مشاهده RSS Feed

yanoor

ترویج بیماری بدفکری و راه درمان آن

به این مطلب امتیاز بدهید
چرا مردم ماهواره را وارد خانه می کنند؟حجت الاسلام انصاریان در مورد نقش ماهواره ها در ترویج بیماری بدفکری، گفت: ماهواره دین و انسانیت مردم را تخریب و بدفکری را خصوصا میان زنان شوهردار ترویج می کند. چرا مردم این وسیله را وارد خانه می کنند و کمتر به حرف علمای ربانی که آن را حرام می دانند، گوش می دهند. این بدفکری آنقدر در مردم اثر گذاشته که حتی به فتوای حرمت می خندند و به تمسخر می گیرند.
....................................

انسان سالم جدا از عالم ربانی زندگی نمی کند/ گذشتگان با تقوای ما روشنفکرترین انسان ها بودندوی با بیان این که وقتی انسان متوجه باشد کلید بهشت و جهنم دست خداوند است نه مردم، در کار خیرش دچار ریا نمی شود، افزود: انسان سالم، نور، محبت، عقل، تقوا و مراقبت دارد، در گردونه یاری خداوند است و خود و اهل خود را به سمت خدا جهت دهی می کند، جدا از عالم ربانی زندگی نمی کند چرا که می داند دنیا خطرات فراوانی دارد بنابراین با کمترین تردید در مورد یک مسأله به عالم دین مراجمعه می کند.حجت الاسلام انصاریان خاطرنشان کرد: گذشتگان با تقوای ما که اهل حساب و کتاب و توجه به بیماری روحی بودند، روشنفکرترین مردم کره زمین هستند و درونشان نور بود. وی خطاب به جوانان یادآور شد: سالم ماندن شما در میان این طوفان ماهواره ها، مجلات، سایت ها و فساد فراگیر، در اثر یاری خداوند است؛ فکر نکنید خودتان خود را حفظ کرده اید، امیرمؤمنان علی(ع) با آن عظمت وجودی در دعای کمیل، با اشک و التماس از خدا می خواهد که مرا با رحمت خود از خطرات حفظ کن(واحفظنی برحمتک).

http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/Print/?Id=193757

برای معالجه سراغ کتاب های شرقی و غربی نرویدحجت الاسلام انصاریان تأکید کرد: پزشک ما خداوند است و نسخه او، قرآن کریم؛ قرآن تمام دردهای فکری، روحی و اخلاقی را معالجع می کند و پاسخگوی همه نیازهای ما در زمینه های مختلف است تا روز قیامت. کسی که آگاه به قرآن باشد هم خودش سالم است و هم دیگران را به سلامتی می رساند. برای معالجه سراغ کتاب های شرقی و غربی نروید که آن ها را هم بیمارانی چون شما نوشته اند. وی همچنین خطاب به مدیران جلسات مذهبی گفت: شما در قیامت نسبت به فردی که به عنوان سخنران دعوت می کنید، مسؤول هستید بنابراین توجه کنید چه کسی را دعوت می کنید و چه چیز را به خورد فکر و ذهن مردم می دهد. وی تأکید کرد: پس از 40 سال تجربه، منبر و سفرهایی که به بیش از 30 کشور غربی و شرقی و مباحثی که با رؤسای دانشگاه ها و بزرگان ادیان و مذاهب و مکاتب داشته ام، آن چه برایم روشن تر از خورشید است این است که در این دنیا، تنها راه حق و سالم، راه قرآن و اهل بیت(ع) است و غیر این ها هر جاده دیگری گرچه رنگ اسلام بر آن بزنند، باطل، ناحق و منتهی به دوزخ است.

روضه خوانی برای اهل بیت(ع) از قوی ترین اسباب قرب انسان به خداوند استحجت الاسلام انصاریان با بیان این که روضه خوانی برای اهل بیت(ع) از قوی ترین اسباب قرب انسان به خداوند است، گفت: خوشنود و دلخوش کردن پیامبر(ص)، عبادتی عظیم و ناراحت کردن ایشان گناهی بزرگ است؛ پیامبر(ص) به خاطر این که یکی از اصحاب، امیرالمؤمنین علی(ع) را آزرده بود بر پیکر وی نماز نخواندند حالا شما توجه کنید ببینید اگر کسی خود پیامبر(ص) را برنجاند چه می شود؟ بی نمازها، بی حجاب ها، ظالمان، رباخواران، این ها با کار خود دل پیامبر(ص) را می سوزانند.
http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/Print/?Id=193757
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود