مشاهده RSS Feed

واكاوي در شهادت شهدا .... مگر اصل شهادت به غير از براي حجاب بود ؟؟؟؟؟؟

وقتی همه خوابیم/ پخش صحنه های مستهجن در یك فیلم سینمایی از شبکه 3!!!

به این مطلب امتیاز بدهید
وقتی همه خوابیم/ پخش صحنه های مستهجن در یك فیلم سینمایی از شبکه 3!!! به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه عصر امروز، مخاطبان پنج شنبه شب سیمای جمهوری اسلامی ایران شاهد پخش فیلمی سینمایی بودند كه در آن صحنه هایی منافی با عفت عمومی به وفور یافت می شد.

"آبی بی كران" عنوان فیلم سینمایی است كه ساعات پایانی پنج شنبه شب گذشته از شبكه سوم سیما پخش شد ؛ فیلم سینمایی « آبی بیکران» (1988) را لوک بسون کارگردانی و ژان مارك بار و ژان رنو در این فیلم ایفای نقش کرده است.

داستان این فیلم در خصوص انزو و جیکو دو دوستی است که رابطه آنها از دوران کودکی آغاز شده بود و برای مدت طولانی یکدیگر را می شناختند، نقطه اشتراک آنها دایو زدن در دریای مدیترانه بود. پدر جیکو که یک دایور ماهر بود به طور اتفاقی در دریای مدیترانه از بین می رود و بعد از این اتفاق رابطه این دو دوست قطع می شود.

به گزارش عصر امروز، بسیاری از بازیگران مرد فیلم سینمایی آبی بی كران پوشش مناسب نداشتند به طوری كه آنان از هیچ لباسی برای پوشاندن بالاتنه خود استفاده نكرده بودند و از سوی دیگر دوربین با گرفتن نماهای بسته از این بازیگران بدن برهنه آنان را به تصویر می كشید. صحنه غیر اخلاقی و مبتذل دیگر این فیلم آن جایی بود که بازیگر مرد این فیلم فقط "لباس زیر" بر تن داشت و متاسفانه این صحنه نیز بدون هیچ ممیزی از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

اوج بی اخلاقی این فیلم سینمایی جایی بود كه بازیگر زن این مجموعه در یکی از سکانس های فیلم خود را به دریا انداخت و پوشش نامناسب آن زن در آب نمایان شد.

به گزارش عصر امروز، تصاویر زیر با توجه به محدودیت هایی كه در عكس برداری از حین فیلم وجود دارد از فیلم سینمایی آبی بی كران گرفته شده است؛
به گزارش عصر امروز، به نظر می رسد بررسی در خصوص پخش این فیلم سینمایی از چند جهت حائز اهمیت است؛ اول این كه با توجه به وجود چنین تصاویر زننده ای، پخش این فیلم سینمایی از شبكه سوم سیما چه ضرورتی دارد؟ از بحث ضرورت پخش این فیلم سینمایی بگذریم به این نكته می رسیم كه چرا مسئولان نظارتی كه وظیفه نظارت بر این فیلم را دارند چنین صحنه هایی را از داخل فیلم حذف نكردند.

مورد دیگر آن است كه چرا برنامه ریزان و برنامه سازان تلویزیونی كشور باید آن قدر ضعیف كار كنند كه این فیلم سینمایی و یا برنامه های بسیار ضعیف و بی محتوای دیگر در نوبت پخش شبكه های سیما آن هم در ساعات پربیننده هفته قرار گیرند؟ چرا با بی برنامگی بسیاری از مخاطبان سیما را به راحتی از دست می دهیم و آنان را به سوی برنامه های ماهواره ای سوق می دهیم؟

نكته پایانی در خصوص فیلم سینمایی آبی بیكران آن است كه این فیلم پیش از دعای كمیل شبكه سوم سیما پخش شد و كسانی كه منتظر پخش دعای كمیل از شبكه سوم سیما بودند لاجرم باید این فیلم یا صحنه هایی از این فیلم را تماشا می كردند.

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حجاب و عفاف

نظرات

 1. ║✿║خادم زهرا║✿║ آواتار ها
  سلام

  بدبختی ما اینجاست که اینطور مشکلات وارد فیلمهای خودمون هم شده .
  همین فیلم زیبای مختارنامه .. با همه ی خوبی هایی که داشته و داره این انتقاد بهش وارده که چه لزومی داشت صحنه های حمام کردن آقایون انقدر عمیـــــــق بهش پرداخته بشه ؟ یا چه لزومی داشت جایی مختار رو نشون بدن که داره حمام میکنه و برهنه جلوی دوربین بیاد ... بگذریم از غلامان سیاه پوستی که دائما برهنه بودن ...!!!!
  من بعضی جاهای فیلم واقعا نمیدونستم به در نگاه کنم به دیوار نگاه کنم ..؟ چقدر این صحنه طول میکشه ؟!
 2. raha آواتار ها
  سلام
  وقتی در هر کاری افراد متخصص نباشند و نگاه اخلاقی نداشته باعپ ناهنجاری می شود
 3. منجی110 آواتار ها
  باسمه تعالی

  بلا ندیده دعا را باید شروع کرد / علاج واقعه پیش از وقوع باید کرد

  ان الحسین مصباح الهدی و سفینة نجاة

  عرض سلام و خسته نباشید. به لطف حق و همکاری دوستان و به کوری چشم دشمنان جنگ نرم

  بر آن شدیم تا سایت (چت روم) مذهبی فرهنگی علمدار راه اندازی شود و امیدواریم که بتوانیم

  در این راه خدمتی به مسلمانان کرده باشیم

  لطفا در صورت امکان آدرس سایت را در وبلاگ خودتان باعث هر چه بهتر شدن این سایت شوید

  ضمنا به افرادی که در ضمینه های دینی، اجتماعی، حوزوی، علمی، کسب و کار و... تخصص دارند

  با توجه به نیاز کاربران برنامه ریزی و از این افراد به عنوان کارشناس استفاده میشود

  با تشکر

  مدیریت و اعضای چتروم علمدار

  آدرس : www.alamdarchat.ir

  ایمیل: f.s716@yahoo.com
^

ورود

ورود