PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمع بندی شده ازدواج نکردن به دلیل ناتوانی های جنسی!

Propaganda
۱۳۹۴/۰۲/۲۱, ۰۹:۴۸
من مشکل ناتوانی جنسی دارم و نمیتونم با جنس مخالفم ازدواج کنم.دکترا هم گفته اند که مشکل تو درمان ندارد! در این صورت من باید چه کار بکنم؟! چه جوری زندگی کنم؟! راه حل دین باسه ی من چیه؟ مگه خداوند نگفته که باید ازدواج کنید پس من چرا اینجوری شدم؟!<br>ولی شاید بتوانم با هم جنس خودم رابطه برقرار کنم.آیا حتی در اینصورت هم رابطه با هم جنس حرام است؟<br>منتها من دوست ندارم هم جنس گرا باشم و دوست دارم با جنس مخالفم ازدواج کنم منتها انگار بهشت اندازه من نیست! شما که کارشناس دینی هستید میگید من باید چکار کنم؟

معین
۱۳۹۴/۰۲/۲۲, ۰۲:۴۴
با نام و یاد دوست

http://askdin.com/gallery/images/80/1_11.png

کارشناس بحث: استاد راهنما

راهنما
۱۳۹۴/۰۳/۰۱, ۱۳:۰۹
من مشکل ناتوانی جنسی دارم و نمیتونم با جنس مخالفم ازدواج کنم.دکترا هم گفته اند که مشکل تو درمان ندارد! در این صورت من باید چه کار بکنم؟! چه جوری زندگی کنم؟! راه حل دین باسه ی من چیه؟ مگه خداوند نگفته که باید ازدواج کنید پس من چرا اینجوری شدم؟!<br>ولی شاید بتوانم با هم جنس خودم رابطه برقرار کنم.آیا حتی در اینصورت هم رابطه با هم جنس حرام است؟<br>منتها من دوست ندارم هم جنس گرا باشم و دوست دارم با جنس مخالفم ازدواج کنم منتها انگار بهشت اندازه من نیست! شما که کارشناس دینی هستید میگید من باید چکار کنم؟

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر گرامی
امیدوارم نکاتی را که خدمتتون عرض میکنم راهگشا باشد.

ابتدا نسبت ب اصل بیماری خود اطمینان حاصل کنید اینکه شما تنها با مراجعه به برخی سایتها این چنین برداشت نموده اید صحیح نمی باشد تاکید اسلام بر این است که حتما با مراجعه به متخصصین متعهد مسیر درمان را طی نمایید.

تنها راه ارضاءغریزه جنسی ارضاء از طریق مجامعت نمی باشد بلکه انسان می تواند از طرق دیگری از همسر خود لذت ببرد.

می توانید با خانمهایی که تمایلی به بچه دار شدن ندارند و یا نابارورند ازدواج نمایید تا ضمن بهرگیری از ثمرات دیگر ازدواج همچون برطرف شدن نیاز عاطفی از نظر جنسی نیز به طرق دیگر ارضاء شوید.

اگر هیچ راهی برای درمان وجود ندارد و تحت فشار غریزه جنسی می باشید و خانمی را نیز نمی شناسید با توجه به شرایط شما با شما ازدواج نماید باید بارعایت کردن مسائلی که سبب کنترل این غریزه می شوند سعی کنید آن را کنترل نمایید.

در پناه قرآن وعترت موفق باشید
یا علی

alamdar
۱۳۹۴/۰۳/۰۱, ۱۵:۰۰
سلام
سوال شما مبهمه ولی به هرحال خیلی ها هستند از بچگی ناقص(جسمی) به دنیا میآیند درحالیکه عقل و هوش کامل و سالم دارند. اینها علاوه بر سختی ها و مشکلاتی که در کل زندگی متحمل میشوند، کسی هم با آنها ازدواج نمیکند (و یا درصدش خیلی کم است). پس آنها چه باید بگویند؟ حال آنکه مشکل شما گویا ظاهری نیست که مردم عادی متوجه بشوند و این یعنی ۹۰٪ از اون افراد جلوترید و مشکلتون کمتره!

بنظر من هم با پزشکان متخصص گفتگو کنید. به هرحال راه حل هایی حتما پیدا میشود (شاید هم مجبور بشید یکمی از توقعات و خواست هاتون کم کنید ولی به هرحال ان شاءالله لاینحل نیست)

leila70
۱۳۹۴/۰۳/۰۱, ۱۹:۱۷
سلام
به نظر من که با جراحی ساده حل بشه
ولی میتونین دقیق تر مشکلتون رو مطرح کنین؟؟
مثلا اگه شما توانایی بچه دارشدن نداشته باشید که واقعا بسیار ساده است
چون کشور ما درحال حاضر در این ززمینهزشک های بسیار حازقی داره
از وضعیت خودتون کاملا مطمین بشید

hadi2015
۱۳۹۴/۰۳/۰۲, ۰۷:۱۱
عزیز من مادرزادی کمرم مشکل داره.باورت نمیشه که من نه زیاد می تونم باییستم و نه بشینم و خیلی درد میکنه و بخدا بعضی موقع میشه که حتی هنگامی که میخوام بخوابم هم زجر میکشم ولی خدا رو شکر میکنم چون امتحان الهی هست.من هم اگه کمرم درست نشه نه تنها نمیتونم ازدواج کنم بلکه سر کار هم نمیتونم بدم چون خیلی دردم میکنه.و میخواستم بهت بگم که خودت رو بخاطر بچه دار شدن اذیت نکن و همیشه خدا رو عبادت کن و به زندگیت ادامه بده.انشالله اون چیزایی که توی این دنیا بهش نرسیدی رو توی بهشت 100 برابرش رو بهت میدن.فقط شکر کن و عبادت.یا علی

leila70
۱۳۹۴/۰۳/۰۲, ۰۷:۲۹
عزیز من مادرزادی کمرم مشکل داره.باورت نمیشه که من نه زیاد می تونم باییستم و نه بشینم و خیلی درد میکنه و بخدا بعضی موقع میشه که حتی هنگامی که میخوام بخوابم هم زجر میکشم ولی خدا رو شکر میکنم چون امتحان الهی هست.من هم اگه کمرم درست نشه نه تنها نمیتونم ازدواج کنم بلکه سر کار هم نمیتونم بدم چون خیلی دردم میکنه.و میخواستم بهت بگم که خودت رو بخاطر بچه دار شدن اذیت نکن و همیشه خدا رو عبادت کن و به زندگیت ادامه بده.انشالله اون چیزایی که توی این دنیا بهش نرسیدی رو توی بهشت 100 برابرش رو بهت میدن.فقط شکر کن و عبادت.یا علی

امیدوارم مشکل شما هم برطرف بشه
چقدر روحیه خوبی دارین

hadi2015
۱۳۹۴/۰۳/۰۲, ۱۶:۳۳
سلام.ممنون لطف دارید.روحیه ی من با لطف و شناخت خداوند خوب است.:)