PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : |*| سادات کانون ! بیایید عـیـدی بدهید... |*|

سید بصیر
۱۳۸۷/۰۹/۱۸, ۱۲:۲۸
اگه سادات هستی و میخوای به کاربران یه عیدی به مناسبت روز عید غدیر خم بدی بیا و اینجا هر چی که دلت خواست عیدی بده.

عیدیت میتونه اعم از یه مطلب خوب یه عکس مذهبی یه دعا خیر یا هر چی که خواستی میتونی بذاری...

درروایتی ازمعصوم داریم که هرکسی به نتیجه اعمالش میرسد حتی اگر سید قریشی باشد یا این روایت که سیداعمال خوبش دوبرابرپادش دارد واعمال بدش هم دوبرابر عقاب واگرغیرازاین بودتبعیض نژادمیشدوباعدالت خداسازگارنبود درحقیقت سید وغیرسیدنزدعدالت حق هیچ فرقی ندارند

valayat
۱۳۸۷/۰۹/۱۸, ۱۵:۴۱
راستی جناب بصیر این جناب منتظر سید هست
ببین با این پست که زدن عجب عیدی دادن
خب مرد مومن جناب سید منتظر لااقل یه عیدی بهش می دادی ولو شده آدرس لینکی از عکسای قبلی
اما من بخیل نیستم عیدی می دم خوبش هم می دم

http://askquran.ir/gallery/images//314/1_tavalode-amuee.jpg

(http://askquran.ir/gallery/images//314/1_tavalode-amuee.jpg)
این همون کیکیه که واسه تولد عمو گذاشتم دست نخورده عیدی من به شما
نوش جان شما ودیگر اعضای سایت

Amoo Mehraboon
۱۳۸۷/۰۹/۱۸, ۱۶:۵۸
ف خواهند
عیدیت میتونه اعم از یه مطلب خوب یه عکس مذهبی یه دعا خیر یا هر چی که خواستی میتونی بذاری...

باسلام و تبریک به مناسبت فرا رسید اعیاد قربان و غدیر

کاربران گرامی توجه داشته باشید! بنا به مشکلاتی که چند روز گذشته اتفاق افتاد، و موجب بسته شدن سایت گردید! تصمیم (http://www.askquran.ir/showpost.php?p=83552&postcount=1)بر آن گرفته شد هیچ گونه فایل و تصویر اعم از پیوست و تمام صفحه بدلیل فشاور نیامدن بر سرور ارسال نشود! که در صورت ارسال محذوف خواهند شد! لذا جهت احترام به شما کاربر گرامی تمامی تاپیک های مشمول فایل پیوست تا اطلاع ثانوی قفل گردید! و پست و تاپیک های خارج از مورد مزبور نیز ویرایش خواهند شد!

توجه داشته باشید! فقط از از اسمایل و بعبارتی شکلک های خود فروم استفاده نمایید! تا شرمنده دوستان نگردیم!

ارادتمند سید حسین:Gol:

مرصاد
۱۳۸۷/۰۹/۱۸, ۱۷:۱۵
جناب ولایت که پیش دستی کردن ویه کیک خوشمزه دادن.ولی جناب منتظر شما خودت گلی پس بجای گل یه عیدی دیگه بدید.عموجون هم که وجودشون یه عیدی بزرگه

مرتضی کمیل
۱۳۸۷/۰۹/۱۸, ۱۷:۲۳
تقدیم به تمام کسانی که مرجع تقلیدشون:

آیت الله خامنه ای،آیت الله وحید خراسانی،آیت الله بهجت و آیت الله مکارم شیرازی است.....

:Hedye::Hedye::Hedye:

سرباز اسلام
۱۳۸۷/۰۹/۱۸, ۱۸:۳۷
عیدی بده منتظر
اگه عیدی نده یعنی خسیسی
ادم خسیس روکاربرا دوست ندارن و در نتیجه کتکت میزنن.

.:MONTAZER:.
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۰۱:۲۶
عیدی؟!
یه عیدی مجازی؟!
خب باید فکر کنم!

NASIME BEHESHT
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۰۳:۵۱
منم عیدی میخوام . میشه عیدیمون رو خودمون مشخص کنیم ؟؟؟

سپیدارسبز
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۰۶:۵۸
http://i36.tinypic.com/n17c6s.jpg (http://i36.tinypic.com/n17c6s.jpg)

http://i36.tinypic.com/2uj0eg4.jpg

خب من سيد نيستم اما هميشه رسمم بر اينه كه به سادات عيدي ميدم .وفقط ازونها طلب دعا دارم واونم اينكه براي تعجيل در فرج آقا واينكه ما هم بر سبيل هدايت حضرتش بمونيم وبتونيم جزء يارانش قرار بگيريم.انشاءلله .

:Gol:عيد سعيد غدير بر تمام رهروان راه آقامون علي ابن ابيطالب مبارك وخجسته باد :Gol:
:Labkhand:

سفیر
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۰۷:۲۰
:Gol:هو العلیم:Gol:

من هم عـــــیــــــدی میخوام!
تازه عیدی من باید خیلی خیلی خیلی مخصوص باشه!
ببخشیدا ولی توی انجمن آزاد دو تا سید داریم!

عمو سید مهربون
آقا سید منتظر
عیدتون مبارک...:Graphic (16):
یعنی نمیخواید به همکارتون عیدی بدید!
دوست ندارید که من این شکلی بشم!:Graphic (61):
من یه عیدی درست حسابی میخوام!
دعا کردن که جای خود دارد...:Doaa:
اما من عیدی میخوام!

راستی یادم رفت ما یه مدیر دیگه داریم که کلی تو انجمن آزاد با ما همکارند...
سید مرتضی کمیل

من کاری ندارم قبلا کی به کی عیدی داده...
من عیدی میخوام!:Hedye:
البته فکر نکنید که از بقیه نمیخوام!
این بزرگوارانی که نام بردم جدا از همه مسائل باید به عنوان همکارای انجمن آزاد عیدی بدن!
بقیه هم ... من عیدی میخوام!

حاج آقا طــبــــاطــبـــایی
من عیدی میخوام... کجایید شما؟! :Graphic (28):

جناب ولایت هم که دادند...
دیگه کدوم بزرگواری توی کانون سید هست!؟؟
نمیدونم دیگه، یا یادم رفته یا کلا نمیدونم!

در هر صورت عیدی ما یادتون نره!:Hedye:

سفیر
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۱۰:۱۸
جو عید و عیدی ما رو گرفت یادم رفت دو نفر از سادات بزرگوار کانون رو بگم!

آقا s e y y e d (http://www.askquran.ir/member.php?u=45)
آقا سيد حسين (http://www.askquran.ir/member.php?u=10398)

:Graphic (16):عیدتان مبارک...! :Graphic (16):

البته این تبریک از اون مدل های عیدی خواستن بود!
نمیدونستم قراره این همه عیدی گیرم بیاد!!!
:Graphic (10):

Amoo Mehraboon
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۱۱:۵۰
باسلام.. و تبریک مجدد اعیاد سعید قربان و غدیر: الحمد لله الذی جعلنا من المتمسّكين بولاية اميرالمومنين

بحث عیدی دادن و عیدی گرفتن داغ شده! چه عالی! اما عیدی عمومهربون برای تمامی همکار و کاربران گرامی کانون گفتمان قرآن! همان تاپیکی بود که در سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) تقدیم نمودم! امید آنکه مقبول افتد.!

گلهایی معطر از بوستان احادیث امام باقر -ع- (پیامک مذهبی) (http://www.askquran.ir/showthread.php?t=8831)

۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۱۶:۲۹
عیدی میخوایید نه؟
خب!
هر کس بیاد بگه از من چه عیدی می خواد....
من منتظرم..
و باور کنید هرچی باشه اگر از دستم بر بیاد خدمتتون می دم...
البته قبلا عیدی هر گونه لپ تاپ و ....را شدیدا تکذیب می کنم!

NASIME BEHESHT
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۱۹:۳۵
عیدی میخوایید نه؟
خب!
من منتظرم..

سلام جناب منتظر .
پیشاپیش عید شما مبارک باشه . :Rose:

بنده از شما یه عیدی توپ میخوام و اون اینکه در بحث تفسیر ی سوره سبا که من مدیریتش رو دارم حضور فعال داشته باشید و میخوام که در طرح ندای قرآن هم همکاری کنید . خودتون تقبل کردید که عیدی دلخواهم رو میدید ...

مرصاد
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۲۰:۱۱
سلام علیکم
این تاپیک روبهترین جا دیدم تا عید غدیر روبه تمام سادات مخصوصا سادات کانون تبریک بگم.
البته عیدی ما هم انشاءالله محفوظه!!!
ولی جناب منتظر بنده به عنوان عیدی درمورد دانشگاه های خیلی خوب تهران یکم اطلاعات می خواستم.واینکه آیا دانشگاه امام حسین هم جزوشون می شه یانه؟
اگه لطف کنید واین عیدی رو تویه پیام برام بفرستید.
از زحماتتون تشکر میکنم.
قربان تمامی سادات
مرصاد

آسمانی
۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۲۰:۱۷
سلام، به به ، بحث عید و عیدی و سید و سادات :Rose::Labkhand:
والا ما که لایق نیستیم، فقط میتونیم دعای خیر بدرقه راه دوستان کنیم، همینکه ما رو تو جمع سادات راه دادن از سرمونم زیاده ، :Mohabbat:
من هم به نوبه خودم اعیاد قربان و غدیر رو به تمام بزرگواران تبریک میگم :Rose:
اینم عیدیه ما ::Hedye: :Rose::Rose:ان شاءالله که همه دوستان عاقبت به خیر بشن :Rose::Rose::Hedye:
:Sham:اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم :Sham:
ببخشید دیگه چیز بیشتری از دستمون برنمیومد جز همین، :Labkhand: به بزرگواریه خودتون ببخشید :Labkhand:
التماس دعا

۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۲۲:۰۷
سلام جناب منتظر .
پیشاپیش عید شما مبارک باشه . :rose:

بنده از شما یه عیدی توپ میخوام و اون اینکه در بحث تفسیر ی سوره سبا که من مدیریتش رو دارم حضور فعال داشته باشید و میخوام که در طرح ندای قرآن هم همکاری کنید . خودتون تقبل کردید که عیدی دلخواهم رو میدید ...

سرکار خانم نسیم بهشت!
به شما قول خواهم داد که در مورد تاپیک های تفسیری هر کاری از دستم بر بیاد انجام دهم...
اما در مورد ندای قرآن...
شرمنده...تا زمانی که در چت برگذار شود بنده شرمنده شما هستم.
یا علی مددی

۱۳۸۷/۰۹/۱۹, ۲۲:۱۱
سلام علیکم
این تاپیک روبهترین جا دیدم تا عید غدیر روبه تمام سادات مخصوصا سادات کانون تبریک بگم.
البته عیدی ما هم انشاءالله محفوظه!!!
ولی جناب منتظر بنده به عنوان عیدی درمورد دانشگاه های خیلی خوب تهران یکم اطلاعات می خواستم.واینکه آیا دانشگاه امام حسین هم جزوشون می شه یانه؟
اگه لطف کنید واین عیدی رو تویه پیام برام بفرستید.
از زحماتتون تشکر میکنم.
قربان تمامی سادات
مرصاد

سلام دوست خوبم...
به ترتیب اهمیت و امکانات می نویسم...
دانشگاه تهران
دانشگاه شریف
امیر کبیر
علم و صنعت
خواجه نصیر و
......

اما در مورد دانشگاه امام حسین.
دانشگاه امام حسین در نوبت روزانه فقط و فقط به صورت بورسیه پذیرش می کند که هم باید فرم آن را با پست بفرستید و هم اینکه در پاسخنامه علامت بزنید...
نکته بعدی اما اینکه تا دو سال" حتما " باید در دانشگاه ساکن باشید و در خوابگاههای آن...
همچنین لااقل شش ماه عضویت فعال بسیج می خواد و مصاحبه هم دارد...
محیط بسیار مناسب.
امکاناتش هم خوب است
آینده کاری هم تضمینه
خوابگاهاش هم مناسبه
امیدوارم قابل استفاده بوده باشد.
یا علی مدد

valayat
۱۳۸۷/۰۹/۲۰, ۰۷:۰۱
خب منم سادات هستم.

چجوری عضو بشم؟

سید عزیزجناب بصیر دعوتنومه فرستاده شد،مشکلی داشتین خبرم کنید.
بچه هابدویید بصیرهم سیدهست.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط .:MONTAZER:. http://www.askquran.ir/Qurani/buttons/viewpost.gif (http://www.askquran.ir/showthread.php?p=84610#post84610)
عیدی میخوایید نه؟
خب!
من منتظرم..
(http://www.askquran.ir/member.php?u=12788)
اولین سید هست که این هم صراحت وبذل وبخشش درکلامش هست
شاید یه کم مسخره باشه
اما مگه نه اینکه دریه جا ازمقامی چون مقام معظم رهبری پیراهنشو خواستن وایشون.....
بنده ازشما به دلیل دست ودلبازی بیش ازاندازتون عصاتون که درهمایش آوردین می خواستم
بازم میگم حمل برشوخی وامثالهم نشه
منتظرم،منتظر

فاطیما*ع
۱۳۸۷/۰۹/۲۰, ۱۰:۰۶
سلام
من هم به نوبه خودم پیشاپیش عید رو به سادات تبریک میگم:Gol:
واما مسالة: میخواستم بدونم این سیادت فقط از طرف پدر حساب میشه!اگه اینجوره چرا میگن سلاله زهرا(ع)؟!
کارشناسان پاسخگو؛علماوفضلای سایت یه جوابی به ما بدن!!!منتظریم(ببخشید فاطیما هستم اما منتظر جوابم)!!!

rana_
۱۳۸۷/۰۹/۲۰, ۱۰:۳۱
اول از همه عيدتون مبارك به رسم ادب و احترام خدمت تمام سيدهاي بزگوار بايد برسيم با گل (http://obadah.jeeran.com/picture/flower4.jpg)
دوم بايد فكر كنم چه عيدي اي مي خواهم؟:Moshtagh::Graphic (10):نه اين را نمي خواهم :Graphic (16):نه اين را هم نمي خواهم آها :Graphic (12):الان مي گم چي مي خواهم :Doaa::Doaa:من را دعا كنند هم كم هزينه هم معنوي ( من چه كاربر خوبي هستم به فكر جيب شما هم هستم حالا خودتون ديگه مي دونيد چطوري از خجالتم در بيايد :Graphic (10):اصرار نكنيد اصلا قبول نمي كنم
باشه چون زياد اصرار مي كنيد شماره حساب بدهم ؟)

سید بصیر
۱۳۸۷/۰۹/۲۰, ۱۰:۴۱
با اجازه
بنده که از دستم چیزی بر نمیاد و خود من هم محتاج ترین انسان روی زمین که یه ادم خوبی بیاد برای ما دعای خیری کنه (خداییش)

ولی باشه حتما دعا میکنیم به شرطی که شما ها هم من بنده گنه کار رو دعا کنید.

یا مهدی (عج)
۱۳۸۷/۰۹/۲۰, ۱۱:۳۶
به نام خدا
با سلام
عيد سعيد غدير را پيشاپيش به مولاي عزيزم حضرت مهدي ( عج ) :Rose:، سادات بزرگوار كانون و اعضاي محترم تبريك مي گم . اميدوارم هميشه موفق و مؤيد باشيد . التماس دعا . يا علي:Rose:

Amoo Mehraboon
۱۳۸۷/۰۹/۲۰, ۱۱:۴۸
واما مسالة: میخواستم بدونم این سیادت فقط از طرف پدر حساب میشه!اگه اینجوره چرا میگن سلاله زهرا(ع)؟!
باسلام و وقت بخیر...

بر اساس استعمال اهل لغت که برای احترام گذاشتن به شخص، او را به پدر نسبت می دهند و بر اساس روایت صحیح از امام کاظم (ع) بدین مضمون "خمس بر کسی که از طرف مادر به هاشم برسد حلال نیست" این نتیجه می شود که سید به فرزندان هاشم جد پیامبر و حضرت علی اطلاق می شود بشرطی که از طریق پدر رسیده باشد.!

همه ی فرزندان حضرت زهرا نسب شان به هاشم می رسد و اینکه می گویند سلاله حضرت زهرا من باب احترام و بزرگداشت ایشان است چرا که 9 تن از ائمه معصوم ما از فرزندان امام حسین (ع) می باشند که خود ایشان نیز فرزند بی بی حضرت زهرا (س) و آقا حضرت علی (ع) می باشند و در حال حاضر اکثر سادات از این شجره طیبه هستند..!

darya.com
۱۳۸۷/۰۹/۲۰, ۱۱:۴۸
منم به همه سيدها و سيده هاي انجمن تبريك ميگم.
عيدي هم فقط دعا ميخوام همين! دعام كنين. خيلي محتاجم ها!!!

valayat
۱۳۸۷/۰۹/۲۲, ۲۰:۰۴
متن خبر:اخبارپارسیک
به آدرس:http://news.parseek.com/Url/?id=2741706
خوش به حال تهرونیا
قم ماازسادات عوض دادن چیز می گیرن....
سادات محله‌های تهران تقدیر می‌شوند سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ادامه جشنواره تهران شهر سرور شهر امید با هدف تکریم عید ولایت از سادات محله‌ها تجلیل می‌کند. به گزارش خبرگزاری مهر، جواد حیدری‌پور رئیس فرهنگسرای خاتم با اعلام این خبر گفت: این مراسم با هدف تقویت سنت‌های حسنه مذهبی، تکریم و اعلام محبت به ائمه معصومین (ع) و با احترام به سادات محله‌ها برگزار می‌شود.
وی به همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و نیروی انتظامی تهران بزرگ اشاره کرد و یادآور شد: این مراسم در مناطق 22گانه شهر تهران در مساجد منتخب از 19 تا 27 آذرماه برگزار می‌شود.
مدیر فرهنگی هنری منطقه 18 افزود: هئیت امنای مساجد با تجمیع سادات محلات در مراسم‌هایی جداگانه، از سادات تجلیل و هدایای در نظر گرفته شده را به آنان تقدیم می‌کنند.
همچنین سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران سادات غرفه‌دار را مورد تقدیر قرار می‌دهد. این برنامه‌ها در فاصله زمانی اعیاد قربان تا غدیر برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار، تهران: ۱۷:۱۱ , ۱۳۸۷/۰۹/۲۲

NASIME BEHESHT
۱۳۸۷/۰۹/۲۲, ۲۰:۲۸
من از تمام سادات سایت عیدی میخوام و اون اینکه در بحث تفسیر سوره سبا که لینکش در امضام اومده شرکت کنند و در صورت توان در طرح ندای قرآن هم که اون هم لینکش در امضام اومده شرکت کنند .

دعا یادتون نره .

بنده هم در عوض به شما هدیه میدهم . به شرطی که سادات بیان و خودشون رو معرفی کنند .

هدیه بنده برای سادات سایت برای هر نفر صد تا استغفاره . :Hedye:

خدا از گناهان شما و پدر و مادرتان بگذره انشاءالله .:Gol:

سید منتظر و سید عمو مهربون و سید طباطبایی و سید حسین و سید ولایت رو میشناسم اما بقیه رو خیر . :Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

valayat
۱۳۸۷/۰۹/۲۲, ۲۰:۵۱
جناب نسیم بهشت
ممنون بابت صلوات هاتون
اما این لینک امضاتون
چقدربدخطه(البته می بخشیدا)1
یامن کورم چیزی نمی بینم یا شما فراموش کردین
لینک امضابزارین
اللهم صل علی محمد وآل محمد
بلکه یه ذره بیناشم

hamid reza
۱۳۸۷/۰۹/۲۲, ۲۲:۲۴
قربون همه سادات
از جمله سرور همه، امام زمان
صلوات به جمال گل نرگس

rana_
۱۳۸۷/۰۹/۲۳, ۰۸:۲۸
من عيدي مي خواهم هيچ عذر و بهانه اي هم نمي شناسم:Ealam:

سید بصیر
۱۳۸۷/۰۹/۲۳, ۱۱:۵۵
متن خبر:اخبارپارسیک
به آدرس:http://news.parseek.com/Url/?id=2741706
خوش به حال تهرونیا
قم ماازسادات عوض دادن چیز می گیرن....
سادات محله‌های تهران تقدیر می‌شوند سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ادامه جشنواره تهران شهر سرور شهر امید با هدف تکریم عید ولایت از سادات محله‌ها تجلیل می‌کند. به گزارش خبرگزاری مهر، جواد حیدری‌پور رئیس فرهنگسرای خاتم با اعلام این خبر گفت: این مراسم با هدف تقویت سنت‌های حسنه مذهبی، تکریم و اعلام محبت به ائمه معصومین (ع) و با احترام به سادات محله‌ها برگزار می‌شود.
وی به همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و نیروی انتظامی تهران بزرگ اشاره کرد و یادآور شد: این مراسم در مناطق 22گانه شهر تهران در مساجد منتخب از 19 تا 27 آذرماه برگزار می‌شود.
مدیر فرهنگی هنری منطقه 18 افزود: هئیت امنای مساجد با تجمیع سادات محلات در مراسم‌هایی جداگانه، از سادات تجلیل و هدایای در نظر گرفته شده را به آنان تقدیم می‌کنند.
همچنین سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران سادات غرفه‌دار را مورد تقدیر قرار می‌دهد. این برنامه‌ها در فاصله زمانی اعیاد قربان تا غدیر برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار، تهران: ۱۷:۱۱ , ۱۳۸۷/۰۹/۲۲

واسه محلۀ ما که اینطوری نیست.. :Moshtagh:

۱۳۸۷/۰۹/۲۳, ۲۱:۴۴
خب محله به محله فرق می کنه.
ضمنا!
دقت نمایید که در تهران هم اصولا کسی کسی رو پیدا نمی کنه که بهش عیدی بده یا ازش بگیره...
اینجا هزار و یک بهانه است

سفیر
۱۳۸۷/۰۹/۲۶, ۱۴:۴۷
ما که از کسی عیدی نگرفتیم ...
اینجوری:Geryan: هم که چه عرض کنم... اینجوری:Shekastan Del: شدیم!

اما حکایت جالبی که امروز اتفاق افتاد رو براتون نقل میکنم!
یکی از دوستان اینجانب مادرشون سید هستند و ما هم که از کسی نتونسته بودیم عیدی بگیریم مونده بودیم که چطوری به ایشون بگیم ما عیدی می خوایم!
علت نتوانستن را بیان خواهم کرد...
خلاصه اینکه امروز به سختی داشت به پایان می رسید که...
در آن محلی که بودیم در وقت استراحتمان این بنده خدا گفت که امروز در فلان جا مراسمی مربوط به عید غدیر می باشد.. من دارم میرم کی میاد؟!
ما که همگی در این حالت:Moteajeb: مونده بودیم ... (باز هم بیان خواهم کرد چرا...)
یکی یکی اعلام همراهی کردیم ...

گذشت و بحث مسابفه حفظ خطبه غدیر پیش آمد ... ( این هم حکایتی دارد که انشاءالله جدا به عرضتان خواهم رساند...)
همه از زیر ماجرا در رفتند الا این دوست بزرگوار ما که باز هم همه به این حال:Moteajeb: نمیدانم چرا ... من را می نگرستیند!؟

خلاصه اینکه خیال ما از بابت دوست گرامی راحت شد و در پایان روزی که با هم بودیم گفتیم تا عیدی ندهی دست از سرت بر نمی داریم ! ایشون هم خیلی راحت قبول کرد و سفاراشات ما را پذیرفت!
تا روز دیگه که ایشون رو ببینیم! بالاخره عیدی میگیرم!

اما حالا علت اینکه چرا همه در این حالت:Moteajeb: مانده بویدم
و در ابتدا نمی توانستیم درخواست عیدی بکنیم
این بود که این دوست ما اهل سنت هستند...!
و قدمت دوستی ههم انقدر نبود که بدانیم برخورد ایشان چگونه خواهد بود؟
و برای اولین بار بود که همچین اتفاقی میفتاد
خلاصه برای ما که روز جالبی بود!
مخصوصا اینکه جشنی که رفتیم تماما در مورد ولایت و امامت امام بحث بود . این دوست ما هم کلی اظهار رضایت کرد..!

در هر صورت باز هم عیدتان مبارک!
التماس دعا!

شهید علی اصغر پازوکی
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۱۷:۰۵
سادات محترم و محترمه کانون

الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایةامیر المؤمنین والائمة المعصومین علیهم السلام
عید ولایت واستمرار نبوت رابه همه حق پرستان و ولایت مداران وعاشقان اهل بیت عصمت و
طهارت،تبریک وتهنیت وشادباش عرض می کنم و برای همه شما دوستان زندیگی سرشار از موفقیت وسعادت آرزو می کنم وازخداوند می خواهم مارا از متمسکان ولایت اهل بیت قرار دهد.
باری،
می خواستم شمه ای از فضایل آن بزرگوار برایتان بگویم اما چه کنم که گرفتاریهای زمانه سلب توفیق کرد و نتوانستم. اکنون فرصت را مغتنم شمرده واندکی برایتان به قدر بضاعت مزجات و
فرصت کوتاه از امیرالمؤمنین یادی می کنیم:
آیاتی که درشأن آن بزرگوار نازل شده ، زیاد است بعضا صرفا به فضایل ایشان اشاره دارد وبرخی دیگر امامت ایشان را هم به ثبوت می رساند. ازجمله آیاتی که امامت ایشان را به ثبوت می رساندآیه 55سوره مائده است که می فرماید :(انما ولیکم الله ورسوله والذین آمنو الذین یقیمون الصلاة ویؤتون الزکاة وهم راکعون ) که همان صدقه دادن امیر المؤمنین به فقیری درهنگام رکوع نماز بوده است که (تاجاییکه من مراجعه کردم)شیعه وسنی به آن صحه می گذارند.آیه بعدی باز درهمین سوره آیه 67 است که که می فرماید:( یاایها الرسول بلغ ماانزل من ربک...) و خداوند در غدیر به پیامبر(ص)دستور به جانشینی امیر المؤمنین علی(ع) می دهد...

rana_
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۱۸:۱۶
من کنت مولا فهذا علی مولی

عید ولایت بر تمام عاشقان امیرالمومنین مبارک باد