جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تعبیر خواب

نوشته
    40
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تعبیر خواب

راستش من یک مسئله ای برای یکی از دوستانم پیش اومده ایشون چند ساله پیش خواب چگونگی مرگ و ساعت مرگشون رو دیدن و به صورت نامرتب ادامه اون خواب و جزئیات بیشتر اون رو می بینین کسی هم به ایشون راجع به این اتفاقات پیگویی کرده بوده حالا آیا واقعا معنی این خوابها مرگ یا چیز دیگر و یا اگر مرگ هست راهی برای تغییر اون اتفاق هست یا نه ؟

2.  

نوشته
    77
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با یاد او
    سلام علیکم؛

خداوندا برای رضای تو ترک گناه میکنم و سعی میکنم بنده ای بشم که تو میخواهی ؛ اونچه که باعث رضای تو میشه از جانب من برام مقدر کن، برام فرقی نمیکنه هر چه تو بخواهی ، یاریم کن آنطور باشم که تو خشنود میشوی ، مرا به خاطر اونچه برای غیر تو کردم ببخش
    به نظر میرسه هیچ چیز مثل حرکت و انجام واجبات و ترک گناه انسان رو بالا نمیبره ؛ این نقطه شروع هست

نوشته
    351
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    14 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام

ذهن من می گه:
    وقتی به خواب برات پیغام می یاد که باید بری، دیگر معطل چرا؟
    استغفار کن که رفتنت آسون بشه.
    مرگ بهترین شهد زندگیست، ترسیدن چرا؟
    روز تولدت یادت بیاد، روز اول مدرسه یادت بیاد، سن بلوغت یادت بیاد، اینم مثل اوناست فرقی نداره فقط باید بشناسیش که چگونه از پل باید رد بشی.
    سعی کن در اوج قدرت و منیّتت، دل بکنی که زیباترین قدرتهاست دل کندن و راهی شدن.
    این خوابها، لحظه لحظه اندیشه ات را خدایی می کند، زندگی هم یعنی این،
    در فراموشی رفتن و لذت کاذب دنیا را چشیدن بهتر است یا هر لحظه تیری بر اندامت هنوز
    خدا را شکر کنید
    ................
    البته شما اشاره کردید چند سال پیش، = هشداری است برای بهتر رفتن در مسیر زندگی.
    ...............
    (این قسمتو؛ اگه شما شوخی بگید شوخیه، نه جدی بگیرید جِدیه) اگر تعبیری داشت تا حالا باید فکر کنم کفن ششم را می پوسوندید، نه شاید هنوز کفن پنجم بود می پوسوندید، ببخشید اشتباه شد. علم باستانشناسی می گه؛ همون کفن اول درسته.
    با خوابتون همراه بشید می بینید 70 سالتونم شده شما هنوز منتظر تعبیرشید.
    همون پل که گفتم اگه رد شدی، می بینی سر پیچ اول خیلیا منتظرتونن که یکیش هم منم، بیا اونجا یه کانون گفتمانی راه می اندازیم برای اونوریا. اینوریا ندونن اونور چه خبره! نترس.

انشاءالله خیره و خدا جز خیر، برا بنده هاش نمی خواد.
    پاینده باشید
    یارب
    ای خدا با تو سخن می گویم:
    گر به تو افتدم نظر؛ چهره به چهره، رو به رو .... شرح دهم غم فراق؛ نکته به نکته، مو به مو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری