جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: شهادت مروه شربيني شهيد حجاب ، توسط مسيحي افراطي (با تصوير)

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۶
  نوشته
  711
  مورد تشکر
  1,437 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0

  شهادت مروه شربيني شهيد حجاب ، توسط مسيحي افراطي (با تصوير)
  مروه شربینی شهید حجاب توسط مسیحی افراطی

  “مسلمونا لازم نیست در باره مسیحیت بد بگن تا خودشون را خوب نشون بدن.
  به من بگید تو کدوم کشور مسلمان دمکراسی هست
  تو کدوم کشور مسلمان حقوق زنان واقلیت قومی و زبانی و جنسی رعایت میشه
  تو کدوم کشور مسلمان حقوق زنان برابر حقوق مردان است

  شهادت مروه شربيني شهيد حجاب ، توسط مسيحي افراطي (با تصوير)  تو کدوم کشور مسلمان حقوق اپوزیسیون سیاسی برسمیت شناخته شده
  شما به کرات تو خیابونهای اروپایی مسیحی می بینید که مسلمانان اجازه داشتن مسجد و حتی تبلیغ اسلام تو خیابونها را دارن. تو کشورهای مسیحی زنان مسلمون حق پوشیدن لباس اسلامی خود را دارند اما تو کدوم کشور مسلمون به یک مسیحی یلا بهایی یا یهودی اجازه میدن که تو خیابون بیاد و مذهب مسیحی یا یهودی یا بهایی خودش را تبلیغ کنه
  به کدام زن مسیحی و غیر مسلون اجازه میدن که پوشش آزاد خودش را داشته باشه
  باور کنید نفرتی که نسبت به اسلام در دل مردم به جان آمده از اسلام در کشوری مثل ایران و حتی مردم جهان شعله کشیده بساط اسلام شما را بر هم خواهد زد
  امروز موج موج ایرانیان مسیحی میشن
  و اینم مبارک باد.”

  تعجب نکنید . نوشته بالا ابراز محبت های یکی از دوستان مسیحی به بنده است. وقتی داشتم این نوشته را می خواندم حوادث چند سال اخیر مانند فیلم کوتاهی از جلوی چشمانم عبور می کرد. از جنایاتی که برخی از مسیحیان در عراق کردند. در افغانستان . در پاکستان به طوری که با هواپیمای بی سرنشین دویست کودک و زن بی گناه را به خاک و خون کشیدند و اکنون مروه شربینی. شهید حجاب.
  دوست عزیز من
  می بینم که خیلی دلتان برای زنان می سوزد. همان طور که الکسی همان مسیحی هم کیش شما در آلمان هجده ضربه چاقو به پیکر زنی فرو کرد که مسیحی نبود و در اقلیت بود. اقلیتی که هیچ زحمتی برای کسی نداشت و فقط می خواست حجاب داشته باشد.
  از حقوق اپوزیسیون می گویید. همان اپوزیسیونی که چندین خانه تیمی از آن ها در ایران با اسلحه و مهمان کشف شد و با همین اسلحه ها مردم بی گناه در تهران را می کشتند و به گردن این و آن می انداختند.
  فرمودید ما به کرات در خیابان های اروپایی مسیحی می بینیم که مسلمانان اجازه تبلیغ اسلام را دارند. دوست گلم آلمان هم از همین کشورهای اروپایی مسیحی است و بانو شربینی نه قصد تبلیغ اسلام داشت نه می خواست مسجد داشته باشد و نه مزاحم کسی بود. فقط می خواست حجاب داشته باشد که شما در این حد را هم برنتابیدید و او را به بدترین و رسواترین وجه ممکن کشتید.
  شهادت مروه شربيني شهيد حجاب ، توسط مسيحي افراطي (با تصوير)
  فرمودید: (تو کشورهای مسیحی زنان مسلمون حق پوشیدن لباس اسلامی خود را دارند)
  این قسمت نوشته شما واقعا خنده دار است . خنده تلخ . خنده ای که از گریه هم غم انگیزتر است . بسیار هم غم انگیز. مروه یکی از این زن ها بود. آیا حق پوشیدن لباس اسلامی را به او دادید. او در مقابل قاضی داشت سخن می گفت. شما مسیحیان نه تنها او را کشتید بلکه صبر کردید تا قاتلش با حوصله ۱۸ ضربه چاقو به او بزند تا حتی با جنینی که در رحمش بود و بی گناه تر از او دیگر کسی نبود ، کشته شود. حتی وقتی که همسرش خواست از او دفاع کند ،‌ پلیس مسیحی شما همسرش را نشانه رفت و اکنون در کما به سر می برد. و این همه جنایت را شما دوستان مسیحی در برابر چشمان پسر بچه او کردید تا شاهد این ماجرا باشد به جرم این که مادرش خواسته باحجاب باشد. این همه جنایت را مسیحانه نه مسیحیانه مرتکب شدید و اکنون در غم حقوق زن مثلا به سوگید. وای بر شما.
  فرمودید: (باور کنید نفرتی که نسبت به اسلام در دل مردم به جان آمده از اسلام در کشوری مثل ایران و حتی مردم جهان شعله کشیده بساط اسلام شما را بر هم خواهد زد)
  بله . دود نفرت وقتی که برخیزد سوی چشم ها را می گیرد و معلوم نیست از کدام سو است. بله درست است . دود نفرت برخواسته است اما شعله آن از جایی نزدیک تر هاست. اسلام بر بلندای عشق است . یعلو و لا یعلی علیه. جمله ای که گفتید را یکی از سران شرک ۱۴۰۰ سال پیش در یکی از جنگ ها به رخ محمد فدایش شوم می کشید. ولی مشرکان می میرند و او هم مرد . تعفن کرد . همه از اندیشه های عفنش ، متنفر شدند و هنوز همان شعار طور دیگری زمزمه می شود. اگر ابوجهل می دانست ۱۴۰۰ سال بعد محیطی مجازی خواهد بود و شعارش را حتی مدعیان خداپرستی ،‌ به این و آن ایمیل می کنند ، شادمانه ، امیدوارانه تر و در رقص می مرد.

  تو را به مسیح چشمانتان را به واقعیت ها باز کنید. همین چشم های بسته است که پیشگویی هایی نوستر آداموسانه را می بیند و سخن از نفرت می گوید ، حال آن که اگر چشم ها باز باشد ، جور دیگری خواهد دید.

  فرمودید: (امروز موج موج ایرانیان مسیحی میشن)
  اگر منظور شما مبشر مسیحی ،‌ از مسیحی شدن ، مسیحی شداندن به ضرب چاقو باشد ، بعید نیست که چنین باشد. مشت نمونه خروار است. تا بوده چنین بوده.

  من به شما دوست عزیزم نصیحت برادرانه می کنم. نه شما را می شناسم . نه کینه ای از شما دارم . نه نصیحتم به شما نفعی برایم دارد و نه ضرری. فقط دلسوزانه می گویم . کمی به خود بیاندیش . ببین کجا هستی. ندای حقیقت خواهانه عیسای مسیح (فداش شوم) را دریاب. مسیح بیش از آن که از داستان صلیب خون دل ریخته باشد ، برخی رفتارهای کژ و ناراست خون بر چشمانش نشانده.
  مسیح مهربانم ، برخی درک نمی کنند و نمی فهمند . من از شما پوزش می خواهم . اشک می ریزم و از تو پوزش می خواهم . مهربان من شرمنده روی توام که قومی که عشق تو را بر آواز و دهل می کنند ، شرمگنانه ،‌ گرد خجلت بر نام مسیحاییت می نشانند . فدای تو روح خدا شوم. به تنها کودک باقی مانده مروه صبری بی بدیل ببخش و همسرش را شفا ده. جفاکاران را نیز به خاک سیاه رسوایی بنشان . نامت پر جلال باد.
  شهادت مروه شربيني شهيد حجاب ، توسط مسيحي افراطي (با تصوير) 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۸۷
  نوشته
  10
  مورد تشکر
  37 پست
  حضور
  15 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  4
  گالری
  0  افراطی
  روانی
  یا..................
  حالا مرکل بود مرکر بود
  با همتای آمریکاییش بیان جمعش کنن ن
  زن
  باردار
  جلوی چشم بچه سه سال
  ......
  بعدش دادگاه
  پلیس
  .......
  شوهر در مقابله ودفاع به طرز وحشتناکی زخمی
  بی همه چیزا جمعش کنید
  سیاست یک بام ودوهوا
  درمقابل سناریوی از پیش طراحی شده خون ندای مظلوم که دست همین کثافتای غربی در کاربود
  این همه دفاع وسیاه نمایی
  واینجا
  افتضح
  یفتضح
  افتضاحححححححححححححححححححح حححححححححح


 3. #3
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۶
  نوشته
  711
  مورد تشکر
  1,437 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  اين هم تصوير ديگري از ايشان

  شهادت مروه شربيني شهيد حجاب ، توسط مسيحي افراطي (با تصوير) 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۸۷
  نوشته
  2,875
  مورد تشکر
  9,359 پست
  حضور
  16 روز 14 ساعت 21 دقیقه
  دریافت
  34
  آپلود
  4
  گالری
  118

  به بهانه ی روز عفاف و حجاب
  چند روزي است كه از قتل زن مسلمان مصري در يكي از دادگاه هاي كشور آلمان كه ادعاي دفاع از حقوق بشر دارد ميگذرد.
  داعيه داران دفاع از حقوق بشر را چه شده است كه ساكت مانده اند و نسبت به اين جنايت دلخراش هيچ عكس العملي نشان نمي دهند؟! مگر همين ها نبودند كه براي مرگ مشكوك خانم آقا سلطان صدها بيانيه و كليپ و تصوير منتشر كردند و براي پايمال شدن حق شهروندي او دل سوزاندند؟ پس چه شده كه حتي يك تصوير و فيلم از صحنه ي قتل زن باردار محجّبه ي مسلمان منتشر نمي كنند؟!
  با وجودي كه اين دادگاه مجهّز به دوربين هاي مدار بسته است ولي تا كنون حتي يك فيلم هم از صحنه ي جنايت منتشر نشده است. ولي وقتي يك زن در يكي از خيابان هاي شهر تهران به قتل مي رسد از زواياي مختلف فيلم و عكس از صحنه ي جنايت تهيه مي شود. اين دوربين ها از كجا مي دانسته اند كه قرار است در فلان خيابان در فلان ساعت زني به قتل برسد كه آماده ي تصوير برداري بوده اند؟

  در دادگاهي كه به اصطلاح مهد عدالت است، زني باردار در برابر چشمان شوهر و فرزند خردسالش با ضربات متعدّد چاقو به قتل ميرسد ، در حاليكه مأمورين پليس و قاضي نيز شاهد اين جنايت هستند. ولي پليس بجاي اينكه جلوي قاتل را بگيرد به سمت شوهر اين زن مظلوم كه قصد دفاع از همسرش را داشته است شليك مي كند و او را زخمي مي كند و به قاتل اجازه مي دهد كه هجده ضربه ي چاقو بر بدن اين زن وارد كند و زن در دم جان دهد.

  راستي اگر قاتل مسلمان بود و مقتول آلماني ، مدعيان دفاع از حقوق بشر باز هم اينقدر نسبت به اين جنايت بي توجه بودند؟!

  وقتي اين خبر را شنيدم واقعا متأسف شدم. به همان اندازه كه از مرگ خانم آقا سلطان دختري جوان كه مطمئنن هزاران آرزو در سر مي پروراند ، ناراحت شدم ، براي اين زن مسلمان مصري نيز متأسف شدم. ولي داغي كه قتل اين زن محجّبه بر پيكره ي اسلام نهاده است خيلي عميق تر است ، زيرا اين زن به خاطر حجابش توسط يك اسلام ستيز آلماني به قتل رسيد.

  زن مسلماني كه براي تز دكتراي خود به كشوري غير اسلامي سفر كرده بود ولي حاضر نشد حجابش را بردارد. اين در حالي است كه بسياري از دختران مسلمان ايراني ما حتي ذره اي براي حجاب اسلامي خود ارزش قائل نيستند.
  كاش قدري از خواب غفلت بيدار شويم و به خود آييم.

  " خدا را در لحظه لحظه ی زندگی خود یاد کنید. "

  هر وقت نا امید از همه جا شدی بدون که کارت درست میشه.

  حدیث داریم به عزت و جلال خودم قسم که قطع میکنم امید بنده ای که به غیر من امید داره. امیدمون اگه گوشه دلمون به کسی باشه که کارمون را اون درست کنه خدا حاجت ما رو نمیده.

  ( برگرفته از سخنان حاج آقا مجتهدی )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود