مشاهده RSS Feed

واكاوي در شهادت شهدا .... مگر اصل شهادت به غير از براي حجاب بود ؟؟؟؟؟؟

راحت سازي روابط در صدا و سيما - قسمت دوم

به این مطلب امتیاز بدهید
سریال سقوط یك فرشته كه از شبكه اول سیما پخش می شود، وسوسه یك دختر مذهبی و چادری از خانواده ای اصیل توسط یك پسر خوش تیپ و خوش پوش با بهترین اتومبیل و امكانات رفاهی است كه موجب لغزش دختر، اختلاط با پسر و عدم پایبندی وی به حریم خانواده می گردد.
به این پلانها توجه كنید‌: ۲ دختر به یك پسر غریبه اجازه ورود به خانه می دهند، دختر با پسر خرید می‌روند، دختر با پسر سوار ماشین می‌شوند، پسر حرف احساسی به دختر بزند، به هم لبخند بزنند، با هم قرار بگذارند، شماره رد و بدل كنند و زنگ بزنند و ... حال به نظر شما كار دیگری هم مانده سیمای ایران به دختر و پسرها یاد بدهد ؟ آیا این سریالها بدتر از سریالهای ماهواره نیستند ؟
جالب اینجاست كه دختری كه مخالف این اختلاط است، از زیبایی كمتری نسبت به دختری كه عاشق پسر همسایه شده است، برخوردار می باشد.
اما ظاهرا برنامه سازان سیما متوجه نیستند كه در یك مجموعه دهها قسمتی، ممكن است بسیاری از بینندگان تمامی قسمتها را ندیده و احتمالا به دلیل پرداخت ناشیانه و مستقیم بخشهای اخلاقی و پیام دار سریال، از ادامه تماشای آن صرف نظر كنند و صرف اینكه سرانجام داستان یك سریال دارای پیام اخلاقی است، دلیلی بر این گونه پرداختن جذاب به مسایل غیراخلاقی، آن هم در ساعات پربیننده خانواده ها وجود ندارد.


ما از صدا و سیما ترویج دین و آموزه‌های اخلاقی را نخواستیم! لطفا دست از ترویج فساد و بی‌بندوباری و افكار منحرف بردارد! به دلسوزان فرهنگ دینی و انقلاب اسلامی توصیه می‌شود، به جای نقد سینما و یا برنامه‌های ماهواره‌ای لطفا جلوی غضنفر خودمان را بگیرند!


دقیقا این همان چیزی است که دشمنان اسلام در پی آن هستند تا با عادی سازی روابط نامحرم فساد ایجاد کنند و سینما که در دید مخاطبان جوانش الگویی می باشد ، این امر ضد فرهنگی و ضد دینی را در حال ترویج است.

قرآن کریم در آیه 30 و 31 سوره نور مردان و زنان را به حفظ حجاب و عفاف فرا می خواند، اما ما نشانه هایی که بیانگر حجاب و عفاف در سینما باشد نمی بینیمٰ البته فیلمهایی هم هستند که حیا و عفاف را رعایت می کنند و لی جو قالب سینمای ایران اینگونه نیست.
و در انتها تذکری دوستانه می دهم به دست اندرکاران سینما و کسانی که به دست دادن با زنان و لمس آنان اشتیاق نشان می دهند و یا در مقابل این کار ضد اسلامی سکوت کرده اند؛ اگر به قیامت معتقدند ، یادشان نرود که آخرت در قل و زنجیر الهی گرفتار می شوند و عاقبتی جز جهنم ندارند.(1)


اما درد این است که عاقبت چنین سیاست و درنتیجه آن رفتار و حریم شکنی هایی می شود این حریم شکنی آن هم در حریم حسینزیر پرچم حسین کنار شاید مهدی فاطمه که خیلی تنهاست .......

این نذهبون ....
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حجاب و عفاف

نظرات

^

ورود

ورود