جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۶
  نوشته
  711
  مورد تشکر
  1,425 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0

  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  از سال ۲۰۰۳ که نیروهای مسیحی عراق را اشغال کردند ،‌ تا کنون ، ظاهری که دیده می شود ،‌ یک حمله نظامی و پوششی نظامی گری است برای نجات مردم عراق از یک دیکتاتور و برای نهایتا برای افراد منتقد این چهره نظامی پوششی است برای غارت نفت و ثروت های ملی عراق . چنان که بسیاری از آثار ارزشمند و گرانسنگ موزه های عراق سر از انگلیس و آمریکا در آورد.
  اما یک فعالیت زیر زمینی و در خارج از چشم رسانه های تحت پوشش این حمله نظامی انجام شده و می شود که همگی از آن غافلیم و آن پروژه مسیحی سازی عراق توسط کشیشان و سازمان های تبشیری عراق است.
  به عنوان مثال یکی از سازمان های تبشیری بزرگ در عراق از پاییز سال ۲۰۰۵ تا الان به شدت در زمینه ترویج و توزیع سی دی های تبلیغ مسیحیت فعالیت می کند.
  درد اینجاست که این ها به ترویج و تبلیغ مسیحیت اکتفا نمی کنند. بلکه در قالب تبلیغ مسیحیت ،‌ توهین های بسیاری را به پیامبر گرامی اسلام روا می دارند. این ها با خباثت تمام ، در مجلات و سی دی های خود به نبی مکرم اسلام توهین می کنند و شبهاتی را علیه ایشان و اسلام در ذهن کودکان و جوانان می نشانند.
  این در حالی است که هیچ مسلمان و شیعه ای به خود اجازه نمی دهد به حضرت عیسا مسیح به اندازه سر سوزنی توهین کند.
  خیلی دنیای شگفتی است ، نه؟ می آیند . خانواده و نزدیکانت را می کشند ، مجروح و معلول می کنند ، می گویند تو تروریست هستی و بعد هم می گویند ما آمده ایم تو را نجات بدهیم و برای نجات تو به پیامبر و مقدساتت توهین می کنیم و تو باید کتاب های ما را بخوانی و ما مهربانیم و اهل محبت؟!


  یکی از سازمان های معروف تبشیری آمریکایی به نام (World Help) دقیقا همین وظیفه برایش تعریف شده است. این سازمان مسیحی با چاپ و نشر مجله در شمارگان بالا پا را از حد ترویج مسیحیت فراتر گذاشته و به تخریب اسلام و شبهه پراکنی علیه قرآن ، پیامبر اسلام می پردازد. جالب آن که این موسسه که معلوم است از کجا و چگونه تغذیه می شود ، همراه با توزیع رایگان این مجله ، خوراکی ، غذا ، انجیل و به قول خودش کمک های انسان دوستانه هم ارائه می کند.
  تصویر زیر مربوط به طرح جلد یکی از نشریات این موسسه تبشیری مسیحی با نام Hope است.


  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  سایت این موسسه را می توانید از اینجا ببینید : http://www.worldhelp.net
  شما همواره در تبلیغات این سازمان تبشیری تصاویری را از فقر و … می بینید که زیر پوشش این تبلیغات فریبکارانه به پروژه مسیحیت سازی مناطق شیعه نشین عراق جامه عمل می پوشانند.
  این هم تصویری از کتاب مقدس های توزیعی توسط این سازمان مسیحی ، انجیل و سی دی هایی که در آن پر از توهین به اسلام ، قرآن و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم است :
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  تصویر زیر بخشی از مجله همین سازمان مسیحی است که در آن هدف اصلی حضور سربازان آمریکایی در عراق به وضوح روشن شده است:
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  بر اساس نوشته فوق ، سازمان مزبور به صراحت می گوید که خداوند با اشغال عراق زمینه را مهیا کرده است تا ضربه محکمی را از درون بر پیکره این کشور شیعه وارد نماید و با گشوده شدن دروازه خاورمیانه بر صلیبی ها ، این مسلمانان و شیعیان مظلوم عراق هستند که باید به زور مسیحی شوند.
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  قربانیان سازمان worldhelp معمولا از بین افراد یتیم و درماندگان انتخاب می شوند. اساسا کمک کردن به فقرا و ایتام و بی سرپرستان امر پسندیده ای است . اما وقتی این کار چهره کریه خود را نمایان می کند که این کمک ها تنها یک شعار تبلیغاتی باشد برای ترویج یک اندیشه نادرست. این خیلی زشت است که از یک طرف حمله کنی و با خشونت تمام پدر ، برادر و سرپرستان یک خانواده را از بین ببری و بعد با چهره ای حق به جانب و لبخند به لب جلو بیایی و بگویی کودکان عزیز ، ما منجی شما هستیم. آمده ایم به شما کمک کنیم. مسیح آمده است شما را نجات بدهد. مسیحی شوید. ما به شما محبت می کنیم و دین ما دین محبت است. سرشت پاک کودک یتیم به سادگی او را به باور تبلیغات شما سوق می دهد. در حالی که آن بیچاره نمی داند پدرش را خود شماها ظالمانه کشته اید.
  این رویه در افغانستان نیز پیاده می شود. بر اساس قوانین بین المللی سازمان های کمک رسانی به فقرا و ایتام حق تبلیغ دین خود را ندارند. اما مسیحیان مبشر مهربان تنها قانون خود را قبول دارند: با چهره اول بزن ، بکش و بعد با چهره دوم محبت کن تا مسیحی شود.
  قرآن کریم چه زیبا می فرماید:
  وَدَّ کَثِیرٌ مِّنْ أَهْلِ الْکِتَابِ لَوْ یَرُدُّونَکُم مِّن بَعْدِ إِیمَانِکُمْ کُفَّاراً حَسَداًمِّنْ عِندِ أَنفُسِهِم مِّن بَعْدِ مَا تَبَیَّنَ لَهُمُ الْحَقُّ فَاعْفُواْ وَاصْفَحُواْ حَتَّى یَأْتِیَ اللّهُ بِأَمْرِهِ إِنَّ اللّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ [البقرة : ۱۰۹] : بسیارى از اهل کتاب -پس از اینکه حق برایشان آشکار شد- از روى حسدى که در وجودشان بود، آرزو مى‏کردند که شما را، بعد از ایمانتان، کافر گردانند. پس عفو کنید و درگذرید، تا خدا فرمان خویش را بیاورد، که خدا بر هر کارى تواناست.
  و خداوند متعال پس از این آیه کریمه فرمان جهاد را بر رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم نازل فرمود. بنا بر این هر آسیبی که از حرکت های جهادی مسلمانان به این میسیونرهای مسیحی برسد ، نتیجه اعمال خودشان است. البته آن ها در کار خود مهارت دارند. چرا که این حرکت ها را با برچسب تروریست می خواهند خنثی کنند. ولی قطعا موفق نخواهند شد.
  یُریدُونَ أَنْ یُطْفِءُوا نُورَ اللّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ یَأْبَی اللّهُ إِلّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ توبه : ۳۲ : مى‏خواهند نور خدا را با سخنان خویش خاموش کنند، ولى خداوند نمى‏گذارد، تا نور خود را کامل کند، هر چند کافران را خوش نیاید.
  آنچه جالب توجه است این است که این مبشرین مسیحی هرگز با دانشمندان و اهل علم و حتی دانشجویان مسلمان به طور زنده رو در رو قرار نمی گیرند. چرا که می دانند در مناظرات و گفتگوها قطعا شکست خواهند خورد. لذا به سراغ کودکان و نیز افرادی می روند که از لحاظ روحی آسیب دیده اند و آن گاه با ترفند های روانشناسانه به تزریق اندیشه های خود می پردازند.
  و این نشانگر آن است که حتی خودشان هم می دانند اندیشه های اعتقادی آنان تا چه حد عقلانی و پذیرفتنی است!
  رئیس و مسئولان این سازمان تبشیری بارها از سوی مسلمانان در نشریات و … به مناظره دعوت شده اند اما هرگز پاسخی ندادند. حال آن که این سازمان بین المللی مسیحیان کلدانی و آشوری عراق را هم به کار گرفته تا گستره تبلیغات خود را بیشتر کند .
  تصویر زیر مربوط به یکی از محافل این سازمان است که مشغول نگارش محتوای مجلات خود هستند :
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  سازمان مزبور علاوه بر مسیحی سازی کودکان و بی پناهان ، از برخی از سیاست بازان عراق نیز جهت رسیدن به اهداف خود استفاده می کند . رئیس سازمان کمک جهانی (Vernon Brewer) به مناسبت افتتاحیه فعالیت های سازمانش در عراق رسما به همکاری حکومت عراق با این سازمان اعتراف می کند.واقعا مضحک است. وی زور اسلحه سربازان عراقی بر ملت و دولت عراق را همکاری دولت عراق نام می نهد تا با این ترفند تبلیغاتی فعالیت های خود را قانونی جلوه دهد و از سوی دیگر آن را خواست دولت عراق بداند.
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  در تصویر زیر نیز این میسیونر مسیحی را می بینید که در تصویری تبلیغاتی خود را میانجی دو رهبر کرد عراق قرار داده است :
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  تصویر زیر هم مربوط به ورنون برور در کنار کشیش غسان توماس و خانواده اش در عراق است :
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  این سازمان تبشیری نام طرح های تبلیغی خود را نور و راستی گذاشته است و از رهگذر این برنامه ترویجی با پشتوانه مالی همان نفت های غارت شده عراق ، برای مردم محروم آن برنامه ریزی می کند. بیچاره کودکان یتیم عراقی نمی دانند هدایایی که به آن ها داده می شود ، همان پولی است که از خودشان به زور گرفته شده . مانند غارتگری که اموال و دارایی کسی را به سرقت می برد و برای این که خود را تبرئه کند با اهدای یک شکلات می خواهد اثرات سو آن را از بین ببرد و تازه آن از آن شکلات هم استفاده تبلیغی به نفع خود نماید.
  گزارش برخی از فعالیت های این سازمان مثلا کمک جهانی را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید:
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  تصویر زیر نیز فهرستی گویا را ارائه می دهد:
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)
  بودجه توزیع رایگان نیم میلیون نسخه انجیل در عراق فقط توسط این یک سازمان تبشیری ، به نظر شما از کجا می تواند تهیه شده باشد؟
  اکنون خوب است بدانید محتوای سی دی هایی که توزیع می شوند چیست؟
  - ۷۵۳ کتاب با متن کامل در بیان اعتقادات مسیحیت
  - فیلم و کلیپ های مختلف از افرادی که این سازمان مدعی است از اسلام به مسیحیت گرویده اند.
  - فایل هایی صوتی در پاسخ به سوالاتی که مسلمانان از مسیحیان می پرسند.
  - گفتگو ها و برنامه های چند نفره صوتی و تصویری در نقد اسلام و شبهه علیه اسلام
  - سلسله درس ها و آموزش هایی مخصوص مسلمانان و کسانی که تازه مسیحی شده اند.
  تصویر زیر هم تبلیغات این موسسه برای جشن کریسمس ویژه کودکان عراقی است:
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)


  تصویر زیر هم انجیل هایی است که به زبان عربی ترجمه شده و توسط این سازمان چاپ شده تا در به طور رایگان بین مردم عراق توزیع شود:
  پروژه مسيحي سازي شيعيان عراق(مستندات تصويري)


  به توفیق خدا بخش دوم این مقاله را نیز در فرصت دیگری به شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.  مطالب مشابه
 2. تشکرها 3


 3. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۶
  نوشته
  711
  مورد تشکر
  1,425 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  قسمت دوم مقاله نيز آماده شد.

  http://www.pedar.net/827.html

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود