جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: جنبش از میان بردارنده موانع ظهور

نوشته
    5
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

راهنما جنبش از میان بردارنده موانع ظهور

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج ...

باور کنید ظهور نزدیکه...مثل یک کوه هیزم خشک میمونه که فقط نیاز به 1 کبریت داره تا روشن شه...کوه هیزم کوه ظلم و فساد و دروغه که تو عالم پر شده و اون کبریت خواستن من و تو! خواست عمومی جامعه برای آمدن یک منجی رهایی بخش که این کوه هیزم رو به آتش بکشه و دنیا رو پر کنه از نور و گرمای محبت - عدالت و صداقت!

اما چه کار باید کرد؟ چه جور میشه اون کبریت رو شعله ور کرد... تا ما این کبریت رو روشن نکنیم اون نمیتونه کوه ظلم رو به آتیش بکشه!
    اولین راهی که خودم به ذهنم رسید خودسازیه...طوری که بشه بهمون بگن سرباز امام زمان!!! بعدش تبلیغات؛ اما نباید به همین اکتفا کرد...
    بازهم باید کارهای بیشتر کرد...منم نمیدونم چه کار...اما خیلی بهش فکر میکنم...
    از شما هم میخوام که کمک کنید...
    از همه عاشقان حضرت(ع) و همچنین همه برادر و خواهرای عزیز با هر دین و مذهب و سلیقه ای که طرفدار حق و عدالتن میخوام تو این راه به همدیگه کمک کنیم.
    تا موانع ظهور را از میان برداریم و حتی این جنبش رو بتونیم جهانی و در همه گروهها، قوم ها و ادیان به فعالیت درآوریم!
    و نه فقط یک عده منتظر که هیچ کاری انجام نمیدن باشیم...
    خدا میگه از تو حرکت از من برکت...باور کنید اگه ما بخوایم خدا هم میخواد خود امام هم میخواد...همش به خواست من و تو بقیه آدمهاست!

منتظر نظرها،راهنمایی ها و پیشنهادات شما عزیزان
    به امید ظهور!جنبش از میان بردارنده موانع ظهور

اللهم عجل لولیک الفرج

ای دوست ز ما دل شدگان دور چرایی........... هستی همه جا لیک به ما رخ ننمایی

2.  

نوشته
    5
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

السلام علیک یا بقیة الله

دو تا حدیث از صاحب الزمان(علیه السلام) نقل میکنم لطفا با دقت بخونید و روی هردوش تامل کنید:

1- اگر شیعیان ما - که خداوند آنها را به طاعت و بندگی خویش موفق بدارد - در وفای به عهد و پیمان الهی اتحاد و اتفاق میداشتند و عهد و پیمان را محترم میشمردند،سعادت دیدار ما به تاخیر نمی افتاد و زودتر به سعادت دیدار ما نائل میشدند.

2- اما علت و فلسفه آنچه از دوران غیبت اتفاق افتاده { که درک آن برای شما سنگین است} آن است که خداوند در قرآن فرموده: (( ای مومنان از چیزهایی نپرسید که اگر آشکارتان شود بدتان آید.))

در هر دو حدیث که یکی اشاره مستقیم به آیه قرآن دارد کلمه (مومنان و >>شیعیان<<) آمده و نه مردم و نه حتی مسلمانان!!!(مومن مسلمان حقیقی است و مسلمان حقیقی باید به ائمه و اهل بیت پیامبر ایمان قلبی و عملی داشته باشد ... چه شیعه و چه سنی)

نکته اول اینکه مسئولیت تاخیر در ظهور آقا امام زمان (علیه السلام) بر عهده شیعیان است!!

دوم اینکه این عهد و پیمان الهی که در حدیث اول به آن اشاره شده چیست؟ آیا غیر از اینه که ما در ایمان و اراده چه در قلبها و چه در اعمال اینقدر سست و ضعیفیم که حضرت نمیتونه با تکیه بر این یاران و امید به همراهی ایشان ظهور کنه؟
    امام حسن (علیه السلام) چرا صلح کردند؟ چون یک عده شبیه من و امثالم که فقط از شیعه ادعاشو داریم گرد آن حضرت بودند و امام مجبور به صلح شدند... اشتباه نیست که بگیم الان امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) هم مجبور به ادامه غیبت هستند!!!

البته که غیبت به اراده و حکمت الهیه که ادامه داره اما به نظر شما چرا؟ اشاره حضرت به این آیه قرآن که
    (( ای مومنان از چیزهایی نپرسید که اگر آشکارتان شود بدتان آید.)) چه معنی میتونه داشته باشه؟ مومنان از چه چیز بدشان میاد؟ جز از اینکه بهشون بگن به تاخیر افتادن غیبت تقصیر شماست؟ ویا از این هم بالاتر...به اونها گفته بشه دلیل اینکه امام غیبت کرد هم همین منافقین مومن نما و مومنین ضعیف و بی اراده بودند که نتونستند از امامشون دفاع کنند؟ و خودشون و دنیاشون رو به امام ترجیح دادند و خدا هم بشریت و به خصوص اینجور شیعیان رو به عذاب خودش گرفتار کرد و از داشتن امام و هدایتگر سعادت محروم؟

آیا ما هم شبیه شیعیان آن زمان نیستیم که امام ظهور نمیکنند؟!!
    و آیا نشنیده اید که امام زمان(ارواحنا فداک) مظلوم ترین اهل بیت (علیهم السلام) است؟جنبش از میان بردارنده موانع ظهور

به راستی چه باید کرد؟
    به نظر شما اگر کسی منو بیرون از اینجا ببینه میتونه بهم سرباز امام زمان بگه؟ اعمالم،گفتارم،کردارم ویا حتی وضع ظاهریم این اجازه رو به طرف میده که اصلا همچین فکری به ذهنش خطور کنه؟ و اگر من هم همچین حرفی بزنم طرف نمیخنده و این خنده امام رو ناراحت نمیکنه؟ واقعا ما کجا داریم میریم؟!
    آخه با ادعای خالی که نمیشه! نمیشه بگیم ما امام حسین رو دوست داریم اما از سفره یزید هم نمیشه گذشت!!
    نمیشه فقط حرف بزنیم و نه تنها عمل نکنیم حتی مخالف حرفامونم عمل کنیم هرجا منافعمون ایجاب کرد!هرجا که ترسیدیم!هر جا که خجالت کشیدیم!هرجا که نفسمون نذاشت!

از این هر جاها خیلی زیاده ! با حرف زدن هم کاری درست نمیشه!بعدشم من کیم که بخوام راجع به آن حضرت و شیعیان واقعیش سخنرانی کنم؟ فقط اینارو میگم چون عاشقشم!چون میخوام که بیاد! آرزو دارم منم سربازش باشم! آرزو دارم عدالت واقعی رو ببینم...حتی اگه گردن منم بزنه از خوشحالی مدهوش میشم...چون یقین دارم که این دست حقه!دست خداست...دیگه از این پاکتر و بالاتر نیست...با همه وجود طابع فرمانشم!عاشقشم

باید به خودمون بیایم خیلی هامون و یک کاری بکنیم! خدا هم میگه از شما حرکت از من برکت!

برای اینکه بحثمون یک طرفه نباشه و مطالب به صورت منسجم تری ارائه بشه از همه میخوام که کمک کنن .
    امیدوارم همگی یاران ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) قدم رنجه کنن و بیان و حضور فعال و موثر داشته باشند...انشا الله!

همچنان این سوال باقیست و تا ظهور حضرت هم باقی خواهد ماند که به راستی چه باید کرد؟ قرار شد که ما منتظر بی عمل نباشیم و هرکاری از دستمون برمیاد دریغ نکینیم برای حضرت!چه کاری؟ خوب اولیشو من گفتم
    ...خودسازی واقعی...
    شما هم هرچی به ذهنتون میرسه لطفا بگید!
    منتظر نظرات شما یاران ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)

برای سلامت و تعجیل در ظهور حضرت 3 صلوات محمدی بفرستید!

به امید ظهورجنبش از میان بردارنده موانع ظهور

اللهم عجل لولیک الفرج

نوشته
    5
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

راهنما مهدويت و غرب

دير زماني است كه غرب نسبت به مسأله مهدويت با ديده تأمل نگريسته جهت آمادگي غربيان در مواجهه با اين قيام تمهيداتي انديشيده شده است كه با اختصار به ذكر برخي از اقدامات اشاره مي‌گردد لازم به ذكر است كه در اين ميان سعي شده است كه غرب بويژه امريكا به عنوان يگانه منجي بشريت در سطح جهان مطرح گردد .
    اقدامات غرب در جهت مخدوش نشان دادن انقلاب جهاني حضرت مهدي (عج)
    1ـ فيلم نوستر اداموس : در اين فيلم كه امريكا در مقابل اسلام مي‌استد ، حضرت مهدي (عج) با لباس عربي نشان داده مي‌شود كه هر كاري را با فشار يك كليد انجام مي‌دهد و در اثر اقدامات او خونريزي زيادي شده و تعداد زيادي يتيم و بيوه بر جاي مي‌ماند .
    2- بازی کامپیوتری مشهور به (جهنم خلیج فارس) :
    از این بازی کامپیوتری گاهی به<یا مهدی(عج)>
    نیز یاد شده است.در این نرم افزار سعی شده است
    که خلیج فارس مرکز حرکات تروریستی جهان نشان داده شده و خود را سردمدار مبارزه با این تحرکات نشان دهند همچنین از بعد روانشناسی در نظر دارند که افراد را نسبت به امام زمان(عج) و لفظ (یا مهدی) شرطی کرده و نفرت به حضرتش را در میان مردم القاء نمایند
    در واقع غربی در این بازی و فیلم فوق خواستار این مطلبند که چهره مصلح را خشن و خونریز جلوه دهندتا در اثر فاصله گرفتن مردم از حضرت شرایط ظهور(قبلاًٌ شرح مفصلش گذشت) فراهم نگردد
    3- کتاب جنگ بعدی :
    در این کتاب کهبه همت گاسپار وانبرگر وزیر دفاع سابق آمریکا به رشته تحریر در آمده است بخشی به وقایع سال 1999 تا 2000 میلادی وبخش دیگر آن به ظهور محمد منتظر در ایران اختصاص داده شده است.
    4- کنفراس تل آویو :
    این کنفرانس که ظاهراً با هدف تحلیل انقلابهای شیعی به خصوص انقلاب اسلامی ایران تشکیل گردید در پایان به این نتیجه دست یافت که شیعیان دارای دو نگاه متفاوتند که استراتژی راهبردی آنان را در بر می گیرد:
    الف: نگاه سرخ
    ب:نگاه سبز
    نگاه سرخ به عاشورا و نگاه سبز به مسئله انتظار و مهدویت معطوف گشته است و ظاهراً جمله مشهور<اینان به اسم امام حسین(ع)قیام کرده و به اسم امام زمان(عج) قیام خود را حفظ می کنند> در این نشست بیان گردیده و در پایان به این نتیجه رسیده اند که انتظار سبز شیعیان را باید سیاه کرد.
    پس از این کنفرانس ساختن فیلم و بازیهای رایانه ای در خصوص مسئله مهدویت به شکل چشمگیری گسترش یافت.
    5- نوشتن و چاپ کتاب توسط سهیونیسها با عناوین :
    - زمین سیاره بزرگ محروم
    - جهانی نوین در حال رسیدن است
    - شماو سال 2000
    - چه بر سر ما می آید
    - و دهها نوشته و مقاله دیگر در این خصوص
    6ـ تبليغ جنگ آرماگدون :
    به اعتقاد صهيونيست‌ها جنگ بين مسيحای موعود و دجال در 20 مايلي جنوب شرقي حيفا و 15 مايلي از شرق و غرب عالم در محل شهر باستاني «ميگدون» در منطقه «آرماگدون» اتفاق مي‌افتد كه در اين جنگ پيروزي از آن يهوديان است ، ايستگاه‌هاي ماهواره‌اي غرب و اسرائيل دائم در صدد تبليغ اين جنگ به منظور آمادگي هر چه بيشتر نيروهاي خودي مي‌باشند .
    مؤسسه گرس ـ هل ـ سل در كتاب تدارك جنگ بزرگ آورده است :
    شبكة 4 تلوزيون اسرائيل مي‌كوشد مردم را متقاعد سازد كه بايد جنگ كنند زيرا خواست خداوند است ، چون خداوند در ازل مقدور فرموده كه دقيقاً همين ما مردماني كه در اين نسل زندگي ميكنيم بايد به جنگ هسته‌اي دست بزنيم و با آياتي از انجيل و گوشه‌هايي از كتاب هزقيل و دانيال نبي ثابت می كنند كه ما دورة آخرالزمان هستيم ، كه بعنوان نمونه آيه 12 باب 14 سفر زكرياي نبي در تورات اشاره مي‌نماييم :
    «گوشت ايشان در حالي كه بر پاهاي خود ايستاده‌اند كاهيده خواهد شد و چشمانشان از حدقه گداخته خواهد شد و زبانشان در دهانشان كاهيده خواهد شد» با اندك نظر به اين آيه مي‌توان شرايطي را كه در اثر انفجار بمبهاي اتمي حادث مي‌گردد تا حدودي در اين آيه يافت .
    از نقطه نظر صهيونيستي جبهة متحدين در اين جنگ شامل كشورهاي روسيه ، ايران مناطق شمالي و جنوبي افريقا و عراق قلمداد شده است .
    در اين ديدگاه مسيحای يهود (مشيا) در هيبت يک ژنرال 5 ستاره به عنوان سرفرماندهي كل نيروهاي خير ، فاتحانه از دره ميگدون گذشته ، از دروازه اصلي وارد اورشليم (بيت المقدس) مي‌گردد و در اين حال تمامي ساكنان زمين حتي پيروان حقيقي مسيح مرده و حكومت ملكوت مسيح بر زمين به مركزيت اورشليم برگزار خواهد شد .
    رونالد ريگان رئيس‌جمهوري سابق امريكا در سال 1983 گفت كه ارماگدون همواره ذهن وي را به خود مشغول ساخته و هم او بود كه تأكيد داشت كه : «براي يك آدماگدون واقعي بايد مسلح شويم»

ادامه دارد ...

اللهم عجل لولیک الفرج

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری