صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تست هاي خودشناسی

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۷
  نوشته
  3,335
  مورد تشکر
  8,789 پست
  حضور
  13 روز 21 ساعت 35 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  0

  تست هاي خودشناسی
  تست خودشناسی 2سوالاتی رو که مطرح میکنم رو درست بخونید و اولین چیزی که به ذهنتون میاد رو بنویسید و خداییش خودتونو گول نزنید یعنی اول جواب کل سوالا رو درست بدید بعد پاسخهای منو ببینید.....اسم 3 حیوان به (((ترتیبی))) که دوست دارید رو بگید و چه(((( ویژگی ))))در اونها باعث شده که شما اونارو دوست داشته باشید(توجه کنید اولین چیزی که به ذهنتون میاد رو بنویسید و زیاد روش فکر نکنید تا جواب بگیرید.ویژگی حیوان مد نظره)..... سوال 2:نظرتون در مورد دریا چیه؟سوال بعدی:وقتی وارد یه جنگل تاریک بشی چه حسی به شما دست میده؟سوال 4:دوست داری توی یه جنگل یه رودخونه ی بزرگ باشه و عمیق یا یه رود کوچیک و باریک؟______________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ ___________جواب سوال 1:: ویژگی حیوان اولی که انتخاب کردی نظر خودتون در مورد خود شماست. ویژگی حیوان دوم نظر مردم نسبت به شماست و ویژگی حیوان سوم هم نظر مردم و خودتون در مورد همسرتونه.جواب سوال 2:نظرتون راجب دریا نظر شما در مورد زندگیه و نوع دید شما به اون.جواب سوال 3 هم نوع دید شما نسبت به مرگه.چهره ی مرگ از دید شما چجوریه؟جواب سوال 4:اگه روخانه ی بزرگ رو انتخاب کردین از تجمل خوشتون میاد ولی اگه رودخونه ی کوچیک رو انتخاب کردین سادگی رو به تجملات زندگی ترجیح میدین.
  ویرایش توسط آساره : ۱۳۸۸/۰۴/۰۷ در ساعت ۰۶:۰۲ دلیل: ویرایش عنوان
  اللهم صل علی محمد و آل محمد

  http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=6060


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۷
  نوشته
  1,346
  مورد تشکر
  3,654 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  21
  آپلود
  0
  گالری
  42  اسم 3 حیوان به (((ترتیبی))) که دوست دارید رو بگید و چه(((( ویژگی ))))در اونها باعث شده که شما اونارو دوست داشته باشی
  ببر: به خاطر اینکه قویهتست هاي خودشناسی

  یوزپلنگ:چون خوش هیکلهتست هاي خودشناسی

  خروس: زیرا باغیرت استتست هاي خودشناسی

  نظرتون در مورد دریا چیه؟
  دریا خیلی بزرگه

  وقتی وارد یه جنگل تاریک بشی چه حسی به شما دست میده؟
  می ترسم
  تست هاي خودشناسی
  دوست داری توی یه جنگل یه رودخونه ی بزرگ باشه و عمیق یا یه رود کوچیک و باریک؟
  رودخونه بزرگ باشه

  مرسی کیاکرد باحال بودتست هاي خودشناسی


  گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای
  پرواز را علامت ممنوع می زنید
  با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟


 3. #3
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۷
  نوشته
  3,335
  مورد تشکر
  8,789 پست
  حضور
  13 روز 21 ساعت 35 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  0  tip 30 عزیز ممنون از نظرت.حالا ویژگی های که گفتی بهت میخوره یا نه؟درستن یا نه؟
  ویرایش توسط آساره : ۱۳۸۸/۰۴/۰۴ در ساعت ۰۹:۱۷
  اللهم صل علی محمد و آل محمد

  http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=6060

 4. تشکرها 2


 5. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  34
  مورد تشکر
  58 پست
  حضور
  55 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  امیدوارم نتایجش درست باشه

 6. تشکرها 3


 7. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  4,583
  مورد تشکر
  8,393 پست
  حضور
  11 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  861
  آپلود
  199
  گالری
  331  اسم 3 حیوان به (((ترتیبی))) که دوست دارید رو بگید


  گربه ( به خاطر زیبایی چشماش )

  آهو ( اخه ناز و خوشکله )

  اردک ( بودنش روی آب و به خاطر نوکش )

  سوال2:نظرتون در مورد دریا چیه؟


  احساس آرامش ...

  سوال بعدی:وقتی وارد یه جنگل تاریک بشی چه حسی به شمادست میده؟


  ترس وحشتناك

  سوال 4:دوست داری توی یه جنگل یه رودخونه ی بزرگ باشه و عمیق یا یه رودکوچیک و باریک؟


  رود كوچک و باریک


 8. تشکرها 2


 9. #6
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۷
  نوشته
  3,335
  مورد تشکر
  8,789 پست
  حضور
  13 روز 21 ساعت 35 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  0  دوستان اگر جواب سوالات بالا رو بدن به نتایج جالبی میرسن که باعث میشه خودشون تو خونه از اعضای خانواده هم بپرسن.کافیه امتحان کنید !!
  ویرایش توسط آساره : ۱۳۸۸/۰۴/۰۵ در ساعت ۰۹:۱۲
  اللهم صل علی محمد و آل محمد

  http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=6060

 10. تشکر


 11. #7
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۷
  نوشته
  3,335
  مورد تشکر
  8,789 پست
  حضور
  13 روز 21 ساعت 35 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  0  ماهی به خاطر اینکه ارومه:::دوم گربه به خاطر اینکه نازه ::::سوم اسب به خاطر اینکه نجیبه:::دریا هم ارامش و هم اضطراب به خاطر اینکه خیلی رو برده و نیاورده:::جنگل مرموز و ترسناکه:::دوست دارم یه رود کوچیک و باریک باشه
  ویرایش توسط آساره : ۱۳۸۸/۰۴/۰۵ در ساعت ۰۹:۰۷
  اللهم صل علی محمد و آل محمد

  http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=6060

 12. تشکرها 3


 13. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۷
  نوشته
  18
  مورد تشکر
  41 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  3
  آپلود
  1
  گالری
  0

  خونسرد ***تست روانشناسی شخصیت ***
  اگه دوست دارید یه کم با شخصیت خودت آشنا بشی این متن رو بخون
  روان شناسان شخصیتی براین عقیده اند که شماره تولد، شما را از آن چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید :
  فرض می کنیم که شما متولد 29 اردیبهشت 1364 هستید.اردیبهشت ماه دوم (2) سال است پس :


  9=1+8=18=5+9+3+1=1395=1364+2+29

  شماره تولد 9 است و اکنون می توانید آنچه راکه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید.

  تفسیر اعداد:

  خالق و مبتکر:


  ''یک'' ها پایه و اساس زندگی هستند. همیشه عقاید جدید و بدیع دارند و این حالت در آنها طبیعی است. همیشه دوست دارند تمامی کارها و مسائل بر حول محوری که آنها می گویند و تعیین می کنند در گردش باشد و چون مبتکر هستند، گاهی خود خواه می شوند. با این حال ''یک'' ها بشدت صادق و وفادارند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند . همیشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق این هستند که ''بهترین'' باشند . در استخدام خود بودن و برای خود کار کردن بزرگترین کمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقاید دیگران ممکن است بهتر باشد و باید با رویی باز آنها را نیز بشنوند.


  پیام آور صلح :

  ''دو'' ها سیاستمدار به دنیا می آیند ! از نیاز دیگران خبر دارند و غالبا پیش از دیگران به آنها فکر می کنند . اصلا تنهایی را دوست ندارند . دوستی و همراهی با دیگران برایشان بسیار مهم است و می تواند آنها را به موفقیت در زندگی رهنمون سازد. اما از طرف دیگر ، چنانچه در دوستی با کسی احساس ناراحتی کنند ترجیح می دهند تنها باشند.از آنجایی که ذاتا خجالتی هستند باید در تقویت اعتماد به نفس خود تلاش کنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند.  قلب تپنده زندگی :

  '' سه '' ها ایده آلیست هستند، بسیار فعال،اجتماعی،جذاب،رمانتیک وبسیار بردبار و پر تحمل .خیلی کارها را با هم شروع می کنند اما همه آنها را پیگیری نمی کنند. دوست دارند که دیگران شاد باشند و برای این کار تمام تلاش خود رابه کار می گیرند. بسیار محبوب اجتماعی و ایده آلیست هستند اما باید یاد بگیرند که دنیا را از دید واقعگرایایه تری هم ببینند.


  محافظه کار :

  ''چهار'' ها بسیار حساس و سنتی هستند. آنها عاشق کارهای روزمره، روتین و پیرو نظم و انضباط هستند و تنها زمانی وارد عمل می شوند که دقیقا بدانند چه کاری باید انجام دهند. به سختی کار و تلاش می کنند. عاشق طبیعت و محیط خارج از خانه هستند. بسیار مقاوم و با پشتکار هستند. اما باید یاد بگیرند که انعطاف پذیری بیشتری داشته و با خود مهربانتر باشند.

  ناهماهنگ با جماعت :

  ''پنج'' ها جهانگرد هستند و کنجکاوی ذاتی، خطر پذیری و اشتیاق سیری ناپذیر آنها به جهان هستی و دیدن محیط اطراف خود،غالبا برایشان درد سر ساز می شود. آنها عاشق تنوع هستند ودوست ندارند مانند درخت در یک جا ثابت بمانند. تمام دنیا مدرسه آنهاست و در هر موقعیتی به دنبال یادگیری هستند. سوالات آنها هرگز تمام نمی شود. آنها به خوبی یاد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامی جوانب کار را سنجیده و مطمئن شوند که پیش از نتیجه گیری ،تمامی حقایق را مد نظر قرار داده اند.


  رمانتیک و احساساتی :

  '' شش'' ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال می شوند که احساس مفید بودن کنند. یک رابطه خانوادگی بسیار محکم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان موثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و کمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی می شوند. عاشق هنرو موسیقی هستند. دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند.''شش'' ها باید بین چیزهایی که می توانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی که نمی توانند، تفاوت قائل شوند.


  عاقل و خردمند :

  ''هفت'' ها جستجو گر هستند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفی بوده و به سختی اطلاعات به دست آمده را با ارزش حقیقی آن می پذیرند.احساسات هیچ ارتباطی با تصمیم گیری های آنها ندارد. با اینکه در مورد همه چیز در زندگی سوال می کنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هیچگاه کاری را ابتدا به ساکن با سرعت شروع نمی کنند و شعارآنها این است که به آرامی می توان مسابقه را برد. آنها فیلسوفهای آینده هستند؛ طالبان علم که به هر چه می خواهند می رسند و سوال بی جوابی ندارند . مرموز هستند و در دنیای خودشان زندگی می کنند و باید یاد بگیرند در این دنیا چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نه!


  آدم کله گنده :

  ''هشت '' ها حلال مشکلات هستند. اساسی و حرفه ای سراغ مشکل رفته و آن را حل می کنند. قضاوتی درست دارند و بسیار مصمم هستند و طرحهاو نقشه های بزرگی دارند و دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. مسوولیت افراد را بر عهده می گیرند و مردم را با هدف خاص خود می بینند. با شرایط ویژه ای این امکان رابه وجود می آورند که دیگران همیشه آنها را رئیس ببینند.


  اجرا کننده و بازیگر :

  ''نه '' ها ذاتا هنرمند هستند . بسیار دلسوز دیگران و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خود را نیز برای کمک به دیگران خرج میکنند . با جذابیت ذاتی شان اصلا در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ کـس برای آنها فرد غریبه ای به حساب نمی آید.در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز می دهند و برای افرادی که اطرافشان هستند شناخت این افراد کمی دشوار به نظر می رسد . آنها شبیه بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند اما خیلی وقتها از آینده خود بیمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که می تواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند

  یا ایها الذین امنو اتقو الله و لتنظر نفس ما قدمت لغد و اتقوالله ان الله خبیر بما تعملون (حشر/18)
  ای کسانیکه ایمان آورده اید از مخالفت خدا بپرهیزید و هر کس باید بنگرد تا برای فردایش چه چیز از پیش فرستاده و از مخالفت خدا بپرهیزید که خداوند به آنچه انجام می دهید آگاه است


 14. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۷
  نوشته
  1,346
  مورد تشکر
  3,654 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  21
  آپلود
  0
  گالری
  42  نقل قول نوشته اصلی توسط کیا کرد نمایش پست
  tip 30 عزیز ممنون از نظرت.حالا ویژگی های که گفتی بهت میخوره یا نه؟درستن یا نه؟
  آره عدیدم ، همش درست بود تست هاي خودشناسی
  گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای
  پرواز را علامت ممنوع می زنید
  با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟


 15. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  532
  مورد تشکر
  1,210 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  5
  آپلود
  0
  گالری
  0  جالب بود.
  اگر دورم ز دیدارت دلیل بی وفایی نیست
  وفا آنست که نامت را همیشه زیر لب دارم

 16. تشکر


صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود