مشاهده RSS Feed

واكاوي در شهادت شهدا .... مگر اصل شهادت به غير از براي حجاب بود ؟؟؟؟؟؟

دشمنان براب دشمنی شان چه کردند ....

به این مطلب امتیاز بدهید
مارتین ایندیک محقق آمریکایی اسلام و آمریکادیگر وقت آن نیست که دانشجویان را به خیابان ها بکشانیم ، بلکه باید چادر را از سر زنان برداشت و از این طریق می توان نظاماسلامی ایران را نابود کرد


یکی از مقامات بلند پایه آمریکایی :

هر زن چادری در کوی و برزن ایران ، به منزله پرچم جمهوری اسلامی است . لذا ما برای براندازی این نظام باید این حجاب را سست کنیم .میشل هوِیلیک نویسنده فرانسوی :

جنگ بر ضد اسلام با کشتن مسلمان ها فایده ای ندارد . فقط با فاسد کردن آنها می توان به پیروزی دست یافت . پس باید به جای بمب برسر مسلمانان ، دامن کوتاه بریزیم .

مستر همفر جاسوس انگلیسی در کشورهای اسلامی :

زنان مسلمان دارای حجابی محکم هستند که نفوذ فساد در میان آنها ممکن نیست ؛ بنابراین باید آنان را فریب داد و از زیر چادر بیرون کشید . پس از آن که زنان را از چادر بیرون آوردیم ، باید جوانان را تحریک کنیم که دنبال آنها بیافتند تا در میان مسلمانان فساد رواج یابد ؛ و برای پیشبرد این نقشه ، لازم است اول زنان غیر مسلمان را از حجاب بیرون آوریم تا زنان مسلمان از آنان یاد بگیرند .

ولی یک حرف.....
اگر ما اینطور عمل می کردیم که دشمن فکر غلط کردن هم نمی کردراستی یک نکته : با شروع تابستان ، آیا دیگه وقت آن نرسیده که مسئولان سالم سازی بیشتر کنار دریا شمال را خیلی جدی بگیرند!!! پس باید همه تلاش کنیم تا دشمن ناکام باشه
این نذهبون ؟؟؟؟؟؟؟
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حجاب و عفاف

نظرات

  1. sniper3 آواتار ها
    خدا به آخر عاقبت همه ما رحم کنه واقعا بکجا داریم میریم
  2. tanhayi4538 آواتار ها
    سلام میشه منم راهنمایی کنید وبلاگ بزارم ممنون
^

ورود

ورود