جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خلف وعده در قرارداد

نوشته
    1
    مورد تشکر
    1 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

غمگین خلف وعده در قرارداد

سلاممن یک قرارداد بستم برای خرید ماشین قسطی از آقای x و طی دو سال کل مبلغ اون رو پرداختم و تسویه کردم و امضاء دارم از ایشون.بعد از مدتی ایشون نتونستن سند بزنند و ماشین برای نداشتن پلاک جدید توسط راهنمایی و رانندگی راهی پارکینگ شد.حدود 6 ماه اونجا موند تا ایشون چون نمیتونست سند بزنه خودش دوباره ماشین رو خرید در تاریخ 19/6/86 و سه قفره چک داد به من.300 هزار تومان و 2.5 میلیون تومان و 2 میلیون تومان.و 1 میلیون هم برای مخارج خلافی و بیمه و هزینه پارکینگ کم شد که کل قرارداد میشه 5.800هزارتومان.در سررسید چک ایشون پول نداشت و من هم صبر کردم.و تا امروز هی امروز و فردا میکنه و الان هم میگه نمیدم پول رو.من میخوام شکایت کنم اما نمیدونم روی چک یا قرارداد .لطفا من رو راهنمایی کنید.ممنونم

2. تشکرها 3

3.  

نوشته
    10
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تعجب جوابیه

نقل قول نوشته اصلی توسط tsherbaf نمایش پست
    سلاممن یک قرارداد بستم برای خرید ماشین قسطی از آقای x و طی دو سال کل مبلغ اون رو پرداختم و تسویه کردم و امضاء دارم از ایشون.بعد از مدتی ایشون نتونستن سند بزنند و ماشین برای نداشتن پلاک جدید توسط راهنمایی و رانندگی راهی پارکینگ شد.حدود 6 ماه اونجا موند تا ایشون چون نمیتونست سند بزنه خودش دوباره ماشین رو خرید در تاریخ 19/6/86 و سه قفره چک داد به من.300 هزار تومان و 2.5 میلیون تومان و 2 میلیون تومان.و 1 میلیون هم برای مخارج خلافی و بیمه و هزینه پارکینگ کم شد که کل قرارداد میشه 5.800هزارتومان.در سررسید چک ایشون پول نداشت و من هم صبر کردم.و تا امروز هی امروز و فردا میکنه و الان هم میگه نمیدم پول رو.من میخوام شکایت کنم اما نمیدونم روی چک یا قرارداد .لطفا من رو راهنمایی کنید.ممنونم
    و علیکم السلام
    این موضوع موضوعی نیست که با مشاوره براحتی حل گردد !
    سریعا تا تمام مدارک به یک وکیل دادگستری خبره مراجعه نمایید.%.

(قران الکریم)
    وَ يُستحَبُ لذوى المُُرُوئات ، التوكيل فى المُنازعات

وکیل پایه یک دادگستری بشماره پروانه7638
    وکیل و عضو کانون وکلای بین الملل بشماره پ 1029190

http://ghavamin.mihanblog.comدر صورت لزوم به مشاوره حقوقی یا وکالت یا داوری داخلی یا بین الملل با ایمیل یا به سایت دپارتمان حقوق بین الملل مراجعه نمایید.

5. تشکرها 2

نوشته
    10
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اشاره

نقل قول نوشته اصلی توسط تنوير نمایش پست
    دكتر اگر اندكي راهنمايي بفرماييد تا ايشون ذره اي آگاهي پيدا كنه به مسئله خودش بهتر خواهد تونست تصميم بگيره در مراجعه يا عدم مراجعه به وكيل
    احتراما
    تا زمانی که کلیه اسناد و مدارک توسط یک خبره ووکیل محترم رویت نشود نمی توان بقدر یقین جواب جالب و محکمی داد و این دور از شان و اخلاق یک وکیل دادگستری است%.

ضمنا جناب تنویر شما خودتان استاد هستید شما اگر می خواهید راهنمایی کنید!
    در اخر یا اسم کامل مرا ذکر بفرمایید یا فقط لقب بنده ذکر نفرمایید.متشکرم

ومن الله توفیق

(قران الکریم)
    وَ يُستحَبُ لذوى المُُرُوئات ، التوكيل فى المُنازعات

وکیل پایه یک دادگستری بشماره پروانه7638
    وکیل و عضو کانون وکلای بین الملل بشماره پ 1029190

http://ghavamin.mihanblog.comدر صورت لزوم به مشاوره حقوقی یا وکالت یا داوری داخلی یا بین الملل با ایمیل یا به سایت دپارتمان حقوق بین الملل مراجعه نمایید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری