صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آبروی شیعه های حسین رو بردیم ماها ...!

نوشته
    398
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    5 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تعجب آبروی شیعه های حسین رو بردیم ماها ...!

عشق به امام حسین ?? .........10 روز لباس سیاه می پوشن از فرداش هر گند کاری که می خان میرن می کنن به خدا .....شورش در اوردن ......همین کارا می کنن ابرو شیعه رو بردن .........

اقای دانشمند توی سخنرانیش گفت بابا اگه بدید بد باشید .....خط خودتون رو مشخص کنید ..نه این که عزاداری بیاید مال مردم هم بخورید ..................

به خدا اینا قبول نیست ..........دو 3 تاشون رفیقای خودم به خدا ..........همه گند کاری و اخلاق بدی دارن .......محرم هم لباس سیاه می پوشن .....گندش در اوردین ........

منم به خاطر همین اخلاقای گند امسال هیچ هیئتی نرفتم ........یعنی چی ؟ یه یارو می شونن اون بالا نعره بکشه .......بابا بیاین یه خورده فکر کنید ..کدوم از این کارا قبوله ...........برید اخلاقتون کسب کارتون نگاهتون رو درست کنید .......

نه این که 10 شب یه مشت علاف تو خیابونا بگردن اخرش هم نماز نخونده برن یه مشت سینه بزنن اسمش هم بزاریم عشق حسین ..............

ای ابرو هر چی شیعه حسینی رو بود بردید شما ..............اون قمه زن ها رو که دیگه نگو ..........

بابا بس کنید تو رو به خدا ......مملکت رو به گند کشیددیدددددددددددددد ...............یه ذره فرهنگ و شخصیت به هم بزنید .........

?!who's winner

2.  

نوشته
    114
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام.خداقوت
    آیابانرفتن شمابه هیات ویاانزواوکناره گیری این مسائل حل میشود؟فکرنمیکنم
    شنیده ایدروی قبریک کشیش انگلیسی درکلیسای وست منیسترنوشته شده است:
    جوان وآزادکه بودم تصوراتم هیچ محدودیتی نداشتندودرخیال خودم می خواستم که دنیاراتغییربدهم.
    پیرتروعاقلترکه شدم فهمیدم که دنیاتغییرنمیکندوبنابراین توقعم راکم کردم وبه عوض کردن کشورم
    قناعت کردم .ولی کشورم هم نمیخواست عوض شود.به میانسالی که رسیدم آخرین تواناییهایم
    رابه کارگرفتم که فقط خانواده ام راعوض کنم ولی پناه برخدا!آنهاهم نمی خواستندعوض شوند....
    واینک که دربسترمرگ آرمیده ام ناگهان دریافته ام که اگرفقط خودراعوض می کردم خانواده ام هم
    عوض میشدوباپشتگرمی آنهامیتوانستم کشورم راعوض کنم وچه کسی میداندشایدمیتوانستم
    دنیاراعوض کنم.
    شایدبگوییداین نوشته چه ربطی به محرم وعزاداری و..داردامااگرخودشمامقیدبه عزاداری طبق دستورات
    دینی شیعی باشیدوخوش اخلاق ومقیدبه نمازاول وقت وسایرواجبات باشیدکم کم بقیه همراهی میکنند
    علاوه برآن میتوانستیددرهیاتهایی که مواردرارعایت میکنندشرکت کنید.چندنفرمعتقدمثل شماکه جابزنند
    وخودشان راکناربکشندهمانها که اخلاق وسبک عزاداریشان نه به شیعه میخوردنه مسلمان همچنان ادامه
    خواهندداد.درست است؟
    ازخدابخواهیم معرفت آشنایی به اهل بیت ومحبت به آنهارابه ماعطاکندکه خیردنیاوآخرت درآن است.

نوشته
    398
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    5 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

خب شما از کجا میدونی من مقید نیستم ...........نمازم رو خوندم ....مسجد هم می رفتم .....ولی پامو تو هیئن نزاشتم .....

اصلا کی گفته این نعره کشی ها و خود کشی ها برای عزاداری جایز هست .......عزاداری فقط باید واسه 5 الی 10 دقیقه باشه ...بقیش معرفت و شعور و شخصیت مردم بالا بره ............
    ویرایش توسط rana_ : ۱۳۸۷/۱۰/۲۸ در ساعت ۰۸:۰۶

?!who's winner

5. تشکرها 3

نوشته
    223
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    32 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام

بهانه ای شد هر چند نمیشه خیلی حرفا ها رو بیان کرد

باید نوشت تا همه بدانند و فکر کنند و تصمیم بگیرند . آنچه می خوانید فرق هایی است بین "حسین" و "حوسین" ؛ آنها را می شمارم تا خدای ناکرده "حوسین" را به جاي "حسین" مظلوم و معصوم ننگریم.

- اول اینکه "حسین(ع)" یکی بیشتر نیست اما "حوسین" متعدد است، یعنی هر مدّاح حوسيني برای خودش یک جور "حوسین" دارد تا آنجا که گفته می شود "حوسین" این مدّاح از "حوسین" آن مدّاح بهتر است.

- درد "حسین (ع)" حفظ دین و شرافت انسانی است اما تمام مصائب "حوسین" در عطش و سیراب کردن بستگانش خلاصه می شود.

- در ظهر عاشورای حسینی فقط صدای "الله اکبر ...حی علی الصلوه" شنیده می شود اما در عاشورای حوسینی نعره های "حوسین حوسین" به جنگ اذان می آیند.

- "حسین (ع)" را باید از مطهری ها و شیخ جعفر شوشتریها شناخت ولی "حوسین" را می شود از لابلای آواز و اشعار ناعالمان و ناعارفان جست.
    - یاران "حسین (ع)" او را بنده خدا می دانند ولی حوسینیان نعره "حوسین اللهی" سر می دهند.
    - "حسین (ع)" را می شود در همه قلب ها جست ولی "حوسین" مختص گروههای معدودی است که دور هم جمع مي شوند و با حرکاتی عجیب و نامأنوس جلوه گري می کنند .

- دوستان "حسین (ع)" ناخودآگاه خون گریه می کنند اما دوستان "حوسین" خودآگاه خودزنی و مجلس گرمی می کنند و اعلی درجات قرب را به کثرت کبودی های سر و سینه می دانند و بس.
    - با معیار "حسین (ع)" در هر زمانی می شود کربلایی و کوفی را شناخت ولی "حوسین" حامل چند اسم و واقعه است و بس آن هم در ظاهر.

- در مجالس "حسين (ع)" همه ميهمانند، حتي بانوان اما محافل"حوسين" ويژه آقايان است.
    - محافل " حسين " در حسينيه ها و مساجد و مجالس " حوسين " اغلب در پارکينگ ها و زيرزمين ها برگزار مي شود.

- اگر از فقهای دین از مجالس حسینی بپرسیم بدون هیچ شرطی می گویند: " احسن الاعمال " ..اما اگر از مجالس حوسینی بپرسیم می گویند : " اگر وهن دین نباشد!!!! ".

- حرارتی که از "حسین (ع)" در قلبهاست پایدار می ماند اما حرارت "حوسینی" پس از یک شور حوسینی فروکش می کند و مبدل به شب خاطره می شود.

- همت مجالس حسینی کسب معرفت و شعور است ولی تلاش حوسینیان بالا و پائین پریدن و شدت بیشتر شور.

- برای سوزاندن حسینیان موسیقی و آهنگ لازم نیست، اما حوسینیها تا سبک نوحه معلوم نشود که "پاپ" است یا چیز دیگر، حال خوشی پیدا نمی کنند.

- در مجلس حسینی شجاعت "حسين(ع)" و گريه بر مظلوميت او حرف اول را می زند، اما در مجلس حوسینی تنها نعره و فریاد و مدح خوشگلي چشم و گيسوي "حوسين".

- "حسین (ع)"، حسینیت خود را حفظ نمود حتی زیر گام اسبها و خنجر کین دشمنان اما "حوسین" زیر ذره بین معرفت و امام شناسی خود را می بازد.

- نواي مداحان "حسين" سوزناک و دلنشين است، ولي صداي مداحان "حوسين" رعب آفرين و مهيج.

- مداحان "حسين" روضه هاي مستند مي خوانند و مداحان "حوسين" زبان حالهاي خودساخته.

- "حسین (ع)" همیشه "حسین" است اما "حوسین" گاهی اوقات "حیسین" می شود و چه بسا "سین" باضافه صدايي مانند یک سکسکه بعدش!!!!!!!!

- "حسین (ع)" برای شناساندن حرفهایش به چیزی نیاز ندارد اما "حوسین" برای جلب توجه بیشتر به بوق و کرنا و طبل و علم و کتل دست می یازد.

- "حسین (ع)" شخصیتی است جهانی و همه آزادگان او را مقتدای خود می دانند، اما "حوسین" فقط موضوعی است برای بعضی از مجالس که نه تنها عمومی نیستند، بلکه مشروعیت آنها محل اشکال بسیاری از بزرگان است.

- در مجالس حسینی، فرد غریبه و تازه وارد با آشنای قدیمی هیچ فرقی ندارد و در یک سطح و جايگاهند، اما در مجالس حوسینی، تازه واردها مشکوکند و عجیبند و نباید در جایگاه قدیمی ترها بایستند.

آنکه در ظهر عاشورای محرم سال 61 هجری در کربلا شهيد شد، "حسین" بود، نه "حوسین"،آنكه در آهنگهايي با ريتم تكنو، پاپ و . . . با اشعار دروغين و كذب از او ياد مي شود!!!!
    ویرایش توسط oomiidd : ۱۳۸۷/۱۰/۲۷ در ساعت ۰۰:۴۵
    در گذر از جادهء زندگي آموختم :
    ــ كه، ميتوان به رفتن ادامه داد خيلي بعد از آنكه تصور كني ديگر نميتواني .

نوشته
    223
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    32 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام

تلاش برای اجرای رسم قمه زنی بر سر نوزاد با چاقوی اشپزخانه

مراسم عاشورای هندوستان

آبروی شیعه های حسین رو بردیم ماها ...!

8. تشکرها 2

نوشته
    5,435
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27

بله! درسته!
    متاسفانه سنت عزاداری در مملکت ما اصلا درست و به جا انجام نمی شود.
    بیشتر دنبال شور هستن تا شعور!
    در حالی که باید از این مجالس به شعورمان بیفزاییم، دنبال شور حوسینی هستیم!
    در حالی که هدف کسب شعور و معرفت حسینی است!

دست به دست من بده
    پا به پای من بیا
    نگو امروز مال ما
    بگو فردا رو میخوام

به لطف الهی فردا از آن ماست....

10. تشکرها 4

نوشته
    2,087
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

راه حل چيست ؟اعتراض بدون راه حل كه معني ندارد دارد ؟

بهترين كارها سه كار است:
    تواضع به هنگام دولت ، عفو هنگام قدرت و بخشش بدون منت
    پيامبر اكرم (ص)
    http://www.hamdardi.com/my_documents....com_8.com.jpg

12. تشکر

نوشته
    5,435
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27

راه حل اصلاح فرهنگ عزاداری!
    اینکه اشک ریختن و بالا و پایین پریدن فقط مهم نیست!
    اینکه مهم تر از شور، شعوره که باید از مجالس کسب کنیم!
    البته این نکته رو فراموش نکنید که همه مجالس عزاداری ما اینگونه نیست!
    بسیاری از هیئات موضوعات مورد بحث ما را رعایت نمی کنند و اکثرا هیئات دهه ای و موقتی اسیر این موضوع می شوند

دست به دست من بده
    پا به پای من بیا
    نگو امروز مال ما
    بگو فردا رو میخوام

به لطف الهی فردا از آن ماست....

نوشته
    348
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    8 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    9

مهم اينه كه اونايي كه بد هستند بيان تو جلسات امام حسين شركت كنند خوبها كه خوبند.
    يقين بدانيد كه اينها يك خصوصيات خوبي را داشتند كه اين لياقت پيدا كردند و به اين جلسات اومدند.

اگر شما فكر ميكنيد اين جلسات هيچ تاثيري بر روي اونها نداره سخت در اشتباهيد .

ماها بايد بيايم و بعد از اين جلسات راهنماي اونها باشيم و دستشون را بگيريم تا به راههاي فساد كشيده نشوند .
    راستي ما تا حالا با چند نفر از اينها با اصول و ضوابط خاص نهي از منكر هم صحبت شده ايم و اونها را با سخنان نرم و لين راهنمايي كرده ايم و اونها اثر نپذيرفتند؟
    ویرایش توسط unas120 : ۱۳۸۷/۱۰/۲۸ در ساعت ۲۳:۰۸
    حدیث قدسی
    عبدی اطعنی اجعلک مثلی
    بنده من تو مرا عبادت کن من تو را مثل خودم قرار می دهم.
    عبد وافعی شدی قدرت خدایی پیدا می کنی

آي دي من در ياهو مسنجر unas120@yahoo.com

نوشته
    2,087
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

راه حل به نظر من آن است كه به همه چهره واقعي عاشورا نشان داده شود فرهنگ عاشورا هدف عاشورا نه چشمهاي زيباي ابوالفضل (ع) و موهاي كموني ايشان در نوحه ها
    در هياتها مظلوميت تعريف شود نه اينكه دردناكترين صحنه ها در نوحه ها تشريح شود
    وفاي عباس(ع) تعريف شود و مو شكافي شود

بهترين كارها سه كار است:
    تواضع به هنگام دولت ، عفو هنگام قدرت و بخشش بدون منت
    پيامبر اكرم (ص)
    http://www.hamdardi.com/my_documents....com_8.com.jpg

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری