صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا ما متهم به ترور شخصیت هستیم؟؟!!

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۸
  نوشته
  73
  مورد تشکر
  507 پست
  حضور
  2 ساعت 18 دقیقه
  دریافت
  3
  آپلود
  0
  گالری
  45

  آیا ما متهم به ترور شخصیت هستیم؟؟!!
  یکی از کاربران که مواضع ایشان معلوم می باشد طی مطلبی بنده و جمعی از دوستان را متهم به تخریب شخصیتی یکی از استوانه های نظام جمهوری اسلامی بنام آیت الله هاشمی رفسنجانی نموده اند.
  مطالب مستند زیر جهت تنویر افکار عمومی و این دست ا ز دوستان ارائه میشود تا دریابند که کسانی که روزگاری ایشان را متهم می کردند فعلا از مدافعات ایشان هستند!!به سادگی آبروی کسی که بعدها از سوی خودشان ذخیره انقلاب معرفی میشود زیر پاها لگد مال شده و روزنامه‌های دوم خردادی او را به کاردینال ریشلیو تشبیهه میکنند و او متهم میشود به دست داشتن در قتل‌های زنجیره‌ای و همکاری با پدر ژوزف در خصوص از میان برداشتن روشنفکران و دگراندیشان، تا از حضورش در مجلس ششم جلوگیری شود.


  عالیجانب خاکستر ,عالیجناب سرخ پوش,آقازاده ها ، کاردینال ریشلیو و...ازجمله این پروزه ها بودند که هدف اصلی آن کسی نبود جز هاشمی وخانواده وی .

  عالیجناب سرخ پوش نام پروژه ای بود که به منظور کم کردن محبوبیت آقای هاشمی در جامعه سیاسی آن دوران رقم خورد تا کاندیداتوری آقای هاشمی در مجلس شورای اسلامی با مشکل جدی روبروی شود این درحالی بود که نیروهای وفادار به انقلاب باوجودی که از سنین پائینی هم برخوردار بودند برای جلوگیری از سقوط آقای هاشمی درپروژه مذکور دست به تلاشهای گسترده سیاسی زده وعزم خود را جزم کردند که نتیجه آن قرار گرفتن آقای هاشمی در انتهای لیست انتخابی از حوزه تهران و نهایتا انصراف او از ادامه حضور با کوله باری سنگین از تهمت های اصلاح طلبان بود.

  تیتر های روزنامه های مدافع!! ایشان

  در دوران هشت ساله صدارت آقای هاشمی حدود هشتاد تن به وسیله محفل اطلاعاتی و علل سیاسی به قتل رسیده‌اند. که معروفترین آنها قتل سعیدی‌سیرجانی، مهندس برازنده، میرعلایی، تفظلی و... بوده‌اند.

  صبح امروز ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۷۸

  آقای هاشمی باید به صراحت و به طور علنی از کلیه شهروندان به دلیل قتل های زنجیره‌ای محفل نشینان در دوران ریاست جمهوری اش عذرخواهی کند.

  آفتاب امروز ۴ /۱۲ / ۱۳۷۸
  پرونده قتل سیامک سنجری و فاطمه قائم‌مقامی را دنبال کنید تا به شاه کلید برسید. پرونده قتل پیروز دوانی را دنبال کنید تا عالیجناب خاکستری را مشاهده کنید.
  آریا ۱۴ / ۹ / ۱۳۸۷
  هاشمی رفسنجانی نماد تحقیر روشنفکران، مطبوعات و دانشجویان بود. او آنها را نادیده می‌گرفت و اهمیتی به نظر آنها نمی داد.
  صبح امروز ۲ / ۱۲ / ۱۳۷۸
  هنوز نقد هاشمی را شروع نکردیم.
  آفتاب امروز ۴ / ۱۲ / ۱۳۷۸
  زبان هاشمی نه تنها اهانت آمیز است بلکه متضمن تهدید ناقدان و مخالفان است.
  عصر آزادگان ۹ / ۱۱ / ۱۳۷۸
  هاشمی رفسنجانی طی دهه گذشته چهره کاملا تاریکی از وضعییت اقتصادی دهه اول نقلاب به تصویر کشیده است.
  فتح ۶ / ۱۱ / ۱۳۷۸
  هاشمی با دوپینگ به مجلس راه یابد یا نیابد، ریس مجلس شود یا نشود، مردم به او و سیستهایش رای منفی داده‌اند و او را نماد عصر سپری‌شده تاریکخانه‌ای می‌دانند.
  آفتاب امروز ۴ / 12 / 1378
  آیا مجازات یک نامه سرگشاده انتقادی به هاشمی رفسنجانی شش ماه سلول انفرادی و اقرارنویسی به سبک برادر حسین است؟
  صبح امروز 29 / 10 /
  1378
  روزنامه صبح امروز به تاریخ ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۷۸ مقاله‌ای چاپ کرد با عنوان عالیجناب سرخ‌پوش که در آن بیشترین حمله‌ی رسانه‌ای اصلاح‌طلبان تا آن روز به آقای هاشمی رفسنجانی شده بود:
  - دوران هشت ساله ریاست جمهوری آقای هاشمی تمزیترین دوران وزارت اطلاعات نبود. - آقای هاشمی موافق ادامه جنگ پس از فتح خرمشهر بود. - آقای هاشمی می‌دانست که ۲۳ تن از چهره‌های ملی مذهبی به دلیل نوشتن نامه به ایشان بازداشت شده‌اند.
  - علی فلاحیان از سوی آقای هاشمی به وزارت اطلاعت برگزیده شد و هاشمی بر خلاف نظر ناصحان از وزارت اطلاعات دفاع کرد. - آقای هاشمی جنایت باند سعید امامی در دوره هشت ساله ریاست جمهوری‌شان را بی‌انضباتی اداری نامید. - و...
  یادمان نمی‌رود بامداد روز ۲۰ / ۱۱ / ۱۳۷۸ که روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلبان، صبح امروز، مشارکت، عصر آزادگان، فتح و آفتاب امروز همه با هم یک تیتر مشترک داشتند: دعوت از آقای هاشمی رفسنجانی برای مناظره (ماجرای قتل ف - ف)
  و روز ۷ / ۱۲ / ۱۳۷۸ که قرار بود صبح امروز با لحنی تمسخرآمیز تیتر بزند: «چند روز صبر کنید، حاج آقا می‌یاد بالا.» و در ادامه با لحنی زننده بنویسد: شاید حاج آقا بتواند با دوپینگ تقلب راست بالا بیاید.
  در تاریخ ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۷۸ وقتی روزنامه فتح نوشت: تسلط آنان (حامیان آقای هاشمی رفسنجانی) بر مجلس به معنای حذف شعار توسعه سیاسی و در نوردیدن تومار دولت خاتمی خواهد بود. در آن صورت نه تنها روشنفکران و نخبگان از خشونت آنها در امان نخواهد بود. بلکه نهادهایی مانند مطبوعات که حضور مردم را برای تعیین سرنوشتشان تضمین می‌کند به مسلخ فرستاده خواهد شد. چه کسی فکر می‌کرد که اصلاح‌طلبان هشت سال بعد در مدح و ثنای آقای هاشمی رفسنجانی به تاریخ ۱۷ / ۶ / ۱۳۸۶ از این کلمات استفاده کنند:
  با انتخاب هاشمی بر مجلس خبرگان يك خطر از بيخ گوش ايران گذشت. حضور آقای هاشمی در یکی از مهمترين نهادهای سياسی‌مذهبی كشور، سپری در برابر تندبادهای سياسی است. پيروزی ايشان به نظر من پيروزی جريان عظيمی در كشور است كه به عادی‌سازی (نه بحران سازی) امور می‌انديشند. انتخاب اخير آقای هاشمی حكايت از يك اخلاق نيكوی ايشان دارد. و اين درس خوبی است كه ايشان به همه شخصيت‌های مذهبی سياسی كشور می‌دهند.

  آری برادر. آن روزها نان در کوبیدن آقای هاشمی بود. و امروز در مدح و ثنای او. آن روزها صبح امروز و آفتاب امروز برعلیهآقای هاشمی رفسنجانی مطلب می‌زدند و حالا سایت امروز و شهروند امروز ساز او را کوک می‌کنند. آقای هاشمی دیروز باعث و بانی همه فجایع کشور شناخته می‌شد و امروز یک شخصيت واقع‌گرای سياسی است.
  ویرایش توسط ابو محمد : ۱۳۸۸/۰۶/۱۸ در ساعت ۱۸:۰۸


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  90
  مورد تشکر
  308 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  انحراف از معیار
  به قول آقا توی نماز جمعه معروف :
  آقاى هاشمى را همه ميشناسند. من شناختم از ايشان مربوط به بعد از انقلاب و مسئوليتهاى بعد از انقلاب نيست؛ من از سال 1336 - يعنى 52 سال قبل - ايشان را از نزديك ميشناسم. آقاى هاشمى از اصلى‏ترين افراد نهضت در دوران مبارزات بود؛ از مبارزين جدى و پيگيرِ قبل از انقلاب بود؛ بعد از پيروزى انقلاب از مؤثرترين شخصيتهاى جمهورى اسلامى در كنار امام بود؛ بعد از رحلت امام هم در كنار رهبرى تا امروز. اين مرد بارها تا مرز شهادت پيش رفته. قبل از انقلاب اموال خودش را صرف انقلاب ميكرد و به مبارزين ميداد. اينها را جوانها خوب است بدانند. بعد از انقلاب ايشان مسئوليتهاى زيادى داشت: هشت سال رئيس جمهور بود؛ قبلش رئيس مجلس بود؛ بعد مسئوليتهاى ديگرى داشت. در طول اين مدت هيچ موردى را سراغ نداريم كه ايشان براى خودش از انقلاب يك اندوخته‏اى درست كرده باشد. اينها يك حقايقى است؛ اينها را بايد دانست. در حساسترين مقاطع ايشان در خدمت انقلاب و نظام بوده.

  من البته در موارد متعددى با آقاى هاشمى اختلاف‏نظر داريم، كه طبيعى هم هست؛ ولى مردم نبايد دچار توهم بشوند، چيز ديگرى فكر كنند. البته بين ايشان و بين آقاى رئيس جمهور از همان انتخاب سال 84 تا امروز اختلاف‏نظر بود، الان هم هست؛ هم در زمينه‏ى مسائل خارجى اختلاف‏نظر دارند، هم در زمينه‏ى نحوه‏ى اجراى عدالت اجتماعى اختلاف‏نظر دارند، هم در برخى مسائل فرهنگى اختلاف‏نظر دارند؛ و نظر آقاى رئيس جمهور به نظر بنده نزديكتر است.

  به نظر من اگر تمام اتهامات پشت سر ایشون رو بی پایه بدونیم فکر کنم بزرگترین عیب برای ایشون که باید ایشون رو به فکر بندازه اینه که آقا میگه نظرم به ایشون نزدیک نیست.
  اگر واقعا ایشون از انقدر به آقا علاقه دارند باید فکر کنند چه کار کرده اند که دوستی سالهای قدیم امروز به این اختلاف نظر رسیده...


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۷
  نوشته
  359
  مورد تشکر
  1,540 پست
  حضور
  1 روز 4 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0  ابوذر زمان به نکات جالبی اشاره کرد.
  گاهی مرور تاریخ بد نیست! هر چند در این مدت و پس از تاکید آقای هاشمی به تبعیت از رهبر و اعلام حمایت ( ظاهری) از آقا بسیاری از همین اشخاص که تا دیروز سنگ آقای هاشمی رو به سینه میزدند دوباره به فحاشی و تخریب آقای هاشمی برگشتند!
  ویرایش توسط ابو محمد : ۱۳۸۸/۰۶/۱۷ در ساعت ۰۴:۲۱
  گریه نمی کنم نه اینکه سنگم......
  گریه غرورمو به هم می زنه
  مرد برای هضم دلتنگیاش
  گریه نمی کنه قدم میزنه.......


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۸۷
  نوشته
  802
  مورد تشکر
  2,188 پست
  حضور
  12 ساعت 21 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  9  سلام به دوستان گرامی
  این تایپیک با ریش گرو گذاشتن من باز شد.
  فقط در صورتی ادامه خواهد یافت که دوستان شرکت کننده در بحث از هر گروه و جناحی که هستند،رعایت ادب و احترام به سایر کاربران و شخصیت های حقیقی و حقوقی بالاخص مسئولین نظام را رعایت فرمایند.
  امیدوارم که همه شما مارا در ادامه دادن بحثهائی مفید و مؤدبانه یاری فرمائید
  درضمن لطفاً از موضوع بحث خارج نشوید چون به این ترتیب هیچوقت به نتیجه نخواهیم رسید.
  پیشاپیش از همکاری تمام شما بزرگواران سپاسگزارم.
  ویرایش توسط ابو محمد : ۱۳۸۸/۰۶/۱۶ در ساعت ۱۶:۱۵

  مِنَ الْمُؤْمِنينَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضى‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْديلا
  از مؤمنان مردانى هستند كه به پيمانى كه با خدا بسته بودند وفا كردند. بعضى بر سر پيمان خويش جان باختند و بعضى چشم به راهند و هيچ پيمان خود دگرگون نكرده‏اند
  مارا به دعا کاش نسازند فراموش
  رندان سحر خیز که صاحب نفسانند 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۷
  نوشته
  78
  مورد تشکر
  169 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذر زمان نمایش پست
  آری برادر. آن روزها نان در کوبیدن آقای هاشمی بود. و امروز در مدح و ثنای او. آن روزها صبح امروز و آفتاب امروز برعلیه رفسنجانی مطلب می‌زدند و حالا ....
  حالا هم رجانیوز و ایران و وطن امروز!
  آری برادر... آقای هاشمی (درست یا غلط) به عنوان نمادی از انحراف در حاکمیت است.بنابراین راحت ترین راه رای آوردن(=نان) مخالفت با اوست.خاتمی «هم» 76 همین کار را کرد.
  و الّا مبارزه با اشرافیگری یا آزادی سیاسی و این حرفها چرند است.هر چه قدر در چهار سال اخیر جلوی انحرافات دانشگاه آزاد گرفته شد در 4 سال بعد هم به همان اندازه گرفته می شود!!
  بنابراین هم شما اصول گراها هم آن اصلاحاتی ها(شما که نه...رهبران شما!) بسته به منافع سیاسی اش رابطه خود را با ایشان تنظیم می کند.
  این آقا همان آقای 20 سال پیش است با همه فسادهای احتمالی اش!!!(جناب ابومحمد گفتند به مسئولین نظام توهین نکنید!)
  اختلافات با رهبری هم چیز تازه ای نیست
  رهبری دهه 70 سخنرانی علیه اشرافی گری دارد .(همان موقعی که عده ای کمک کردند برود در لیست مجلس)
  (نکته ضروری:من به هیچ سیاستمداری ارادت ندارم)
  ویرایش توسط ابو محمد : ۱۳۸۸/۰۶/۱۷ در ساعت ۱۵:۴۳ دلیل: ویرایش نقل قول(هاشمی-آقای هاشمی)

 6. تشکر


 7. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۸
  نوشته
  73
  مورد تشکر
  507 پست
  حضور
  2 ساعت 18 دقیقه
  دریافت
  3
  آپلود
  0
  گالری
  45  جنگل ثمر نداشت ، تبر اختراع شد
  شیطان‌خبر نداشت، بشر اختراع شد

  « هابیل » ها مزاحم « قابیل » می‌شدند
  افسانه ی « حقوق بشر » اختراع شد

  مـردم خیال فخر فروشی نداشتند
  شیـئی شبـیه سكه ی زر اختراع شد

  فكر جنایت از سر آدم نمی‌گذشت
  تا اینكه تیغ و تیر و سپر اختراع شد


  اینگونه‌ شد كه ‌مخترع ‌از خیر ما گذشت
  اینگونه ‌شد كه‌ حضرت « شر » اختراع شد

  دنیا به‌ كام بود و … حقیقت؟! مورخان !
  ما را خبر كنید؛ اگر اختراع شد
  لذا در فرصت باقي‌مانده ضروري به نظر مي‌رسد خواسته حق حضرت‌عالي و مردم در خصوص انجام انتخاباتي سالم و پرابهت و حداكثري تحقق يابد. كاري كه مي‌تواند عامل نجات كشور از خطر و باعث تحكيم وحدت ملي و اعتماد عمومي باشد و فتنه‌گران نتوانند با حدس و گمان نصّ پيامتان در مشهد و در مرقد امام راحل را با هوس خود تحريف كنند و با ناديده گرفتن قانون، بنزين بر آتش‌افروخته بريزند.

  سرچشمه شايد گرفتن به بيل چوپر شد نشايد گرفتن به پيل

  دوست، همراه، و هم سنگر ديروز، امروز و فردايتان 8. تشکرها 3


 9. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۸
  نوشته
  767
  مورد تشکر
  1,425 پست
  حضور
  18 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  47
  دوست عزیز جناب "ابوذر زمان".
  دران زمان که نشریات اصلاح طلب با طعنه و کنایه و غیر مستقیم در مورد قتلهای زنجیره ای مطلب مینوشتند، به این خاطر بود که نمیتوانستند از آمر اصلی این قتلها نام بیاورند یعنی به نوعی به در میگفتند که دیوار بشنود!
  نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذر زمان نمایش پست
  هنوز نقد هاشمی را شروع نکردیم.
  آفتاب امروز ۴ / ۱۲ / ۱۳۷۸
  زبان هاشمی نه تنها اهانت آمیز است بلکه متضمن تهدید ناقدان و مخالفان است.
  عصر آزادگان ۹ / ۱۱ / ۱۳۷۸
  هاشمی رفسنجانی طی دهه گذشته چهره کاملا تاریکی از وضعییت اقتصادی دهه اول نقلاب به تصویر کشیده است.
  فتح ۶ / ۱۱ / ۱۳۷۸
  هاشمی با دوپینگ به مجلس راه یابد یا نیابد، ریس مجلس شود یا نشود، مردم به او و سیستهایش رای منفی داده‌اند و او را نماد عصر سپری‌شده تاریکخانه‌ای می‌دانند.
  آفتاب امروز ۴ / 12 / 1378
  آیا مجازات یک نامه سرگشاده انتقادی به هاشمی رفسنجانی شش ماه سلول انفرادی و اقرارنویسی به سبک برادر حسین است؟
  صبح امروز 29 / 10 /
  1378

  خوب در این نقل قولها بنده هیچ جنبه ی توهین و عناد ندیدم. نمیدانم شما چه برداشتی از این عبارات میکنید یا سعی دارید که ذهنیات خودتان را بر آنها بار کنید!

  نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذر زمان نمایش پست
  دوران هشت ساله ریاست جمهوری آقای هاشمی تمیزترین دوران وزارت اطلاعات نبود. - آقای هاشمی موافق ادامه جنگ پس از فتح خرمشهر بود. - آقای هاشمی می‌دانست که ۲۳ تن از چهره‌های ملی مذهبی به دلیل نوشتن نامه به ایشان بازداشت شده‌اند.
  سیاست مبارزه با ملی مذهبی ها از همان سال 1358، سیاست کلی نظام و خصوصا حزب جمهوری اسلامی قرار گرفت و تا به امروز هم ادامه دارد. این مختص به آقای هاشمی نبوده و نیست. همواره جبهه ملی ها و ملی-مذهبی ها که خواهان دموکراسی و آزادی بوده اند، دشمنی سرسخت برای طیف استبداد طلب بوده اند.

  موفق باشید.


 10. تشکرها 2


 11. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۸
  نوشته
  767
  مورد تشکر
  1,425 پست
  حضور
  18 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  47  نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذر زمان نمایش پست
  لذا در فرصت باقي‌مانده ضروري به نظر مي‌رسد خواسته حق حضرت‌عالي و مردم در خصوص انجام انتخاباتي سالم و پرابهت و حداكثري تحقق يابد. كاري كه مي‌تواند عامل نجات كشور از خطر و باعث تحكيم وحدت ملي و اعتماد عمومي باشد و فتنه‌گران نتوانند با حدس و گمان نصّ پيامتان در مشهد و در مرقد امام راحل را با هوس خود تحريف كنند و با ناديده گرفتن قانون، بنزين بر آتش‌افروخته بريزند.

  سرچشمه شايد گرفتن به بيل چوپر شد نشايد گرفتن به پيل
  این پیش بینی به طرز عجیبی درست از آب درآمد.

  شاهد بودیم که سرچشمه به حد غیر قابل تحملی پر شد و سیلابهایی را ایجاد نمود.

  بدرود. 12. تشکرها 2


 13. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۵
  نوشته
  513
  مورد تشکر
  1,094 پست
  حضور
  1 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  با سلام

  تصور بنده اینه که وقتی اقا در خطبه های نمازجمعه تاریخی که به قول آن بزگوار خطبه های نماز ، حکم نماز رو داره از مسائلی که به آقای هاشمی نسبت داده شد ایشون رو بری می کنند در سایتی که به نام قران مزین هست طرح اینگونه مسائل اختلاف برانگیز ونام بردن از کاربران دیگه . و تحریک اونها جهت شرکت در بحث که نتیجه ای جز جنجال در پی نخواهد داشت به مصلحت نیست .
  اگر واقعا ولایی هستیم باید همیشه ولایی باشیم نه هر وقت که خوشمون میاد

  عروس حضرت قرآن نقاب آنگه بیندازد
  که دارالملک ایمان را مجرد بیند از غوغا
 14. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  267
  مورد تشکر
  806 پست
  حضور
  18 ساعت 9 دقیقه
  دریافت
  67
  آپلود
  0
  گالری
  6  نقل قول نوشته اصلی توسط خردبین نمایش پست
  دوست عزیز جناب "ابوذر زمان".:gol:
  دران زمان که نشریات اصلاح طلب با طعنه و کنایه و غیر مستقیم در مورد قتلهای زنجیره ای مطلب مینوشتند، به این خاطر بود که نمیتوانستند از آمر اصلی این قتلها نام بیاورند یعنی به نوعی به در میگفتند که دیوار بشنود!
  نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذر زمان نمایش پست
  هنوز نقد هاشمی را شروع نکردیم.

  آفتاب امروز ۴ / ۱۲ / ۱۳۷۸


  زبان هاشمی نه تنها اهانت آمیز است بلکه متضمن تهدید ناقدان و مخالفان است.

  عصر آزادگان ۹ / ۱۱ / ۱۳۷۸


  هاشمی رفسنجانی طی دهه گذشته چهره کاملا تاریکی از وضعییت اقتصادی دهه اول نقلاب به تصویر کشیده است.

  فتح ۶ / ۱۱ / ۱۳۷۸


  هاشمی با دوپینگ به مجلس راه یابد یا نیابد، ریس مجلس شود یا نشود، مردم به او و سیستهایش رای منفی داده‌اند و او را نماد عصر سپری‌شده تاریکخانه‌ای می‌دانند.

  آفتاب امروز ۴ / 12 / 1378


  آیا مجازات یک نامه سرگشاده انتقادی به هاشمی رفسنجانی شش ماه سلول انفرادی و اقرارنویسی به سبک برادر حسین است؟

  صبح امروز 29 / 10 /

  1378

  خوب در این نقل قولها بنده هیچ جنبه ی توهین و عناد ندیدم. نمیدانم شما چه برداشتی از این عبارات میکنید یا سعی دارید که ذهنیات خودتان را بر آنها بار کنید!

  نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذر زمان نمایش پست
  دوران هشت ساله ریاست جمهوری آقای هاشمی تمیزترین دوران وزارت اطلاعات نبود. - آقای هاشمی موافق ادامه جنگ پس از فتح خرمشهر بود. - آقای هاشمی می‌دانست که ۲۳ تن از چهره‌های ملی مذهبی به دلیل نوشتن نامه به ایشان بازداشت شده‌اند.
  سیاست مبارزه با ملی مذهبی ها از همان سال 1358، سیاست کلی نظام و خصوصا حزب جمهوری اسلامی قرار گرفت و تا به امروز هم ادامه دارد. این مختص به آقای هاشمی نبوده و نیست. همواره جبهه ملی ها و ملی-مذهبی ها که خواهان دموکراسی و آزادی بوده اند، دشمنی سرسخت برای طیف استبداد طلب بوده اند.

  موفق باشید.
  بسم الله
  این پست سراسر توهین وافترا به نظام است چرا به خود اجازه میدهید افکار پریشان خودتون رو برای دیگران واگویه کنید؟ شمابازهم چند تا کتاب رو مستند میکنید و با اونها برای نظام سند سازی میکنید؟ شما چطور به خود اجازه میدهید وزارت اطلاعات منتسب به نظام رو ناپاک جلوه بدید آیا سندی هم دارید بر این افترا و توهین آشکار؟؟؟ باز هم میگم مستند حرف بزنید اسم چند تا کتاب رو نیارید بگید من سند ارائه دادم و گرنه مسئولید در قبل این تهمت !!! هم پیش خدا و هم پیش شهدای این نهاد انقلابی مسئولید...........

  لطفا ابتدا اثبات کنید سپس به هین راحتی نظام اسلامی و پاک رو اینجور مورد هجمه قرار بدهید.
  ویرایش توسط Hamishak : ۱۳۸۸/۰۶/۱۸ در ساعت ۲۲:۲۴ دلیل: ویرایش نقل قول
  امام صادق علیه اسلام می فرمایند : «نحن حجه الله علی خلقه و جدتنا حجته علینا »‌ .... « ما حجت خداوند بر مخلوقات هستیم و جده ما ( حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ) حجت او بر ما »‌
  « اشهد ان فاطمه الزهراء بنت رسول الله عصمة الله الکبری و حجت الله علی الحجج »

 15. تشکرها 2


صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. ✿^؟؟^✿بیت المال را جــدی بگیرید!✿^؟؟^✿
  توسط neginsabz در انجمن اخلاق
  پاسخ: 7
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۹/۱۲, ۱۳:۰۸
 2. جمع بندی قیامت چه زمانی رخ می دهد؟؟!!
  توسط taslim در انجمن قیامت
  پاسخ: 41
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۲۰, ۰۷:۱۹
 3. سجده به غیرخدا حرام نیست؟؟(سجده برادران به یوسف)
  توسط منتقد کوچولو در انجمن آیات الاحکام
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۳/۲۸, ۱۶:۵۱
 4. در خدا باوری و دین داری عقل مقدم است یا ایمان؟؟
  توسط paul در انجمن ادیان و فرق در قرآن
  پاسخ: 15
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۲/۱۴, ۲۱:۰۷
 5. چرا افضل اعمال ؟؟
  توسط حکمتی فرد در انجمن مهدویت و امام زمان در قرآن
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: ۱۳۸۹/۰۵/۰۴, ۱۰:۰۷

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود