صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: \\\ انقلاب سوم مردم ايران آغاز شد ///

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  61
  مورد تشکر
  139 پست
  حضور
  2 ساعت 9 دقیقه
  دریافت
  3
  آپلود
  0
  گالری
  3

  راهنما \\\ انقلاب سوم مردم ايران آغاز شد ///

  گزارش تحليلي فارس از انگيزه‌هاي خلق يك حماسه

  انقلاب سوم مردم ايران آغاز شد

  \\\ انقلاب سوم مردم ايران آغاز شد ///

  خبرگزاري فارس:22 خرداد را بايد " انقلاب سوم " مردم ايران دانست، مردمي كه در آستانه دهه چهارم انقلاب دست به يك جراحي بزرگ زدند تا كالبد نظام را از آفات فساد، تبعيض ، ويژه خواري و بي عدالتي پاك نمايند.

  سرانجام پس از ماه‌ها انتظار، لحظه زايش و رويش دوباره ملتي فرا رسيد تا در 22 خردادي به يادماندني و ماندگار، در پاي صندوق‌هاي رأي حاضر شوند و حماسه‌اي پرشكوه را در ميان امواج بادهاي مخالف ، در اوراق زرين تاريخ افتخارات خود ثبت و ضبط نمايند.
  حماسه پرشوري كه با هنرنمايي 35 ميليوني يك ملت ، بار ديگر چهره استوار و پرافتخار ملتي را نشان داد كه با عزمي راسخ به افق بلند هدف هاي خود چشم دوخته و با دستي توانا به ساختن كشور خود همت گماشته است.

  ¤ پيام رأي مردم در انتخاب دهم

  اگرچه در گرماي حضور غرور آفرين يك ملت ، هنوز نمي توان زواياي حماسه پرشور 22 خرداد را در ظرف تحليلي شتابزده به ارزيابي جامع و كامل نشست، اما به جهت اهميت موضوع چاره اي جز آن نيست كه در واپسين لحظات اعلام نتايج رسمي اين انتخابات ، به درس ها و آموخته هاي آن اشاراتي گذرا داشت تا اگر حق مدد فرمايد در مجالي فراخ تر به ارزيابي و تحليل جامع تر آن همت گمارد.

  اولين و بزرگترين پيروز اين انتخابات مردم هستند كه با حضور فرا گير و گسترده خود، دشمنان را مأيوس و خطرات احتمالي را از كشور دور ساختند. اين انتخابات پيروزي واقعيت اسلام ناب محمدي(ص) بر الگوهاي مجازي و تفسيرهاي واژگونه از اسلام ناب و آرمان هاي نظام اسلامي بود. بدعت هايي كه لباس هاي رنگين و فاخر بر تن كرده بودند تا چشم‌ها و گوش هاي ظاهر بين را مفتون خود نمايند.

  يكي از نكاتي كه مفسران در تفسير آيه اول سوره "نصر " يعني "اذا جاء نصرالله والفتح " مطرح كرده اند، تقدم داشتن "نصرت " خداوند بر "فتح " و پيروزي مؤمنان است . يعني كليد پيروزي ها و فتح الفتوح هاي مؤمنان به دست خداوند است و با نصرت و ياري اوست كه خاكريزها و دروازه هاي فتح براي آنان شكافته و گشوده مي شود. بي ترديد يوم الفتح 22 خرداد را بايد از مصاديق عيني اين سوره دانست ، روزي كه با فتح قلوب مردم ، تمامي قامت كفر و نفاق در برابر حماسه حضور 35 ميليون برگه رأي به زير كشيد شد تا از آتش نمروديان ، دروازه هاي نعمت و رحمت و فتح مستمر به روي اين ملت وفادار گشوده شود. بي ترديد پيروز اصلي و واقعي اين آوردگاه سرنوشت‌ساز مردم بودند، مردمي كه واپسين آرزوهاي غرب را بر باد دادند و اسباب حقارت و سردرگمي بيش از پيش كابوي‌هاي آمريكايي را فراهم آوردند.

  2- نتيجه انتخابات دهم نشان داد كه صداقت بر تخريب ، تهمت و دروغ پيروز است. مردم فرق ميان صداقت و صراحت و وفاداري به اصول اخلاقي و آرمان هاي نظام اسلامي با برخوردهاي كاسبكارانه ، موج سواري هاي پيدا و پنهان و شگردهاي نخ نما و مستعمل را به خوبي مي دانند و به همين جهت كساني كه براي پيروزي به هر قيمت ، تكيه بر باد كرده بودند، نردبان قدرت را از زير پاي خود كشيده ديدند.آنان آنقدر از چاه شعار، دلوهاي خالي بالا كشيدند كه ديگر ملت حاضر نشدند حتي نيم نگاهي به چرخه چاه و دلوهاي خالي آنان بيندازد.

  انتخابات دهم نشان داد كه گفتمان غالب در كشور مبارزه با فقر، فساد و تبعيض است و فرهنگ سازي و گفتمان رهبر معظم انقلاب كه اصلاحات را به معناي مبارزه مستمر با فقر ، فساد و تبعيض دانستند، بر تار و پود اين كشور بافته شده است.
  4ـ گويند عارفي صاحب‌دل ، بر فراز منبري خطابه مي كرد.جمعيتي انبوه در مسجد جامع شهر گرد او جمع شده بودند و ديگر جايي براي تازه واردان نبود.در همين اثنا، جوانمردي وارد صحن مسجد شد و بانگ برآورد "خدا پدر كسي را بيامرزد كه از آنجا كه هست يك گام پيشتر گذارد تا خلق الله به درون مسجد آيند. " عارف بر بالاي منبر كه اين سخن شنيد، پايين آمد و گفت سال ها تلاش كردم كه سخني را گويم كه امروز از دهان اين جوانمرد همه شنيديد: "از آنجا كه هستيد يك گام پيشتر نهيد ".

  پيام رأي 35 ميليوني مردم به مسئولان كشور، همان سخن عارف صاحبدل و جوان تازه وارد به مسجد است كه اين پيام را بايد بازخواني چند باره كرد. مردم در 22 خرداد گفتند:

  -اين ملك ، رئيس بسيار دارد. مردم كسي را مي خواهند و مي بينند كه نوكري آنها را بر خود گران نداند و از رنج و زحمتشان چيزي اگر كم نمي كند، لااقل چيزي هم بر آن نيفزايد.

  -مردم گفتند آنها كه همواره متكبرانه خود را در ميان مي نهند و ارزش بقيه را در قياس با خود مي سنجند، ناتوان از درك ذهنيات و اولويت هاي مردم كوچه و بازارند.

  - مردم گفتند سياست بايد همنشين صداقت باشد.

  - مردم به نامزدي رأي دادند كه به عدالت بيش از آزادي بها مي داد.

  ـ مردم به كسي رأي دادند كه آمده بود استانداردهاي حكومت بر مردم را تغيير دهد. او مي گفت من رئيس شما نيستم ، من آمده ام جاروكش و خادم ملت باشم.

  - مردم نشان دادند كه پيوند ميان "ليبراليسم " و "دموكراسي " آنگونه كه غرب مي گويد، وثيق و عميق نيست. مي توان از مزرعه دموكراسي ، آرمان درو كرد. از دموكراسي نبايد ترسيد و هراسيد؛ چرا كه دموكراسي به مثابه يك روش مي تواند خادم و خاضع يك ملت و حكومت باشد. اگر ميدان بازي را خوب ترسيم نماييم ، مي‌توان از دموكراسي عليه ليبراليسم و لاابالي گري و اباحي گري استمداد جست.

  -22 خرداد پيام داد كه فاصله ميان سياست ورزان و مردم بسيار است . سياستمداران بايد صداي حادثه را قبل از وقوع آن به گوش بشنوند. مردم در اين انتخابات ، هويت واقعي خود را به نمايش گذاشتند تا به روشنفكر نماهاي كشور كه مدام در غفلت و غافلگيري به سر مي برند و گويي با اشتباهات تاريخي قرارداد بسته اند، بگويند توده مردم آنها نيستند كه در محافل روشنفكري و كافي شاپ ها و احزاب و سنديكاها و چت روم ها حضور دارند، مردم آنهايي هستند كه دوگانه فقر و غنا را با پوست و گوشت خود لمس كرده اند، از قله هاي سر به فلك كشيده ثروت و دره هاي عميق فقر و فلاكت سخت نگران و پريشان احوالند و كارآمدي نظام اسلامي را طلب مي نمايند.

  مشاركت عمومي در انتخابات دهم ، گوياي اين واقعيت اساسي است كه مردم در هنگام بروز پديده هاي سياسي و امنيتي مهمتر همچون دفاع از تماميت كشور و آرمان هاي نظام اسلامي ، مشاركت جويانه تر عمل كرده و اين خود مبين ظرفيت هاي بالاي ملي براي مشاركت در رخدادهاي سياسي بزرگتر و به نوعي مصونيت بخش امنيت ملي كشور به حساب مي آيد. اين انتخابات خط پاياني بر روياهاي بدون تعبيري بود كه خواب انقلاب هاي رنگين و مخملين را مي ديدند.آنان كه آمده بودند به جاي آن كه به استحكام پايه هاي نظام و كمربند امنيتي نظام بينديشند به تحريك قوميت ها، طوايف و اقليت هاي ديني پرداختند.

  و نكته پاياني آنكه انتخابات دهم نشان داد كه سيره افراد، همچنان تعيين كننده تر از احزاب و گروه هاي سياسي است و درصد بالايي از آراي مردم به نامزدهاي رياست جمهوري را بايد مرهون سيره عملي آنان دانست.

  و اينك در طليعه دولت پاك ، گوش جان به نواي روح بخش مقتدايمان مي سپاريم تا چراغ راه و راهنماي ما در عبور از عقبه هاي سخت و نفس گيري كه در پيش روي داريم ، باشد: "ما اكنون در مرحله تشكيل دولت اسلامي هستيم و در اين دولت همه كارگزاران حكومت مي‌بايست منش و رفتار و روش اسلامي را بيش از پيش در باورها و رفتار خود به كار بندند.

  امروز اسلامي بودن يك رئيس جمهور به آن است كه انگيزه كار و فعاليت براي مردم داشته باشد و تنها با كار و كار است كه رئيس جمهور اجرايي در آينده مي تواند يك گام بلند به سوي آرمان هاي اسلامي بردارد.

  در زمينه بهبود معيشت ، دنيايي از كارهاي باقيمانده پيش روي رئيس جمهور آينده قرار گرفته است .

  در زمينه فرهنگ و اعتقادات و اخلاق مردم ، كارهاي فراواني بايد انجام گيرد تا مردم ما كه ريشه هاي ديني سالمي دارند، از ثمرات شيرين درخت پربار دين در عرصه هاي مختلف اجتماعي بهره ببرند.

  در عرصه علم و فناوري ، ملت با استعداد و شايسته ما نيازمند مسئولان فهيم ، دلسوز، دانا و پركار هستند. برخلاف آنان كه از هر سو در عالم نظر مي كنند، آمريكا و اروپا را مي‌بينند و خود را در محاصره اردوگاه غرب مي دانند، در سياست خارجي ، عرصه هاي دست نخورده فراواني وجود دارد و مسئولاني را مي طلبد كه با اعتماد به نفس و شجاعت، به گشودن صحنه هاي جديد براي گسترش دينداري و دين خواهي در سطح جهان بپردازند. "

  22 خرداد 88 نشان داد كه روح و حيات نظام اسلامي مترادف با حضور مردم در همه امور و انتخابات به عنوان يكي از مهمترين نمودهاي مشاركت سياسي و نقش آفريني مردم در تعيين سرنوشت جامعه اسلامي ، نقش بي بديلي را در بارور نمودن قدرت خفته مردم ايفا مي نمايد.انتخابات 22 خرداد را بايد " انقلاب سوم " مردم ايران دانست، مردمي كه در آستانه دهه چهارم انقلاب دست به يك جراحي بزرگ زدند تا كالبد نظام را از آفات فساد، تبعيض ، ويژه خواري و بي عدالتي پاك نمايد.

  انتهاي پيام/

  منبع: http://www1.farsnews.com/newstext.php?nn=8803230166

  تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: A0691788.jpg
مشاهده: 231
حجم: 28.6 کیلو بایت   2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۸
  نوشته
  1,178
  مورد تشکر
  2,335 پست
  حضور
  20 دقیقه
  دریافت
  5
  آپلود
  0
  گالری
  506
  آفرین بر عاقلان دور اندیش

  *** الهی العفو ***


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۸
  نوشته
  108
  مورد تشکر
  154 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  3
  آپلود
  0
  گالری
  0  اونایی که طرفدار بقیه نامزدها بودن یه وقت سو تفاهم نشه براشون وقتی رفقا می گن انقلاب سوم اتفاق افتاد...اونا هم سهمشون تو این پیروزی بزرگ بود...اصل مطلب این بود که همه ی مسائل کاملا روشن بیان بشه و بعد مردم اصل حق رو پیدا کنن و به اون رای بدن و همینطور هم شد...
  با آرزوی دوستی تبریک به همه بخصوص رفقای مردمی نژادی
  باز هم مرغ سحر، بر سر منبر گل
  دم‌به‌دم می‌خواند، شعر جان‌پرور گل
  باز از مسجد شهر، صوت قرآن آيد
  با نسيم سحری، عطر ايمان آيد
  كودكان خوش‌سخن، شب فراری شده باز
  ديده را باز كنيد، شده هنگام نماز
  باز خورشيد قشنگ، آمد از راه دراز
  باز در دشت و دمن، چشم نرگس شده باز


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  1,002
  مورد تشکر
  1,397 پست
  حضور
  12 ساعت 25 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  1
  گالری
  0  وقتی همه ی نظر سنجی های موثق میگه موسوی 60 درصد چطوری میشه که اینطوری میشه ؟!!!!!!!!!
  ما 20 میلیون جوونی داریم که اینا همشون به موسوی دادن پس این رای ها چی شد ؟
  بله بله ! نظر سنجیها نشون میداد موسوی 60 درصد رای میاره !!!!!!!!!! هه هه
  نه عزیز برعکس نظر سنجیها نشون میداد احمدی نزاد رای میاره

  جدا ؟ همه ی جوونا به موسوی رای دادن همه ی جوونای بسیجی حتی؟ پس ما چی یعنی منم به موسوی رای دادم! عجب

  اره اقایان چنین خواب میدند بعد به مردم میگفتند نظر سنجی میساختند برای جو روانی

  مثل سایت کلمه
  مردم شريف ايران، ضمن تشكر از حضور پرشور و استقبال گسترده شما در انتخابات رياست‌جمهوري، به اطلاع مي‌رسانم به رغم تخلفات و كارشكني‌هاي متعدد و نارسايي‌هاي گسترده، مستندات و گزارش‌هاي واصله حاكي از اين است كه راي اكثريت قاطع مردم متوجه اين خدمتگزارشان بوده است. از مسئولان امر مي‌خواهم در شمارش آرا نهايت دقت و حفظ امانت را بنمايند و اعلام مي‌كنم، در غير اين‌صورت از همه امكانات قانوني براي احقاق حقوق حقه ملت ايران اقدام خواهم كرد.
  همين‌جا فرصت را مغتنم مي‌شمارم و از ملت شريف ايران مي‌خواهم آماده برگزاري جشن پيروزي در شامگاه ميلاد بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) باشند.
  فرزند كوچك ملت ايران
  ميرحسين موسوي
  سایت های حامی موسوی این نظر سنجیهای مضحک را منتشر میکرد مثلا کلمه نوشته 59 درصد به موسوی رای میدهند شما فقط تو سایت حامی موسوی نرید به رجا نیوز و فارس و ایرنا و ایسنا هم سر بزنید تا دروغهای اینان را بفهمید

  این امار انچنان کذب است که فارس نوشت : سایت های حامی موسوی برای جنگ روانی به ارائه امار کذب می پردازند
  بوي صداقت آمد!/19- روحيه‌ي فوق‌العاده بالاي موسوي و طرفدارانش
  موسوي: پيروز قطعي انتخاباتم/ سايت‌هاي موسوي: ايرنا، فارس و رجا دروغ مي‌گويند
  \\\ انقلاب سوم مردم ايران آغاز شد /// لطيفه‌گويي‌هاي موسوي و طرفدارانش كه نشان‌دهنده‌ي روحيه‌ي فوق‌العاده‌ي اين طيف است، در حالي ادامه دارد كه شكست جريان تجديدنظرطلب قطعي شده و ركورد دكتر احمدي‌نژاد نه بزرگ به اين جريان و آري ملت ايران به گفتمان انقلاب و عدالت‌خواهي است.  دروغ‌های شاخدار و کف‌بینی‌های طرفداران موسوی
  30 میلیون رأی داریم!/ موسوی 69 درصد/ موسوی 60 درصد…
  \\\ انقلاب سوم مردم ايران آغاز شد /// در ادامه این پیشگویی‌ها ساعت 19 جمعه، فرشاد مؤمنی سرتیم اقتصادی میرحسین موسوی در اظهارنظری فوق کارشناسی ادعا کرد موسوی رکورد 30 میلیون رأی را می‌شکند، اظهارنظری که با توجه به تخمین مشارکت حدود 35 میلیونی در انتخابات، به نظر می‌رسد بیش از هر چیز به طنز انتخاباتی شبیه باشد.  درمورد تعرفه
  http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=528591
  ویرایش توسط mmj : ۱۳۸۸/۰۳/۲۳ در ساعت ۱۰:۴۷


 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  793
  مورد تشکر
  2,216 پست
  حضور
  2 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  13  بسم الله النور
  تشکیک دربحث برگزاری انتخابات ،کلام دشمن زبون مردم ایران است.
  بادشمنان هم زبان نشوید...
  کسانی که کمیته های صیانت از آرا تشکیل داده اند تخلفات احتمالی را می توانند به شورای نگهبان گزارش دهند....
  ما 20 میلیون جوونی داریم که اینا همشون به موسوی دادن پس این رای ها چی شد ؟
  منم یکی از اون 20میلیون جوون، که به موسوی رای ندادم.....چقدرراحت بجای ملت صحبت می کنید؟؟؟؟؟
  درضمن جناب میرحسین دیروز از پیروزی قطعی سخن گفته بودند که خلاف قانون انتخابات بود....آدم هر چی حرف دشمن شاد کن توجهان بود ازدهان بعضیا شنید!!!
  کمیته صیانت از آرا به ریاست محتشمی پور!!!!موفق باشند،انشاءالله
  ملت به راستی وحقیقت رای دادند.....نکنه می خواید بگید ملت هم دروغگو ودروغ پسندند!!!
  حالا بفرمایید چه کسی راستگوست.....؟؟؟؟حتما....  [SIGPIC][/SIGPIC]
  اللهم انی اسئلک بحق روح ولیک
  علی بن ابی طالب
  الذی مااشرک بالله طرفه عین ابدا
  ان تعجل فرج ولیک القائم المهدی
  --------------------------------------
  همه نام بسیج در گمنامی است و عزت او در مظلومیت او و افتخار او حضور در صحنه های حساس در روز های حادثه.... بسیجی دلگیر نباش ،تو خار چشم دشمنی.... 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  937
  مورد تشکر
  1,691 پست
  حضور
  1 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط مرصاد نمایش پست
  بسم الله النور
  تشکیک دربحث برگزاری انتخابات ،کلام دشمن زبون مردم ایران است.
  بادشمنان هم زبان نشوید...
  کسانی که کمیته های صیانت از آرا تشکیل داده اند تخلفات احتمالی را می توانند به شورای نگهبان گزارش دهند....

  منم یکی از اون 20میلیون جوون، که به موسوی رای ندادم.....چقدرراحت بجای ملت صحبت می کنید؟؟؟؟؟
  درضمن جناب میرحسین دیروز از پیروزی قطعی سخن گفته بودند که خلاف قانون انتخابات بود....آدم هر چی حرف دشمن شاد کن توجهان بود ازدهان بعضیا شنید!!!
  کمیته صیانت از آرا به ریاست محتشمی پور!!!!موفق باشند،انشاءالله
  ملت به راستی وحقیقت رای دادند.....نکنه می خواید بگید ملت هم دروغگو ودروغ پسندند!!!
  حالا بفرمایید چه کسی راستگوست.....؟؟؟؟حتما....


  تشکیل کمیته های صیانت از آرا یک جوک بزرگ بود چون در این مملکت هیچ کمیته ای نمی تواند از آرای مردم صیانت کند .

 7. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  937
  مورد تشکر
  1,691 پست
  حضور
  1 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط مرصاد نمایش پست
  دهـــــــــــــــــــــــ ـــه چهارم انقلاب:دهه عدالـــــــــــــــــــــ ــت وتــــــــوســـــــعـــــ ـــــه

  آمارهای این عدالت و توسعه هم در پایان این چهار سال توسط مرکز ملی آمار !! و بانک مرکزی !!! اعلام و به صورت نقاشی در تلویزیون نشان داده خواهد شد وگر نه در خیابان ها که نه خبری از عدالت هست ، نه توسعه !


 8. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  793
  مورد تشکر
  2,216 پست
  حضور
  2 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  13  تشکیل کمیته های صیانت از آرا یک جوک بزرگ بود چون در این مملکت هیچ کمیته ای نمی تواند از آرای مردم صیانت کند .
  بله کمیته نباید از آرای مردم صیانت کند....دولت وزارتخانه ای برای صیانت از آرای مردم دارد...
  البته همین الان صدای آمریکا از سایت قلم نیوز به گوش می رسد...
  آقای شکوری راد تایید انتخابات توسط رهبری معظم ومعزز را غیر قابل باور!!!میداند ودرامتداد رمالی وکف بینی اطرافیان مهندس موسوی پیش بینی کرده است که مردم دیگر درانتخابات شرکت نخواهند کرد ومهندس موسوی مسئولین را دعوت به رعایت قانون!!!نموده است.
  محتشمی پور معلوم الحال مجهول الهویة هم دم از برگزاری مجدد انتخابات می زند...
  ماآخر نفهمیدیم که این قانون چیز وصداقت ودروغ یعنی چــــــــــــه؟
  اگر مردم به مسئولین برگزاری انتخابات شک داشتند پای صندوق رای نمی آمدند....والسلام
  آمارهای این عدالت و توسعه هم در پایان این چهار سال توسط مرکز ملی آمار !! و بانک مرکزی !!! اعلام و به صورت نقاشی در تلویزیون نشان داده خواهد شد وگر نه در خیابان ها که نه خبری از عدالت هست ، نه توسعه !
  شما هم بااطرافیان موسوی از نوعی که دربالا ذکر شد ارتباط دارید...
  از آینده خوب حرف می زنید.....
  توسعه وعدالت دستور رهبر معظم انقلاب است وخود ایشان براین امر نظارت خواهند داشت...
  عدالت یعنی شهرها وروستاهای محروم آباد شوند وکشور بطور یکسان پیشرفت کند...
  حال عدالت از دیدگاه شما یعنی......

  [SIGPIC][/SIGPIC]
  اللهم انی اسئلک بحق روح ولیک
  علی بن ابی طالب
  الذی مااشرک بالله طرفه عین ابدا
  ان تعجل فرج ولیک القائم المهدی
  --------------------------------------
  همه نام بسیج در گمنامی است و عزت او در مظلومیت او و افتخار او حضور در صحنه های حساس در روز های حادثه.... بسیجی دلگیر نباش ،تو خار چشم دشمنی....


 9. تشکر


 10. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  793
  مورد تشکر
  2,216 پست
  حضور
  2 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  13  پیشنهاد دختر شهید به دمکرات نمایان وکسانی که درشمارش آرا شک هایی دارند...
  هــــــــــــــــیـــــــ ـــــــس...!!!

  \\\ انقلاب سوم مردم ايران آغاز شد ///

  ویرایش توسط مرصاد : ۱۳۸۸/۰۳/۲۳ در ساعت ۱۶:۳۵
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  اللهم انی اسئلک بحق روح ولیک
  علی بن ابی طالب
  الذی مااشرک بالله طرفه عین ابدا
  ان تعجل فرج ولیک القائم المهدی
  --------------------------------------
  همه نام بسیج در گمنامی است و عزت او در مظلومیت او و افتخار او حضور در صحنه های حساس در روز های حادثه.... بسیجی دلگیر نباش ،تو خار چشم دشمنی....


 11. تشکر


 12. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  937
  مورد تشکر
  1,691 پست
  حضور
  1 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط مرصاد نمایش پست

  بله کمیته نباید از آرای مردم صیانت کند....دولت وزارتخانه ای برای صیانت از آرای مردم دارد...
  البته همین الان صدای آمریکا از سایت قلم نیوز به گوش می رسد...
  آقای شکوری راد تایید انتخابات توسط رهبری معظم ومعزز را غیر قابل باور!!!میداند ودرامتداد رمالی وکف بینی اطرافیان مهندس موسوی پیش بینی کرده است که مردم دیگر درانتخابات شرکت نخواهند کرد ومهندس موسوی مسئولین را دعوت به رعایت قانون!!!نموده است.
  محتشمی پور معلوم الحال مجهول الهویة هم دم از برگزاری مجدد انتخابات می زند...
  ماآخر نفهمیدیم که این قانون چیز وصداقت ودروغ یعنی چــــــــــــه؟
  اگر مردم به مسئولین برگزاری انتخابات شک داشتند پای صندوق رای نمی آمدند....والسلام
  خوب است که خودتان هم می دانید آرای مردم قابل صیانت نیست !

  شما آبروی رهبر انقلاب را که باید مصالح کلان نظام را در نظر بگیرند و شان ایشان در حفظ وحدت ملی بالاتر از این حرف ها است ، برای تیم احمدی نژاد خرج نکنید . همان سخنوری ها و دروغ چاپ زدن های آقای احمدی نژاد را هیچوقت نخواهید توانست هزینه اش را بپردازید .
  مردم هم آمدند تا افراد منتخب شان را برگزینند ؛ که با لطف دوستان مواجه شده و امروز درس گرفتند که بهتر بود نمی آمدند !

  شما هم بااطرافیان موسوی از نوعی که دربالا ذکر شد ارتباط دارید...
  از آینده خوب حرف می زنید.....
  توسعه وعدالت دستور رهبر معظم انقلاب است وخود ایشان براین امر نظارت خواهند داشت...
  عدالت یعنی شهرها وروستاهای محروم آباد شوند وکشور بطور یکسان پیشرفت کند...
  حال عدالت از دیدگاه شما یعنی......
  1. جمله ی اول تان را که عمرا نمی توانید ثابت کنید . این سفسطه ی مسخره ای به نام " پرداختن به انگیزه ی مخاطب " . بهتر است اول قاعده ی بحث کردن را یاد بگیرید و بعد خودتان وسط بیندازید .

  2. انکار حقایقی که در این چهار سال گذشته رخ داده ، یا نشانه ی کم حافظگی است ، یا نشانه ی انکار عامدانه ی حقیقت . در هر دوسال باید برای چنین افرادی دل سوزاند .

  3. باز هم که از آبروی رهبر خرج کرده اید ... رهبر معظم انقلاب در چارچوب قوانین و با توجه به نظارت استصوابی شورای نگهبان و رای مردم ( که توسط معتمدین خائن در وزارت کشور به سود احمدی نژاد اعلام شده ) ریاست جمهوری این شخص را تنفیذ می کنند وگرنه ایشان که پای صندوق رای نمی نشینند .

  4. همین حرفی که در باره ی عدالت زده اید ، نشان از کم اطلاعی شما دارد . بهتر است اندکی در مباحث اقتصاد و توسعه ی سیاسی - اقتصادی مطالعه کنید .


صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود