صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ایمان انیشتن به اسلام

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۷
  نوشته
  2,882
  مورد تشکر
  6,314 پست
  حضور
  2 روز 1 ساعت 25 دقیقه
  دریافت
  157
  آپلود
  0
  گالری
  0

  ایمان انیشتن به اسلام
  » نامه نگاری محرمانه انیشتین به آیت الله بروجردی

  ایمان انیشتن به اسلام

  مطلب زیر را با جستجو در سایتها و منابع مختلف جمع آوری شده و هنوز نمی توان آن را رد یا صد در صد تایید نمود ولی با توجه به حقانیت دین مبین اسلام و جامعیت مذهب تشیع و با مشاهده موارد بسیاری مانند شیعه شدن ادواردو آنیلی فرزند میلیاردر و پدر اقتصاد ایتالیا که به طرز مشکوکی شهید شد و یا فرزند آقای قرضاوی و ... این قضیه هم هیچ امر غریب و بعیدی نمی تواند باشد.

  آلبرت اینشتین(فوت 1955 م ) در رساله ی پایانی عمر خود با عنوان: "دی ارکلرونگ" Die Erkla"rung - von: Albert Einstein - 1954 به معنی:"بیانیه" که در سال 1954 آن را در آمریکا و به آلمانی نوشته است - اسلام را بر تمامی ادیان جهان ترجیح میدهد و آن را کاملترین و معقولترین دین می داند.
  این رساله در حقیقت همان نامه نگاری محرمانه ی اینشتین با آیت الله العظمی بروجردی(فوت1340ش=1961م) است که توسط مترجمین برگزیده ی ایران محرمانه صورت پذیرفته است.
  ایمان انیشتن به اسلام
  اینشتین در این رساله "نظریه ی نسبیت" خود را با آیاتی از قرآن کریم و احادیثی از (نهج البلاغه) و بیش از همه (بحارالانوار) علامه ی مجلسی (که از عربی به انگلیسی توسط حمید رضا پهلوی(فوت1371ش و...ترجمه و تحت نظر آیت الله بروجردی شرح می شده) تطبیق داده و نوشته که هیچ جا در هیچ مذهبی چنین احادیث پر مغزی یافت نمیشود و تنها این مذهب شیعه است که احادیث پیشوایان آن نظریه ی پیچیده ی"نسبیت" را ارائه داده ولی اکثر دانشمندان نفهمیده اند.
  از آن جمله حدیثی است که علامه ی مجلسی در مورد معراج جسمانی رسول اکرم نقل میکند که: هنگام برخاستن از زمین دامن یا پای مبارک پیامبر به ظرف آبی میخورد و آن ظرف واژگون میشود. اما پس از اینکه پیامبر اکرم از معراج جسمانی باز میگردند مشاهده میکنند که پس از گذشت این همه زمان هنوز آب آن ظرف در حال ریختن روی زمین است ...
  اینشتین این حدیث را از بیانات علمی پیشوایان شیعه در زمینه ی "نسبیت زمان" دانسته و شرح فیزیکی مفصلی بر آن می نویسد...
  ایمان انیشتن به اسلام
  همچنین اینشتین در این رساله "معاد جسمانی" را از راه فیزیکی اثبات میکند (علاوه بر قانون سوم نیوتون=عمل وعکس العمل).
  او فرمول ریاضی معاد جسمانی را عکس فرمول معروف "نسبیت ماده و انرژی" میداند:

  E = M.C2 >> M = E :C2
  یعنی اگر حتی بدن ما تبدیل به انرژی شده باشد دوباره عینا" به ماده تبدیل شده و زنده خواهد شد. او همچنین در همین رساله عقیده ی به "وحدت وجود" را از خرافات های شایع شده توسط ملا صدرا تلقی کرده و آن را از دیدگاه "فیزیک کلاسیک" و "فیزیک نسبیتی" به شدت مورد حمله قرار می دهد. بطور خلاصه: او میگوید: هر موجودی دارای حیطه و مرز فیزیکی خاص خود است(حیز وجودی) که امکان ندارد با موجود یا وجود دیگری اتحاد یا وحدت داشته یا بیابد...
  در رابطه با "عقل" نیز با کمال شگفتی - اینشتین نظریه ی اخباریون شیعه را ( که عقل را نسبی میدانند و در حریم شرع و دین آن را بکار نمیبرند) صحیح دانسته و میگوید: حق با اخباری های شماست و هنوز زود است که مردم این را بفهمند.
  در ادامه نیز فرمول ریاضی خاصی برای "عقل نظری بشر" ارائه داده و "نسبیت" آن را اثبات میکند.
  اینشتین در این کتاب همواره از آیت الله بروجردی با احترام و به لفظ"بروجردی بزرگ" یاد کرده و از شادروان پروفسور حسابی نیز بارها با لفظ"حسابی عزیز" یاد کرده است.
  3000000دلار بهای خرید این رساله توسط پروفسور ابراهیم مهدوی( مقیم لندن) با کمک یکی از اعضاء شرکت اتومبیل" بنز" از یک عتیقه فروش یهودی بوده و دستخط اینشتین در تمامی صفحات این کتابچه توسط خط شناسی رایانه ای چک شده و تایید گشته که او این رساله را به دست
  خود نوشته است...
  هم اکنون این کتاب ارزشمند در حال ترجمه از آلمانی به پارسی - توسط دکتر عیسی مهدوی( برادر دکتر ابراهیم مهدوی)- و توام با تحقیق و ارائه ی منابع مذکور در متن می باشد و بسیاری از متن آن ترجمه و تحقیق فنی شده است...
  اصل نسخه ی این رساله اکنون جهت مسائل امنیتی به صندوق امانات سری لندن - بخش امانات پروفسور ابراهیم مهدوی- سپرده شده و نگهداری میشود.

  ایمان انیشتن به اسلام

  این هم گزیده ای از آخرین رساله اینشتین به نقل از سایت IRExpert

  (سرآغاز متن کتاب و اولین عبارت کتابچه ی اینشتین/ خطاب به آیت الله بروجردی این عبارت آلمانی است)
  Herzliche Gru"&e von Einstein (هرتسلیش گروسس فن اینشتاین یعنی با صمیمانه ترین سلام ها از اینشتین )
  محضر شریف پیشوای جهان اسلام...جناب سید حسین بروجردی...
  پس از 40 مکاتبه که با جنابعالی بعمل آوردم اکنون دین مبین اسلام و... آئین تشیع 12 امامی (*1*) را پذیرفته ام. که اگر همه ی دنیا بخواهند من را از این اعتقاد پاکیزه پشیمان سازند هرگز نخواهند توانست حتی من را اندکی دچار تردید سازند!
  اکنون که مرض پیری مرا از کار انداخته و سست کرده است ماه مرتس(= مارس) از سال1954 است که من مقیم امریکا و دور از وطن هستم.
  به یاد دارید که آشنائی من با شما از ماه اوگوست (= اوت)( سال 1946 یعنی حدود 8 سال قبل بود
  خوب به یاد دارم که وقتی در 6 اوگوست (اوت) 1945 آن مرد ناپاک پلید اکتشاف فیزیکی من را - که کشف نیروی نهفته در اتم بود - همچون صاعقه ای آتشبار و خانمان سوز بر سر مردم بی دفاع هیروشیما فروریخت من از شدت غم و اندوه مشرف به مرگ شدم و در صدد برآمدم که موافقتنامه ای بین المللی ... به امضاء و تصویب جهانی برسانم.
  گرچه در این راه برای من توفیقی حاصل نشد ولی ثمره ی آن آشنائی با شما مرد بزرگ...بود که هم تا حدی من را از آن اندوه عظیم خلاص نمود و هم بالاخره سبب مسلمان شدن پنهانی من شد و چون این آخرین یادداشت من در جمع بندی این چهل نامه است/ برای خوانندگان گرامی(بعدی) نیز می نویسم: همانگونه که آقای... بروجردی - مقیم شهر قم/ در ایران - می دانند:
  من دراوگوست(اوت)1939 طی نامه ای به روزولت - رئیس جمهور وقت امریکا - او را از پیشرفت آلمان نازی - که در ابتدای جنگ جهانی دوم بود - در مسئله ی شکافتن اتم و آزاد کردن و مهار انرژی عظیم آن جهت کشتار... و نابود کردن آنی برخی شهرها... مطلع ساختم و اکیدا" به او (روزولت) گفتم که برای بازداشتن آلمان نازی از این نقشه ی جنایت آمیز...باید ابرقدرتی چون امریکا - که به نظر من عاقلترین و...خونسردترین ابرقدرتهای دنیای فعلی است - سریعا" گروهی را مامور بررسی و تحقیق علمی- در شکافتن هسته ی اتم - بنماید و به سرعت باید بمب اتم را بسازد
  ایمان انیشتن به اسلامایمان انیشتن به اسلام
  چون دیر یا زود این سگ از زنجیر در رفته - یعنی آدولف هیتلر ...نژادپرست خونخوار - آن(بمب اتم) را ساخته و چون ببیند از راه جنگ متعارف حریف تمامی دنیا نمی شود - حتما" متوسل به آن شده و لااقل چندین شهر بزرگ را هدف بمب اتمی خود قرار میدهد.
  اما وقتی آمریکا...آن را از قبل ساخته و اعلان نموده باشد دیگر امثال هیتلر دیوانه نمی توانند دنیا را به آتش بکشند! پس جناب پاپ پیوس دوازدهم نیز - که آغاز دوره ی پاپی وی برای مسیحیان کاتولیک جهان / از همان سال 1939 بود - فتوا به این امر صادر کرد و فقط اکیدا" قید نمود که:"هرگز نباید از این سلاح اتمی برای جنگ - حتی با خود نازیهای آلمان - استفاده شود...".
  سپس (من) نامه ای به محضر شریف پیشوای اسلامی آن زمان...سید ابو-ال- حسن (ابوالحسن) اصفهانی - که مقیم نجف بودند - نوشتم/ ایشان نیز در جواب گفتند که:"از باب ناچاری لازم است که بمب اتم ساخته شود تا آلمانها بهراسند و دست به حمله ی اتمی به هیچ کشوری نزنند. ولی استعمال این سلاح مرگبار در قانون اسلام بطور کلی ممنوع است و هرگز نباید از آن - به نحو ابتدائی - استفاده شود حتی علیه خود آلمان نازی...باز تاکید میکنم : تا آنجا که امکان دارد نباید سلاح اتمی بکار گرفته شود و باید با اسلحه ی متعارف با آلمان نازی مقابله کرد".

  آری ! جهان در آن روزها وضعی اضطراری پیدا کرده بود. به حکم چنین بزرگمردانی (از ادیان و مذاهب مختلف) من (اینشتین) ناچار بودم که روزولت را در جریان ساخت بمب اتم قرار دهم و این اقدام مانع عملکرد آلمان نازی شد و با این عمل من جان بسیاری از مردم دنیا نجات داده شد/
  اما افسوس که این فرمول به دست آن مرد دیوانه ی دیگرافتاد و توصیه های من ... را از یاد برده/ دچار وسوسه ی شیطانی شد و در حال مستی دستور داد که خلبان احمق و جنایتکار او در6 اوگوست (اوت)1945 - که دنیا تازه داشت طعم تلخ جنگ دوم را از یاد برده و صلح جهانی در حال استقرار بود - این بمب خطرزا را ...در هیروشیما فروافکند!! بمبی که بقدر یک توپ بیشتر اندازه نداشت به زمین نرسیده در آسمان منفجر و شهری را مبدل به خاکستر کرد!!
  احساس میکنم که هرگاه به یاد این حادثه می افتم چند ماه و یا چندین سال از عمرم کاسته میشود و پیرتر میشوم!!
  و من همانطور که در جنگ اول جهانی ... بین سالهای 1914-1918... درصدد ارائه ی طرح صلح جهانی بودم و موفق نشدم، دراین 6 سال سیاه جنگ دوم ... 1939-1945 ... نیز دائما" در تکاپو بودم که بنحوی بتوانم طرح صلح جهانی را ارائه بدهم ، باز هم نتیجهنگرفتم!!
  گویا شکافتن هسته ی اتم بسیار آسانتر بود از شکافتن قلب سخت و سیاه انسان!! براستی که این موجود دوپا (!) سرسخت ترین موجودات جهان است!! ... و در مقیاسهای کوچکتر نیزهمواره ناکام بوده ام ،
  هنگامی که ورزشهای رزمی ازجمله کاراته/ جودو/ و کنگ فو و مانند این چیزها {...} از چین و ژاپن و کره - به سوی اروپا و امریکا آمد، من ازجمله مخالفان اینگونه ورزشها بودم و تاکید می کردم که چنین آداب و رسوم وحشیانه ای خشونت را در جامعه رواج میدهد... ولی همه مانند دیوار گچی (!) به من نگاه کردند و هیچ نگفتند...
  و چنانکه خود حضرت عالی ( آقای بروجردی) برای من در جواب نامه ی ((ایکس - 25)) مرقوم فرموده اید، ... در اسلام ... حتی کندن یک مو یا ایجاد یک خراش سطحی و یا حتی اندک ناراحت ساختن یک
  انسان - غیر مجاز و ممنوع است.
  آری! سیاست فقط فکر لحظه های هیجان آور را در سر می آورد، حال آنکه این عملکردهای سیاسی همچون قوانین معادلات ریاضی نتایج و عواقبی جبران ناپذیر و غیر قابل دفع را در پی می آورند!!
  و اکنون ای جناب...بروجردی! ای پیشوای خردمند و ای پدر مهربان... بسیار از شما سپاسگزارم که در1952 در پی مرگ (( وایتسمن)) - رئیس جمهور وقت اسرائیل - هنگامی که من از شما تقاضای مشاوره کردم که ، آیا ریاست جمهوری اسرائیل را - که رسما" و علنا" به من (اینشتین) پیشنهاد شد و
  همگان مرا یک یهودی دنیا دیده و مهاجر از وطن می دانستند... بپذیرم؟ خود درجواب نامه((ایکس- 32)) فرمودید: "انسان خداترس و خردمند چنین پیشنهادی را هرگز نمی پذیرد... پس شما خود را آلوده ی سیاست نکنید.
  لذا من (اینشتین) نیز به بهانه ی اشتغالات علمی، این پیشنهاد را رد کردم..."  یا صاحب الزمان(عج)....
  اول كلاس درس انتظار حضورو دل دردست بيا
  آخراشك ظهور حله،سهله يا جمكراني جانابيا

  ادرکنی العجل الغوث الساعه الامان
 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۷
  نوشته
  211
  مورد تشکر
  389 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  انیشتین: انسان تا بدی نکند کاری نکرده است.
  قران:اری,این است خداوند پروردگار شما,همه خوبی ها از خدا و همه بدی ها از نفس ناپاک شما انسان هاست.

  انیشتین:عشق مانند یک ساعت شنی است,عقل را خالی و قلب را پر می کند.
  اندیشه اسلامی:خداوند هایل و میانه مغز و قلب انسان هاست.

  جناب انیشتین در اسلام داخل بودن اما نه اونی که شما فکر می کنی که نامه بدنو ...
  ویرایش توسط چجوری انسان باشم؟ : ۱۳۸۸/۰۱/۲۶ در ساعت ۱۲:۵۳

 3. تشکرها 2


 4. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  611
  مورد تشکر
  866 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  آلبرت انیشتین با مغزی دارای جهش ژنتیک:
  اگر قران کلام حقیقت نبود بارها انسان را به تعقل و تفکر دعوت نمیکرد.
  خداوند به او لطف داشت ..........
  آفت تفکر تعصب است
  السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین.
  ببخشید اینجا از حضور شما بزرگواران خداحافظی میکنم مدیر محترم سایت ترجیج دادند تاپیک خداحافظی بنده حذف شود. بهر حال بدی و خوبی بقول قدیمیها از ما دیدید حلال کنید.
  حق نگهدارتان دلهایتان پرامید و شاد باد. 5. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۷
  نوشته
  409
  مورد تشکر
  490 پست
  حضور
  14 ساعت 43 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  قضیه نامه نگاری انشتین و آیت الله بروجردی از مضحک ترین بافته های چند سال اخیر آدم های بیکار و بی دانشی است که تنها اذهان ساده و کم سواد را به خود مشغول می کند.
  شما به من نشان دهید یک سایت معتبر مربوط به انشتین که کوچکترین حرفی و سخنی ازاین رساله کذایی بر زبان رانده باشد.
  کدام یک از شاگردان انشتین به این مطلب اذعان کرده اند؟
  متن زبان اصلی این رساله کجاست و توسط کدام نهاد معتبر بین المللی در لیست آثار انشتین قرار گرفته است؟
  آخر تحمیق توده ها هم حدی دارد. خجالت هم خوب چیزی است.
  این سایت مدیر محتوایی ندارد که اجازه ندهد هر رطب و یابسی در این سایت چاپ شود؟
  " ما اینجاییم چون: از سر اتفاقی نادر گروهی از ماهی هایی که باله های عجیب داشتند توانستند باله های خود را به پا تبدیل کنند و ساکن خشکی شوند. چون همه جای زمین در عصر یخبندان یخ نبست. چون دویست و پنجاه هزار سال قبل گونه ای کوچک و ضعیف در آفریقا پدید آمد که تاکنون به هر زحمت و جان کندنی بوده است توانسته است زنده بماند و منقرض نشود. ممکن است ما با شور و اشتیاق تمام بدنبال پاسخ " متعالی تری" باشیم، ولی چنین پاسخی واقعاً وجود ندارد."
  استفن جی گولد

 6. تشکر


 7. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۷
  نوشته
  359
  مورد تشکر
  1,540 پست
  حضور
  1 روز 4 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh2009 نمایش پست
  قضیه نامه نگاری انشتین و آیت الله بروجردی از مضحک ترین بافته های چند سال اخیر آدم های بیکار و بی دانشی است که تنها اذهان ساده و کم سواد را به خود مشغول می کند.
  نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh2009 نمایش پست
  شما به من نشان دهید یک سایت معتبر مربوط به انشتین که کوچکترین حرفی و سخنی ازاین رساله کذایی بر زبان رانده باشد.
  کدام یک از شاگردان انشتین به این مطلب اذعان کرده اند؟
  متن زبان اصلی این رساله کجاست و توسط کدام نهاد معتبر بین المللی در لیست آثار انشتین قرار گرفته است؟
  آخر تحمیق توده ها هم حدی دارد. خجالت هم خوب چیزی است.
  این سایت مدیر محتوایی ندارد که اجازه ندهد هر رطب و یابسی در این سایت چاپ شود؟


  بی خیااااااااااااااال!
  چرا انقدر ناراحت شدی؟؟!!!!
  فرض میکنیم که این سند ساختگی و دروغ باشه! اگه همچین دروغی در مورد اسلام یا یه شخصیت اسلامی بود انقدر ناراحت و عصبانی میشدی؟؟؟!!!
  البت به جز انیشتین بسیاری از دانشمنداا و متفکرای معاصر و گذشته به اسلام مشرف شدن که سند و مدرک به اندازه ی کافی در موردش وجود داره.
  در این مورد هم من جایی خوندم که یه سندش ایران بوده جزو اسناد محرمانه ی ساواک و یه سند دیگشم سازمان اطلاعاتی انگلیس طی عمومی کردن اسناد محرمانش که هر صد سال یه بار انجام میشه اخیرا" منتشر کرده!
  در ضمن این عصبانیت شما در مورد واقعی یا حقیقی بودن این سند نیست بلکه...بماند! حقیقت تلخ است!
  گریه نمی کنم نه اینکه سنگم......
  گریه غرورمو به هم می زنه
  مرد برای هضم دلتنگیاش
  گریه نمی کنه قدم میزنه.......


 8. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  611
  مورد تشکر
  866 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  الان اگر گفته بودند انیشتین به اسلام ایراد گرفته است
  خیلی ها بدون سند میپذیرفتند و می گفتند ما خودمان شنیدیم
  آلبرت بچه محل بوده!!!
  استارتر بنده خدا که اول پستش گفت
  این اطلاعات منتشر شده نه میتوان آنرا صددرصد رد کرد و نه میشود آنرا صد درصد
  تایید کرد.
  من فقط عرض کنم دختر آلبرت انیشتین دو یا سه سال پیش نا مه های دکتر را
  رو کرد
  منجمله نا مه های عاشقانه به دختر مورد علا قه اش مثل اینکه یه چهار تایی داشته این یک علامت مسلمونیش.
  البته شخصا درمورد :معراج پیامبر بین ایندو بزرگوار صحبتی به میان آمده
  آنهم مربوط به نسبیت و..بوده.
  خدا میداند
  آفت تفکر تعصب است
  السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین.
  ببخشید اینجا از حضور شما بزرگواران خداحافظی میکنم مدیر محترم سایت ترجیج دادند تاپیک خداحافظی بنده حذف شود. بهر حال بدی و خوبی بقول قدیمیها از ما دیدید حلال کنید.
  حق نگهدارتان دلهایتان پرامید و شاد باد. 9. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۷
  نوشته
  409
  مورد تشکر
  490 پست
  حضور
  14 ساعت 43 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  این که افرادی و دانشمندانی هستند که به دین مبارک اسلام مشرف شده اند ربطی به این مطلب ندارد و تاییدی بر این مطلب نیست که انشتین هم جز آن افراد بوده است.
  از این گذشته به جای این همه حاشیه رفتن و دیگران را متهم کردن و کرکری سر دادن بهتر است به سه سوال زیر پاسخ داده شود:
  شما به من نشان دهید یک سایت معتبر مربوط به انشتین که کوچکترین حرفی و سخنی ازاین رساله کذایی بر زبان رانده باشد.

  کدام یک از شاگردان انشتین به این مطلب اذعان کرده اند؟

  متن زبان اصلی این رساله کجاست و توسط کدام نهاد معتبر بین المللی در لیست آثار انشتین قرار گرفته است؟

  آخر مگر باید هر احتمالی را جدی گرفت و هر قصه ی ای را باور کرد؟


  ویرایش توسط azadeh2009 : ۱۳۸۸/۰۱/۲۶ در ساعت ۱۹:۴۷
  " ما اینجاییم چون: از سر اتفاقی نادر گروهی از ماهی هایی که باله های عجیب داشتند توانستند باله های خود را به پا تبدیل کنند و ساکن خشکی شوند. چون همه جای زمین در عصر یخبندان یخ نبست. چون دویست و پنجاه هزار سال قبل گونه ای کوچک و ضعیف در آفریقا پدید آمد که تاکنون به هر زحمت و جان کندنی بوده است توانسته است زنده بماند و منقرض نشود. ممکن است ما با شور و اشتیاق تمام بدنبال پاسخ " متعالی تری" باشیم، ولی چنین پاسخی واقعاً وجود ندارد."
  استفن جی گولد

 10. تشکرها 2


 11. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  611
  مورد تشکر
  866 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  البته این دوست عزیز دوست دارد هر چیزی را مستدل و مستند قبول کند
  و البته کار قابل قبولی است
  متاسفانه در دنیای امروز انسانها از اعتماد بیشتر ضربه میبینند تا عدم اعتماد.
  ولی یک نکته خدمت دوست گرامی.
  نامه های محرمانه را جز آثار تقریبا قرار نمیدهند.
  خدمت شما عرض کردم دختر انیشتین چند تا از نامه های عاشقانه پدر را یکی دو سال پیش رو کرد.
  و یک مورد هم این را بعنوان یک اطلاع خواندیم و جدیت پذیرش در آن نبود تا بقول
  شما اثبات شود در رد یا تایید این نامه.
  من فکر میکنم از فرزندان شادروان دکتر حسابی پیرامون نوع تفکر انیشتین میتوان تحقیق کرد که ایا از پدرشان چیزی شنیده اند یانه
  شکی نیست سند مستدلی بر این مقوله وجود ندارد که اگر داشت به سرعت در
  جهان اسلام بخصوص تشیع گسترش میافت هر چند شاید درست باشد و به عللی
  جلوی انتشار آن را بگیرند
  الله اعلم
  آفت تفکر تعصب است
  السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین.
  ببخشید اینجا از حضور شما بزرگواران خداحافظی میکنم مدیر محترم سایت ترجیج دادند تاپیک خداحافظی بنده حذف شود. بهر حال بدی و خوبی بقول قدیمیها از ما دیدید حلال کنید.
  حق نگهدارتان دلهایتان پرامید و شاد باد. 12. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۷
  نوشته
  409
  مورد تشکر
  490 پست
  حضور
  14 ساعت 43 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط غریبه نمایش پست
  نامه های محرمانه را جز آثار تقریبا قرار نمیدهند.
  خدمت شما عرض کردم دختر انیشتین چند تا از نامه های عاشقانه پدر را یکی دو سال پیش رو کرد.
  منظور من آخرین رساله انشتین بود که بخشی ازآن در اولین پست آمد. این که دیگر باید جز آثار انشتین باشد.
  کجاست متن زبان اصلی این رساله و آن نهاد معتبری که مهر تایید بر صحت انتساب آن به انشتین را بر آن زده باشد؟
  در سایت معتبر و رسمی از انشتین ذکری و خبری ازاین رساله آمده است؟
  حداقل نامه خصوصی انشتین را دخترش رو کرد، این نامه کذایی را چه کسی برای اولین بار رو کرده است؟ از کجا آورده است؟ چه مرجع ذیصلاحی صحت انتساب آن را به انشتین تایید کرده است؟
  نقل قول نوشته اصلی توسط غریبه نمایش پست

  و یک مورد هم این را بعنوان یک اطلاع خواندیم و جدیت پذیرش در آن نبود تا بقول
  شما اثبات شود در رد یا تایید این نامه.
  عرض کردم مگر هر خبری را باید جدی گرفت و هر قصه ای را باور کرد؟ آن هم حکایتی همانند این که پر از مجهولات است. کسی.. از جایی... درزمانی نامعلوم ...نامه ای ... همه مجهول!
  نقل قول نوشته اصلی توسط غریبه نمایش پست
  شکی نیست سند مستدلی بر این مقوله وجود ندارد که اگر داشت به سرعت در
  جهان اسلام بخصوص تشیع گسترش میافت هر چند شاید درست باشد و به عللی
  جلوی انتشار آن را بگیرند
  الله اعلم
  معلوم است که نیست والا تا کنون بارها و بارها از تمامی شبکه های صدا و سیما و روزنامه ها و تریبون اعلام شده بود. یک لحظه فکر کنید چرا فقط در محدوده ی وبلاگها چرخیده است؟
  اصلا از خود بپرسید ریشه این خبر از کجا بوده است؟ ته قضیه چقدر مجهولات است؟
  ویرایش توسط azadeh2009 : ۱۳۸۸/۰۱/۲۷ در ساعت ۰۵:۵۹
  " ما اینجاییم چون: از سر اتفاقی نادر گروهی از ماهی هایی که باله های عجیب داشتند توانستند باله های خود را به پا تبدیل کنند و ساکن خشکی شوند. چون همه جای زمین در عصر یخبندان یخ نبست. چون دویست و پنجاه هزار سال قبل گونه ای کوچک و ضعیف در آفریقا پدید آمد که تاکنون به هر زحمت و جان کندنی بوده است توانسته است زنده بماند و منقرض نشود. ممکن است ما با شور و اشتیاق تمام بدنبال پاسخ " متعالی تری" باشیم، ولی چنین پاسخی واقعاً وجود ندارد."
  استفن جی گولد

 13. تشکر


 14. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۷
  نوشته
  494
  مورد تشکر
  732 پست
  حضور
  31 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  این مطلب پایه و اساس ندارد
  به نظر می رسد پروژه ای باشد برای افزایش محبوبیت یه دانشمند یهودی در بین مسلمانان. دانشمندی که ماحصل دستاوردهای علمی او بمب باران اتمی هیروشیما و ناکازاکی و ساخت انواع بمب های هسته ای خطرناک است که تا امروز ادامه دارد.
  مواظب تبلیغات یهود باشید.
  انیشتین دانشمندی است که بیشتر از آن چه که مستحق آن باشد در آکادمی های دنیا که همه تحت نفوذ یهودی ها هستند مورد تکریم و ستایش قرار گرفته استصفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود