PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : × تاپیک و پست بی کیفیت چیست؟ ×

منتظر منجی(عج)
۱۳۹۴/۰۳/۲۶, ۱۳:۱۲
http://s3.picofile.com/file/8193991692/galaxy_photo_aks_com_.jpg

سلام و عرض ادب خدمت تمام کاربران عزیز اسک قرآن

:Lflasher::Lflasher::Lflasher::Lflasher: توجه :Rflasher::Rflasher::Rflasher::Rflasher:

:!!!::!!!::!!!:
اخیرا در پی ایجاد برخی پست ها و تاپیک های اسپم و بی کیفیت :spam:در کانون توسط بعضی از کاربران و اعتراض بعضی از مدیران :offlow: به این مسئله بر آن شدیم تا در این تاپیک به معرفی و بیان ویژگی تاپیک و پست های بی کیفیت و اسپم بپردازیم تا کاربران گرامی خصوصا اعضای جدیدالورود با نوع تاپیکهای مناسب این انجمن آشنا و با دقت بیشتری تاپیکهای مورد نظرشان را ایجاد کنند و مدیران و خادمان محترم مجبور به ویرایش و یا حذف مطالب نشوند.:Graphic (46):

با تشکر از همکاری شما عزیزان
:Askquran:

منتظر منجی(عج)
۱۳۹۴/۰۳/۲۶, ۱۳:۳۴
تاپیک بی کیفیت چیست؟؟؟

به تاپیکی که نیازی به بودن آن نیست و هیچ فایده ای جز سنگین تر شدن دیتابیس سایت و کم شدن سرعت ندارد و فقط باعث اسپم میشود تایپک بی کیفیت گویند .

چه تاپیک هایی بی کیفیت میباشند ؟؟

1-مطالب تاپيک کم محتوا يا تکراري باشد. :ok5:

2-مطلب آموزنده و مفيد درون آن نباشد. :ok1:

3-عکس هاي آن به دلیل آپلود نشدن در سایت قابل مشاهده نباشند.:ok!:

4-تاپيک هايي با عنوان هاي (کمکم کنيد ، اينو نبيني ضرر ميکني ، حتما بخونيد ، ...) نيز جز اين گروه ميباشند .:ok5:

5-تاپيک هايی که تکراری هستند یعنی مشابه مطالب و محتوای آن در سایت موجود است و فقط نام آن تغییر کرده است. :ok4:

6-همچنين تايپک هايي که باعث ایجاد اسپم هاي فراوان و جر و بحث در تاپیک ميشوند نيز جز اين گروه از تايپک ها هستند .

7-تاپيک هايي که محتواي آن با عنوان آن تاپيک همخواني نداشته باشد هم بي کيفيت محسوب ميشود.:ok3:

8-تاپيک هايي که در مکان مخصوص به خود قرار نگرفته باشند بي کيفيت هستند.

9-تاپیکهایی که مطالب آن بی ارتباط با سایت قرآنی است مثل تاپیک در مورد آشپزی و ...:ok2:

10-تاپيک هايي که شامل عکسها و تصاوير دور از شان کانون گفتگوی قرآنی از اين قبيل هستند که بسته خواهند شد.:ok1:

ادامه دارد .....

seyed yasin
۱۳۹۴/۰۳/۲۶, ۱۴:۳۰
سلام و عرض ادب
با تشکر از همکار گرامی
اغلب تاپیک های تک پست هم اسپم هستند و خیلی راحت میتونن تو تاپیک های موجود قرار بگیرن
اما بعضی دوستان بیشتر علاقه به ایجاد تاپیک جدید دارند...

منتظر منجی(عج)
۱۳۹۴/۰۳/۲۷, ۰۹:۰۸
بیایید اسپم ندهیم !

اسپم چیست ؟

اسپم به معنای هرزنگاری و ارسال بیهوده میباشد .

پست های اسپم شامل موارد زیر می شود:

فقط شکلک

کلمات "تشکر" (ممنون , خوب بود , عالی , جالبه و..)

بحث شخصی

کل کل و صحبتهای دوطرفه

ارسال بی ارتباط با موضوع

ارسال حاوی کلمات محدود و...

حرف ها و صحبت هایی که ربطی به موضوع اصلی ندارد

گاهی اسپم میتواند شامل یک عنوان موضوع هم باشد , موضوعاتی مانند :

مباحث شخصی (به نام کاربر و یا مسائل مربوط به کاربر) , خلاف قوانین , موضوع تکراری , موضوع نامفهوم و فاقد عنوان مناسب و موضوعاتی که فقط برای یک خبر ساده یا یک عکس تشکیل شده اند , در حالی که میتوان خبر و عکس را در موضوعات از قبل ایجاد شده که نام کلی و جامع تر دارند , ارسال کرد و موضوعاتی که ربطی به سایت قرآنی ندارند.

توجه :Lflasher::Lflasher::Lflasher:چند تیکه کردن یک متن و تبدیل به چند خط کوتاه و به کار بردن آن در چند ارسال نیز از موارد اسپم هستند ...

بهتر هست که هر ارسال حاوی عکس و همچنین حاوی متن باشد .
ایجاد ارسال های زیاد و متعدد پشت سر هم , تنها باعث سردرگمی کاربر و افزایش صفحات بی استفاده می شود.

با توجه به این مسائل تمام پست هایی که شامل موارد فوق باشند حذف خواهند شد.

منتظر منجی(عج)
۱۳۹۴/۰۳/۲۸, ۱۶:۱۷
آیا اسپم به انجمن آسیب میزند ؟

شاخصه کیفیت یک انجمن , مطالب مفید و دسترسی آسان میباشد .

اسپم سبب میشود که بانک اطلاعاتی و سرور انجمن سنگین و کند شود.

از طرفی اسپم های یک موضوع باعث خراب شدن رتبه موضوع
در موتور جستجوگر مانند گوگل میشود و ارزش مطلب مفید
و کار کاربر اصلی را از بین می برد.

اسپم سبب نارضایتی کاربران مهمان می شود
و به طور کلی شاخصه یک انجمن را از همه لحاظ پایین می آورد.

منتظر منجی(عج)
۱۳۹۴/۰۳/۲۸, ۱۶:۲۱
چرا اسپم داده می شود ؟

برخی تصور می کنند که با ایجاد یک ارسال که منظور همان ارسال اسپم هست , سبب خوشنودی دوست خود و یا به نوعی تشکر از مطلب او می شوند و یا احساس می کنند که حتما لازم هست که حرفی بزنند تا حضور خود را اعلام کنند که این تبدیل به عادت میشود.

در حالی که بر خلاف تصور , سبب خراب شدن رتبه موضوع میشوند و باعث منحرف شدن موضوع هستند...

:Lflasher::Lflasher::Lflasher:برخی نیز جهت افزایش تعداد ارسالی های خود این کار را میکنند , که باز هم باید گفت که این نوع ارسال دارای اهمیت نیست و تعداد زیاد آمار ارسالی کاربر نیز نشان دهنده جنبه فعالیت بالا و یا شاخصه خاصی از نظر مدیریتی نمی باشد...

:Lflasher::Lflasher::Lflasher: مدیریت به سادگی میتواند آمار فعالیت مفید و نوع ارسال هر کاربر را استخراج کند... ضمن اینکه تمامی اسپم ها حذف می شود.

منتظر منجی(عج)
۱۳۹۴/۰۳/۲۹, ۰۹:۵۵
به جای اسپم , چه کاری انجام دهیم ؟

ساده ترین کار استفاده از کلیک تشکر میباشد , شما همچنین میتوانید به موضوع مورد علاقه خود رتبه بدهید . بازدید شما باعث بالا رفتن رتبه موضوع و ثبت نام کاربری شما در موضوع می شود و لذا با این اقدامات دیگر نیاز نیست که حتما ارسال بدهید و نویسنده مطلب از حضور شما مطلع می شود و همین اقدام شما بزرگترین لطف و محبت به موضوع و نویسنده و انجمن هست.

میخواهم با اسپم مقابله کنم !

بیایید اسپم ندهیم !

اگر شما نویسنده یک موضوع هستید , از دوستان بخواهید که در موضوع شما اسپم ندهند و چنانچه موضوع شما قابل ادامه و بحث نیست (مانند موضوعات خبری و..) می توانید برای جلوگیری از منحرف شدن و کاهش رتبه , از مدیران بخواهید که موضوع را قفل کنند.

محب المهدی
۱۳۹۴/۰۴/۰۴, ۱۶:۰۹
http://mp313.ir/i/upload/1/1434768318.jpg (http://mp313.ir/i/upload/1/1434768318.jpg)

سلام به بزرگواران

چه تعداد از پست ها و تاپیکهایی که ایجاد می شود مفید و دارای بار اخلاقی ، دینی و علمی می باشد؟

بهتر است در گذاشتن پست ها دقت لازم را داشته باشیم

گذاشتن پست های غیر مفید و صرف شدن هزینه های سایت در این رابطه
موجب ضایع شدن حق الناس میباشد.

فریده بنده مخلص خدا
۱۳۹۴/۰۴/۰۴, ۱۹:۴۸
با سلام به دوستان عزیز .

ما از کجا بدانیم که مطالب مان اسپم نیست و یا هست . و معادل کلمه فارسی ا سپم چیست.؟

و منظور از جمله از بین بردن بیت المال چیست ؟ و لطفا برای من توضیح بدهید.

در ضمن اگر ما مطالب بی محتوایی نوشتیم ایا بهتر نیست که ما را در جریان بگذارید . تا تکرار نشود. یا حق.

علی ولی زاده
۱۳۹۴/۰۴/۰۴, ۲۳:۱۸
السلام علیکم ورحمةالله
باتشکرازبزرگواران «اسپم زدا »
تقاضاداریم آنچه راطرح کرده اندجداًعملی کنند
که این سایت قرآنی برای حفظ شأن خودش نیازمندبه چنین ویرایشی است
اجرکم عندالله

مریم
۱۳۹۴/۰۴/۰۵, ۰۴:۵۲
با سلام به دوستان عزیز .

ما از کجا بدانیم که مطالب مان اسپم نیست و یا هست . و معادل کلمه فارسی ا سپم چیست.؟

و منظور از جمله از بین بردن بیت المال چیست ؟ و لطفا برای من توضیح بدهید.

در ضمن اگر ما مطالب بی محتوایی نوشتیم ایا بهتر نیست که ما را در جریان بگذارید . تا تکرار نشود. یا حق.

با سلام

وآرزوی قبولی طاعات

البته حق باشماست

ملاک تشخیص پست های منحرف یا به قول شما بی محتوا چیست؟

در مجموع در یک انجمن روزانه چند پست اسپم ارسال میشود؟

پست های اسپم تا چه اندازه مورد اقبال واقع میشود؟

کاربری که سهواً پست اسپم ارسال میکند چگونه باید متوجه اشتباه خود شود؟

مریم
۱۳۹۴/۰۴/۰۵, ۰۵:۱۵
لاک تشخیص پست های منحرف یا به قول شما بی محتوا چیست؟

اگر ملاک محتوی باشد ،عالی،

امّا خدای ناکرده این نباشد که هر چه مطابق تفکر من بود محتوی و هر چه مخالف تفکر من بود بی محتوی است!

در مجموع در یک انجمن روزانه چند پست اسپم ارسال میشود؟

حداقل در این انجمن با توجه به عنایت کاربران به مسیر و هدف گشایش ،قابل کنترل است .

پست های اسپم تا چه اندازه مورد اقبال واقع میشود؟

بدون بزرگنمایی باید عرض کنم گاهی پست های اسپم از پست های غیر آن بیشتر با اقبال مواجه میشوند!!

کاربری که سهواً پست اسپم ارسال میکند چگونه باید متوجه اشتباه خود شود؟

پستی که صرفاً مخالف تفکر مدیر مربوطه است که بدون تذکر و هیچ پیامی قیچی میشود ،ولی بسیاری می مانند .

ولی توصیه ی خواهرانه : پستی را که پیامی دارد و فاقد محتوی نیست ولی بسیار غیر مرتبط با عنوان تاپیک است به تاپیکی با عنوانی مناسب منتقل کنید ولی جهت احترام به او اطلاع دهید

پستی را که حذف می کنید با ارائه ی دلیل به کاربر اطلاع دهید،

اینجا انجمن است پس جایی برای گفت و گو است و منهای تعداد محدودی بقیه برای تبادل نظر و یا استفاده از مطالب مراجعه میکنند

پس امکان گفت و گوی سالم آماده باشد .

اینکه بدون اطلاع ارسال کننده پستی حذف شود شایسته نیست .

وقتی برخی مدیران توانایی ارسال پست های بسیاری بر پروفایل کاربران دارند( که البته پست هایی ارزشمند است )

پس زمان گذاری برای ارسال پیام ،که باعث ارتقاء مطالب با حفظ جایگاه مراجعه کننده ، ممکن می باشد..

در پناه حق

مدیر اجرایی
۱۳۹۴/۰۴/۰۵, ۲۱:۰۵
ولی توصیه ی خواهرانه : پستی را که پیامی دارد و فاقد محتوی نیست ولی بسیار غیر مرتبط با عنوان تاپیک است به تاپیکی با عنوانی مناسب منتقل کنید ولی جهت احترام به او اطلاع دهید

پستی را که حذف می کنید با ارائه ی دلیل به کاربر اطلاع دهید،

اینجا انجمن است پس جایی برای گفت و گو است و منهای تعداد محدودی بقیه برای تبادل نظر و یا استفاده از مطالب مراجعه میکنند

پس امکان گفت و گوی سالم آماده باشد .

اینکه بدون اطلاع ارسال کننده پستی حذف شود شایسته نیست .

وقتی برخی مدیران توانایی ارسال پست های بسیاری بر پروفایل کاربران دارند( که البته پست هایی ارزشمند است )

پس زمان گذاری برای ارسال پیام ،که باعث ارتقاء مطالب با حفظ جایگاه مراجعه کننده ، ممکن می باشد..

در پناه حق

از توصیه های حضرتعالی ممنونم
توضیحی بر فرمایش شما به ذهنم آمد که عرض میکنم

1- طبق قوانین مرکز ملی تدوین شده برای انجمن های گفتگوی قرآنی و دینی کلیه پست هایی که بی ارتباط با موضوع تاپیک بوده حتی الامکان به جای مناسبی منتقل خواهند گردید و پست های بی ارتباطی که به هیچ وجه قابل انتقال یا ویرایش نیستند حذف خواهند گردید

2- پیشنهاد دادیم پست های حذف شده به اطلاع کاربر برسد ولی فرمودند تجربه ثابت کرد اطلاع رسانی از حذف پست باعث نزاع و دعوا بین کاربران و همکاران خواهد شد

3- امکان گفتگوی سالم در تمامی تاپیک ها فراهم است منتهی ظرفیت ها مختلف است که باعث نزاع و کشمکش می شود و این مسئله مربوط به مدیریت همکاران نمی شود بلکه بازگشت به فرهنگ و نگرش کاربران می کند

موفق باشید

علی ولی زاده
۱۳۹۴/۰۴/۰۵, ۲۳:۳۰
- پیشنهاد دادیم پست های حذف شده به اطلاع کاربر برسد ولی فرمودند تجربه ثابت کرد اطلاع رسانی از حذف پست باعث نزاع و دعوا بین کاربران و همکاران خواهد شد
السلام علیک ورحمةالله
طاعات وعباداتتان قبول خسته نباشید همانگونه که می دانیدبرای ارسال مطلب درهرپستی کاربران ویاخادمین ویاارسال کنندگان پست
متحمل زحماتی می شوندومطالبی را برای خوانندگان آماده می کنند اگرازدیدنویسنده آن مطلب بی محتواویاخارج ازموضوع ویااسپم
باشد هرگزچنین مطلبی را نمی نویسدبنابراین برای حفظ احترام نویسنده وپیشبردکارمدیران درحذف اسپم چندپیشنهاددارم
1- قبل ازحذف اسپم به نویسنده اعلام کنید بخاطرعدم رعایت مقررات ویابی محتوابودن وبی ربط بودن و... خودش همان مطلب را
همانگونه که مدیرمسؤل می خواهداصلاح ویاحذف کند
2- باتوجه به اینکه تشخیص هاوظرفیت هادرافرادی که قیچی حذف دردست آنهاست باهم یکسان نیست واگرمدیران محترم تجربه کرده اند
که اعلام دلیلِ حذف موجب اختلاف می شودپس بجای پاک کردن صورت مسأله ازسوی کاربرویاخادم ویانویسندۀ نیز به موضوع نظرکنندکه چه
بسامحق بوده وپست وی به ناحق حذف شده باشد پس کسی بایدباشدکه بیطرف حل اختلاف کنددراینصورت است که هم حقوق کاربران و
ارسال کنندگان پست حقظ می شودوهم هرکسی که قیچی حذف بدستش افتاده بدون حساب وکتاب به هربهانه ای نمی تواندپستی راحذف کند
3- اگربرای بالابردن کیفیت کارحذف اسپم لازم وضروریست برای شناسائی کارباکیفیت نیزازسوی مدیران بالادستی لازم تروضروری تراست
انتخاب کاربرنمونه ازطریق آرای کاربران غیرازآن تأییدپرمحتوابودن وباارزش بودن کاریست که کاربران وخادمین انجام می دهندوتشخیص این امرمهم وقدرشناسی ازچنین افرادی هم وظیفه این بزرگواران است درخاتمه بنظربنده شایسته نیست درچنین فضائی که بارتبلیغ فَبَشِّرْ عِبادِ الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَ رابدوش می کشدمنطق حاکم این باشدکه برای حذف نیازنیست دلیلی ارائه شودچون اختلاف میافتد
به هرحال توفیق همۀخدمتگزاران خالص وپرتلاش راآرزومندم

مریم
۱۳۹۴/۰۴/۰۶, ۱۷:۴۱
با سلام و احترام

با پست خادم محترم جناب آقای ولی زاده موافقم .

امّا توجه شما بزرگواران را به این نکته جلب میکنم که به قولی حاصل خروجی در ادعا همیشه مقداری ثابت است

هر چه خروجی و بازده بالاتر باشد ادعا کمتر و هر چه ما مدعی باشیم که عاری از خطا هستیم ،خروجی رو به نزول است .

با سپاس

مدیر اجرایی
۱۳۹۴/۰۴/۰۶, ۱۸:۳۴
امّا توجه شما بزرگواران را به این نکته جلب میکنم که به قولی حاصل خروجی در ادعا همیشه مقداری ثابت است

هر چه خروجی و بازده بالاتر باشد ادعا کمتر و هر چه ما مدعی باشیم که عاری از خطا هستیم رو به بالا می رویم ،خروجی رو به نزول است .
با سلام خدمت حضرتعالی و جناب ولی زاده
جناب ولی زاده خودشان مستحضر هستند که قوانینی در کانون اجرا میشود تدوین شده از طرف مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی هست
مدیران بزرگواری که در آنجا به تدوین قوانین پرداخته اند فراتر از آنچه که در تصور ماست اندیشیده و چیزی که ما فکر میکنیم مصحلت هست آنها به مصحلت ندیدند و تصویب نکردند
خانم مریم آنها با تجربه طولانی که در ایجاد فضاهای مجازی مانند کانون داشتند و دارند به این نتیجه رسیدند که حذف پست اسپم به اطلاع کاربر رسانده نشود همچنانکه در فروم های دیگر هم به همین نحو هست
خانم مریم ما ادعایی نداریم که شما ما رو متهم به خطای در مدیریت می کنید مجموعه همکاران کانون از بین بهترین کاربران انتخاب شده اند و همه به وظائفشان کاملا آگاهند
قوانین مشخص و واضح بیان شده است و تا زمانی که بازنگری نشود به قوت خود باقی است
پست اسپم هم تعریف خاص خودش را دارد اینطور هم نیست که همکار بخواهد به سلیقه خود هر پستی را حذف یا ویرایش کند و اگر شما نمونه ایی سراغ دارید که همکاری از روی عمد پستی را به سلیقه خودش حذف کرد اطلاع رسانی کنید تا پیگیری کنم (بنده قبلا هم از شما چنین چیزی خواستم ولی جوابی به ما ندادید)
پست های اسپم شامل توهین ؛ استهزاء ؛ تمسخر به اشخاص حقیقی و حقوقی و ... هست که در این موارد حذف صورت می گیرد
در مواردی که پستی بی ارتباط با موضوع باشد حذف نمی شود بلکه همچنانکه عرض کردم حتی الامکان به جای مناسب منتقل خواهد گردید ضمن اینکه در صورت انتقال پست نامه ایی به صورت اتوماتیک برای استارتر جهت اطلاع از وضعیت تاپیکش می رود
باز هم تاکید میکنم پست های اسپم طبق قوانین کانون گفتگوی قرآنی بدون اطلاع به کاربر حذف خواهند شد
تجربه 4 سال مدیریت در بخش های مختلف انجمن های گفتگوی قرآنی و دینی برای بنده ثابت کرد هرگاه به کاربر اطلاع دادیم فلان پست شما اسپم هست و نسبت به ویرایش و یا حذفش اقدام کنید نه تنها هیچ اقدامی نکرد بلکه با ما درگیر شد و کار به نزاع و کشمکش کشید
البته ما کاربر را چندان مقصر نمی دانیم چون به زعم خودش تاپیکش بر حق هست در حالیکه قوانین کانون مصلحت عمومی را در بر میگیرد

شقایق
۱۳۹۴/۰۴/۰۶, ۱۸:۴۲
هر چه خروجی و بازده بالاتر باشد ادعا کمتر و هر چه ما مدعی باشیم که عاری از خطا هستیم ،خروجی رو به نزول است .

سلام من همیشه ریاضیاتم ضعیف بوده باورکنید انگارجزرومدگذاشتن جلوم

پست های کاربران کم سن و سال اکثرا باذوق وشوق نوشته شده که حتی خودمدیراجرایی هم اعتراف کردند تاتونستند تایید کردند که ریزه میزه های کانون مهدکودک قرآنی مون دلسردنشن و جذب محیط های کاذب نت نگردن

این جا همکاری می خواد همین!اگه بخواییم بگیم این شد و اون نشد یه جای کار عیب داره باید حرکت کردتا هم یه چیزی یاد بگیریم هم این رخوت و خموشی تموم بشه شکرخدا زرنگ هم شدیم:Mohabbat::Gol:

فریده بنده مخلص خدا
۱۳۹۴/۰۴/۰۶, ۱۹:۱۹
با عرض معذرت از دخالت در کار مسئولین و عزیزان.

من معتقدم که اگر در کانون گفتگو و تبادل نظر باشد.و عزیزان محیط کانون قرانی را مقدس و محترم بدانندو در عین حال بر سر مسا ئل جدی و مهم بحث و تبادل نظر کنند و به یک نتیجه درستی برسند . این خیلی با ارزش تر است .

و باید بدانیم با پاک کردن صورت مسئله هیچ چیزی حل نخواهد شد. بلکه مانند این است که ما مشکلات را مخفی کنیم و راه حلی پیدا نکنیم. مثلا من به عنوان یک کاربر ساده دلم می خواهد اشتباهات خودم را بدانم تا رفع کنم . و از شما عزیزان می خواهم که اشتباهات مرا بگویید تا خودم بدانم .

و با برطرف کردن خطا هایم باعث پیشرفت من در کانون و از همه مهمتر در زندگیم شود. یا حق.

منتظر منجی(عج)
۱۳۹۴/۰۴/۰۶, ۲۲:۲۹
من به عنوان یک کاربر ساده دلم می خواهد اشتباهات خودم را بدانم تا رفع کنم . و از شما عزیزان می خواهم که اشتباهات مرا بگویید تا خودم بدانم .و با برطرف کردن خطا هایم باعث پیشرفت من در کانون و از همه مهمتر در زندگیم شود.

سلام و عرض ادب

الحمدلله پستهای شما خوبه و هیچکدوم اسپم حساب نمیشه ولی جهت مزید اطلاع یک بار دیگه خلاصه وار در مورد پستهایی که اسپم هست توضیح میدم :

پست اسپم به پست هایی گفته میشه که:

1-شامل چند کلمه باشند که کمکی به روال منطقی بحث نکند.
2-خارج از موضوع تاپیک باشن وباعث انحراف تاپیک از مسیر اصلی بشن.
3-استفاده از شکلک به تنهایی بدون متن.
4-تشکر از پست ها در حالی که امکان استفاده ار دکمه تشکر هست.
5-استفاده از تاپیک به عنوان چت روم ...
البته پست اسپم میتونه به اشکال مختلف باشه که در پستهای صفحه قبل به اونا اشاره شد.

اما دلیل حذف پست های اسپم:

1- احترام به وقت مخاطبین که برای یافتن مطالب علمی به این انجمن مراجعه می کنند.
2-جلوگیری از کند شدن و لود بیهوده صفحات و سنگین شدن انجمن.
3-جلوگیری از به انحراف کشیده شدن و طرح مباحث جنجالی.
...
موفق باشید.:Gol:

مریم
۱۳۹۴/۰۴/۰۸, ۱۰:۱۱
با سلام

طاعات قبول

شاید ارسال های من گویا نبوده جناب مدیر ،عنایت داشته باشید:

موضوع این است که فقط شعار کاربر مداری نباشد، بلکه به واقع کاربر حس امنیت داشته باشد

اینکه شما بخواهید در برابر هر سخنی منفعل شوید و همیشه جانب صحت را برای خود و خطا را از کاربران بدانید نشان دهنده ی مدیر مداری است

من نوعی چه سودی می برم که هر از گاهی تلنگری بزنم

هر چه باشد در کارنامه ی اینجا ثبت میشود و بس

اینکه می فرمایید تجربه ثابت کرده که اطلاع رسانی جهت حذف پست نتیجه ی خوبی نداشته !!

ببخشید چرا پست های من که حذف شده یکبار اطلاع رسانی نشده؟

(البته این را گفتم بدانید که مشت نمونه خروار است)

نکته ی لازم به توجه چرخش برخی پست های دور از ادب و غیر موجه برای مدت طولانی است

جناب مدیر اجرایی

تفاوت و توقع از یک مدیر با کاربر عادی در روحیه نقد پذیری و تحمل است

اگر به فرض چه میدانم پستی حذف شده و اطلاع رسانی کردید(که ما ندیدیم ) و کاربر اعتراض کرده است در حد توان مجاب کنید نشد باز اینکه مطلع کردید بهتر است از اینکه ،کاربر از این مسیر حذف شود!!

شما کاربران را نبینید و دائم بگویید من خوب بودم و قانون بودم

مدیران ما خوب بودند و قانونمند بودند ولی کاربران (منهای مهد کودکی ها که شیرین سخن هستند ) خاطی و فاقد ظرف یا دارای ظرف کوچک،

میشود :انجمن مدیران محترم

پس لطفاً قدری در نوع برخورد تجدید نظر کنید

ضمناً اگر قانونی از بالا دیکته شده و مانع فعالیت افراد فرهیخته است

و یا اسباب مباحثات ارزشمند را محدود کرده به مسئولین متذکر شوید،البته اگر می خواهید اینجاحرکتی بالا رونده داشته باشد،

گرنه میشود تابع بود و مسیری یکنواخت را طی کرد.

در پناه حق

یا عزیز زهرا
۱۳۹۴/۰۴/۰۸, ۱۰:۴۳
ریزه میزه های کانون مهدکودک

مهد کودکی ها
سلام
ببخشید ولی به نظرم این تعابیر شایسته کاربران این سایت نیست،اگر شما برای گذاشتن هر پست ملاکهایی رو دارید که برای شما موجه هست ،پس برای کاربران دیگه هم همین توجیه رو از منظر خودشون در نطر بگیرید.
صحیح نیست اینکه کسی خطاب مهد کودکی قرار بگیره، چه این خطاب از لحاظ سن و چه از جهت شیوه گفتگو و قرار دادن پست،آنچنان که بر خلاف شیوه معمول هست،باشه.

این پست اسپم باشه یانه ،چون در اینجا عنوان شده بود،ترجیح دادم همین جا نقل قول بشه

مریم
۱۳۹۴/۰۴/۰۸, ۱۲:۱۵
سلام
ببخشید ولی به نظرم این تعابیر شایسته کاربران این سایت نیست،اگر شما برای گذاشتن هر پست ملاکهایی رو دارید که برای شما موجه هست ،پس برای کاربران دیگه هم همین توجیه رو از منظر خودشون در نطر بگیرید.
صحیح نیست اینکه کسی خطاب مهد کودکی قرار بگیره، چه این خطاب از لحاظ سن و چه از جهت شیوه گفتگو و قرار دادن پست،آنچنان که بر خلاف شیوه معمول هست،باشه.

این پست اسپم باشه یانه ،چون در اینجا عنوان شده بود،ترجیح دادم همین جا نقل قول بشه

سلام

شما محتمل همه ی پست ها مطالعه نکردید

ملاحظه کنید:

پست های کاربران کم سن و سال اکثرا باذوق وشوق نوشته شده که حتی خودمدیراجرایی هم اعتراف کردند تاتونستند تایید کردند که ریزه میزه های کانون مهدکودک قرآنی مون دلسردنشن و جذب محیط های کاذب نت نگردن

اگر پست خانم شقایق رو مطالعه میکردید متوجه منظور من می شدید .

لطفا ابتدا پست ایشان را مطالعه بفرمایید.

یا عزیز زهرا
۱۳۹۴/۰۴/۰۸, ۱۲:۵۸
شما محتمل همه ی پست ها مطالعه نکردید

سلام
نه اتفاقا،به طور کامل مطالب رو خونده بودم
عنوان و لفظ مورد نظرم بود ، نه دلیل.

شقایق
۱۳۹۴/۰۴/۰۸, ۱۵:۱۵
عنوان و لفظ مورد نظرم بود ، نه دلیل.

سلام خوبه مال قبلی ترها رو نخونده وگرنه منو می زد!!من می گم کوروکچلای خودمون!!سنشون که کمه عینک بزرگ هم زدن اول دبستانی هم هستن پسرکوچولوهاش کله شون سفید بی مو!!

عزیزدلم این یه جور طنز ادبی هست تازه من پروفایلشون می نویسم:سلام فرمانده!! کلی هم کیف می کنند

خودت هم بگم سلام کوچولوی دوست داشتنی من بدت نمی آد چون شیرین زبانی و مهربانی با ادب و لطافت هست حرف بدی هم نیست

:):Gol:

مدیر اجرایی
۱۳۹۴/۰۴/۰۸, ۱۸:۳۳
[quote]با سلام

طاعات قبول

شاید ارسال های من گویا نبوده جناب مدیر ،عنایت داشته باشید:

سلام و صلوات خدا بر حضرتعالی
خواهشم از شما خواهر بزرگوار اینه که با نقل قول عرائض بنده حقیر را در جریان مطالبی که اینجا بیان می فرمائید قرار دهید

موضوع این است که فقط شعار کاربر مداری نباشد، بلکه به واقع کاربر حس امنیت داشته باشد

مدیر اجرایی از اول تصدی اجرای کانون مکرر در مکرر به همه اعلام کرد هر کاربری از هر همکاری گله یا شکایتی دارد یا مستقیم به جناب مدیر محترم کانون یا حداقل مدیر اجرایی را در جریان قرار دهد تا اگر حقی ضایع گردید احقاق گردد

اینکه شما بخواهید در برابر هر سخنی منفعل شوید و همیشه جانب صحت را برای خود و خطا را از کاربران بدانید نشان دهنده ی مدیر مداری است

من نوعی چه سودی می برم که هر از گاهی تلنگری بزنم

هر چه باشد در کارنامه ی اینجا ثبت میشود و بس

ما منفعل نشدیم خانم مریم کار اجرایی خشک و خشن هست و اینطور نیست که کسی که پشت آیدی مدیر اجرایی نشسته آدم خشنی باشد
شاید لحن کلام درشت به نظر آید که از این نظر از شما عذرخواهی میکنم ولی خدمتتان عرض کنم
مدیر اجرایی نه خودش را و نه هیچ همکاری را بریء از خطا نمیداند
همکاران که معصوم نیستند که عاری از خطا باشند ولی درصد خطایشان با توجه شرح وظایفی که در اول همکاری خدمتشان می دهیم بسیار اندک هست
در حکومت حضرت امیر صلوات الله و سلام علیه با آنهمه شدت عدالت در گوشه کنار یه اتفاقی می افتاد به هر حال شاید در یک گوشه ایی از سایت یه اشتباه ناخواسته ایی از یک همکاری سر بزند که معتنابه هم نباشد ولی با این حال به تمامی کاربران گفتیم و تاکید کردیم هر جا احساس ناحقی کردند اطلاع دهند تا بررسی شود

اینکه می فرمایید تجربه ثابت کرده که اطلاع رسانی جهت حذف پست نتیجه ی خوبی نداشته !!

ببخشید چرا پست های من که حذف شده یکبار اطلاع رسانی نشده؟

(البته این را گفتم بدانید که مشت نمونه خروار است)

کجا اطلاع رسانی کردید ؟؟ شما یک نمونه به بنده بفرمائید که از حذف پستتون به بنده اطلاع رسانی کردید و بنده پیگیری نکردم ؛ من حرفم رو پس میگیرم
بلکه برعکس چقدر بنده در خصوصی به شما و هم دوره ایی های شما عرض کردم دست ما را در یک گوشه از کانون بگیرید و در سلک همکاران در بیائید اما همواره استنکاف ورزیدید و هرگز دست یاری به ما ندادید البته باید از شما تشکر کنم که هر از گاهی در چنین تاپیک هایی ما را مورد نوازش فرمایشات خودتان قرار میدهید باز هم جای شکرش باقی هست

نکته ی لازم به توجه چرخش برخی پست های دور از ادب و غیر موجه برای مدت طولانی است
کدام پست ؟؟ شما پستی حاوی توهین و بی ادبی دیدید و به مدیر مربوطه اطلاع دادید و اعمال مدیریت نشد ؟؟؟
اگر چنین چیز است بفرمائید در کجای کانون پستی حاوی مطالبی که میفرمائید هست و حذف یا ویرایش نشد
بنده مدیر اجرایی هستم و علیرغم اینکه میتوانم بصورت مستقیم در کار مدیران مداخله کنم ولی بجهت تکریم و احترام به همکاران خودمم هم همان لینکهای حاوی توهین را به همکاران مربوطه ارجاع میدهم تا اعمال مدیریت کنند
شما حداقل این هست که به بنده بفرمائید در کجای کانون پست های نامربوط و اسپم و ... هست و دست نخورده باقیست

جناب مدیر اجرایی

تفاوت و توقع از یک مدیر با کاربر عادی در روحیه نقد پذیری و تحمل است

اگر به فرض چه میدانم پستی حذف شده و اطلاع رسانی کردید(که ما ندیدیم ) و کاربر اعتراض کرده است در حد توان مجاب کنید نشد باز اینکه مطلع کردید بهتر است از اینکه ،کاربر از این مسیر حذف شود!!
مدیریت محترم کانون و بعضی کاربرانی که بیشترین ارتباط با را مدیر اجرایی دارند و همچنین همکاران گرامی می دانند بیشترین تحمل و همجه پذیری در مدیر اجرایی است منتها چون شما با مدیر اجرایی ارتباطی ندارید؛ تحمل مسائل از طرف ما را هم مشاهده نمی فرمائید
هفته ایی بر مدیر اجرایی نمی گذرد که حداقل دو سه نقد به ایشون وارد نشود که الحمدلله خداوند توفیق می دهد با صبر و حوصله جواب کاربران بزرگوار را میدهیم

شما کاربران را نبینید و دائم بگویید من خوب بودم و قانون بودم

مدیران ما خوب بودند و قانونمند بودند ولی کاربران (منهای مهد کودکی ها که شیرین سخن هستند ) خاطی و فاقد ظرف یا دارای ظرف کوچک،

میشود :انجمن مدیران محترم

پس لطفاً قدری در نوع برخورد تجدید نظر کنید

نه اتفاقا خیلی هم کاربران رو می بینیم
منتها عرض بنده این است اینجا همچنانکه کاربر محور هست قانونمند هم هست
شما به جای بنده بفرمائید اگر کاربری پستی حاوی توهین و در کل اسپم زد و قوانین هم گوشزد میکنند که باید حذف شود چیکار میکنید ؟؟
آیا می نشنید به پست ها نگاه میکنید ؟؟؟
آیا به اطلاع کاربر می رسانید که فلان پستت حاوی توهین هست برو حذفش کن ؟؟؟
به چه کسی قسم بخورم که باورتان شود
زمانی که مدیر چت باکس در انجمن گفتگوی دینی بودم بخاطر مطلب توهین آمیز شخصی که بر علیه مقام معظم رهبری در چتباکس نوشته بود و یا کاربران بیکاری که می نشستند از سر شب تا به بوق سگ رمانهای صدها صفحه ایی را در اونجا برای همدیگر تعریف میکردند و بنده حذف میکردم در خصوصی علنا و آشکارا به توهین و نفرین و یقه گیری در سر پل صراط به بنده جسارت می کردند حتی یکی از همین کاربران به شرف و عرض و ناموسش قسم خورد اگر شما رو در عالم واقعیت جایی ببینم با کارد سرتان را از بدنتان جدا میکنم ؛ فکرمیکنید بنده در مقابل این خانمها چه برخوردی داشتم ؟؟
بوالله نه تنها هیچ چیزی به این کاربر نگفتم بلکه نشستم همین جا پشت میز مطالعه و بر خودم لرزیدم و از ترس عالم عقبی گریه کردم
می بینید ؛‌ما بعضی مواقع با اینطور آدما سر و کار داریم یا آن کاربری که ما رو متهم به بی دینی و بی فرهنگی و لاابالی گری و .... می کند و عین خیالیش هم نیست و همین الانشم در کانون هست

ضمناً اگر قانونی از بالا دیکته شده و مانع فعالیت افراد فرهیخته است

و یا اسباب مباحثات ارزشمند را محدود کرده به مسئولین متذکر شوید،البته اگر می خواهید اینجاحرکتی بالا رونده داشته باشد،

گرنه میشود تابع بود و مسیری یکنواخت را طی کرد.

فعلا که الحمدلله وضعیت کانون از قبل کمی بهتر شده است
شما دعا بفرمائید خداوند توفیق دهد هم مدیر اجرایی هم همکاران بزرگوار به وظایفی که به آنها محول شده است به نحو احسنت در کانون به منصه ظهور برسانند

در پناه حق

خداوند متعال خواهران بزرگوار و ارزشمندی مانند حضرتعالی را که بیشترین هم و غم و دغدغه را برای پیشرفت کانون دارند در پناهش محافظت بفرماید

فریده بنده مخلص خدا
۱۳۹۴/۰۴/۰۸, ۱۹:۲۲
با سلام و عرض ادب به مدیر اجرایی. امیدوارم که طاعات و عبادات شما قبول درگاه احدیت باشد.

و همچنین بخاطر پیشنهاد همکاری با شما باید بگویم که این برای من یک افتخار است که در سایت کانون قرانی خدمت کنم. اما چه کنم که اطلاعات رایانه ای من در حد صفر است . و خیلی وقتها هم دوست عزیزی به من کمک می کند.

برادر بزرگوار امید وارم که خداوند به شما صبر جمیل عنایت کند و با محبت تمام مشکلات سایت حل شود. و در اخرت هم خداوند به من غافل نظر لطفی کند و از بار گناهان من کم کند. یا حق.

مریم
۱۳۹۴/۰۴/۱۰, ۲۱:۰۹
با سلام و عرض تبریک میلاد امام حسن مجتبی که سلام بر او باد

واقعا نمیدانم پاسخ دادن کار درستی است یا خیر

اگر هم بخواهم پاسخ ندهم پست های قبلی بی نتیجه باقی خواهد ماند

مدیر محترم اجرایی

اگر فردی تمایل به مدیر شدن نداشته باشد نباید دائم این را به سر او بزنید و یا احیاناً دلیلی بر این باشد که حق اظهار نظر نداشته باشد

هیچکس ملزم به قبول مدیریت نیست و عدم پذیرش هم چیزی را ثابت نمیکند و همینطور محدودیتی برای ارائه ی نظر ایجاد نمیکند

چرا که هیچک از ما از ادله ی پذیرش یا عدم پذیرش فرد یا افراد آگاه نیستیم .

پس از ارسال این تعداد پست گویی به خانه ی اول بازگشتیم و جالب اینجاست که وقتی عرض میکنم که حذف پست کاربران اطلاع رسانی نشده که بخواهیم بازخورد مثبت و منفی آن را بسنجیم

شما مرا زیر سوال می برید که کی گفتیدو کجا گفتید ؟

یعنی به عوض پاسخ، پرسش میکنید .

پستهایی که گزاف بوده و در چرخش بوده را از کجا برایتان بیاورم ؟

وقتی پس از تذکر ها حذف شده !

جناب مدیر مهم نیست که ما چه فکر میکنیم مهم این است که شما از عملکرد خود راضی هستید .

اینکه در اسک دین چه میگذرد در جریان نیستم ،ولی خوب مشاغل مختلف آسیب های مختلفی دارد

(من به عنوان یک کاربر در همین اسک قرآن مورد تهدید بوده ام ولی خیلی به این مسائل توجهی نکردم

چرا که افرادی که توهین و تهدید می کنند از ضعیف ترین افراد هستند) و این مورد هم از معضلات فضای مجازی است .

جناب مدیر من با حذف پست حاوی توهین مخالفتی ندارم و منطق هم این را تایید میکند (بحث حذف پست و اطلاع رسانی با توضیح علت ،در باب پست هایی است که حاوی توهین نیست .)

مشکل اینجاست که کم نبوده که کاربری برای دفاع از موردی بیجا توهین کرده و بیش از 24 ساعت پست چرخیده

و بعد اعتراض و محکوم کردن پست حذف شد، یعنی به عکس ،گاهی پست های حاوی توهین راحت می چرخند

ونکته ی قابل توجه این است که گاهی برخی از مدیران محترم لطف میکنند برای همین پست های بی ادبانه تشکر میزنند که آنها تشویق شوند !!

خوب به هر حال این هم از راهکار هایی برای تشویق به معروف(نه، این میشود تشویق به بد )می باشد؟!

مدیر اجرایی
۱۳۹۴/۰۴/۱۰, ۲۳:۱۴
مدیر محترم اجرایی

اگر فردی تمایل به مدیر شدن نداشته باشد نباید دائم این را به سر او بزنید و یا احیاناً دلیلی بر این باشد که حق اظهار نظر نداشته باشد

هیچکس ملزم به قبول مدیریت نیست و عدم پذیرش هم چیزی را ثابت نمیکند و همینطور محدودیتی برای ارائه ی نظر ایجاد نمیکند

چرا که هیچک از ما از ادله ی پذیرش یا عدم پذیرش فرد یا افراد آگاه نیستیم .
سلام و درود بر شما
طاعات و عبادات شما خواهر بزرگوارم مورد قبول خداوند متعال واقع گردد
یکی از همین حرف گوش ندادن های شما این هست که به شما گفتم قسمتی از پست حقیر رو بعنوان نقل قول بیارید که متوجه فرمایشات حضرتعالی بشوم ولی شما گوش نمیدهید
خانم مریم ما کسی را ملزم به همکاری نکردیم منتهی بخاطر تجارب زیادی که شما و بعضی از هم دوره ایی های شما داشتند خواستیم مشورت دهید که ندادید
شما همکار هم نباشید حق اظهار نظر برایتان محفوظ است

شما مرا زیر سوال می برید که کی گفتیدو کجا گفتید ؟

یعنی به عوض پاسخ، پرسش میکنید .

پستهایی که گزاف بوده و در چرخش بوده را از کجا برایتان بیاورم ؟

وقتی پس از تذکر ها حذف شده !

شما مدعی هستید که پست های گزافه همچنان سرجایش باقیست یا پست های فلان حذف شد " البینة علی المدعی و الیمین علی من انکر"
شما که خودتان را شاهد عینی حذف پست می دانید حداقل باید بدانید در کدم انجمن این مسئله رخ داده است
شما بفرمائید در کدام انجمن یا تاپیک این اتفاق افتاده تا بنده پیگیر شوم ؛ قبول؟؟؟

جناب مدیر مهم نیست که ما چه فکر میکنیم مهم این است که شما از عملکرد خود راضی هستید .

اینکه در اسک دین چه میگذرد در جریان نیستم ،ولی خوب مشاغل مختلف آسیب های مختلفی دارد

(من به عنوان یک کاربر در همین اسک قرآن مورد تهدید بوده ام ولی خیلی به این مسائل توجهی نکردم

چرا که افرادی که توهین و تهدید می کنند از ضعیف ترین افراد هستند) و این مورد هم از معضلات فضای مجازی است .

نه اتفاقا خیلی هم مهم هست که دیگران چه قضاوتی درباره عملکرد ما می کنند
اتفاقا بنا بر همین مسئله تاپیکی در کانون هست که کاربران محترم می توانند نظرات ارزشمندشان را در قبال مسائلی که در کانون میگذرد بیان کنند
اسک دین را بعنوان نمونه عرض کردم و الا همین جا هم کم نبودند و نیستند از این دست کاربرانی که هراز گاهی با نامه های جالبشان ما را مورد لطف و مرحمت قرار میدهند
ما هم توجهی نکردیم و نمی کنیم چه اینکه اگر میخواست الکلام یجرّ الکلام بشود تا الان هفت کفن پوسانده بودیم

مشکل اینجاست که کم نبوده که کاربری برای دفاع از موردی بیجا توهین کرده و بیش از 24 ساعت پست چرخیده

و بعد اعتراض و محکوم کردن پست حذف شد، یعنی به عکس ،گاهی پست های حاوی توهین راحت می چرخند

ونکته ی قابل توجه این است که گاهی برخی از مدیران محترم لطف میکنند برای همین پست های بی ادبانه تشکر میزنند که آنها تشویق شوند !!

خوب به هر حال این هم از راهکار هایی برای تشویق به معروف(نه، این میشود تشویق به بد )می باشد؟!
من حرف شما را خوب متوجه می شوم چه اینکه ماشاالله رسا و شفاف مسائل را بیان می فرمائید
حرف بنده این است مثلا یک یا دو نمونه بفرمائید که در فلان تاپیک چنین اتفاقی افتاده است
همچنانکه مستحضرید حقیر دقیقا از ماه مبارک پارسال تا به الان متصدی امر مسائل اجرایی کانون شدم و حداقل میتوانم این ادعا را داشته باشم که در زمان خدمتگزاری بنده این اتفاق یا نیافتاده یا اگر بی مورد اتفاق افتاده باشد برخورد شد و جلوی حذف پست ها گرفته شد
به همکاران اجرایی سپردم که هر زمان پستی حذف می شود باز بینی کنند تا اگر خطایی در حذف اتفاق افتاد ضمن تذکر به همکار (البته تاکید می کنم همکاران بزرگوار ما مطلع به قوانین هستند و به ندرت این مسئله پیش میآید) پست محذوف را برگردانند و حتی اگر کاربر ناراحت هم شده باشد از ایشان عذرخواهی کنند
در مورد تشکرها هم بخشی از فرمایش شما را قبول دارم و به همکاران هم گفتم که نسبت به پست هایی که حاوی توهین و مطالب زننده هستند تشکر نکرده سعی در اولا اصلاح (ویرایش)یا نهایتا حذف پست نمایند

موفق باشید

مریم
۱۳۹۴/۰۴/۱۳, ۱۷:۰۵
سلام و درود بر شما

سلام و عرض ادب

طاعات و عبادات شما خواهر بزرگوارم مورد قبول خداوند متعال واقع گردد

متقابلاً

و بزرگواری ازشماست

یکی از همین حرف گوش ندادن های شما این هست که به شما گفتم قسمتی از پست حقیر رو بعنوان نقل قول بیارید که متوجه فرمایشات حضرتعالی بشوم ولی شما گوش نمیدهید

بله خوب این را به پای ضعف شنوایی بگذارید و خطایی است سهوی

خانم مریم ما کسی را ملزم به همکاری نکردیم منتهی بخاطر تجارب زیادی که شما و بعضی از هم دوره ایی های شما داشتند خواستیم مشورت دهید که ندادید
شما همکار هم نباشید حق اظهار نظر برایتان محفوظ است

آقای مدیر اجرایی

باور بفرمایید بیش آنچه که خدمت شما در پیام ها عرض کردم ،چیزی نمیدانم و بضاعت من همین بوده است و بارها عرض کردم .

شما مدعی هستید که پست های گزافه همچنان سرجایش باقیست یا پست های فلان حذف شد " البینة علی المدعی و الیمین علی من انکر"
شما که خودتان را شاهد عینی حذف پست می دانید حداقل باید بدانید در کدم انجمن این مسئله رخ داده است
شما بفرمائید در کدام انجمن یا تاپیک این اتفاق افتاده تا بنده پیگیر شوم ؛ قبول؟؟؟

عرض کردم که اگر تجربه نشان داده که اطلاع رسانی از حذف پست نتیجه خوبی نداشته پس چرا ما یک بار در این مورد اطلاع رسانی نشدیم؟

که باز هم پاسخ ندادید

در کدام انجمن حذف بوده؟

در دوره ی مدیریت جدید یک پست از من حذف نشده که بگویم در این انجمن متاسفانه تعداد پست های حذفی کم نبوده و آخرین آن در انجمن فرهنگی بوده .

من حرف شما را خوب متوجه می شوم چه اینکه ماشاالله رسا و شفاف مسائل را بیان می فرمائید
حرف بنده این است مثلا یک یا دو نمونه بفرمائید که در فلان تاپیک چنین اتفاقی افتاده است
همچنانکه مستحضرید حقیر دقیقا از ماه مبارک پارسال تا به الان متصدی امر مسائل اجرایی کانون شدم و حداقل میتوانم این ادعا را داشته باشم که در زمان خدمتگزاری بنده این اتفاق یا نیافتاده یا اگر بی مورد اتفاق افتاده باشد برخورد شد و جلوی حذف پست ها گرفته شد

با توجه به اینکه من برای بار سوم مجبور شدم سوالم را تکرار کنم پس نارسایی بوده پس پوزش می خواهم

تصور میکنم پاسخ قسمت قبلی در اینجا هم کارآمد باشد.

بله بزرگوار در زمان مدیریت شما هم بوده است.

در مورد تشکرها هم بخشی از فرمایش شما را قبول دارم و به همکاران هم گفتم که نسبت به پست هایی که حاوی توهین و مطالب زننده هستند تشکر نکرده سعی در اولا اصلاح (ویرایش)یا نهایتا حذف پست نمایند

به امید خدا

موفق باشید

تشکّر میکنم ،شما هم

سیاوش عشق
۱۳۹۴/۰۴/۱۳, ۱۸:۴۲
به نام خدا، با عرض ادب و احترام به کاربران سایت.طبیعتا بین تاپیک بی کیفیت و پست بی کیفیت تفاوت هایی وجود دارد. بعنوان مثال وقتی موضوعی بی کیفیت باشد، تمام پست های آن موضوع یا بی کیفیت هستند یا بی ربط با موضوع هستند که در هر دو حالت اسپم یا پست زائد به حساب میان(البته نه از نظر قانونی).اما پست بی کیفیت در حد بسیار کمی، در درجه ی پایین تری از پست زائد قرار می گیرد. باز هم مثال بزنم: وقتی در موضوع مشاعره، از شعرهای کودکستانی و دوران دبستان یا شعر سپید استفاده میشود یعنی پست فاقد کیفیت. شخصی که چنین پستی را ارسال کرده، خلاف قانون عمل نکرده ولی پستی که ایجاد کرده در حد موضوع نیست که این میشه پست بی کیفیت. حالا به فرض، شخصی در موضوع مشاعره، لطیفه میگه و این میشه پست زائد و اسپم. حالا ممکنه این پست جالب و خواندنی باشد ولی وقتی بجا استفاده نشود پست زائد به حساب میاد. از این مطالب نتیجه می گیریم که هر پست زائدی، صرفا بی کیفیت نیست و هر پست بی کیفتی قابل پذیرش عُموم نیست