول برام به صورت متحرک حرکت کنه تا به تاپیک مورد نظرم برسه

همیشه میرفتم در ارسالهای امروز و اونجا دنبال تاپیکم میگشتم چون سرعت عملم بیشتر میشد و همیشه فکر میکردم ارسالهای امروز همه ی تاپیکهای اسکرول رو در خودش داره ولی امروز فهمیدم که اشتباه میکردم چون امروز وقتی وارد ارسالهای روز شدم دیدم 17 تا تاپیک بیشتر نداره در حالی که اسکرول سایت فکر کنم حداقل 40 تاپیک داشته باشه .

به همین علت به ذهنم رسید این درخواست رو بدم ببینم امکانش وجود داره یک صفحه مثل ارسالهای امروز وجود داشته باشه که مطالب کل اسکرول داخلش بدون حرکت و پشت هم وجود داشته باشه ؟

seyed yasin
۱۳۹۲/۰۱/۰۴, ۱۸:۱۷
بزارید اینطور توضیح بدم .وقتی با تلفن همراه وارد سایت میشیم . اسکرول سایت هیچ حرکتی نداره بلکه همه ی تاپیک ها زیر هم نوشته شده هستن و به حالت لینک هستن و ما کافیه یک دور کل صفحه رو نگاه کنیم تا کل اسکرول رو در دسترس داشته باشیم(بدون اینکه نیاز باشه صبر کنیم اسکرول متحرک بالا بیاد)اما در اسکرول معمولی سایت تاپیکها در حال حرکت هستن . بارها شده دنبال موضوعی بودم که آخر صفحه ی اسکرول بوده اما صبرم انقدری نبوده که صبر کنم کل اسکرول برام به صورت متحرک حرکت کنه تا به تاپیک مورد نظرم برسههمیشه میرفتم در ارسالهای امروز و اونجا دنبال تاپیکم میگشتم چون سرعت عملم بیشتر میشد و همیشه فکر میکردم ارسالهای امروز همه ی تاپیکهای اسکرول رو در خودش داره ولی امروز فهمیدم که اشتباه میکردم چون امروز وقتی وارد ارسالهای روز شدم دیدم 17 تا تاپیک بیشتر نداره در حالی که اسکرول سایت فکر کنم حداقل 40 تاپیک داشته باشه .به همین علت به ذهنم رسید این درخواست رو بدم ببینم امکانش وجود داره یک صفحه مثل ارسالهای امروز وجود داشته باشه که مطالب کل اسکرول داخلش بدون حرکت و پشت هم وجود داشته باشه ؟باسلام و عرض ادب منم گاهي مشكل شما رو پيدا ميكنم يك راه حل هم براش پيدا كردم شما همون لينكي كه جناب معصومي دادن رو باز كنيد پايين اسكرولش دكمه هاي كنترل داره speed up رو كه بزنيد سرعت بيشتر ميشه اين گزينه رو چند بار بزنيد تا سرعت بيشتر بشه و زودتر به تاپيك مورد نظر برسيد ياحق

دايي حسن
۱۳۹۲/۰۱/۰۵, ۰۶:۳۴
بزارید اینطور توضیح بدم .

وقتی با تلفن همراه وارد سایت میشیم . اسکرول سایت هیچ حرکتی نداره بلکه همه ی تاپیک ها زیر هم نوشته شده هستن و به حالت لینک هستن و ما کافیه یک دور کل صفحه رو نگاه کنیم تا کل اسکرول رو در دسترس داشته باشیم(بدون اینکه نیاز باشه صبر کنیم اسکرول متحرک بالا بیاد)

اما در اسکرول معمولی سایت تاپیکها در حال حرکت هستن . بارها شده دنبال موضوعی بودم که آخر صفحه ی اسکرول بوده اما صبرم انقدری نبوده که صبر کنم کل اسکرول برام به صورت متحرک حرکت کنه تا به تاپیک مورد نظرم برسه

همیشه میرفتم در ارسالهای امروز و اونجا دنبال تاپیکم میگشتم چون سرعت عملم بیشتر میشد و همیشه فکر میکردم ارسالهای امروز همه ی تاپیکهای اسکرول رو در خودش داره ولی امروز فهمیدم که اشتباه میکردم چون امروز وقتی وارد ارسالهای روز شدم دیدم 17 تا تاپیک بیشتر نداره در حالی که اسکرول سایت فکر کنم حداقل 40 تاپیک داشته باشه .

به همین علت به ذهنم رسید این درخواست رو بدم ببینم امکانش وجود داره یک صفحه مثل ارسالهای امروز وجود داشته باشه که مطالب کل اسکرول داخلش بدون حرکت و پشت هم وجود داشته باشه ؟
بسم الله
يا فاطمه س
سلام اين امكان هستش 10 امار برتر سايت بزنيد 200 امار برتر سايت سمت چپ 200 پست اخر كه ارسال شده مياد.
http://www.askquran.ir/misc.php?do=vsastats
البته با گوشي نميدونم مياد يا نه
يا حق

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۱/۰۵, ۱۲:۱۸
سلام

مطلبی که برادرمون سید یاسین گفتن هم خوبه اما مشکلی که هست اینه که من نمیدونم با کلیک بر روی چه قسمتی به این صفحه دسترسی پیدا کنم ؟
هر صفحه ای در سایت میانبری روی نوار بالای سایت یا در ایندکس سایت داره اما اسکرول با تنظیم سرعت رو با کلیک روی هیچ قسمتی نمیشه پیدا کرد و هر بار هم نمیشه اومد به این تاپیک و دنبال لینکش گشت . مگه اینکه لینک میانبرش جایی باشه که من اطلاع نداشته باشم که اگه شما یا جناب معصومی معرفی کنید ممنون میشم .

اما مطلبی که برادرمون دایی حسن گفتن این هم خیلی خوبه من چون زیاد با آمار کار نکردم اصلا از امکاناتش خبر ندارم جدیدا بعد از سوال قبلیم درباره ی دیدن کاربران جدید ، فقط لیست کاربران جدید رو از آمار میبینم و تبلیغ گروه حجاب رو انجام میدادم و به بقیه ی گزینه ها زیاد توجه نداشتم . که این کارم خیلی مفید بوده هم برای گروه هم برای کاربران تازه وارد چون با محیط انجمن سریعتر آشنا میشن .

ممنون بابت راهنمایی هر دو بزرگوار و همچنین جناب معصومی بزرگوار
التماس دعا

Masoomi
۱۳۹۲/۰۱/۰۵, ۱۸:۳۰
سلام
در مورد آمار ثابت اینجا رو نگاه کنید که دایی لینک دادن
تعداد نتایج آمار پیشرفته
اون جا منویی هست تا 200 عدد رو نشون میده
برای رفتن به این صفحه هم کافیه اون پایین کلیک کنید بر 10 آمار برتر منویی باز میشه کلیک کنید بر مشاهده بیشتر ...
اگر نیاز شما برطرف نشد بفرمایید تا صفحه ایی اختصاصی با 200 ارسال آخر بدون چرخش ایجاد کنم

seyed yasin
۱۳۹۲/۰۱/۰۵, ۲۳:۱۶
سلام و عرض ادب لينكي كه جناب معصومي دادن رو به بوكماركهاتون اضافه كنيد و بعد به بالاي بوكماركها منتقلش كنيد تا در دسترس باشه اگه بوكماركش كنيد و مثلا نامش رو اسكرول بذاريد وقتي تو بخش وارد كردن آدرس حرف ا رو تايپ كنيد لينك رو بهتون پيشنهاد ميده يا وقتي در صفحه اصلي سايت هستيد كلمه forum رو از بخش آدرس سايت حذف و بجاش last رو وارد كنيد و ok كنيد تا باز بشه يا اگه فايرفاكستون نسخه جديد تو صفحه اولش لينك رو پين كنيد تا همونجا بمونه التماس دعا

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۱/۰۶, ۰۸:۲۱
سلام
در مورد آمار ثابت اینجا رو نگاه کنید که دایی لینک دادن
تعداد نتایج آمار پیشرفته
اون جا منویی هست تا 200 عدد رو نشون میده
برای رفتن به این صفحه هم کافیه اون پایین کلیک کنید بر 10 آمار برتر منویی باز میشه کلیک کنید بر مشاهده بیشتر ...
اگر نیاز شما برطرف نشد بفرمایید تا صفحه ایی اختصاصی با 200 ارسال آخر بدون چرخش ایجاد کنم

سلام دستتون درد نکنه الحمدلله مشکل حل شد ببخشید تو زحمت افتادید حلال کنید .

امیدوارم سال خوبی داشته باشید .ممنون از زحماتتون

سلام و عرض ادب لينكي كه جناب معصومي دادن رو به بوكماركهاتون اضافه كنيد و بعد به بالاي بوكماركها منتقلش كنيد تا در دسترس باشه اگه بوكماركش كنيد و مثلا نامش رو اسكرول بذاريد وقتي تو بخش وارد كردن آدرس حرف ا رو تايپ كنيد لينك رو بهتون پيشنهاد ميده يا وقتي در صفحه اصلي سايت هستيد كلمه forum رو از بخش آدرس سايت حذف و بجاش last رو وارد كنيد و ok كنيد تا باز بشه يا اگه فايرفاكستون نسخه جديد تو صفحه اولش لينك رو پين كنيد تا همونجا بمونه التماس دعا

البته من زیاد با بوکمارک کار نمیکنم چون معمولا یا از سرچ گوگل استفاده میکنم یا اینکه نوار ابزار کانون رو دارم و برام کفایت میکنه و هر سایتی بخوام تو اون نوار ابزار داره (شاید بوکمارکهام به ده تا هم نرسه) ولی این روشی که گفتید خیلی خوبه انجامش میدم . بایک حرف به صفحه مورد نظر رفتن خیلی خوبه ممنون از راهنماییتون اجرتون با صاحب قرآن

التماس دعا از همگی
یا علی (ع)

iranproud
۱۳۹۲/۰۱/۲۱, ۰۶:۲۴
سلام و خسته نباشید
اول از زحماتتون تشکر میکنم
خواستم پیشنهاد بدم که اگر صلاح میدونین برای عکس هایی که در امضا دوستان قرار میدن محدودیت حجم تعریف کنین و یا پلاگینی تعریف کنین که خودش حجم تصاویرشون رو کم کنه .
الان ماشالله حجم تصاویر امضای بعضی دوستان 2 مگ هست! وقتی با موبایل وارد میشی این صفحه خودش رو میکشه تا لود بشه و گاهی کلا خطا میده و دیگه باز نمیشه
اگر بشه یه فکری برای این قضیه کرد متشکر میشم
:Rose:

Masoomi
۱۳۹۲/۰۱/۲۱, ۰۷:۴۹
سلام
قبلا تدبیر شده و امضای تصویری تنها به مدیران داده شده و تعداد مدیران محدود هست لذا کافیست آیدی مد نظر رو در خصوصی معرفی کنید تا بررسی و تذکر داده بشه
التماس دعا

seyed yasin
۱۳۹۲/۰۱/۲۱, ۱۲:۴۵
سلام و عرض ادب خدمت جناب معصومي گرامي تو يك انجمن يك امكان جالب ديدم به اين شكل كه وقتي براي كسي پي ام ارسال ميشه تو ايميل اطلاع رساني پي ام عنوان و حتي متن كامل پي ام دريافتي قرار داده ميشه و كاربر بدون مراجعه به سايت از متن پي ام دريافتيش مطلع ميشه اگه بشه اين امكان رو در سايت داشته باشيم عاليه باتشكر

Masoomi
۱۳۹۲/۰۱/۲۱, ۱۸:۰۳
سلام

كاربر بدون مراجعه به سايت از متن پي ام دريافتيش مطلع ميشه
این خوبه مگه :Gig:؟
ما میخوایم هر روز کاربرا رو ببینیم :doosti: اون وقت شما میخوای دیگه کاربرا به ما سر نزنن:Cheshmak:

seyed yasin
۱۳۹۲/۰۱/۲۱, ۱۸:۲۴
سلام

این خوبه مگه :Gig:؟
ما میخوایم هر روز کاربرا رو ببینیم :doosti: اون وقت شما میخوای دیگه کاربرا به ما سر نزنن:Cheshmak:

سلام و عرض ادب
شما لطف دارید:Rose:
اما گاهی که کار داریم و فرصت مراجعه به سایت نداریم خیلی بکار میاد

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۰۱, ۲۰:۵۵
سلام جناب معصومی خستگی ناپذیر خدا قوت

جناب معصومی یه امکان خوبی که با تغییر قالب به سایت اضافه شد . امکان تنظیم سایز متن و فونت برای کاربران بود که همه داریم ازش استفاده میکنیم . اما یه اشکال کوچیکی که این کار داره هر بار که متن قبلیت رو بخوای ویرایش کنی مجددا یک کد دیگه از اعمال سایز و فونت و رنگ بلاد یا عدم بلاد به متنت اضافه میکنه و اگه ما بخواهیم متنمون رو در شبانه روز چند بار ویرایش کنیم ممکنه با اخطار مواجه بشیم که میگه متن شما بیش از حد طولانیه و این در حالیه که متن همون متنی بوده که قبلا تایپ کردیم منتها به دلیل ویرایش هر بار چند کد اضافه به صورت پیش فرض به متن اضافه میشه و فقط در حال سورس کد دیده میشن و در متن عادی هیچ اثری ازش نیست .

میخواستم سوال کنم هیچ راهی وجود نداره که متن ما فقط یک بار (همون لحظه که مینویسیم و ارسال میکنیم) تغییر فونت و سایز و .. روش اعمال بشه ؟ و با هر بار ویرایش متن یک کد جدید به متنمون اضافه نشه ؟ این موضوع خیلی وقت من رو میگیره همش مجبورم برم به حالت سورس کد و کدهای اضافی رو حذف کنم یا در بعضی موارد مجبور میشم افکتهای متن رو کلا حذف کنم و از اول ارسال کنم تا تغییراتش درست باشه و ارور نده . (این کارهام بیشتر تو پروفایلهاست ... تو تاپیکها چون محدودیت فضا زیاد نیست مشکلی ندارم)

التماس دعا

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۰۲, ۰۵:۳۸
سلام
راهی نداره متاسفانه تعداد کارکتر رو دو برابر کردم تا محدودیت ها برداشته بشه ...

seyed yasin
۱۳۹۲/۰۲/۰۲, ۱۴:۱۸
سلام و عرض ادب خدمت جناب معصومی عزیز
در بخش پیامهای خصوصی گزینه ای برای انتخاب همه پیامهای صفحه است
http://monib133.persiangig.com/image/fffffffffffffffffffff.jpg

اگر مقدور هست این گزینه رو به بخشها هم اضافه کنید تا با زدن این گزینه تمام تاپیکهای صفحه انتخاب بشن
الان که ما باید کل انجمن چندرسانه ای رو به انجمن جدید منتقل کنیم شدیدا به این گزینه احتیاج داریم
الان یک گزینه انتخاب همه داریم ولی این گزینه کل تاپیکهای اون بخش رو انتخاب میکنه من منظورم گزینه ای است که فقط تاپیکهای یک صفحه رو انتخاب کنه
باتشکر

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۰۲, ۱۵:۱۷
سلام
منوی حالت درون برنامه ای رو در بالای صفحه باز کنید موردی که میخواید هست :Gol:

seyed yasin
۱۳۹۲/۰۲/۰۲, ۱۹:۳۸
سلام
منوی حالت درون برنامه ای رو در بالای صفحه باز کنید موردی که میخواید هست :Gol:

الان یک گزینه انتخاب همه داریم ولی این گزینه کل تاپیکهای اون بخش رو انتخاب میکنه من منظورم گزینه ای است که فقط تاپیکهای یک صفحه رو انتخاب کنه
:Moshtagh:

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۰۲, ۱۹:۴۸
سلام

ولی من همونی رو که جناب معصومی گفتن رو زدم و فقط همون صفحه رو انتخاب کردها ... شما امتحانش کردید؟ من الان زدم به صفحه های دیگه ی انجمن هم رفتم اما فقط تاپیکهای صفحه ی اول + تاپیکهای مهم شده انتخاب شده بودن و در صفحات بعدی فقط تاپیک های مهم شده به حالت انتخاب در اومده بودن .

التماس دعا

seyed yasin
۱۳۹۲/۰۲/۰۳, ۱۳:۳۲
سلام

ولی من همونی رو که جناب معصومی گفتن رو زدم و فقط همون صفحه رو انتخاب کردها ... شما امتحانش کردید؟ من الان زدم به صفحه های دیگه ی انجمن هم رفتم اما فقط تاپیکهای صفحه ی اول + تاپیکهای مهم شده انتخاب شده بودن و در صفحات بعدی فقط تاپیک های مهم شده به حالت انتخاب در اومده بودن .

التماس دعا

سلام و عرض ادب
بله حق با شماست
باتشکر

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۰۳, ۱۷:۱۸
سلام خدا قوت خسته نباشید

یه درخواست دیگه هم دارم نمیدونم قابل اجرا هست یا نه ..

این سایت رو ببینید »»» http://rezvannet.ir/home
من از زمانی که عضو این سایت شدم متوجه شدم پایین صفحه یک نوار ابزاری وجود داره که کاربران میتونن برای همدیگه صفحه ی خصوصی چت باز کنن و بدون نیاز به رفتن به یاهو یا ... با هم به گفتگو مستقیم بپردازن این نوار ابزار در هر صفحه ی سایت وجود داره و از بین نمیره .

میخواستم بپرسم همچین امکانی .. ممکنه در انجمنها هم ایجاد بشه ؟

منتها از اونجایی که میدونم آسیبهایی هم ممکنه وارد بشه به یک سایت قرآنی مثل اینجا پیشنهادی هم در کنار این موضوع دارم و اون اینکه فقط کاربران بتونن با مدیران گفتگو کنن و در قسمت آنلاینها ... مدیران آیدی همه ی کاربران رو ببینن (کاربرانی که آنلاینن) و کاربران فقط و فقط آیدی مدیرانی رو ببینن که آنلاین هستن ...

یه همچین امکانی میشه به وجود بیاد ؟ و اگه امکانش باشه آیا اصلا صلاح هست که به وجود بیاد یا به نظرتون ضررش بیشتر از منفعتش هست ؟ یا منفعتش بیشتر از ضررش ؟

التماس دعا

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۰۴, ۰۴:۲۱
سلام
ما چت داریم منتها به دلیل مشکلات و .. فقط مخصوص مدیران هست برای پاسخگویی آنلاین فکر دیگه ایی شده مراجعه کنید به http://09640.ir
(http://09640.ir/)که در پایین سایت هم لینک شده ... (http://09640.ir/)
(http://09640.ir/)

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۰۴, ۰۴:۳۰
نه پاسخگویی از اون نظر منظورم نبود . از این نظر که بپرسن این ابزار چیه چرا این تاپیکم رو قفل کردید چرا فلان شد و ... بعد چتی که ما داریم عمومیه یعنی همه ی مدیران میتونن ببیننش اما چتی که اونجا هست خصوصیه مثلا من فقط با فرد معصومی گفتگو میکنم یا فقط با خانم ایران گفتگو میکنم عین صفحه ی شخصی یاهو ...

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۰۵, ۱۰:۲۵
سلام مزاحم شدم یک درخواست دیگه رو هم ارائه کنم . آیا امکانش هست مدیر گروه ، از امکان ویرایش پست همگروهی هاش و اعضاء بهره مند بشه ؟ بعضی وقتا واقعا نیاز به این گزینه حس میشه ...

التماس دعا

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۰۵, ۲۱:۵۶
سلام
ویبولتن به مدیر گروه امکان حذف رو داده اما ویرایش رو نه
من اگر بخوام به فردی امکان ویرایش بدم اینطوری نیست که بشه به مدیر اون گروه داد بلکه اگر امکان داده بشه فرد میتونه در همه گرو ه ها ویرایش رو انجام بده
لذا درخواست شما عملی نمیشه البته برای تسریع در کار گروه ها میشه فردی تعیین بشه برای مدیریت گروه ها ...

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۰۵, ۲۲:۲۶
سلام
ویبولتن به مدیر گروه امکان حذف رو داده اما ویرایش رو نه
من اگر بخوام به فردی امکان ویرایش بدم اینطوری نیست که بشه به مدیر اون گروه داد بلکه اگر امکان داده بشه فرد میتونه در همه گرو ه ها ویرایش رو انجام بده
لذا درخواست شما عملی نمیشه البته برای تسریع در کار گروه ها میشه فردی تعیین بشه برای مدیریت گروه ها ...

سلام بله کاملا متوجه شدم .. خب اگه بشه یه خادم برای گروهها هم باشه خیلی خوبه بعضی وقتا واقعا لازم میشه .. آدم روش نمیشه هر بار مزاحم مدیریت سایت بشه .. چون بالاخره ایشون هم مشغله دارن درست نیست که علاوه بر دو انجمن بزرگ گروه ها رو هم رسیدگی کنن .

در هر حال ممنون از زحماتتون و راهنماییهاتون
التماس دعا

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۰۷, ۱۴:۲۴
سلام جناب معصومی خدا قوت خسته نباشید ..

شرمنده من انقدر درخواست دارم همش مزاحم شما هستم ... میخواستم بپرسم امکانش هست قسمت دعوت کاربر به گروه رو هم مثل قسمتی که پیام ارسال میکنیم برای چند نفر .. چند نفره بشه یعنی اینکه به جای اینکه ما افراد رو یکی یکی دعوت کنیم ...

یه بار بنویسیم ,خادم زهرا,سلیا,صدفی,دایی حسن,مدیر سایت,معصومی, و بعد این چند نفر رو دعوت کنیم با یک بار ارسال دعوتنامه نه اینکه هر بار نام یکی رو وارد کنیم و دعوت رو بزنیم دوباره از اول نام دیگری و دکمه دعوت و و و ........

اگه امکانش باشه دعاتون میکنم . :Rose:

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۰۷, ۱۵:۰۲
سلام

چند نفر رو دعوت کنیم با یک بار ارسال دعوتنامه
امکانش نیست متاسفانه

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۱۹, ۱۸:۲۸
سلام خسته نباشید و خدا قوت

این تصویر رو ببینید ...

http://askquran.ir/gallery/images//57376/14_Untitled-1.jpg

میخواستم بگم نمیشه حالت پیش فرض انتخاب ادغام ها یا انتقالها رو روی حالت لینک ساعتی بزارید ؟ اینطوری لینک که ساعتی باشه بعد از مدت زمان مشخصی از بین میره اما وقتی ساعتی نباشه برای همیشه روی بخش - بخشِ سایت میمونه و از بین نمیره ..

مثل این دو تاپیکی که تو تصویر نشون دادم که انتقال داده شدن اما لینک انتقالشون برای همیشه میمونه .. و هیچ فایده ای هم نداره . من اکثرا خودم که انتقال یا ادغام انجام میدم کاری میکنم بعد از یک ساعت لینک انتقال از بین بره .. اما بعضی وقتا که سایر بزرگواران انتقال رو انجام میدن طبق حالت پیش فرض جلو میرن و لینک انتقال برای همیشه میمونه و این لینکها آزار دهنده است ... اگه میشد در حالت پیش فرضش تغییری ایجاد بشه خیلی عالی میشد . :Rose:

این امکان وجود داره ؟

التماس دعا

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۲۰, ۱۰:۴۳
سلام
ببینید حل شد ؟

yanoor
۱۳۹۲/۰۲/۲۰, ۱۲:۱۵
چطوری حرف کسی را در قسمت خاص گذاشته تا مشخص شود؟

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۲۰, ۱۲:۳۴
سلام
ببینید حل شد ؟

سلام خدا خیرتون بده عالی شده ممنون

برای انتقال درست شده اما برای ادغام هنوز روی لینک دائمیه ... اگه اون رو هم زحمتش رو بکشید دیگه عالیتر میشه ..

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۲۰, ۱۴:۲۱
چطوری حرف کسی را در قسمت خاص گذاشته تا مشخص شود؟
سلام
سوالتون واضح نیست
ما یادداشت کاربری داریم
پیغام بازدیدکننده داریم
و ....
مقصودتون رو با مثال بفرمایید

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۲۰, ۱۴:۲۲
سلام

برای ادغام
بررسی کنید

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۲۰, ۱۵:۲۵
سلام

بررسی کنید

سلام

دستتون درد نکنه الان دیدم درست شده خدا خیرتون بده از این لینکهای اضافه کلافه بودم .. لااقل دیگه از این به بعد به وجود نمیان .. ممنون

التماس دعا دارم

محدثه67
۱۳۹۲/۰۲/۲۰, ۱۵:۳۱
سلام ببخشید چجوری میشه فایل آپلود کرد؟؟

yanoor
۱۳۹۲/۰۲/۲۱, ۰۹:۵۹
با سلام و تشکر منظورم همان حالتی است که شما سوال مرا در آن گذاشتید

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۲۱, ۱۰:۲۵
با سلام و تشکر منظورم همان حالتی است که شما سوال مرا در آن گذاشتید
سلام
اینجا توضیح دادم
امکان نقل قول هست
http://www.askquran.ir/post406000.html#post406000

محدثه67
۱۳۹۲/۰۲/۲۲, ۲۰:۵۹
ببخشید آیا توی این سایت امکان آپلود فایل هست یا خیر؟

Masoomi
۱۳۹۲/۰۲/۲۲, ۲۱:۳۸
ببخشید آیا توی این سایت امکان آپلود فایل هست یا خیر؟
سلام بله چطور مگه ؟
کلیک کنید بر تنظیمات اضافی و بعد بر http://www.askquran.ir/images/editor/attach.pngفرمت ها و مجوز ها مشخص هست و ...

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۲/۳۰, ۱۶:۱۹
سلام بازم من با یه درخواست فنی دیگه مزاحم شدم .

وقتی وارد تاپیکی میشیم .. یه امکان خوبی که وجود داره اینه که پایین تاپیک قسمت نام بازدیدکنندگان از تاپیک ، روی هر نامی که موس رو نگه داریم تاریخ آخرین بازدید کاربر به نمایش در میاد ...

میخواستم بپرسم نمیشه این امکان برای پروفایلها هم فعال بشه ؟ مثل من بدونم خانم x چه ساعت و تاریخی از پروفایل من دیدن کرده .. امکانش هست ؟

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۴/۰۱, ۱۶:۰۲
سلام امکانش هست وقتی کاربری از گروه دسته جمعی ما جدامیشه اطلاعیه ای برای مدیر ارسال بشه و خبر بده که این کاربر از گروه شما خارج شد ؟

چون من در حال تنظیم لیست اعضاء گروه حجاب هستم و طبق اون لیست برای کاربران پیام خصوصی میفرستم و کسی که از گروه خارج میشه رو اصلا متوجه نمیشم و بازم براشون پیام خصوصی میفرستم . به این دلیل این درخواست رو دارم امیدوارم مقدور باشه :Rose:

یا حضرت معصومه س
۱۳۹۲/۰۴/۰۱, ۱۶:۳۴
سلام
آیا امکانش هست که فاصله ی بین ارسال هر پیام خصوصی کمتر بشه؟ مثلا" 45 ثانیه

سلمان فارسی
۱۳۹۲/۰۴/۰۱, ۱۷:۵۳
سلام
آیا امکانش هست که فاصله ی بین ارسال هر پیام خصوصی کمتر بشه؟ مثلا" 45 ثانیه

سلام!!!
منم مشکل دارم
من چون مطلب می زنم.می خواهم مطلب بعدی را بزنم پیام می دهد.صبر کنید مثلا 15 ثانیه-45 ثانیه-35 ثانیه.
من می خواهم این را برای بنده ویا سایت بردارید.تا مطالب زودتر زده شود
باتشکر

سلمان فارسی
۱۳۹۲/۰۴/۰۱, ۱۸:۰۷
سلام!!!
یک درخواست دیرگ که قبلا هم مطرح کردم
لطفا امکانی فراهم شود که کاربران خانم ویا آقا به وسیله نشانه ای مشخص شوند تا هرکسی خواست از پروفایل شخصی بازدید کند بداند این خانم است یا آقا!!!
بنده برای این می گویم که دوست ندارم از پروفایل خانم ها بازدید کنم.

Masoomi
۱۳۹۲/۰۴/۰۲, ۰۵:۰۰
سلام

کسی که از گروه خارج میشه رو اصلا متوجه نمیشم و بازم براشون پیام خصوصی میفرستم
زاهی نداره اطلاع رسانی که خوبه
هرکس نخواست اطلاع بده که شما براشون نفرستید
میتونید در اول پیام خصوصیتون بنویسید در صورت عدم تمایل به پیام ها اطلاع بدید ....

فاصله ی بین ارسال هر پیام خصوصی کمتر
فعلا برداشتم مگر بار زیادی رو سرور بیاد

لطفا امکانی فراهم شود که کاربران خانم ویا آقا به وسیله نشانه ای مشخص شوند
این امکان رو قبلا فراهم کردم تو گفتگوی دینی منتها فقط برای مدیرا
به مدیر سایت مراجعه کنید و درخواست بدید

Moamma
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۰:۵۷
یارب
باسلام
جناب معصومی:
امکان اینکه دیگران را به موضوع خود دعوت کنیم را هم فراهم کنید..
گزینه درتایپک داشته باشیم که توسط اون شخص را به موضوع دعوت کنیم..
میشه؟
یاعلی

Partofar
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۱:۲۵
با سلام و عرض خسته نباشید من در قدیم یک کاربری داشتم که غیر فعال است در صورت امکان آنرا به این کاربری ملحق نمایید.
نام کاربری قبلی: partofar
لطفا قبول زحمت بفرمایید سپاسگزارم

Masoomi
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۳:۴۹
سلام

گزینه درتایپک داشته باشیم که توسط اون شخص را به موضوع دعوت کنیم..
امکان مهم کزدن و دعوت کاربران در حال حاضر وجود نداره امکانی دیگه هست که فرقی نمیکنه با پیام خصوصی زدن و ... یعنی به نظرم مفید نیست

Masoomi
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۳:۵۱
نام کاربری قبلی: partofar
لطفا با ایمیل این نام کاربری partofar درخواست کنید تا مشخص بشه نام کاربری مال شما بوده ...

دايي حسن
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۴:۴۲
بسم الله
يا محمد ص
چون اين سوال در چت باكس از من پرسيده شد در انجمن ديني و جواب دادم اينجا هم بگم.

چگونه تشكر كه زده ميشه به ما گفته نشه؟

بريد تنظيمات:

اطلاع رسانی جهت تشكر های جدید بر پست شما ؟

اطلاع رسانی شود

تيك را برداريد درست ميشه
همينطور پايينتر بريد برا نقل قول هم هست
موفق باشيد همه
التماس دعا
يا حق و يا علي ع

Masoomi
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۵:۴۳
در چت باكس از من پرسيده شد در انجمن ديني و جواب دادم اينجا هم بگم
سلام دایی جان
از لطف همیشگی شما ممنون
کاش به همون آموزش
http://www.askquran.ir/thread2764-6.html#post619189
راهنمایی کنید کاربران رو چون اینجا مکانش نیست و قبلا آموزش دادم

amirreza1373000
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۸:۵۳
سلام اقای معصومی
از یک ساعت پیش برای من هی یک پیام جدید میاد که شما یک تشکر جدید دارید.این باعث میشه من هر دفعه به خاطر تشکر چک کنم ببینم کسی پیام داده یا خیر.اما می بینم به جای پیام فقط اطلاع داده تعداد تشکر رو
ممنون می شم این امکان رو بردارید تا به خاطر تشکر من هی چک نکنم
نمی دونم منظورمو خوب رسوندم یا خیر
سپاس

amirreza1373000
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۸:۵۶
ممنونم.دیدم قبلا هم پرسیده شده
اما پیشنهاد دارم این که به صورت دیفالت غیر فعال باشه و هر کس علاقه داشت اون رو فعال کنه.
بهتر نیست؟

محدثه67
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۹:۰۱
دقیقا من هم موافقم...

Partofar
۱۳۹۲/۰۴/۲۷, ۱۵:۳۰
دوست گرامی جناب Masoomi (http://www.askquran.ir/member499.html)

مدیر فنی سایت http://www.askquran.ir/images/ranks/star.gif
ضمن سلام و عرض ادب و احترام
من قبلا کاربری بنام partofar داشتم هرچقدر سعی کردم نتوانستم وارد شوم و نهایتا کابری جدیدی بنام partofar.110 ایجاد کردم خواهشمندم لطف فرموده و هر 2کاربری مرا به یکدیگر ملحق فرمایید. سپاسگزارم

Masoomi
۱۳۹۲/۰۴/۲۹, ۱۴:۰۹
سلام

2کاربری مرا به یکدیگر ملحق فرمایید
دو نام کاربری ادغام شد و رمز ایمیل شد به ایمیلی که فعال بود ...
مشکلی بود از تماس با ما درخواست کنید :Gol:

.:MOBAREZ:.
۱۳۹۲/۰۵/۰۱, ۰۶:۱۲
سلام علیکم.
چند تا پیشنهاد داشتم:

اول اینکه حجم آپلود فایل های پیوست رو افزایش بدهید. 10 مگابیت یکم کمه! به نظر 30 مگابایت خوبه. نهایت 20 مگابایت. ولی 10 مگابایت واقعا کمه.

دوم اینکه تنوع فایل های پیوست کمه. اگر ممکن امکان آپلود فایل های پی دی اف و همچنین فرمت های جدید کلیپ های ویدیویی که در شبکه های اجتماعی آپلود میشند رو بگذارید ( مثل و mkv / flv و...)

سوم اینکه نمایشگر تصاویری که در گالری آپلود شده اند و در تاپیک ها قرار میدهیم خیلی کوچیک هستند. کاربر اگر بلد نباشد فکر میکند واقعا اندازه تصویر این چنین هستند. اگر ممکن است نماینده تصویر 70 یا 60 درصد عکس واقعی باشد. الان فک کنم به تخفیف نماینده 20 درصد از عکس واقعی است. ( درسته با کلیک بر آن بزرگ میشه ولی نمایشش واقعا کوچیکه).

چهارم اگر ممکن است اجازه آپلود حجم عکس بیشتری در آلبوم ها داده شود. تصاویر در آلبو اصلا اندازه شان استاندارد نیست.

پنجم اگر ممکن است امکانی قرار داده شود ، که اگر کسی در وبلاگمان نظر داد ، به ما خبر داده شود.

یاحق

Masoomi
۱۳۹۲/۰۵/۰۳, ۰۰:۲۹
سلام
ممنون بابت پیشنهادها

چند تا پیشنهاد داشتم:

اول : شاید یکی از دوتا خودی ها حجم های بالا آپلود کنند و فایلهاشون کاملا بدرد انجمن بخوره اما اینکه به صورت کامل حجم ها رو افزایش بدیم فکر نمیکنم منطقی باشه برای مثال یکی میخواست سیدی های فلان استاد رو آپلود کنه خب اینکه نمیشه باید نیاز سنجی هم بشه لذا در مورد این مساله از مدیر سایت درخواست کنید ...

دوم : پی دی اف رو بستم تا کتابها تو کتابخونه آپلود بشه و در مورد فایلهای فیلم و ... صبر کنید مرکز درخواست ما در مورد موضوع فیلم رو بررسی میکنه فعلا از همون بخش آنلاین http://www.askquran.ir/clientscript/flv/flv.gif استفاده کنید

سوم : گالری که مشکل نداره سه سایز عکس داره و متوسطش برای پستها بهترین گزینه هست و شیوه اون رو که توضیح دادم و برای عکس های با اندازه کوچک از اندازه اصلی استفاده کنید خواستید بیشتر توضیح بدم یعنی در اصل از همون دو کادر زیر هر عکس گالری استفاده بشه ..

چهارم : آلبوم ها 600 در 600 هست و بنا نداریم بیشتر از 200 عکس آپلود بشه گالری برای همین هست اینم یه نگاه بکنید http://www.askquran.ir/thread2764-3.html#post342846 اشکالی هم که اکثرا دیده میشه کاربر میاد تو آلبوم عکس آپلود میکنه بعد تو پست استفاده میکنه فردا میره عکس آلبوم رو حذف یا تغییر میده ...

پنجم : یه چیزی فراهم کردم که وقتی کلیک کنید نظرات جدید لیست میشن ... تو زیر منوهای وبلاگ گذاشتم ببینید جور دیگه ایی نشد فراهم کنم

التماس دعا

۱۳۹۲/۰۵/۰۸, ۱۴:۱۷
اول : شاید یکی از دوتا خودی ها حجم های بالا آپلود کنند و فایلهاشون کاملا بدرد انجمن بخوره اما اینکه به صورت کامل حجم ها رو افزایش بدیم فکر نمیکنم منطقی باشه برای مثال یکی میخواست سیدی های فلان استاد رو آپلود کنه خب اینکه نمیشه باید نیاز سنجی هم بشه لذا در مورد این مساله از مدیر سایت درخواست کنید ...

خب مثلا این امکانش نیست که کاربرانی که فعال هستند و چند سالی از عضویتشون میگذره یا مثلا پست هاشون 900 تا هزار تا رد شده اضافه بشه؟

دوم : پی دی اف رو بستم تا کتابها تو کتابخونه آپلود بشه و در مورد فایلهای فیلم و ... صبر کنید مرکز درخواست ما در مورد موضوع فیلم رو بررسی میکنه فعلا از همون بخش آنلاین استفاده کنید

آخه بعضی از فایل های پی دی اف هستند که واقعا در حد کتاب نیستند و نمیشه اون رو به عنوان کتاب اپلود کرد در حد مطلب چند صفحه ای یا یک صفحه ای هستند.
در مورد ویدیو هم امیدوارم حل بشه.

پنجم : یه چیزی فراهم کردم که وقتی کلیک کنید نظرات جدید لیست میشن ... تو زیر منوهای وبلاگ گذاشتم ببینید جور دیگه ایی نشد فراهم کنم

درسته ولی یکم اضافه کاری داره.

Masoomi
۱۳۹۲/۰۵/۰۸, ۱۶:۵۷
سلام

خب مثلا این امکانش نیست که کاربرانی که فعال هستند و چند سالی از عضویتشون میگذره یا مثلا پست هاشون 900 تا هزار تا رد شده اضافه بشه؟
امکانش هست منتها کلا تا 20 مگ مجوز دادم برخی فرمت ها رو ...

فایل های پی دی اف هستند که واقعا در حد کتاب نیستند و نمیشه اون رو به عنوان کتاب اپلود کرد در حد مطلب چند صفحه ای یا یک صفحه ای هستند.
خب کاربر باید توجیه بشه که کتاب رو پیوست نکنه تو پست که متاسفانه علی رغم راهنمایی ها باز انجام میده مشکل اساسی اینه که مدیریت قوی رو پست ها انجام نمیشه حتی مدیران خیلی توجیه نیستند و دقت ندارند که تذکر بدند ...

Partofar
۱۳۹۲/۰۵/۰۸, ۱۷:۰۲
دوست عزیز و قرآنی جنابMasoomi (http://www.askquran.ir/member499.html)
ضمن سلام و عرض ادب و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
ببخشید آدرس صندوق الکترونیکی خود را در کانون چگونه بیابم و آیا میتوان آنرا بعنوان لینک بکار ببرم. مرا عفو کنید این 2سالی که در بستر بیماری بودم همه مطالبی که آموخته بودم فراموش کرده ام.
با آرزوی توفیق و سلامتی شما و خاندان محترم و تمامی دوستان بزرگوار کانون
متشکرم

Masoomi
۱۳۹۲/۰۵/۰۸, ۱۷:۴۵
سلام

صندوق الکترونیکی خود را در کانون چگونه بیابم
از نوار بالای سایت > تنظیمات شخصی >تغییر ایمیل و رمز عبور
http://www.askquran.ir/profile.php?do=editpassword
میتونید تو امضاتون بزارید یا ...
مثلا :
askquran.ir@gmail.com

فـــرعـــون
۱۳۹۲/۰۵/۰۹, ۱۱:۰۸
سلام؛

می‌خواستم بدونم، وقتی که می‌خوایم آدرس یا لینکی رو جایی قرار بدیم، چطوری می‌تونیم کاری کنیم که به جای آدرس طولانی، یه حرف بذاریم:

مثلاً به جای گذاشتن آدرس موضوع آشپزی، خود کلمه‌ی آشپزی رو بذاریم و با کلیک کردن رو اون کلمه، به همون آدرس بریم؟

دايي حسن
۱۳۹۲/۰۵/۰۹, ۱۱:۵۷
سلام؛

می‌خواستم بدونم، وقتی که می‌خوایم آدرس یا لینکی رو جایی قرار بدیم، چطوری می‌تونیم کاری کنیم که به جای آدرس طولانی، یه حرف بذاریم:

مثلاً به جای گذاشتن آدرس موضوع آشپزی، خود کلمه‌ی آشپزی رو بذاریم و با کلیک کردن رو اون کلمه، به همون آدرس بریم؟
بسم الله
سلام چند راه هست يكيش اينه كه شما لينك را علامت گذاري كنيد همينطور كه علامت گذاري هست بنويسيد آشپزي.

http://www.askquran.ir/thread32153-12.html#post622434
http://www.askquran.ir/thread32153-12.html#post622448 (http://www.askquran.ir/editpost.php?p=622448&do=editpost)

الان لينك بالا مال همين تاپيك هست من ميخوام يك كلمه باشد مثلا فني يا بخش فني
يادتون باشه تمام لينك را علامت گذاري كنيد همون سياه كنيد بعد بنويسيد.

بخش فني (http://www.askquran.ir/thread32153-12.html#post622434)

فني

(http://www.askquran.ir/thread32153-12.html#post622434)

فـــرعـــون
۱۳۹۲/۰۵/۰۹, ۱۵:۱۷
دایی حسن و ایول :tashvigh:

این دوزاری ما بقدری کجه که ضمانت‌نامه‌ی کرج هم مسئولیتش رو قبول نمی‌کنه

اما دایی حسن با یه حرکت استراتژیک و البته گاز انبری "Knock Out" فرمودش :gangester:

دایی حسن، ماااااااااااااااچ (به همراه یه گاز کوچلو) :khejalat:

Masoomi
۱۳۹۲/۰۵/۰۹, ۱۵:۲۷
سلام

دوزاری ما بقدری کجه
اینجا قبلا توضیح دادم مشکلتون رفع نشد بفرمایید
http://www.askquran.ir/thread2764-4.html#post463920

فـــرعـــون
۱۳۹۲/۰۵/۰۹, ۱۶:۰۷
چی شد؟

مشکل ما که رفع شد!

منظورم این بود که من اگرچه دیر یه چیزی رو می‌گیرم، اما دایی حسن جوری توضیح داد که سریع گرفتم.

rezvan
۱۳۹۲/۰۵/۱۰, ۱۵:۵۷
سلام
اگه بخوایم یه موضوع جدید ایجاد کنیم چطور باید اینکارو بکنیم؟

Masoomi
۱۳۹۲/۰۵/۱۰, ۱۷:۰۳
سلام

اگه بخوایم یه موضوع جدید ایجاد کنیم چطور باید اینکارو بکنیم؟
اینجا ور مطالعه کنید
http://www.askquran.ir/thread2764-3.html#post427199

seyed yasin
۱۳۹۲/۰۵/۱۷, ۱۲:۳۳
سلام و عرض ارادت خدمت جناب معصومی
اگر امکان داره محدودیت حجم آپلود فرمت jar و apk رو به 20 مگ افزایش دهید چون این روزها برنامه های موبایل هم حجیم هستند و گاهی که از سایتهای دیگه با لینک می خوایم آپلود کنیم محدودیت حجم اجازه نمیده
باتشکر

۱۳۹۲/۰۵/۱۹, ۱۵:۵۸
سلام علیکم. اگر این امکان (کادر رفتن به صفحه ی دلخواه) اضافه شود خیلی عالی است.

http://up.download.ir/di/UA4XNO9A/Untitled.jpg

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۵/۱۹, ۱۸:۴۴
سلام علیکم. اگر این امکان (کادر رفتن به صفحه ی دلخواه) اضافه شود خیلی عالی است.

http://up.download.ir/di/UA4XNO9A/Untitled.jpg

سلام برادر بزرگوار الان هم این امکان وجود داره .

این تصویر رو ببینید
http://askquran.ir/gallery/images/57376/20_Untitled-1.jpg (http://askquran.ir/gallery/images/57376/19_Untitled-1.jpg)

کافیه روی مثلث کوچک کلیک کنید تا صفحه ی وارد کردن شماره ی صفحه براتون باز بشه و به صفحه ی دلخواه برید .

التماس دعا

yanoor
۱۳۹۲/۰۵/۱۹, ۱۹:۵۷
با سلام متاسفانه بعد از گذاشتن مطلب جدید در وبلاگم در همین سایت نه می توانم ویرایشش کنم و نه حذف

البته یکی دو بار در اوائل ایجاد وبلاگ به هر سختی بود شد الان نمی شود و اصلا گزینه ویرایش و حذف در کنار مطلب ندارد

برای حذف و ویرایش در وبلاگم در این سایت چکار کنم ؟

Masoomi
۱۳۹۲/۰۵/۲۰, ۱۹:۳۲
سلام

اصلا گزینه ویرایش و حذف در کنار مطلب ندارد
در کنار عنوان های مطالب وبلاگ شما یک آیکن مداد به این شکل می بینید http://askquran.ir/images/cms/edit_small.png
رو ی اون کلیک کنید و اعمال تغییرات رو انجام بدید مشکلی بود اطلاع بدید ..:Gol:

yanoor
۱۳۹۲/۰۵/۲۱, ۱۶:۱۲
با تشکر متاسفانه مثل ویرایش قسمتهای دیگر سایت که گاهی بار اول برای ویرایش آن قسمت خالی می آید بار

اول خالی آمد بار دوم که مجدد عکس مداد را زدم توانستم ویرایش کنم با تشکر

فـــرعـــون
۱۳۹۲/۰۵/۳۰, ۱۶:۳۸
سلام؛

آیا می‌شه کاری کرد که ارسال‌های دوستان ما در قسمت فعالیت‌های ما نباشه؟

ممنون :Rose:

Masoomi
۱۳۹۲/۰۵/۳۰, ۲۲:۱۰
سلام

آیا می‌شه کاری کرد که ارسال‌های دوستان ما در قسمت فعالیت‌های ما نباشه؟
درپروفایلتون
http://www.askquran.ir/member77826.html
چهار تا تب هست وقتی کلیک میکنید رو تب فعالیت ها
همه | فـــرعـــون | دوستان | تصاویر
کلیک کنید رو فرعون از بین تب ها تا فقط فعالیت خود را ببییند اما نمیشه تب دوستان رو برداشت و ...

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۲/۰۶/۰۲, ۱۹:۰۵
سلام خدا قوت خسته نباشید

امکانش هست در این صفحه »»» http://www.askquran.ir/showgroups.php تاریخ آخرین حضور هر مدیر هم درج بشه ؟ مثل صفحه ی کاربران آنلاین که تاریخ آخرین حضور هر فرد در سایت درج شده ...

منتظر منتقم فاطمه(س)
۱۳۹۲/۰۶/۰۳, ۱۳:۳۴
عرض سلام خدمت دوستان عزیز.

تاپیک دفاع از امام نقی (ع) (http://www.askquran.ir/thread41404-3.html) بیش از 3 صفحه داره. ولی بنده نمیتونم به صفحات بالاترش برم.
هروقت صفحه چهارم رو میزنم که بیاد خودکار میره رو صفحه 3.

دقیقا چیکار باید بکنم!؟ (http://www.askquran.ir/misc.php?do=whoposted&t=41404)

Masoomi
۱۳۹۲/۰۶/۰۳, ۱۴:۰۴
سلام
لطفا با مرورگر دیگه خصوصا اکسپلورر هم امتحان کنید ...

منتظر منتقم فاطمه(س)
۱۳۹۲/۰۶/۰۳, ۱۴:۲۱
علیکم السلام.
با هر مرورگری میرم فایده نداره.

منتظر منتقم فاطمه(س)
۱۳۹۲/۰۶/۰۳, ۱۴:۴۰
توی تنظیمات تعداد پستها در هر صفحه را 5 گذاشتم که شد 7 صفحه.
بازم صفحه 4 نمیره. ولی 5 و 6 و 7 میره.

دلارام
۱۳۹۲/۰۶/۰۳, ۱۵:۳۲
سلام
ببخشید من وقتی گزینه ی سفارشی کردن قالب رو میزنم اصن هیچ چی نمیاد که حالا تغییراتو اعمال کنم تنها چیزی که میاد فقط گزینه های پیش فرض و ذخیره هست
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم!

Masoomi
۱۳۹۲/۰۶/۰۳, ۲۳:۴۴
سلام

با هر مرورگری میرم فایده نداره.
پس صبر کنید خود به خود درست میشه مشکل این جور به ندرت رخ میده و بر میگرده به اینترنت و سرویسی که میگیریم و یک بار برای خودم هم پیش اومده ...
اگر میتونید از سرویس دیگه امتحان کنید

yanoor
۱۳۹۲/۰۶/۰۴, ۰۹:۲۶
باسلام از 17-5-92 تا امروز امکان ورود به سایت برایم نبود بعد از چندبار سعی تازه امروز رمز جدید ...........آمد علتش را شما بنویسید

یعنی چند روز بعد از رفتم مدیر سایت به عتبات تا الان که ظاهرا نوشته شده آمده اند اتصال من به سایت اسک قرآن اگرچه ممکن بود

اما سایت مرا نمی شناخت و امکان هیچ کاری برایم نبود حتی جواب دادن به نامه هایی که برایم آمده بود ........

Masoomi
۱۳۹۲/۰۶/۰۴, ۰۹:۳۵
سلام

امکان ورود به سایت برایم نبود بعد از چندبار سعی تازه امروز رمز جدید
مشکل از جانب سیستم ما نیست و با چنین چیزی تا به حال برخورد نداشتم چرا کاربرانی که یاء در نام کاربریشون هست یا .... این اتفاق میافته به خاطر تفاوت سیستمی کیبورد ....
به هرحال هر وقت مشکل داشتید رمز جدید بگیرید و سریع رمز جدید ارسال میشه ...

yanoor
۱۳۹۲/۰۶/۰۴, ۱۰:۱۲
سلام

مشکل از جانب سیستم ما نیست و با چنین چیزی تا به حال برخورد نداشتم چرا کاربرانی که یاء در نام کاربریشون هست یا .... این اتفاق میافته به خاطر تفاوت سیستمی کیبورد ....
به هرحال هر وقت مشکل داشتید رمز جدید بگیرید و سریع رمز جدید ارسال میشه ...

///////////////////////////////////

متاسفانه رمز جدید ارسال نمی شد تا امروز ...............

Masoomi
۱۳۹۲/۰۶/۰۴, ۱۰:۳۱
سلام

متاسفانه رمز جدید ارسال نمی شد تا امروز ...............
ایمیل انجمن مشکلی پیدا نکرده اخیرا و دائما پست ها و پیام خصوصی ها اطلاع رسانی میشه و مهم تر از اون درخواست های رمز هست که در اولویت برای سیستم قرار داره
شما هر وقت مشکل پیدا کردید به این ایمیل اطلاع بدید تا بررسی کنم
askquran.ir@gmail.com

Am!r
۱۳۹۲/۱۰/۰۹, ۱۷:۵۰
سلام علیکم.

من تازه عضو انجمن شدم. انجمن خوب و مفیدی دارید؛
ضمن تشکر از زحمات مسئولین و کاربران عزیز انجمن؛ بنده یه پیشنهاد دارم:

اینکه کادری بالای صفحه هست که آخرین ارسالات رو نشون میده، بهتره اونو تغییرش بدید؛ مثلا یکی میخواد موضوعات رو دوره کنه باید خیلی صبر کنه تا موضوعات نمایش داده بشه و اینکه گستره ی دید زیادی نداره.

نظر من اینه که به جای اون کادر بهتره از افزونه ی هک آخرین ارسال ها Vietvbb - TopX 4.0.4 PL2 (http://www.vbiran.ir/thread22028.html) استفاده نمایید.

تصاویری از شات اسکرین این افزونه:
http://up.vbiran.ir/uploads/Vietvbb-TopX404PL2_3142113884184975020.jpg
http://up.vbiran.ir/uploads/Untitled1_574-1_11583138841828537913.jpg

و یه پیشنهاد دیگه، اینکه بهتره "چت باکس" رو به قسمت انتهای انجمن منتقل نمایید.(معمولا اکثریت انجمن ها ، چت باکس آنها در زیر انجمن است)

با تشکر
موفقیتـــ روز افزون

super smart
۱۳۹۲/۱۰/۰۹, ۱۷:۵۷
سلام.اگه میشه موضوع ختم قران در بالای صفحه سایت باشه ممنون میشم

ابن رضا
۱۳۹۲/۱۱/۱۱, ۰۶:۵۳
سلام و خسته نباشید خدمت مهندس معصومی عزیز:Rose:
یک درخواست در مورد بخش گالری داشتم که از این قرار است:
-در گالری ما بخش هایی که کاربران بتونند در آن عکس مربوطه را آپلود کنند،کم است؛اگر ممکن هست عنوان ها رو افزایش دهید{گالری اسک دین فکر کنم نسبتا کامله ولی اینجا رو اگر مقدور هست مثل آنجا بفرمایید}

با تشکر از زحمات شما:Rose:
التماس دعا

Masoomi
۱۳۹۲/۱۱/۱۱, ۰۹:۴۵
سلام بزرگوار
در مورد محتوا به مدیر سایت مراجعه فرمایید
ایشون هم ز هر پیشنهادی استقبال میکنند :Gol:

سیاوش عشق
۱۳۹۲/۱۱/۱۲, ۱۰:۳۴
سلام
خدا قوت
قبلا یه بار گفتم یه بار دیگه هم میگم.
درجه بندی کاربران رو در پایین سایت بنویسید.
مثلا: مدیر سایت ، خادم انجمن ، خادم تالار ، خادم بخش و ...
این خادم های دیگه رو هم بگین بیان یه جارو بکشن خیلی بچه ها پوست تخمه ریختن
بعدشم درخواست اصلیم اینه که آقا زشته واقعا این نوع اسم گذاری. خادم چیه گذاشتین آخه؟:Gig: بذارید نوکر :Lat:

سیاوش عشق
۱۳۹۲/۱۲/۰۳, ۱۸:۳۴
سلام
خدا قوت
میگم نمیشه عرض چت باکس رو یه کم بیشتر کرد؟
خیلی کوچیکه نوشته ی دو نفر بیشتر پیدا نیست اونم در صورتی که فقط بنویسن سلام.
مثل گوشی 1100 هستش

دايي حسن
۱۳۹۲/۱۲/۰۳, ۱۹:۰۱
سلام
خدا قوت
خیلی کوچیکه نوشته ی دو نفر بیشتر پیدا نیست اونم در صورتی که فقط بنویسن سلام.
مثل گوشی 1100 هستش

بسم الله
يا محمد ص
سلام دادا سيا.
داداش نميدونم برا گوشي ميشه يا نه.
ولب بالا چت نوشته.
چت

نوار افزارو باز كن بزن نمايش كامل چت باكس.
موفق باشيد
يا حق

سیاوش عشق
۱۳۹۲/۱۲/۰۳, ۱۹:۰۵
مگه من با گوشی میام؟
گفتم مثل اون گوشی کوچیکه صفحه ش.
وگرنه اونوخودم میدونم. منظورم این بود که توی صفحه ی اصلی بزرگش کنین

کیمیای محبت
۱۳۹۲/۱۲/۰۳, ۲۲:۳۱
با سلام جناب معصومی خدا قوتتون بده

اگه میشه میزان نمایش تعداد تشکر ها از 25 به 35 ارتقا یابد چون گاهی دوستان کاربر خیلی لطف دارن و زیاد تشکر میزنن لذا برای مشاهده فقط قادر به تماشای 25 مورد تشکر هستیم.
ممنونم از زحمات شما...
در پناه امام عصر عج باشید...
یاعلی

amirreza1373000
۱۳۹۲/۱۲/۰۴, ۲۰:۰۵
مگه من با گوشی میام؟
گفتم مثل اون گوشی کوچیکه صفحه ش.
وگرنه اونوخودم میدونم. منظورم این بود که توی صفحه ی اصلی بزرگش کنین
سلام
وقت بخير
اگر منظورتون اين هست كه باكس بزرگتر بشود در صفحه اصلي،بايد چت باكس رو از 11 پيكسل بر روي 14 بگذاريد تا بزرگ تر شود.
اين اندازه چت باكس استاندارد هست.
با تشكر از استادم دكتر معصومي كه به صورت استاندارد تنظيم كردند
موفق باشيد

Masoomi
۱۳۹۲/۱۲/۰۴, ۲۳:۰۹
سلام . عرض ادب

تعداد تشکر ها از 25 به 35 ارتقا یابد
انجام شد

سلام
خدا قوت
شرمنده بیشتر از این اندازه بنا نیست افزوده بشه
چون به صورت خودکار رفرش میشه چت کامل گزینه خوبی هست برای دوستانی که تمایل به محتویات بیشتر دارند

camellia1
۱۳۹۲/۱۲/۰۵, ۱۷:۲۹
:Gol:بنام آنکه جانم دردست اوست:Gol:
باعرض سلام خدمت برادرگرامی جناب آقای معصومی.وقتتان بخیر.:Gol:لطفاراهنمایی بفرمائیدچگونه میتوانم درکانون(باچه ابزاری)یک فایل زیپ راارسال نمایم.(می خواستم ازطریق ایمیل نیزانجام دهم که اروردادهجم آن زیادمیباشد.)خواهشمندم مفصلا توضیح بفرمائید.باسپاس بی اندازه.موئیدباشیدانشاءالل .:Gol:

Masoomi
۱۳۹۲/۱۲/۰۵, ۱۸:۱۵
سلام

هجم آن زیادمیباشد

تا 20 مگ رو میتونید طبق این راهنمایی آپلود کنید
http://www.askquran.ir/thread2764.html#post26744
مشکلی بود اطلاع بدید :Gol:

رز زیبا
۱۳۹۲/۱۲/۱۲, ۰۴:۰۷
سلام

می شه اسم منو به رز زیباتغییر بدین ممنون:Ebraz Doosti::Gol:

سیاوش عشق
۱۳۹۲/۱۲/۱۷, ۱۱:۴۴
و علیکم
آقا میگم چرا کاربر محروم شده ها رنگ خاصی ندارن؟
نمیدونم چند روز بود ولی فکر کنم دور و بر ده پونزده روز محروم بودم از حضور در سایت.
تو این مدت لطف دوستان توی یاهو و جاهای دیگه شامل حال ما شد و منو به همه چی از جمله (ترسو، دروغگو، بی غیرت، بی ثبات، مغرور و ...) محکوم شدم. هر چی هم می گفتیم به این دلایل که شما میگین، ترک کانون نکردم و اخراجم از سایت ولی کسی گوش نمیکرد.
اینم اینجا نوشتم که اونا بخونن و بدونن ...
پس لطفا وقتی کاربری محروم میشه عنوان کاربر محروم براش در نظر گرفته بشه
قبلنا چنتا عنوان کاربری داشتیم مثل کاربر جتاک، کاربر غرتی، کاربر داغون، کاربر خودشیرین، کاربر ویژه و ...
کاربر محروم رو هم اضافه کنین
ممنون

آساره
۱۳۹۲/۱۲/۱۷, ۱۳:۴۲
این ننوشتن کاربر محروم یه جورایی مثل حفظ آبرو اون کاربر خاطیه به نظر من

و این بزرگواری مدیرای کانون رو میرسونه :Rose:

سیاوش عشق
۱۳۹۲/۱۲/۱۷, ۱۸:۰۴
کسانی که کاره ای نیستن لطفا نظر ندن راجع به اینگونه سوالات.
حفظ آبرو؟؟؟ یعنی اون الفاظی که به من نسبت داده شد حفظ آبرو بود؟
من اسمشو میذارم ترس و یه جور آبرو بردن.
مثل کارهای مملکت مثلا اسلامیمون که میگن فلانی اختلاص (ث س) کرده و اسمشم هست خ.ر.ب حالا ما باید توی ذهنمون آبرویی هزار نفر رو ببریم ببینم اون شخص مورد نظر هست یا نه.
اگه سیاوش عشق خلافی می کنه باید محروم بشه بی شک و اسمش هم کاربر محروم باشه تا عبرتی بشه برای سایرین (هرچند شخصا هیچ کار خلافی نکردم)
پس نبودن نام کاربر محروم، یه ضعف هستش

سیاوش عشق
۱۳۹۲/۱۲/۱۷, ۱۸:۱۱
زاستی گفتین بزرگواری و این یه خنده به خنده هام اضافه کرد.
کدوم بزرگواری؟ برای محرومیت من نوشته بودن توهین و تذکر.
اولا توهینی نکردم دوما تذکری داده نشد. خودشون هم میدونن توهینی نکردم.
به نظرم افرادی که ظرفیت کوچیک ترین نقد رو ندارن باید برن خودکشی کنن. بزرگواری هم هرکی میخواد بکنه مرد باشه بیاد جلو خودم حرف بزنه و بیاد توی تاپیک " کانون تا چه حد در راستای قران قدم برمیداره حرف بزنه" یا مث آدم بیاد بحث کنه. وگرنه پشت سر آدم حرف زدن و یه طرفه به قاضی رفتن و کارهایی از این قبیل یه ترس میخواد و یه کردم بی وجدانی، بزرگواری نمیخواد

آساره
۱۳۹۲/۱۲/۱۷, ۱۸:۲۸
جناب اخوی اگه یکی همینجوری که خودتون دارین صحبت میکنید باهاتون حرف بزنه عکس العملتون چیه؟

سیاوش عشق
۱۳۹۲/۱۲/۱۷, ۱۸:۳۵
جناب اخوی اگه یکی همینجوری که خودتون دارین صحبت میکنید باهاتون حرف بزنه عکس العملتون چیه؟
من اخوی شما نیستم خانم
در ضمن چرا کسی باید جوری باشه که من حقیقت رو در موردش بگم؟ و چرا باید از حقیقت ناراحت بشه.
شخصا از حقیقت ناراحت نمیشم. شخصیت وجودیم هرچی باشه قبولش دارم. اگه جاییش اشکال داشته باشه تلاشم رو می کنم تا برظرفش کنم.
اما اگه بدونم کارم درسته، اگه تمام دنیا بگن کارت اشتباهه باز هم کوتاه نمیام.
نگفتین چجوری جرف زدم؟
منظورتون کدوماست؟ اونا رو بنویسین ببینم کدوما رو میگین

صدیقه طاهره
۱۳۹۳/۰۴/۱۵, ۱۱:۳۰
با سلام عرض ادب و احترام
نماز روزهاتان مقبول درگاه اهدیت
ما را از دعا فراموش نفرمایید.

برادر بزرگوار با لپ تاپ وارد کانون شدم اما نمیدونم چرا زمانی که میخواستم
یه تاپیک انتخاب کنم برای ارسال پست نمیدونم چرا و به چه علت چکار کردم و یا
چه دکمه ای را زدم که کل نوشته های سایت برام ریز شده هر کاری کردم نتونستم درستش کنم.

با کامپیتوتر هم بخاطر اینکه دیر بالا میاد به سختی کار انجام میدم.
اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.

Masoomi
۱۳۹۳/۰۴/۱۵, ۱۲:۳۰
سلام . عرض ادب و خدا قوت
ممنون

چه دکمه ای را زدم که کل نوشته های سایت برام ریز شده هر کاری کردم نتونستم درستش کنم
راه حل اینجا ببینید جواب میده
http://www.askquran.ir/thread2764-2.html#post97683

Propaganda
۱۳۹۳/۰۴/۲۲, ۲۲:۴۹
با سلام
میشه اسم منو از novel guy (http://www.askquran.ir/member77291.html) به Propaganda تغییر بدید؟

ya ali110
۱۳۹۳/۰۵/۰۷, ۰۸:۲۲
سلام عید فطر تبریک می گویم
میشه لطفا کتاب های که روی گوشی اندروید باز میشه را معرفی کنید
(آخه من هر کتابی که احتیاج دارد و دانلود میکنم باز نمیکنه)
باسپاس
یاعلی

Masoomi
۱۳۹۳/۰۵/۰۹, ۰۸:۲۴
سلام . عرض ادب
لطفا سوالتون رو از مدیر سایت بپرسید تا ایشان تدبیر کنند و پاسخ بدن

amirreza1373000
۱۳۹۳/۰۵/۰۹, ۱۴:۲۶
سلام
جناب معصومی من با هر رایانه ای که به سایت میام وقتی می خوام رو اسکرول بار بالای سایت(اخرین ارسال ها)کلیک کنم همین طوری بالا می رود و نمی شود کلیک کرد.قبلا وقتی موس روش میامد ایست می کرد.الان همین طوری بالا میره.بعضی مواقع هم اصلا کلیک کردن رو پست تاثیری نداره و صفحه باز نمی کنه.انگار بدون یو ار ال هست.

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۵/۰۹, ۱۵:۰۸
سلام
جناب معصومی من با هر رایانه ای که به سایت میام وقتی می خوام رو اسکرول بار بالای سایت(اخرین ارسال ها)کلیک کنم همین طوری بالا می رود و نمی شود کلیک کرد.قبلا وقتی موس روش میامد ایست می کرد.الان همین طوری بالا میره.بعضی مواقع هم اصلا کلیک کردن رو پست تاثیری نداره و صفحه باز نمی کنه.انگار بدون یو ار ال هست.

سلام!!!
منم چنین مشکلی دارم!
ممنونم رسیدگی کنید.

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۵/۰۹, ۱۵:۱۰
سلام عید فطر تبریک می گویم
میشه لطفا کتاب های که روی گوشی اندروید باز میشه را معرفی کنید
(آخه من هر کتابی که احتیاج دارد و دانلود میکنم باز نمیکنه)
باسپاس
یاعلی

سلام!!!
گوشی شما چیه؟
بعضی از گوشی های اندروید بعضی کتابها را باز نمی کند!
مثل سونی!

Masoomi
۱۳۹۳/۰۵/۱۱, ۰۹:۳۷
سلام

اسکرول
با توجه به تغییرات نسخه های جدید فایرفاکس این مشکل رخ داده تنها در این مرورگر مشکل وجود دارد که هنوز راه حل مناسبی جهت رفع اون وجود نداره
اما با مرورگر های دیگه این مشکل وجود نداره

ya ali110
۱۳۹۳/۰۵/۱۳, ۲۱:۳۷
سلام ممنون از پاسخ دادن به سوالات من
هیچ کاری نمیشه کرد؟
آخه از یه سایت یه متن نزدیک به صد صفحه بود دانلود کردم نشون داد......

فداها ابوها
۱۳۹۳/۰۵/۱۴, ۱۵:۲۱
نمیشه مستقیماازگزینه اضافه کردن عکس استفاده کرد واون همه مراحل رونرفت؟

فداها ابوها
۱۳۹۳/۰۵/۱۴, ۱۶:۳۶
[ IMG c:\zero one\mypictures\users\download-1 /IMG]

این کدچه ایرادی داره؟

فداها ابوها
۱۳۹۳/۰۵/۱۴, ۱۷:۲۵
من دقیقامراحل برای گذاشتن تصاویررومیرم اماازمرحله انتخاب تصویربه بعد (گزینه اپلود نیست)

واقعانیست
تمام اعضای خانواده ام اومدن گفتم شاید من :Graphic (13):ولی هیچ کس اون روندید

باورکنین نیست

فداها ابوها
۱۳۹۳/۰۵/۱۴, ۲۱:۱۹
ببخشیداین تشکرهادراین قسمت یعنی چی؟

فداها ابوها
۱۳۹۳/۰۵/۱۴, ۲۱:۴۳
چندساعت بعددرست شد نمیدونم چطوری:Gig:

Masoomi
۱۳۹۳/۰۵/۱۷, ۱۶:۵۲
سلام

نمیشه مستقیماازگزینه اضافه کردن عکس استفاده کرد واون همه مراحل رونرفت؟
نه نمیشه باید ابتدا تصویر آپلود بشه و اون گزینه برای زمانی هست که شما تصویری رو که در اینترنت وجود داره رو میذارید و در این صورت نیاز به آپلود نیست

این کدچه ایرادی داره؟
با ادیتور انجمن همخوانی نداره
شما از طریق همین ادیتور و آیکن مخصوص درج تصویر میتونید بدون مشکل تصویرتون رو بذارید
آموزش :
http://www.askquran.ir/thread2764-3.html#post406000

ببخشیداین تشکرهادراین قسمت یعنی چی؟
تشکر یه جور تایید زحمت دیگران هست شما وقتی از کسی تشکر میکنید به چه جهت هست ؟ هر جهتی مد نر شماست اینجا هم مد نظر قرار بدید

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۵/۲۶, ۱۶:۳۵
سلام!!!
چرا دو روز است که وقتی می خواهم پیام خصوصی بفرستم باید دو یا چندین بار بفرستم تا برود؟
فاصله ارسال بین پیام ها را رعایت می کنم

یا امام علی النقی (ع)
۱۳۹۳/۰۵/۲۶, ۱۶:۴۷
سلام
خسته نباشید
ببخشید اگه امکان داره یه صفحه چت خصوصی این پایین صفحه بذارید تا ما بچه های کلاس مجازی حفظ بتونیم از طریق اون با هم مباحثه کنیم
با تشکر

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۶/۱۴, ۱۶:۵۰
سلام!!!
چرا دو روز است که وقتی می خواهم پیام خصوصی بفرستم باید دو یا چندین بار بفرستم تا برود؟
فاصله ارسال بین پیام ها را رعایت می کنم

سلام!!!
یک درخواست داشتم:
امکانش هست صندوق دریافت پیام خصوصی را نامحدود کنید؟
من باید پیام ها را جذف کنم.ولی باز هم پر می شود.اگر نامحدود می شد خیلی بهتر بود!

Masoomi
۱۳۹۳/۰۶/۱۵, ۰۶:۲۶
ولی باز هم پر می شود.اگر نامحدود می شد خیلی بهتر بود!
سلام بزرگوار
میتونید پیام های ارسالیتون رو خالی کنید
یا میتونید پیامهاتون رو به طور کلی دانلود کنید
اگر خواستید آموزشش هست لینک بدم
500 تا هم به تعداد قبلی اضافه کردم اما نامحدود کردن موجب میشه تا مدیریتی صورت نگیره و همه پیام های مورد نیاز و غیر مورد نیاز جمع بشه و کاربر مدیریتی نکنه خصوصا با امکان ایجاد پوشه های مختلف میشه این مدیریت پیام ها بهتر صورت بگیره

رحیل
۱۳۹۳/۰۶/۱۵, ۱۰:۳۹
سلام بزرگوار
500 تا هم به تعداد قبلی اضافه کردم اما نامحدود کردن موجب میشه تا مدیریتی صورت نگیره و همه پیام های مورد نیاز و غیر مورد نیاز جمع بشه و کاربر مدیریتی نکنه خصوصا با امکان ایجاد پوشه های مختلف میشه این مدیریت پیام ها بهتر صورت بگیره
سلام
امکانش هست که تعدادی از پیام ها رو به صورت انتخابی حذف کنیم؟

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۶/۱۵, ۱۰:۵۳
سلام بزرگوار

سلام!!!
محبت کنید لینک آموزش دانلود پیام ها را بدهید!:Rose::Moshtagh:

Masoomi
۱۳۹۳/۰۶/۱۵, ۱۵:۳۷
سلام

لینک آموزش دانلود پیام ها را بدهید!
http://www.askquran.ir/thread2764-2.html#post211005

تعدادی از پیام ها رو به صورت انتخابی حذف کنیم؟
سمت چپ هر پیام یه مربع هست که وقتی روی اون کلیک کنید تیک میخوره وقتی همه پیام های مورد نظرتون رو که میخواید حذف کنید تیک زدید از پایین بالای شماره صفحه پیام ها نوشته انتخاب پیام ها منوی اون رو باز کنید و حذف رو انتخاب کنید ...
ابهامتون برطرف نشد بفرمایید کدوم مرحله مشکل دارید

سیاوش عشق
۱۳۹۳/۰۸/۲۸, ۲۱:۳۶
سلام خدمت جناب معصومی گل و گلاب.خدا قوت. غرض از مزاحمت: چند بار عرض کردم ولی نمیدونم چرا هیچ جوابی ندادین شما. الان ویرایشگرم خرابه نمی تونم رنگ بندی کنم ولی پایین سایت تکلیف رنگ ها رو مشخص کنین ملت گیج نشن. مثلا بنویسین مدیر سایت و رنگشو سبز کنین و کاربر عادی هم که عادیه و مدیر تالار رنگش نارنجی و بقیه رو هم همینطور. معلوم نیست کی به کیه و کی چه سمتی داره و کی مدیر تالار و ... ممنون

Masoomi
۱۳۹۳/۰۸/۲۸, ۲۳:۰۷
سلام
http://www.askdin.com/thread262-4.html#post478386
http://www.askquran.ir/thread1147-115.html#post618944
در مورد گروه های کاربری میتونید همه اونها رو با مشخصات و امکانات در اینجا
http://www.askquran.ir/showgroups.php
که با انتخاب از کلید های میانبر ممکن هست
در بالای سایت هم گذاشتم

کارشناسان،مدیران (http://www.askquran.ir/showgroups.php)

Partofar
۱۳۹۳/۰۸/۲۹, ۱۴:۱۰
برادر بزرگوار حاج آقا معصومی
با سلام و احترام
لطفاً طریقه انتقال و ادغام پستها را بمن یاد بدهید!
سپاسگزارم
التماس دعا

یاسمن*
۱۳۹۳/۰۸/۲۹, ۱۴:۳۸
سلام
لطفا در صفحه ی اصلی رنگ انجمنها(اسامی انجمنها، روبروی آخرین ارسالها) و همچنین رنگ تعداد افراد آنلاین و مهمان رو از حالت سفید دربیارید، به زحمت قابل خوندن هستند.
البته قبلا اینجوری نبود، نمیدونم این مشکل فقط برای من هست یا خیر؟!

sanibanoo
۱۳۹۳/۰۸/۲۹, ۱۵:۱۶
سلام
یک سوال فنی.........
من نمی تونم برا هیچ کس پیغام خصوصی بدم.حتی به کسایی که در لیست دوستام هستن.(منظورم پیغام خصوصی هست نه پیام خصوصی)چرا اینجوریه؟؟؟:Computer::Gig:

Masoomi
۱۳۹۳/۰۸/۲۹, ۲۰:۲۶
سلام

سلام
یک سوال فنی.........
من نمی تونم برا هیچ کس پیغام خصوصی بدم.حتی به کسایی که در لیست دوستام هستن.(منظورم پیغام خصوصی هست نه پیام خصوصی)چرا اینجوریه؟؟

شما تا 50 نامه میتونید ارسال کنید !
بررسی کردم مشکلی نبود ار همچنان مشکل دارید برخی نامه هاتون رو حذف کنید وقتی تعداد ارسال های شما به 10 برسه ظرفیت پیام خصوصی شما خود به خود طبق تنظیم افزایش پیدا میکنه ...

دریافت شده دارای 17 پیام خصوصی می باشد.
شما 35 پیام خصوصی از 50 عدد پیغام خصوصی مجاز و تعیین شده را دارید (در صورتی که تعداد پیام های شما از مقدار تعیین شده عبور کند پیام جدیدی به شما نخواهد رسید ) پیام های غیر ضرروری را حذف نمائید

ارسال شده دارای 18 پیام خصوصی می باشد.
شما 35 پیام خصوصی از 50 عدد پیغام خصوصی مجاز و تعیین شده را دارید (در صورتی که تعداد پیام های شما از مقدار تعیین شده عبور کند پیام جدیدی به شما نخواهد رسید ) پیام های غیر ضرروری را حذف نمائید

Masoomi
۱۳۹۳/۰۸/۲۹, ۲۰:۳۲
سلام

لطفاً طریقه انتقال و ادغام پستها را بمن یاد بدهید!
http://www.askquran.ir/thread32171-2.html#post685910

سلام
لطفا در صفحه ی اصلی رنگ انجمنها(اسامی انجمنها، روبروی آخرین ارسالها) و همچنین رنگ تعداد افراد آنلاین و مهمان رو از حالت سفید دربیارید، به زحمت قابل خوندن هستند.
البته قبلا اینجوری نبود، نمیدونم این مشکل فقط برای من هست یا خیر؟!
از مرورگر های غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید بهترین حالت فایرفاکس هست

sanibanoo
۱۳۹۳/۰۸/۲۹, ۲۰:۴۸
سلام

شما تا 50 نامه میتونید ارسال کنید !
بررسی کردم مشکلی نبود ار همچنان مشکل دارید برخی نامه هاتون رو حذف کنید وقتی تعداد ارسال های شما به 10 برسه ظرفیت پیام خصوصی شما خود به خود طبق تنظیم افزایش پیدا میکنه ...

دریافت شده دارای 17 پیام خصوصی می باشد.

ارسال شده دارای 18 پیام خصوصی می باشد.

ممنون ولی منظور من پیام خصوصی نبود.
اون پیغام خصوصی که تو صفحه هر کسی هست و بقیه هم میتونن ببیننش..... منظورم اون پیغامه.تنها کسی که می تونم براش پیغام بزارم خودم هستم.تو صفحه بقیه کاربرا جای نوشتن پیغام رو برام نمیاره.حتی دوستام.

اینجا: فعالیت-پیغام-درباره-دوستان و.... این پیغام منظورمه.

Masoomi
۱۳۹۳/۰۸/۲۹, ۲۱:۳۱
سلام
پیغام بازدیدکننده منظور شماست

اینجا: فعالیت-پیغام-درباره-دوستان و.... این پیغام منظورمه.
اینجا توضیح دادم
http://www.askquran.ir/thread2764.html
نکته : ارسال تصاویر در گالری بدون نیاز به تایید ؛ ایجاد پیغام بازدید کننده ؛ آلبوم ؛ گروه ؛ فریاد و حالت؛ سفارشی کردن و زیبا سازی پروفایل و ... بعد از 10 ارسال مطلب در انجمن فعال خواهد شد البته میتونید عضو گروه های دوستان بشید و ایجاد وبلاگ بعد از 20 ارسال فعال خواهد شد

sanibanoo
۱۳۹۳/۰۸/۲۹, ۲۱:۴۷
سلام
پیغام بازدیدکننده منظور شماست

اینجا توضیح دادم
http://www.askquran.ir/thread2764.html
نکته : ارسال تصاویر در گالری بدون نیاز به تایید ؛ ایجاد پیغام بازدید کننده ؛ آلبوم ؛ گروه ؛ فریاد و حالت؛ سفارشی کردن و زیبا سازی پروفایل و ... بعد از 10 ارسال مطلب در انجمن فعال خواهد شد البته میتونید عضو گروه های دوستان بشید و ایجاد وبلاگ بعد از 20 ارسال فعال خواهد شد

بله،خیلی ممنون.

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۹/۱۳, ۲۱:۳۰
سلام
اگر بخواهم قسمت آخرین بازدیدکنندگان را حذف کنم باید کجا را تیک بزنم؟

Masoomi
۱۳۹۳/۰۹/۱۴, ۰۴:۰۰
سلام بر سلمان عزیز

اگر بخواهم قسمت آخرین بازدیدکنندگان را حذف کنم باید کجا را تیک بزنم؟
اگر منظورتون آخرین بازدیدکننده ها در پروفایل هست توسط کاربر امکانش نیست حذف بشه :Gol:

سلمان فارسی
۱۳۹۳/۰۹/۱۴, ۱۵:۳۷
سلام بر سلمان عزیز

اگر منظورتون آخرین بازدیدکننده ها در پروفایل هست توسط کاربر امکانش نیست حذف بشه :Gol:

سلام
قسمت پائین سمت راست پروفایل کاربران
من می خواهم حذف شود.برای عده ای نیست چطوری شده؟
من هم می خواهم نباشد

مهدي
۱۳۹۳/۰۹/۱۴, ۱۵:۴۴
پيامهاي دريافتي و ارسالي من اشكال داره

Masoomi
۱۳۹۳/۰۹/۱۴, ۱۶:۴۳
سلام

برای عده ای نیست چطوری شده؟
آدرس بدید تا راهنمایی کنم

پيامهاي دريافتي و ارسالي من اشكال داره
چه اشکالی ؟ لطفا توضیح بدید تا راهنمایی کنم

Masoomi
۱۳۹۳/۰۹/۱۴, ۲۰:۰۶
سلام

قسمت پائین سمت راست پروفایل کاربران
متوجه منظور شما شدم از اینجا تنظیم کنید
http://www.askquran.ir/profile.php?do=privacy
پست های توضیحی حذف شدند

محب رهبر
۱۳۹۳/۰۹/۱۵, ۰۲:۴۳
سلام
جناب معصومی می خواستم بدونم توی این سایت امکان حذف عضویت وجود داره؟؟؟

Masoomi
۱۳۹۳/۰۹/۱۵, ۰۳:۲۴
سلام

جناب معصومی می خواستم بدونم توی این سایت امکان حذف عضویت وجود داره؟؟؟
اولا ما به هیچ وجه دوست نداریم کاربران قرآنی اینجا فعالیت نکنند همینطوری به اندازه زیاد قرآن مهجور هست
دوما حذف عضویت امکان نداره چون این همه پستزدید و باید تک تک اونها حذف بشه و اختلال در مطالب دیگران به وجود میاد چون پست ها در هم پیوسته اند وتنیده اند

ولایت پذیر
۱۳۹۳/۰۹/۱۹, ۱۴:۳۵
باسلام
لطفا این پست را از حالت موضوع بسته شد باز کنید
http://www.askquran.ir/thread46091.html
با تشکر

Masoomi
۱۳۹۳/۰۹/۱۹, ۱۷:۳۰
سلام
این مساله مربوط میشه به محتوا و باید با مدیران محتوایی یا مدیر سایت مطرح فرمایید
اگر در زمینه فنی سوالی بود در خدمتم

مدیر اجرایی
۱۳۹۳/۰۹/۲۴, ۰۵:۰۲
با سلام خدمت برادر بزرگوارم جناب معصومی
خواستم عرض کنم تاریخ کانون در حال حاضر به سال میلادی نوشته شده
مثلا عضویت اعضا در پروفایل کاربریشون به میلادی هست
در صورت امکان به تاریخ شمسی خودمان برگردانده شود که بهتر بشه عضویت ها و حضور و غیاب ها رو کنترل کرد
با تشکر :Gol:

صدیقه طاهره
۱۳۹۳/۰۹/۲۴, ۰۶:۰۵
عرض ادب و احترام

سوالی دارم

چرا زمانی که پستی به عنوام اسپم حذف میشه به جای اینکه بعد ار حذف به همون صفحه مربوطه برگردیم
به صفحه اول منتقل میشیم این برای همه کاربران یکیست یا فقط من باهاش درگیرم :Gig:

seyed yasin
۱۳۹۳/۱۲/۰۳, ۱۴:۴۹
سلام و عرض ادب خدمت جناب معصومی عزیز:Rose:
مورد اول اینکه کلمه نرم افزار در بالای سایت دوبار نوشته شده
عکس رو ببینید
http://rozup.ir/up/yasinmag/Pictures/sdsdesa.png

اما مورد دوم
همکار گرامی سرکار منتظر منجی (http://www.askquran.ir/member80250.html) تاپیکی جهت یادآوری اذان و وقت نماز (http://www.askquran.ir/thread51897.html) ایجاد کردن که یه فکری به ذهنم رسید
اگه امکان داشته باشه در موقع اذان صوت الله اکبر پخش بشه یا یک پیام پاپ آپ نمایش داده بشه و زمان نماز رو یادآوری کنه
باتشکر:Gol:

Masoomi
۱۳۹۳/۱۲/۱۸, ۱۵:۴۰
سلام
بنا به درخواست بسیاری از دوستان کدهای جهت اطلاع گرو هها رو ویرایش کردم و بهینه تا نظر بینابین (‌بودن و نبودن جهت اطلاع که مخالف و موافق بسیاری داره ) اجرایی بشه
راهنمایی :
مهم : روش غیر فعال کردن امکان :
در اینجا
http://www.askquran.ir/profile.php?do=editoptions
جهت اطلاع گروه ها:

در جهت اطلاع گروه ها اطلاع رسانی نشود

شقایق
۱۳۹۳/۱۲/۲۴, ۱۴:۵۴
سلام

می تونید مثل این صفحه بالای کانون گفتگوی قرآنی درست کنید ببخشید از یه انجمن دیگه کپی زدم!می خوام ما هم داشته باشیم خو!

تا نوروز 1394 فقط
04 روز و 05 ساعت و 29 دقیقه و 02 ثانیه زمان باقی مانده است.

انجمن

بی ریا
۱۳۹۳/۱۲/۲۴, ۱۸:۳۴
سلام ... چرا زدین 27 روز تا آغاز سال جدید ؟ به تنظیمات شخصی خودمو ارتباطی داره که من اینطوری میبینم ؟؟

Masoomi
۱۳۹۳/۱۲/۲۴, ۱۹:۳۷
سلام بزرگوار
من مشکلی نمیبینم
اگر هست لطفا عکس بگیرید تا متوجه بشم

بی ریا
۱۳۹۳/۱۲/۲۴, ۲۰:۰۴
سلام مجدد:Gol: ..منظورم اینجاست .

http://www.askquran.ir/member80826-albums1705-38237.jpg

ره روی فاطمه
۱۳۹۳/۱۲/۲۴, ۲۰:۳۷
نه خانم بی ریا....

شاید مشکل از سیستم شماست...

برای من درست نشون می دهد....

پنج روز و خورده ای مونده....

Masoomi
۱۳۹۳/۱۲/۲۵, ۰۱:۲۲
سلام

سلام مجدد ..منظورم اینجاست
تاریخ سیستم شما به روز و تنظیم نیست و مشکل از اونجاست

بی ریا
۱۳۹۳/۱۲/۲۵, ۰۲:۱۱
سلام . ممنونم . حتما همین طوره ! الان هم نشون می ده 26 روز !!

Masoomi
۱۳۹۳/۱۲/۲۶, ۱۱:۱۰
سلام
دوستان كسي مشكل ايشون رو داره ؟
مطمئنيد مشكل از تاريخ سيستمتون نيست ؟

محدثه67
۱۳۹۳/۱۲/۲۶, ۱۱:۴۷
سلام.برای من که درسته.سپاس:Rose:

شقایق
۱۳۹۳/۱۲/۲۸, ۰۸:۵۸
سلام امکان تک کردن کاربران در کانون گفتگوی قرآنی وجود دارد؟!

http://www.askquran.ir/thread36814-244.html#post741688

Masoomi
۱۳۹۳/۱۲/۲۸, ۱۳:۵۱
سلام . عرض ادب

سلام امکان تک کردن کاربران در کانون گفتگوی قرآنی وجود دارد؟!

در انجمن هاي بزرگ سعي در اين هست كه تنها از امكاناتي كه بسيار مفيد هست استفاده بشه تا درگيري سيستم كمتر بشه
شما بايد دستي تك تك كاربران رو وارد كنيد و اين يعني كلي وقت بايد صرف دعوت به موضوع بشه چيزي شبيه پيام خصوصي كه تقريبا همون كار رو انجام ميده ...

seyed yasin
۱۳۹۳/۱۲/۲۹, ۱۷:۵۶
سلام و عرض ادب
یه پیشنهاد
این عکس رو ببینید

http://rozup.ir/up/yasinmag/Pictures/jjhhgvffffggg.jpg

اون قسمتی که با فلش مشخص کردم
به نظرم اگه به انجمن
ویترین تولیدات و محصولات کانون (http://www.askquran.ir/forum467.html)
وصل بشه بهتره
آیکونشم اگه شبیه آیکونهای نماد دانلود باشه بهتره
اینطوری بیشتر به چشم میاد
یاحق

شقایق
۱۳۹۴/۰۱/۰۴, ۰۶:۴۰
شما بايد دستي تك تك كاربران رو وارد كنيد

سلام گزینه ی تک کردن تمام کاربران هم داره یه دفعه تموم دوستان اد لیست می تونن تک بشن بعد صفحه رفرش می شه اسمشون اون بالا نوشته شده براشون هم پیام می ده

توروخدا درستش کنید خیلی خوب می شه مگه ما چی از انجمن تاریخی که نصفش تبلیغ دین زرتشت داره کم داریم...:(:Gol:

شقایق
۱۳۹۴/۰۱/۰۴, ۰۶:۴۷
سلام

مطلب دوم که می خواستم بگم

این جا زنگ ساعت شرعی می خواییم داشته باشه گوشه ی انجمن کانون گفتگوی قرآنی سمت چپ خب!

با یه رنگ نارنجی خوشکل که جذب کاربر بشه

رنگ لوگوی کانون هم دلچسپ نیست اصلا خسته کننده است چند تارنگ لوگو بکشید بزارین ما انتخاب کنیم

شکرخدا کاربران جدید اضافه می شن ما هم داریم تمام تلاش می کنیم که جذب محیط کانون بشن و جای دیگه که از رنگ و شئونات دین کم بهره است جذب نشن

یه رنگ خوبتر به کانون بدین البته از هفته ی دیگه الان که ایام عزاست

یه گوشه از انجمن بهترین وبلاگها رو بزارین تا همه مشارکت کنند

مسابقه برازین برای بهترین وبلاگ کاربران تازه وارد

توروخدا این دلسردی کانون یه کم کمتر بشه این جا مال خود ماست دوست داریم خیلی خیلی بیشتر از جاهای دیگه معروف باشه اون مکانهایی که حسرت می خورند من رفتم دیدم یه نگاهی به پروفایل کاربران اخراجیشون ننداختن که با یه آیدی دیگه اومدن هرچی دلشون خواسته نثارشون کردن و رفتن شاید هنوز هم باشن!!یعنی مدیرخوابه!!

من گزارش هم ندادم چون دلم می خواست باشه این جا خیلی بهترا زاون مکان کذایی هست که ارسال مطلبش شبهه داشت ما دوستانه تر وصمیمانه تر گردهم جمع می شیم چون کلام خدا برای نزدیکی دلها اومده

اینو عمدا نوشتم که کمتر به انجمن های دیگه فکرکنید من هستم بقیه دوستان هم تا بتونند کمک می دن!!:Hedye::Gol:

seyed yasin
۱۳۹۴/۰۲/۰۳, ۱۴:۵۶
سلام و عرض ادب خدمت جناب معصومی:Rose:
با توجه به اینکه برنامه های اندروید
بیشتر در مارکت بازار است
آیا امکانش هست که بشه
لینک نرم افزارها رو از بازار مستقیم
تو فایل پیوست قرار بدیم و برنامه در پیوست قرار بگیره
یا باکس قرار دادن لینک از بازار اضافه بشه
که کاربرا با کلیک روی اون (بدون ورود به بازار)
برنامه رو دانلود کنند؟
امکانش هست آیا:Gig:

Masoomi
۱۳۹۴/۰۲/۰۳, ۱۸:۳۸
سلام آقا سید

لینک نرم افزارها رو از بازار مستقیم
تو فایل پیوست قرار بدیم و برنامه در پیوست قرار بگیره
با کامپیوتر که نمیشه چون لینک مستقیم نمیده شما با موبایل امتحان کردید ؟
اگر نمیشه پس اصلا لینک مستقیم نیست

seyed yasin
۱۳۹۴/۰۳/۲۸, ۰۸:۱۶
سلام و عرض ادب خدمت جناب معصومی
قبلا یه امکان موضوعات مهم شمرده شده بود
که یه موضوع برای همه کاربران ارسال میشد
الان هم میتونیم اون امکان رو داشته باشیم:confused:
یه مورد دیگه
اینجا میشه تاپیک نامرئی زد عایا:Gig:

Masoomi
۱۳۹۴/۰۳/۲۸, ۱۲:۱۵
سلام آقا سید

الان هم میتونیم اون امکان رو داشته باشیم
نه اون امکان در این نسخه نیست

اینجا میشه تاپیک نامرئی زد عایا
چرا نه اگر درست متوجه منظور شما شده باشم : جایی که مدیریت دارید موضوعی رو ارسالکنید و بعد اون رو غیر تاییدی کنید
ابهامی بود بفرمایید بیشتر توضیح بدم

seyed yasin
۱۳۹۴/۰۳/۲۸, ۱۲:۳۴
سلام
چرا نه اگر درست متوجه منظور شما شده باشم : جایی که مدیریت دارید موضوعی رو ارسالکنید و بعد اون رو غیر تاییدی کنید
ابهامی بود بفرمایید بیشتر توضیح بدم
سلام مجدد
تو ابزار های مدیریت پیداش نکردم:Gig:

Masoomi
۱۳۹۴/۰۳/۲۸, ۱۸:۱۶
سلام آقا سید

تو ابزار های مدیریت پیداش نکردم
دوباره بررسی کنید :Gol:

seyed yasin
۱۳۹۴/۰۳/۲۸, ۲۱:۵۳
سلام آقا سید

دوباره بررسی کنید :Gol:
سلام مجدد
ممنونم پیدا شد
من داخل تاپیک دنبالش بودم.نگو بیرونه!
حالا اگه یه تاپیک رو نامرئی کنم برای مسئول تایید تاپیکها ارسال نمیشه؟
برای مشاهده تاپیک های نامرئی در بخش باید گزینه رو بزنم یا همینکه وارد بخش بشم واسم نمایش داده میشه؟

Masoomi
۱۳۹۴/۰۳/۲۹, ۰۳:۴۲
سلام

حالا اگه یه تاپیک رو نامرئی کنم برای مسئول تایید تاپیکها ارسال نمیشه؟
اونا متوجه میشن بهتر هست یه صجبتی هم باهاشون داشته باشید

برای مشاهده تاپیک های نامرئی در بخش باید گزینه رو بزنم یا همینکه وارد بخش بشم واسم نمایش داده میشه؟
هم وارد بخش بشید قبل از ورود به موضوع اون ها علامت و مشخصاتی دارن که شما بفهمید تایید نشده هستند
هم میتونید از سمتراست پروفایلتون اون پایین
http://www.askquran.ir/usercp.php
http://www.askquran.ir/images/site_icons/moderation.png مــــديريتپیگیری کنید

seyed yasin
۱۳۹۴/۰۴/۱۳, ۱۳:۴۲
سلام و عرض ادب یه پیشنهاد
پایین پست اول هر تاپیک
چند تاپیک همون بخش بصورت رندوم
نمایش داده میشه
http://s3.picofile.com/file/8197780676/gggggggddd.jpg
پیشنهادم اینه بجای رندوم
بروزترین تاپیکهای اون بخش
نمایش داده بشه

Masoomi
۱۳۹۴/۰۴/۱۳, ۱۷:۳۰
سلام آقا سید

چند تاپیک همون بخش بصورت رندوم
به روز ها که همیشه در دسترسند و کافیه یه لول برگردید همه لیست شدند اما تصادفی ها موجب
1. عدم تکراری بودن مطالب لیست شده برخ خلاف آخرین ها که شما درخواست میکنید
2. به چشم اومدن تاپیک های قبلی و تغییرات لیست در هر بار لود
به هر حال پیشنهادتون رو به مدیر سایت بدید اگر همچنان مد نظر شماست تا طبق تصمیم ایشان عمل شود

راهی
۱۳۹۴/۰۵/۲۵, ۰۹:۳۲
سلام
چند مورد هست که به نظرم میرسه باید بازبینی بشه :

با توجه به این که اسکرول صفحه اول در برخی مرور گرها کار نمی کنه و به شخصه بیشتر از این لینک http://www.askquran.ir/activity.php استفاده می کنم اما گاها به علت فعالیت بیشتر پروفایلها، امکان مشاهده آخرین فعالیتهای موضوعات محدود و منوط به انتخاب چندباره "فعالیت بیشتر" میشه : فکر میکنم اگر آخرین ارسالهای پروفایلها رو در بخش جداگانه ای نمایش بدید بهتر و کارامد تر باشه ، یعنی با رفتن به بخش آخرین ارسالها امکان انتخاب اینکه آخرین فعالیت موضوعات(تاپیک) رو ببینیم یا آخرین فعالیت پروفایل ها وجود داشته باشه

با توجه به فعالیتهای تبلیغی(تبلیغ درون کانونی) که گاه نیاز میشه در پروفایل ها انجام بگیره ، مثلا دعوت به مسابقه یا موارد مشابه : اگر همانطور که امکان ارسال یک پیام خصوصی به چند نفر وجود داره ، امکان ارسال پیغام بازدیدکننده پروفایل به صورت گروهی هم وجود داشته باشه به نظرم کارآمد و بهینه خواهد بود ، چرا که در حال حاضر باید تک تک پروفایلها باز بشن ، لود بشن ، متن درج بشه ، منتظر بمونیم تا ثبت بشه ، کلا زمانبر هست

>> ممکنه بگید خب همین تبلیغ رو از طریق پیام خصوصی انجام بدید ! باید عرض کنم منفعت تبلیغ در پروفایل اینه که اگر کسی از قلم بیفته اغلب با مشاهده پروفایل سایرین مطلع میشه

یک پیشنهاد دیگه برا بهینه تر کردن عملیات تبلیغی درون کانونی دارم و اون هم اینه که یک جایی مثل تابلو اعلانات باشه که هرکس خواست موردی به اطلاع شخصی همه برسه ، تبلیغات درون کانونیش رو در اون ثبت کنه (شاید لازم باشه یک مدیر براش در نظر بگیرید که تایید کنه موارد رو) و سیستم به صورت خودکار به پروفایل همه (یا حتی به صورت خصوصی) یک نسخه ارسال کنه ، مثل خوشامدگویی مدیر سایت در بدو عضویت که خودکار انجام میشه .

البته اینجا بحثی مثل پیامک های اپراتورهای همراه پیش میاد که شاید یکی نخواد چنین مواردی رو دریافت کنه ، پس باید بتونه تنظیماتی داشته باشه که چنین دریافتهایی رو لغو کنه .

اینطوری تا حدی در وقت کاربرانی که فعالیت می کنند صرفه جویی هم میشه، البته همچنان نیاز به ارسال گروهی در پروفایل برای تک تک کاربران ، پابرجاست چون شاید افراد بخوان به گروه دوستانشون چیزی رو ارسال کنند.

البته این دو مورد اخیر هم مثل امکانات پروفایل که به ازای گذشت زمان یا تعداد فعالیت فعال میشه ، باید سفارشی شده باشه

مورد بعدی حذف مواردی هست که در بالای انجمن در قالب 6-7 خط خاکستری اطلاع رسانی شده (نرم افزارها، کلاس مجازی،مسابقه جام حذفی و ...) که البته امکان حذف برای کاربران داره اما در حالت کلی بخش غیر قابل قبولی(نظر شخصی) از محتوای صفحه اول رو گرفته، به نظر میرسه بهتر هست که مشابه آیکون هایی که در بالا سمت چپ هست (گالری ، راهنما ...) باشه یا مشابه کادر سبز رنگ اعلام حضور کارشناسان (پایین سمت راست) ، این موارد هم در حاشیه شناور باشند

سپاس

راهی
۱۳۹۴/۰۵/۲۵, ۰۹:۵۶
یک مورد که جا افتاد اینه که
بخش هایی که قرار نیست برای کاربران قابل دسترس باشه رو از دید عموم خارج کنید
الان در بخش اسکرول می بینیم که از فلان پست گزارش شده ، اما این یک مورد مدیریتی هست و احساس میشه با نمایشش در بخش عمومی فقط حس کنجکاوی کاربرا برانگیخته میشه در حالی که دسترسی بهش ندارن و و وقتی دلیلی هم برای دسترسیشون وجود نداره دلیلی هم برا مطلع شدنشون وجود نداره
یه چیزی مثل درگوشی حرف زدن تو جمع هست :)

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۴/۰۹/۰۱, ۰۸:۵۳
سلام خدا قوت

اگه میشه امکانی فراهم کنید که هنگام آپلود در سایت نوار آپلود (زمان سپری شده و زمان باقیمانده) نشونداده بشه که اگه اتصال ما به اینترنت قطع شده متوجه بشیم یا موارد دیگه ...

ممنون
التماس دعا

رحیل
۱۳۹۴/۰۹/۲۳, ۱۵:۴۴
سلام علیکم
بخش ارسال پرسش که هنوز کار نمی کنه
پیشنهاد می کنم منتقل بشه به آخر، که در صفحه نمایش های کم عرض لینک صلوات حذف نشه

رحیل
۱۳۹۴/۱۱/۲۲, ۲۱:۰۶
سلام علیکم
لطفا فاصله زمانی رفرش شدن های صفحه اصلی را افزایش و صفحه آخرین ارسال ها را کاهش دهید.

رضـا
۱۳۹۴/۱۱/۲۲, ۲۲:۵۴
قربون دستتون این نقل قول ها به من اطلاع داده نمیشه درست کنید

از وقتی تغییر نام دادین اینجوری شده ، تنظیمات هم نگاه کردم درسته .

:) :Rose:

رحیل
۱۳۹۴/۱۱/۲۲, ۲۳:۰۰
قربون دستتون این نقل قول ها به من اطلاع داده نمیشه درست کنید

از وقتی تغییر نام دادین اینجوری شده ، تنظیمات هم نگاه کردم درسته .

:) :Rose:

سلام علیکم

اینجا مطرح کنید

http://www.askquran.ir/thread1147.html

هم تاپیک مناسبش اون تاپیکه هم احتمال دیده شدنش بیشتره

رضـا
۱۳۹۴/۱۱/۲۲, ۲۳:۲۶
سلام علیکم

اینجا مطرح کنید

http://www.askquran.ir/thread1147.html

هم تاپیک مناسبش اون تاپیکه هم احتمال دیده شدنش بیشتره

خیلی ممنون :)