جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,614 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران
  شبکه مضلین 1
  آریا دانشکار مدير بزرگترين مجموعه از سايت‌هاي مستهجن فارسي‌زبان در اينترنت مي‌باشد كه نقش بسيار مهمي در توليد و ارائة محتواي مستهجن فارسي‌زبان (فيلم، عكس، داستان و...) و هدايت كاربران به سوي محتواي مستهجن ايراني و خارجي ديگر سايت ها و محتواي ضد ديني و ضد انقلابي دارد.
  وحيد-ا با نام مستعارآريا دانشكار مدير بزرگترين مجموعه از سايت‌هاي مستهجن فارسي‌زبان در اينترنت مي‌باشد كه نقش بسيار مهمي در توليد و ارائة محتواي مستهجن فارسي‌زبان (فيلم، عكس، داستان و...) و هدايت كاربران به سوي محتواي مستهجن ايراني و خارجي ديگر سايت ها و محتواي ضد ديني و ضد انقلابي دارد.

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران

  نامبرده از سال 82 با راه‌اندازي سايت و گروه .... در اينترنت آغاز به كار نموده است و با دريافت خدمات فني از شركت آمريكايي .... به قيمت بسيار ناچيز اقدام به طراحي و اجراي يك حركت سازمان‌يافته براي شناسايي فعالان و توليدكنندگان محتواي ضدديني، ضداخلاقي و ضدامنيتي در اينترنت، انسجام و پشتيباني فني آنها به طور رايگان نموده است. ثبت دومين، اختصاص هاستينگ، طراحي و نصب نرم‌افزارهاي مربوط به وب ‌سايت‌ها و... پشتيباني فني و مالي سايت‌هايي همچون نوشته‌هاي يك مرد آزاد (ضدديني) شازده (ضداخلاقي و ضدديني)، احمد باطبي (ضدامنيتي)، سفيدبرفي (ضداخلاقي)، aylar4u.com (ضداخلاقي) و اعلام آمادگي به جهت پشتيباني فني و راه‌اندازي سايت براي يك مجله الكترونيكي مستهجن ايراني و تأمين دومين هاي خاص براي سايت‌هاي مستهجن ايراني، نقش بسزايي در ترويج بي‌بندوباريهاي مجازي به زبان فارسي و تمسخر و هتاكي نسبت به اصول اعتقادات اسلامي و انقلاب اسلامي ايران و فعاليت دشمنان انقلاب اسلامي داشته است. آریا دانشکار علاوه بر ارائه خدمات و پشتيباني رايگان به سايت‌هاي مذكور آن هم به دليل آنچه كه آن را «حمايت از جريان آزاد اطلاعات و دسترسي آزاد مردم ايران به مسائل آموزشي سكسي به زبان فارسي و در دسترس قرار دادن آن مطالب براي علاقه‌مندان به زبان فارسي و حق آزادي بيان حتي در مسائل سياسي و سكسي» مي‌نامد، نقش مهمي درجذب و اختفاء هويت و اطلاعات مديران سايت‌هاي ضدديني، ضداخلاقي و ضدامنيتي داشته و سلامت امنيتي آنان را تضمين نموده است به صورتي كه براي افراد فعال در زمينه‌هاي ضدديني، ضدامنيتي و ضداخلاقي مي‌نويسد«ما براي كارتان ارزش قائل هستيم و دليل اصلي ساپورت ما همين است. مطمئن باشيد كه از سايت شما هيچ كجا به دليل مسائل امنيتي نام برده نخواهد شد.»
  موارد ذكر شده خود گواه اجراي يك سناريوي از پيش طراحي شده و سازمان يافته از سوي نامبرده با حمايت و پشتيباني فني شركت دريم‌هاست آمريكا و پشتيباني مالي شركت گوگل و شركت‌هاي تبليغات اينترنتي مي‌باشد.

  عناوین فعالیت نامبرده به صورت اجمالی به این شرح می باشد:

  • راه‌ندازي تعداد41 سايت با محتواي مستهجن، مبتذل، لينك به سايت‌هاي ضدانقلابي، ضد ديني و ضد اخلاقي
  • ايجاد بستر و فضاسازي براي ميزباني سايت‌هاي مستهجن، مبتذل، ضدديني و ضدامنيتي در شركت .... (لازم به ذكر است كه شركت .... پشتيبان و ميزبان اكثر سايت‌هاي مستهجن، ضدديني، ضدامنيتي و اپوزيسيون ايراني مي‌باشد كه در كشور آمريكا فعاليت دارد.) پنل مديريتي نامبرده در اين شركت حاوي83 دومين و 5 ساب دومين، 5/752 گيگا بايت فضا (هاست) بعلاوه 2 گيگا بايت فضاي اضافي در هفته، 9960 گيگا بايت پهناي باند بعلاوه 40 گيگا بايت اضافه در هفته، اكانت ايميل نامحدود كه متهم تا بحال 109 صندوق پست الكترونيكي در آن ايجاد كرده است، اكانت FTP نامحدود كه متهم تاكنون 30 يوزر در آن ايجادكرده است و... مي باشد.
  • حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني) از سايت ضدديني نوشته‌هاي يك مرد آزاد (Freemannotes.com) مربوط به برادر متهم.
  • حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني) از 4 سايت احمد باطبي، مجرم امنيتي فراري از طريق ارتباط مستقيم در اينترنت با وي و همكاري در طراحي سايت‌هاي نامبرده، قرار دادن لوگوي سايت وي در ديگر سايت‌ها و تبليغ آن در اينترنت، ارتباط با سرور هاي مورد نظر به جهت انجام امور مربوط به اين سايت ها، نصب نرم افزار هاي مربوط به كنترل سايت و ... لازم به ذكر است كه متهم با علم به اين موضوع كه احمد باطبي يك مجرم امنيتي فراري مي‌باشد اقدام به ثبت دومين، اختصاص هاستينگ و اختصاص صندوق پست الكترونيكي و پشتيباني فني و مالي از سايت هاي وي نموده است.
  • حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني سايت و تبليغ) از سايت مستهجن سرخ و سفيد (shazde.com) و ايجاد دومين‌هاي آينه ( sorkhosefid.inو sorkhosefid.com) براي عبور از فيلترينگ. لازم به ذكر است كه سايت مذكور حاوي مطالب طنز مستهجن مي‌باشد.
  • اعلام آمادگي براي حمايت و پشتيباني فني و مالي از يك مجله الكترونيكي مستهجن ايراني با عنوان دسترسي آزاد مردم ايران به مسائل آموزشي سكسي به زبان فارسي و در دسترس قرار دادن مطالب همجنسگرايانه براي علاقمندان اين مطالب به زبان فارسي.
  • ارائه داستان‌هاي مستهجن با مضامين ضدديني و ضد انقلابي در يكي از سايت هاي مستهجن، ضد ديني و ضد انقلابي.
  • اهانت به امام خميني(ره)، مقام معظم رهبري و مسئولين نظام از طريق قرار دادن تصاوير دستكاري شده و توهين‌آميز در سايت‌هاي خود .
  • قرار دادن كليپ ضدانقلابي داستان انقلاب با محتواي اهانت به امام راحل(ره)، رهبر انقلاب و دكتر محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور در اينترنت.
  • لينك به سايت ضداسلامي .... با عنوان بياييد با خرافات و جهل مبارزه كنيم و همزمان با سال نو نو شويم، مبارزه با خرافات و جهل و قرار دادن لوگوي آن در سايت‌هاي خود.
  قرار دادن آگهي فروش دختران كم سن و سال ايراني.
  • ثبت و فروش دومين به سايت‌هاي مستهجن ايراني همچون شهوت‌سرا
  • توليد و انتشار اولين كتاب‌هاي داستان‌هاي سكسي به زبان فارسي در اينترنت شامل دو كتاب بالغ بر600 صفحه داستان مستهجن به زبان فارسی در موضوعات مختلفی چون همجنس بازی، روابط نامشروع با محارم و...
  • ايجاد بستر براي اشاعه فحشاء در جامعه از طريق راه‌اندازي سايت‌هاي دوست‌يابي مستهجن به زبان فارسي.
  • راه‌اندازي دو گروه مستهجن در سايت ياهو كه محلي براي ارسال مطالب مستهجن فارسي و ارسال خبرنامه‌هاي سايت‌هاي مستهجن نامبرده مي‌باشد.
  • تبادل لينك و لوگو با ديگر سايت‌هاي مستهجن ايراني به جهت هدايت ترافيك كاربران ايراني به اين سايت‌ها و معرفي كردن سايت‌هاي مستهجن ايراني به فارسي‌زبانان و ايجاد فيلترشكن و آدرس‌هاي آينه براي ورود به سايت‌هاي مستهجن فيلتر شده به جهت سهولت کاربران برای ورود به این سایت ها.
  • ايجاد دومين 88031530.com (شماره تلفن كميتة فيلترينگ) براي مجموعه سايت‌هاي انیشتن به جهت تمسخر فيلترينگ با عنوان شماره تلفن كميته فيلترينگ ايران، وب سايت سكس در ايران.
  • درخواست ارسال تصاوير و داستان‌هاي مستهجن از كاربران و دريافت آنها و قرار دادن آنها در سايت‌هاي مستهجن خود.
  دريافت تصاوير اهانت به حضرت سيدالشهداعیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران و تشكر و درخواست از كاربري كه اين تصاوير را ارسال كرده براي ارسال تصاوير بيشتر.
  • در معرض فروش قرار دادن و به نمايش درآوردن فيلم‌هاي مستهجن ايراني با كپي‌رايت سايت‌هاي مربوط به خود متهم.
  • فروش فيلم‌هاي مستهجن ايراني به مدير يك سايت مستهجن عربي.
  • فعاليت در شبكه‌هاي گلدكوئيستي با همكاري برادر خود.
  • دعوت از كاربران متخصص در امور پزشكي براي همكاري در راه‌اندازي بخش پرسش و پاسخ در خصوص مسائل مستهجن.
  • ارسال مطلب در سايت مستهجن آويزون و تبلیغ سایت های خود در این سایت.
  • تبادل ترافيك كاربران با بيش از 250 سايت مستهجن خارجي و كسب درآمد از اين طريق.

  در ادامه به معرفي شبكه مظلين 1 پرداخته مي شود:

  فعالیت های متهم وحيد.ا (نام مستعار: آریا دانشکار):

  ۱/ راه اندازی سلسله وار سایت های مستهجن فارسی زبان
  ۲/ حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت های مستهجن فارسی زبان
  ۳/ تشویق افراد فعال در مستهجن نویسی برای راه اندازی و مدیریت سایت مستهجن
  ۴/ تولید و انتشار محتوای مستهجن ایرانی و خارجی
  ۵/ حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت های ضد دینی و علیه نظام
  ۶/ اهانت به حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و مسئولین نظام
  ۷/ دریافت تصاویر ضد دینی و تشویق کاربر برای تولید این تصاویر
  ۸/ انتشار آگهی فروش دختران کم سن و سال ایرانی در اینترنت
  ۹/ انتشار اولین کتاب داستان های مستهجن ایرانی با بیش از ۶۰۰ صفحه متن در اینترنت
  ۱۰/ هدایت ترافیک کاربران اینترنتی به بیش از ۲۵۰ سایت مستهجن خارجی
  ۱۱/ تهیه و فروش فیلم های مستهجن ایرانی به افراد و سایت های خارجی با عنوان فحشاء در ایران
  ۱۲/ ارتباط و همکاری با سایت های ضد انقلاب و معاند نظام
  ۱۳/ ارتباط با سفارت آمریکا در هند و ترکیه
  ۱۴/ راه اندازی طرح مبارزه با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران
  ۱۵/ راه اندازی شرکت هاستینگ و موسسات علمی و اعزام به خارج جهت ایجاد بستر و پوشش های لازم
  ۱۶/ ارتباط با سازمان مجاهدین خلق و حزب جوانان نیک وابسته به عناصر سلطه طلب

  فعالیت های متهم احد.ا:

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران
  ۱/ نوشتن مطالب ضد دینی و اهانت به ائمه اطهارعلیهم السلام و ایجاد شبهات دینی و اعتقادی در خصوص قیام عاشورا و امام حسین (علیه السلام)
  ۲/ اهانت به حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی
  ۳/ فعال در اعزام غیر قانونی دانشجو به خارج از کشور
  ۴/ اسپانسر مالی و همکاری با متهم ردیف یک (آریا دانشکار)
  ۵/ فعالیت در شبکه های هرمی غیر مجاز (گلد کوئست)

  فعالیت های متهم مهدي.ع.ف :

