PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد و نظر و پیشنهاد و درخواست

Baranno
۱۳۹۵/۰۷/۰۲, ۰۴:۲۴
با سلام و عرض ادب و احترام
بنده به تازگی عضو سایت شما دوستان عزیز شده ام و بدنبال گرفتن پاسخ سوالاتم بودم. ولی در کمال ناباوری امیدی و با ناراحتی باید از سایت شما خارج شوم به دلایلی که خدمت شما دوستان عزیز عرض میکنم.
اول اینکه پاسخ سوالات را سریع و بروز و با تایید پاسخ علما ارائه نمیشود.
دوم اینکه سایت از سرعت بالایی برخوردار نیست . و متاسفانه نمای ظاهری سایت بسیار بی محتوا و نا زیباست. و همچنین در صفحه سایت پر شده است از مطالب مختلف که کاربران را به اشتباه انداخته و باعث کلافگی و خستگی کاربران میشود.
سوم اینکه برای دیدن پیام ها باید از هفت خان رستم گذر کرد تا بتوان پیام شخصی و ارسالی توسط دیگران را مشاهده کرد . و همچنین با این سختی نیز نمیتوان پیامی را دید. و همچنین مشکلات متعدد دیگری در رابطه با مشاهده پیام ها و جواب ها
چهارم اینکه مسئولین این سایت و انجمن گفتگو محور در طراحی و برنامه ریزی سایت بهیچ وجه رعایت استانداردهای تعریف شده برای این فعالیت ها را جهت رفاه کاربران و آسانی و سهولت در انجام امور و شرکت در گفتگو و پاسخ دادن را رعایت نکرده اند . و با حفظ ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم که مسئولین محترم این سایت و انجمن صرفا فقط قصد راه اندازی این سایت را داشته اند و به کیفیت و کمیت سایت و صفحه مورد نظر کاری نداشته اند و در راه بهبود و پیشرفت این سایت قدمی سازنده برنداشته اند.
پنجم اینکه این گونه صفحات و انجمن ها بدلیل تعدد کاربران و تعدد زیاد سوالات و موضوعات باید از نظر بصری و از نظر سهولت کاربری دارای بهترین کیفیت و سرعت باشند فلذا از شما تقاضا دارم نسبت به تغییر کلی و اساسی در ماهیت سایت و انجمن کوشش نمایید و تمام تغییرات را اعمال نمایید تا با این فرآیند باعث افزایش کاربران و همچنین استاندارد سازی سایت و افزایش و تخصصی کردن سوالات و پاسخ ها و مباحث شوید .
ششم اینکه در حال حاضر اگر سایت ها و انجمن های گفتگو محور و پاسخگو در فضاهای اجتماعی و با استفاده از اپلیکیشن های اجتماعی این مهم را انجام میدهند و اکثریت این گروه ها موفق بوده و با اقبال و استقبال کاربران و اعضاء مواجه شده اند و به نتایج و پاسخ های خوبی دست یافته اند و این امر باعث اثر بخشی بیشتر در زمینه تبلیغات و اشاعه درست و بهتر علوم و مباحث دینی و مذهبی شده است و برای دفاع و ترویج مذهب شیعه بهترین نتیجه را میتوان گرفت . پس با عرض این موضوعات از شما خواهشمندم نصبت به راه اندازی گروه تخصصی دینی با همین مباحث ارائه شده در سایت و با همین اعضا و همچنین اعضای جدید در اپلیکیشن پر کاربرد و بروز تلگرام اقدام نمایید و مطمئنا با افتتاح گروه گفتگو محور دینی در تلگرام به بهترین نتیجه خواهید رسید و تمامی اعضا و دوستان نیز با این خواسته موافق هستند و رضایت دارند.
در پایان از شما سپاسگذار هستم و امیدوارم تمامی مسائل گفته شده را مورد بررسی و رسیدگی و پیگیری قرار دهید و جهت بهبود کیفیت این سایت و انجمن تلاش نمایید و در زمینه افتتاح گروه تلگرام نیز هرچه سریعتر اقدام کنید.و بنده در این زمینه آماده هرگونه همکاری و فعالیت با شما دوستان عزیز هستم و امیدوارم از کمک اینجانب نیز استفاده کنید.
لطفا پاسخ و پیگیری این موضوعات و موارد را به ایمیلم ارسال کنید.منتظر پاسخ شما هستم.
با تشکر و دعای خیر برای شما شاد و پیروز باشید.
علی (ع) حق هست و حق با علی (ع)هست .
الهم عجل لولیک الفرج

شقایق
۱۳۹۵/۰۷/۰۲, ۱۱:۰۴
سلام و خوشامدگویی ان شاء الله درجمع دوستان کانون گفتگوی قرآنی لحظات خوب و خوشی داشته باشید

درپاسخ به نظرات شما باید با کسب اجازه از بزرگان چند نکته را یادآوری شوم

سال82بودکه کامپیوتر نیمه عهد سنگی!!را خریداری کردم و یکی از علاقمندان وب سایت ها انجمن ها و سایت های علمی ادبی و تاریخی و فرهنگی و هنری و ...بیشتر با توجه به رشته ی تحصیلی ام الهیات و ادبیات بودم.

مدیرارشد مدیرتالار مدیرانجمن حتی مدیرویرایش پروفایل!!ناظرسایت و...علاقمندی من به بودن درجمع دوستان همیشه مانند خواندن یک دعای زیبا از مشاهده ی باران در روز بهاری است این را گفتم که بدانید تازگی دراین انجمن ها حضور نیافته ام

اما بعد:

اول اینکه پاسخ سوالات را سریع و بروز و با تایید پاسخ علما ارائه نمیشود.

خداوکیلی کدام پاسخ را کامل نمی دانید کدام پرسش مال شماست تا من تمام کانون و دوستان را به سمت سوال شما مانند رودخانه خروشان و دریای بیکران خلیج همیشه فارس گسیل دارم و تا قانع نشده اید دست برندارم؟!

بخش های گوناگون درکانون وجود دارد خیلی وقتها تا نزدیک اذان صبح حداقل چهار نفر از مسئولین وخادمان حضور دارند ماه مبارک رمضان که همه شب نشینی ها در کانون برپابود و چت باکس غلو می کرد

شما سوال بفرمایید ما همه تشریف فرما می شویم!!

بیشتر انجمن ها هم مدتی طول می کشد تا مسئولین برای پاسخ گویی بیایند تعدادی هم که پاسخ گو هستند مطلب را خوانده اند و نظری می نویسند اما کانون گفتگوی قرآنی باید اساتید حضور داشته باشند و دوستان هم همکاری لازم را ارائه می دهند.

دوم اینکه سایت از سرعت بالایی برخوردار نیست . و متاسفانه نمای ظاهری سایت بسیار بی محتوا و نا زیباست. و همچنین در صفحه سایت پر شده است از مطالب مختلف که کاربران را به اشتباه انداخته و باعث کلافگی و خستگی کاربران میشود.

تصویر زیبای رحل قرآن بارنگهای صورتی و قرمز و سفید و طرح زیبای قرآنی کجا خسته کننده است؟!

اتفاقا وقتی به کانون گفتگوی قرآنی وارد می شویم انگار طرح جلد کتاب قرآن و بینش اسلامی دوره متوسطه را ورق می زنیم:x

دید خودتان را از نو و نگاهی تازه با نیمه ی پر لیوان برصفحه بیفکنید دنیایتان دگرگون خواهد شد!

سوم اینکه برای دیدن پیام ها باید از هفت خان رستم گذر کرد تا بتوان پیام شخصی و ارسالی توسط دیگران را مشاهده کرد . و همچنین با این سختی نیز نمیتوان پیامی را دید. و همچنین مشکلات متعدد دیگری در رابطه با مشاهده پیام ها و جواب ها

سرعت دانلود صفحه برای شما پایین است وگرنه دریافت شده که کلیک می کنید به پاسخ ها می رسیدچه بسا نیازی به خواندن پیامها هم نباشد شما مطلبی ارسال کرده اید و از قبل می دانید دریافت شده نقل قول شماست کاری به پیام ها ندارید!!مستقیم به بخش ارسالی ها بروید!

چهارم اینکه مسئولین این سایت و انجمن گفتگو محور در طراحی و برنامه ریزی سایت بهیچ وجه رعایت استانداردهای تعریف شده برای این فعالیت ها را جهت رفاه کاربران و آسانی و سهولت در انجام امور و شرکت در گفتگو و پاسخ دادن را رعایت نکرده اند . و با حفظ ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم که مسئولین محترم این سایت و انجمن صرفا فقط قصد راه اندازی این سایت را داشته اند و به کیفیت و کمیت سایت و صفحه مورد نظر کاری نداشته اند و در راه بهبود و پیشرفت این سایت قدمی سازنده برنداشته اند.

سلام جو کانون و محیط کانون با مدیریت خوب و دلنشین اعضا و همدلی و همراهی به خوبی ارائه می شود ما کاربران و همکارانی داریم که مستقیم دوست دارند حرفهای مدیر را بشنوند باورکنید بیشتر وقتها خود مدیریت در جمع هستند و شما ان شا ء الله بعد ازمدتی که همکاری با ما را پیداکردید به عمق این جو و محیط دلنشین قرآنی پی خواهیدبرد.

حضور دوستان در تلگرام کانون گفتگوی قرآنی نیز موید این مساله است که شما از مابقی قضایا به دلیل ارسالهای کم بی اطلاع هستید:x

تعدد کاربران و تعدد زیاد سوالات و موضوعات باید از نظر بصری و از نظر سهولت کاربری دارای بهترین کیفیت و سرعت باشند

بیشتر انجمن ها 2کاربر و صفر مهمان هستند!!یا صفر کاربر و 12مهمان!!کانون گفتگوی دینی و کانون گفتگوی قرآنی از این نظر استثناست:x

در زمینه تبلیغات و اشاعه درست و بهتر علوم و مباحث دینی و مذهبی شده است و برای دفاع و ترویج مذهب شیعه بهترین نتی

نرم افزارها و اندروید ها و لوازم کانون در کافه بازار و سایت های مدارس حتی یافت می شود کافیست اندکی سرچ کنید

خوشحالیم که حرفتان را شنیدیم خوشامد صمیمانه دوستان کانون گفتگوی قرآنی را پذیرا باشید.

التماس دعا

:x

مدیر اجرایی_فرهنگی سابق
۱۳۹۵/۰۷/۰۲, ۱۹:۲۸
الهی انطقنی بالهدی و الهمنی التقوی
با سلام
و تشکر از پیشنهادات حضرتعالی
اول: اینکه سوالات گاهی جواب مختصر و گاهی هم طولانی می خواهد و بحمدالله کارشناسان کانون از علما و مدرسین حوزه و دانشگاه هستند
در جایی اگر سوالی غیر عالمانه جواب داده شده با ذکر ادرس به مدیر محترم سایت یا مدیر مدیر محترم اجرایی ارجاع دهید
دوم:با قالب جدید مشکل افت سرعت به نظر خودم که تجربه قبل و بعد هر دو قالب دارم خوب شده قاعدتا اگر این مشکل مکرر گزارش داده شود همین طور ولی انچه به نظر می آید تا الان گزارش مکرر نداشته ایم مدیر محترم فنی و همکارشون در این مورد می توانند بازخوردهای بعد قالب جدید را بیان نمایند.
در موردنمای ظاهری انچه در انجمن های مختلف گنجانده شده به مرور زمان و به حسب سوالات کاربران است
سوم:در سایت های مطرح معمولا باید ابتدا کاربر تازه وارد بتواند معمولا بیست پست بگذارد تا پیام خصوصی و موارد استفاده سایت برایش باز گردد و الا به نظر بنده سنگ روی سنگ بند نمیشه
و کاربری که بنا به دلایل مختلف آیدیش بن و مسدود شده می تواند اغراض و دشمنی اش و از تاپیک گرفته تا پیام خصوصی شدید اللحن ارسال نماید.
چهارم:همه سعی مدیران از ابتدا تا انتها به حسب مقصد سایت که پاسخگویی به سوالات کاربران در موضوعات مختلف بوده ان بخش طراحی گردیده اگر در این زمینه بخش بندی و کمیت و کیفیت مطلب جدیدی به نظرتون می رسه بیان فرمایید قطعا در جلسات مدیران تبیین و کارشناسی می گردد
پنجم:در قالب جدید سعی شده جنبه های بصری و جذابیت در رنگ محقق گردد و این امر با ورود همکاران افتخاری و مدیران و کارشناسان چکش کاری شده باز هم در این زمینه منتظر پیشنهاد و ارائه راهکار از طرف شما کاربر عزیز هستیم مظمئن باشید روی ان بحث جدی صورت می گیرد و نتیجه در خروجی و قالب های بعدی لحاظ می گردد
ششم :اپلیکیشن و نرم افزار موبایلی کانون در مراحل پایانی است و در حال حاضر نرم افزاری که خروجی خود سایت هست اماده شده و همان در حال ازمون و خطاست در مورد تلگرام کانون مطالب جذاب برای بیش از سه هزار و سیصد کاربر عضو شده ارسال می گردد
منتهی گفتگوی تلگرامی مربوط به گروه های دیگر مرکز است که بحمدالله سرعت خوبی در جذب کاربران و پرسش گری داشته و از گروه انجمن های مرکز این مورد و حیطه جداست

ما نیز از پیشنهادات خوب شما تشکر کرده و اماده شنیدن راهکارها در جهت تقویت اسک قران و انجمن های مرکز هستیم
موفق باشید

Baranno
۱۳۹۵/۰۷/۰۲, ۲۲:۵۵
از بزرگواری و پاسخ گویی شما سپاسگذار هستم.
سوالاتی اعتقادی پرسیدم که امیدوارم سریعا پاسخ دهید.
موفق و پیروز وشاد باشید.
یا علی مدد

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۳/۱۸, ۱۵:۳۳
خواستم بدونم توی سایت این امکان هست که

کاربر بتونه بدون ثبت اسمش و بصورت ناشناس سوال بپرسه ؟؟؟

البته اینو میدونم که در این حالت کاربران سوالات رو میفرستن

به کارکنان بخش ارجاع سوالات و ایشان سوالات رو میپرسن

ولی من میخوام بدونم خود کاربر مستقیم میتونه سوالات رو ارسال کنه

و اسمش هم ثبت نشه و ناشناس باقی بمونه ؟؟؟؟

و اگه همچین امکانی نیست لطفا به عنوان یه پیشنهاد بررسیش کنین ممنون میشم.

معین
۱۳۹۶/۰۳/۲۰, ۱۲:۱۶
ولی من میخوام بدونم خود کاربر مستقیم میتونه سوالات رو ارسال کنه

سلام ووقت بخیر
اگر کاربری مایل باشه که بدون نام سوالش ارجاع شود لازم نیست حتما باپیام خصوصی به آیدی مسئول ارجاع سوالات ارتباط بگیرد
فقط کافی است که وقتی سوالی رو ارسال میکنه در آخر مطلب درخواست ارسال به صورت ناشناس رو هم اعلام کندتا سوال ایشون بصورت ناشناس ارجاع شود

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۳/۲۰, ۱۷:۳۰
سلام

به رسم ادب باید تشکر کنم از راهنماییتون

اما اینکار بازهم هیچ فرقی با ارسال پیام خصوصی به مسولین بخش ارجاع سوالات نداره

کلا منظور من این بود کسی که سوال میپرسه ناشناس باقی بمونه این امکان هست یا نه ؟

و اگه نیست لطفا به عنوان یه درخواست بررسیش کنین ممنون میشم .

مدیر فنی
۱۳۹۶/۰۳/۲۱, ۱۱:۵۰
سلام

به رسم ادب باید تشکر کنم از راهنماییتون

اما اینکار بازهم هیچ فرقی با ارسال پیام خصوصی به مسولین بخش ارجاع سوالات نداره

کلا منظور من این بود کسی که سوال میپرسه ناشناس باقی بمونه این امکان هست یا نه ؟

و اگه نیست لطفا به عنوان یه درخواست بررسیش کنین ممنون میشم .
با سلام
راههای ارتباطی کاربران با مرکز ملی رو میتونید از این لینک مشاهده کنید
http://www.pasokhgoo.ir/aboutus

همچنین به گفته همکارمون مدیر ارجاع سوالات میتونید به صورت خصوصی سوال خودتون رو ارسال و پس از ایجاد تاپیک توسط خودشون به کارشناس ارجاع داده و لینک رو بهتون میدن تا مشاهده کنید

کربلائی
۱۳۹۶/۰۳/۲۱, ۱۲:۵۶
سلام
شاید بازی های فلشی مذهبی، هم در انجمن قرار داده بشه، خوب باشه

زحمت مدیریت میشه، اما خب پیشنهاده

تشکرات لازم را هم مبذول میداریم

رحیل
۱۳۹۶/۰۳/۲۴, ۱۶:۴۰
سلام ووقت بخیر
اگر کاربری مایل باشه که بدون نام سوالش ارجاع شود لازم نیست حتما باپیام خصوصی به آیدی مسئول ارجاع سوالات ارتباط بگیرد
فقط کافی است که وقتی سوالی رو ارسال میکنه در آخر مطلب درخواست ارسال به صورت ناشناس رو هم اعلام کندتا سوال ایشون بصورت ناشناس ارجاع شود

واقعا؟ چه جالب

بذارید امتحان کنم ببینم چه شکلی میشه

صادق
۱۳۹۶/۰۳/۲۵, ۱۵:۰۳
گاهی
برای رهاشدن از زخم های زندگی باید بخشید و گذشت ....
میدانم که بخشیدن کسانی که از آنها زخم خورده ایم، سخت ترین کار دنیاست....
ولی،،
تا زمانی که هر صبح چشمان خود را با کینه بازکنیم
و آدمهای، خاطرات تلخ را زنده نگه داریم و در ذهن خود هر روز محاکمه شان کنیم....
رنگ آرامش را نخواهیم دید !!

گاه،،،
چشم ها را ، باید بست و از کنار تمام بد بودنها گذشت...

بیایید بخاطر این ایام عزیز کسانی که به ما بد کردند ببخشیم

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۳/۲۷, ۱۵:۱۴
سلام
ابتدا تشکر میکنم از پاسخهایی که دادین
اما واقعیت اینه که من به نحوه پاسخگویی هم انتقاد دارم
و امیدوارم از انتقادم ناراحت نشین
من یه سوال کردم که دوتا جواب بیشتر نداشت
یا آره بود یا نه .
اگه آره بود لطف میکردین و میگفتین که چجوری انجامش بدم
اگه نه بود میگفتین نمیشه و امکانش هم نیست .

معین
۱۳۹۶/۰۳/۲۷, ۱۷:۱۳
اگه نه بود میگفتین نمیشه و امکانش هم نیست .

متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۳/۳۱, ۱۲:۳۰
سلام
ممنونم از پاسخگویی سریع و کاملتون

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۳/۳۱, ۱۲:۴۶
آیا دوست دارید تنها با یادگیری معنای 2% از کلمات قرآن کریم بتوانید 82% از کلمات قرآن را ترجمه کنید؟

قرآن کریم در مجموع از 87419 کلمه تشکیل یافته است. از میان این کلمات 1257 کلمه بیش از 7 بار تکرار شده اند
و تحت عنوان کلمات پرکاربرد نامگذاری می شوند. از این تعداد 120 کلمه، کلماتی هستند که ما فارسی زبان ها معنای آن را می دانیم
(کلماتی نظیر: الله، شیطان، جهنم، عذاب، دنیا، سلام، نور و ...) و 137 کلمه ی دیگر، با آن که کمتر از 2% از حجم قرآن را تشکیل می دهند
ولی با توجه به تکرار زیاد، بیش از 82% قرآن (71575 کلمه) از همین کلمات تشکیل یافته است. لذا شما می توانید با یادگیری این کلمات،
به راحتی اکثر کلمات به کار رفته در قرآن کریم را معنا نموده و با این کتاب آسمانی انس بگیرید.

با توجه به توضیح بالا خواستم بدونم این امکان در سایت وجود داره که آموزشی برای یادگیری این 2% کلمات قرار بدین؟؟؟

رحیل
۱۳۹۶/۰۳/۳۱, ۱۸:۲۶
با توجه به توضیح بالا خواستم بدونم این امکان در سایت وجود داره که آموزشی برای یادگیری این 2% کلمات قرار بدین؟؟؟

سلام
http://www.askquran.ir/showthread.php?t=43275

ان شاءالله ادامه پیدا کنه

یوسف .
۱۳۹۶/۰۴/۰۱, ۲۲:۰۱
سلام
http://www.askquran.ir/showthread.php?t=43275

ان شاءالله ادامه پیدا کنه
سلام و درود
استارتر تاپیک مدتهاست که نیستن
اگه یکی پیدا میشد ادامه اش بده
انشاالله کاربرا استفاده می کردن
شما حاضرید ادامه اش رو بذارید؟

رحیل
۱۳۹۶/۰۴/۰۱, ۲۲:۲۴
سلام و درود
استارتر تاپیک مدتهاست که نیستن
اگه یکی پیدا میشد ادامه اش بده
انشاالله کاربرا استفاده می کردن
شما حاضرید ادامه اش رو بذارید؟

سلام علیکم
اگه منظورتون از ادامه دادن کپی پیست کردن متن درس ها باشه، بله من هم میتونم این کار رو انجام بدم. اما به نظر من کسی باید تاپیک رو به دست بگیره که اگر کاربری هم سوالی داشت بتونه به اون سوال جواب بده

ان شاءالله جناب کیمیای محبت برمیگردن و کارشون رو کامل می کنن. تا اون زمان به نظرم خودتون ادامه اش بدید بهتر باشه
یا اگر فرصت نمی کنید، یکی از کاربرانی که به زبان عربی آشنایی دارند تاپیک رو دست بگیرند.

یوسف
۱۳۹۶/۰۴/۰۲, ۲۰:۰۱

سلام پیشنهادتون خیلی خوبه بنظر ارجاع بدهیم ب کارشناسان سایت
شاید بتونیم پیشنهاد را اجرایی کنیم.

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۴/۱۵, ۱۳:۰۵
سلام
وقتی که پست ارسال می کنم بعضی از شکلک هایی که میزارم نمایش داده نمیشن مثل این شکلک::d
مشکل از کجاست ؟چجوری میشه درستش کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنین .

مدیر فنی
۱۳۹۶/۰۴/۱۸, ۰۵:۴۷
سلام
وقتی که پست ارسال می کنم بعضی از شکلک هایی که میزارم نمایش داده نمیشن مثل این شکلک::d
مشکل از کجاست ؟چجوری میشه درستش کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنین .

باسلام
شما بایستی با یک فاصله از از کلمات شکلکهارو ارسال کنید
همچنین بعضی از شکلکها امکان تداخل بودن با اصل مطالب امکان ارسال کاراکتر شکلکی نیست

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۴/۱۸, ۱۰:۱۸
سلام
ممنونم بخاطر پاسخگوییتون
همونطور که گفتین امتحان کردم اما بازم نمایش داده نمیشه
بقیه شکلک هانمایش داده میشن اما این یکی( :d ) نمایش داده نمیشه چرا؟؟؟
برای بقیه کاربرها هم این شکلک نمایش داده نمیشه ؟؟؟؟
یه مسئله دیگه هم هست اونم اینه که من هربار وارد سایت میشم تا وقتی کارمو انجام میدم
چند بار بدون اینکه من خروج بزنم از سایت خارج میشم
از مرورگرهای مختلفی هم استفاده کردم درست نمیشه علتش چیه ؟؟؟

مدیر فنی
۱۳۹۶/۰۴/۱۸, ۱۱:۰۲
سلام
ممنونم بخاطر پاسخگوییتون
همونطور که گفتین امتحان کردم اما بازم نمایش داده نمیشه
بقیه شکلک هانمایش داده میشن اما این یکی( :d ) نمایش داده نمیشه چرا؟؟؟
برای بقیه کاربرها هم این شکلک نمایش داده نمیشه ؟؟؟؟
یه مسئله دیگه هم هست اونم اینه که من هربار وارد سایت میشم تا وقتی کارمو انجام میدم
چند بار بدون اینکه من خروج بزنم از سایت خارج میشم
از مرورگرهای مختلفی هم استفاده کردم درست نمیشه علتش چیه ؟؟؟
سلام مجدد
عرض کردم بعضی کاراکترها به اصطلاح یاهو در ادیتور انجمن سازگار نیست و با مطالب تداخل دارند. بخاطره همین غیرفعال کردیم.

در مورد خروج از سایت هم بخاطره امنیت هست که سیستم کانون اتوماتیک بررسی میکنه و احتمال میده که ربات باشید به صورت خودکار به بیرون کانون هدایت میکنه.

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۴/۱۸, ۱۱:۱۷
سلام
ممنونم بخاطر پاسخگوییتون
هیچ راهی نداره که کمتر ما رو بیرون کنه ؟؟:|
یاراهی نداره نشون بدیم ربات نیستیم؟؟؟:-?

مدیر فنی
۱۳۹۶/۰۴/۱۸, ۱۴:۲۴
سلام
ممنونم بخاطر پاسخگوییتون
هیچ راهی نداره که کمتر ما رو بیرون کنه ؟؟:|
یاراهی نداره نشون بدیم ربات نیستیم؟؟؟:-?
راه حل مناسب اینه که موقعه لاگین تیک ذخیره رو بزنید .
همچنین کش مرورگر رو مدام خالی نکنید.

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۴/۱۸, ۲۰:۰۹
ممنونم از پاسخگویی سریع و کاملتون خیلی لطف کردین :)@};-

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۵/۲۸, ۲۲:۰۹
سلام

یه درخواست داشتم لطفا اگه امکانش هست یه تایمر توی سایت قرار بدین که به محض ورود به سایت فعال بشه

و تا زمان خروج از سایت زمان رو محاسبه بکنه اینجوری مشخص میشه که هر بار چقدر از وقت کاربران اینجا صرف میشه

و یه روش برای مدیریت زمان استفاده از اینترنت هستش البته این تایمر هم میتونه کلی امکانات دیگه هم داشته باشه

و بهتره جز تنظیمات شخصی قرار بگیره که هر کی تمایل داشت بتونه فعالش کنه

ممنون میشم درخواستم رو بررسی کنین و نتیجه اش رو بهم اطلاع بدین و در صورت عدم موافقت علت رو توضیح بدین .

مدیر فنی
۱۳۹۶/۰۵/۳۰, ۱۰:۲۸
سلام

یه درخواست داشتم لطفا اگه امکانش هست یه تایمر توی سایت قرار بدین که به محض ورود به سایت فعال بشه

و تا زمان خروج از سایت زمان رو محاسبه بکنه اینجوری مشخص میشه که هر بار چقدر از وقت کاربران اینجا صرف میشه

و یه روش برای مدیریت زمان استفاده از اینترنت هستش البته این تایمر هم میتونه کلی امکانات دیگه هم داشته باشه

و بهتره جز تنظیمات شخصی قرار بگیره که هر کی تمایل داشت بتونه فعالش کنه

ممنون میشم درخواستم رو بررسی کنین و نتیجه اش رو بهم اطلاع بدین و در صورت عدم موافقت علت رو توضیح بدین .

با سلام
این امکان در انجمن ها مرجع وجود نداره! اکثرا این امکانات برای درگاه های بانکی استفاده میکنند. برای انجمن اصولی نیست!
اما امکانی که در قسمت مدیریت داریم این هست که کاربر چه زمانی لاگین کرده و مشخصات از این قبیل موجود هست.

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۵/۳۰, ۱۰:۵۱
سلام ممنونم از پاسخگوییتون

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۶/۰۹, ۱۰:۱۱
سلام
میخوام بدونم چرا سوالم(که تقریبا ده روز پیش پرسیدم ) ارجاع داده نشده ؟ و اگه سوال مشکلی داشته چرا بهم اطلاع ندادن ؟؟
اگرهم قراره سوالهام ارجاع داده نشه حداقل بهم اطلاع بدین که منتظر جواب نباشم ممنون میشم رسیدگی کنین

معین
۱۳۹۶/۰۶/۰۹, ۱۰:۵۲
رسیدگی کنین

سلام وروز بخیر
از تاخیر بوجود امده پوزشم میخواهم
بله حق باشماست
سوال تون به کارشناس مربوطه ارجاع شد وانشالله بزودی پاسخگوئی میشود
باتشکر

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۶/۱۱, ۱۳:۵۶
سلام ، ممنونم از شما و کارشناس محترم

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۶/۱۵, ۱۱:۱۸
سلام
قبلنا سوال ارجاع داده میشد یه پیام واسه کاربر ارسال میشد که سوال ارجاع داده شد به فلان بخش
اینجوری لازم نبود هر روز بیای چک کنی ببینی سوالت کجاست !!!!! و کل مطالب رو بگردی !!!
قانون عوض شده یا در مورد من قانون اجرا نمیشه !!!؟؟؟

معین
۱۳۹۶/۰۶/۱۵, ۱۲:۵۱
من قانون اجرا نمیشه !!!؟؟؟
سلام
چنین قانونی وجود ندارد بلکه چیزی که احتمالا شما مشاهده کردید پیام نرم افزار انجمن بوده است که وقتی موضوعی از یک انجمن به انجمن دیگر جابجا میشود نرم افزار انجمن به صورت خودکار به کاربری که اولین پست را ارسال کرده ، پیام میدهد که موضوع شما از فلان انجمن به فلان انجمن جابجا شد
البته اگر کارشناسان سوال کاربر را نقل قول کنند باز هم سیستم انجمن به صورت خودکار به کاربران اطلاع رسانی میکند

وبرای پیدا کردن آخرین ارسال ها وسوالات هر کاربری میتونید در پروفایل اون آیدی بر روی گزینه فعالیت ها- ودر مرحله بعد فعالیت های اون آیدی خاص کلیک کنید تا آخرین سوالاتی که توسط اون کاربر پرسیده شده رو براتون نمایش دهد و با کلیک بر روی هر کدام وارد آن تاپیک میشوید

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۶/۱۵, ۱۳:۴۸
سلام
ممنونم از پاسخگویی شما
اینا رو شما میدونین من که نمیدونم !!!!:moteajeb:
آخه یه بار پیام ارجاع میاد یه بار نمیاد ، فکر کنم بعضی وقتها نرم افزار تنبلی میکنه :khaneh:
چه جالب فکر کنم یه بار نرم افزار انجمن(لینک سوالمو با ) پیام بازدیدکننده واسه من فرستاد !!!!!!!!!!!:nishkand:
کلا یه مشکل اینجا اینه که کسی که میاد عضو میشه تا مدتها سردرگمه هرکاری رو میخواد بکنه
باید کلی بپرسه اونم از این یکی و اون یکی ،اونم آیا جواب بدن آیا ندن !!!!
مثلا برای گذاشتن یه صدا من از چندین کاربر رنگی پرسیدم اما یا جواب ندادن یا بلد نبودن !!!!
لطفا به این موضوع رسیدگی بشه.
به خدا ثواب داره ما رو از سردرگمی نجات بدین اینم یه کار خیره شک نکنین:ok:

رحیل
۱۳۹۶/۰۶/۱۵, ۲۱:۲۹
سلام

آخه یه بار پیام ارجاع میاد یه بار نمیاد ، فکر کنم بعضی وقتها نرم افزار تنبلی میکنه
کلا پیام ارجاع نمیاد
اگر موضوع منتقل شده باشه پیام منتقل شدن موضوع میاد. در غیر این صورت، اگر پیامی براتون اومد لطف اون کسی بوده که براتون پیام فرستاده

چه جالب فکر کنم یه بار نرم افزار انجمن(لینک سوالمو با ) پیام بازدیدکننده واسه من فرستاد !!!!!!!!!!!
:khaneh: اونم لطف جناب معین بوده. البته شاید به این علت که با آیدی خودشون پرسیده بودن و شما راهی برای دسترسی به سوال نداشتید :-"

کلا یه مشکل اینجا اینه که کسی که میاد عضو میشه تا مدتها سردرگمه هرکاری رو میخواد بکنه
مثلا برای گذاشتن یه صدا من از چندین کاربر رنگی پرسیدم اما یا جواب ندادن یا بلد نبودن !!!!
به خدا ثواب داره ما رو از سردرگمی نجات بدین اینم یه کار خیره شک نکنین
بده نمیخوان لذت کشف رو ازتون بگیرن:D
ولی در کل، این موضوع میتونه به شما کمک کنه
http://www.askquran.ir/showthread.php?t=2764
البته چون مربوط به قالب قبلی هست، تغییراتی کرده، ولی بیشتر چیزها رو میشه با کمی گشتن توی قالب جدید هم پیدا کرد.
مهمترین کاربردش اینه که از این به بعد سوالی هم داشتید به جای اینکه از این یکی و اون یکی بپرسید میتونید توی همین تاپیک بپرسید، بعد دیگه چون همه می بینن هر کس بلد بود میاد بهتون جواب میده

البته قبلش با مدیر فنی یه صلاح مشورتی بکنید. شاید صلاح بدونن خصوصی سوالاتونو با خودشون مطرح کنید

سکوت دریا
۱۳۹۶/۰۶/۱۶, ۰۹:۱۸
لطف جناب معین بوده.

سلام
ممنونم از پاسختون و توضیحاتی که دادین خوب شد منو از اشتباه در آوردین
فکر کردم ایشون با سوال پرسیدن من مشکل دارن !!!!!x_x
حالا همینجا جا داره از فکری که در موردشون کردم ازشون عذرخواهی کنم :geryeh:

http://www.upsara.com/images/ra6u_99.jpg

این کشف وقتگیر برای من لذتی نداره !!!:nishkand:
ممنونم بخاطر لینکی که فرستادین :ok:
بازم ازتون تشکر میکنم که منو از اشتباه درآوردین .

گناهکار
۱۳۹۶/۰۷/۱۶, ۰۰:۰۲
به خدا ثواب داره ما رو از سردرگمی نجات بدین اینم یه کار خیره شک نکنین
با سلام و احترام خدمت شما
کاربر گرامی بعد از عضویت در سایت بلافاصله از طرف مدیر محترم کل پیامی مبنی بر خوش آمد گویی و معرفی بخش آموزشی سایت می کند. شما با لینک های موجود در آن می توانید بخش آموزش را ببینید.
همچنین از طریق ادرس ذیل می توانید آموزش ها را پیگیری کنید.
http://www.askquran.ir/thread2764.html

و در نهایت اگر مشکل فنی داشتید لطفا از طریق بخش مشکلات و مسائل فنی کاربران ، آن موضوع را با ما در میان بگذارید. بنده و همکاران فنی حتما شما را تا پاسخگویی و نتیجه نهایی یاری خواهیم کرد.

..//موفق باشید//..

رحیل
۱۳۹۶/۰۹/۱۴, ۱۳:۱۱
سلام علیکم
به خاطر برگردوندن اون قلب های پای پست ها تشکر می کنم
واقعا امکان کاربردی بود.

رحیل
۱۳۹۷/۰۱/۰۸, ۰۱:۰۶
سلام علیکم
خواهشم از کارشناسان و تیم تدوین اینه که بازه زمانی لازم برای جمع بندی رو افزایش بدید. شاید یک زمانی، وقتی ده روز روی موضوعی بحث نمیشد یعنی همه صحبت هاشون رو کردن و دیگه جرفی باقی نمونده. اما الان همین که کاربر موضوع رو ببینه، سوال رو بخونه، جواب کارشناس رو بخونه، مطلب قابل طرح یا سوالی به ذهنش برسه، تصمیم به مطرح شدنش بگیره، اون رو کاملا بیان کنه، وسط کار منصرف نشه، تا آخرش رو تایپ کنه و دکمه ارسال رو بزنه بیشتر از ده روز طول می کشه. به خصوص که معمولا در این مدت موضوع همچنان در صفحه اصلی دیده میشه و تصور میشه که موضوع تازه است و وقت برای شرکت در بحث بسیار است.

باران امید
۱۳۹۷/۰۴/۳۰, ۱۵:۰۲
سلام
اگه امکانش هست یه جایی رو اختصاص بدین به پاسخگویی به سوالات متفرقه ،چون یه سری سوالات پیش میاد که مربوط به بخش خاصی نیست
یا اینکه صفحه ای باشه که هرکی سوال داره بپرسه هرکی بلده جواب بده

مدیر سایت
۱۳۹۷/۰۵/۰۱, ۱۳:۴۷
سلام
اگه امکانش هست یه جایی رو اختصاص بدین به پاسخگویی به سوالات متفرقه ،چون یه سری سوالات پیش میاد که مربوط به بخش خاصی نیست

در این خصوص آیدی سامع در خدمت کاربران محترم هستند تا راهنمایی های لازم رو داشته باشند. سوالات تون رو با ایشان مطرح کنید. ایشان شما را راهنمایی می کنند.ا

رحیل
۱۳۹۷/۰۵/۰۱, ۱۴:۲۰
در این خصوص آیدی سامع در خدمت کاربران محترم هستند تا راهنمایی های لازم رو داشته باشند. سوالات تون رو با ایشان مطرح کنید. ایشان شما را راهنمایی می کنند.ا

سلام علیکم
عجب پس ایشون فقط سامع نیستن، بلکه ناطق هم هستن
آخه من ۹ فروردین یک سوال از ایشون پرسیدم، تا به امروز هیچ واکنشی ازشون ندیدم. بعد هم اتفاقی از طریق سرکار اللیل و النهار متوجه شده که چه کار باید بکنم. گفتم لابد فقط قراره ارتباط یک طرفه باشه

گل پامچال
۱۳۹۷/۰۵/۰۱, ۱۴:۲۳
به نام خدا

سلام
چگونه باید با آیدی سامع در ارتباط بود؟

گل پامچال
۱۳۹۷/۰۵/۰۱, ۱۹:۳۴
سلام شهید گمنام
در لینکی که ارسال کردید من نمیدانم چه کار کنم
لطفا توضیح بیشتر بدهید

مدیر سایت
۱۳۹۷/۰۵/۰۲, ۰۴:۴۵
سلام علیکم
عجب پس ایشون فقط سامع نیستن، بلکه ناطق هم هستن
آخه من ۹ فروردین یک سوال از ایشون پرسیدم، تا به امروز هیچ واکنشی ازشون ندیدم. بعد هم اتفاقی از طریق سرکار اللیل و النهار متوجه شده که چه کار باید بکنم. گفتم لابد فقط قراره ارتباط یک طرفه باشه

ممکنه. به جهت این که در اون زمان، مسئولیت آیدی سامع رو یکی دیگر از همکاران افتخاری به عهده داشتند که به جهت عدم فعالیت از اواخر اردیبهشت ماه ایشان را تغییر دادیم و فرددیگری جایگزین شده.
طبعا ایشان هم از عدم پاسخ گویی فرد قبلی اطلاع نداشته.
کاربر گرامی؛ سرکار رحیل؛
ممکنه این گونه موارد پیش بیاد. متاسفانه گاهی برخی از همکاران قبول مسئولیت می کنند اما فعالیتی ندارند. طبعا نارضایتی هایی رو هم به دنبال دارد. انتظار این که همکاران افتخاری، اگر فرصت حضور ندارند ولو به مدت کوتاه، با مدیر مربوطه هماهنگ باشند تا در روند کارهای ایشان در کانون اختلالی اتفاق نیفتد.
به این بهانه از سرکار بی ریا که با مدیر تدوین در ارتباط بوده و مرخصی های خودشان را اطلاع دادند تشکر می کنم. در گزارشات مدیر تدوین برای بنده این موضوع ذکر شده که مثلا ایشان به فلان جهت، فعالیت ایشان به مدتی کم رنگ خواهد بود.
رعایت این روال سبب شده کارهای ایشان روی زمین نمانده و با هماهنگی که با مدیر تدوین داشته اند، به فرد دیگری از همکاران واگذار شده است.
بسیاری از همکاران به جز عده قلیلی همین رویه را دارند. اینکه از ایشان نام بردم به جهت این بود که در پست های قبلی از ایشان به عنوان فردی که قطع همکاری کرده، نام برده شد . در حالی که ایشان قطع همکاری نداشته اند.
سرکار رحیل گرامی و همراهان کانون
اگر نقیصه در فعالیت های همکاران هست لازمه که با مدیران ارشد همون بخش مطرح شود. اگر در فعالیت ایشان (آیدی سامع) نقیصه ای هست مثل عدم بررسی و ....، با مدیر فرهنگی اجرایی مطرح کنید تابررسی کنند. البته باید به این نکته توجه داشت که افرادی که گرداننده ی آیدی هایی که از سوی خود انجمن طراحی میشن مثل آیدی سامع، ممکن است هر چند وقت یکبار تغییر کنند. لذا اگر پاسخی دریافت نکردید، به مدیر مربوطه اطلاع بدین تا بررسی کنند.
با تشکر

مدیر سایت
۱۳۹۷/۰۵/۰۲, ۰۴:۴۹
چگونه باید با آیدی سامع در ارتباط بود؟

به ایشان پیام خصوصی بدین.

آیدی سامع (http://www.askquran.ir/member.php?u=89791)

گل پامچال
۱۳۹۷/۰۵/۰۳, ۱۱:۵۰
به نام خدا

سلام
ایدی سامع پاسخ ندادند هنوز.
لطفا اینجا پاسخ مرا بدهید.

چه طور رپلای کنم متن دیگران رو؟
اینجا مثل تلگرامه؟

گل پامچال
۱۳۹۷/۰۵/۰۳, ۱۲:۲۳
من از کی میتونم پیام بزارم در پروفایل دیگران؟
من چه طور تشکر کنم ازشون؟
یعنی باید به خاص اونها پیام بدم؟

باران امید
۱۳۹۷/۰۵/۰۳, ۱۲:۳۹
سلام
پس از هربار که پست بزاریم یه پیام میاد با عنوان پست در موضوع مشترک یا وقتی کسی در همون پست پیام میزاره بازم یه پیام میاد وقتی روش بزنیم میره صفحه اول اون پست رو میاره ،در حالی که ما میخوایم پست آخرین نفر رو بخونیم به نظرم اگه کاری کنین که صفحه آخر رو بیاره بهتره ، گاهی هم وقتی اون مدل پیام در مورد پست مشترک میاد روش هم کلیک کنی و بازش کنی و صفحه رو بخونی بازم پیامش بصورت چشمک زن ادامه داره و از بین نمیره که میره رو اعصاب ،لطفا این موارد رو بررسی کنین

Test512
۱۳۹۷/۰۵/۰۳, ۲۱:۴۰
سلام

هوالمحبوب

سلام وقت بخیر
خیلی خوش آمدید به کانون گفتگوی قرآنی
پیگیر ایجاد یک تاپیک جدید برای پرسش و پاسخ در رابطه با امکانات انجمن هستم.
ان شاءالله ایجاد می شود، اما اگر نشد شما میتوانید سوالات خودتون رو از همین تاپیک مطرح کنید.

Test512
۱۳۹۷/۰۵/۰۳, ۲۲:۰۷
به نام خدا

سلام
ایدی سامع پاسخ ندادند هنوز.
لطفا اینجا پاسخ مرا بدهید.

چه طور رپلای کنم متن دیگران رو؟
اینجا مثل تلگرامه؟

سلام و عرض ادب
اینجا هم همانند تلگرام، امکان رپلای کردن کاربران وجود دارد.
در واقع شما با استفاده از نقل قول کردن مطالب کاربران به آن ها اطلاع می دهید که به متن شان واکنش نشان دادید.
اگر به انتهای هر پست دقت داشته باشید با شکل زیر واجه می شوید:

http://s8.picofile.com/file/8332770192/naghle_ghol.PNG

1. رنگ بنفش (تشکر): با زدن بر روی این گزینه از مطلب کاربر تشکر میکنید. یا به اصطلاح لایک میکنید.

2. رنگ صورتی (قلب): با زدن بر روی قلب، آن پست برای شما برگزیده میشود.
شما میتوانید از قسمت نوار بالای انجمن به قسمت تنظیمات رفته و گزینه آخر یعنی پست های برگزیده دسترسی پیدا کنید.
در واقع هدف این قلب آن است که به پست های دلخواهتان دسترسی راحتر داشته باشید.
برای دیدن پست های برگزیده خود کلیک کنید. (http://www.askquran.ir/bookmark.php?do=profile&action=postbookmarks)

نکته:
برخی پستها رو بدون اینکه انتخاب کنید ضربدر دار هستند این به این معنی هست که امکان انتخاب اون پست به عنوان برگزیده وجود نداره

3. رنگ سبز و نارنجی (نقل قول و پاسخ): مثل هم عمل میکنند و در واقع باعث می شود که تمام متن کاربر انتخاب شود و شما به متن کاربر پاسخ دهید.
اما همیشه نیاز نیست که کل متن کاربر را انتخاب کنید و تنها کافیست با سلکت کردن قسمتی از متن کاربر به آن پاسخ دهید.

http://s9.picofile.com/file/8332770992/naghle_ghol2.PNG

شما بعد از سلکت (select) کردن متن و زدن گزینه "نقل قول قسمت انتخاب شده" وارد یک کادر جدید می شوید که تنها کافیست در زیر این کد متن خودتان را تایپ کنید و ارسال را بزنید.

Test512
۱۳۹۷/۰۵/۰۳, ۲۲:۱۱
من از کی میتونم پیام بزارم در پروفایل دیگران؟
من چه طور تشکر کنم ازشون؟
یعنی باید به خاص اونها پیام بدم؟

سلام وقت بخیر
برای کاربران تازه وارد یک سری محدودیت ها وجود دارد، که با ارسال پست و ارتقاء به عضو آشنا این محدودیت ها کمتر خواهد شد.
بعد از آنکه 10 پست در انجمن ارسال کردید این امکان برای شما فراهم می شود تا پیغام بازدید کننده بگذارید.

Test512
۱۳۹۷/۰۵/۰۳, ۲۲:۲۵
سلام
پس از هربار که پست بزاریم یه پیام میاد با عنوان پست در موضوع مشترک یا وقتی کسی در همون پست پیام میزاره بازم یه پیام میاد وقتی روش بزنیم میره صفحه اول اون پست رو میاره ،در حالی که ما میخوایم پست آخرین نفر رو بخونیم به نظرم اگه کاری کنین که صفحه آخر رو بیاره بهتره ، گاهی هم وقتی اون مدل پیام در مورد پست مشترک میاد روش هم کلیک کنی و بازش کنی و صفحه رو بخونی بازم پیامش بصورت چشمک زن ادامه داره و از بین نمیره که میره رو اعصاب ،لطفا این موارد رو بررسی کنین

سلام مجدد
متاسفانه زمانی که در موضوعی مشترک میشوید و پست جدیدی در آن ارسال میشود همانطور که خودتان هم فرمودید مستقیم به پست جدید منتقل نمیشود.
اما می توانید اخرین صفحه از موضوع را در همان پنجره موضوعات مشترک شده بزنید. (قسمت زردرنگ در داخل تصویر)

http://s8.picofile.com/file/8332771900/ESHTERAK.PNG

اما در کل:
تنظیمات پیشفرض انجمن برای کاربران، مشترک شدن آن ها در تاپیک هایی است که پست ارسال میکنند.
اما به راحتی میتوانید از قسمت تنظیمان، مشترک شدن در موضوعات را لغو کنید.

تنها کافیه به این ادرس مراجعه کنید:
http://www.askquran.ir/profile.php?do=editoptions

به قسمت "اطلاع رسانی و دریافت پیام" رفته و "حالت پیش فرض برای اشتراک موضوعات انجمن ها" را روی مشترک نمی شوم قرار دهید. (مانند تصویر زیر)

http://s8.picofile.com/file/8332772118/moshtarak.PNG

حالا هر موقع شما پستی ارسال کنید برای شما اعلانات نمی اید، البته میتوانید به صورت دستی در هر تاپیکی که خواستید مشترک شوید.
فقط کافیه از قسمت منوی بالای پست شروع کننده تاپیک "ابزار های موضوع" را کلیک کنید و گزینه اشتراک موضوع را انتخاب کنید.

http://s8.picofile.com/file/8332772218/esh2.PNG

سامع
۱۳۹۷/۰۵/۰۴, ۰۹:۵۷
با سلام خدمت کاربران گرامی
خیر مقدم عرض میکنم خدمت کاربرانی که تازه عضو سایت شده اند .بنده با ایدی سامع در خدمت شما عزیزان خواهم بود چنان چه انتقاد و پیشنهادی داشتین مطرح بفرمایید.از اینکه تعدادی از دوستان بابت عدم پاسخگویی ناراحت شده اند عرض میکنم این ایدی 2 روز هست در اختیار بنده قرار داده شده است .با این حال چنان چه ناراحتی از این موضوع داشتین عذرخواهی بنده را پذیرا باشید .امیدوارم با کمک و هم فکری شما عزیزان بتوانیم قدم مثبتی برداریم .
با تشکر از شما
انجمن گفتگوی قرانی

باران امید
۱۳۹۷/۰۵/۰۴, ۱۸:۰۹
سلام مجدد
متاسفانه زمانی که در موضوعی مشترک میشوید و پست جدیدی در آن ارسال میشود همانطور که خودتان هم فرمودید مستقیم به پست جدید منتقل نمیشود.
اما می توانید اخرین صفحه از موضوع را در همان پنجره موضوعات مشترک شده بزنید. (قسمت زردرنگ در داخل تصویر)

سلام
خیلی ممنونم بخاطر راهنمایی ها و توجهتون به انتقادات
به نظرم هرکس که میزنه رو پیام انتظار داره بره جدید ترین پست رو بخونه ،بخصوص در مورد صفحه هایی که خیلی زیادن و کلی پست دارن
به نظر شما بهتر نیست که این تغییر ایجاد بشه ؟؟؟

رحیل
۱۳۹۷/۰۵/۰۴, ۱۸:۲۵
سلام
خیلی ممنونم بخاطر راهنمایی ها و توجهتون به انتقادات
به نظرم هرکس که میزنه رو پیام انتظار داره بره جدید ترین پست رو بخونه ،بخصوص در مورد صفحه هایی که خیلی زیادن و کلی پست دارن
به نظر شما بهتر نیست که این تغییر ایجاد بشه ؟؟؟

سلام

برای دیدن پست جدید روی عنوان موضوع نباید کلیک کنید؛ بلکه روی دایره جلوش بای کلیک کنید تا شما رو به اولین پست خوانده نشده ببره. (البته نمیدونم این دایره هنوز هست یا نه. خیلی وقته از قسمت اشتراکات موضوعی رو چک نکردم)

باران امید
۱۳۹۷/۰۵/۰۵, ۱۲:۳۰
به قسمت "اطلاع رسانی و دریافت پیام" رفته و "حالت پیش فرض برای اشتراک موضوعات انجمن ها" را روی مشترک نمی شوم قرار دهید. (مانند تصویر زیر)

سلام

من اینکارو کردم اما بازم پیام برام ارسال میشه!!!!!:moteajeb::geryeh:

کربلائی
۱۳۹۷/۰۵/۰۶, ۱۲:۱۲
لطفا سئوالات را ارجاع دهید
ممنون

معین
۱۳۹۷/۰۵/۰۸, ۱۸:۱۲
لطفا سئوالات را ارجاع دهید
سلام وعرض احترام
الحمدلله اکثر سوالات شما ارجاع میشوند ولی چون تعداد سوالات شما زیاد است همگی به صورت همزمان ارجاع نمیشوند وبه مرور ارجاع میشوند
تعدادی از سوالات شما هم امکان ارجاع وپاسخگوئی ندارد به یکی از دو علت زیر
- متاسفانه به علت بیان مبهمی که در بعضی سوالات دارید ومنظور شما مشخص نیست
-بعضی از سوالاتی که مطرح میکنید ارتباطی با مسئله "پاسخگوئی به سوالات وشبهات دینی" ندارد مثلا (ایام قلب الاسد چه زمانیست و چرا به این نام خوانده شد!؟) سوالی در مورد بحث نجوم وصورت فلکی است
وپاسخگوئی به این نوع سوالات خارج از وظیفه پاسخگوئی کارشناسان این مرکز است

کربلائی
۱۳۹۷/۰۵/۰۸, ۲۲:۱۲
سلام وعرض احترام
الحمدلله اکثر سوالات شما ارجاع میشوند ولی چون تعداد سوالات شما زیاد است همگی به صورت همزمان ارجاع نمیشوند وبه مرور ارجاع میشوند
تعدادی از سوالات شما هم امکان ارجاع وپاسخگوئی ندارد به یکی از دو علت زیر
- متاسفانه به علت بیان مبهمی که در بعضی سوالات دارید ومنظور شما مشخص نیست
-بعضی از سوالاتی که مطرح میکنید ارتباطی با مسئله "پاسخگوئی به سوالات وشبهات دینی" ندارد مثلا (ایام قلب الاسد چه زمانیست و چرا به این نام خوانده شد!؟) سوالی در مورد بحث نجوم وصورت فلکی است
وپاسخگوئی به این نوع سوالات خارج از وظیفه پاسخگوئی کارشناسان این مرکز است

ما نوکرت هم‌هستیم که همین ها را هم ارجاع دادید.ممنون
کربلائی ها حداقل بحرمت امام حسین ع هوای هم را دارند، ممنون

ببخشید که سئوال زیاد‌میپرسم، آخه نادونم که میپرسم

باران امید
۱۳۹۷/۰۶/۱۲, ۱۶:۰۵
سلام
به نظرم بهتره یه صفحه ای باشه که کارشناسان ،مدیران و کاربران و....
بتونن کتابهایی رو که به نظرشون مفید و تاثیرگذاره به بقیه معرفی کنن
به نظرم همه فواید مطالعه رو میدونن و لازم نیست برای پیشنهادم توضیح دیگه ای داشته باشم

رحیل
۱۳۹۷/۰۶/۱۲, ۱۸:۲۵
سلام
به نظرم بهتره یه صفحه ای باشه که کارشناسان ،مدیران و کاربران و....
بتونن کتابهایی رو که به نظرشون مفید و تاثیرگذاره به بقیه معرفی کنن
به نظرم همه فواید مطالعه رو میدونن و لازم نیست برای پیشنهادم توضیح دیگه ای داشته باشم

سلام
بله خیلی خوبه کتابایی که مفید می بینن معرفی کنن
یه تعداد تاپیک با این موضوع داریم. ان شاءالله که دوباره رونق بگیرن

http://www.askquran.ir/showthread.php?t=55892
http://www.askquran.ir/showthread.php?t=1760
http://www.askquran.ir/thread48281.html
http://www.askquran.ir/thread50051.html
http://www.askquran.ir/showthread.php?t=53364

مدیر سایت
۱۳۹۷/۰۶/۱۳, ۱۵:۵۰
سلام
بله خیلی خوبه کتابایی که مفید می بینن معرفی کنن
یه تعداد تاپیک با این موضوع داریم. ان شاءالله که دوباره رونق بگیرن

http://www.askquran.ir/showthread.php?t=55892
http://www.askquran.ir/showthread.php?t=1760
http://www.askquran.ir/thread48281.html
http://www.askquran.ir/thread50051.html
http://www.askquran.ir/showthread.php?t=53364

پیشنهاد می کنم بخش فرهنگی این تاپیک ها در هم ادغام کنند و یک تاپیک واحد با همین عنوان داشته باشیم.
آیا شما هم با نظر بنده موافق هستید ؟

کربلائی
۱۳۹۷/۰۶/۱۶, ۰۹:۰۹
سلام
در ابتدا از رحمات و زحملت تمام مسئولین کانون قدردانی میکنیم.
انتقاد دارم
برخی موارد سئوال میشه که در زمینه احکام هست و محبت کردند که بخش آنلاین را قرار دادند ولی همه دسترسی ندارند و استفاده از آن مشکل هست.
از طرفی چه اشکالی دارد که همین احکام و پاسخگویی آن در کانون قرار داده شود که در سرچ گوگل و دیگر سرچها هم قرار گیرد!؟
هم ما به پاسخ خود میرسیم و هم یک بانک اطلاعاتی تهیه و آماده هست برای پرسشگران

مدیر سایت
۱۳۹۷/۰۶/۱۶, ۱۴:۳۸
سلام
در ابتدا از رحمات و زحملت تمام مسئولین کانون قدردانی میکنیم.
انتقاد دارم
برخی موارد سئوال میشه که در زمینه احکام هست و محبت کردند که بخش آنلاین را قرار دادند ولی همه دسترسی ندارند و استفاده از آن مشکل هست.
از طرفی چه اشکالی دارد که همین احکام و پاسخگویی آن در کانون قرار داده شود که در سرچ گوگل و دیگر سرچها هم قرار گیرد!؟
هم ما به پاسخ خود میرسیم و هم یک بانک اطلاعاتی تهیه و آماده هست برای پرسشگران

ضمن تشکر از نقد شما، اصل این حرف که در کانون به سوالات احکام پاسخگویی شود و آرشیوی تهیه شود و در سرچ ها بیاد، خوبه اما مستحضرید پاسخ به سوالات در انجمن با فاصله زمانی 24 ساعت است و از آن جایی که پاسخگویی به سوالات احکام باید سریع باشد، لذا به بخش آنلاین منتقل شد.
علاوه بر اینکه انتقال پاسخگوئی سوالات احکام از انجمن به بخش آنلاین، بنابر سیاست های مرکز در سال 97 بوده و اساسا از اختیارات ما خارج است.

شقایق
۱۳۹۷/۰۶/۱۸, ۱۹:۴۷
آیا شما هم با نظر بنده موافق هستید ؟

سلام^:)^

خیر#-o

هرقسمتی مخاطب یک کاربر هست باسلیقه های مختلف افکار سیم پیچی شده!و گاه روشن به زلالی آب!l-)

تمام بخش ها و لینک ها رو نگاه کردم متنوع هست بزار باشن مدیر^:)^@};-

برو بابا جان یه چندتایی ستاره ومدال طراحی کن یه تنوعی باشه از بس اومدیم و خبری نبود دلمون خشکید!!

یه کم بزار کانون نفس بکشه یه کم بزار کاربرا چت کنند!! زمین که به آسمون نمی آد؟!l-)

یه سایت رفتم ثبت نام کردم اتفاقی چت باکس که دیدم اصلا انگار بهم کادو ستاره داده باشن~:> یعنی اصن دلم واشد!!^:)^@};-

چت باکس نازنین منو پس بدین!!:">

الفور هم یه جلسه بزار بروبچ بریزیم اونجا یه مسابقه بزار ماه محرم هم سوالات مذهبی و داستانی و...می شه گذاشت دورهمی بروبچ کانون هم می شه شلوغ هم هست جذب کاربر بیشتر می شه

ممنون به امید خدا متوجه عرایض نیمه طویل ونیمه درراه مانده ما شدین که ننویسی متوجه نشدم که سرشب قاتی می کنم ممنون باباجان^:)^@};-

رحیل
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۰۷:۲۸
سلام

داشتم فکر می کردم ما که تو کانون شاعر داریم، روحانی داریم، بعید نیست مداح هم داشته باشیم، چقدر قشنگه اگه روضه هم داشته باشیم. یه مجلس کوچولو با یه ربع منبر، یه شعر خوانی و یه مداحی که میتونه یکی از کاربرا مداحی کنه یا اگه نبود دیگه یه مداحی آماده بذاریم.
یه ربع واقعا فکر نمی کنم که آنچنان وقتی هم از اساتید بگیره
نظر موافقتون چیه؟ (حالا مخالف هم بود اشکال نداره. در کل نظرتون چیه؟)

مدیر محتوایی نرم افزارها
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۱۳:۱۳
سلام

داشتم فکر می کردم ما که تو کانون شاعر داریم، روحانی داریم، بعید نیست مداح هم داشته باشیم، چقدر قشنگه اگه روضه هم داشته باشیم. یه مجلس کوچولو با یه ربع منبر، یه شعر خوانی و یه مداحی که میتونه یکی از کاربرا مداحی کنه یا اگه نبود دیگه یه مداحی آماده بذاریم.

سلام
من کاملا موافقم
اما زمان خوبی براش در نظر بگیرید که بشه ملزم بود برای حضور در تاپیک.

رحیل
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۱۴:۲۷
سلام
من کاملا موافقم
اما زمان خوبی براش در نظر بگیرید که بشه ملزم بود برای حضور در تاپیک.

سلام
منظورم این بود که یه فایل صوتی آپلود بشه همه گوش بدن. اگه زنده هم بتونیم حضور داشته باشیم که چه عالی

یوری
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۱۶:۰۳
سلام

با سلام و احترام

یعنی یکی از اساتید محترم مداحی کنه و منبر بره، بعد فایل صوتی آن را آپلود کنه؟

اگه فایل‌های آماده رو گوش بدید با این حالت فرق داره؟

سپاس

شهید گمنام
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۱۶:۴۹
سلام در سالهای قبل چنین پیشنهاد دادم که فرمودند باید با تایید مرکز باشه و .... .که نتونستیم اجرا کنیم امیدوارم که

بشه اجرا کرد اما زنده فکر نکنم بشه باید بازم فایل صوتی بفرستن

رحیل
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۱۹:۳۲
با سلام و احترام

یعنی یکی از اساتید محترم مداحی کنه و منبر بره، بعد فایل صوتی آن را آپلود کنه؟

اگه فایل‌های آماده رو گوش بدید با این حالت فرق داره؟

سپاس
سلام
یکی از اساتید منبر بره، یکی از کاربرا شعر بخونه، اگر کسی هم بود مداحی کنه، نبود فایل آماده بذاریم. بعد به هن بچسبونیم یک فایل بشه، آپلود کنیم.

مثل اینه که بگید فرقی داره بری روضه یا بشینی از تلویزیون مراسما رو تماشا کنی؟

یوری
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۲۲:۵۳
سلام
مثل اینه که بگید فرقی داره بری روضه یا بشینی از تلویزیون مراسما رو تماشا کنی؟

با سلام و احترام
آخه اینجا هم هر دو حالت صوتی هستند، نمیشه مقایسه کرد با روضه رفتن و از تلویزیون دیدن.

البته یه خوبی که داره اینه که شاید بشه توافق کرد که مثلن منبر رفتن راجع به چه موضوعی باشه که بیشتر به دردمون بخوره

سپاس

رحیل
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۲۳:۱۳
با سلام و احترام
آخه اینجا هم هر دو حالت صوتی هستند، نمیشه مقایسه کرد با روضه رفتن و از تلویزیون دیدن.

البته یه خوبی که داره اینه که شاید بشه توافق کرد که مثلن منبر رفتن راجع به چه موضوعی باشه که بیشتر به دردمون بخوره

سپاس
علیک سلام
اگه خانم بودین تازه به نظرتون روضه صوتی بود، تلویزیون صوتی و تصویری : )
ولی اینم حرفیه که آفلاین باشه فرقی با فایلای دیگه نداره

حالا اگر قرار به روضه زنده باشه و مجوزهاش گرفته بشه چه ساعتی میتونید حضور داشته باشید؟ زمان هاتونو بگید ببینیم میشه به توافق برسیم و اصلا در حدی شرکت کننده داره که به خاطرش این برنامه رو ترتیب بدن؟

یوری
۱۳۹۷/۰۶/۲۱, ۲۳:۵۰
علیک سلام
اگه خانم بودین تازه به نظرتون روضه صوتی بود، تلویزیون صوتی و تصویری : )

با سلام و احترام
بله نوشته خود شما این رو نشون میده، در حالی که من توجه نکرده بودم

حالا اگر قرار به روضه زنده باشه و مجوزهاش گرفته بشه چه ساعتی میتونید حضور داشته باشید؟ زمان هاتونو بگید ببینیم میشه به توافق برسیم و اصلا در حدی شرکت کننده داره که به خاطرش این برنامه رو ترتیب بدن؟

خب ممکنه هر کسی توی یک شهری باشه، زنده که امکانش خیلی کمتره

سپاس

رحیل
۱۳۹۷/۰۶/۲۲, ۰۳:۲۸
خب ممکنه هر کسی توی یک شهری باشه، زنده که امکانش خیلی کمتره

سپاس

زنده منظورم اینه که همه یه ساعت خاصی توی تاپیک باشن. یا همه یه ساعت خاصی الفور باشن. (بچه ها الفور هنوز کار می کنه؟)

شقایق
۱۳۹۷/۰۶/۲۲, ۱۲:۱۶
(بچه ها الفور هنوز کار می کنه؟)

سلام

آره

ولی به شلوغی قبل نیست اتاقهای کانون خودمون هم هنوز هست^:)^%%-@};-

مدیر سایت
۱۳۹۷/۰۶/۲۷, ۲۳:۴۳
دوستان گرامی
نظرات بسیار خوبی رو مطرح کردین.
قبل از ایام محرم، به دنبال برگزار چنین جلسه ای بودیم که بخش فنی فرمودند نقض فنی موجود در الفور، مانع از استفاده از آن برای برگزاری جلسه هست. لذا هنوز فرصت بذقراذی چنین جلسه ای فراهم نشده. امیدواریم با تلاش بخش فنی بتوانیم این امکان را فراهم کنیم.
سخن برای برگزاری جلسات چه آفلاین و چه آنلاین از همین قبلی است. تیم فنی مجموعه کانون در تلاش هستند که بهترین گزینه رو فراهم کنند انشاءالله.