جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عبرتی از تاریخ معاصر12:واتیکانیزه کردن ولایت فقیه وانتقام از ولی فقیه

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  793
  مورد تشکر
  2,201 پست
  حضور
  2 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  13

  عبرتی از تاریخ معاصر12:واتیکانیزه کردن ولایت فقیه وانتقام از ولی فقیه
  بسم الله النور
  سلام علیکم

  ابتدا هشدار می دهم که مطالب زیر کاملا مستدل وقابل دفاع بوده ودوستان از هرگونه اظهار نظر جنجالی،احساسی ونامعقول خودداری نموده واظهارات خود را بامدارک ومستندات محکم نمایند

  پس از آنکه بار دیگر دست اعجاز الهی با رهبری نائب امام عصر، و دانایی مردم جهانیان را به حیرت واداشت، دشمنان خارجی به کمک عوامل دخلی، این شیرینی را به کام قوم موعود الهی (مائدة/54) تلخ کردند، مسلم است که بر هر ایرانی بصیر، ضروری بود که آشوب و آدم‌کشی و جنایت را صریحا محکوم کند. اما برخی به جای محکوم کردن، پیشاپیش دود این آتشرا از دهانه خود خارج کردند؛ و "کردند آنچه کردند!": حدود 150 نفر کشته و زخمی!

  آری کسی که دیگری را بی‌گناه بکشد، انگار مردم را همگی کشته است: " مَن قَتَل نفساً بغیر نفسٍ او فسادٍ فی الارض فکأنّما قتل الناسَ جمیعاً مائدة/32.


  ولی امر مسلمین ضمن توجه به نقطه زایش آشوب‌ها و کانون تداوم جنایات و آدم‌کشی‌ها و با توجه به دوپهلوگویی برخی، اعلام فرمودند:همه بايد در مقابل اين خرابكارى‏ها بايستند، اعلام موضع كنند. هيچكس نبايد به اين تشنج‏آفرينى و اغتشاش‏آفرينى كمك كند و همه بايد در مقابل او صريح موضع بگيرند... صريح موضع بگيرند، روشن كنند كه اين خواستِ آنها نيست." 26/3/1388


  به دوستان توصیه می کنم تفکر بفرمایند:فرزندان کدامیک از این سران آشوب کشته یازخمی شدند...فرزندان کدام یک از این سران درتظاهرات ها دیده ویادستگیر شدند...
  اینان تنها مصلحت خویش را می دانند....
  آیایک قطره خون از دماغ فرزندان نازپرورده کاندیداهای شکست خورده وپدران معنوی آنان چکید...؟
  آیا مردمی که درخیابان مجروح وکشته شدند(که البته آمار بسیجیان ومردم عابر عادی کشته شده بیشتر از تظاهرکنندگان کشته شده است)به عنوان سپر انسانی وسپر بلای خواسته های نامشروع آنان نبودند؟


  براندازی نرم همان است که پاپ (سمبُل مسیحیت) را محترمانه در واتیکان زندانی کردند، این جنگ ریاکارانه و پیروزمندانه از سوی شیاطین مسلمان! هم دنبال شد. تلاش وسیعی از سوی حرام‌اندیشان صورت گرفت تا جایگاه الهی ولی‌فقیه را هم مثل پاپ جلوه دهند و ولی فقیه را پاپیزاسیون کنند.


  در این راستا بارها مشروعیت آسمانی ولایت فقیه را زمینگیر کردند، متاسفانه هاشمی سرکرده این باند، بارها این ادعا نحس را تکرار کرده است و حتی در جواب نامه فضلای قم نامه فضلای قم در اعتراض به این سخنان سخیف و صریح، سمبلکاری را پیش گرفت. او حتی در تهمت و تحریفی آشکار، این دیدگاه را نظر امام راحل دانست. زمینی بودن مشروعیت نظام را همین آدم در نماز جمعه اخیر هم ادعا کرد که با اعتراض گسترده و تند خبرگان رهبری و مردم روبرو شد. او پیشتر در ناکارامدی ولی‌فقیه و مبارزه با اختیارات شرعی و قانونی ولی فقیه هم حرف زده بود:


  "براي ادارۀ يك حكومت نمي­توان به فتواي يك نفر، خواه هر فردي باشد عمل كنيم، بايد شورايي در كشور باشد كه..." ص ۳ روزنامۀ مردم سالاري، ۶ شهريور ۸۲، نقل از رفسنجاني، و همشهري همين تاريخ.


  هاشمی در عمل هم 16 سال بطور مستقیم و غیر مستقیم، ولی فقیه را واتکانیزه کرد؛ حمایت گفتمانی رهبر فرزانه انقلاب از دولت نهم و معجزه خواندن جریان گفتمان امام پس از 30 سال را می‌توان دلیلی بر این موضوع دانست. دلیل واضح دیگر وقاحت دختر رفسنجانی در شرایط مختلف به ویژه در حاشیه مراسم 7 تیر 88 در مسجد قبا است، که با حضور عفت مرعشی، زن رفسنجانی و عده‌ای دیگر از بستگان یا وابستگان این پیرمرد و سخنان کثیف این قانون‌شکن همراه بود:

  "خامنه‌ای احمدی نژاد رو میخواد. خامنه‌ای این همه دوره، کی رهبر بوده؟ تنها دوره‌ای که رهبره الانه." (یکی از حاضرین: خامنه‌ای مگه نگفته بود هیچکس برای من هاشمی نمیشه؟ فائزه "آقا اون حرف رو زد. ولی شما تاریخ رو که نگاه کنید زمانی که آقا رئیس جمهور بود، نخست وزیرش میرحسین تحمیلی از آقای خمینی بود. زمانی که بابا رئیس جمهور شد، باز رئیس جمهور از سوی آقا نبود. خاتمی که رئیس جمهور شد، باز اون نبود. تنها دوره ای که رهبر واقعیه الانه"
  عبرتی از تاریخ معاصر12:واتیکانیزه کردن ولایت فقیه وانتقام از ولی فقیه
  "کسانی که از آقا حمایت می کنن بسیج و سپاه پاسداران و انصار حزب الله و تو این مایه‌ها هستن که اونها هم منافعشون تو احمدی نژاده. بنابراین آقا باید منافع بسیجیا رو حفظ کنه. اگه نتونه نگهش نمیدارن. درواقع آقا داره بخاطر خودش اینکارا رو می کنه!". "تو کشورهای جهان سوم مردم همیشه باید پشت سر رهبرا باشن. برای همین مردم خودمون هم مقصرن."

  "من عامل اصلی همه این دیکتاتوری‌ها رو آقای خاتمی می‌دونم. خاتمی پس از ۱۸ تیر رفت به سمت صلحی که چهره اصلاح‌طلب‌ها رو شد، پس از اون آقای خامنه‌ای فهمید که اگه نجنبه، مثل زمان شاه رفتنیه. از اونجا دیکتاتوری‌ها شروع شد." "این اعتراضات باید ادامه پیدا کنه. اینا بفهمن مردم کوتاه بیا نیستن."


  بخشی از این حرامگویی‌ها از جمله دیکتاتور دانستن ولی ففیه را این ...، در جاهای دیگر هم نقل کرده است؛ خبرگزاری فارس 27 خرداد 88: فائزه هاشمي در حاشيه مراسم غيرقانوني دوشنبه در ميدان آزادي گفت: من عامل اصلي اين ديكتاتوري‌ها را خاتمي مي‌دانم ؛ در حادثه 18 تير خاتمي ،مسير را به سمتي برد كه اسامي را اعلام كرد و دست همه اصلاح طلبان را رو كرد تا 18 تير بوجود آمد و نظام هم هوشيار شد كه اگر نجنبد مثل زمان شاه ، خواهد رفت و از اينجا ديكتاتوريها آغاز شد .


  ابطحي از متحدین سابق هاشمی هم از کودتای مخملی برای واتیکانیزه کردن ولی فقیه پرده برداشت؛
  خبرگزاری فارس، 10 مرداد 88: "انتخابات دور دهم، انتخابات متفاوتي بود و شايد انتخاباتي بود كه دو تا سه سال براي آن كار شده بود و تصور مي‌كنم كه اصلاح‌طلبان پس از شكست در سه انتخابات براي به نوعي محدود كردن مقام معظم رهبري و اعتقادات مردم حركت كردند
  .

  اما پاسخ من وتمام بسیجیان وامت حزب الله به خانم فائزه هاشمی وتمامی دگراندیشان اینچنینی:
  ز مانی که سید علی به ولایت رسید،گفتیم خونی که دررگ ماست هدیه به رهبر ماست
  زمانی که مظلومیت بسیجی تابدانجارسید که رهبر معظم چفیه بردوش نهاد:گفتیم مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند...
  واما بسیجی تنها با سید علی وانقلاب وولایت فقیه تنفس می کند وبس
  والسلام  ویرایش توسط مرصاد : ۱۳۸۸/۰۵/۱۳ در ساعت ۰۸:۳۷
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  اللهم انی اسئلک بحق روح ولیک
  علی بن ابی طالب
  الذی مااشرک بالله طرفه عین ابدا
  ان تعجل فرج ولیک القائم المهدی
  --------------------------------------
  همه نام بسیج در گمنامی است و عزت او در مظلومیت او و افتخار او حضور در صحنه های حساس در روز های حادثه.... بسیجی دلگیر نباش ،تو خار چشم دشمنی....


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود