صفحه 1 از 10 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ۞ پایبندی رئیس جمهور به اصل ولایت مطلقه فقیه را تردید ناپذیر یافتیم ۞

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  73
  مورد تشکر
  195 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  2

  راهنما ۞ پایبندی رئیس جمهور به اصل ولایت مطلقه فقیه را تردید ناپذیر یافتیم ۞
  اعلاميه 4 اتحاديه بزرگ دانشجويي خطاب به ملت شريف ايران:
  پايبندي رئيس جمهور به اصل ولايت مطلقه فقيه را ترديد ناپذير يافتيم


  چهار تشکل بزرگ دانشجويي در اطلاعيه ي خود به ملت ايران آورده اند: همچنان دكتر محمود احمدي نژاد را يار صديق و وفادار مقام معظم رهبري مي دانيم.


  به گزارش خبرنگار سياسي «شبکه خبر دانشجو» چهار اتحاديه بزرگ دانشجويي، دفتر تحكيم وحدت، بسيج دانشجويي سراسر كشور، اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل و جنبش عدالتخواهي دانشجويي در اطلاعيه اي خطاب به ملت ايران نوشته اند:
  ملت عزيز و شريف ايران
  در گفتمان جنبش دانشجويي مسلمان حكومت از آن صالحين است و ولايت مطلقه فقيه، به عنوان مدار نظام اسلامي در عصر غيبت مهمترين تجلي و مظهر اين ايده مي باشد.
  در گفتمان جنبش دانشجويي مسلمان، مردمسالاري ديني بر پايه و اساس وحدت عقل و وحي، پيوستگي علم و سياست با دين، همگرايي قدرت و اقتصاد با اخلاق و سازگاري ارزش هاي ديني با آزادي و حقوق بشر و در هم تنيده بودن حوزه هاي مادي و معنوي زندگي فردي و جمعي انسان تجربه نويني از حكومت داري است كه با نگاه يكپارچه ديني علاوه بر حل پارادوكس ها و تضادهاي مفهومي، الگويي است از حكومت ديني كه ريشه در مشروعيت الهي دارد و متكي به خواست و اراده مردم است.
  دفتر تحكيم وحدت، بسيج دانشجويي سراسر كشور، اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل و جنبش عدالتخواهي دانشجويي به عنوان 4 اتحاديه بزرگ و فعال در تحقق گفتمان جنبش دانشجويي مسلمان با افتخار به اينكه از سوي شما ملت عزيز نقشي پيشرو يافته است، ضمن قدرداني از پشتيباني و حماسه آفريني هاي ملت علوي در دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و صبر، استقامت و ياري خدمتگزاران خود در مديريت فضاي غبارآلود كشور در هفته هاي گذشته، مطالبي را به اطلاع مي رساند.
  اتحاديه هاي دانشجويي تكليف خود مي ديدند تا براساس رسالتي كه از سوي شما بر دوش آنان نهادينه شده بود با تكيه بر گفتمان انتقادي خود مواضع و خواست ملت غيور ايران را از يكايك مسئولين كشوري مطالبه نمايند. لذا در اين خصوص سلسله جلسات مطالبه گرايانه، عدالتخواهانه و حق جويانه خود را سازماندهي نموده و در رابطه با آخرين جلسه اي كه با حضور نمايندگان آنان و رئيس جمهور محترم دكتر محمود احمدي نژاد برگزار گرديد، توضيحاتي را به اطلاع ملت هوشيار و مبارز برساند.
  جلسه مفصل، صميمي و انتقادي مذكور از يك سو دربرگيرنده خواست، مطالبات و توضيحاتي از رئيس جمهور درباره موضوعاتي چون انتصاب تأمل برانگيز اسفنديار رحيم مشايي به سمت معاون اولي، نامه نگاري رئيس جمهور با مقام معظم رهبري، تأخير در اجراي امر رهبر گرانقدر انقلاب و انذارها، تأكيدات و پيشنهادات بيشماري در چگونگي شكل گيري كابينه دهم حول ولايتمداري، باور و حفظ روحيه انقلابي، كارآمدي، خدمتگزاري، ساده زيستي، پاسخگويي، تخصص و... بود، كه در عين صراحت و جديت به صورت كاملاً صادقانه و شفاف مطرح گرديد.
  صبر و حوصله و ظرفيت نقدپذيري در رئيس جمهور از سوي ديگر متضمن اين گرديد كه در يك فضاي آزاد انديشانه ايشان به شبهات، مطالبات و مسائل مطروحه در فضاي عمومي جامعه پاسخ بدهند و تأكيد فرمودند: «احمدي نژاد، رهبري را محوريت در همه امور مي داند.»

  ملت آزاده، غيرت مند و شهيد پرور
  در پايان 4 اتحاديه بزرگ دانشجويان بر خود فرض مي داند تا خطاب به شما اعلام دارد كه:
  علي رغم برخي اختلاف نظرها ميان جريان دانشجويي مسلمان و رئيس دولت دهم در خصوص برخي اطرافيان و نزديكان ايشان، مفتوح دانستن باب انتقاد از اين دولت و اعتراض به انتصاب مشايي و برخي چهره ها در مناصب حساس دولتي و ادامه پيگيري مطالبات رهبري و مردم از تمامي قواي كشور، همچنان دكتر محمود احمدي نژاد را يار صديق و وفادار مقام معظم رهبري مي داند و با محكوم كردن تمامي سياه نمايي ها و شانتاژهاي رسانه اي – سياسي، تلاش دشمنان در القاي اختلاف و كدورت ميان رئوس اجرايي و رهبري نظام مقدس جمهوري اسلامي را همچون گذشته برنتابيده و براي حفظ و كياست از حقوق حقه مردم شجاعانه در مقابل تمامي اين زياده خواهي و فتنه اندازي هاي داخلي و خارجي خواهد ايستاد.
  والسلام عليكم و رحمه ا... و بركاته
  دفتر تحكيم وحدت
  بسيج دانشجويي سراسر كشور
  اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل
  جنبش عدالتخواهي دانشجويي


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  53
  مورد تشکر
  75 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  صحبتهای ایشون در میان اساتید مشهد رو هم که شنیدید که می فرمود:

  رابطه ی من با رهبری رابطه ی فرزند با پدرش است نه یک رابطه ی اداری.
  و دشمنان می خواهند این طور نشان دهند که بین مسئولین را نا هماهنگ جلوه دهند.
  آزاده منش باش نه آزاد روش


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۷
  نوشته
  676
  مورد تشکر
  2,599 پست
  حضور
  16 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  76
  آپلود
  0
  گالری
  27  اقاجون صبح به خیر!!!بازم مطالب قدیمی،شما برای من یه سند درست درمون بیار که ایشون به کسانی که به او رای نداده اتد گفته خس و خاشاک!
  الهی و سیدی و مولای و ربی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک

  صبرت علی حر نارک فکیف اصبر عن النظر الی کرامتک

  ام کیف اسکن فی النار و رجائی عفوک

 4. تشکرها 3


 5. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۷
  نوشته
  676
  مورد تشکر
  2,599 پست
  حضور
  16 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  76
  آپلود
  0
  گالری
  27  درباره اصل 27 هم خوب وردی یاد گرفتی اما سوراخ دعا رو گم کردی.میشه بفرمایید مرجع تشخیص صلح امیز بودن کجاست؟
  الهی و سیدی و مولای و ربی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک

  صبرت علی حر نارک فکیف اصبر عن النظر الی کرامتک

  ام کیف اسکن فی النار و رجائی عفوک


 6. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۷
  نوشته
  130
  مورد تشکر
  364 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  47
  آپلود
  0
  گالری
  9  راستش احمدی نژاد منو بیاد یوسف نبی می ندازه.....
  هر چه دشمنانش خواستن حقیر و گناهکار نشونش بدن هی در درگاه الله محبوبتر و مقرب تر شد و تا جایی رسید که عزیز مصر شد.....


  ویرایش توسط sezar : ۱۳۸۸/۰۵/۱۰ در ساعت ۰۰:۰۶


  بیچاره کسی که تصور میکند در حال هدایت خلق است، در حالیکه در جهل خود غرق است! 7. تشکر


 8. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  57
  مورد تشکر
  103 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  2

  نیشخند
  نقل قول نوشته اصلی توسط محمدحسین بخشی نمایش پست
  ....
  یازده سپتامبرشو یادت رفت بنویسی !!!!!

 9. تشکر


 10. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  57
  مورد تشکر
  103 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  2

  http://www.ayandenews.com/fa/pages/?cid=10510
  حمله ی مداح دولتی به احمدی نژاد
  حمله شدیداللحن مداح دولتی به احمدی‌نژاد
  سعید حدادیان از مداحان مشهور که در انتخابات اخیر خود را در حد تبلیغاتچی ستاد احمدی نژاد و پای ثابت میتینگهای تبلیغاتی وی تنزل داد و به همین دلیل سرداران دفاع مقدس را به خوراندن جام زهر به امام راحل(ره) متهم کرد، طی مراسم زیارت عاشورای صبح پنج‌شنبه در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) به شدت از عملکرد احمدی‌نژاد انتقاد کرد.
  سعید حدادیان از مداحان مشهور که در انتخابات اخیر خود را در حد تبلیغاتچی ستاد احمدی نژاد و پای ثابت میتینگهای تبلیغاتی وی تنزل داد و به همین دلیل سرداران دفاع مقدس را به خوراندن جام زهر به امام راحل(ره) متهم کرد، طی مراسم زیارت عاشورای صبح پنج‌شنبه در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) به شدت از عملکرد احمدی‌نژاد انتقاد کرد.

  به نوشته خبرآنلاین، حدادیان در این مراسم انتخاب رحیم مشایی از سوی احمدی‌نژاد به عنوان معاون اول را به امت حزب‌ا... تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: احمدی‌نژاد با انتخاب اسفندیار رحیم‌مشایی اشک امت حزب‌ا... را درآورد و امیدواریم این آخرین باری باشد که این اشتباهات از سوی وی رخ می‌دهد.

  بنابر این گزارش، حدادیان عنوان کرد: ما به خاطر خط رهبری به احمدی‌نژاد رأی دادیم. زمانی که دیدیم خط احمدی‌نژاد به ولایت و رهبری نزدیک‌تر است او را برگزیدیم و از او حمایت کردیم. اما ایشان نباید به خود اجازه می داد که نامه رهبری یک هفته بی‌پاسخ بماند.

  وی گفت: سمت جدیدی که برای آقای مشایی(رییس دفتر ریاست جمهوری) در نظر گرفته شده از روی عمد صورت بوده و اشتباه سهوی در کار نبوده است.

  حدادیان در ادامه افزود: امت حزب‌الله مطیع مقام معظم رهبری است و همه باید پیرو خط ولایت و رهبری باشند. احمدی نژاد تصور کرده است که رای مال خودش است در صورتیکه این رای مردم، رای به خط رهبری است.
 11. تشکرها 2


 12. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۷
  نوشته
  676
  مورد تشکر
  2,599 پست
  حضور
  16 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  76
  آپلود
  0
  گالری
  27  نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست

  نگاهي به مواضع احمدی‌نژاد پس از تذكر رهبري!

  يكي از ظريف‌ترين نكاتي كه توسط مقام معظم رهبري در خطبه‌هاي جمعه‌ي گذشته‌ (29 خرداد 88) درباره‌ي حوادث دهمين دوره از انتخابات رياست جمهوري بدان اشاره شد، خبر از تذكر صريح ايشان به شخص رياست محترم جمهوري پس از انجام مناظره‌ بود. ايشان در اين باره فرمودند: «من همان وقت - بعد از مناظره - به آقاى رئيس جمهور هم تذكر دادم؛ چون مي‌دانستم ايشان ترتيب اثر مي‌دهند.»(1)
  توجه به اين مسأله از آن رو حائز اهميت است كه در ايام انتخابات يكي از استدلال‌هاي برخي از حاميان آقاي احمدي‌نژاد براي دفاع از تخريب شخصيت‌هاي بزرگ نظام توسط وي سكوت و عدم تذكر رهبري به ايشان بود. اين مسأله وقتي تعجب برانگيز مي‌شود كه بدانيم علي‌رغم تصور مقام معظم رهبري مبني بر «ترتيب اثر دادن آقاي احمدي‌نژاد» به اين تذكر صريح، وي بارها، پس از آن با شاهد آوردن از تاريخ و مقايسه‌ي شخصيت‌هاي تخريب شده با افرادي چون طلحه و زبير، تلاش كرد تا نه تنها عملكرد خود را از مصاديق تخريب خارج كند بلكه ريختن آبروي آن‌ها را دستوري شرعي و وظيفه‌اي ديني جلوه دهد! آقاي احمدي‌نژاد حتي پا را فراتر از اين نهاده و به انتقاد صريح از كساني پرداخت كه نسبت به نام بردن از اشخاص و ريختن آبروي ديگران به وي تذكر داده بودند!
  ما در ادامه به نمونه‌هايي از سخنان آقاي احمدي‌نژاد پس از تذكر صريح مقام معظم رهبري به وي اشاره مي‌كنيم:
  1) آقاي احمدي‌نژاد در برنامه‌ي تلويزيوني گفتگوي ويژه‌ي خبري كه در تاريخ 15 خرداد ماه به صورت زنده از شبكه دو سيما پخش مي‌شد، گفت: «يك سئوال جدي دارم از همه، مگر ما پيرو آن امامي نيستيم كه وقتي ناظر بر بازار اهواز دچار انحراف مالي شد، نامه نوشت به حاكم اهواز كه به محض دريافت اين نامه آن فرد را بايد بركنار كني، آبرويش را بايد بريزي و مبادا در مجازات او غفلت كني كه نزد خدا خوار مي‌شوي و امام مي‌فرايد كه اگر اين كار را نكني به زشت‌ترين شكل تو را بركنار خواهم كرد... چهار سال قبل ... من اعلام كردم ظاهراً وارد محدوده‌ي ممنوعه شده‌ام، يعني اينجا اختصاص به عده‌اي خاص دارد و من خارج از اين حلقه‌اي هستم و ظاهرا بيش از حد مردم كه بنده هم جزوشان بودم پايم را دراز كرده بودم... آنها براي خودشان و خانوادشان يك حريمي درست كرده‌بودند كه هيچ‌يك از آحاد ملت حتي قوه‌ي قضاييه و ناظران كشور (!!!) حق ورود نداشتند، كسي حق سئوال از آنها نداشت! ... بعضي‌ها به من گفتند چرا اسم‌ها را اعلام كردي؟! مشكل ما در آن حلقه‌ي مديريت اين بود كه مردم و انقلاب و منافع ملي را فداي يك عده‌اي كرديم! يعني يك عده‌ آنقدر مقدس شدند و آنقدر بالا شدند كه حريم اينها شد حريم ممنوعه! در حالي كه در مشي انقلاب، در مشي اسلام، در مشي مردم در مشي اميرالمؤمنين، در مشي امام راحل، در مشي ولايت و رهبري هميشه منافع ملي بر منافع افراد ترجيح دارد يعني هرجا تضاد پيدا بشود ما افراد را بايد قرباني كنيم حتي به دستور امام علي(ع) بايد انگ ننگ را بر پيشاني‌شان بچسبانيم اينها را ببريم توي بازارها همه بفهمند كه دست‌اندازي به بيت‌المال، ويژه‌خواري، امتيازخواهي اين يك ننگ ابديست تا به ضد ارزش تبديل بشود.»(2)
  2) آقاي احمدي‌نژاد همچنين در تاريخ 19 خرداد ماه و در اجتماع مردم خوزستان در مصلاي امام خميني(ره) اهواز نيز گفت: «آيا وقتي اسم چند نفر که خود را مالک کشور مي‌دانند، برده مي‌شود کشور به خطر مي‌افتد؟» وي تصريح كرد: «بزرگترين خدمت به انقلاب و کشور ، قطع کردن دست غاصبان و متجاوزان به بيت المال است.» وي حتي با اشاره به حل نشدن مشكل آب خوزستان در طول چهار سال رياست جمهوري خود گفت: «وقتي مي‌خواهيم براي خوزستان که هنوز آب آشاميدني ندارد بودجه‌ي اقتصادي بدهيم، مي‌گويند هزينه دولت زياد مي‌شود و سياست اقتصادي شما غلط است.(!!!) آيا آب رساني به مردم غلط است و آيا خرج کردن بيت المال براي ساختن کاخهاي اشرافي خيانت نيست؟!» وي بار ديگر مخالفان خود را با طلحه و زبير مقايسه كرده و گفت: «کساني‌ که مانند طلحه و زبير بودند و در کنار پيامبر جنگيدند اما وقتي صحبت از عدالت آمد با شمشير در برابر عدالت قيام کردند.»(3)
  3) وي در آخرين برنامه‌ي زنده‌ي تلويزيوني خود در ايام تبليغات انتخابات (فرصت 19 دقيقه و 44 ثانيه‌اي) كه از شبكه سوم سيما اجرا شد نيز گفت: «مي‌گويند دولت بي‌ادبي مي‌كند! ما به چه كسي بي‌ادبي كرديم؟ كلام مولا اميرالمؤمنين(ع) اين است كه اگر كسي دست‌اندازي به بيت‌المال كرد بايد با او برخورد كنيد. آبرويش را ببريد. اگر كسي زياده‌خواهي كرد آبرويش را ببريد. البته اجراي عدالت سخت است. ما اين را مي‌دانيم كساني بودند در كنار پيامبر(ص) خدمت كردند، شمشير زدند، در يك مقطعي خادم بودند، حتي مدال گرفتند اما زماني كه اجراي عدالت به ميان آمد با شمشير در برابر عدالت ايستادند. طلحه و زبير مشهورند در تاريخ! اينها پناه بردند به اشرافيت معاويه و مورد حمايت معاويه قرار گرفتند؛ بنابراين برخورد با آدم‌هايي كه دست‌اندازي مي‌كنند به بيت‌المال بي‌ادبي نيست! خدا شاهد است من در مناظرات خيلي حرف‌ها را بايد مي‌زدم فقط بخاطر اينكه شخصيت طرف مناظره آسيب مي‌ديد من اينها را كنار گذاشتم(!!!)»(۴)
  4) آقاي احمدي‌نژاد همچنين در جشن پيروزي خود در ميدان ولي‌عصر تهران در تاريخ 24 خرداد ماه موضع‌گيري بسيار شديدتري اتخاذ كرد به حدي كه شائبه‌ي تقابل با رهبري در آن به شدت وجود داشت! وي در اين باره گفت: «ما مي‌گوييم: آقا! خبر داري كه پسر فلان آقا توي اين مملكت چه كار مي‌كند؟! اگر خبر داري و سكوت مي‌كني واي بر ما! و اگر خبر نداري باز هم واي بر ما! (!!!) همه‌ي ملت مي‌دانند كه بعضي از اينها چه كار دارند در اين كشور انجام مي‌دهند! ... ممكن است در گوشه و كنار بخواهند اقداماتي انجام بدهند و اجازه ندهند كه از مسير قانوني و مسير درست، با مفاسد و با مشكلات و با خودبزرگ بيني‌ها و خودبرتربيني‌ها برخورد بشود. خواهش من اين است خويشتن‌داري، صبر انقلابي، هوشمندي و آرامش را مانند گذشته حفظ بكنيد. بعضي‌ها؛ من مي‌دانم عقده‌ي 25 ساله و 20 ساله‌ي آنها از گلوها باز شده است (!!!) خواهش مي‌كنم خشم انقلابي را مهار كنيد، اجازه بدهيد اگر بناست تغييراتي بشود از مسير خودش، جابجايي‌ها از مسير خودش! اما من اعلام مي‌كنم كه در نصب همكاران، در انتخاب همكاران توصيه‌ي هيچ يك از اين اركان قدرت و ثروت را نخواهم پذيرفت! به فضل الهي در برابر همه‌ي زياده‌خواهي‌ها در كنار شما خواهيم ايستاد. من مي‌خواهم خدمتتان عرض كنم اين پيمان بين بنده و شماست چهار سال شرايطي بود، امروز شرايط عوض شده است! اين عهدي است از جانب بنده به شما ملت عزيز اگر از اين به بعد كساني بخواهند در برابر اجراي خواست شما، استيفاي حقوق ملت، برداشتن موانع بايستند بنده به فضل الهي آنها را به ملت بزرگ معرفي خواهم كرد. بدانيد در آغاز راه عزت هستيم!»(۵)
  دقت در مواضع آقاي احمدي‌نژاد ما را به ياد بخشي از نامه‌ي آيت الله هاشمي رفسنجاني به مقام معظم رهبري مي‌اندازد! آنجا كه مي‌نويسند: « نقطه قابل توجه دراين تهمت‌ها اين است كه غيرمستقيم، مقام ولايت در زمان رهبري امام راحل و جناب‌عالي كه هادي دولت‌ها بوده‌ايد و با اظهارات صريح، مديريت‌ها را مورد تأييد و تحسين قرارداده‌ايد، نشانه گرفته است.»(۶)
  مقام معظم رهبري البته در سخنان خود در خطبه‌هاي نمازجمعه بسياري از اين اتهامات و سياه‌نماي‌ها را محكوم كرده و ضمن دفاع از سلامت شخصيت‌هايي چون آيت الله هاشمي رفسنجاني و حجت الاسلام والمسلمين ناطق نوري اعلام كردند كه «... هر كس هر ادعائى دارد، بايستى در مجارى قانونى خودش اثبات بشود و قبل از اثبات نمي‌شود اينها را رسانه‏اى كرد. اگر چيزى اثبات بشود، فرقى بين آحاد جامعه نيست؛ اما اثبات نشده، نمي‌شود اينها را مطرح كرد و قاطعاً ادعا كرد. وقتى اينجور حرف‌ها مطرح مي‌شود، تلقى‏هاى نادرست در جامعه به وجود مى‏آيد، جوان‌ها چيز ديگرى خيال مي‌كنند، چيز ديگرى مي‌فهمند.»(۷)
  اينك پرسش مهم و اساسي آن است كه چرا علي‌رغم تذكر صريح مقام معظم رهبري به شخص رييس جمهور، وي باز هم بر تكرار ادعاهاي خود و تأكيد بر صحت اتهامات خويش در فاسد خواندن اشخاصي كه هيچ گاه جرم آنها به اثبات نرسيده بود، اصرار ورزيد؟! چرا وقتي مقام معظم رهبري نسبت به روش آقاي احمدي‌نژاد به وي تذكر مي‌دهد او بعد از اين تذكر، صريحاً در اعتراض مي‌گويد:«بعضي‌ها به من گفتند چرا اسم‌ها را اعلام كردي؟!» آنگاه با شاهد آوردن از كلام اميرالمؤمنين(ع) عمل خود در اتهام زدن به اشخاصي كه جرم آنها به اثبات نرسيده را يك تكليف شرعي جلوه مي‌دهد! وي نه تنها از اسم بردن خود از اين اشخاص دفاع مي‌كند بلكه دامنه‌ي اتهامات خود را نيز گسترش مي‌دهد! آقاي احمدي‌نژاد حتي در اين راستا كوشيد تا با كنايات بليغ‌تر از تصريح اتهامات جديدي را نيز متوجه كساني كند كه تنها جرم آنها به تعبير مقام معظم رهبري «اختلاف نظر» با وي بود! عجيب‌تر آنكه آقاي احمدي‌نژاد خطاب به معترضان به روش خود (كه لااقل يكي از آنها مقام معظم رهبري بود) مي‌گويد: «آقا! خبر داري كه پسر فلان آقا توي اين مملكت چه كار مي‌كند؟! اگر خبر داري و سكوت مي‌كني واي بر ما! و اگر خبر نداري باز هم واي بر ما!...» اين روش نه تنها حكايت از عدم اطاعت آقاي احمدي‌نژاد از تذكر مقام معظم رهبري دارد بلكه حتي شائبه‌ي مقابله با دستور معظم‌له را نيز تقويت مي‌كند.
  برخي معتقدند درصد قابل توجهي از آراي آقاي احمدي‌نژاد، محصول همين اتهاماتي بود كه وي بدون ارائه‌ي سند و مدرك و بدون اثبات جرم اشخاص به آنها وارد آورد! به راستي آيا كسب اين درصد با چنين روش‌هايي مشروعيت دارد؟! آيا افرادي كه با تصور مستند بودن اتهاماتي كه توسط آقاي احمدي‌نژاد به افراد مختلف (با ذكر نام يا با اشارات بليغ‌تر از كنايه‌) وارد مي‌آمد، به وي رأي داده و پس از مواضع مقام معظم رهبري به بي‌اساس بودن اين اتهامات پي‌بردند از حق خود خواهند گذشت؟!

  پي‌نوشت:------------------------------
  ۱) سايت رسمي دفتر مقام معظم رهبري
  ۲) متن پياده شده از فيلم گفتگوي ويژه‌ي خبري شبكه دو با آقاي احمدي‌نژاد – 15 خرداد 88.
  ۳) خبرگزاري جمهوري اسلامي: 19 خرداد 88، كد خبر: کد خبر: 536353
  ۴) متن پياده شده از فيلم فرصت 20 دقيقه‌اي صدا و سيما به آقاي احمدي‌نژاد – شبكه سه، 20 خرداد 88
  ۵) متن پياده شده از فيلم جشن پيروزي آقاي احمدي‌نژاد در ميدان ولي‌عصر(عج) تهران – 24 خرداد 88.
  ۶) اغلب سايت‌هاي خبري
  ۷) سايت رسمي دفتر مقام معظم رهبري
  راستش حال و حوصله ی خوندن تمام متن را نداشتم فقط درباره بند6 پینوشت ذکر کنم که اینکه حضرت اقا یا امام از کسی در مقطعی تعریف کرده یا کسی را منسوب کرده دلیل نمی شود که کسی به انها چیزی نگوید و این دقیقا همان کاری است که شما درمورد احمدی نژاد انحام می دهید.پس توقع نداشته باشید به این بهانه از توبیخ در بروند.
  الهی و سیدی و مولای و ربی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک

  صبرت علی حر نارک فکیف اصبر عن النظر الی کرامتک

  ام کیف اسکن فی النار و رجائی عفوک

 13. تشکر


 14. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۷
  نوشته
  676
  مورد تشکر
  2,599 پست
  حضور
  16 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  76
  آپلود
  0
  گالری
  27  نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست

  http://www.ayandenews.com/fa/pages/?cid=10510
  حمله ی مداح دولتی به احمدی نژاد
  حمله شدیداللحن مداح دولتی به احمدی‌نژاد
  سعید حدادیان از مداحان مشهور که در انتخابات اخیر خود را در حد تبلیغاتچی ستاد احمدی نژاد و پای ثابت میتینگهای تبلیغاتی وی تنزل داد و به همین دلیل سرداران دفاع مقدس را به خوراندن جام زهر به امام راحل(ره) متهم کرد، طی مراسم زیارت عاشورای صبح پنج‌شنبه در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) به شدت از عملکرد احمدی‌نژاد انتقاد کرد.
  سعید حدادیان از مداحان مشهور که در انتخابات اخیر خود را در حد تبلیغاتچی ستاد احمدی نژاد و پای ثابت میتینگهای تبلیغاتی وی تنزل داد و به همین دلیل سرداران دفاع مقدس را به خوراندن جام زهر به امام راحل(ره) متهم کرد، طی مراسم زیارت عاشورای صبح پنج‌شنبه در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) به شدت از عملکرد احمدی‌نژاد انتقاد کرد.

  به نوشته خبرآنلاین، حدادیان در این مراسم انتخاب رحیم مشایی از سوی احمدی‌نژاد به عنوان معاون اول را به امت حزب‌ا... تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: احمدی‌نژاد با انتخاب اسفندیار رحیم‌مشایی اشک امت حزب‌ا... را درآورد و امیدواریم این آخرین باری باشد که این اشتباهات از سوی وی رخ می‌دهد.

  بنابر این گزارش، حدادیان عنوان کرد: ما به خاطر خط رهبری به احمدی‌نژاد رأی دادیم. زمانی که دیدیم خط احمدی‌نژاد به ولایت و رهبری نزدیک‌تر است او را برگزیدیم و از او حمایت کردیم. اما ایشان نباید به خود اجازه می داد که نامه رهبری یک هفته بی‌پاسخ بماند.

  وی گفت: سمت جدیدی که برای آقای مشایی(رییس دفتر ریاست جمهوری) در نظر گرفته شده از روی عمد صورت بوده و اشتباه سهوی در کار نبوده است.

  حدادیان در ادامه افزود: امت حزب‌الله مطیع مقام معظم رهبری است و همه باید پیرو خط ولایت و رهبری باشند. احمدی نژاد تصور کرده است که رای مال خودش است در صورتیکه این رای مردم، رای به خط رهبری است.

  جناب شادی کمی فکر کنید.روی این سخن من با شما نیست بلکه با این خبرگذاری است.
  اخه احمق!!!تا کسی با شما باشد خوب ،گل و....است تا با شما نباشد هزار تا انگ بهش می چسبونید ؟!
  یعنی چی مداح دولتی؟؟؟؟
  واقعا که ادب مرد به ز دولت اوست!!!!!!!!!!!!!!!
  مگر ما به اون خواننده ها و بازیگران و کارگردانانی که به احمدی رای ندادن یا حتی بی احترامی هم کردن چیزی گفتیم؟؟؟؟
  مداح بلبل اهل بیت است انتظار نداشته باشید وقتی فضایح مجلس دوم خرداد 88 شما را ببیند از شما تعریف و تمجید کند.(البته اگر مداح درستی باشه)انتظار نداشته باشید وقتی می بیند که هر جا طرفداران اقای موسوی جمع شده اند شروع به رقص می کنند و تمام حجاب ها به کنار می رود از شما تعریف بکند.
  در ضمن این انتقاد حاج سعید هم درون گروهی بوده و به قول احمدی کورخوندید که در رابطه رییس جمهور و رهبری خللی بیاندازید.
  سایتی که با پولهای....تغذیه می شود بعید نیست چنین خبرهایی بدهد.
  الهی و سیدی و مولای و ربی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک

  صبرت علی حر نارک فکیف اصبر عن النظر الی کرامتک

  ام کیف اسکن فی النار و رجائی عفوک

 15. تشکر


 16. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۸
  نوشته
  1,069
  مورد تشکر
  2,633 پست
  حضور
  3 ساعت 9 دقیقه
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  20
  ************************
  وبلاگ اقاقيهاي نوراني شما را به بازديد از خود دعوت مي نمايد
  ************************

 17. تشکر


صفحه 1 از 10 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود