صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: قوانین مجازات در ادیان مختلف

شروع کننده موضوع

نوشته
    133
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    23
    آپلود
    0
    گالری
    57

راهنما قوانین مجازات در ادیان مختلف

کفاش دوره گرد که مردي مسيحي را به قتل رسانده بود ديروز در دادگاه کيفري استان تهران محاکمه شد. در ابتداي جلسه محاکمه صفر خاکي نماينده دادستان تهران کيفرخواست را خواند و گفت؛ ظهر ۱۹ مهر سال گذشته کشته شدن مردي ۸۷ ساله به نام «آبنوس» به دادسراي ناحيه ۲۷ تهران گزارش داده شد.
    شواهد نشان مي داد اعضاي خانواده «آبنوس» در خارج از کشور زندگي مي کردند و فقط يکي از فرزندان او در ايران بود که هنگام سرکشي به خانه پدر با جنازه اش رو به رو شد. همچنين بررسي هاي مقدماتي از اين حکايت داشت که وي قرباني يک سرقت شده است.

کارآگاهان در جريان رازگشايي معما به کفاش جواني که نزديک خانه «آبنوس» کار مي کرد و همزمان با مرگ او ناپديد شده بود، مشکوک شدند. سرانجام متهم ۱۸ ساله به نام مهدي با گذشت ۲۳ روز از جنايت در نظام آباد رديابي و دستگير شد. وي که در بازجويي ها خود را بي گناه مي خواند وقتي با مدرک هاي دادگاه پسند رو به رو شد به قتل آبنوس اعتراف کرد.خاکي ادامه داد؛ به عنوان نماينده دادستان تقاضاي مجازات متهم را دارم.
    در ادامه دو تن از فرزندان مقتول در جايگاه حاضر شدند و از طرف خود و برادران شان قصاص متهم را خواستار شدند. اما قاضي
    عزيز محمدي اعلام کرد

به دليل غير مسلمان بودن آبنوس امکان تقاضاي قصاص وجود ندارد.

فرزندان مقتول نيز پاسخ دادند؛ تقاضاي قصاص کرديم چون نمي خواهيم تفاوتي بين پدر ما و ديگر کشته شدگان وجود داشته باشد." با اين حال به قانون احترام مي گذاريم و هر چه قانون بگويد قبول مي کنيم."
    در ادامه مهدي متهم پرونده در جايگاه قرار گرفت. وي اتهام قتل را قبول کرد و گفت؛ اشتباه کردم و اگر اولياي دم تقاضاي قصاص دارند من حرفي ندارم و مي پذيرم. وي در توضيح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت؛ آبنوس مرد خوبي بود و هفته يي يکي دو بار کفش هايش را به من مي داد تا واکس بزنم. پيرمرد به من اعتماد کرده بود. آبنوس از من خواسته بود براي نظافت خانه اش يک کارگر خوب پيدا کنم که ناگهان به سرم زد خودم به آنجا بروم و ثروتش را تصاحب کنم. با اين تصميم به راحتي وارد خانه اش شدم و در فرصت مناسب با چاقو به جانش افتادم اما هر چه ضربه مي زدم باز زنده بود.وي گفت؛ روز حادثه به خانه اش رفتم. چون بيماري عصبي دارم حالم اصلاً خوب نبود. او وسايل پذيرايي آورد. چند دقيقه که گذشت من به دستشويي رفتم و کراک مصرف کردم. با اين حال آرام نگرفتم. يک بار ديگر به دستشويي رفتم و اين بار ترياک مصرف کردم. وقتي بيرون آمدم اصلاً کارهايم دست خودم نبود. يادم نيست چند ضربه زدم، فقط مي دانم با دو چاقويي که آنها را از خانه آبنوس برداشته بودم پشت سر هم به او ضربه زدم. وقتي مرد، سراغ چمدانش رفتم و يک و نيم ميليون تومان پولش را برداشتم.
    وي در مقام آخرين دفاع گفت؛ باز هم مي گويم اشتباه کردم. آبنوس مرد خوبي بود. من کار بدي در مورد او کردم. چون از ۱۵ سالگي به مواد اعتياد داشتم به بيماري عصبي مبتلا شده ام و بدون اينکه کنترلي بر اعصابم داشته باشم اين کار را کردم.

ویرایش توسط khoshnazar : ۱۳۸۸/۰۸/۰۸ در ساعت ۰۸:۱۲ دلیل: اتهام و دروغپردازی

2.  

نوشته
    300
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    5

قوانين حقوقي

سلام سركار بي طرف
    نمي دانم شما با اين تاپيك قصد دارين چه چيز را اثبات كنيد
    1. اگرقصدتان اثبات اين است كه قوانين اسلام برعليه مسيحيان است كه اگر اينطور بود اصلا نبايد اجازه مي دادند مسيحيان در ميانشان زندگي كنند
    2. اگر مقصودتان اين است كه قوانين ايران مخصوص اكثريت هاي مذهبي است و به اقليت هاي مذهبي ظلم مي شود به شكاياتشان رسيدگي نمي شود؟
    شما خود بگوييد همين كه اقليت هاي مذهبي بدون هيچ دغدغه اي در يك كشور اسلامي زندگي مي كنند خودش امان نامه براي آن ها نيست ؟! بالاخره قوانين يك جامعه ديني به طور طبيعي جانب اكثريت آن جامعه را مي گيرد شما هرجاي دنيا كه بروي همينطور است مثلا در دادگاه آلمان يك زن مسلمان در حضور دادگاه و قاضي و تعداد زيادي از متصديان امر حقوقي به همراه فرزندش به جرم مسلمان بودن هدف گلوله قرار مي گيرد و تنها كسي كه مي توانسته از او دفاع كند همسرش بود كه او را هم تا حد مرگ كتك مي زنند و هيچ كس اعتراضي هم نمي كند
    ولي در كشور ما ممكن است در پرونده اي قضايي با يك اقليت مذهبي بي مهري صورت گرفته باشد مانند اكثريت هاي مذهبي ولي چنين برخورد حيواني و وحشيانه اي با او نمي شود
    ما در دينمان دستوراتي براي زندگي كردن اقليت هاي مذهبي در كنار مسلمانان داريم و اين ها قوانين خاصي است چرا كه معتقديم اين دين آخرين دين خدا و آخرين نسخه دين الهي و جديد ترين آن است و همه موظفند از آن پيروي كنند ولي اگر نخواست مجبور نمي شود فقط ممكن است از حقوق شهروندي كمتري برخوردار شود به هرحال همين كه به او اجازه زندگي در امنيت را مي دهند بسيار عالي است.
    3. اگر مقصودتان اين است كه در مملكت اسلامي به شكايات اقليت هاي مذهبي به خوبي رسيدگي نمي شود بايد گفت اين امر مربوط به دستگاه قضايي است و ممكن است همين اعتراض نسبت به اكثريت ها ي مذهبي هم باشد كه ربطي به كانون گفتمان قرآن كه يك سايت پاسخگويي به شبهات قرآني است ندارد و بايد با متصديان امر قضاوت اعتراض كنيد و از آن ها بخواهند به اين مشكل رسيدگي كنند.

شروع کننده موضوع

نوشته
    133
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    23
    آپلود
    0
    گالری
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط از قرآن بپرس نمایش پست
    سلام سركار بي طرف
    1. اگرقصدتان اثبات اين است كه قوانين اسلام برعليه مسيحيان است كه اگر اينطور بود اصلا نبايد اجازه مي دادند مسيحيان در ميانشان زندگي كنند
    2. اگر مقصودتان اين است كه قوانين ايران مخصوص اكثريت هاي مذهبي است و به اقليت هاي مذهبي ظلم مي شود به شكاياتشان رسيدگي نمي شود؟
    شما خود بگوييد همين كه اقليت هاي مذهبي بدون هيچ دغدغه اي در يك كشور اسلامي زندگي مي كنند خودش امان نامه براي آن ها نيست ؟! بالاخره قوانين يك جامعه ديني به طور طبيعي جانب اكثريت آن جامعه را مي گيرد شما هرجاي دنيا كه بروي همينطور است مثلا در دادگاه آلمان يك زن مسلمان در حضور دادگاه و قاضي و تعداد زيادي از متصديان امر حقوقي به همراه فرزندش به جرم مسلمان بودن هدف گلوله قرار مي گيرد و تنها كسي كه مي توانسته از او دفاع كند همسرش بود كه او را هم تا حد مرگ كتك مي زنند و هيچ كس اعتراضي هم نمي كند
    ولي در كشور ما ممكن است در پرونده اي قضايي با يك اقليت مذهبي بي مهري صورت گرفته باشد مانند اكثريت هاي مذهبي ولي چنين برخورد حيواني و وحشيانه اي با او نمي شود
    ما در دينمان دستوراتي براي زندگي كردن اقليت هاي مذهبي در كنار مسلمانان داريم و اين ها قوانين خاصي است چرا كه معتقديم اين دين آخرين دين خدا و آخرين نسخه دين الهي و جديد ترين آن است و همه موظفند از آن پيروي كنند ولي اگر نخواست مجبور نمي شود فقط ممكن است از حقوق شهروندي كمتري برخوردار شود به هرحال همين كه به او اجازه زندگي در امنيت را مي دهند بسيار عالي است.
    3. اگر مقصودتان اين است كه در مملكت اسلامي به شكايات اقليت هاي مذهبي به خوبي رسيدگي نمي شود بايد گفت اين امر مربوط به دستگاه قضايي است و ممكن است همين اعتراض نسبت به اكثريت ها ي مذهبي هم باشد كه ربطي به كانون گفتمان قرآن كه يك سايت پاسخگويي به شبهات قرآني است ندارد و بايد با متصديان امر قضاوت اعتراض كنيد و از آن ها بخواهند به اين مشكل رسيدگي كنند.
    با درود . ضمن تشكر از شما جناب از قران بپرس شما كمترين ها رو براي ما در نظر گرفتيد با آن اگري كه آورديد !
    در ضمن مطمئنيد بدون دغدغه ؟؟؟؟!!!!! ... ممنون ميشم بهم بگيد چرا قاضي ... اعلام کرد

به دليل غير مسلمان بودن ... امکان تقاضاي قصاص وجود ندارد. ...
    تشكر
    ویرایش توسط khoshnazar : ۱۳۸۸/۱۰/۰۵ در ساعت ۱۶:۰۸ دلیل: حذف تبلیغات سوء

نوشته
    767
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    47

سفسطه سوال در مورد انگیزه! به منظور پوشاندن اصل موضوع!

شما هرجاي دنيا كه بروي همينطور است مثلا در دادگاه آلمان يك زن مسلمان در حضور دادگاه و قاضي و تعداد زيادي از متصديان امر حقوقي به همراه فرزندش به جرم مسلمان بودن هدف گلوله قرار مي گيرد و تنها كسي كه مي توانسته از او دفاع كند همسرش بود كه او را هم تا حد مرگ كتك مي زنند و هيچ كس اعتراضي هم نمي كند
    سفسطه فرافکنی!

...
    خردبین سبز اندیش!

نوشته
    514
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

فعلا كه به اصطلاح مسيحيا ولي در واقع سكولارها به خانه ها ونواميس مردم در كشورهاي اسلامي تجاوز ميكنند وامثال خردبين به انها لبخند ميزنند وكف انها مرتب است
    بقیه الله خیرلکم ان کنتم مومنین
    http://mhb90.blogfa.com/

نوشته
    41
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

خانم بي طرف اگر دوستان عزيز در راديو بي بي سي قاتل ....را معرفي كنند چرا كه نه انها را هم به دادگاه مي اوريم. ولي اگر دوستان انگليسي ايراني تبار بگذارند.
    ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۸۸/۰۸/۰۵ در ساعت ۰۷:۰۳ دلیل: حذف اسامي مربوط به اختشاشات اخير

نوشته
    767
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدحسین بخشی نمایش پست
    فعلا كه به اصطلاح مسيحيا ولي در واقع سكولارها به خانه ها ونواميس مردم در كشورهاي اسلامي تجاوز ميكنند وامثال خردبين به انها لبخند ميزنند وكف انها مرتب است

سفسطه ی فرافکنی!

دوست عزیز اینکه در کشورهای دیگر چکار میکنند، ربطی به مسئله ای که توسط سرکار گرامی بیطرف، مطرح گردید ندارد!
    به فرض که در کشورهای دیگر هزار و یک اشتباه میکنند، اما آیا اشتباهات دیگران با که مجوز میدهد که ما هم اشتباه کنیم؟
    مسلما اگر در هر کجا انسانی کشته میشود، کار خطایی است و باید محکوم شود.

شما مسئله اصلی را توجه کن:

مسئله این است که مطابق قوانین اسلامی، وقتی یک مسلمان، یک غیر مسلمان (مثلا مسیحی) را به قتل برساند، امکان قصاص او وجود وجود ندارد.

یعنی عملا ارزش جان و حیات و زندگی یک مسیحی، از یک مسلمان بیشتر دانسته میشود . آنچه که گفته میشود در اسلام میان انسانها مساوات بر قرار است و میان آنها تنها عدالت و اعمال آنها جاری است، کاملا کذب است. بلکه برعکس، در اسلام رسما جان یک غیر مسلمان کم ارزش تلقی میشود. بطوری که در نمونه ی فوق، وقتی یک مسلمانان جنایتکار، یک فرد مسیحی بی گناه را به وحشیانه ترین شکل بکشد، هرگز امکان قصاص وی نیست، اما بر عکس، اگر یک مسیحی، یک مسلمان را بکشد، مسلما قصاص خواهد شد!

خوب کجای این موضوع مساوات و عدالت است؟ مگر خون یک مسلمان از یک مسیحی رنگین تر است؟
    جواب: بله! در اسلام رنگین تر است. چون اسلام اصلا دین مساوات و برابری نیست و در اسلام تنها مسلمانان حق حیات و زندگی دارند! (هر چند که خوشبختانه امروزه مسلمانان قدرت نابودی غیر مسلمانان را ندارند، وگرنه قرآن صراحتا به آنان دستور میدهد که غیر مسلمانان را بشکند)

ضمنا کشتن هر انسانی، عملی ناپسند است. فرقی نمیکند که توسط مسلمانان باشد یا غیر آن. فرقی نمیکند که توسط اسرائیل باشد یا فلسطینیان یا در ایران باشد یا عراق یا چین یا یمن و ... . هیچ کس هم بنا به گفته شما، برای تجاوز به نوامیس مسلمانان و کشتن آنها لبخند و کف نمیزند. شما چه میدانید؟ شاید آنقدر که من از کشتار مسلمانان در بوسنی و چچن و یمن و عراق و افغانستان ناراحت و رنجور و هستم، شمای مسلمان که به اندک چیزی رگ غیرتتان بر می آید، ناراحت نباشید!

جان انسان عزیز و محترم است، چه مسلمان، چه غیر مسلمان، چه ایرانی، چه امریکایی، چه فلسطینی و ... .

خردبین سبز اندیش.

نوشته
    767
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    47

بالاخره قوانين يك جامعه ديني به طور طبيعي جانب اكثريت آن جامعه را مي گيرد شما هرجاي دنيا كه بروي همينطور است مثلا در دادگاه آلمان يك زن مسلمان در حضور دادگاه و قاضي و تعداد زيادي از متصديان امر حقوقي به همراه فرزندش به جرم مسلمان بودن هدف گلوله قرار مي گيرد و تنها كسي كه مي توانسته از او دفاع كند همسرش بود كه او را هم تا حد مرگ كتك مي زنند و هيچ كس اعتراضي هم نمي كند
    1 - پاراگراف شما کلا مصداق سفسطه فرافکنی است.

2 - در اسلام و ایران قوانین رسمی حکومتی بر علیه مسیحیان (و کلا غیر مسلمانان) است، اما در کشور مورد اشاره شما (آلمان) تمام افراد از هر نژاد و دین و مذهبی، با هم کاملا کاملا یکسان بوده و تحت قوانین واحد میباشد و هیچ تبعیضی قانونی میان آنها نیست. خوب دقت بفرما که تبعیض در اسلام، در متن خود قوانین است، اما در کشوری مانند آلمان هرگز در مورد حکم قتل، تبعیضی وجود ندارد و اگر یک مسلمان یک مسیحی را بکشد، با او آنچنان برخورد میکنند که یک یک مسیحی یک مسلمان را بکشد.

3 - اکنون اگر فرض کنیم که یک قاضی در آلمان بی عدالتی بکند، این تخلف قاضی است و به بنا به گفته خود شما، مربوط است به دستگاه قضایی، اما هرگز به خود قوانین ربط پیدا نمیکند.

4 - قتل یک زن مسلمان در دادگاه آلمان بدست یک فرد نیمه دیوانه و نژاد پرست نئو نازی، هیچ ربطی نه به قوانین آلمان دارد و نه به ضعف دستگاه قضایی و نه به تخلف یک قاضی. بلکه صرفا یک فرد نژاد پرست (که اتفاقا عضو یک فرقه بشدت افراطی هم بود)، فرد دیگری را کشته است. مسلما شما هم اگر امروز پیگیر قضیه بشوید، متوجه خواهید شد که او نیز کاملا بر اساس قوانین آلمان، به جرم قتل محاکمه شده یا خواهد شد و بر خلاف ایران، هیچ تبعیضی هم قائل نخواهند شد!

نتیجه: با آنچه گفته شد، مشخص گردید که بر خلاف ظاهر ادعای جناب "از قرآن بپرس" عزیز. اولا قوانین اسلامی و قرآنی فی نفسه دارای تبعیض و نا عدالتی هستند. اما بر عکس در آلمان دموکراتیک، قوانین کاملا برای همه مردم از هر رنگ و نژاد و مذهبی، یکسان بوده و هیچ تبعیضی وجود ندارد. دوم اینکه مثال ایشان در مورد قتل یک زن مسلمان در دادگاهی در آلمان، هرگز ربطی به قوانین آلمان یا تخلف قاضی ندارد، بلکه جنایتی بوده که توسط یک فرد افراطی انجام شده و مسلما تا کنون بر اساس قوانین آلمان با وی برخورد شده.

ضمنا لازم به ذکر است که در دادگاه های ایران، روزی نیست که نظیر اینگونه جنایات انجام نشود یا کسی خودکشی نکند!
    خود من شاهد خودکشی فردی در دادگاه شهرمان بودم که از بی عدالتی دستگاه قضایی و قوانین ایران به تنگ آمده بود!

خردبین سبز اندیش.

نوشته
    136
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بیطرف نمایش پست
    مجوز قتل مسيحيان در قوانين جزايي ايران

کفاش دوره گرد که مردي مسيحي را به قتل رسانده بود ديروز در دادگاه کيفري استان تهران محاکمه شد. در ابتداي جلسه محاکمه صفر خاکي نماينده دادستان تهران کيفرخواست را خواند و گفت؛ ظهر ۱۹ مهر سال گذشته کشته شدن مردي ۸۷ ساله به نام «آبنوس» به دادسراي ناحيه ۲۷ تهران گزارش داده شد.
    شواهد نشان مي داد اعضاي خانواده «آبنوس» در خارج از کشور زندگي مي کردند و فقط يکي از فرزندان او در ايران بود که هنگام سرکشي به خانه پدر با جنازه اش رو به رو شد. همچنين بررسي هاي مقدماتي از اين حکايت داشت که وي قرباني يک سرقت شده است.

کارآگاهان در جريان رازگشايي معما به کفاش جواني که نزديک خانه «آبنوس» کار مي کرد و همزمان با مرگ او ناپديد شده بود، مشکوک شدند. سرانجام متهم ۱۸ ساله به نام مهدي با گذشت ۲۳ روز از جنايت در نظام آباد رديابي و دستگير شد. وي که در بازجويي ها خود را بي گناه مي خواند وقتي با مدرک هاي دادگاه پسند رو به رو شد به قتل آبنوس اعتراف کرد.خاکي ادامه داد؛ به عنوان نماينده دادستان تقاضاي مجازات متهم را دارم.
    در ادامه دو تن از فرزندان مقتول در جايگاه حاضر شدند و از طرف خود و برادران شان قصاص متهم را خواستار شدند. اما قاضي
    عزيز محمدي اعلام کرد

به دليل غير مسلمان بودن آبنوس امکان تقاضاي قصاص وجود ندارد.

فرزندان مقتول نيز پاسخ دادند؛ تقاضاي قصاص کرديم چون نمي خواهيم تفاوتي بين پدر ما و ديگر کشته شدگان وجود داشته باشد." با اين حال به قانون احترام مي گذاريم و هر چه قانون بگويد قبول مي کنيم."
    در ادامه مهدي متهم پرونده در جايگاه قرار گرفت. وي اتهام قتل را قبول کرد و گفت؛ اشتباه کردم و اگر اولياي دم تقاضاي قصاص دارند من حرفي ندارم و مي پذيرم. وي در توضيح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت؛ آبنوس مرد خوبي بود و هفته يي يکي دو بار کفش هايش را به من مي داد تا واکس بزنم. پيرمرد به من اعتماد کرده بود. آبنوس از من خواسته بود براي نظافت خانه اش يک کارگر خوب پيدا کنم که ناگهان به سرم زد خودم به آنجا بروم و ثروتش را تصاحب کنم. با اين تصميم به راحتي وارد خانه اش شدم و در فرصت مناسب با چاقو به جانش افتادم اما هر چه ضربه مي زدم باز زنده بود.وي گفت؛ روز حادثه به خانه اش رفتم. چون بيماري عصبي دارم حالم اصلاً خوب نبود. او وسايل پذيرايي آورد. چند دقيقه که گذشت من به دستشويي رفتم و کراک مصرف کردم. با اين حال آرام نگرفتم. يک بار ديگر به دستشويي رفتم و اين بار ترياک مصرف کردم. وقتي بيرون آمدم اصلاً کارهايم دست خودم نبود. يادم نيست چند ضربه زدم، فقط مي دانم با دو چاقويي که آنها را از خانه آبنوس برداشته بودم پشت سر هم به او ضربه زدم. وقتي مرد، سراغ چمدانش رفتم و يک و نيم ميليون تومان پولش را برداشتم.
    وي در مقام آخرين دفاع گفت؛ باز هم مي گويم اشتباه کردم. آبنوس مرد خوبي بود. من کار بدي در مورد او کردم. چون از ۱۵ سالگي به مواد اعتياد داشتم به بيماري عصبي مبتلا شده ام و بدون اينکه کنترلي بر اعصابم داشته باشم اين کار را کردم.

http://issak.blogfa.com/post-47.aspx

ببخشید من در هیچ کجای این مطلب نشانه ایی از صدور مجوز برای قتل مرحوم آبنوس به جرم مسیحیت نمی بینم ممکن است راهنمایی کنید ؟ من گمان می کنم عنوان تایپیک کمی نامناسب انتخاب شده است

نوشته
    330
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

کامنت مناسبی در همان وبلاگ که تبلیغ مسیحیت می کند نوشته که توجه به آن مفید است:

به نام خداوند مهربان

موضوع نادرستی برای این نوشته انتخاب کرده اید.

نبود حکم قصاص برای قاتل غیر مسلمان مجوز قتل نیست زیرا مجازات های دیگر مانند دیه به جای آن هست.

مجوز قتل را دولت های مسیحی می دهند که قطعنامه ها را وتو می کنند تا اسرائیل جنایتکار و حامیانش بتوانند بیشتر جنایت کنند.
    مجوز قتل را صلیبیانی می دهند که موجب گسترش تروریسم در جهان شده اند.

خدایا اگر بناست دیگران با عبور از روی اخلاق و انسانیت من به رفاه برسند می خواهم هرگز نرسند!
    ------------------
    نیچه گفت خدا مرده است!
    اما چندی بعد ....
    و خدا گفت نیچه مرده است.
    من کان فی هذه اعمی فهو فی الآخرة اعمی

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری