PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر از مدیر سابق سایت آقای زارع و خوش آمد به مدیر جدید آقای امیرخانی

║★║فاطمی║★║
۱۳۹۱/۱۱/۰۲, ۲۱:۳۰
http://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/09979278039051359214.gif

روضة من الفاظ رسول اللَّه صلّی اللَّه علیه و آله:

لا یشکر اللَّه من لایشکر النّاس.

از سخنان پیامبر اکرم(ص):

شکر خدا را بجانیاورده است آنکه از مردم در قبال زحماتشان تشکر نکند.

المتقین ج 13/ص 21- الوسائل ج 11/ص 542

با نام و یاد خدا

سلام و عرض ادب و احترام

از نشانه‏ های ایمان در وهله اول سپاسگزاری و شکر نسبت به خداوند است که مظهر لطف و بخشش بوده و با نعمتهای فراوان مخلوقاتش را به بندگی و اطاعت از خویش فرمان داده است و در مرتبه دوم تشکر از کسانی کست که بازحمات خود موجب خير و شادي و انگيزه کار و فعاليت مي شوند. اين وظیفه‏ ای است که مورد سفارش خدا و اولیاء دین می‏باشد .

برهمین اساس برخود به عنوان یک خادم قرآنی که سه سال افتخار همکار در کنار مدیریت محترم سایت ، حجة الاسلام و المسلمین جناب آقای زارع داشتم فرض دیدم که از زحمات ایشان ، مدیریت بی نظیر و هوشمندانه ، مدبرانه و موفق ایشان و همینطور حسن سلوک و خلق و منش بزرگوارانه ایشان تقدیر تشکر کنم

جناب آقای زارع برای تمام زحماتی که طی این سالها مشفقانه برای پیشبرد اهداف مقدس خود که همانا اعتلای قرآن کریم و نشر فرهنگ و معارف دین مبین اسلام است متقبل شده اید سپاسگزارم و حال که برای طی مدارج علمی عالی تر بار این مسئولیت سنگین را به زمین گذاشته اید جهت رسیدن به اهداف عالیه ای که دارید از خدای منان درخواست موفقیت و سربلندی روز افزون دارم .

همچنین لازم می بینم از زحمات شبانه روزی همکارمحترم مدیرسایت که واقعا ستودنی و بیادماندنی ست تقدیر و تشکر کنم . بعید میدونم در عرصه مجازی کسی مثل ایشون پیدا بشه که بتونه تمام زندگیش رو و قرآن و خدمت به اهل قرآن کنه.

همچنین استدعا دارم کوتاهی ها و نواقصی که در کار خود به عنوان کسی که مسئولیت سنگین خادمی قرآن در دو انجمن اخلاق و عرفان و مناسبت ها را به عهده داشته است با بزرگواری عفو کنید .

با سپاس فراوان و التماس دعا

╫❀نیایش❀╫
۱۳۹۱/۱۱/۰۲, ۲۱:۴۹
با سلام و عرض ادب خدمت همه ی همکاران و دوستان گرامی

بویژه جناب زارع بزرگوار

جا داره با تمام تاثر و ناراحتی که دارم:Ghamgin:

از زحمات ارزشمند شما نهایت تشکر را بکنم

فقط به این دلخوشیم که برای پیمودن درجات عالی از پیش ما می روید

ان شاالله در زیر سایه اهل بیت موفق باشید و همیشه سربلند

و ما را از دعای خیرتون محروم نفرمایید

خداحافظی سخته

ولی گویا ...............

خدا پشت و پناهتان

منتظر حضور مجدد شما هستیم

مجنون
۱۳۹۱/۱۱/۰۲, ۲۲:۰۸
الان سایت چی میشه؟ :((

*zohreh*
۱۳۹۱/۱۱/۰۲, ۲۲:۱۹
با عرض سلام و احترام

به عنوان یک عضو کوچک سایت اسک قران از زحمات شما استاد بزرگوار تشکر میکنم

و برایتان توفیقات روز افزون را خواهانم

مریم
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۰۰:۲۰
با سلام و عرض احترام

البته من عضور بسیار کوچکی هستم امّا جسارت کردم ،

بله قطعاً برای همه حضور استاد محترم ارزشمند بوده است

و عدم حضور ایشان مطلوب کس نیست

ولی چون برای نگارش پایان نامه خود زمان بیشتری نیاز دارند پس هر آنچه باعث تعالی ایشان ست

باعث مسرت دوستان نیز خواهد بود .به نوبه ی خود برای ایشان علوّ درجات از خداوند منّان خواهانم.

امیدداریم که سعادت حضور مجدد ایشان را داشته باشیم.

ان شاءالله

مجیب
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۰۹:۲۳
من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق

بنده هم به عنوان عضوء کوچکی از خانواده کانون گفتمان قران، اعلام میکنم

جناب آقای زارع هیچ واژه ایی نمیتونه قدردان زحمات، دغدغه ها و دلسوزی هاتون باشه

فقط میتونم بگم قدردان زحماتتون هستیم

به امید مدت زمان کوتاهی به عنوان مرخصی

منتظرحضور مجددتون هستیم

:Rose::Rose::Rose:

فاطمه ایمانی
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۰۹:۳۶
سلام علیکم

بنده نیز به نوبه ی خود از زحمات شبانه روزی و دلسوزانه حاج آقا زارع و همکار مدیر سایت تشکر میکنم و براشون آرزوی عاقبت به خیری دارم. پیشرفت چشمگیر کانون گفتگوی قرآنی حاصل تدبیر و مدیریت دقیق ایشون و همکار مدیر سایت است و جای قدردانی و تشکر داره.

امیدوارم عذر بنده را نیز به خاطر حضور کمرنگم در ماه های اخیر بپذیرید و حلالم کنید. متاسفانه با وجود بچه ی کوچیکی که دارم دیگه فرصت ندارم مثل گذشته در کانون فعالیت کنم. حداقل به عنوان یک مدیر نمیتونم به وظایفم درست عمل کنم. امیدوارم مدیریت جدید سایت خادم دیگه ای برای انجمن علوم قرآن انتخاب کنند تا شاهد پیشرفت هر چه بیشتر این انجمن باشیم. انشاء الله به عنوان عضوی از کاربران سایت به فعالیتم در سایت ادامه خواهم داد.

اجرکم عندالله

*عرفانی*
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۰۹:۴۱
سلام علیکم

متأسفانه بنده از موهبت انشای زیبا محرومم.

ولی واقعا" متأسفم که کانون مدیری شایسته رو از دست میده. البته از دست که نمیده، ان شاءالله به زودی بعد از اتمام دروس ، بازهم شاهد حضور گرم شما خواهیم بود.

راستش منم از بابت اینکه مدتی کمرنک و کمکار بودم . روی نوشتن پست رو نداشتم. ولی این یک وظیفه بود که ازتون تشکر کنم.

امیدوارم همیشه و همه جا سلامت و موفق باشید.

اجرکم عندالله

مدیر تدوین
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۰:۰۵
به نام خدا
با سلام و عرض ادب
بنده هم از زحمات و تلاشهاي مشفقانه مدير توانمند و با قابليت سايت جناب حجة الاسلام و المسلمين آقاي زارع و همكار محترم مدير سايت تشكر و قدر داني مي كنم .
انصافا برنامه ريزي هاي صحيح و حساب شده براي تمامي فعاليت هاي علمي ، فرهنگي ، نرم افزاري و ... و پيشبرد هماهنگ و عالي برنامه ها حاكي از توانمندي جناب زارع در مديريت فضاي مجازي دارد .
قدر داني وظيفه ماست و دعاي خير تنها توشه اي است كه مي توانيم بدرقه راهشان كنيم .
همچنين از زحمات شبانه روزي همكار محترم مدير سايت نهايت تشكر را دارم كه ارجاع منظم موضوعات حاصل اين تلاش بوده و بساماني پاسخگويي و عدم تداخل پاسخگويي در يك موضوع ، از جمله نتايج زحمات درخشان اين همكار گراميمان بود .
اميد كه به سلامت باشند و ما نيز امانتداران خوبي براي زحمات اين دو بزرگوار باشيم .
مويد و سلامت باشيد

هدی
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۰:۲۹
به نام خدا
با سلام و احترام
تشكر و قدر داني از جناب آقاي زارع نمي تواند جبران زحمات ايشان را در مدت تصدي مديريت بنمايد اما ما بضاعت ديگري نداريم .
جناب آقاي زارع از تمامي زحمات و لطفتان در اين مدت سپاسگزارم و از فضاي مناسب ، منظم ،سالم و بي دغدغه اي كه براي پاسخگويان فراهم آورديد تشكر مي كنم .از مديريت محكم و توانمند و در عين حال منعطف و نقد پذير تان بسيار سپاسگزارم. يقينا اخلاص تنها سرمايه اي است كه باقي مي ماند و ان شاء الله اخلاص شما در ايجاد چنين فضاي جذاب قرآني كه همه را مقيد و ملزم به حضور در اين سايت مي كرد سرمايه عظيم دنيا و آخرتتان باشد .
بابت تمامي تصديع ها و مزاحمتها حلال بفرماييد .
همكار محترم مدير سايت از شما نيز به خاطر تمامي زحمات و تلاشهاي خالصانه تان تشكر مي كنم و از اينكه لطف فرموديد و در ايجاد محيطي منظم در پاسخگويي كمك كار پاسخگويان بوديد سپاس دارم و منت دار تلاش شما در اين زمينه هستم . آرزومندم اخلاص شما نيز سرمايه ماندني و عظيم برايتان باشد .
براي هر دوي شما بزرگواران آرزوي سلامت و موفقيت دارم

همکار مدیر سایت
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۰:۵۰
بنام حضرت دوست

باسلام خدمت همکاران و کاربران محترم

ضمن تقدیر وتشکر از اظهار لطف همه عزیزان و عذر خواهی به اطلاع میرساند به دلیل مشکل فنی موجود در تاپیک که بعضی از پست ها را نشان نمیداد از موضوع کپی گرفته شد و به همین دلیل تشکر دوستان از پست های یکدیگر حذف شده است .

در پناه قرآن موفق و موید باشید

╫❀نیایش❀╫
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۱:۱۰
به نام خدا
با سلام و عرض ادب
بنده هم از زحمات و تلاشهاي مشفقانه مدير توانمند و با قابليت سايت جناب حجة الاسلام و المسلمين آقاي زارع و همكار محترم مدير سايت تشكر و قدر داني مي كنم .

با سلامی مجدد
بله جا داره از همکار مدیر سایت هم بینهایت تشکر کنیم که واقعا زحمات زیادی کشیدند
امیدوارم در پناه قرآن همیشه موفق باشند و سربلند
و ما را از دعای خیر خودشون محروم نکنند و از یاد نبرند
و به زودی زود شاهد حضور این دو بزرگوار در سایت باشیم

در پناه خدا
یا علی

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۱:۱۶
سلام http://askquran.ir/gallery/images//57376/1_6.gif

صد حیف که از حضور مدیر سایت و همکارشون از فردا بی بهره خواهیم بود اصلا فکرش رو نمیکردم یه روزی برسه که استاد زارع و همکارمدیر سایت ، کانون رو ترک کنن ...گرچه میدونستم هر سلامی خداحافظی ای هم در پی داره اما خیلی زود بود این خداحافظی ..

در هر حال چاره ای نیست باید سوخت و ساخت و چاره ای نیست جز اینکه با دلی پر از غم و اندوه از زحماتتون تشکر کنم ، از زمینه های فعالیتتون اعم از ... خوش اخلاقیتون ، نظمتون و ... دوستان گفتن منم بابت همه ی زحمات بی وقته تون تشکر میکنم و حلالیت میخوام ازتون بابت همه ی کم کاری ها یا وقتی مسئله ای رو متوجه نمیشدم مدام سوال پیچتون میکردم و با صبر و حوصله پاسخ میدادید امیدوارم ببخشید و حلال کنید .

در آخر آرزو میکنم زود زود زود مجددا شاهد حضورتون در سایت باشیم و همچنین آرزو میکنم زیر سایه ی امام زمان عج هر جا که هستید موفق و پیروز و پایدار باشید .

التماس دعا دارم از حضورتون :Rose:

مجنون
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۱:۲۹
به عنوان کمترین عضو سایت، قدردانی و تشکر خودم رو از ایشون ابراز میکنم. امیدوارم همیشه در پناه خدا شاد و سلامت و موفق باشند

iranproud
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۵:۰۸
سلام
دلم میخواد بنویسم . بسیار هم بنویسم البته من بلد نیستم لوتی منشانه بنویسم . نه ! کانون جای این خبرا نیست . کانون یک سایت متبرک هست . متبرک به نام قرآن . اصلا این گونه حرفا جایی نداره اینجا
من به سبک خودم مینویسم بدون کپی برداری از القاب ، بدون هیچ رنگ و ریا ..
من
یک دختر معمولی و البته کم تجربه و کم توفیق در زمینه کارهای قرآنی بر حسب تصادف با کانون آشنا شدم .
مفتخرانه بیش از 5 سال هست که در این سایت بودم .
شاید خیلی ها باشن که بیشتر من حضور دارن و داشتن اما برکتی که من از اخلاص در این سایت در زندگی شخصی خودم دیدم ، در هیچ مرتبه ی شغلی و کاری دیگه ام ندیدم
ما داریم از سفره ای نعمت برمیداریم که مخلصانه پایه گذاری شده و متواضعانه و مدبرانه اداره شده تا بحال
ماشالله هنوز هم هر سایتی که راه می افته کاربر فعال و اخلاق مدار میخواد اول جایی که یادش می افته کانون هست
ایده و طرح نو و ابتکاری میخواد بازم هم یاد کانون می افته
جالب تر از همه این که با وجود این همه رقیب هنوز هم کانون مسلما و مسلما و مسلما بی رقیب (توجه کنین بی رقیب) هست . اگر کسی فکر بغیر از این میکنه افکارش دچار مشکل هست
کانون طبق تجربه شخصی من تا بحال دو دوره رو به خوبی پشت سر گذاشته
یک : پاسخ به اکثریت غریب به اتفاق شبهات
دو : تدوین و جمع بندی تمام شبهات مطرح شده در سایت

کمتر سایت پاسخگویی ای در این مدت کم این روند رو طی کرده . این ها همه مدیون زحمات تمام کسانیست که تا بحال با هر سختی و مشقتی که بوده در اداره سایت خون دل خوردند علی الخصوص حاج آقای زارع که به هر ترتیبی بود کانون رو در زمان خودش از طوفان هایی نجات دادن که شاید احتمال خاموشی چراغ سایت میرفت . با این وجود افتخاری رو برای سایت به ارمغان آوردن که کانون گفتگوی قرآنی شد تنها انجمن تخصصی مرکز ملی ...
حالا من که سهمی نداشتم در این موفقیت ها ولی واقعا اساتید ، همکار مدیر سایت ، همکار تدوین و تک تک کاربران از جون و دل مایه گذاشتن برای این سایت .
صمیمانه ازشون تشکر میکنم . امیدوارم که خداوند بهترین ها رو نصیبشون کنه و عالی ترین مقدرات رو براشون رقم بزنه
:Hedye:

مریم
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۵:۲۸
جناب خادم و همکارشان

فضای سایت سنگین شده

به جهت بسیاری محاسن شما رفتنتان باعث تاثر دوستان ست .

از دید من حقیر علاوه بر زحمات بی شائبه ی شما عزیزان ،متانت و سعه صدر شما و همکارتان در مواجه شدن با مسائل نمود بسیاری داشته ،

حداقل با همچون منی ،که جداً شرمنده ام و امیددارم مرا عفو کنید.

امیدواریم که مراجعه کنید.

iranproud
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۵:۴۷
ببخشید که سطح حرف زدن من پایین هست . من بلد نیستم لغات قلمبه سلمبه که معلوم نیست پشتش چه نیاتی نهفتس رو به زبون بیارم .
جناب حاج آقای زارع ، همکار محترم مدیر سایت امیدوارم هر جا که هستین سراسر زندگیتون منور به نور قرآن باشه . چرا که نوری که در این سایت به تداوم حیاتش کمک کردین نوری الهی است .
امیدوارم همواره قرآن شافع و حامی شما در تک تک مراحل زندگیتون باشه
از خداوند میخوام که بر شما در کسوت تبلیغ و تعلیم دین مبین اسلام و کلام نورانی حق با کلام نافذ و عزم راسخ از گزند دشمنان در امان باشید و موفق تر از قبل باشید .
ان شالله
:goleroz:

خدایا
در برابر هرآنچه انسان بودن را به تباهی می کشاند مرا با نداشتن و نخواستن رویین تن کن .

║★║فاطمی║★║
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۶:۳۱
سلام
دلم میخواد بنویسم . بسیار هم بنویسم البته من بلد نیستم لوتی منشانه بنویسم . نه ! کانون جای این خبرا نیست . کانون یک سایت متبرک هست . متبرک به نام قرآن . اصلا این گونه حرفا جایی نداره اینجا

جالب تر از همه این که با وجود این همه رقیب هنوز هم کانون مسلما و مسلما و مسلما بی رقیب (توجه کنین بی رقیب) هست . اگر کسی فکر بغیر از این میکنه افکارش دچار مشکل هست

کمتر سایت پاسخگویی ای در این مدت کم این روند رو طی کرده . این ها همه مدیون زحمات تمام کسانیست که تا بحال با هر سختی و مشقتی که بوده در اداره سایت خون دل خوردند علی الخصوص حاج آقای زارع که به هر ترتیبی بود کانون رو در زمان خودش از طوفان هایی نجات دادن که شاید احتمال خاموشی چراغ سایت میرفت . با این وجود افتخاری رو برای سایت به ارمغان آوردن که کانون گفتگوی قرآنی شد تنها انجمن تخصصی مرکز ملی ...
حالا من که سهمی نداشتم در این موفقیت ها ولی واقعا اساتید ، همکار مدیر سایت ، همکار تدوین و تک تک کاربران از جون و دل مایه گذاشتن برای این سایت .
صمیمانه ازشون تشکر میکنم . امیدوارم که خداوند بهترین ها رو نصیبشون کنه و عالی ترین مقدرات رو براشون رقم بزنه

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب احترام

دوست خوبم با صحبت های شما تمام و کمال موافقم. کانون مکانی متبرک و مقدس و نورانی ست و کانون گفتگوی قرآنی قطعا و یقینا تا به امروز بدون هیچ شک و شبهه ای بی رقیب ترین و اولین و برترین سایت تخصصی پاسخگویی بوده و امیدوارم که ان شاء الله به یاری قرآن و علیرغم میل کسانی که نمی توانند این برتری را ببیند و بپذیرند همچنان بی رقیب و بی نظیربماند.

همچنین با اطمینان کامل میگم که خادمین قرآنی کانون شریف ترین ، نجیب ترین ، با اخلاق ترین و متواضع ترین کاربران اینترنتی هستند که جز برای رضای خدا و اعتلای قرآن کریم قدم بر نمیدارند و وجود و حضورشون در این فضا مایه سربلندی و افتخار است .

باتوجه به اینکه دیگر در بین دوستان نخواهم بود جا داره که مجددا از مدیریت بی نظیر جناب آقای زارع که مطمئنم هیچکس جای خالی ایشان را در این سایت پرنخواهد کرد و خلا ء وجودشان تا بازگشت دوباره همچنان باقی خواهد ماند ، از زحمات کارشناسان محترم سایت ،‌ مدیر محترم فنی ،‌ همکار ارجمند مدیرسایت ، همکار ارجمند تدوین ، دوست خوب و متواضعم خادم قرآنی نشریات خانم مهندس iranproud و تک تک همکاران گرامی که افتخار همکاری و همراهی با آنها را طی این سه سال داشتم و همچنین کاربران عزیز سایت تقدیر و تشکر کنم . و همچنین تقدیر و تشکر می کنم از زحمات همکاران خوبم در انجمن اخلاق و عرفان که طی این مدت صمیمانه بامن همکاری بی نظیری چه در انجمن اخلاق و عرفان وچه درتهیه و تکمیل ویژه نامه های سایت داشتند .

نیازی به ارسال استعفاء نمی بینم ، عدم حضورم نشان استعفاست . لذا بدینوسیله از همه عزیزان خداحافظی می کنم(البته قبلا ازاساتید ارجمند و همکارانم خصوصی خداحافظی کرده بودم) و از همگی التماس دعا دارم.

موفق و موید و مستدام باشید

میقات
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۷:۲۱

«رَضِيَ اللَّهُ عَنْهُمْ وَ رَضُوا عَنْهُ أُولئِكَ حِزْبُ اللَّهِ أَلا إِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْمُفْلِحُونَ»
خدا از آنها خشنود است، و آنان نيز از خدا خشنودند آنها «حزب اللَّه» اند بدانيد «حزب اللَّه» پيروزان و رستگارانند (مجادله، 22)

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمينَ»
خداوند بهترين حافظ، و مهربانترين مهربانان است (یوسف، 64)

کنیز فاطمه(سلام الله علیها)
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۸:۴۱
سلام و عرض ادب و احترام

بنده هم به عنوان یک خادم قرانی که چند ماهی است که افتخار خدمت به قران را در عرصه مجازی به عهده دارم و در این مدت از فضای با صفا و مطمئن و امنی که در سایه مدیریت هوشمندانه حجة الاسلام و المسلمین جناب آقای زارع و همکارمحترم مدیرسایت ، فراهم شده بود،برخوردار بودم و از حسن رفتارو آموزه های مدیریتی ،این دو بزرگوار، بسیار آموختم . حق یارتان .

و اما سرکار خانم فاطمی گرامی ، از فعالیت عالی و بی نظیر سرکار عالی ،بسیار بهره برده ام .از عدم حضور شما هم متأسف می باشم . شما بزرگواران ،حق عظیمی به گردن بنده دارید، سپاسگزار و منت پذیرم و آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام عرصات زندگی ،بندگی و علمی را برایتان دارم .

به امید بازگشت و حضور مجدد شما بزرگواران .

کوچکترین خادم قرانی

ابدیت
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۱۸:۴۴
«رَضِيَ اللَّهُ عَنْهُمْ وَ رَضُوا عَنْهُ أُولئِكَ حِزْبُ اللَّهِ أَلا إِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْمُفْلِحُونَ»
خدا از آنها خشنود است، و آنان نيز از خدا خشنودند آنها «حزب اللَّه» اند بدانيد «حزب اللَّه» پيروزان و رستگارانند (مجادله، 22)

با سلام و عرض ادب
شاید تشکر کردن از این دو بزرگوار تنها کاری باشد که از عهده ام بر میاد ولی از زحمات دلسوزانه جناب آقای زارع و جناب همکار مدیر سایت باید تشکر و قدردانی کنم الحق و انصافا که از جان و دل برای سایت و قرآن خدمت کردند، خدایشان حفظشان کند.
ان شاءالله که از نبود این دو بزرگوار خللی در نظم و محتوای مطالب سایت بوجود نیاید.
در پناه قرآن باشید.

گل نرگس
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۲۰:۵۲
سلام و عرض ادب

من هم به نوبه ی خود ازتلاش و زحمات شبانه روزی جناب آقا زارع و همکار مدیر سایت تشکر میکنم .
از خداوند منان توفیقات روز افزون شما درخدمت به قرآن و اهل بیت طاهرین را خواستارم.
موفق و مؤید باشید.

belher2
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۲۱:۲۶
تو برو سفر سلامت همه عمر زنده باشی **** که درون استخوانم غم خود به قاب کردی**** اگر آمدی دوباره قدمت به روی چشمم**** که خدانمود قسمت وتو انتخاب کردی****...

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۲۱:۳۳
تو برو سفر سلامت همه عمر زنده باشی **** که درون استخوانم غم خود به قاب کردی**** اگر آمدی دوباره قدمت به روی چشمم**** که خدانمود قسمت وتو انتخاب کردی****...

چقدر شعر قشنگی بود مقداری از غممون کم شد ممنون از لطفتون ...

فکرشو میکردم فضای سایت بدون خادم قرآن و همکارمدیرسایت خیلی سنگینه اما اصلا فکرش رو نمیکردم انقدر درگیرم کنه http://askquran.ir/gallery/images//57376/2_4.gif

ان شاء الله زود زود زود به سایت برگردن استاد زارع با صبر و حوصله اشون حکم پدری صبور برای ما داشتن نبودشون خیــــــــــــــلی سخته ...http://askquran.ir/gallery/images//57376/1_JC_pitiful.gif http://askquran.ir/gallery/images//57376/1_6.gif http://askquran.ir/gallery/images//57376/1_29.gif

مجیب
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۲۲:۲۶
ما داریم از سفره ای نعمت برمیداریم که مخلصانه پایه گذاری شده و متواضعانه و مدبرانه اداره شده تا بحال
ماشالله هنوز هم هر سایتی که راه می افته کاربر فعال و اخلاق مدار میخواد اول جایی که یادش می افته کانون هست
ایده و طرح نو و ابتکاری میخواد بازم هم یاد کانون می افته

انصافا درست فرمودن دوست و خواهر عزیزمون
جناب آقای زارع و همکار مدیر مثل باغبونی بودن که از دل و جون برای این باغ زحمت کشیدن و باغ سرسبزی و شادابی رو دارن تحویل میدن
آرزو میکنم زحماتشون پایدار بمونه و ادامه دهنده راهشون یکی مثل خودشون با همون نیات و اهداف باشن که روز به روز به شادابی و طراوت این باغ اضافه بشه

سلوا
۱۳۹۱/۱۱/۰۳, ۲۳:۳۵
با سلام و تحیات

از اینکه مدیری لایق و توانا اداره این سایت قرانی را به عهده داشتند که از هرکس می پرسم جز صفات نیکشون و اهداف قرآنی هیچ چیز دیگری نمی شنوم به خود می بالم و خوشحالم که عضو کوچکی از این سایت هستم .

جناب آقای زراع با وجودی که شناخت چندانی ازشما ندارم اما از سایتی چنین وزین و منظم و پربار و یک سایت به تمام معنا علمی دینی به بزرگی شخصیت شما پی بردم و به شما تبریک می گم که در چنین فضایی آنچنان مدیریت کردید که رفتنتون موجب تاثر و تالم همه شده و همه آرزوی بازگشت مجدد شما را دارند . از زحمات شما و همکار محترمتون که بارها بخاطر سوالاتم که به دلیل ناشی بودن در جاهای بی ارتباط ایجاد کرده بودم و ایشون با متانت و صبوری و بزرگواری پیام دادند و راهنمایی کردند و حتی یک بار ندیدم که در گفتار و رفتار ایشان ناراحتی باشه و همیشه با کمال خوشروئی برخورد کردند بی نهایت سپاسگزارم . همچنین از نظمی که در پاسخگویی سایت ایجاد کردید باید تشکر ویژه داشته باشم چرا که به خیل سوالاتم در کوتاهترین زمان ممکن و در نهایت دقت و متانت توسط پاسخگویان ارجمند پاسخ داده شد و این امر برمیگرده به ساماندهی اصولی و اهمیت وافر به امر پاسخگویی که توسط جنابعالی درسایت ایجاد شده.

مثل همه دوستان بنده هم امیدوارم هرچه زودتر پایان نامه شما تمام بشه و این دوران غمبار و کسالت آور یکبار دیگر با حضور شما و همکار محترمتون به پایان برسه و شادی و نشاط به این سایت قرآنی برگرده .

موفق و پیروز باشید

پاسخگوی احکام 1
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۰۶:۲۵
به نام خدا و عرض سلام و ادب خدمت همه بزرگواران

متاسفانه من خودم مدتیست به خاطر مشغله ها و گرفتاری های شخصی، بسیار کم توفیق شدم و حضور و فعالیتم در انجمن کمرنگ بوده است، اما جا دارد به نوبه خودم از زحمات و تلاش های کم نظیر استاد و برادر بزرگوارم حجة الاسلام آقای زارع تشکر و قدردانی کنم.

به طور مکرر شخصا شاهد بودم که ایشون همیشه با چه جدیّت و دغدغه خاطری مسائل و مشکلات انجمن را پیگیری می کردند و تمام تلاششون بر بهبود سطح کیفی و کمی کانون بود و با وجود مشغله های فراوانی که در مراکز دیگر دارند، از برنامه ریزی برای طرح های جدید غافل نبودند و به واقع فعالیت در اینجا را نه فقط به عنوان یک وظیفه شغلی، بلکه به عنوان یک توفیق و تکلیف الهی برای خدمت به قرآن و کاربران قرآنی می دانستند.

همچنین جا دارد تشکر و قدردانی داشته باشم از زحمات همکار مدیر محترم سایت. زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی ایشون بر هیچکدام از همکاران و کاربران پوشیده نیست. تایید و ارجاع موضوعات، پیگیری پاسخ پاسخگویان، درج موضوعات نهایی در تاپیک های مخصوص و... کارهای بسیار دیگه که واقعا من هنوز هم موندم چطور ایشون به همه این امور می رسیدند! کمتر وقتی در طول شبانه روز بود که به انجمن سر بزنیم و ایشون مشغول فعالیت نباشند.

امیدوارم خداوند متعال بر توفیقات هر دو بزرگوار بیافزاید و هر کجا هستند، همواره در مسیر پر افتخار خادمی قرآن فعالیت داشته باشند. بنده اطمینان دارم که نام خادم قرآن و همکار مدیر سایت، از ذهن کاربران کانون گفتگوی قرآنی محو نخواهد شد.

امیدوارم که کانون گفتگوی قرآنی همواره به عنوان یکی از بهترین و علمی ترین سایت های پاسخگویی به فعالیت خود ادامه دهد و خداوند بر توفیقات همه ما بیافزاید.

التماس دعا

دايي حسن
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۰۹:۴۴
بسم الله
يا علي ع
اقاي زارع اميدوارم موفق باشيدhttp://www.askdin.com/images/smilies/Small/Gol.gif
انشالله دوباره ببينيم شمارو
موفق باشيد و سر بلند به لطف خدا انشالله
التماس دعا
يا حق و يا علي ع

اشک خدا
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۱۰:۲۱
به نام الله

بنده هم صمیمانه از جناب اقای زارع بخاطر اینکه محیطی دوستانه برای بحث و گفتگو و
اشنایی بیشتر به مفاهیم قرانی ایجاد کرده بودند تشکر می کنم

مدیر تدوین
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۰:۳۰
به نام خدا
با سلام و عرض ادب
جناب آقاي امير خاني انتصاب شما را به سمت مديريت انجمن هاي گفتگوي مركز ملي تبريك گفته و ورود شما را به سايت تخصصي كانون گفتگوي قرآني خير مقدم عرض مي كنم .
اميد است با مديريت حضرتعالي سايت تخصصي كانون گفتگوي قرآني بيش از پيش در مسير تعالي و پيشرفت قرار گرفته و با همدلي و همكاري دوستان و همكاران مخلص و خوشفكر در ترويج فرهنگ قرآن عزيز در فضاي مجازي موفق باشيد .

Moamma
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۰:۳۹
یارب.
وای چقدر فضای این تاپیک سنگینه.فضای سایت خیلی سنگین شده.خفه شده..چرا یکی یکی رفتنی شدند..

این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ
جان شما و خاطره هامان خداحافظ
این شعر جناب زارع که دیگه قلبمون از تپش انداخت.چه خداحافظی .....چقدر سخت.
فقط میتونم بگم امیدوارم جناب زارع و جناب همکار مدیر و سرکار خانوم فاطمی هرجا هستند موفق باشند و بعد از 6 ماه بازهم ببینم آیدیشون فعال شده.
همین
یاعلی

Moamma
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۰:۴۱
یارب.
باسلام
بنده به جناب امیرخانی خوش آمد میگویم و انتصابشان تبریک میگویم.
یاعلی

seyed yasin
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۱:۳۵
باسلام و عرض ادب بنده هم به نوبه خودم به ايشان خوشامد ميگم و آرزوي موفقيت براي ايشان دارم ياحق

محدثه67
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۱:۴۷
شاید من کم فعالیت ترین عضو اینجا باشم... اما وقتی این صفحه و صفحه ی پیام رفتن حجة الاسلام زارع رو خوندم غم عجیبی دلم رو گرفت... و غمم وقتی بیشتر شد که دیدم متاسفانه چند تن از دوستان به دنبال رفتن این دو عزیز استعفا دادن...
نمیدونم چی باید بگم چون توی موقعیت این دوستان نیستم...
به هر حال برای همگی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و از ته دل آرزو میکنم که سایت قوی تر از سابق به فعالیت هاش ادامه بده و آقای زارع هم انشاالله بعد از پایان نامه برگردن به امید خدا...
یا علی:Rose:

╫❀نیایش❀╫
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۱:۴۸
با سلام و عرض ادب خدمت همگی

من هم به نوبه ی خودم خدمت جناب امیر خوانی خیر مقدم عرض می کنم

و امیدوارم در جهت ارتقا سایت و اهداف آن همگی سعی و تلاشمان را بکنیم

موفق باشید

عکس همدلی و همبستگی

http://www.askdin.com/gallery/images/35/medium/1_IMG_0753.JPG

محمد
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۲:۱۹
به نام خدا
با سلام و عرض ادب
جناب آقاي امير خاني انتصاب شما را به سمت مديريت انجمن هاي گفتگوي مركز ملي تبريك گفته و ورود شما را به سايت تخصصي كانون گفتگوي قرآني خير مقدم عرض مي كنم .
اميد است با مديريت حضرتعالي سايت تخصصي كانون گفتگوي قرآني بيش از پيش در مسير تعالي و پيشرفت قرار گرفته و با همدلي و همكاري دوستان و همكاران مخلص و خوشفكر در ترويج فرهنگ قرآن عزيز در فضاي مجازي موفق باشيد .

سلام و درود خدا بر عزیزان
بنده هم به این عزیز بزرگوار تبریک عرض میکنم.انشاالله که در خدمت به خداوند و گسترش اسلام موفق باشیم.:Rose:
التماس دعا از دوستان

ابدیت
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۲:۲۴
سلام و عرض خیر مقدم خدمت جناب آقای امیرخوانی

.:MOBAREZ:.
۱۳۹۱/۱۱/۰۴, ۲۲:۲۸
سلام علیکم.
بنده هم تبریک میگم.
انشالله تحولی در روند کنونی سایت ایجاد بشه.
به امید موفقیت روز افزون.
یاحق.

یاسین
۱۳۹۱/۱۱/۰۵, ۰۸:۴۰
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام و احترام

بنده با هر دو بزرگوار، جناب آقاي زارع و جناب آقاي اميرخاني از نزديك آشنا و در ارتباطم، حقيقتا اين دو بزرگوار از اخلاص و تخصص بالايي برخوردارند، و اين مساله از موفيقت سايت هاي اسك دين و اسك قرآن به خوبي قابل مشاهده مي باشد.

از زحمات و پيگيري هاي مستمر جناب آقاي زارع تقدير و تشكر ميكنم،‌ اميدوارم به زودي شاهد حضور جدي و فعاليت مفيد ايشان در اين مجموعه باشيم.

جناب آقاي اميرخاني كه قبلا نيز در خدمت شان بوديم، از تجربه و تخصص لازم برخودار مي باشند و با پيگيري ها و تلاش هاي ايشان ،‌انشاالله شاهد ادامه موفقيت هاي سايت باشيم.

و من الله التوفيق

مدیر سابق
۱۳۹۱/۱۱/۰۵, ۰۹:۱۹
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درو خدا بر شما کانون قرآنی های بزرگوار

ایزد منان توفیقی داد تا در خدمت شما عزیزان و خادمان مخلص قرآن کریم باشم

از طرفی ناراحت شدم که از حضور مدیری مخلص محروم شدیم و ایشان

ناچار شد بخاطر مشغله های شخصی و امور علمی؛ سایت را واگذار کند و از

طرفی خوشحالم که توفیق خدمت گزاری به این حقیر محول شد. گر چه

باید دعا کنم که خداوند مهربان توفیق دهد تا از عهده این تکلیف بزرگ و

امانت سترگ به خوبی بر آیم .
دوست داشتم در اولین گام از زحمات تمامی کارشناسان ، مدیران ، همکاران و کاربران فرهیخته و تمامی خادمان قرآن و اهل بیت عزیز بویژه از خدمات دوست عزیزم جناب حجت الاسلام زارع تشکر و قدر دانی کنم و برای ایشان آرزوی سر افرازی و توفیقات روز افزون داشته باشم .
بی شک ایشان و تیم مدیریتی همراه ، در این مدت تلاش های مخلصانه و کارهای ماندگاری را انجام دادند و در مقطعی این سایت را بر عهده گرفتند که سایت اوضاع جالبی نداشت. که با تدبیر جناب آقای زارع روال مناسبی پیدا کرد.

جالبه بدانید که شروع فعالیت من در انجمن وزین اسک قرآن بود و خاطرات بسیار خوبی در این زمینه همچنان در ذهنم ماندگار مانده است .

درحقیقت هدف همه ما یکی است و ما باید در راستای رسیدن به هدف مشترک گام بر داریم چرا که اکنون همه ما دشمنان مشترک داریم و باید

در مقابله با آنها وحدت و همدلی خود را مستحکم تر سازیم و در برابر هجمه های بی امان جنگ نرم با هم دلی و تلاش برای اعتلای آموزه های اهلبیت

عزیز و اسلام ناب سنگ تمام بذاریم .
انشا الله برنامه ها و سیاست گزاری های خودم را در عرصه محتوا و شکل به تدریج اعلام و به اطلاع شما بزرگواران خواهم رساند . و تا اطلاع بعدی همه انتصابات و برنامه های جناب حاج آقای زارع جاری و ساری است .
در همین جا از همکاران و خادمان مخلص و تلاشگری که حرف از رفتن و استعفا می زنند تقاضا میکنم و خواهشمندم در کنار دوستان خود بمانید و توفیق خدمت به قرآن و اهل بیت علیهم السلام را از خود سلب نکنید. و با قوت به فعالیت خود ادامه دهند. تا انشا الله همه با هم فضایی مطمئن و پاک برای جوانان و خانواده ها و تمامی مشتقان قرآن و اهل بیت فراهم سازیم .
امروز اهل بیت گرام و تشیع در مظلومیت قرار دارد و به شدت به تلاش و همیاری ما نیاز دارد.
بی تردید این انجمن نورانی باید استقلال و ماهیت خود را حفظ کرده و با همین تیم مدیریتی قوی ادامه فعالیت دهد.
بنابر این ساختار این انجمن با انجمن گفتگوی دینی کاملا مستقل بوده و تلاش خواهیم کرد که در عین رفاقت فضایی از رقابت سالم را ایجاد و فراهم سازیم .

از خداوند و ائمه گرام بویژه از سید و مولایمان حضرت بقیه الله الاعظم می خواهم بر توفیقات همه ما بیفزاید و ما را در فردای قیامت شرمنده خود نفرماید .

ارادتمند و خدمت گزار شما
امیرخانی

✿ عاشق قرآن ✿
۱۳۹۱/۱۱/۰۵, ۱۰:۵۴
سلام خدا قوت و خسته نباشید

من هم به نوبه ی خودم خدمت آقای امیرخانی خیرمقدم عرض میکنم و برای ایشون آرزوی توفیق روز افزون دارم.

التماس دعا از همگی

amirreza1373000
۱۳۹۱/۱۱/۰۵, ۱۱:۰۲
سلام.
بنده نیز به جناب آقای امیرخانی تبریک عرض می کنم.و اعتقاد دارم که ایشان شایستگی مدیریت را دارند و خواهند داشت.انشالله بهترین ها نصیب ایشان شود.
آمین:Ebraz Doosti:

منتظر یوسف زهرا
۱۳۹۱/۱۱/۰۵, ۱۲:۴۳
سلام
منم خدمت جناب آقای امیرخانی خیرمقدم عرض میکنم و براشون آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم.

seyed133
۱۳۹۱/۱۱/۰۵, ۱۴:۴۲
بسم الله الرحمن الرحیم
:Rose::Gol:سلام بر تمام دوستان و تبریک ایام خجسته ربیع و پیشا پیش ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و صادق ال عبا و دهه فجر :Rose::Gol:
وباعرض سلام خدمت حاج اقا امیر خانی و خوش امد گویی ، انتخاب بحق شما را تبریک عرض می کنم امیدوارم که دوران پر رحمت و برکتی در انتظار شما و تمام دوستان باشد.
یاعلی(ع)

میقات
۱۳۹۱/۱۱/۰۵, ۱۷:۱۸
با سلام و درود

خیر مقدم خدمت جناب حجة الاسلام امیرخانی

انشاءالله این سایت و مجموعه آن، با مدیریت شما بتوانند بیش از پیش در مسیر ترویج تعالیم والای قرآنی قدم برداشته و موفقیت های روز افزون داشته باشد.

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

مریم
۱۳۹۱/۱۱/۰۵, ۲۳:۳۰
ببخشید که سطح حرف زدن من پایین هست . من بلد نیستم لغات قلمبه سلمبه که معلوم نیست پشتش چه نیاتی نهفتس رو به زبون بیارم .

با سلام خدمت دوست عزیز

بزرگوار در یک مراسم معارفه که همه متاثر از خلاء حضور دوعزیز هستند چه نیت و یا قصد سویی میتواند نهفته باشد؟

قرار ست چه شود؟

دوست عزیز گویش ساده بهترین نوع گویش ست پس همان به که ساده بگویید ،امّا سادگی ،زیباترین سادگی آن ست که بدی هیچ کس را باور نداشته باشید و اینکه بی دلیل

روح و ذهن خود را آلوده نکنید گرامی ، به قولی آدم ساده آن ست که بوی ناب آدمی میدهد

پس عامل باشیم به رهنمود های دین و از ظن و گمان نابجا پرهیز کنیم این هم نوعی خدمت ست هم به خود و هم به اطرافیان و رضایت خدا هم در این ست .

خداوند پشت و پناه شما

seyed133
۱۳۹۱/۱۱/۰۶, ۱۹:۰۷
به نام خدا
خب مثل این که یه چیزایی مشخص شد :Labkhand:
این دوتا تاپیک ادغام شده!

ولی مدیریت محترم مشکلی پیش میاد با این ادغام!
یکی این که پست نخست متنش اصلا با عنوان جور در نمیاد
دوم این که پست های اول فقط از مدیر قبلی تشکر کردن
و این اواخر خوش امد گویی گفتن به مدیر جدید
چرا که هیچ یک فکر نمی کردن عنوان تاپیک برای این دوتا موضوع باشه!

یا علی(ع)

خادمة المهدی
۱۳۹۱/۱۱/۰۶, ۱۹:۲۸
:Rose:بنده هم ضمن تشکرازخدمات جناب زارع خدمت آقای امیرخانی خیرمقدم عرض میکنم:Rose:

az4deh
۱۳۹۱/۱۱/۰۶, ۲۰:۵۲
با عرض سلام .. ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های شبانه روزی و مفید جناب آقای زارع و همکار محترم ایشان, بنده نیز خدمت جناب آقای امیرخانی خوشآمد عرض می کنم.

مدیر سابق
۱۳۹۱/۱۱/۰۶, ۲۲:۲۸
با سلام و عرض ادب

هیچ کدام از همکاران و مدیران و خادمان سایت شاید به اندازه من خدمت دوست عزیزم جناب آقای زارع شناخت و ارادت

ندارند چون سالهاست من با ایشان در فضایی غیر از سایت همکار هستیم .

زحمات ایشان و خدمات خوب و تدبیر های ایشان برای هیچ کس قابل انکار نیست ولی من با اغراق و محدود کردن و محصور

کردن خدمت گزاری مخالفم و معتقدم باید از هر کسی در هر مقامی که زحماتی را کشیده تقدیر و تشکر کرد .

همه هم میدانید که رفتن مدیر اسک قرآن و همکار محترم ایشان به اصرار خود ان دو بزرگوار و بخاطر مشغله های شخصی

بود و علی رغم دعوت و اصرار بنده همکار مدیر سایت ادامه همکاری را قبول نکردند . و البته این طبیعی هستش که عده ای

از همکاران به مدیریت ایشان عادت کرده باشند . اما دوستان و همکاران عزیزٰ من معتقدم اگر کار ما برای خداست که قطعا

هست . در این صورت تلاش و خدمتگزاری آقای زارع و امیرخانی را نمیشناسه . مدیر نقش هماهنگ کننده را دارد . اینجا

همه ما ادعا داریم کار برای قرآن و خداست پس بیایید در عمل هم قداست این مکان را حفظ کنیم .

وقتی هدف یکی است و همه ما داعیه دفاع از قرآن و اهل بیت را داریم پس چرا اختلاف .

من همین جا دست یاری و استعانت برای یاری دین خدا و قرآن کریم در این وانفسای جنگ نرم و هجوم بی رحمانه به همه

خادمان و مدیران و کاربران فرهیخته دراز میکنم و با افتخار میگم که به مدیر سایت فقط با نگاه خادم و نوکر اهل بیت و قرآن بنگرند .
البته بر این نکته تاکید میکنم که دوستانی که بنا به هر دلیل قادر به همکاری نیستند با دلیل قانع کننده با مدیریت سایت

بخاطر دوری از هرج و مرج هماهنگ کنند .

موضوعی را که برای تقدیر و تشکر از مدیر محترم جناب آقای زارع ایجاد شده بود با موضوع دیگری که یکی از همکاران ایجاد

کرده بود را من برای ایجاد وحدت و همدلی بیشتر و جلو گیری از تفرقه ادغام کردم . ( البته به یکی از همکاران گفتم ادغام

کنند که وقتی نشد خودم اقدام کردم . ) البته برای من اساسا پیام خوش آمدگویی مهم نیست و از دوستانی که آقای زارع

و حقیر را مورد محبت قرار دادن تشکر و قدر دانی میکنم .

برخی از پست های همکاران را برای جلو گیری از برخی سوء تفاهم ها حذف کردم که همین جا بویژه خانم مهندس ایران

پرود و سید بزرگوار سید 133 و بچه گرافیست عذر خواهی میکنم.

حقیر هر گونه پیشنهاد و انتقادی را با جان و دل می پذیرم و از نظرات بلند شما بزرگواران استقبال میکنم

bina88
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۰۰:۰۴
سلام عليكم جميعا و رحمه الله و بركاته

حقير بخاطر سوء تفاهمي ديگر حاضر به باز كردن صفحه اينترنتي اي با اين آدرس www.askquran.ir نبودم (دليلش اينجا جايش نيست گفته شود ) و نهايتا حدود 10 ماه نگاه به اين صفحه را گناه ميدانستم
حضور استاد زارعي و همكار ايشان در اسك دين و تلاشهايشان باعث شد كمي ديدگاهم نسبت به اين بزرگوار تغئير كند و اتفاقي كه افتاده بود را سوء تفاهم بدانم

استاد زارعي عزيز و همكار بزرگوارشان ايشان در مدتي كه در اسك دين بودند خيلي سعي كردند تا سايت اسك دين را به يك سايت علمي تبديل كنند مانند سايتهائي همچون سايت حوزه دات نت كه در هر صفحه اش مباحث علمي بصورت مقاله وجود دارد
و لذا اقدام به جمع بندي تاپيك ها و نظم دادن به آنها به آن شكل مورد نظر كردند كه قابل تقدير و تشكر است. ( ايني كه عرض كردم بعد علمي تلاشهاي ايشان بود )

استاد اميرخاني عزيز ( تا آنجائي كه حقير ايشان را ميشناسم ) 2 ويژگي عمده و خاص شخصيتي و مديريتي دارند : ( اين را محض اطلاع عزيزاني عرض ميكنم كه با ايشان آشنائي ندارند )

1- صبـــــــــــر و شكيبائي همراه با نگاهي مثبت به ديگران كه منجر به امكان ظرح اظهار نظرهاي متفاوت در سايت ميشود

اين قضيه باعث جذب بسياري از افراد و ماندگاري آنها در سايت اسك دين شده بود و نوعي اعتياد اينترنتي ( اعتياد خوب نه بد ) در كاربران ميشد بشكلي كه تاپيكي در سايت اسك دين بود با نام Ngo معتادين به اسك دين

2- تشويق نظرات علمي و محققانه .
اين تشويق منجر به طرح مباحث علمي در سايت ميشد حتي اگر موضوع علمي و محققانه را يك لائيك طرح كرده بود منجر به طرح بحثهاي علمي ديني براي پاسخگوئي مي شد
و با همراهي ايشان در بحث ها تاپيك ها بسيار جذاب و صد البته طولاني ميشد

نتيجه :

اگر دوستاني كه با همراهي استاد زارع عزيز عادت كرده اند بدون شك ميتوانند با استاد اميرخاني هم همراه شوند چون هر و اين بزرگواران دوست داشتني اند
و به عقيده حقير
سايت كيفيت خود را حفظ خواهد كرد و جذابيت خود را خواهد داشت لذا كمي صبر بايد.

و نهايت امر اينكه بعد مدتها خوشحالم كه اولين پست بنده در اين سايت خوش آمد گوئي به استاد اميرخاني عزيز است.

خوش امديد :Rose:

ياحق

*zohreh*
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۰۸:۵۲
سلام و عرض ادب

بنده نیز خدمت مدیریت جدید اسک قران خوش امد عرض میکنم

و برایشان ارزوی موفقیت در این عرصه را دارم

محمد
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۰۹:۴۰
با سلام و عرض ادب

هیچ کدام از همکاران و مدیران و خادمان سایت شاید به اندازه من خدمت دوست عزیزم جناب آقای زارع شناخت و ارادت

ندارند چون سالهاست من با ایشان در فضایی غیر از سایت همکار هستیم .

زحمات ایشان و خدمات خوب و تدبیر های ایشان برای هیچ کس قابل انکار نیست ولی من با اغراق و محدود کردن و محصور

کردن خدمت گزاری مخالفم و معتقدم باید از هر کسی در هر مقامی که زحماتی را کشیده تقدیر و تشکر کرد .

همه هم میدانید که رفتن مدیر اسک قرآن و همکار محترم ایشان به اصرار خود ان دو بزرگوار و بخاطر مشغله های شخصی

بود و علی رغم دعوت و اصرار بنده همکار مدیر سایت ادامه همکاری را قبول نکردند . و البته این طبیعی هستش که عده ای

از همکاران به مدیریت ایشان عادت کرده باشند . اما دوستان و همکاران عزیزٰ من معتقدم اگر کار ما برای خداست که قطعا

هست . در این صورت تلاش و خدمتگزاری آقای زارع و امیرخانی را نمیشناسه . مدیر نقش هماهنگ کننده را دارد . اینجا

همه ما ادعا داریم کار برای قرآن و خداست پس بیایید در عمل هم قداست این مکان را حفظ کنیم .

وقتی هدف یکی است و همه ما داعیه دفاع از قرآن و اهل بیت را داریم پس چرا اختلاف .

من همین جا دست یاری و استعانت برای یاری دین خدا و قرآن کریم در این وانفسای جنگ نرم و هجوم بی رحمانه به همه

خادمان و مدیران و کاربران فرهیخته دراز میکنم و با افتخار میگم که به مدیر سایت فقط با نگاه خادم و نوکر اهل بیت و قرآن بنگرند .
البته بر این نکته تاکید میکنم که دوستانی که بنا به هر دلیل قادر به همکاری نیستند با دلیل قانع کننده با مدیریت سایت

بخاطر دوری از هرج و مرج هماهنگ کنند .

موضوعی را که برای تقدیر و تشکر از مدیر محترم جناب آقای زارع ایجاد شده بود با موضوع دیگری که یکی از همکاران ایجاد

کرده بود را من برای ایجاد وحدت و همدلی بیشتر و جلو گیری از تفرقه ادغام کردم . ( البته به یکی از همکاران گفتم ادغام

کنند که وقتی نشد خودم اقدام کردم . ) البته برای من اساسا پیام خوش آمدگویی مهم نیست و از دوستانی که آقای زارع

و حقیر را مورد محبت قرار دادن تشکر و قدر دانی میکنم .

برخی از پست های همکاران را برای جلو گیری از برخی سوء تفاهم ها حذف کردم که همین جا بویژه خانم مهندس ایران

پرود و سید بزرگوار سید 133 و بچه گرافیست عذر خواهی میکنم.

حقیر هر گونه پیشنهاد و انتقادی را با جان و دل می پذیرم و از نظرات بلند شما بزرگواران استقبال میکنم

سلام و درود خدا بر همه ی عزیزان
بنده هم با فرمایشات جناب امیرخانی موافق هستم.بله جناب اقای زارع هم مدیر خوبی بودند و هم دوست و برادر عزیز و نزدیکی برای بنده و همه ی ما اما ایشون به دلایلی از جمله پیشرفت علمی و ... نتونستند بیشتر از این با سایت همکاری کنند .اما قرار نیست در نبود ایشون کار خدمت و پاسخگویی تعطیل بشه.هدف همه ی ما یکی هست چه با مدیر سابق و چه با مدیر جدید.
همه ی ما بدونیم که خدمت کردن به خدا و اسلام و اهل بیت یک موهبت الهی هست که بر عهده ی ما گذاشته شده و ما باید خدا رو شکر کنیم و این نعمت و موقعیت رو حفظ کنیم.بهتره منطقی تصمیم بگیریم و هدف مقدسمون رو که همون بسط و نشر و گسترش اسلام واقعی هست رو ادامه بدیم.
از همه ی همکاران گرامی تقاضا دارم که خواهش این برادر کوچکشون رو رد نکند و مثل گذشته به فعالیتشون ادامه بدهند.:Rose::Rose::Rose:

*عرفانی*
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۱۰:۰۸
سلام علیکم

در اینجا بنده نیز وظیفه ی خودم میدونم که خدمت مدیر جدید خیر مقدم عرض کنم و براشون آرزوی موفقیت روز افزون کنم.

آقا خیلی زیبا حرف دل مارو زدید. من از مرداد 88 عضو کانون بودم. چه زمانی که مدیرت قبلی عوض شد و چه این زمان ، گفتم و میگم: ما همه زیر پرچم قرآن هستیم. و بناید کارمون رو با چیزهای دیگه قاطی کنیم. خدای مهربون خودش گفته که از تفرقه بپرهیزیم.
در خیلی سایت های دینی دیگه هم عضو هستم. ولی حس تعلق خاطر بیشتری نسبت به اینجا دارم. (چون اولی بوده) و میدونم که همیشه مدیران خوبی براش فعالیت کردن و خواهند کرد. این فقط نام هاست که عوض میشه.

یادمه توی اسک دین یه زمانی مدیر محترمشون، خاطرات زیبایی تعریف کرده بودن. ( همونی که من بواسطه ی بی تجربگی فعالیت اینترنتی، پابرهنه اومده بودم وسط خاطراتشون).
الان هرچی گشتم اون تاپیک رو پیدا نکردم. شما همون مدیر عزیز هستید؟

http://askquran.ir/gallery/images//31977/1_766645649_79.jpg

belher2
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۱۰:۱۲
بنام خدا
ما آمدیم که افسانه ای بخوانیم وبگذریم
چندی براین سمند حادثه رانیم وبگذریم
با تقدیر از جناب زارع که توفیق سرآمدی در سایت را داشتند وعرض خیر مقدم به جناب امیرخانی که مدیریت این سایت باارزش را در اختیار دارندبنده به نوبه خود آرزوی توفیقات معظم له را دارم
الهی وفقنا بما تحب وترضا

مدیر سابق
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۱۰:۱۷

استاد زارعي عزيز و همكار بزرگوارشان ايشان در مدتي كه در اسك دين بودند خيلي سعي كردند تا سايت اسك دين را به يك سايت علمي تبديل كنند مانند سايتهائي همچون سايت حوزه دات نت كه در هر صفحه اش مباحث علمي بصورت مقاله وجود دارد
و لذا اقدام به جمع بندي تاپيك ها و نظم دادن به آنها به آن شكل مورد نظر كردند كه قابل تقدير و تشكر است. ( ايني كه عرض كردم بعد علمي تلاشهاي ايشان بود )

ياحق

سلام و عرض ادب
با تشکر از لطف جناب بینای عزیز
البته افزون بر نکته مهمی که اشاره کردید از جناب آقای زارع خدمات ارزنده دیگری دیدم و قابل قدر دانی است .

bina88
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۱۱:۴۸
سلام و عرض ادب
با تشکر از لطف جناب بینای عزیز
البته افزون بر نکته مهمی که اشاره کردید از جناب آقای زارع خدمات ارزنده دیگری دیدم و قابل قدر دانی است .

سلام عليكم و رحمه الله

بله استاد اميرخاني گرامي

بدون شك چنين است ولي بنده را ببخشيد بجز موارد معدودي از تلاش هاي ايشان و همكار محترمشان از موارد مديريتي اطلاع چنداني ندارم.
انچه كه از شما هم نقل كردم به همچنين . ما تنها تصويري از برخي از تلاش هاي مديران و كاركنان سايت هاي پاسخگوئي را مي توانيم ببينيم.

موفق و منصور باشيد

ياحق

دايي حسن
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۱۱:۵۶

حقير بخاطر سوء تفاهمي ديگر حاضر به باز كردن صفحه اينترنتي اي با اين آدرس www.askquran.ir (http://www.askquran.ir) نبودم (دليلش اينجا جايش نيست گفته شود ) و نهايتا حدود 10 ماه نگاه به اين صفحه را گناه ميدانستم
بسم الله
يا علي ع
سلام bina88 به خونه خودت خوش امدي
من فكر كردم فعاليت نميكني خوب دليل داشتي من مثل خودت هر دو جا هستم و تمام صحبت هايت را تاييد ميكنم.
و اميدوارم كه دوستان نتيجه كه شما در پست نوشتي را يه چندين بار بخونند و عمل كنند.
منم يك چيزي بگم دوستان هدف اين دو سايت مهم است.
اميدوارم با هم همكاري داشته باشيد .
سخن را كم كنم و بگم فقط همكاري همكاري همكاري
موفق باشيد
يا حق و يا علي ع

یادمه توی اسک دین یه زمانی مدیر محترمشون، خاطرات زیبایی تعریف کرده بودن. ( همونی که من بواسطه ی بی تجربگی فعالیت اینترنتی، پابرهنه اومده بودم وسط خاطراتشون).

و علیکم السلام بزرگوار
از لطف بسیار ممنونم
بله خودم هستم
سلام به دو بزگوار
موفق باشيد
يا حق

مدیر سابق
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۱۳:۰۶

و علیکم السلام بزرگوار
از لطف بسیار ممنونم
بله خودم هستم

کنیز فاطمه(سلام الله علیها)
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۱۳:۴۷
سلام و عرض ادب و احترام

جناب آقای امیر خانی مدیریت محترم سایت وزین کانون گفتگوی قرانی

انتصاب جنابعالی را تبریک عرض می نمایم .

با آرزوی توفیقات روز افزون برای همه خادمین قران و ائمه اطهار

شروع دوباره
۱۳۹۱/۱۱/۰۷, ۱۵:۳۳
به نام خدا
سلام خدمت همه همکاران وکاربران گرامی
من هم به عنوان عضو کوچکی از این سایت از زحمات حاج اقا زارع وهمکارایشون تقدیر وتشکر میکنم .
واقعا از رفتن ایشون نهایت تاسف رو دارم وهمچنین ازاستعفای بقیه همکاران هم ناراحتم !!
اقای امیرخانی !!
به شما خوش امد وتبریک میگم وامیدوارم در سایه ی امام زمان بتونید به قران خدمت کنید
واین سایت رو که حاصل زحمات خالصانه خیلی از دوستان بوده پربارتر کنید .

التماس دعا

عمار
۱۳۹۱/۱۱/۰۹, ۱۱:۴۷
با سلام و عرض احترام
بنده هم بر خود لازم میدانم که از زحمات و تلاشهاي مشفقانه حاج آقای زارع و همکار مدیر و همچنین سرکار خانم فاطمی تقدیر و تشکری داشته باشم که انصافا زحمات زیادی برای موفقیت سایت کشیدند که دوستان دقیقتر فرمودند،ان شالله همگی مأجور باشند و در تمام عرصه های زندگی و مدیریتی موفق و سربلند باشند.
همچنین خیر مقدم عرض میکنم خدمت حاج آقای امیرخانی مدیر جدید سایت،ان شالله که همگی در کنار هم بتوانیم به پیشرفت سایت کمک کنیم تا موجبات رضایت حضرت حق و ولی نعمتمان را بدست آوریم.
موفق باشید.

valayat
۱۳۹۱/۱۱/۰۹, ۱۵:۲۹
سلام علیکم
جا دارد در اینجا از زحمات جناب حجة الاسلام زارع تشکر کنم
و برای جناب حجة الاسلام امیرخانی آرزوی موفقیت کنم.

مدیر سابق
۱۳۹۱/۱۱/۰۹, ۲۱:۱۵
با سلام به همکاران عزیز و کاربران بزرگوار

با تشکر از لطف و محبت همه شما؛ لطفا از طرح مباحث اختلاف بر انگیز خود داری کنید .

mahdi
۱۳۹۱/۱۱/۰۹, ۲۲:۳۳
سلام
حمله ی قران اشراف امت اند ،
از زحمات تمام خادمین قران من جمله آقای زارع تشکر می کنم
و به جناب امیر خانی هم سمت خادمی جدید رو تبریک عرض می کنم
ان شا الله همه محبین اهل بیت در پناه قران و عترت عاقبت بخیر گردند
و من الله التوفیق

مدیر تدوین
۱۳۹۱/۱۱/۱۰, ۰۹:۱۴
به نام خدا
با سلام و عرض ادب و تبريك عيد بزرگ ميلاد حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)
اين تاپيك - كه قبلا دو تاپيك بود و ادغام شد- جهت تقدير از مدير سابق سايت جناب آقاي زارع و خوش آمد گويي به مدير جديد جناب آقاي امير خاني ايجاد شده است و صحيح نيست كه موضوعي غير اين دو مورد در اين تاپيك مطرح شود اما مطالب برخي از دوستان من جمله برادرمان جناب مبارز بنده را بر آن داشت توضيحاتي را داخل پرانتز عرض كنم .
بنده به عنوان عضوي كوچك اما قديمي و پيگير كه در سايت بوده ام و با مسائل و مشكلات و به اصطلاح پشت صحنه ها آشنايي دارم از همه ي بزرگواران خواهش مي كنم به اين مساله توجه كنند كه شما در ديدگاه و منظر كاربرمحترم سايت قرار داريد و اگر در منظر و ديدگاه و جايگاه يك مدير بوديد حتما مواضعتان تغيير مي كرد .
بحث هاي انتقادي در شرايطي كه مدير مربوطه حضور ندارند تا دفاع كنند يا توضيح بدهند صحيح و مناسب نيست . بسياري از بايد و نبايد هايي كه در سايت و در موضوعات و مديريت ها توسط جناب زارع اعمال مي شد به دليل سفارشات اكيد مركز بود كه تاكيد داشتند سايت اسك قرآن بايد سايتي قرآني و كاملا تخصصي باشد ، مباحث ديني غير قرآني اعم از ولايت فقيه ، موضوعات سياسي ، بحث سرگرمي هاي غير قرآني ، تاپيك ها و موضوعات غير تخصصي قرآني - حتي مدتي بحثهاي مشاوره هم در اين رده جاي داشت - مباحث علمي غير قرآني مثل پزشكي - در صورتي كه شامل مباحث غير قرآني شود - وهمچنين نوع شوخي ها و تفريحات كه مناسب سايت تخصصي قرآني نيست و... سايت را از حالت تخصصي خارج كرده و جو سايت را متشنج و همچنين غير تخصصي مي كند هيچيك نبايد در يك سايت تخصصي قرآني وجود داشته باشد تا سايت اسك قرآن به يك پايگاه كاملا تخصصي قرآني تبديل شود به نحوي كه از مباحث علمي سنگين گرفته تا تفريحات و سرگرمي ها ، همه قرآني باشد ؛ طبيعتا جناب آقاي زارع هم در جهت اين تخصصي سازي سايت بايد از ارسال موضوعات غير تخصصي جلوگيري مي كردند و نتيجه اين شد كه اكنون اسك قرآن يك سايت تخصصي است و شما در كمتر زمينه اي موضوعات غير قرآني در آن مشاهده مي كنيد . اما حتي در اين شرايط نيزآقاي زارع كاربران را از مسائل سياسي روز و مباحث مورد علاقه شان محروم نكردند و اجازه تشكيل گروههايي در بخش دوستان را دادند كه هر گروه از كاربران به هر مساله و مبحثي علاقمندند گروهي ايجاد كنند و با همگروهي هايشان به بحث و تبادل نظر بپردازند ما حتي گروههايي با نام گروه بچه هاي معماري داشتيم اكنون هم در بخش گروهها مي توانيد تنوع بسيار اين موضوع را ببينيد .
لذا ايشان در راستاي سياستها و تصميمات مركز براي اسك قرآن موظف بودند سايت را تخصصي كنند و اين از نكات بسيار مثبت مديريت ايشان است نه منفي .
توضيح فوق را عرض كردم كه بدانيم يك مدير با موارد بسياري از جمله تصميمات مركز و نيز درخواستهاي كاربران مواجه است و بايد در اين زمينه به هر دو مورد رسيدگي كند بنده اطلاع دارم از دوستان و همكاران ما هم كه مسئوليتهايي داشتند دقيقا به دليل همين تخصصي كردن سايت ،موضوعاتي تاييد نشد اما هرگز سايت را ترك نكردند و در راستاي تخصصي سازي آن ، كمك كردند .
وظيفه مي دانستم داخل پرانتز به اين نكته بپردازم تا حقي ضايع نشود و يا قضاوتي به ناحق در غياب جناب زارع صورت نگيرد .
از تمامي دوستان هم تقاضا مي كنم خارج از موضوع اين تاپيك ، مطلبي ارسال نفرمايند تا نياز به حذف يا توضيح نباشد و تاپيك را از حالت عادي خارج نسازد .

مریم
۱۳۹۱/۱۱/۱۱, ۱۴:۱۱
با سلام

البته من به اندازه ی دوستان به شرایط اشراف ندارم ولی وقتی پست ارسالی را که خادم محترم به جهت رشد و تعالی خودخواسته مایل به رفتن هستند ،خواندم،

هر چند که تمایل قلبی ،بر رفتن ایشان نبود ولی خوب به ناچار همه مجبور به پذیرش خواست خود ایشان شدیم.

اما در مورد فرمایشات همکار تدوین باید عرض کنم که اگر خادم محترم فضا را برای ارائه ی مطالب علمی باز کردند این یک امتیاز مثبت بوده و هست و قطعاً ایشان محدودیتی در این باب نگذاشته اند ،

ولی بحث شوخی و این دست ،با فضای قرآنی هماهنگی ندارد که باز هم این حرکت شایسته ست در مجموع ایشان بسیار متین و معقول عمل کردند و برایشان آرزوی توفیق داریم .

به نوبه ی خود به جناب امیرخانی خیر مقدم عرض مینمایم ، درپناه خداباشید.