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران
  نامبرده با نام مستعار شازده دراینترنت اقدام به راه اندازی تعدادی وبلاگ و سپس سایت ضد ديني و مستهجن شازده (سرخ و سفید) نموده است.سایت مذکرو حاوی مطالب طنز مستهجن و تمسخر اعتقادات و توهین به قومیت های ایرانی بوده است.نامبرده با استفاده از قلم حرفه ای خود اقدام به ارائه مضامین ضد دین، تمسخر اعتقادات، توهین به مقامات کشوری، افترا و اهانت به نهاد های امنیتی کشور و تشویش اذهان عمومی و ... نموده است.
  وي با راه اندازی سایتی اقدام به تهیه بانکی از شماره تلفن و مشخصات بانوان ایرانی نموده و آن را در اختیار همگان قرار داده است.(سایت www.j...118.com) راه اندازی سایت وی با حمایت کامل فنی و مالی متهم وحید.ا با نام مستعار آریا دانشکار صورت گرفته است. اهم عناوین فعالیت نامبرده به این شرح می باشد:
  ۱/ مدیر و نویسنده سایت شازده (سایت داستان های طنز و مستهجن و اهانت آمیز)
  ۲/ نویسنده داستان های مستهجن و توهین به مقدسات
  ۳/ داشتن لقب بزرگترین داستان نویس سکسی ایران
  ۴/ مسئول بخش طنز سکسی سایت مستهجن فارسی زبان شهوت سرا
  ۵/ راه اندازی طرح “هر جوان ایرانی یک سایت سکسی برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران
  ۶/ ارسال لينك دانلود كتاب آيات شيطاني نوشته سلمان رشدي مرتد و لينك سايت هاي ضد ديني.
  7/ راه اندازی جنبش حمایت از سایت های ضد اخلاقی ایرانی از طریق جمعآوری امضاء با اعلام هدف مقابله با جمهوری اسلامی حتی در صورت اعدام شدن!
  8/ تهیه کتاب داستان های طنز مستهجن و تمسخر اعتقادات دینی با حدود 300 صفحه متن
  9/ اقدام جهت راه اندازی بخش پادکست سایت شازده با داستان های طنز مستهجن
  10/ دارای سابقه دستگیری توسط اداره اطلاعات شهرستان محل سکونت.

  فعاليت هاي متهم هادي.ع.ف :

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران
  هادي.ع.ف با همکاری برادر خود مهدي.ع.ف در توليد محتواي مستهجن و ضد دين نقش بسزايي داشته است و در تمامي فعاليت هاي برادرش مهدي.ع.ف همكاري داشته است.


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,614 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  روابط عمومی سپاه پاسداران با انتشار دو بیانیه متوالی از کشف یک شبکه سازمان‌‌یافته اینترنتی که با هدف «براندازی نرم» اقدام به راه‌اندازی تعدادی «سایت ضد دینی، مستهجن و ضدانقلابی» کرده بودند؛ خبر داد.

  به گزارش خبرنگار شهاب‌نیوز؛ متن کامل اولین بیانیه سپاه پاسداران که توسط «مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سایبری سپاه» صادر شده، به شرح زیر است:

  بسمه تعالی
  به اطلاع ملت شریف و انقلابی ایران می رساند، با عنایت خداوند متعال و توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و همت و تلاش شبانه روزی نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شماری از شبکه های سازمان یافته ضددینی و ضد «امنیت، فرهنگ و عفت عمومی» که به زبان فارسی در اینترنت فعالیت می کردند، شناسایی و در یک سلسله عملیات پیچیده فنی _ اطلاعاتی منهدم شدند.
  براساس مستندات به دست آمده و اعترافات صریح عوامل اصلی شبکه ها که مورد حمایت سرویس های امنیتی کشورهای بیگانه نیز قرار داشته اند، این افراد با طراحی و تشکیل شبکه های پیچیده و به قصد پیش برد اهداف دشمن در قسمتی از پروژه براندازی نرم، اقدام به راه اندازی تعدادی سایت ضددینی، مستهجن و ضدانقلابی کرده و با ترفندهای افراد فعال در این عرصه را شناسایی و با برقراری ارتباط به پشتیبانی فنی و مالی، خط دهی و هدایت آنان می پرداختند.
  پیگیری پروژه های شوم با اهداف اهانت و تقدس زدایی از اعتقادات مذهبی، توهین به قرآن کریم و معصومین(ع)، ترویج انواع انحرافات بسیار عمیق اخلاقی فردی و خانوادگی، تبلیغ جهت فروش دختران ایرانی، شکستن حریم خصوصی افراد، فیلمبرداری مخفیانه و ترغیب کاربران ایرانی به تولید محتوای مستهجن و ضددینی از جمله فعالیت های این شبکه های سازمان یافته بوده که بحمدالله با انجام عملیات رهگیری و شناسایی فنی و اطلاعاتی، عناصر اصلی و فعال در این شبکه ها که تعدادی از آنها در خارج از کشور سکونت داشته اند، شناسایی، بازداشت و تحویل مقامات قضایی شدند.
  اطلاعات تکمیلی در خصوص اهداف، نحوه فعالیت و افشای حمایت های صورت گرفته از این شبکه های سازمان یافته، در اطلاعیه های بعدی از طریق رسانه های عمومی به آگاهی ملت بیدار و نستوه ایران خواهد رسید.
  و ماالنصر الا من عندالله العزیز
  مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سایبری

  مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه همچنین در اطلاعیه دیگری اطلاعات جدیدی را از شبکه مزبور منتشر کرد. متن کامل این اطلاعیه نیز به شرح است:

  بسمه تعالی
  ملت انقلابی و فهیم ایران اسلامی
  همانگونه که به آگاهی رسانده شد؛ سپاه پاسداران در راستای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع از مرزهای اخلاقی خانواده‌ها اقدام به شناسایی و انهدام شبکه‌هایی نمود که به طرز کاملا پیچیده و سازمان‌یافته، به تولید و انتشارمحتوای ضددینی، ضدفرهنگ و عفت عمومی می‌نمودند.
  این شبکه‌ها که با حمایت تعدادی از بزرگترین شرکتهای خارجی و گروههکای تروریستی و ضدانقلاب مورد تشویق و حمایت مالی قرار می‌گرفتند برای جذب کاربران ایرانی و هدایت آنها به سایتهای ضداخلاقی و وقیح که حریم امن خانواده‌ها را مورد تهاجم قرار داده بودند، در قالب سایت و محتوای فرهنگی، جوانان ایرانی را به دام می‌انداختند و آنها را به سایتهای مورد نظرشان هدایت می‌کردند.
  فیلمبرداری و انتشار تصاویر دختران ایرانی، راه‌اندازی سایتهای پورنو کودکان و تبلیغ فروش کودکان ایرانی در مجامع بین‌المللی و تجارت سکس، فروش کلیپهای خصوصی خانواده‌ها به کشورهای خارجی در قالب فحشاء در ایران از جمله اقدامات هدفمند این شبکه‌ها در جهت تخریب حریم اخلاق و ارزشهای انسانی و خدشه‌دار نمودن کشور همیشه سرافراز ایران اسلامی است.
  اعترافات و مستندات بدست آمده حاکی از آن است که این شبکه‌ها، همسو با سایتهای ضددینی و معلوم الحال، موضوعات ضددینی و ضد امنیتی را به طور همزمان و هماهنگ پیگیری می‌کردند که البته حلقه اول این سناریو موضوعات غیر اخلاقی و هجمه به حریم خانواده‌ها و جذب کاربران جهت تولید محتوای فارسی غیراخلاقی است و در این مرحله وقتی کاربر در تار و پود مسائل غیراخلاقی گرفتار شد اهداف بعدی سناریو که همان انتشار افکار و محتوای ضددینی است به اجرا گذاشته می‌شد.
  در حال حاضر کلیه عوامل اصلی و مدیران فنی و محتوایی شبکه های مذکور که تعدادی از آنها در کشورهای خارجی حضور داشتند با حمايت و هماهنگی قوه قضائیه و سایر دستگاه هاي اطلاعاتي كشور دستگیر و در بازداشت بسر می‌برند.
  این اقدام سپاه که حاصل تلاش فرزندان غیرتمند ایران در واحدهای اطلاعاتی این نهاد مقدس مردمی و انقلابی به شمار می‌رود، هدیه‌ای برای شما مردم در طلیعة سال جدید و نیز هشدار به افراد و شبکه‌هایی است که با استفاده از بستر اینترنت، بدور از انصاف و اخلاق انسانی اهداف شوم و شیطانی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در مخدوش نمودن امنیت عمومی و فرهنگی را دنبال می‌کنند.
  و ما النصر الا من عندا... العزیز
  مرکز بررسی جرائم سازمان یافته
  دایره جرایم سایبری

  __________________


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,614 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایرانعیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران

  نشاني 90سايت مستهجن منهدم شده
  خبرگزاري فارس: فهرست حدود 90 آدرس اينترنتي از سايت هاي اصلي منهدم شده شبكه‌ها و اعضا منتشر كننده محتواي ضد دين و مستهجن فارسي زبان در اينترنت منتشر شد.

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران


  به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، ليست حدود 90 آدرس اينترنتي از سايت هاي اصلي منهدم شده شبكه‌ها و اعضاي منتشر كننده محتواي ضد دين و مستهجن فارسي زبان در اينترنت توسط مركز بررسي جرائم سازمان يافته سپاه پاسداران منتشر شد.
  ليست اسامي سايتها به شرح زير است:
  Amihot.org
  Iranxiran.com
  Avizoon.org
  Avizoon.net
  Avizoon.com
  Iran9.com
  Xpersia.net
  Xpersia.com
  Irantext.com
  Biaclip.net
  Shazde.com
  Iran69.com
  Shahvatsara.com
  Shahvatsara.net
  Avizoon.info
  Bokoni.com
  Firekos.com
  Icebazi.com
  Iranfet.com
  Freemannots.com
  Aroosak.org
  Anti-filter.org
  Xbloger.org
  Spersian.com
  Persiansex.ws
  88031530.com
  1sama.com
  Bia3x.com
  Bia3x.info
  Date4.net
  Persian4u.info
  Bia2ss.info
  Iran66.info
  Imageuc.com
  Persianboy.info
  Sefidbarfi.info
  Endesex.com
  Biasafa.net
  Biasafa.info
  Topvideos.org
  Hotboard.org
  Xhotx.info
  Shahvatbazan.info
  Shahvat.info
  Shahvati.info
  Ir6.us
  Avzoon.com
  Nooziva.com
  Havasbaz.info
  Shahvatbaz.info
  Green24.info
  7share.org
  Share4u.org
  Khoresh.com
  Usir.org
  dlfinder.com
  4kidding.com
  Wpb2.com
  Fileuc.com
  Behtarin.info
  Mashhadvet.com
  Anetdate.com
  Sexofiran.com
  Ss4all.info
  Mehmoon.info
  Share-img.org
  7clip.org
  Tavan-shop.com
  6photo.com
  6photo.com
  Hot-top-links.com
  Pic-forum.com
  Hot-link.org
  Hot-chat.org
  Hid00.org
  7pic.org
  Top-links.org
  Yourdir.org
  Dailymovie.org
  Us6.us
  Irwebmaster.com
  Hide00.net
  Hide00.info
  Hide00.com
  Dr-health.org
  Rank-hunter.com
  2nafar.com
  Hotdir.org
  7xlink.com
  Public-club.com
  گفتني است خبر انهدام اين سايت‌ها روز 29 اسفند ماه سال 87 توسط مركز جرايم سازمان يافته سايبري سپاه پاسدران منتشر شد.
  روز گذشته نيز اين مركز مشخصات كامل متهمان و جزئيات افراد گرداننده اين سايت‌ها را با عكس منتشر و به اطلاع عموم مردم رساند.


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,614 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  اطلاعيه شماره 3 مركز بررسي جرائم سازمان يافته
  خبرگزاري فارس: مركز بررسي جرائم سازمان يافته ، اطلاعيه شماره 3 خود را درباره فعاليت شبكه‌هاي سازمان‌يافته مخرب سايبري كه اخيرا از سوي نيروهاي اطلاعاتي سپاه پاسداران متلاشي شده‌اند را منتشر كرد.

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران

  به گزارش خبرگزاري فارس ، در اطلاعيه مركز بررسي جرائم سازمان يافته دايره جرايم سايبري آمده است:
  بيش از 3 دهه از پيروزي انقلاب مردمي و شكوهمند جمهوري اسلامي مي‌گذرد و 30 سال جهت حفظ استقلال، امنيت و سرافرازي كشور تلاش و مجاهدت گرديد. در اين ميان با همه تحريم‌ها، توطئه‌ها و خشونت‌هاي ناشي از ترور و جنگ تحميلي، امروز شاهد توسعه و بالندگي همه‌جانبه كشور مي‌باشيم.
  اهداء بيش از 200.000 شهيد در مبارزه با شرارتهاي ضدانقلاب، گروهكهاي تروريستي، اشرار و قاچاقچيان و جنگ تحميلي بيانگر مظلوميت انقلاب اسلامي ايران و فداكاري همه افراد كشور براي حفظ ناموس و تماميت ارضي آن مي‌باشد و خون پاك جوانان اين مرز و بوم و صبر خانواده‌هاي معظم آنان و جانبازان و آزادگان گرانقدر، بيش از پيش مايه افتخار ملت عزيز ايران اسلامي قرار گرفت تا دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي هميشه در ناكامي قرار گيرند.
  اكنون كه به ياري خداوند اينبار نيز دست هاي ناپاكي كه ميخواست با بهره گيري از فضاي مجازي ارزش هاي اخلاقي و اسلامي ما را مورد هجمه قرار دهد قطع گرديده تعدادي از شبكه‌هاي غربي و افراد و گروههاي جيره‌خوار وابسته كه همواره ماهيت آنان براي مردم شريف ايران روشن مي‌باشد در سناريوي جديد خود اقدام به حمايت از دستگير شده گان و يا منحرف نمودن اصل موضوع كه همانا مبارزه با شبيخون فرهنگي و سالم سازي فضاي سايبر مي باشد مي‌نمايند.
  اين در حالي است كه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بعنوان يك نهاد مردمي و ارزشي، براساس اصل 150 قانون اساسي مبني بر نگهباني از انقلاب و دستاوردهاي آن همواره صيانت از ارزشهاي انقلاب اسلامي را وظيفه ذاتي خود دانسته و با هر گونه اقدام عليه ارزشهاي انقلاب اسلامي برخورد قانوني و قاطع مي‌نمايد.
  شبكه‌هايي كه نمونه‌اي از فعاليت هاي آنان ارائه گرديد بر خلاف جو سازي هاي صورت گرفته ، هيچ‌گونه سايت اطلاع‌رساني و خبري و يا فعاليت سياسي مشخص نداشته بلكه سايت‌هاي غيراخلاقي و ضدديني را مديريت مي‌نمودند و در اين راستا اهداف ضدامنيتي خود را دنبال كرده‌اند كه ماهيت و محتواي آن براي همگان در اينترنت روشن مي‌باشد. بررسي فعاليت چند ساله شبكه‌هاي مذكور بيانگر اين موضوع است كه عوامل اصلي و مديران سايتهاي مذكور تعمدا با هدف تخريب فرهنگ و ارزشهاي انساني و الهي حتي از توهين و تمسخر دين اسلام و ساير اديان الهي نيز ابا نكرده و از هر شيوه و حربه اي در اين راستا نهايت استفاده را نموده‌اند، گرچه تعداد زيادي از مديران فني و محتوايي و اعضاي فعال اينگونه سايت‌ها از اهداف اصلي سرشبكه‌هاي اين سايت‌ها مطلع نبودند اما به انحاء مختلف و با انگيزه‌هاي مادي جذب به همكاري گرديدند.
  اما آنچه واضح است بدلايل امنيتي و همچنين حفظ شئونات اخلاقي جامعه تنها گوشه‌هايي از اعترافات عوامل اصلي اين شبكه‌ها در رسانه ملي پخش گرديدو زواياي مهمي از فعاليت هاي مخربي كه كانون خانواده و حرمت هاي اخلاقي و ديني را هدف قرار داده بودند ناگفته باقي مي ماند . مطمئناً راه‌اندازي اين شبكه ها در راستاي تخريب ارزشهاي اسلامي و فرهنگي كشور و تضعيف باورهاي ديني و مذهبي مردم طراحي گرديده است. توليد فيلم ، گزارش هاي خبري و انتشار آمارهايي كه مشكلات جامعه ايراني را با مسائل پورنوگرافي گره مي‌زند و آنرا جامعه‌اي مبتذل‌گرا و بدور از ارزشهاي انساني به جهانيان معرفي مي‌نمايد از نمونه اقداماتي است كه با بهره گيري از فعاليت اينگونه شبكه ها در سايتهاي خبري خارجي صورت گرفته است.
  بديهي است شناسايي و دستگيري گردانندگان اين شبكه‌هاي ضدامنيت فرهنگي و ضدديني فارسي‌زبان كه در مجموع بيش از نود سايت ضدديني و مستهجن را شامل مي گردد نتيجه تلاش چندساله بوده كه اكنون با پايان يافتن مراحل تحقيقات امكان اطلاع رساني آن فراهم گرديده است .
  در پايان به اطلاع مي رساند اطلاعات مديران و نحوه فعاليت ديگر شبكه هاي منهدم شده در اين پروژه در اطلاعيه هاي بعدي باطلاع مردم شريف ايران خواهد رسيد.


 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,614 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  وبلاگ "خبرنگار مسلمان "
  دردنوشته يك قرباني سايت‌هاي مستهجن
  خبرگزاري فارس: يك قرباني سايت‌هاي مستهجن در دردنوشته‌اي آورده است؛ باز هم خدا رو شكر ميكنم كه من عامل آبروريزي حتي يك نفر نشدم و گرنه هيچ وقت خودم رو نمي بخشيدم، گرچه به اين راحتي نميتونم اين ماجرا رو فراموش كنم.

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران

  به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، حامد طالبي، نويسنده وبلاگ "خبرنگار مسلمان " مطلبي را با عنوان "دردنوشته يك قرباني سايت‌هاي مستهجن " در جديد‌ترين پست وبلاگ خود منتشر كرده است.
  برپايه اين گزارش در بخشي از اين مطلب آمده است:

  پس از متلاشي شدن شبكه اينترنتي سايت‌هاي مستهجن، ايميلي از سوي فردي برايم ارسال شد كه مي‌گويد از مشتريان ثابت سايت‌هاي مستهجن بوده و اكنون از كار خود پشيمان است.
  اين فرد در بخشي از نامه خود با اشاره به افشاي هويت واقعي سايت‌هاي مستهجن، نوشت: " اين نامه رو من اول براي دل خودم نوشتم ولي بعد از اينكه به طور اتفاقي به وبلاگ شما اومدم و نزديك بودن شما رو بعنوان يه خبرنگار به بازديد كننده‌هاي وبلاگتون ديدم تصميم گرفتم كه اون رو براي شما بفرستم...

  متن كامل دردنوشته اين قرباني سايت‌هاي مستهجن - كه ايميل وي نزد بنده محفوظ است- به اين شرح است:
  " در حقيقت كساني كه كفر را به بهاي ايمان خريدند هرگز به خداوند هيچ زياني نخواهند رسانيد و براي آنان عذابي دردناك است "
  تا حالا هيچ جمله اي اينقدر منو تحت تاثير خودش قرار نداده بود . نميدونم الان كه اين رو مينويسم كسي اينو ميخونه يا نه؟ اصلا كسي اهميتي به اين نوشته ي من ميده يا نه. اما الان كه پر از گناهم و تازه متوجه شدم كه چي كار كردم و با چه افرادي طرف بودم شديدا ناراحتم . ايكاش هيچوقت وسوسه نمي شدم به اينكه وارد اين سايت ها بشم.
  الان كه فكر ميكنم مي بينم كه عضويت در اين سايت ها هيچ چيزي به من نداد . هيچ چيزي به من نداد و از طرفي توي همين مدت كوتاه كه عضو اين سايت ها بودم انسانيت من رو تا حدودي ازم گرفت و موجب شد تا خودم رو گم كنم . چيزي رو كه خانواده ي من طي ساليان سال به من ياد دادن رو يكباره فراموش كنم.راستش من ضعيف بودم و شخص ديگه اي رو مقصر نميدونم . تمام اين سايت ها با قوت و توان اعضا هست كه جون ميگيرن و اگه من و خيلي هاي ديگه خودمون رو كنترل ميكرديم و پذيراي شكست براي يك لحظه خوشي نمي شديم هيچوقت اين سايت ها اينقدر گسترش پيدا نميكردن.
  خيلي از ماها كه از اعضاي اين سايت ها بوديم بيشتر براي سرگرمي و گذروندن لحظه هاي زندگي مدام به فعاليت در سايت مشغول بوديم و من خوشحالم از اينكه با فعاليت‌هاي من آبروي هيچ انساني نرفت و خوشحالم كه ناموس كسي به دست من به بازيچه‌اي براي هوس بازان تبديل نشد. من خاك پاي سيد الشهدا هستم ولي انگار كه كور شده باشم، هيچ چيزي از اهانت به ايشون رو نديدم. من متوجه اين توهين به ايشون و همچنين شخص بزرگي مثل حضرت امام خميني نشدم. من خودم به شخصه ديدم فردي رو كه اين بزرگواران و مقدسات اهانت كرد و كور شد. حالا ديگه نميدونم چه طوري ماه محرم امسال سرم رو بالا بگيرم و توي هيئتش سينه زني كنم؛ مني كه تو گرداب اسير شدم، اونهم بدست خودم.
  بهتر بگم كه ما مديران اصلي سايت رو نشناختيم . همه ما مسلمان هستيم و اگه هم نباشيم به خدا ايمان داريم و واي بر مني كه اينقدر خودم رو آلوده گناه كردم و توي سايت هايي فعاليت كردم كه به سيد الشهدا و امامان معصوم اهانت كردن.
  راستش من مشكل كمبود دوست داشتم. يعني با اينكه سعي ميكردم با همه مهربون باشم اما دوست و رفيق كم داشتم و اين منو عذاب ميداد و وقتي كه با سايت و جو به ظاهر آرامش بخش اون مواجه شدم، احساس كردم كه اين همون چيزيه كه كم داشتم. وقتي كه اون آيه قرآني رو به جاي صفحه اصلي سايت ديدم [سپاه پاسداران پس از هك كردن سايت‌هاي مستهجن، آيه اي از قرآن بر روي صفحات آنها قرار داده است] يك لحظه به خودم اومدم و عميقا به اين آيه فكر كردم؛ ايكاش خيلي وقت پيش تر به خودم ميومدم و يه شب با خودم خلوت ميكردم و مشكلاتمو بين خودم و خداي خودم حل ميكردم نه اينكه نمك رو به جاي مرحم به زخمم بپاشم و سوز زخمم رو وقتي حس كنم كه ديگه كار از كار گذشته.
  حتما وقتي كه اين متن رو ميخونيد ميگيد كه طرف هر كاري دلش خواسته كرده و خوشي‌هاي خودشو انجام داده و اون لحظه اي كه توي سايت بوده به ياد خدا و پشيماني نبوده و حالا كه سايت ها مسدود شدن يكدفعه به ياد خدا افتاده. من به همه اين‌هايي كه اين حرف رو بزنن حق ميدم و هيچ جوابي ندارم بهشون بدم . شايد اگه خيلي از بحران هاي روحي و رواني نوجواني و جواني وجود نداشتند هيچ كدوم از ماها به اون سايت ها نمي رفتيم.
  امشب ياد زماني افتادم كه نماز ميخوندم و ياد روزهايي افتادم كه توي مسابقات قرآني مقام كسب مي كردم. خودم رو از نظر روحي مقايسه كردم با زمان حالم و چيزي جز پشيماني رو احساس نكردم.
  بيش از ده هزار سايت اينترنتي سرگرم فعاليت تخريبي عليه دين مبين اسلام و مسلمانان هستند. اين جمله رو عينا از سايت گرداب خوندم و متوجه شدم كه چه ديني دارم و بايد با چنگ و دندون ازش محافظت كنم.
  ذهنيت من از مديران سايت ها افرادي بود با سن هاي كم و از نوع و جنس خودم ولي حالا كه عكس ها رو مشاهده كردم و اونها رو با او چيزي كه در ذهنم بود مقايسه كردم متوجه شدم كه در چه خواب غفلتي به سر ميبردم.
  اميدوارم كه ديگه سايت هاي اين چنيني ايجاد نشن و افرادي كه قصد ايجاد اين سايت ها رو دارن، منصرف بشن و به خودشون بيان و با اينكار نفرين ميليون ها انسان رو براي خودشون قرار ندن. شيطان خيلي با نفوذتر از اون چيزيه كه در ذهن من بود. در قالب يك سايت، در قالب يك عكس، درقالب يه موسيقي، در قالب يه حرف و يه كلام ساده.
  از خدا ميخوام كه همه ما رو كه قرباني سادگي و مشكلات شخصي خودمون شديم رو ببخشه. چه بسا دختران و پسران ساده و خوبي كه در اين پنج سال برپايي اين سايت ها آبروشون رفت و مسير زندگي اونها تا آخر عمر تغيير پيدا كرد.
  و باز هم خدا رو شكر ميكنم كه من عامل آبرو ريزي حتي يك نفر نشدم و گرنه هيچ وقت خودم رو نمي بخشيدم، گرچه به اين راحتي نميتونم اين ماجرا رو فراموش كنم؛ امروز دعاي شش قفل رو خوندم تا شايد كمي مورد بخشايش قرار بگيرم ولي ميدونم كه اين دعاي من ذره اي به آسمان نرفت . تمام تلاشم رو ميكنم باز هم روزي برسه كه خودم رو به خدا نزديك ببينم گر چه اون به من نزديك تر از رگ گردنه.
  اين نامه رو من اول براي دل خودم نوشتم ولي بعد از اينكه به طور اتفاقي به وبلاگ شما اومدم و نزديك بودن شما رو بعنوان يه خبرنگار به بازديد كننده هاي وبلاگتون ديدم تصميم گرفتم كه اون رو براي شما بفرستم.
  اول خواستم بعنوان يه نظر در سايت اين مطلب رو بنويسم ولي بعد تصميم گرفتم كه ايميل بزنم براي شما.
  براي ماهايي كه عضو سايت بوديم ، الان اين موضوع كه قصد مديران سايت ها برچيدن اسلام و از پا انداختن كشورمون بوده مثل يه وزنه دويست كيلويي هست كه تازه به سرمون فرود اومده.


 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,614 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  دشمن هدفش 1- ترویج فساد 2- تضعیف دین 3- و تغییر نظام می باشد


 7. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,614 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  صدور حکم اعدام برای عوامل بازداشت شده سایت‌های مستهجن
  معاون دادستان تهران با تشریح ابعاد ناگفته‌ای از بازداشت عوامل ده‌ها سایت پورنو و مستهجن ایرانی توسط سپاه پاسداران تاکید کرد که مجازات عوامل اصلی این سایت‌ها که هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برند به اتهام «افساد فی‌الارض» اعدام است.
  معاون دادستان تهران با تشریح ابعاد ناگفته‌ای از بازداشت عوامل ده‌ها سایت پورنو و مستهجن ایرانی توسط سپاه پاسداران تاکید کرد که مجازات عوامل اصلی این سایت‌ها که هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برند به اتهام «افساد فی‌الارض» اعدام است.

  به گزارش بازتاب آنلاین ؛ روزهای پایانی سال گذشته خبری مبنی بر انهدام چندین سایت مستهجن، ضد اخلاقی و ضد دینی و بازداشت عوامل این سایت‌ها در قالب اطلاعیه‌ای از سوی معاونت اطلاعات سپاه پاسداران (مركز بررسی جرایم سازمان‌یافته سایبری سپاه) منتشر شد و به سرعت در صدر اخبار قرار گرفت.

  پس از انتشار این خبر و چندین اطلاعیه از سوی سپاه پاسداران كه مشخصات سایت‌ها، مدیران و كاركنان آنها را افشا می‌كرد، صدا و سیما نیز با پخش برنامه‌ای تحت عنوان «شوك» وارد میدان شد و به این ترتیب اطلاع‌رسانی گسترده‌ای در این زمینه آغاز گشت.

  در این میان؛ «رضا جعفری» معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم رایانه‌ای روز یک‌شنبه در گفتگویی مفصل با یک خبرگزاری داخلی (ایسنا) ابعاد تازه‌ای را از ماجرای بازداشت این افراد افشا کرد و از صدور حکم اعدام برای متهمین اصلی این پرونده به اتهام «افساد فی الارض» خبر داد.

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران

  جعفری در بخشی از این گفتگوی طولانی درباره دلایل ورود سپاه پاسداران به عرصه برخورد با سایت‌های مستهجن و بازداشت عوامل آنها گفت: پیش از این، مبارزه با چنین مساله‌ای در كشور ما وجود داشت اما این جریان، ابزار كار مناسب و متولی مشخصی نداشت. در همین راستا پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه جدی با ناتوی فرهنگی، مسوولان و كارشناسان امر با برگزاری نشست‌هایی تخصصی به این نتیجه رسیدند كه این مساله به عهده‌ یك متولی مشخص گذاشته شود. لذا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی كه بازوی اجرایی نظام و رهبری است و وظیفه‌ حفظ دستاوردهای انقلاب و صیانت از كیان نظام و خون شهدا را به عهده دارد، فعالیت خود را برای برخورد جدی با این مقوله آغاز كرد. در كنار آن پس از سپردن مسوولیت قضایی كار به دادسرای تهران و تشكیل دادسرای ویژه در این زمینه، كار كارشناسی زیادی انجام شد و شناسایی افرادی كه به صورت سازمان‌یافته اقدام به مدیریت و گرداندن سایت‌های مستهجن ایرانی می‌كردند در دستور كار قرار گرفت.

  جعفری ادامه داد: پس از شناسایی سایت‌ها و افرادی كه به صورت سازمان‌یافته به نحوی در اداره كردن این سایت‌ها دخیل بودند، موضوع به مقام قضایی (دادستان تهران) گزارش شد و پس از صدور دستور تحقیقات و دستگیری، اولین متهم در تاریخ 20 اردیبهشت سال گذشته در تهران بازداشت شد.
  معاون دادستان تهران با بیان این‌كه این متهم تعداد 40 سایت ضداخلاقی، ضددینی و ضدامنیتی را مدیریت می‌كرد، افزود: پس از بازداشت این فرد و با توجه به آن‌كه مطمئن بودیم یك نفر به تنهایی نمی‌تواند این سایت‌ها را اداره كند، افراد مرتبط با وی نیز كه در گرداندن سایت‌های تحت مدیریت او فعالیت می‌كردند بازداشت شدند و پرونده آنها هم در دادسرا به جریان افتاد.

  سرپرست دادسرای جرایم رایانه‌ای با بیان این‌كه ردیابی، شناسایی و بازداشت متهمان كاری بسیار پیچیده و فنی بود كه به همت افرادی مخلص و تنها با اتكا به خدا صورت گرفت، خاطرنشان كرد: حدود 50 نفر از این افراد در قالب 30 پرونده مختلف با موضوع اشاعه فساد و فحشا، افساد فی‌الارض و مدیریت سایت‌های مبتذل ضداخلاقی، ضددینی و ضدامنیتی بازداشت شدند كه حدود 25 نفر از آنها در بازداشت موقت به سر می‌برند و مابقی این افراد با وثیقه‌های سنگین تا تكمیل تحقیقات آزاد شده‌اند، البته آزادی آنها به معنای منع تعقیب نیست بلكه فعلا تا زمانی كه پرونده تكمیل شده و جهت صدور مجازات به دادگاه ارسال شود، آزاد هستند.

  جعفری در ادامه این گفتگوی مهم گفت: بر اساس برآوردهایی كه صورت گرفته، این سایت‌ها بیش از 3 میلیون كاربر داشته‌اند. البته این به معنای آن نیست كه استفاده از چنین سایت‌هایی در كشور ما گسترده است بلكه معتقدیم در كشوری اسلامی مانند ایران با پیشینه فرهنگی و تاریخی قوی، وجود یك كاربر هم برای چنین سایت‌هایی زیاد است.

  معاون دادستان تهران با اشاره به محتوای سایت‌های منهدم شده، اظهار كرد: محتوای این سایت‌ها را برای بررسی‌های قضایی به چهار بخش ضداخلاقی، ضددینی، ضدانقلابی و ضدامنیتی تقسیم كردیم كه هریك از این بخش‌ها خود شامل زیرشاخه‌های متعددی می‌شدند. به عنوان مثال در بخش‌ ضداخلاقی این قبیل سایت‌ها، مسائلی مانند پورنوگرافی كودكان، همجنس‌گرایی، داستان‌های پورنو و ... وجود داشت كه مستندات تمام مطالب منتشر شده در قالب هزاران صفحه پرینت، صدها CD و ده‌ها DVD جمع‌آوری شده و در پرونده متهمان موجود است.

  وی خاطرنشان كرد: در حال حاضر علاوه بر 90 سایتی كه در تاریخ 27 اسفندماه سال گذشته منهدم شد، تعداد دیگری از سایت‌های مستهجن و متهمان آنها نیز شناسایی شده‌اند كه طی روزهای آینده عملیات‌هایی جهت دستگیری این افراد صورت خواهد گرفت.

  معاون دادستان تهران با بیان این‌كه اغلب متهمان بازداشت‌شده برای كسب منافع اقتصادی و فرهنگی اقدام به فعالیت در سایت‌های مستهجن می‌كرده‌اند، یادآور شد: تمام متهمان به ارتباط با عوامل بیگانه اعتراف كرده‌اند و حتی چك‌ها و پول‌هایی كه این افراد از عوامل خارجی دریافت كرده‌اند، به صورت مستند در پرونده‌های آنها موجود است. علاوه بر این، مكالمات و مكاتباتی هم كه از طریق اینترنت با عوامل بیگانه داشته‌اند، به عنوان مدرك در پرونده‌هایشان وجود دارد و قطعا پرونده همه متهمان را با دلایل و مستندات كافی به دادگاه ارسال خواهیم كرد.

  جعفری با تاكید بر این‌كه همه متهمان تبعه ایران هستند و در داخل كشور دستگیر شده‌اند، گفت: تعدادی از متهمان كه در خارج از كشور بودند، هنگام حضور در ایران با شگردهای فنی و پلیسی بازداشت شدند و در مسیر شناسایی، بازداشت و تحقیقات، نیروهای متعهد معاونت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و هم‌چنین سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات زحمات زیادی را متحمل شدند و تلاش فراوانی در به نتیجه رسیدن اقدامات قضایی، صورت دادند.

  وی درخصوص مجازات مورد درخواست متناسب با اتهامات متهمان با بیان این‌كه سعی خواهیم كرد دادگاه‌های مربوط به پرونده این افراد جهت آشكار شدن عمق جنایاتشان به صورت علنی برگزار شود، خاطرنشان كرد: با توجه به مجموع تحقیقات صورت‌ گرفته، گزارشات موجود در پرونده، اعترافات متهمان و مدارك و مستنداتی كه جمع‌آوری شده، به نظر می‌رسد برای فردی كه تعداد زیادی سایت ضداخلاقی، ضددینی، ضدانقلابی و ضدامنیتی را مدیریت می‌كند و با 250 سایت مستهجن دنیا در ارتباط است، روابط نامشروع با محارم، انجام عمل خلاف با كودكان و وطی با بهائم (سكس با حیوانات) را ترویج می‌كند و با زیر سوال بردن تمام عقاید دینی مسلمانان به‌ویژه شیعیان مانند تخریب جایگاه و وجهه دسته‌جات عزاداری امام حسین (ع) به مقدسات دینی اهانت می‌كند، اگر نتوان عنوان افساد فی‌الارض را در نظر گرفت، هیچ عملی به عنوان افساد فی‌الارض در دنیا وجود ندارد. مجازات افساد فی‌الارض نیز طبق قانون، اعدام است.

  معاون دادستان تهران با بیان این‌كه بحث فروش كودكان نیز در این سایت‌ها مطرح بوده، اضافه كرد: متهمان این پرونده‌ها، یك اتهام ندارند بلكه مجموعه‌ای از چندین اتهام متوجه برخی از آنهاست. لذا برای هریك از آنها بالاترین مجازاتی را كه قانون تجویز كرده تقاضا خواهیم كرد و امیدواریم با صدور رای مقتضی از سوی دادگاه نیز هم مرتكبان و هم افراد دیگر بفهمند با اعتقادات، فرهنگ، دین و ملیت مردم نمی‌توان مبارزه كرد.

  جعفری گفت: به نظر نمی‌رسد هیچ وجدان آگاه و عقل سلیمی اقدامات چنین متهمانی را تایید كند یا ذره‌ای ترحم بر آنها را روا بداند؛ زیرا این افراد هیچ ترحمی نسبت به اعتقادات و باورهای مردم و حریم جامعه و خانواده نداشتند؛ لذا ما هم با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و در اجرای دستورات رییس محترم قوه قضاییه و دادستان محترم تهران، بدون هیچ ترحمی با این افراد كه موجبات حریم‌شكنی و افساد فی‌الارض را در جامعه فراهم كرده‌اند، برخورد می‌كنیم.

  كاربران سایت‌های مستهجن نیز هشیار باشند
  وی در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: كاربران چنین سایت‌هایی نیز باید هوشیار باشند؛ زیرا در صورتی كه اقدامات گردانندگان این سایت‌ها به اندازه‌ای گسترده شد كه كاربران نیز در پیشبرد اهداف آنها عهده‌دار نقشی شدند، قطعا با آنها نیز برخورد می‌شود و به راحتی با استفاده از ابزار لازم جهت شناسایی IP كاربران می‌توان این افراد را نیز شناسایی و تحت پیگرد قرار داد.

  سرپرست دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم رایانه‌ای، یكی از ثمرات برخورد با گردانندگان سایت‌های مستهجن را نواخته شدن زنگ خطر برای افرادی دانست كه سودای راه‌اندازی چنین سایت‌هایی را در سر می‌پرورانند و اظهار كرد: تمام متهمان بازداشت‌شده صراحتا اقرار می‌كنند كه هیچ‌گاه تصور نمی‌كردند روزی دستگیر شوند. لذا در حال حاضر با دستگیری این افراد، حجت برای كسانی كه چنین اقداماتی را مدنظر داشته‌اند تمام شده و متوجه شده‌اند كه ابزار و اراده لازم برای برخورد با آنها وجود دارد.


 8. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۲
  نوشته
  14,421
  مورد تشکر
  32,234 پست
  حضور
  162 روز 16 ساعت 21 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  122

  اگر سپاه نبود کشور هم نبود

  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران
  عیدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران


  بدی کردیم، خوبی یادمان رفت

  ز
  دلها لای روبی یادمان رفت

  به ویلای
  شمالی خو گرفتیم

  شهیدان جنوبی یادمان رفت

  شادی روح
  شهدا “صلوات”

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود