PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود فایل هایی که نمی دانیم صاحب آنها رضایت دارند یا خیر؟

hosein.fga
۱۳۹۹/۰۱/۰۱, ۲۳:۴۹
با سلام
(مرجع تقلید:مقام معظم رهبری)

-از شما خواهش میکنم تا آخر بادقت بخوانیدو واضح به سوال من جواب دهید ، دیگه دارم دیوونه میشم....
-در اینترنت ، فایل هایی برای دانلود گذاشته اند که ما نمی دانیم از ناشر رضایت نشر آن را گرفته اند یا نه

-تقریبا 90% فایل ها اینگونه اند که ما نمی دانیم آیا آنها از مولف و تولید کننده ، اجازه نشر آنرا گرفته اند یا نه

-خوب اجازه گرفتن در خصوص نشر فایل ، بر عهده ما که نیست،

آن کسی که این فایل را نشر میدهد ، باید اجازه بگیرد

-ما هم فعلا دسترسی به ناشر اصلی آن نداریم که از خودش بپرسیم آیا ایشون از شما اجازه نشر گرفته است یا نه

-بعضی از مولف ها هم هستند که نشر تالیف یا فایلشان را به یک ناشر میسپارند تا آنرا نشر دهد
امیدوارم منظور من را متوجه شوید

اگر بگویید دانلود جایز نیست ، خوب در آن صورت ما نمی توانیم تقریبا از هیچ فایلی استفاده کنیم
چون نمی دانیم ناشر از مولف آن رضایت و مجوز نشر گرفته است یا نه

اگر در سایت بنویسد که این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است چه؟

خوب باز هم نمی دانیم آیا این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است یا نه
چون اثباتش خیلی سخت...

خواهش میکنم راهنمایی کنید لطفا....

مدیر ارجاع سوالات
۱۳۹۹/۰۱/۰۴, ۲۲:۱۷
با نام و یاد دوست

http://askquran.ir/gallery/images/75940/1_erjae11.png

کارشناس بحث: استاد صادق الوعد

صادق الوعد
۱۳۹۹/۰۱/۰۵, ۰۷:۳۷
با سلام
(مرجع تقلید:مقام معظم رهبری)

-از شما خواهش میکنم تا آخر بادقت بخوانیدو واضح به سوال من جواب دهید ، دیگه دارم دیوونه میشم....
-در اینترنت ، فایل هایی برای دانلود گذاشته اند که ما نمی دانیم از ناشر رضایت نشر آن را گرفته اند یا نه

-تقریبا 90% فایل ها اینگونه اند که ما نمی دانیم آیا آنها از مولف و تولید کننده ، اجازه نشر آنرا گرفته اند یا نه
-خوب اجازه گرفتن در خصوص نشر فایل ، بر عهده ما که نیست،
آن کسی که این فایل را نشر میدهد ، باید اجازه بگیرد
-ما هم فعلا دسترسی به ناشر اصلی آن نداریم که از خودش بپرسیم آیا ایشون از شما اجازه نشر گرفته است یا نه
-بعضی از مولف ها هم هستند که نشر تالیف یا فایلشان را به یک ناشر میسپارند تا آنرا نشر دهد
امیدوارم منظور من را متوجه شوید

اگر بگویید دانلود جایز نیست ، خوب در آن صورت ما نمی توانیم تقریبا از هیچ فایلی استفاده کنیم
چون نمی دانیم ناشر از مولف آن رضایت و مجوز نشر گرفته است یا نه
اگر در سایت بنویسد که این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است چه؟
خوب باز هم نمی دانیم آیا این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است یا نه
چون اثباتش خیلی سخت...

@};-با سلام و تشکر از ارتباط شما@};-

تنها در صورتی می توانید این فایلها را دانلود کنید که اطمینان به رضایت تولید کننده آن داشته باشید

مثل اینکه سایت متعلق به خود تولید کننده باشد یا مسئول سایت با اجازه تولید کننده مطالب را در سایت قرار داده باشد

و در صورتی که اطمینان به رضایت نداشته باشید بنابراحتیاط واجب باید برای دانلود اجازه بگیرید.

%%-%%-%%-%%-%%-%%-

اجوبه الاستفتائات سوال 1336 به بعد