جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: به ایرانی بودن خود افتخار کنیم ایران عزیز دوستت دارم

نوشته
    1,389
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    15 روز 8 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    107

به ایرانی بودن خود افتخار کنیم ایران عزیز دوستت دارم

به ایرانی بودن خود افتخار کنیم ایران عزیز دوستت دارم

میخواهم بگویم من یک ایرانیم ایران عزیز دوستت دارم
    تقرایبا حدود 3سال پیش با محمد عازم مکه تمتع شدیم جای همه عاشقان خالی انشاالله قسمت همه عاشقان بشه تا از نزدیک شاهد این صحنه های عاشقانه باشند که چطور مسلمانان از دور نزدیک کوچک و بزرگ سفیدو سیاه به طور کلی همه نزادها به دور هم جمع میشوند تا بار دیگر پیمان دوستی برادری با هم ببندد (بترکه چشم دشمن که نمیتونه این صحنه ها رو ببینه) بگذریم .

وقتی میدیدم چطور هموطنانم با افراد کشورهای دیگر ارتباط دوستی برقرار میکردند به حالشان غبطه میخوردم واقعا ایرانی جماعت از محبت سرشاری برخوردار است وقتی میدیدم در صف نماز وقتی جایی برای نشستن نبود و شخص مضطرب در حال گشتن جایی برای خودش بود یک ایرانی بود که جایش را به او میداد . با دیدن این صحنه ها من هم بران شدم تا انسانی را یاری دهم
    بعد از نماز ظهر روز یکشنبه چرا گفتم یکشنبه چون فقط روزهای یکشنبه خانمها حق زیارت پیامبر نبی ( ای خدا چقدر خوب بود) را داشتند حدودا یک ساعت طول کشید تا درب خواهران باز شد در این یک ساعت چنان افراد بهم فشرده شده بودند که نفس کشیدن مشکل بود خلاصه خیلی احساس تشنگی کردم اما میترسیدم جایم را از دست بدهم وقتی به چهره های دیگران نگاه کردم اثار تشنگی را مشاهده نمودم تصمیم گرفتم بروم هم خودم از تشنگی نجات پیدا کنم هم به دیگران اب برسونم خلاصه با هزار زحمت خودم را بیرون کشیدم و به سمت کلمند های اب حرکت کردم در کلمند را برداشتم و چند تا لیوان اب کردم و به سمت جایگاهم که نزدیک درب بود رفتم در راه راهو برایم باز میکردند به همین خاطر راحتراز قبل به جلو رفتم وقتی به انجا رسیدم با دیدن لیوانهای اب خوشحال شدند و هر کس طلب لیوانی کرد ابها رو خوردند و به نشانه تشکر سرشان را تکان دادند خیلی خوشحال بودم که توانسته ام کاری برای زائران پیامبر انجام دهم به نشانه احترام جایی برایم باز کردند در همین حین متوجه دونفراز کشورایتالیا شدم که با محبت به من نگاه میکردند دربین صحبتشون اشاره به ایرانی شد فهمیدم که میگوید از کشور ایران است ودر بین صحبت کلماتی مثل احمدی نزاد خیلی دلم میخواست بدونم چه میگویند اما...........

خشنود از اینکه تونستم فرهنگ یک ایرانی رو به همه برسونم

2.  

نوشته
    359
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 4 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

خدای بزرگ بی نهایت ازت ممنونم که منو تو کشور افتخار و عزت آفریدی!
    کشوری که هیچ وقت ننگ شرک رو به خودش ندید و ملت با هوش و با ایمانش در تمام تاریخ با شکوهش یکتا پرست بودند.
    کشوری که پایگاه تشیع جهانه و یاور و همراه مستضعفین دنیا. پایگاه آخرین حجت الهی و سرزمین شهدای پاک و مظلوم. آخرین امید مظلومان جهان و پرچمدار حق و حقیقت....
    من به گذشته و حال و آینده ی سبز این وطن افتخار می کنم.
    خدا جووووووووون...هزارمرتبه شکرت.
    گریه نمی کنم نه اینکه سنگم......
    گریه غرورمو به هم می زنه
    مرد برای هضم دلتنگیاش
    گریه نمی کنه قدم میزنه.......

نوشته
    303
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    25
    آپلود
    45
    گالری
    0

السلام علیک یا سید الشهدا
    قربون مرام ایرانی تون آبجی
    واقعا ایرانی بودن برای ما افتخار است
    خدایا شکرت، که در سرزمین لاله های سرخ و تحت ولایت مردان آسمانی به دنیا آمدم و زندگی می کنم.
    ایران من، دوستت دارم.
    .
    "بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه ی عشق تر است."
    .

اولین انجمن تخصصی ضد صهیونیسمی {کلیک کنید}

نوشته
    1,389
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    15 روز 8 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    107

همیشه این خاطره در ذهنم جای دارد و هیچگاه پاک نمیشود هر موقع یادی از بقیع میشه اهی از درون اعماق دل میکشم که ای کاش دوباره تذکره مکه مدینه به دست امام زمان امضا میشد
    یادم میاد روحانیمون حاج اقا راشد یزدی بودند مداحمان کریمی به به بهتر از این نمیشد امام زمان حسابی سنگ تموم گذاشتند
    مکه بودیم قرار شد اول همسران جانبازان طواف کنند و بعد شب که خلوت شد جانبازان عزیزمان را طواف دهند خلاصه جای همتون خای وقتی برای اولین بار چشمم به خانه کعبه افتاد :1gol::1gol::1gol:
    بدنم به لرزه افتاد از خوشحالی همه گریه میکردیم وقتی هفت دور به دور خانه عشق شروع شد حاج اقا راشد دعا ها رو کلمه به کلمه می خواندند ما هم تکرار میکردیم خدا سایه چنین افرادی رو از سرمان کم نکند (امین یا رب العالمین ) خلاصه بعد ازان شب هنگام نوبت جانبازان عزیز شد( البته اینجا باید یه تشکر ویزه کنم از مدیر کاروانمان جناب مجید درزی با افراد خوب مخلصشون که واقعا سنگ تموم گذاشتند)
    جانبازان ویلچری را به طبقه دوم بردند برای طواف حاج اقا راشد گفتند همسران هم میتوانند کمکشان کنند وای چقدر خوب بود پشت ویلچر محمدو گرفتمو بسم الله گفتیمو شروع کردیم به طواف ای خدا چقدر خوب بود ان لحظه ای خداااااااااااااااااااااا
    صفا صمیمیت عشق زیبایی و......با کلمات نمیشه اون حسو توصیف کرد در ابتدا وقتی میخواستیم طواف رو شروع کنیم طبقه دوم دور ان بیشتر بود با خود گفتیم وای هفت دوررررررررررررررر اما وقتی هفت دور تمام شد ناراحت که چقدر زود تمام شد اخر دور حاج اقا راشد و حاج اقا عطاران با لیوانهای اب از جانبازان پذیرایی کردند وای خدا تا به حال چنین ابی به این گوارایی نخورده بودم بهترین لحظه های عمرمان را سپری می کردیم هنوز هم وقتی با محمد وارد خاطرات ان روز میشویم اشک در چشمانمان حلقه میزند
    انشاالله این سفر عشق نصیب همه عاشقان بشود
    انشاالله

6. تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری