PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : """"""""خداحافظ آقای بوش!""""""""

khoshnazar
۱۳۸۷/۰۹/۰۴, ۱۰:۵۴
این پست بر اثر اشکال در تاریخ سرور اینجا افتاده
پست اول بعدی است که توسط جناب مرصاد وارد شده

مرصاد
۱۳۸۷/۰۹/۲۵, ۱۵:۳۱
«اي سگ! اين بوسه خداحافظي است! اين از سوي بيوه‌ها، يتيمان وافرادي است كه در عراق كشته مي‌شوند».

و اين سان بود كه مقاومت در برابر كفر رنگ تازه اي گرفت! در ميان خيل لشكريان دشمن!!همانان كه دم از آزادي مي زدند! در ميان محافظان بسيار جرج بوش! با نمادنفرت در سرزمينشان(پرتاب كفش) چنان بدرقه گرمي از يكي از بزرگترين جنايتكاران تاريخ كرد كه تا ابد در اذهان همه باقي خواهد ماند! با حركت شجاعانه اش چنان آبروي موفقيت دموکراسی دروغین مبتني بر سلاح و آتش را برد كه شايد سالها غرب نتواند بر موفقيتش در جنگ ها ببالد!!
"منتظر الزيدي" شايد تا ديروز خبرنگار گمنامي بود كه مي توانست تا آخر عمر آن سان كه دوست دارد زندگي كند،‌اما امروز نماد آزاديخواهي ملي است! ‌نماد زنده‌ي مبارزه با استبداد و استعمار! كاري كه او كرد تنها ابراز نفرت نبود! به لجن كشيدن تمام صحبت هايي بود كه بوش پيش از آن در رابطه با پيروزي اش در جنگ عراق گفته بود! نفرت ازبوش وآمریکا نه تنها در ميان عوام مردم عراق،‌كه حتي در ميان قشر فرهيخته عراق و مردم تحصيلكرده اين كشور و بسياري از ملل ديگر وجود دارد! اگر چه معلوم نيست چه بر سر اين بنده مخلص خدا آورده و خواهند آورد،‌اما "منتظر" براي هميشه نماد مقاومت در برابر تمام كفر لقب خواهد گرفت. او شايد جانش رابرسراین راه بنهد، اما در مقابل چند ميليارد انسان خفتي به سران منحوس آمريكا وارد كرد كه ميليون ها مقاله و فيلم نمي توانست چنين باشد. ايثار اگر تا ديروز معناي ديگري براي بسياري از انقلابيون داشت، اما اين حركت نشان داد هيچ گاه دستها خالي نيست...اگر تا ديروز سنگ نماد مقاومت با دستهاي خالي در برابر مستكبرين بود،‌از امروز كفش ها نيز به اين نماد پيوستند، اگر چه در مزایده اين كفش را هزار دلار قيمت نهند، ارزش واقعي كفش ها حساب شدني نيست! چون اين كفش ها كاري را كردند كه هزاران بمب و موشك و... نمي توانست انجام دهد.
آفرين بر غيور مرد بزرگ عراقي كه عزتمندانه ايثار نمود، اگر چه بوش حركتش را خودنمایی[/URL] در مقابل دوربينها قلمداد كند! و خود بوش تنها كسي بود كه معناي واقعي اين حركت را فهميد! اگر چه باز هم اين حركت را از آثار يك جامعه آزاد[URL="http://www.hindu.com/thehindu/holnus/001200812151232.htm"] (http://www.hindu.com/thehindu/holnus/001200812151232.htm) بداند!
و اي كاش... اي كاش تمام سران جهان عرب به اندازه ي همين خبرنگار غيور غيرت داشتند...و اين چنين بر سر مردم غزه و عراق مصيبت نمي باريد...
پي نوشت:
- بعد از ديدن صحنه پرتاب كفش، به شدت دچار غرور شدم! آن جا كه ترس را در چشمان آن رييس جمهور احمق آمريكا مي ديدم! آنجا كه حس كردم انگار خردِ خرد شد! تمام آنچه ريسته بود پنبه شد... و با خودم گفتم: « و مكروا و مكر الله. والله خيرالماكرين»... و اينجا بود كه دست خدا در ديدار خداحافظي اين جنايتكار از آستين يكي از بندگان مخلصش بيرون آمد و تمام كفر را بر زمين كوبيد...و شايد با خودم به نوعي تعبير : « و انّ حزب الله هم الغالبون» را دريافتم!...نمي دانم! خوشحالم! خوشحالم كه خرد شدن اين مرد كثيف را در مقابل تمام جهان ديدم! به والله كه اين حركت نماد جنبشی بزرگ در آينده خواهد بود...به لطف خدا...ياعلي

مرصاد
۱۳۸۷/۰۹/۲۵, ۱۵:۳۶
خداحافظ آقای بوش (http://www.kashanhami.blogfa.com/post-152.aspx)

http://i34.tinypic.com/v3g41t.jpg

سرباز اسلام
۱۳۸۷/۰۹/۲۵, ۱۹:۲۳
جرج:Bye:

Divine Love
۱۳۸۷/۰۹/۲۵, ۲۰:۲۱
ای کاش اون لنگ کفشه یه تیکه سنگ بود و صاف می خوذد توی ملاج این مردیکه
آخ اینقدر حال می داد :Moshtagh:

.:MONTAZER:.
۱۳۸۷/۰۹/۲۵, ۲۰:۴۷
کاش اون یه جفت کفش می خورد تو سرت!
اما لیاقت اینکه لنگه کفش یه مسلمون بخوره توی سرت رو هم نداشتی...
مرگت باد...
وعده دیدار تو شیطان...جهنم!

شهید علی اصغر پازوکی
۱۳۸۷/۰۹/۲۵, ۲۱:۰۶
پرتاب لنگه کفش به بوش ، موضوع پيامک‌هاي مردم فلسطين شد

-تمامی پیامک‌هایی (‪ )sms‬که امروز دارندگان تلفن‌های همراه شهر رام الله بویژه خبرنگاران دریافت کردند در خصوص دولنگه کفشی بود که روز گذشته در کنفرانسی مطبوعاتی بغداد به سمت جرج بوش رییس جمهوری آمریکا، پرتاب شد.
به گزارش خبرگزیها ،در نخستین پیامکی که در ساعات اولیه امروز ارسال شد، آمده است : بوش از محمود عباس، خبرنگاران وهمراهانش خواسته است که بدون کفش به کاخ سفید بیایند.
محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین جمعه آینده برای دیدار با بوش به کاخ سفید می‌رود.
یکی دیگر از پیامک‌ها که به اکثر تلفن‌های همراه فلسطینیان از جمله مقامات تشکیلات خودگردان مخابره شد حاوی این جمله بود که بر اساس اطلاعیه صادره از سوی تشکیلات خودگردان تمامی خبرنگاران باید پا برهنه در کنفرانس ها ودیدارهای رسمی حضور پیدا کنند.
این گزارش می‌افزاید، پیامک دیگری هم با این مضمون ارسال شد که مقامات امنیتی درپی اطلاع از وجود یک انبار کفش در سندیکای روزنامه نگاران کرانه باختری به آن یورش برده وتمامی ذخایر موجود را مصادره کردند.
در یک پیامک دیگر آمده بود: یک خبرنگار که تلاش می‌کرد تعدادی کفش سایز ‪ ۴۴‬را به رام الله قاچاق کند، دستگیر شده است.
منتظر الزیدی خبرنگار ‪۲۹‬ساله شبکه تلویزیونی البغدادیه در حین پرتاب دو لنگه کفش خود به سوی جرج بوش در کنفرانس مطبوعاتی در بغداد گفت که این بوسه خداحافظی را برای رییس جمهوری آمریکا می‌فرستد.

meshkaat
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۰۷:۰۰
بنام خدا
"عدي الزيدي" برادر بزرگتر "منتظر الزيدي" خبرنگار شبكه تلويزيوني البغداديه كه در نشست مطبوعاتي مشترك "جرج بوش" رئيس‌جمهور آمريكا با "نوري المالكي" نخست‌وزير عراق در بغداد با كفش سر بوش را نشانه رفت، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس در بغداد با تكذيب قاطعانه شايعه مخالفت "منتظر" با سياست‌هاي ايران، تصريح كرد: خبر آسوشيتدپرس كاملاً دروغ است و هيچ‌يك از اعضاي خانواده الزيدي، هيچ اظهار نظري درباره موضع برادرم در قبال ايران نداشته‌اند.
خبرگزاري آسوشيتدپرس به نقل از خانواده "الزيدي" ادعا كرده بود كه خانواده اين خبرنگار گفته‌اند که اين اقدام، نشانه تنفر وي از آمريکا و همچنين ‏ايران است.
اين خبرگزاري آمريكايي مدعي شده بود که خانواده "منتظرالزيدي" خبرنگار شبكه "البغداديه" در گفت‌وگو با خبرنگار آسوشيتدپرس مصاحبه و اعلام کرد‌‏ه‌‏ا‌‏ند که اقدام اخير اين خبرنگار عراقي، بازتاب تنفر وي از واشنگتن و برخي دخالت‌‏هاي ايران نيز بوده است.
اين خبرگزاري آمريکايي از قول برادر اين خبرنگار عراقي مدعي شده بود: "منتظر به همان اندازه که از اشغال فيزيکي عراق توسط نيروهاي آمريکايي منزجر است، ازحمايت معنوي اين کشور توسط ايران نيز بيزار است و به اعتقاد برادرم، ايران و آمريکا دو روي يک سکه هستند."
عدي الزيدي كه از هواداران جريان صدر در بغداد است در ادامه گفت‌وگو با خبرنگار فارس، خاطرنشان كرد: «اقدام برادرم، يك كار با شرافت براي همه عراقي‌هاست و واكنشي مناسب به همه كارهايي است كه نيروهاي اشغالگر آمريكايي در عراق انجام داده‌اند.»
وي با بيان اينكه خانواده الزيدي تا كنون از محل بازداشت فرزندان‌شان خبر ندارند؛ افزود: «گفته و شنيده‌ها از شكسته‌شدن دست راست منتظر و مصدوم‌شدنش از ناحيه ران پاي چپش حكايت دارند.»
الزيدي در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه «آيا شايعاتي كه مبني بر ناراحتي عصبي منتظر در روزي كه كفشش را به سوي بوش پرتاب كرد؛ منشر شده، صحت دارد يا خير؟» تصريح كرد: «منتظر در آن روز كاملاً حالت طبيعي داشت و به ادعاي يكي دوستان نزديكش، آرزوي چنين روزي را داشت.
http://www1.farsnews.com/newstext.php?nn=8709261054

.:صافات:.
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۰۷:۵۰
خدا حافظ جورج بوش
این هم لنگه کفش من...
این هم اون یکی لنگه..
نوش جان...
{فقط امیدوارم مجبور نشیم آقای اوباما رو هم با لنگه کفش بدرقه کنیم!!}

mahanta
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۰۹:۴۳
دوستان خوب من پرتاب کفش راه مبارزه نیست و این آقا اگه میتونست چرا زمان صدام همین کفشو نزد تو سر صدام؟

دوستان محترم آمریکا اقلا اینقدر آزادی به این آقا داده که جرات اینکارو بکنه و بعدشم آزادش کنند. شما اسمشو هرچی می خواین بگین

اما عرب ها ظرفیت آزادی رو ندارن. واسه اینا همون صدام خوب بود. در ضمن یک خبرنگار با یه فرد عادی فرق میکنه خبرنگار با قلمش حرف

میزنه نه با لنگه کفشش! اگه رئیس جمهور خودمون که من اصلا قبولشم ندارمم داخل دانشگاه کلمبیا بهش کفش پرتاب کرده بودن بازم

همینقدر ناراحت میشدم. عشق تو دلای ما مرده آقایون. نمیخوام بگم جرج بوش آدم خوبیه یا کاراش درسته اما ما هم دسته کمی از اون

نداریم.

دلهاتان پر از نور تابان حق تعالی. او که همه را دوست دارد فارغ از دین و اعتقاد

فاطمه ایمانی
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۱۰:۳۶
دوستان خوب من پرتاب کفش راه مبارزه نیست و این آقا اگه میتونست چرا زمان صدام همین کفشو نزد تو سر صدام؟

ببخشید این آقا فقط بیست و هشت سالشه. زمان صدام هم مطمئنن موفق به دیدار با صدام ملعون نشده و گرنه حتما با اون سنّ کمش همین کار را انجام می داد.

مرصاد
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۱۷:۱۱
دوستان محترم آمریکا اقلا اینقدر آزادی به این آقا داده که جرات اینکارو بکنه و بعدشم آزادش کنند. شما اسمشو هرچی می خواین بگین
اما عرب ها ظرفیت آزادی رو ندارن. واسه اینا همون صدام خوب بود. در ضمن یک خبرنگار با یه فرد عادی فرق میکنه خبرنگار با قلمش حرف
میزنه نه با لنگه کفشش! اگه رئیس جمهور خودمون که من اصلا قبولشم ندارمم داخل دانشگاه کلمبیا بهش کفش پرتاب کرده بودن بازم همینقدر ناراحت میشدم. عشق تو دلای ما مرده آقایون.

لازم دانستم جوابیه ای مفصل درپاسخ به دوست عزیز تهیه نمایم:

*کدام آزادی؟فعلا که این خبرنگار شجاع دربند هستند وامروز هم محاکمه ایشون برگزار شد!!!
*درجمله ای که فرمودید عرب ها ظرفیت آزادی ندارند،نشان دهنده سطحی نگری شمادرمسائل عراق است چون:
الف)آمریکا درعراق آزادی به ارمغان نیاورد بلکه باسلب آزادی عراقیان به چپاول ثروت سرزمین بین النهرین پرداخت.
ب)شما دوست عزیز هم به تمامی اعراب به یک چشم نگاه می کنید،درحالی که درمیان اعراب انسان هایی بسیار وارسته وجود دارند،لازم به ذکر است شما دوست عزیز درتجزیه مسائل می بایست از تعمیم بپرهیزید.
*اگر یک خبرنگار فقط باقلم می جنگد،پس یک روحانی هم فقط باخطابه های خود می جنگد یا یک دانشجو فقط باعلم خود می جنگد،حال انکه جنگ تحمیلی بر این نظریه خط بطلانی کشید .
*درضمن رییس جمهور اسلامی ایران به کشتار،قتل عام ،تجاوز وتحقیر هیچ ملتی نپرداخته تااینکه مستحق لنگه کفش باشد!!!دوست عزیز کمی واقع بین باشید.
*درضمن عشق دردلهای ماشیعیان علی هیچگاه نمی میرد.عشق به ولایت،عشق به اسلام،عشق به نظام،عشق به کربلا،عشق فاطمه(س)وعشق شهادت هر روز درقلبمان بیشتر وجاودانه تر می شود.
یاعلی
مرصاد

مرصاد
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۱۷:۱۷
http://www.rajanews.com/Gallery_ShowImage.asp?path=Files_Gallery/1998.jpg&Width=400

بوش باتمامی کشتارها،باتمامی جنایت هایش رفت ولی قتلگاه عراق هنو جان زنان وکودکان عراقی را می گیردوکربلای غزه شاهد پرپر شدن کودکان وجوانان برومند مسلمان است.
تابه کجا جهانیان درمقابل این همه جنایت سکوت خواهند کرد؟
بوش ننگ برتوباد...بوش مرگ برتوباد

شهید علی اصغر پازوکی
۱۳۸۷/۰۹/۲۷, ۱۷:۴۹
جرج:Computer:

mahanta
۱۳۸۷/۰۹/۲۸, ۱۲:۳۵
با سلام به همه دوستان عزیز هموطن به خصوص دوست خوبم مرصاد

ممنون از جوابیه خوب شما چون برای من چند پیام مهم داشت. اول اینکه مثل اینکه زیادی تند روی کرده ام و این حقیقت است که در هر سرزمین مردان و زنان وارسته و سزاوار آزادی یافت می شود و من قصدم اهانت به هیچ قومیتی نبوده ونیست. اما همانطور که دیگر خبرنگاران عراق و بسیاری کشورهای دیگر این حرکت را شایسته ندانستند من هم هنوز معتقدم این گونه برخورد در شان اصحاب رسانه نیست. منظور من از صحبتم در مورد رئیس جمهور هم شان ایشان به عنوان نماینده یک ملت و مهمان بودن ایشان در آمریکا بود. آقای احمدی نژاد هم مخالفان خود را در دنیا دارد اما آیا به ایشان کفش پرتاب میکنند؟ جرج بوش هم رئیس جمهور و نماینده ملت آمریکا بود و به عنوان مهمان در عراق حضور داشت. کاری هم به اشتباهات او یا آقای احمدی نژاد ندارم. من در مورد ارادت شما یا دیگران به اهل بیت یا آرمان های امام و شهدا شکی ندارم و این مساله به درون شما مربوط است و نیازی به توضیح در مورد آن نیست.
در آخر باز هم از سعه صدر شما و دیگر دوستان تشکر میکنم و جهانی بدون جنگ و پر از عشق را آرزومندم.

شهید علی اصغر پازوکی
۱۳۸۷/۰۹/۲۸, ۱۷:۰۵
اعلام همبستگی یک گروه ضد جنگ آمریکایی با عمل یک خبرنگار عراقی در پرتاب لنگه کفش به سوی جورج بوش رییس جمهور ایالات متحده.این فعالان ضد جنگ با آویزان کردن یک لنگه کفش در مقابل یک شرکت دریایی که به استخدام کارمندان نیروی دریایی مبادرت می کند اعتراض خود را به سیاست های بوش در جنگ عراق نشان دادند.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1387/9/28/102869_403.jpg

NASIME BEHESHT
۱۳۸۷/۰۹/۲۸, ۲۲:۵۷
حالا که اینطوری شد منم میرم اول نون خشکی میشم . بعد کلی لنگه کفش جمع میکنم . بعد هر جا اعتراض دارم یکی آویزون میکنم . .. :Lat:

محمدحسین بخشی
۱۳۸۷/۰۹/۲۹, ۰۲:۰۸

ممنون از جوابیه خوب شما چون برای من چند پیام مهم داشت. اول اینکه مثل اینکه زیادی تند روی کرده ام و این حقیقت است که در هر سرزمین مردان و زنان وارسته و سزاوار آزادی یافت می شود و من قصدم اهانت به هیچ قومیتی نبوده ونیست. اما همانطور که دیگر خبرنگاران عراق و بسیاری کشورهای دیگر این حرکت را شایسته ندانستند من هم هنوز معتقدم این گونه برخورد در شان اصحاب رسانه نیست. منظور من از صحبتم در مورد رئیس جمهور هم شان ایشان به عنوان نماینده یک ملت و مهمان بودن ایشان در آمریکا بود. آقای احمدی نژاد هم مخالفان خود را در دنیا دارد اما آیا به ایشان کفش پرتاب میکنند؟ جرج بوش هم رئیس جمهور و نماینده ملت آمریکا بود و به عنوان مهمان در عراق حضور داشت. کاری هم به اشتباهات او یا آقای احمدی نژاد ندارم. من در مورد ارادت شما یا دیگران به اهل بیت یا آرمان های امام و شهدا شکی ندارم و این مساله به درون شما مربوط است و نیازی به توضیح در مورد آن نیست.
در آخر باز هم از سعه صدر شما و دیگر دوستان تشکر میکنم و جهانی بدون جنگ و پر از عشق را آرزومندم. جرج بوش کثیف وجنایتکار نجات اسراییل غاصب را به گور خواهد بردمن در کثیف بودن او ودروغگویی وافکار شیطانی او شکی ندارم .

مرصاد
۱۳۸۷/۱۰/۰۳, ۱۰:۱۵
http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/siasatmadar/3.jpg
پس از پرتاب كفش به سمت رييس جمهور آمريكا توسط خبرنگار عراقي، « عليرضا قزوه » در اين باره شعر زير را با نام « پرزيدنتي كه سوسك شد! » سروده است.
كفشي به او نخورد

ولي مُرد

و پيش از آن كه بميرد
در نطق بچگانه خود گفت
كه نمره‌ات 10 بود
اما تو 20 گرفتي المنتظر!
حالا باران كفش مي‌بارد در واشنگتن و بغداد
المپيك كفش راه افتاده است در خيابان‌هاي دنيا
و در منا
شيطان عقبي را
هر ساله بعد از اين
با كفش هاي سنگي
خواهند زد
كوتاه نيا المنتظر!
سياست‌مداران تنها مي‌توانند جا خالي بدهند
و كفش‌هاي گران و برّاق بپوشند
و حرف مفت بزنند
كوتاه نيا در برابر كوتوله‌ها
كه كفش تو فصيح‌تر است و
يك لنگه كفش تو
از قيمت تمام كفش‌هاي ديكتاتورها
بالاتر است
مزايده كفش!
حراج فراگ‌هاي كابوي!
سقوط قيمت گاوميش!
سرگيجه فراكسيون دلار!
محاصره غزه!
موشك در برابر غذا
كفش در برابر دلار
دلار مي‌شكند
و كفش‌هاي منتظر
پيروز مي‌شود
و بعد از اين
در قصّه‌هاي شب يلدا
مادربزرگ‌ها حكايت مي‌كنند:
يكي نبود و يكي بود
كفشي بود و
پرزيدنتي كه سوسك شد!

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/siasatmadar/1.jpg

rana_
۱۳۸۷/۱۰/۰۳, ۱۱:۳۳
بعد از مدتها لذت بخش ترين صحنه اي بود كه ديدم جسارت و ايمان يك مسلمان براي من زيبا بود
ننگت باد بوش

mosaferkuchulu
۱۳۸۷/۱۰/۰۳, ۱۳:۰۷
بايد از آقاي قزوه هم جهت سرودن اين شعر بسيار زيبا تشكر كرد. كاش همه‌ي عرب‌ها مانند منتظر غيرت و تعصب داشتند.

khoshnazar
۱۳۸۷/۱۰/۰۴, ۱۷:۱۲

در آخر باز هم از سعه صدر شما و دیگر دوستان تشکر میکنم و جهانی بدون جنگ و پر از عشق را آرزومندم.

به نام خدا
ببین بزرگوار
یک خبرنگار قبل از اینکه خبرنگار باشه یک انسانه
یک انسان اگه غیور و طالب حق باشه هیچ وقت نمی تونه و نباید در برابر ظلم سکوت کنه
حالا در موقعیتی که هیچ قلم و زبانی جز پرتاب کفش، فریاد مظلومیت ملتی را به جهان نمی رسونه و دروغگویی های موجودی مثل بوش رو افشا نمی کنه آیا چاره ای غیر از این کار باقی میمونه؟
این حرکت اون خبرنگار برخاسته از جوشش انسانی و حق طلبانه یک ملت بلکه تمام ملت های مستضعف جهان بود.
شما با کدام قلم و با کدام زبان می توانی این پیام رو فریاد کنی؟
امتحان کن
بگو
بنویس
منتشر کن
بعد مقایسه کن ببین قلم شما بیشتر اثر کرده یا لنگه کفش او.

ضمناً اگر جرج بوش هم رئیس جمهور و نماینده ملت آمریکا بود و به عنوان مهمان در عراق، اما فراموش نکنید که این نماینده ملت آمریکا عملاً نماینده اسراییل و صهیونست شده و خون های بسیاری از میزبان های خود در عراق و افغانستان و پاکستان و سایر نقاط دنیا به زمین ریخته و می ریزه
او رییس جمهور نیست رییس جنایتکارانی است که نوکر خودشون صدام را در مقابله با انقلاب اسلامی ملت عراق ناتوان دیدند و به بهانه سلاح های کشتار جمعی خاک عراق را اشغال کردند و دیدید که بارها به اشتباه خودشون و شبکه های جاسوسی شون اعتراف کردند.

آیا هر قاتل و جاسوس جنایتکاری را می توان زیر نقاب مهمان پذیرفت و اکرام کرد؟

عشق به خدا و دین خدا و خلق خدا و انسان های مظلوم عالم که از ظلم های آمریکا به تنگ آمده اند بالاترین عشق هاست.

نفرت از دشمنان انسانیت و شیاطین فتنه انگیز و جنایتکار بالاترین عبادات است.

raji14
۱۳۸۷/۱۰/۲۴, ۱۵:۳۴
به نام خدا
دوستی نوشته:

در خبرها آمده بود که بوش گفته من هر وقت خودمو در آینه می بینم به خودم افتخار می کنم !!!

و اوباما این روزها مهم ترین دغدغه اش پیدا کردن سگی برای دخترشه !!!

خوب چی از همون که به خودش افتخار میکنه بهتر!؟

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۷/۱۰/۲۴, ۲۰:۲۳
خدا عذابتو زیاد کنه برو به جهنم ای کسی که تا پایان عمرت نفرینها لعنتها رو یدک میکشی

زینب_الگوی صبر
۱۳۸۷/۱۱/۰۵, ۲۲:۰۱
فکر کنم رئیس جمهورمان اینقدر محبوبیت در بین مردم داره که جای این حرفا رو باقی نگذاره که وقتی برای حج تمتع به مکه رفته بودم عربها از کاپشن او سوء استفاده ای ببرن دادبزنن بدو ببر کاپشن احمدی نزاد کاپشن احمدی نزاد این اخریشه