صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: 10 ویژگی برتر اپرا

نوشته
    26
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

مطلب 10 ویژگی برتر اپرا

هنوز هم با وجود شاهکاری به نام فایرفاکس ، عده ی زیادی اپرا را بهترین مرورگر دنیا می دانند.مرورگری سریع و سبک که دارای ویژگی های بسیار خوبی نیز می باشد. در زیر لیست ده امکان اپرا را می بینید که آن را به نسبت ،نسبت به همتایان رقیبش متمایز می کند.

10 ویژگی برتر اپرا
    1. Opera mail:در صورتی که برای چک کردن ایمیل هایتان از ابزار های رومیزی مثل موزیلا تاندربرد یا آوت لوک استفاده می کنید،با استفاده از اپرا دیگر نیایزی به استفاده از این نرم افزارها ندارید،چون خود اپرا به صورت پیش فرض این امکانات را دارد:

2.امکان پیش نمایش صفحات : در اپرا با قرار دادن ماوس برروی هر تب ،می توانید به صورت زنده پیش نمایش آن را ببینید
    .
    3.امکان IRC به صورت پیش فرض.

Speed dialing.4: یک امکان خوب که با کمک آن می توانید لیست آخرین سایت های بازدید شده را در صفحه ی جدید ببینید.والا ! نمی دونم چطوری باید توضیح بدم! برای این منظورتصویر زیر را ببینید:
    10 ویژگی برتر اپرا
    5.Notes: در صورتی خیلی عشق نت برداری هستید! می توانید از این امکان اپرا استفاده کنید و حالش را ببرید!
    6.پیش نمایش فید ها: با کمک این امکان می توانید قبل از مشترک شدن یک فید ، مطالب آن را در فیدخوان اپرا ببینید.این امکان از نسخه ی 9.63 اضافه شد
    .
    7. دانلود از تورنت: این یکی به نظر امکان جالبی می آید. با استفاده از این امکان ،اپرا در خود دانلود منیجرش ،امکان دانلود کردن از تورنت را فراهم کرده است. این امکان دراپرای 5 بعد از توافق اپرا با کمپانی تورنت در سال 2001 ایجاد شد
    .
    8.رفع بلا!: راستش را بخواهید معادلی بهتر برای این امکان اپرا نتوانستم پبدا کنم! در صورتی که دستتان بخورد و یک تب ار همینجوری ببندید،با استفاده از این امکان اپرا می تواند آن تب از دست رفته بازگردانید!(دوستان عزیز در صورتی که معادلی بهتر دارند بفرمایند!)[البته این امکان هم به صورت پیش فرض در فایرفاکس وجود دارد!]

9.Scrooll marker: امکانی که من نتوانستم معادلی از آنها در فایرفاکس پیدا کنم.با استفاده از این امکان شما خواهید توانست با Mark کردن قسمتی از یک صفحه ی وب ، صفحه ی موردنظرتان را از انجا پی بگیرید

10.Mous Gesture: با کمک این ویژگی شما می توانید با حرکات ماوستان کارهای مختلفی انجام دهید!
    راستش را بخواهید وقتی که نوشته ی اصلی این پست را خواندم تصمیم گرفتم که عنوان پست را :10 ویژگی برتر اپرا که بودنشان در فایرفاکس عجیب به نظر نمی رسد” بگذارم ! ولی خوب با احترامی که به اپرا کارها !دارم ، از قرار دادن افزونه های فایرفاکس در برابر هر شماره خود داری کردم. ولی باید این را پذیرفت که تمامی امکانات فوق را می توان در فایرفاکس داشت! حتی بهتر از خود اپرا !

منبع : تک نویس

ویرایش توسط B i B A K : ۱۳۸۸/۰۱/۱۷ در ساعت ۱۴:۴۴

2.  

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    332
    آپلود
    0
    گالری
    21

من فکر میکنم اول اپرا بعد اینترنت اکسپلورر 8 بعد فایر فاکس 3.5 بعد سفری 4
    هرکس محبت نميکند خدا را نمي شناسد زيرا خدا محبت است.عيسي مسيح

نوشته
    364
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moderntalking نمایش پست
    من فکر میکنم اول اپرا بعد اینترنت اکسپلورر 8 بعد فایر فاکس 3.5 بعد سفری 4
    به نظر من شما ie رو اصلا نباید وارد اینها میکردید. یکی از نقاط آسیب پذیر ویندوز که اصلا باعث میشه مرتب ویروسی شه، همین اینترنت اکسپلورره.

اما در مورد بقیه، من در مورد سفری نظری ندارم چون هیچ وقت مک نداشتم اما از تم اش خیلی خوشم میاد حتی روی فایرفاکس یک مدت نصب کرده بودمش.

اما بین اپرا و فایرفاکس، من فایر فاکس رو انتخاب میکنم. چون کلا از اپن سورس خیلی بیشتر از سورس مخفی خوشم میاد.

در کل من معتقدم مرورگر، اول فایرفاکس، آخر از همه هم ie.

نوشته
    13
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    من خودم اول اپرا رو قبول دارم و بعد موزیلا
    بخواهیم خلاصه بگیم
    موزیلا مرورگری جامع و کاملی هست اون هم بیشتر به خاطر addons ها و اپن سورس بودنش هست
    اما در سرعت اپرا سخن اول رو میزنه
    بقیه مرورگر ها مثل گوگول کروم هم مناسب هستند

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    332
    آپلود
    0
    گالری
    21

خونسرد

نقل قول نوشته اصلی توسط leadertime نمایش پست
    به نظر من شما ie رو اصلا نباید وارد اینها میکردید. یکی از نقاط آسیب پذیر ویندوز که اصلا باعث میشه مرتب ویروسی شه، همین اینترنت اکسپلورره.

اما در مورد بقیه، من در مورد سفری نظری ندارم چون هیچ وقت مک نداشتم اما از تم اش خیلی خوشم میاد حتی روی فایرفاکس یک مدت نصب کرده بودمش.

اما بین اپرا و فایرفاکس، من فایر فاکس رو انتخاب میکنم. چون کلا از اپن سورس خیلی بیشتر از سورس مخفی خوشم میاد.

در کل من معتقدم مرورگر، اول فایرفاکس، آخر از همه هم ie.
    باید به شما بگم که اگه تا الان از ie8استفاده نکردین این کار رو انجام بدین نظرتون حتمن عوض میشه چون در تست هایی که شده ie8سریع ترین سرعت رو داره
    اینم لینکش از سایت تبیان عزیز
    http://dnl.tebyan.net/NewDownload_Fi...32bit_2721.exe

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

سلام رفقا...
    آقا چرا اپرای من صفحه اش سیا شده؟؟؟؟
    کسی میدونه؟؟؟
    به همین خاطر که اپرا رو سیاه شده
    من از فایر فکس استفاده می کنم چند روز میشه..

نوشته
    364
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

باید به شما بگم که اگه تا الان از ie8استفاده نکردین این کار رو انجام بدین نظرتون حتمن عوض میشه چون در تست هایی که شده ie8سریع ترین سرعت رو داره
    اینم لینکش از سایت تبیان عزیز
    http://dnl.tebyan.net/newdownload_fi...32bit_2721.exe
    دوست عزیز، من بیشتر امنیت مد نظرم بود و عرض هم کردم یکی از نقاط نفوذ و آسیب پذیری ویندوز همین مرورگرشه. شما کافیه پاتون رو توی سایت اشتباهی بگذارید، کل سیستم به فنا میره. نمیگم اصلا توی فایرفاکس رخ نمیده، اما خیلی کم پیش اومده کسی بتونه از طریق فایرفاکس به کامپیوتر طعمه حمله کنه.
    در مورد مقایسه بین مرور گر ها، ببینید ما اول باید اولویت خودمون رو تعیین کنیم. یکی ممکنه مثل شما از سرعت خوشش بیاد یا محیطش، یکی هم مثل من ممکنه امنیت براش حرف اول رو بزنه. خوب معلومه من از فایرفاکس خوشم میاد شما از ie.

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    332
    آپلود
    0
    گالری
    21

خونسرد

دوست عزیز، من بیشتر امنیت مد نظرم بود و عرض هم کردم یکی از نقاط نفوذ و آسیب پذیری ویندوز همین مرورگرشه. شما کافیه پاتون رو توی سایت اشتباهی بگذارید، کل سیستم به فنا میره. نمیگم اصلا توی فایرفاکس رخ نمیده، اما خیلی کم پیش اومده کسی بتونه از طریق فایرفاکس به کامپیوتر طعمه حمله کنه.
    در مورد مقایسه بین مرور گر ها، ببینید ما اول باید اولویت خودمون رو تعیین کنیم. یکی ممکنه مثل شما از سرعت خوشش بیاد یا محیطش، یکی هم مثل من ممکنه امنیت براش حرف اول رو بزنه. خوب معلومه من از فایرفاکس خوشم میاد شما از ie.
    باید این رو هم بگم که ie8از نظر امنیت هم رتبه اول رو داره

نوشته
    364
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

باید این رو هم بگم که ie8از نظر امنیت هم رتبه اول رو داره
    اصلا این طور نیست.

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    332
    آپلود
    0
    گالری
    21

خونسرد

اصلا این طور نیست.

همونتور که گفتم شما باید یکبار ie8رو امتحان کنید دوست عزیز

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری