مشاهده RSS Feed

مزمل

شناسه مشاغل

به این مطلب امتیاز بدهید
اینکه شناخت روح مهم است جای تردید نیست چون اگر آدم از چیزی اطلاع نداشته باشد هزار جور فکر می کند و معمولا هم فکر ها خواب مانند و غیر واقعی است.

به همین جهت گاهی اگر ایرادی نباشد لازم میاد که با ﺁن چیز تماس مستقیم داشته باشیم.
مثلا برای یک جوان که ازدواج نکرده است ازدواج یک ﺁرزو است عشق هم همین طور وقتی جوانی عاشق می شود اوج توهم در او شکل می گیرد و اگر مانع ازدواجش شوند یا افسرده شده و خودکشی می کند یا دیوانه شده سر به بیابان می گذارد.

اما اگر موفق شود ازدواج کند بعد از مدتی می فهمد که چگونه دچار توهم شده است و می گوید عشق کیلویی چند است.

این گونه توهمات در دین و هر چیز دیگری هم وجود دارد. به همین جهت شناخت روح ، دین دار را از توهم بیرون می ﺁورد.

اگر شخصی در یک شغل غرق شود به طوری که با ﺁن شغل خو بگیر و عجین شود در این حالت عناصر ﺁن شغل چنان در وی نهادینه میشود که روی تمام حرکات و سکنات او و طرز حرف زدن او خواب و بیداری او زندگی شخصی و اجتماعی اواثر می گذارد.

این فرد واقعا شغل اولش همین است اگر شغل دوم نداشته باشد روح ﺁن شغل در کالبدش ایجاد می شود.مشاغل در اجتماع دارای شناسه ای هستند مثلا مردم معلم را با یک شناسه ای می شناسند روحانی را با یک شناسه مقام مسئول فرمان را پولدار را راننده را هر کدام شناسه ای دارند.

مثلا یک روحانی علاوه بر لباسش نوع حرکات و رفتارش و حرف زدنش خاص است اگر واقعا روح ِ رشته اش در او نفوذ کرده باشد بدون لباس نیزقادر به تشخیص است .

یک معلم آموزش و پرورش نیز در صورتی که با شغلش ارتباط برقرار کرده باشد و روحش در این کار معلمی تربیت شده باشد هر جا برود قابل شناسایی است و مردم از او می پرسند تو معلمی ؟!

چرا چون مردم معلمان را دیده اند و طرز صحبت کردن و برخوردشان را نیز دیده اند و شناسه ای از معلم در ذهن آنها نقش بسته است وقتی با فردی که معلم است و او را نمی شناسند هم کلام می شوند متوجه می شوند شناسه این فرد با شناسه معلم که در ذهن دارند متناسب است لذا می گویند تو معلمی؟!
کشاورز و چوپان و کارگر و مکانیک منشی دکتر مسئول روابط عمومی پرستار پزشک نیروی انتظامی پلیس راه قاتل دزد کلاش دروغگو زناکار چشم چران مکار چاپلوس مسخره کننده آبدارچی دندان پزشک خلاصه همه ی این افراد شناسه ای دارند .

اگر فرد با شناسه شغلش ناهماهنگ بود دلیلی بر این است او شغلش را قبول ندارد که نتوانسته
است با شغلش همانند سازی کند و یا علتی دیگر دارد .

روح وقتی وحی می شود حاوی یک پیام است مثلا اگر خدا بخواد به شما بگوید پیغمبری روح را طوری می فرستد که با شناسه ذهنی شما از پیغمبر مطابق باشد مسلم است اگر روح حاوی شناسه کارگر باشد و بر شما وحی شود و شما به خودتان در ﺁینه نگاه کنی می گویی من کارگرم و اگر روح حامل پیام دزد باشد شما خود را در ﺁینه می بینی می گویی من دزدم و الا ﺁخر.
برچسب ها: شناسه مشاغل ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود