صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ((((((((((نظرتون در مورد سریال جومونگ )))))))))

نوشته
    1,389
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    15 روز 8 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    107

((((((((((نظرتون در مورد سریال جومونگ )))))))))

سلام درود خدا بر شهیدان زنده اسلام

یه سریال از شبکه 3 سیما پخش میشد به نام افسانه جومونگ که چند وقت پیش هم قسمت اخرشو گذاشت در برنامه ماه عسل هم از هنرپیشه ای که نقش جومونگو بازی کرده بود دعوت شد تا به برنامشون بیاد و باهاش مصاحبه کنند روز مصاحبه همه اعضا فامیل پای تلویزیون جمع بودند تا شاهد مصاحبه باشند
    همه حواصها جمع برنامه بود (واقعا که مگه جومونگ کیه که اینقدر سرو دست میشکنند براش )

با خودم گفتم یه کارگردان یا یه هنر پیشه واقعا چه کرده که تونسته این همه ادمو مجذوب این سریال کنه در صورتی که هنوز کارگردانی پیدا نشده که بتونه با فیلمش ادما رو مجذوب فیلم جنگ ایرانو عراق کنه
    البته بی انصافی نشه تا حدودی کارایی انجام داده اما.....

ما جوونایی داشتیم که به خاطر عشق به دین عشق به امام عشق به وطن عشق به مردم جانهای پاکشونا برای ازادی میهن اسلامی عزیزمان در طبق اخلاص گذاشتند از پدر مادر از همسر و فرزند ( یادمه تو خاطرات یه رزمنده که بهش مرخصی داده بودند تا بره و فرزند تازه متولد شدش رو ببینه اما این رزمنده یا امسال این رزمنده حاضر نشدند فرزندانشون روببینند وقتی علتشو پرسیدند : گفت میترسم محبت فرزندم در دلم بنشینه و مرا از ادامه جنگیدن باز داره ( واقعا جومونگ کیه)

الان هم لباسهای جومونگو ، شمشیرشو برا بچه هامون میخریم چرا چون بچه هامون عاشق جومونگند
    چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوب معلومه یه کارگردان کاری کرده که حتی بچه ها هم کارهای جومونگو تقلید میکنند

واقعا ما باید کاری کنیم و حقیقت جانفشانیهای عزیزانی که روزگاری برای این ابو خاک جنگیدند رو به فرزندانمان بیاموزیم
    به انها بگوییم که قهرمان قصه ما شهیدان هستند نه جومونگ

2.  

نوشته
    8
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

باسلام
    تمام حرفهاتون را قبول دارم ولی میشه به یک موضوع از زاویه های مختلف نگاه کرد:
    1- اینکه این سریال اینقدر تاثیر گذار شده پس میطلبه که اهل فن و هنر تلاششون را برای به تصویر کشیدن زیبا و هنرمندانه اعتقادها و سرگذشتهای این سرزمین بیشتر و بهتر تلاش کنند.
    2- خداییش این سریال پر از نکات آموزنده اخلاقی بود که منطبق با اعتقادهای اسلامی و ایرانی بود از جمله احترام به والدین، گذشت،تلاش برای رسیدن به اهداف ،اهمیت مشورت .....
    3-یک کار هنرمندانه و جذاب بود.
    امیدوارم هنر سینمای ایران نیز حرفها، اعتقادهاوسرگذشتهای این سرزمین را با شکوه و زیبایی هر چه تمامتر در تمام جهان به تصویر بکشند.
    یاعلی

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است
    (BRAN88)

نوشته
    318
    صلوات
    14
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    221 پست
    حضور
    49 روز 8 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    27

منم چون پدر و مادرم عاشق جومونگن منم نگاه کردم اونا از من بیشتر نگاه می کنن
    اخه مربوط به فیلم نامه نویسی اوناس اونا یه چیز رو از چند جا نگاه می کنن هر قسمت شاید بالای 10 اتفاق می افتاد یا مثلا واسه سفر کردن از یه نقطه به نقطه دیگه (بر عکس فیلم های تاریخی بظاهر پرطرفدار ما)چند قسمت طول نمی کشه و سریع انجام می شه و هدف رو سریعا نشون می ده
    واقعا که جذاب بود
    دستشون درد نکنه حالا بابام گیر داده می گه برو جومونگ های بعدی رو بخر حالا کجا گیر بیارم خدا می دونه
    یکی گره روسری شو شل کرد رفت جلو دوربین واسه لایک!! یکی بند پوتینشو سفت کرد رفت رو مین واسه خاک

نوشته
    1,487
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    4 روز 12 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    1164
    آپلود
    119
    گالری
    2

سلام
    من شاید اولین نباشم ولی آخرین هم نیستم.شاید از این فیلم 10 قسمتش را هم ندیده باشم.شهدا که جای خود دارند.اگر کسی تاریخ ایران را کاملا خونده باشه براش کاملا مشخصه که این از زندگی کوروش یا داریوش برداشته شده.من این مطلب را 10 سال پیش خوندم و الان یادم نیست که از کدوم این دو پادشاه ایرانیه.تازه مگه ما کم کسی را توی جنگ داشتیم که از جومونگ کمتر باشه.من یه شهیدی که فقط برای رضای خدا جنگیده را با هیچ چیزی عوض نمیکنم.شما هم باید این بحث را به صدا و سیمای ما برسونین که واقعا ضعیف عمل میکنن
    آفت دين سه چيز است، داناى بد كار و پيشواى ستم كار و مجتهد نادان‏
    حرکت کشتی نجات آدمیان احتیاجی به دریا ندارد.این کشتی روی قطره اشکی مقدس که برای حسین بن علی ریخته می شود می گذرد.علامه جعفری

نوشته
    78
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

نظرمان کاملا منفی است و این توفیق را داشتیم که بیشتر از 10 دقیقه آن را ندیدیم
    و من روزی را می بینم که به جای همت ها و خرازی ها...جومونگ ها و یانگوم ها و اوشین ها الگوی این جامعه بیمار شده است.
    با این وضعیت چشم بادامی ها دنیا را تسخیر می کنند.
    مولای یا مولای....انت المعطی و انا السائل...
    و هل یرحم السائل الا المعطی...

نوشته
    1,289
    مورد تشکر
    8 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

متاسفانه عدم شناخت نسل امروز نسبت به تاریخ باشکوه ایران باعث شده که بسیاری از داشته های خود را در دستان دیگران ببینیم و لذت هم ببریم .!
    سریال افسانه ای جومونگ در واقع بخشی از تاریخ ایران را ربوده

به قول ارد بزرگ اندیشمند و متفکر ایرانی : سرزمینی که اسطوره های خویش را فراموش کند به اسطوره های کشورهای دیگر دلخوش میکند . فرزندان چنین دودمانی بی پناه و آسیب پذیرند .

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نياز؟
    مي کشم ناز يکي تا به همه ناز کنم..

نوشته
    171
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    20 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    0

از یکی شنیدم میگفت
    خانواده ای به بیرون از شهر رفته بودن پیک نیک ....تا اینکه یه ساعت مونده به جومونگ خانواده میگن ......وای جومونگ الاناست که شروع بشه .......بعد همه با چه سرعتی همه چیز رو جمع میکنن تا برن جومونگ ببینن
    به خونه که میرسن میبینن انگار یکی کمه...........
    بله بچه شون را جا گذاشته بود......و بعد از اون که رفته بودن دنبال بچه تیکه تیکه هاشو از تو خیابون جمع کرده بودن
    یا یکی دیگه
    وقتی جومونگ وسوسانو به هم نمیرسن یه پسری خودکشی میکنه به خاطر همین موضوع........
    حرف من اینه که چرا مردم ایران باید اینجوری بشن.........یه فیلم کره ای که حتی نقش اول اون بلد نیست چطوری شمشیر دسش بگیره ...باید برای جوانان ایرانی بشه اسطوره........
    واقعا تاسف داره...............

9. تشکرها 2

نوشته
    1,389
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    15 روز 8 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    107

نظر شما چیه؟؟؟

ما هم در حد خودمون میتوانیم کاری کنیم که این رشادتها این خونها پایمال نشود فقط وظیفه صدا سیما نیست
    بلکه ما هم میتوانیم فعالیتی در این زمینه داشته باشیم
    و بهتره که از همین بچه های خودمون شروع کنیم

پس یا علی

نوشته
    351
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    32
    آپلود
    0
    گالری
    2

خیلی بد بود

هر کی موافق هست تشکر رو بزنه

بد بود

كتاب "آموزش سخت افزار" با فرمت جاوا قابل اجرا در تمامي گوشي هاي همراه
    دانلود

لينك پست
    .................................................. ..........................

نوشته
    466
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    3
    گالری
    2

چرا خودمون رو با جومونگ مقايسه ميكنيم
    همين مقايسه ها ما رو به عقب هل ميده
    اونا از اسطوره هاشون فيلم ساختن
    خب ما هم بسازيم
    اتفاقا سريال قشنگ و مفهومي بود من دوستش داشتم
    حضرت حيدر بنام فاطمه حساس بود
    خلقت از روز ازل مديون عطر ياس بود
    اي كه ره بستي ميان كوچه ها بر فاطمه
    گردنت را ميشكست آنجا اگر عباس بود

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری