صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مقالات وشبهات در مورده عدم تحريف قرآن كريم

نوشته
    964
    مورد تشکر
    1,608 پست
    حضور
    1 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بیطرف نمایش پست
    خيلي جالب بود خانم عطر آگين اكما آنچه من ديدم متن مفاتيج الجنانه كه برخي خودشونو ترجيح ميدن به نديدنش بزنن !!! ضمن آنكه بس جالبتر گشت چرا كه بسياري از اساتيد و كارشناسان اين كانون در بحثهاي خود خصوصا بحثهايشان با آزاده 2009 عزيز ؛ بر احاديثي از مستدرك الوسائل هم گاه گاهي استدلال مينمودند !!! بسي مشعوفمان كرديد از اين بيانات !irooz:
    در آخر اينكه متني رو خونده باشم و بيان كنم و نامي از علماي شيعه ببرم يا نبرم به خودم مربوط است بيزحمت تعيين تكليف نفرماييد . با سپاس
    خانوم بیطرف!!! نه اتفاقا فکرمیکنم شماداریدخودتونو به ندیدنش میزنید! چون همونطورکه جناب کلات فرمودند (برگردید صفحه ی اول همین تاپیک جواب ایشونو بخونید) اکثرا مردم نسخه ی قدیمی مفاتیح الجنان رو دارند و چنین نوشته هایی درش نیست... این عکسهای فتوشاپی گولتون نزنه!
    ضمن اینکه صرفا نامی ازعلمای شیعه بردن اشکالی نداره ولی ما با معیارهای بزرگانمون تشخیص میدیم کی بزرگترین عالم شیعه هست کی نیست .لطفا شمای مسیحی برای ما تعیین نفرمایید!!!! باسپاس!

2. تشکر

نوشته
    133
    مورد تشکر
    293 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    23
    آپلود
    0
    گالری
    57

نیشخند

نقل قول نوشته اصلی توسط atragin نمایش پست
    خانوم بیطرف!!! نه اتفاقا فکرمیکنم شماداریدخودتونو به ندیدنش میزنید! چون همونطورکه جناب کلات فرمودند (برگردید صفحه ی اول همین تاپیک جواب ایشونو بخونید) اکثرا مردم نسخه ی قدیمی مفاتیح الجنان رو دارند و چنین نوشته هایی درش نیست... این عکسهای فتوشاپی گولتون نزنه!
    ضمن اینکه صرفا نامی ازعلمای شیعه بردن اشکالی نداره ولی ما با معیارهای بزرگانمون تشخیص میدیم کی بزرگترین عالم شیعه هست کی نیست .لطفا شمای مسیحی برای ما تعیین نفرمایید!!!! باسپاس!
    خانم عطرآگين !!!! خواهش ميكنم اختيار داريد !! در محضر شما استاد !! مياموزيم !!!
    جون من ؟؟! فتوشاپه ؟؟! نگووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    چه جالب !! خوب همين نظر رو هم در مورد عكس رجانيوز و اشتباهش هم ميزديد واسه خالي نبودن عزيضه !! نزنين بابا نزنين اعتراف ميكنم!! كلهم فتوشاپه !!

ضمنا مسيحي اگر باشم به اميد خدا ؛ از اول كه مسيحي نبودم ! مسلمان زادم و كمي تا قسمتي البه به پاي شما استاد كه نميرسيم ولي از اسلام اطلاعاتي داريم ! تا 20 سالگي مسلمان بوديمااا ! عجب ! بيزحمت براي دين من هم تعيين تكليف نفرماييد ! در ضمن خيلي سخته كه ازتون سوال بپرسن غير مسلموناذ؟؟!با سپاس!!!!!!!!
    البته دركتون ميكنم حق دارين عصباني باشين !!!!

نوشته
    964
    مورد تشکر
    1,608 پست
    حضور
    1 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بیطرف نمایش پست
    خانم عطرآگين !!!! خواهش ميكنم اختيار داريد !! در محضر شما استاد !! مياموزيم !!!
    جون من ؟؟! فتوشاپه :gig:؟؟! نگووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!:nishkh and!!!!
    چه جالب !! خوب همين نظر رو هم در مورد عكس رجانيوز و اشتباهش هم ميزديد واسه خالي نبودن عزيضه !! نزنين بابا نزنين اعتراف ميكنم!! كلهم فتوشاپه !!:graphic (18):

ضمنا مسيحي اگر باشم به اميد خدا ؛ از اول كه مسيحي نبودم ! مسلمان زادم و كمي تا قسمتي البه به پاي شما استاد كه نميرسيم ولي از اسلام اطلاعاتي داريم ! تا 20 سالگي مسلمان بوديمااا ! عجب ! بيزحمت براي دين من هم تعيين تكليف نفرماييد ! در ضمن خيلي سخته كه ازتون سوال بپرسن غير مسلموناذ؟؟!با سپاس!!!!!!!!
    البته دركتون ميكنم حق دارين عصباني باشين !!!!
    نخیر بزرگوار! قرارنیست همه ی اشکال تراشی های شما فتوشاپی باشه !
    ضمنا شمااصل مطلبو بگیرید انقدربه حاشیه نزنید.
    وقتی اصل چنین ادعایی وجود نداره دیگه چه حاجت به اثبات اینکه حالاعکس فتوشاپ بوده یانه؟!
    شما اومده بودید برای شبهه اندازی که به هدفتون نرسیدید! به هردینی که میخوایدباشید باشید ولی وقتی حق رو براتون اثبات کردن به جای به حاشیه زدن و پافشاری روی مطلب اشتباهتون ، خیلی عاقلانه حتی اگه اعتراف هم نکردید سکوت کنید.

لطفا یکباردیگه با فکرباز و بدون تعصب ، استدلالهای جناب کلات تو صفحه ی اول رو بخونید.

5. تشکر

نوشته
    133
    مورد تشکر
    293 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    23
    آپلود
    0
    گالری
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط atragin نمایش پست
    نخیر بزرگوار! قرارنیست همه ی اشکال تراشی های شما فتوشاپی باشه !
    ضمنا شمااصل مطلبو بگیرید انقدربه حاشیه نزنید.
    وقتی اصل چنین ادعایی وجود نداره دیگه چه حاجت به اثبات اینکه حالاعکس فتوشاپ بوده یانه؟!
    شما اومده بودید برای شبهه اندازی که به هدفتون نرسیدید! به هردینی که میخوایدباشید باشید ولی وقتی حق رو براتون اثبات کردن به جای به حاشیه زدن و پافشاری روی مطلب اشتباهتون ، خیلی عاقلانه حتی اگه اعتراف هم نکردید سکوت کنید.

لطفا یکباردیگه با فکرباز و بدون تعصب ، استدلالهای جناب کلات تو صفحه ی اول رو بخونید.
    اختيار داريد استاد !!! اما ظاهرا خود شما اول ادعا كرديد عكس فتو شاپي است !!!! بخوشحال ميشيم اثباتش كنين !!!از كجا معلوم اصللش وجود نداشته !!عكسش كه هست شما به عنوان تنها كسي كه همچين ادعايي كرد ! اثبات كنين ادعاتونو!!! ضمن اينكه حضرت استاد! شما علم غيب هم داريد ؟؟!! شبهه اندازي؟؟! بيزحمت دوباره نيگاه بندازين تاپيكو كي استارت زده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجب !!!پس بفرماييد فقط بايد به نفع شما بهبه و چه چه كرد تا كاربر خوبي بود !!!!ديگه سولم نپرسيم!!!
    حضرت استاد مجبور نيستيد وقتي عصباني ميشيد از شنيدن سوال !!!جواب بديد ها !! بر اعصابتون مسلط باشين !! فقط تهمت و افترا نبدين به هر كي سوال ميپرسه !!! خودتونو كنترل كنين حضرت استاد !!سپاس !!!! البته ميتونين به راحتي به تلاشهاتون براي حاشيه كشيده شدن بحث ادامه بديد مختاريد حضرت استاد !سپاس!!

نوشته
    78
    مورد تشکر
    169 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

پاسخ شبهه داده شده.

دیگه بحث بی فایده است.

مولای یا مولای....انت المعطی و انا السائل...
    و هل یرحم السائل الا المعطی...

نوشته
    61
    مورد تشکر
    104 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

آیه 120 سوره بقره
    ز احمد (ص) تا احد یک میم فرق که یک عالم در این یک میم غرق

9. تشکرها 2

نوشته
    142
    مورد تشکر
    309 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aurlito نمایش پست
    بنده برای خدای بزرگ، کسی که دلیل اول هست و امیال و اعمال احمقانه ی بنده های احمقش براش اهمیت نداره بندگی میکنم و نمیکنم، چون اعتقاد دارم نه خدای واقعی بندگی من رو میخواد، نه من بندگی خدا رو. چون خدا به من زندگی داده، و به خاطر بزرگواریش کاری به زندگی من نداره. اما این دلیل نمیشه که من یک شمشیر دستم بگیرم و همه رو بکشم و یا به دخترهای جوون تجاوز کنم (چه به اسم ازدواج چه به اسم تجاوز) و یک آرسنیست بشم.

مشکل من با داگمای شماست. فلان مربی میگه فلان بازیکن روزه دار نباید بازی کنه، جونشو جلوی چشمش میارید. اینها مسلما همه از داگما میاد. و من از داگمایی که کوته فکری میاره خوشم نمیاد.
    داگما کیلو چنده اقا
    صحبت من جواب نداشت

نوشته
    133
    مورد تشکر
    293 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    23
    آپلود
    0
    گالری
    57

خندیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi66 نمایش پست
    سلام علیکم
    اسمش را شنیدید یا نه زیر عکسی که گذاشته اید اینو نوشته حالا ما چی کار کنیم که شما بدون دونستن ریشه ی موضوع وارد موضوع می شوید؟
    من اینو تو این چند وقته خوب یاد گرفتم که شما چه جور شخصیتی هستید ،ما جوابمون رو دادیم شما می خواهید قبول بکنید یا نه...
    عجب !! حضرت اتستاد شخصيت شناس هم شدند !!! چه جالب !!!!!

حضرت استاد ! دقت بفرما !! اين عكس رو من اول بار نذاشتم !!! اين عكس در پست اولي استارتر تاپيك موجوده !!!يه بار زحمت بكشين و بدون اينترانت وارد سايت بشيد ميبينيد !!! دقت بفرما !!!! من اين عكسو از خود همين سايت كانون گفتمان قران برداشتم . اولين پست موجوده!!!! ضمن اينكه اين شگرد شماست ! هر جا سوالي از شما ميشود كه ناخوشايندتان است طرف را متهم ميكنيد نميخواهد قبول كند و بيمنطق است و..و...و.. و دست آخر هم تهديدش ميكنين كما اينكه منو تهدد نموديد شما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستي حرف از شخصيت زديد ياد پيام خصوصيات به خودم افتادم كه در مورد تكبرتان و تندخوئيتان ..............!!!
    ویرایش توسط بيطرف : ۱۳۸۸/۰۷/۲۷ در ساعت ۱۲:۵۴

12. تشکر

نوشته
    937
    مورد تشکر
    1,687 پست
    حضور
    1 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aurlito نمایش پست
    بنده برای خدای بزرگ، کسی که دلیل اول هست و امیال و اعمال احمقانه ی بنده های احمقش براش اهمیت نداره بندگی میکنم و نمیکنم، چون اعتقاد دارم نه خدای واقعی بندگی من رو میخواد، نه من بندگی خدا رو. چون خدا به من زندگی داده، و به خاطر بزرگواریش کاری به زندگی من نداره. اما این دلیل نمیشه که من یک شمشیر دستم بگیرم و همه رو بکشم و یا به دخترهای جوون تجاوز کنم (چه به اسم ازدواج چه به اسم تجاوز) و یک آرسنیست بشم.

مشکل من با داگمای شماست. فلان مربی میگه فلان بازیکن روزه دار نباید بازی کنه، جونشو جلوی چشمش میارید. اینها مسلما همه از داگما میاد. و من از داگمایی که کوته فکری میاره خوشم نمیاد.

کلی گویی های بی ریشه هنر نیست .

فقط توجیه کنید که بزرگواری خدا چه ربطی به کار نداشتن او به بنده هایش دارد ؟ مثلا اگر خدا به بنده هایش کاری نداشته باشد ، بزرگوار است ؟ می آفریند و در دنیا مثل یک عده حیوان می گذارد به جان هم بیفتند ، تا بزرگواری اش محفوظ بماند ؟؟

خدا البته بندگی ما را لازم ندارد ، اما معکوس اش کاملا نادرست است ؛ چون بندگی خداست که انسان را از حیوانیت دور می کند .

هر نوع تربیت صحیح ، در جاهایی محدودیت دارد . بچه ی دبستانی تان را نمی گذارید ساعت ده شب با دوستانش در کوچه بازی کند ... چرا ؟ دگم ( همان داگمای خودتان ) را بگذارید کنار دیگر !! چرا به کار دیگران کار دارید ؟

هر نظام فکری ای ، چیزهایی را می پذیرد ، چیزهایی را توصیه می کند ، و از چیزهایی منع می کند ... آیا این دلیل دگم است ؟ چیزی که باعث می شود چنین قضاوت نادرستی در ذهن یک آدم شکل بگیرد ، در درجه ی اول تحت تاثیر جو و تبلیغات بودن است ، و بعد از آن ، این شائبه که هر شباهتی ، همانندی می آورد . غافل از این که شباهت ها الزاما به معنای همانندی نیست .

ضمنا بفرمایید چند تا از کاربران مسلمان این جا شمشیر به دست به شما یا دختران جوانی که می شناسید حمله کرده آن ها را مورد قتل و آزار قرار داده اند ؟ بسیار کوته نظر ، دگم و یکسو نگر هستید شما ...

14. تشکرها 2

نوشته
    458
    مورد تشکر
    261 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ceramic نمایش پست
    کلی گویی های بی ریشه هنر نیست .

فقط توجیه کنید که بزرگواری خدا چه ربطی به کار نداشتن او به بنده هایش دارد ؟ مثلا اگر خدا به بنده هایش کاری نداشته باشد ، بزرگوار است ؟ می آفریند و در دنیا مثل یک عده حیوان می گذارد به جان هم بیفتند ، تا بزرگواری اش محفوظ بماند ؟؟

خدا البته بندگی ما را لازم ندارد ، اما معکوس اش کاملا نادرست است ؛ چون بندگی خداست که انسان را از حیوانیت دور می کند .

هر نوع تربیت صحیح ، در جاهایی محدودیت دارد . بچه ی دبستانی تان را نمی گذارید ساعت ده شب با دوستانش در کوچه بازی کند ... چرا ؟ دگم ( همان داگمای خودتان ) را بگذارید کنار دیگر !! چرا به کار دیگران کار دارید ؟

هر نظام فکری ای ، چیزهایی را می پذیرد ، چیزهایی را توصیه می کند ، و از چیزهایی منع می کند ... آیا این دلیل دگم است ؟ چیزی که باعث می شود چنین قضاوت نادرستی در ذهن یک آدم شکل بگیرد ، در درجه ی اول تحت تاثیر جو و تبلیغات بودن است ، و بعد از آن ، این شائبه که هر شباهتی ، همانندی می آورد . غافل از این که شباهت ها الزاما به معنای همانندی نیست .

ضمنا بفرمایید چند تا از کاربران مسلمان این جا شمشیر به دست به شما یا دختران جوانی که می شناسید حمله کرده آن ها را مورد قتل و آزار قرار داده اند ؟ بسیار کوته نظر ، دگم و یکسو نگر هستید شما ...
    من یک تاپیک در مورد زِیستگِیست زدم که پاک شد. باید بدونید که دلیل اینی که شما الان رفیقتون رو نمیخورید، زِیستگِیست قرن 21 هست و ربطی به دین نداره. البته که بندگی خدا انسان رو از حیوانیت دور میکنه چون من هرگز حیوونی ندیدم که با بمب خودش و 30 نفر رو بکشه و هرگز حیوونی رو ندیدم که برای بدست آوردن سرزمینهای مقدس Crusade رو راه بندازه و من هرگز ندیدم یک حیوون به اسم غزوه به هندوستان حمله کنه و بتها و طلاهای اونجا رو به تاراج ببره.
    البته قبول دارم که صدقه و کمک به یتامی و محرومان جزء کارهای مثبت دین و اعتقاد و بندگی خداست، اما این کار رو اکثر مردم پشت گوش میندازن.

صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری