جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ↕↕ نامه سرگشاده هيئت رزمندگان اسلام در شيراز به دکتر لاريجاني ↕↕

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  259
  مورد تشکر
  756 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  109
  آپلود
  206
  گالری
  7

  راهنما ↕↕ نامه سرگشاده هيئت رزمندگان اسلام در شيراز به دکتر لاريجاني ↕↕
  بسم الله الرحمن الرحیم


  هيئت رزمندگان اسلام در شيراز نامه اي سرگشاده خطاب به به دکتر علي لاريجاني، رئيس مجلس شوراي اسلامي صادر كردند.

  به گزارش گروه سياسي «شبکه خبر دانشجو»، متن کامل نامه هيئت رزمندگان اسلام در شيراز به دکتر لاريجاني به اين شرح است:
  متن نامه به شرح ذيل است:

  بسم الله الرحمن الرحيم
  جناب آقاي دکتر علي لاريجاني؛ رياست محترم مجلس شوراي اسلامي

  سلام عليکم

  ما ز ياران چشم ياري داشتيم
  خود غلط بود آنچه مي پنداشتيم

  باورمان نمي شود، حلاوت و شيريني جلوس بر صندليهاي قدرت سبز و قرمز عامل شود از هم اکنون براي انتخابات دوره يازدهم رياست جمهوري خيز برداريد.

  کلمات قصار حضرتعالي که يکي به نعل مي زنيد و يکي به ميخ هيچ شکي برايمان باقي نمي گذارد که با آينده نگري فيلسوفانه، جلوس بر صندلي رياست جمهوري دوره يازدهم برق از سرتان ربوده است.

  در انتخابات نهم رياست جمهوري با راي مردم خود را محک زديد و عدم اقبال مردم به خود را هنوز باور نکرده ايد! البته در همان انتخابات هم با استفاده ابزاري از حمايت شيرين عبادي و کنسرت هاي موسيقي در ميتينگ هاي انتخاباتي از خطوط قرمز عبور نموده، منتهي چون در همان مرحله اول از دور انتخابات کنار رفتيد، قصد نداشتيم کامتان را بيشتر تلخ کنيم.

  از زمان جدائي از مسئوليت دبيري شوراي امنيت، با ضديت به دولت نهم، شمشير از رو بسته، تا کنون بخشي از تدارکات حمله و هجمه به دولت نهم را شما و دوستان همراه تهيه کرده و مي کنيد، براي نمونه به چند مورد آن بسنده مي شود تا فکر نکنيد جريان هاي اصولگرا از مواضع و اعمال حضرتعالي غافل مي باشند!؟

  1- در جريان غائله کردان که آنرا براي هجمه به دولت تبديل به کردانيسم کردند، حضرتعالي بي تأثير نبوده ايد، کردان ده سال معاون اول حضرتعالي در صدا و سيما بود، مدرک ايشان در همان زمان اخذ شده و دکتر جاسبي رياست مادام العمر دانشگاه آزاد اسلامي در همان زمان، با حکم و امضاي خود، کردان را عضو هيأت علمي دانشگاه نموده و سال ها در مقاطع مختلف تحصيلي در رشته حقوق در دانشگاه آزاد اسلامي تدريس کرده است.

  احمدي نژاد با توجه به اين سوابق از توانائي عملي کردان بهره گرفت، موضع شما قبل و بعد از راي گيري کردان 180 درجه تفاوت داشت و در پايان توپ را در زمين رئيس جمهور انداخته، خود را راحت کرديد در حالي که اگر قرار بود در بکارگيري کردان کسي مذمت و شماتت شود، حضرتعالي و دکتر جاسبي در اولويت بوديد.

  مگر دکتر زاکاني و دکتر رسائي و دوستان از حضرتعالي درخواست نکردند قبل از راي گيري براي کردان و سپردن مسئوليت وزارت کشور به ايشان، جلسه غيرعلني برگزار تا همه مطالب گفته شود؟ حضرتعالي موافقت نکرديد و پس از عزل کردان با بي انصافي توپ را در زمين رئيس جمهور انداختيد تا هيچگونه مسئوليتي متوجه شما نباشد در حالي که حضرتعالي و دکتر جاسبي، کردان را علم کرده، سپس از آن حربه اي ساختيد تا به دولت نهم هجمه و حمله صورت گيرد، شما در آن غائله مقصر نبوديد؟

  2- اختلافات بين دولت نهم و مجلس هشتم، ريشه در زياده خواهي هايي دارد که حضرتعالي نه تنها در تعديل اين زياده خواهي ها تلاش نکرده ، بلکه بعضاً مشوق هم بوده ايد تا جائي استقلال قوه مجريه دچار چالش شده و از طرف ديگر قدرت و حيطه رياست مجلس و هيئت رئيسه روز به روز در حال افزايش است حتي در مجلس استاديو خبر تأسيس کرديد و چنانچه منع قانوني وجود نداشت، اي بسا براي مجلس صدا و سيماي مستقل تأسيس مي کرديد!؟

  3- در جريان گزارش تفريغ بودجه ديوان محاسبات، با خبرسازي و تدارک براي شايعه سازان و طراحان جنگ رواني، در صحن علني مجلس الغا کرديد: يک ميليارد دلار از پول نفت گم شده است. همين سوژه، دستمايه شد تا مخالفين دولت ، با صدها صدا، پاک دستي دولت نهم را مخدوش سازند.

  در نامه آيت الله هاشمي رفسنجاني به مقام معظم رهبري و مناظرات انتخاباتي همين سوژه، دستمايه آقايان هاشمي و مهندس موسوي و شيخ اصلاحات کروبي و صدها سايت و روزنامه هاي زنجيره اي شد تا دولت نهم را بمباران کنند.

  حضرتعالي بهتر مي دانيد، زماني نتايج ناشي از رسيدگي ها را تخلف مي توان ناميد که گزارش تفريغ بودجه به دادسراي ديوان محاسبات برود و دادستان پس از بررسي گزارش، دادخواست صادر نمايد و سپس هيئت هاي مستشاري مبادرت به صدور راي نمايند و در آخرين مرحله هم محکمه تجديدنظر ديوان محاسبات، حکم به وقوع تخلف دهد. آيا اين مراحل طي شده بود که اين شايعه را دامن زديد؟ چقدر اصولگرايان مجلس، اصرار کردن بدون طي تشريفات قانوني، گزارش در صحن علني قرائت نشود، نه تنها توجه نکرديد بلکه از تريبون مجلس بر انحراف بودجه صحه گذاشته تا شمشير از رو بسته خود و دوستان خود مثل رئيس ديوان محاسبات که از صدا و سيما و سپس دبيرخانه شوراي امنيت ملي با خود به مجلس آورده بوديد را نشان دهيد.!؟

  4- در جريان راه اندازي سناريوي دولت وحدت يا ائتلاف ملي که خميرمايه اش عبور از احمدي نژاد بود، حضرتعالي يکي از طراحان اصلي آن بوديد، پس از شکست اين سناريو بگونه اي موضع گرفتيد که باز هم توپ را بصورت کامل در زمين حجت الاسلام ناطق نوري، حسن روحاني، دکتر رضائي و هاشمي رفسنجاني بياندازيد.

  يعني شجاعت اقرار نداشتيد و حاضر نشديد اعلام کنيد، من هم از طراحان عبور از احمدي نژاد بودم.!؟ متأسفانه در اين سناريو، هدف ايجاد شکاف و اختلاف در ميان جبهه متحد اصولگرايان و جدا کردن حمايت بخشي از اصولگرايان از دولت نهم بود که متأسفانه اگرچه حداقل ناچيز، اما در اين شکاف و اختلاف موفق شديد و آخر هم معلوم نشد، حضرتعالي از چه کسي حمايت کرديد؛؟

  5- پس از انتخابات دهم رياست جمهوري، باز هم با کلمات قصار خود نه تنها در فرو نشاندن آشوب ها کمک نکرديد بلکه آتش بيار معرکه شده ايد، البته حضرتعالي افق چهار سال اينده انتخابات يازدهم رياست جمهوري را رصد مي کنيد، پس بايد در مواضع به نعل و ميخ بزنيد تا همه را براي آينده خود نگهداريد.

  به اين جملات خود که تيتر صفحه اول روزنامه هاي زنجيره اي، سايتهاي داخلي و خارجي و شبکه هاي ماهواره اي شده، توجه کنيد: «انتقاد لاريجاني از شوراي نگهبان و صدا و سيما- کاش برخي اعضاي شوراي نگهبان به نفع يک کانديداي خاص وارد نمي شدند- کاش شوراي نگهبان از نامزد خاصي حمايت نمي کرد- تصور عمده مردم درباره انتخابات با نتيجه رسمي متفاوت است»

  اين جملات قصار هدفمند، تيتر فقط دو روزنامه زنجيره اي اعتماد ملي و تحليل روز مي باشد، اين جملات روح اعتماد و اطمينان به کارگزاران نظام اسلامي را باز مي گرداند يا از آنها سلب مي کند؟ اينگونه مواضع بر الغائات دشمنان داخلي و خارجي مبني بر نمايشي بودن انتخابات و مطالبات غيرقانوني و ابطال انتخابات صحه نمي گذارد؟ رياست قوه مجريه مگر چه حلاوت و شيريني جز امانت و خدمتگذاري دارد که از هم اکنون براي چهار سال ديگر، به راي جمع کردن مشغول شده ايد؟

  6- اخيراً به نقل از دو روزنامه زنجيره اي اعتماد ملي و تحليل روز و سايتهاي اصلاح طلبان و به نقل از نماينده حضرتعالي در کميته پيگيري حوادث پس از انتخابات، فرموده ايد: سانسور و برخورد يکجانبه صدا و سيما به حل مشکل و برگرداندن اعتماد مردم کمک نمي کند بلکه بايد صداي معترضان نيز شنيده شود و باز هم نماينده حضرتعالي فرموده است: علي لاريجاني در تلاش است تا در يک برنامه تلويزيوني، ميرحسين موسوي اعتراضات خود به انتخابات را مطرح و در مقابل يکي از مسئولان انتخابات يا فردي از سوي احمدي نژاد به اين شبهه پاسخ دهد.

  در کجاي قانون انتخابات آمده است که چنانچه يک کانديد به آراي مردم معترض بود بايد به صدا و سيما بيايد و اعتراضات خود را مطرح کند؟ مرجع رسيدگي به اعتراضات، شوراي نگهبان است که از معترضين دعوت کرده، موسوي و کروبي نرفتند، پيشنهاد دادند حاضرند 10 درصد کل آراي کشور را به انتخاب معترضين و حضور نماينده آنها بازشماري کنند، باز هم موسوي و کروبي پاسخ مثبت نداده و لجوجانه فقط خط ابطال انتخابات را برخلاف قوانين پيگيري و به خيابانها اردوکشي و به منافع و امنيت ملي چوب حراج مي زنند، بيانيه هاي آنها را پس از نمازجمعه تهران بنگريد، چيزي از تمکين از قانون و رعايت نظر فصل الخطاب جامعه دارند؟

  لازم است ابتدا مجاري قانوني را طي کنند اگر به نتيجه نرسيدند، تصميم گيري مي شود و حضرتعالي هيچ مسئوليتي نداريد که تشخيص بدهيد چه کسي بايد در صدا و سيما صحبت کند يا نکند.

  اگر قرار باشد در انتخابات يازدهم رياست جمهوري، شخصيتي متين، باوقار، جامع الاطراف و وحدت آفرين از هم اکنون مطرح شود به مراتب جناب آقاي دکتر علي اکبر ولايتي از همه سرآمدتر بوده و شما با ايشان فرسنگها فاصله داريد.

  اصولگرايان يکبار راي خود را در سبد حضرتعالي ريختند نتيجه نگرفتند، پس بهتر است از هم اکنون فکر رصد انتخابات يازدهم رياست جمهوري را از سر خود بيرون کنيد تا با آرامش بيشتر در سنگر مجلس شوراي اسلامي به مردم خوب و نجيب و فهيم ايران اسلامي خدمت کنيد.

  البته دکتر احمدي نژاد را هم بي عيب و نقص نمي دانيم و حمايت ما از ايشان مطلق نيست، منتهي در حال حاضر خيرالموجودين و مواضع و نظرياتش اشبهه ترين مواضع به نظرات مقام معظم رهبري بوده و چون عدالتخواه مظلوم مي باشد تا سرحد جان از ايشان حمايت مي کنيم و چنانچه آفتي هم در مواضع و عملکرد ايشان مشاهده کنيم، با قاطعيت تمام، خواستار اصلاح مي شويم تا خود را با مواضع و نظرات اسلام، امام راحل و فقيد (ره)، مقام معظم رهبري، قانون اساسي و انقلاب اسلامي و آرمانهاي بلند آن هماهنگ و همراه سازد.

  جهت اطلاع با خداي خود عهد بسته ايم، بر سر اصول با هيچکسي معامله نکنيم، دعا کنيد بتوانيم تا پايان عمر بر عهد خويش استوار باقي بمانيم.

  حيف از تو که ارباب وفا را نشناسي
  ما يار تو باشيم و تو ما را نشناسي

  والسلام عليکم و رحمه الله و برکاته


 2. تشکرها 2


 3. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۸
  نوشته
  57
  مورد تشکر
  143 پست
  حضور
  54 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  0  ممنون از شما.

  بابام میگه :
  من هم به عنوان کسی که مدتی هوای جبهه ها رو تنفس کرده با نظر هیئت رزمندگان اسلام کاملا موافقم و برادرانه از آقای دکتر لاریجانی می خواهم فکر رئیس جمهور شدن را از سر خود بیرون کنند و با تمام قوا در حل مشکلات مردم از طریق دستگاه قانون گذاری و تعامل مثبت با دولت در عین حفظ استقلال مجلس بکوشند.

  منم میگم:
  من هم حمایت خود را از نظر بابام اعلام می دارم.↕↕ نامه سرگشاده هيئت رزمندگان اسلام در شيراز به دکتر لاريجاني ↕↕

  ای خوش آن روز که پرواز کنم تا بر دوست

  به هوای
  سر کویش پر و بالی بزنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود