PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ¸¸.•¨چرا محيط اين سايت صميمي نيست؟؟`•¸¸.

I R A J
۱۳۸۷/۰۷/۰۲, ۱۶:۳۵
من تازه اومدم ايـن سايت....اصلا" محيطش صميمي نيست.......
خب يكم هم بايد صميمي تر باشه.......خيلي جديه جديه جدي هستن همه..:Motehayer:
اينجوري خيلي بده.....................

.:MONTAZER:.
۱۳۸۷/۰۷/۰۲, ۱۶:۳۹
دیر اومدی، زود هم می خوای بری ایرج جان؟!:Gig:
بابا یه سلامی، علیکی، چطوری؟! خوبی؟! چه خبرا؟!
خانواده محترم خوبنی؟!!!!!
صبر کن برادر کم طاقت من!
ایام عبادته و افطار...
ملت دربست همه پنچرن و تشنه...:Gig:

I R A J
۱۳۸۷/۰۷/۰۲, ۱۶:۵۳
من كه نميخوام برم........:Moshtagh:
فقط........حرف زدن همه خيلي بد جوريه.....
پسرايي مثل من از اينجا زود فراري ميشن.........اما من اينجارو دوست دارم.....:Gol:

I R A J
۱۳۸۷/۰۷/۰۲, ۱۶:۵۸
دیر اومدی، زود هم می خوای بری ایرج جان؟!:Gig:
صبر کن برادر کم طاقت من!
ایام عبادته و افطار...
ملت دربست همه پنچرن و تشنه...:Gig:

الان حرف زدن الانت رو ديدي..ميبيني چقدر صميمي تر از حرف زدناي قبليته.........
اينجوري خيلي بهتره..........:doosti::doosti::doosti:
:Sham::Sham::Sham::Sham:

f-a-r-a-z
۱۳۸۷/۰۷/۰۲, ۱۹:۰۹
بابا بجه ها خیلی صمیمین . همه با هم دوستن کجا صمیمی نیست؟
من بهترین دوستامو اینجا پیدا کردم

shapour
۱۳۸۷/۰۷/۰۲, ۱۹:۲۷
درود به ایرج جان و دوستان دیگر

من نخست ، که به این تارنما آمدم آزار فراوانی دیدم ، اما تنها از سوی دو سه نفر!
که خوشبختانه از سرپرست بخش های گوناگون و مدیران رفتار بدی ندیدم. (جز چند حذف جستار هایی که زده بودم!)
اما در کل خشنودم ، که دوستان تازه ای یافتم.
بیاییم در برابر دگر اندیشی دیگران بردبار باشیم!

در پناه ایزد یکتا
سپاس

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر / کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست
گفتم که یافت می نشود گشته ایم ما / گفت آن چه یافت می نشود آنم آرزوست

شهودي
۱۳۸۷/۰۷/۰۳, ۰۹:۴۲
دوست صميمي!

شما لطف كن و محيط رو صميمي كن. اين يك كار باشما.

منتظريم

razizaky
۱۳۸۷/۰۷/۰۳, ۱۳:۳۳
ایرج جان با من دوست می شی ؟

Moamma
۱۳۸۷/۰۷/۰۳, ۱۳:۴۳
جناب:
شمااول برادریت راثابت کن بعدتقاضای ارث و میراث کن

۱۳۸۷/۰۷/۰۳, ۱۴:۳۵
ایرج جان!
شاپور جان!
دوستان بزرگوار دیگر!
ایجاد یک محیط دوست داتشنی و صمیمی تا حد زیادی به روحیه و سلیقه کاربران بستگی دارد.
از طرفی این سایت یک سایت تخصصی پاسخ به شبهات است که همکاران من در بیشتر بخش های آن مشغول انجام امور تخصصی پاسخ گویی هستند.لذا زمانشان بیشتر به آن امر اختصاص می یابد.
از وجهتون ممنونم.
یا مرتضی علی

shhezbollah
۱۳۸۷/۰۷/۰۳, ۲۱:۲۳
دیر اومدی، زود هم می خوای بری ایرج جان؟!:gig:
صبر کن برادر کم طاقت من!
ایام عبادته و افطار...
ملت دربست همه پنچرن و تشنه...:gig:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم :
اینکه ما محیط صمیمی را چه چیزی تعریف کنیم بسیار اهمیت دارد.
برای مثال آیا تمامی سخنان را با بسم الله شروع کردن محیط را غیر صمیمی میکند ؟
اما منتظر عزیز، من در این مورد با نظر شما مخالفم؛ چرا باید در ماهی که مبارک بودن آن بر جمیع مردم ثابت شده است اینقدر خسته و کم حوصله باشیم.
باید کاری کرد که اتفاقاً در ماه مبارک فعالیتها 2 برابر شود و شادیها چندین برابر ...
آیا اینطور نیست ؟
هرچند در این مملکت متاسفانه اینطور نیست و به نظر می آید که اغلب جوامع سنی حداقل در این مورد از ما خیلی جلوتر و آگاه تر هستند.
متاسفانه ...

babak_deghat
۱۳۸۷/۰۷/۰۳, ۲۱:۵۸
برای اینکه من همین الان 2 تا تاپیک زدم و مطالبی را عنوان کردم که مخالف عقاید مدیران سایت بود و اینها به جای اینکه در باره این مسائل از خودشان دفاع بکنند، به دلیل اینکه کم آوردند و در پاسخ به من ناتوان ماندند هر 2 تا تاپیک رو پاک کردند!البته بار اولیشون نیست....

۱۳۸۷/۰۷/۰۳, ۲۲:۲۵
بله!
این مسائل (بستن تاپیک،حذف کردن، اخطار دادن و....) در انجمن ها بسیار عادی است و به شخصه فکر نمی کنم نشانه عدم صمیمیت باشد.
چرا که مهم در انجمنی مانند انجمن ما با بازدیدی بعضا بالای 5000 هزار نفر در روز نظم است و دسته بندی درست مطالب.
بنده به شخصه به عنوان کوچکترین عضو از جامعه مدیران این سایتدر عین حالی که بسیار راحت و بی دغدغه و جهت انجام وظیفه امور مدیریتی را انجام می دهم اما از آشنایی و مصاحبت و دوستی با کاربران لذتی وافر می برم...فکر می کنم بهتره تک بعدی به قضیه نگاه نکنیم.
این موضوع موارد وسیع تری برای بررسی دارد تا حذف چند تاپیک/

babak_deghat
۱۳۸۷/۰۷/۰۴, ۰۹:۲۳
مشکل من اینه که چرا به جای اینکه بخواهید جواب تاپیکها و پستهای مرا بدهید آنها را پاک کردید؟

نیکان
۱۳۸۷/۰۷/۰۴, ۱۳:۴۱
مشکل من اینه که چرا به جای اینکه بخواهید جواب تاپیکها و پستهای مرا بدهید آنها را پاک کردید؟

جناب بابک دقت دقتتون رو بالا ببرید
اگه این سایت بد بود و اعضاش صمیمی نبودن ، اینهمه عضو و مهمان نداشت
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
این یه مطلب
حالا مطلب دوم
جناب
جواب پستهاتونو نمی ددددددن ؟
کدوم پست ؟
تاپیکی که زدید و چشمتونو بسته بودید و دهنتونو باز کرده بودید هر چی به دهنتون اومده بود راجع به حضرت علی (ع) گفتید و آخرش هم یه کاریکاتور از حضرت علی (ع) گذاشتید رو توقع جواب داشتید ؟ اون مدیری که حذف کرده اول باید برای جنابعالی تخلف رد می کرد بعد حذف کرد
افتاد ؟

babak_deghat
۱۳۸۷/۰۷/۰۴, ۱۵:۵۵
جناب بابک دقت دقتتون رو بالا ببرید
اگه این سایت بد بود و اعضاش صمیمی نبودن ، اینهمه عضو و مهمان نداشت
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
این یه مطلب
حالا مطلب دوم
جناب
جواب پستهاتونو نمی ددددددن ؟
کدوم پست ؟
تاپیکی که زدید و چشمتونو بسته بودید و دهنتونو باز کرده بودید هر چی به دهنتون اومده بود راجع به حضرت علی (ع) گفتید و آخرش هم یه کاریکاتور از حضرت علی (ع) گذاشتید رو توقع جواب داشتید ؟ اون مدیری که حذف کرده اول باید برای جنابعالی تخلف رد می کرد بعد حذف کرد
افتاد ؟

بالا بودن اعضای یک سایت صرفا دال بر صمیمی بودن محیط آن ندارد...چه بسا ممکن است نشانه اختلاف نظر افراد مختلف باشد...
در ضمن:دقّت نام خانوادگی من نیست.فقط بخشی از نام کاربریم است
در مورد مطلب راجع به حضرت علی:
1-وقتی میگن فلانی چشماشو بست و هرچی از دهنش در میومد گفت یعنی دعوای شدیدی شده و شخصی که چشمهاشو بسته داره دشنام و ناسزا میگه طوری که کنترل دست خودش نیست حتی...
ولی من اینکارو نکردم(یعنی در واقع آنها این کار رو نکردند چون اینها رو من نگفته بودم و فقط از جایی کپی کرده بودم)من فقط یک سری مطالب و روایات تاریخی (با ذکر منابع معتبر)رو پیش کشیده بودم که چهره ی علی بن ابیطالب را متفاوت با چیزی که تاکنون تصور میشد رو نشان میداد.اون عکس هم که شما بهش میگید کاریکاتور،اصلا هم کاریکاتور نبود بلکه طرحی فرضی از شمایل حضرت علی بود که بر اساس روایتی که توصیف شمایل آن حضرت را میکردند ترسیم شده و هم اکنون در موزه ی مردم شناسی قاهره در مصر است!کسی که واقعا اعتقاد داشته باشد،نباید با یک همچین چیزی جا بخورد یا حتی بترسد تا جایی که به دلیل ناتوانی در جواب این اسناد تاریخی صورت مساله را پاک کند!منهم نمیگم که از عقیده اش دفاع نکند،میگم اگر نمیتواند جواب دهد حداقل پاکش نکند،شاید کس دیگری توانست جواب دهد!

sara.m
۱۳۸۷/۰۷/۰۴, ۱۹:۰۴
جناب بابک دقت، بنده هم اون تاپیک دیشبی رو دیدم
یعنی چون شما از جایی کپی گرفتید دیگه مجوز هستش که روی سایت باشه ؟
چرا اتفاقا راست می گن شما کاریکاتور حضرت علی (ع) رو تو تاپیک قرار دادید که بی حرمتی به ساحت مقدس ایشان (ع) بود
در هر صورت اون پست شما خلاف قوانین سایت بود ، بالطبع حذف می شد

I R A J
۱۳۸۷/۰۷/۰۴, ۲۳:۳۶
ایرج جان با من دوست می شی ؟

ايـــــــــــنجا من با همه دوست هستم :doosti:
شما هم يكيش...........:Mohabbat: