صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ياريم كنيد!! حضور شيطان در زندگي !!!

نوشته
    3
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

ياريم كنيد!! حضور شيطان در زندگي !!!

با عرض سلام خدمت كليه دوستان تالار گفتمان قرآني

بنده چند روز پيش عضو اين سايت شدم ، و امروز قصد دارم تا مشكلم رو مطرح كنم ! راستش حال روحيم زياد مساعد نيست اما سعي مي كنم كه يه جوري توضيح بدم كه دوستان متوجه بشن.

جواني 26 ساله و سيدي هستم از اولاد پيغمبر ( بخوانيد و ببنيد چگونه به دام دشمنان اهل بيت افتادم ) كه دوسال پيش در دنياي اينترنت از طريق وبلاگ خودم كه به اسم امام علي (ع) بود كم كم با پيغامهاي خصوصي كه يك خانم براي بنده مي فرستاد با ايشان آشنا شدم ، و بعد از اون كار به چت هم كشيد ايشان ( خدا لعنت كنه ياران شيطان را ) اهل سنت و ساكن يكي از كشورهاي خليج فارس بودن . در طي اين مدت ما بحثهاي زيادي در مورد شيعه و سني كرديم ايشان بحثهاي بنده رو قبول مي كردند اما مي گفتند چون خانواده ام سني هستند من هم سني ام حرفهات رو هم قبول دارم ولي نمي تونم بپذيرم !!!
    خلاصه بعد از مدتي اظهار علاقه و عشق كردند اما بنده به خاطر نداشتن معيارها و اختلافات زياد فرهنگي اقتصادي و .... نپذيرفتم . ايشان همچنان اصرار مي كرد تا اينكه نقشه هاي شيطاني خودش رو كشيد و بعد از مدتي گفت كه پدر و مادرم تو يه تصادف فوت كردن و از امروز من بي كس شده ام و خودش رو كم كم به بنده نزديك كرد و بنده هم از سر دلسوزي سعي مي كردم ايشون رو دلداري بدم كم كم احساسات بر بنده غلبه كرد و احساس دلسوزي و محبت شديدي به ايشون مي كردم تا اينكه يك روز ايشون سر زده به ايران اومدن و گفتند كه من فرار كردم از دست فاميلام و كسي رو ندارم ، من هم ايشون رو به دفتر آيت الله مكارم شيرازي بردم كه شيعه بشن و به قول خودشون شدند !!! و با تمام مخالفتها چون ايشون جايي رو نداشتند يه عقد عادي و بدون ثبت انجام داديم و زن شرعي من شدند !! ما خانه اي جدا گرفتيم و شروع به زندگي كرديم !! اما در طي يك و نيم ماه زندگي اين شيطان صفت چنان تاثيرات منفي بر روح من گذاشت !!! و ماهيت واقعي خودش رو نشون داد تا كم كم به دروغهاي اون پي بردم به طوري كه متوجه شدم خانواده اش در قيد حيات هستند و دروغهاي بزرگ ديگر رو كم كم متوجه شدم !!! بماند كه در اين مدت بر عكس اون همه ريا و فريب كاري كه خودش رو مومن و متدين نشون مي داد يك آدم بي دين و بي قيد و بند بود !!
    وقتي متوجه دروغهاش شدم يك روز از به بهانه اي از خانه خارج شد و غيبش زد !!!!!!!
    و بعد از آن از خارج از كشور زنگ زد و گفت فاميلهاي من اومدن و منو بردن خارج از كشور و منو ازت گرفتن !!! اما بنده متوجه دروغهاي ايشون شده بودم و حتي ازدواج با ايشون رو هم باطل مي دونستم !! بماند كه در اين مدت چقدر من مورد از لحاظ حيثيت و آبرو و مالي .... ضرر كردم اما خدا رو شكر مي كردم كه از دستش خلاص شدم تا اينكه بعد از چهار ماه هفته پيش يك نفر به نام وكيلش اومد در خونه و گفت شما با ايشون ازدواج كردي و بايد تكليف خودت رو مشخص كني !!! من هم گفتم بنده اين ازدواج رو قبول ندارم و اصلا ثبتي هم نبوده ايشون سرتا پا دروغ هستند !!! ولي وكيله زير بار نرفت و جلسه اي گذاشت در اون جلسه به سختي خودم رو كنترل كردم آخه ظلم بزرگي در حق من كرده بود !! جواني كه تا اين مدت سعي كرده بود پاكي خودش رو حفظ كنه فريب يه دختر لا ابالي رو خورده بود !!!
    همونجا با تمام اصراري كه اون و وكيلش كردن بنده گفتم شكايت مي كنم ولي منو متقاعد كردند كه به صورت عادي در محضر طلاق بگيريم و همين هم شد و مهريه رو هم بخشيد اما بحث جهزيه رو مطرح كرد چند تيكه وسايل بود كه با هم گرفته بوديم !!!بنده هم قبول كردم كه وسايلش رو برگردونم اصلا نگه داشته بودم تا يه روزي بهش بدم اما بعد از انجام طلاق اون احمق شيطان صفت در خونه اومد و شروع به آبروريزي كرد و گفت وسايل من بيشتر از اينها بوده
    و طي اين چند روز هم از طريق وكيل پيگيري مي كنه !! اما حضور اين شيطان صفت چنان تاثيري بر افكار و رفتارم گذاشته !! من نمي دونم چطوري وصف كنم ولي اون از خدا ي خبر حتي از خوابهايي كه من مي بينم هم اطلاع داره
    حتي از تصميماتي كه من دارم بدون اينكه تا حالا به كسي گفته باشم !! و حتي با جعل مدرك و گواهي فوت دروغهاي خودش رو قصد اثبات داره اما همه اينا براي من محرض شده !! جوري شدم كه وقتي اسمي ازش مياد فوري بهم مي ريزم !!! چون به ياد افعال و رفتار كثيفش مي افتم مثلا اون از خدا بي خبر در ماه مبارك رمضان حتي دو سه بار روزه خودش روجلوي من مي خورد و من رو هم ترغيب مي كرد كه روزه خواري كنم !!!!! با وسوسه هاي شيطاني خودش رو به من نزديك مي كرد و...........

الان هدفش جهزيه نيست چون خودش به اندازه كافي داره من هم هر چي بوده دادم ، اون هدفش اينه كه منو دنبال خودش بكشونه و اذيت كنه ، و اعصاب و روان من رو به هم بريزه !! قصد داره تا با مطرح كردن اين بحثها راهي براي نفوذ به زندگي من داشته باشه چندين بار با رفتارش عمدا كاري مي كرد كه من دست به روش بلند كنم يا بدو بيراه بگم تا شاكي بشه و به جايي برسه اما بنده تا الان خودم رو كنترل كردم !! و بسيار سعي مي كنم كه با اون شيطان صفت روبرو نشم !!!

اكنون شما مي گيد چه كنم !!! چه كنم تا اين موجود كه چندين نفر از خانواده و فاميل تا الان از رفتارهاي اين موجود به انسان بودنش شك كرده اند !!! و اون رو يه شيطان واقعي مي دونن !!مگه ميشه يه بچه 20 ساله همچين توانايي هايي داشته باشه كه تك و تنها دست به اين كارها بزنه؟!!! اين همه بي آبرويي اين همه تلاش براي اذيت !!!
    تو رو خدا يه جوري يه نسخه اي بديد كه آرووم بشم !!! واقعا به آرامش و راهنمايي نياز دارم .
    تو رو خدا بگيد اصلا چرا و براي چي اين كار رو با من كرده و مي كنه ؟؟! اصلا متوجه نشدم و هنوز هم نمي دونم چرا و براي چي اين بلا رو سر من آورد!!!!!!!!
    ویرایش توسط آرمــان : ۱۳۸۸/۰۱/۰۷ در ساعت ۱۴:۵۶

2. تشکرها 2

3.  

نوشته
    637
    حضور
    11 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    41

بسم الله الرحمن الرحیم

آرمان جان سلام. ماجرایی که تعریف کردی فقط از دید خودت بود. الان در حالی هستی که همه ی چیزهایی که از طرف اون دختره برات مطرح بشه برات انزجار آوره. من آون خانم رو نمی شناسم و نمی تونم در موردش نظری بدم اما در مورد خود شما، البته در حدی که فقط مقداری در آرامش شما تأثیر داشته باشد، باید بگویم اگر به کار خودت اطمینان داری و گمان نمی کنی که خودت توی مدیریت این زندگی کوتاهی ای کرده ای، پس باکی نداشته باش و مرحله به مرحله با این مشکل برخورد منطقی کن و کارها را به خدا بسپر چرا که خداوند کریم خود فرموده که ولایت و سرپرستی مومنین را بر عهده گرفته است ( اللَّهُ وَلِيُّ الَّذينَ آمَنُوا ). می دانی چه وقتی نیاز به سرپرست پیدا می شود؟ در وقتی که کار از دست خود آدم خارج شده باشد. موضوع شما هم فعلا از دسترستان خارج است. به توان خدا هم شک نکن و در این راه از حق، خارج نشو چرا که خداوند فرموده: (وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً) هر کس که تقوا پیشه کند خدا برایش راه خروجی (از بحرانها) قرار می دهد. پس به خدا توکل کن و دل خوش باش که خداوند فرموده: ْ وَ تَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ وَ كَفى‏ بِاللَّهِ وَكيلا
    و باز فرموده: يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا اذْكُرُوا نِعْمَتَ اللَّهِ عَلَيْكُمْ إِذْ هَمَّ قَوْمٌ أَنْ يَبْسُطُوا إِلَيْكُمْ أَيْدِيَهُمْ فَكَفَّ أَيْدِيَهُمْ عَنْكُمْ وَ اتَّقُوا اللَّهَ وَ عَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ (11)/ مائده
    ای کسانی که ایمان آورده اید نعمت خدا بر خود را یاد آورید آن هنگام که گروهی می خواستند به شما دست درازی کنند، و خدا دست ایشان را از این کار باز داشت و تقوای الهی پیشه کنید و بر خدا باید توکل نمائید.
    و باز فرموده: قُلْ لَنْ يُصيبَنا إِلاَّ ما كَتَبَ اللَّهُ لَنا هُوَ مَوْلانا وَ عَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ (51)/ توبه
    بگو هیچ چیزی بر ما نمی رسد مگر آنچه که خدا برایمان نوشته باشد. او سرپرست ماست و مومنان باید بر خدا توکل کنند.
    این ها چیزهایی بود که من می توانستم برای آرامش فکری شما برایتان بنویسم. ان شاء الله دوستان دیگر و مشاوران سایت برایتان نسخه های خوبی خواهند بیچید به طوری که کاملا از این دغدغه نجات پیدا کنید.

شادکام باشید

لا یستیقن القلب أن الحق باطل ابدا
    و لا یستیقن أن الباطل حق أبدا

قلب هیچ وقت یقین به حق بودن باطل و یا باطل بودن
    حق نمی نماید امام صادق علیه السلام

و السلام علي من اتبع الهدى
    و درود بر هر آنكه ( بدون تعصب) به دنبال حق است و پذيراى آن سوره طه / آیه 47

نوشته
    62
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

خندیدن

یه نسخه پیشنهاد میکنم با چند قلم داروی درجه یک!

1.الا بذکرالله تطمئن القلوب(
    یاد خدا آرامش بخش دلهاست)

2.انِّ الله مع الصابرین(
    قطعاً خداوند با صبرپیشگان است)

3.
    تَزُولُ الْجِبَالُ وَ لاَ تَزُلْ، عَضَّ عَلى نَاجِذِكَ، اءَعِرِ اللَّهَ جُمْجُمَتَكَ، تِدْ فِي الْاءَرْضِ قَدَمَكَ، ارْمِ بِبَصَرِك اءَقْصَى الْقَوْمِ، وَ غُضَّ بَصَرَكَ، وَ اعْلَمْ اءَنَّ النَّصْرَ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ سُبْحَانَهُ.
    (
    اگر كوهها متزلزل شوند، تو پايدار بمان . دندانها را به هم بفشر و سرت را به عاريت به خداوند بسپار و پايها، چونان ميخ در زمين استوار كن و تا دورترين كرانه هاى ميدان نبرد را زير نظر گير و صحنه هاى وحشت خيز را ناديده بگير و بدان كه پيروزى وعده خداوند سبحان است .خطبۀ 11 نهج البلاغه هنگامى كه در جنگ جمل پرچم را به دست پسرش محمد بن حنفيّه دادند.)

اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَفی كُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برحمتک یا ارحم الراحمین
    هرکه دارد هوس کرب و بلا بسم الله...

راهنمای پایگاه های: اسلامی ، علوی ، مهدوی

نوشته
    1
    مورد تشکر
    1 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام.دوستانت راهکار نشانت میدهند و دوستت(من)دعایت میکنم.امتحانات زندگی گاهی سخت و گاهی اسان است.مهم واکنش ادم به امتحان است.نکته ای را فراموش نکن:در سخت ترین لحظات باید شکر کرد که وضعیت بدتر نیست.امیدوارم که در این امتحان سربلند باشی.
    بزرگترین چاره فرج است

نوشته
    611
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

دو یا سه سال پیش یک سریال در ماه مبارک رمضان پخش میشد با نام
    او یک فرشته بود
    که داستان شما شبیه به آن است
    مرا ببخشید اما تلفیق اتفاق هایی که برای کسی می افتد با اینگونه سریال ها انسانها را به لحاظ روانی در موقعیت مشابه قرار میدهد.
    دوست گرامی این موضوع را با کارگاهان زبده اداره آگاهی مطرح کنید آنها از این موارد زیاد دیدند
    تا آنجا که بنده در مطالعات جنایی خواندم
    اینها بصورت قومی زندگی میکنند و افراد زبده ای در فکر خوانی و کلاهبرداری هستند اگر اشتباه نکنم یکی
    از این طوایف با مشخصات فوق الذکر که بیشتر اهل تسنن هستند معروف به طایفه فیوج هستند
    کلاهبردارانی حرفه ای و بین المللی با شگرد های عجیب و غریب.
    من فکر میکنم کاراگاهان اداره آگاهی با توجه به اینکه تجربه زیادی دارند بهترین گزینه برای راهنمایی شما هستند و میتوانید با بدست آوردن واقعیت اعتماد به نفس خودتان را بدست اورید.
    خودتان را در مقابلش قوی نشان دهید میکربها و ویروسها همه وقت هستند اما وقتی حمله می کنند که در میابند بدنی سیستم دفاعیش ضعیف شده است.
    قدرتمند با اعتماد به نفس در مقابل این افراد ظاهر شوید که این افراد را خداوند ترسو آفریده است.
    آفت تفکر تعصب است
    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین.
    ببخشید اینجا از حضور شما بزرگواران خداحافظی میکنم مدیر محترم سایت ترجیج دادند تاپیک خداحافظی بنده حذف شود. بهر حال بدی و خوبی بقول قدیمیها از ما دیدید حلال کنید.
    حق نگهدارتان دلهایتان پرامید و شاد باد.

نوشته
    1
    مورد تشکر
    1 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام آقا آرمان
    منم یک دختر بیست ساله هستم .,لی کاملا میتونم مشکل شما رو درک کنم.مطمئن باشید خداوند شما رو در معرض امتحان قرار داده.پس با صبر واستقامت از این امتحان سربلند بیرون بیا.و این رو بدون که خدا بنده های خوبشو با امتحانات سخت میسنجه.اتفاقا منم چت میکنم و از این مشکلات تو هم زیاد برام پیش آمده ولی هیچ وقت نخواستم خودم رو درگیر اینجور مسایل کنم.همین الان که با تو حرف میزنم یک جوان کم سن و سال به شدت به من ابراز علاقه میکنه ولی من بی تفاوتم چون نمیخوام وارد بازیهای شیطانی بشم
    شاد باش و پیروز.صبور باش و مقاوم.خدا با صابران است

نوشته
    84
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    44 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام ارمان جان
    چی بگم . واقعا سخت هست و میتوانم احساست را درک کنم . دوستان محترم راه کارهایی به شما گفتند . و من هم به نوبه ی خودم برای شما از الله پاک صبر را می خواهم و خدای مهربان خودش شمار اکمک کند .
    بهتر است که بیشتر به راز و نیاز بپردازی و نیز تا جایی که می توانی در خلوت با خدا دردو دل کن و خودت را خالی کن . اینجوری فکر کنم یک کمی راحت بشی .
    نصرمن الله وفتح قريب

10. تشکرها 3

نوشته
    211
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

فقط زندگی کن.اگر نمی تونی پس بمیر.

ببخشید اما باید زندگی کنی و کاری با شیطان نداشته باشی.

خودت که گفتی:اسم وبلاگت امام علی بوده.نه ذات وبلاگت.
    پس کاری نداشته باشو زندگی کن.اونم کم کم بی خیال میشه و میره

12. تشکرها 2

نوشته
    359
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 4 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

با توجه به اینکه قضیه خیلی مشکوکه!
    بهترین راهش اینه که یه زنگ بزنی 113 اوضاع رو گزارش بدی اونا خودشون واردن چی کار کنن!
    گریه نمی کنم نه اینکه سنگم......
    گریه غرورمو به هم می زنه
    مرد برای هضم دلتنگیاش
    گریه نمی کنه قدم میزنه.......

نوشته
    211
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

این 113 رو راست میگه لوتی

اینو انجام بدی خیلی عالیه...

البته بخشش بهتر و لذتی دائمی داره...

15. تشکرها 2

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری