مشاهده RSS Feed

دختر گمنام

شهید چپ نویس

به این مطلب امتیاز بدهید
خاطره ای از مادر شهید چپ نویس:
دوستان پدرم به دیدار مادر شهید رفته بودند. از مادر شهید خواستند که برای آنها خاطره ای بگوید مادر شهید گفت خاطره ای را می خواهم برای شما بگویم که بدانید پسرم چقدر مقام داشت .
اوایل زندگیمان بود که ماروزگار را به سختی می گذراندیم شوهرم کار خاصی نداشت و در همان روز گار من باردار بودم.
از بس سختی زندگی به ما فشار می اورد مجبور شدم بچه خود را که باردار بودم سقط نمایم. از چند نفر پرسیدم چگونه می شود بچه خود را سقط کرد.
یکی می گفت :فلان دارو را بخور یکی دیگه می گفت: از توی راه پله خودرا پایین بینداز.
خلاصه هر کس هر چیزی می گفت من انجام میدادم تا اینکه روزگار سختی را برای خود درست کردم و مریض الاحوال شدم و در بستر بیماری افتادم .
یک شب خوابیده بودم که خواب حضرت زهرا(س) را دیدم . حضرت فرمودند: خانم چرا این کار هارا به سر خودت می آوری . تو نمیدانی که چه گوهری را همراه داری این بچه در آینده آبروی خانواده و محله و فامیل شما می شود.
بعد چیزی در دست داشت . به من گفت دهانت را باز کن و او چیزی که در دست داشت در دهان من گذاشت و گفت این را بخور ان شاا... خوب می شوی و سعی کن از این بچه خوب نگهداری کنی . روزگار گذشت تا سال 65 من در بستر بیماری بودم.همین پسر امد بالای سرم و گفت مادر فردا من می خواهم به جبهه بروم . می خواهم به من قولی بدهی. به او گفتم چه قولی؟ پسرم گفت مادر بیا من برای شما دعا می کنم که زود تر خوب شوی و از بستر بیماری بلند شوی شما هم برای من دعا کن جبهه که میروم خدا حاجت مرا بدهد . من هم به او قول دادم که مادر ان شاا... به حاجتت برسی . بعد من به او گفتم راستی حاجتت چه بود؟ پسرم با خنده گفت ان شاا... شهادت بعد شروع کرد به شوخی کردن و حرف تو حرف آورد که من ناراحت نشوم .
فردای آن روز پسرم به جبهه رفت و من حالم خوب شد و از بستر بیماری بلند شدم .و پسرم هم در عملیات کربلای 5 به شهادت رسید.
قبر شهید در اصفهان قطعه شهدای عملیات کربلای 5 پایین تر از قبر شهید خرازی
شادی روحش صلوات
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود