نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: محتوای گاهنامه را چگونه ارزیابی میکنید

رأی دهندگان
166. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

102 61.45%
  • متوسط

49 29.52%
  • ضعیف

15 9.04%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ★ گاهنامه کانون گفتمان قرآن (شماره اول) ★

نوشته
    5,046
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    415 پست
    حضور
    132 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

★ گاهنامه کانون گفتمان قرآن (شماره اول) ★

وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ

اطلاع رساني نسبت به جديد ترين موضوعات كانون گفتمان قرآن كاري بس جذاب و متنوع بوده كه قطعا كاربران قرآني مشتاق اين امر هستند به همين منظور دوستان شما در سايت دست به يك اقدام بسيار جالبي زده و از مطالب استفاده شده علمي و غير علمي كانون بخشي را انتخاب و در قالب گاه نامه به عنوان نشريه كانون تهيه و تدوين كرده اند. بدیهی است این گاهنامه با نظرات سازنده شما دوستان قرآنی تکمیل و در نسخه های بعدی اعمال خواهد گردید.

برای دریافت نشریه اینجا کلیک کنید

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط iranproud : ۱۳۸۸/۰۸/۰۵ در ساعت ۰۸:۲۳

2. تشکرها 121

!Deli, *عرفانی*, .:HEMAT:., .:MOBAREZ:., .:تسنیم:., .:صافات:., 3Reza, :.مهدی.:, :Unknown:, ameer, amir021, amirhossein67, Ayenehshafaf, ••ostad••, ╫❀نیایش❀╫, banoo, Destiny, fafa safa, fani, goleleila, habibmp3, hadimha, Hakim, hesam_1, hesam_8449, jalil82191, khoshnazar, kokban, maleki, manteqi, maryam, MASIHA_AS, Masoomi, mehr4u, modir.chat2, Naser, parsa, parvaz, qalbesalim, raiat.hossin, ro0siah, roohollahdamghani, saeed623, SAJED, salman2009, Selma, seyed133, shahab86, shams, sky, t.raja, Tanha73, The Praises to God, unas120, usefj, فاطمه ایمانی, فاطیما*ع, قیامت, قطره, لواء الحسين, مهتاب55, مونس, مجنون الحیدر, مجیب, محب نور, مدیر سابق, مدافع, مدادرنگی, مسیر, نازنین57, نرجس بانو, نسیم حیات, یالثارات الحسین, کلات, گل نرگس, پسرآزاد, valayat, yaser, yekta, zahra2006_tir, zahrasadat11, آهنگ, آریانا, آزادگی, انسان, اویس قرنی, ايراني مسلمان, ایلام سرابله, ابو محمد, ابرار, از قرآن بپرس, اسرا, اشك عاشق, بيطرف, بید مجنون, بیست, بردبار, حسام اشنا, درود, درگاه محبوب, ذوالقرنین, ریحانه, رحیل, زینب_الگوی صبر, سلمان 168, سلام خدا, سميرا, سوگند, سيد حسين, سید بصیر, سارا_زمانی, صبورانه, صدید, طلوع1, طارق, عماد المقاومه, عارفه, غفران

3.  

نوشته
    5,046
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    415 پست
    حضور
    132 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

شاد با اجازه شما

با همه گیر شدن مجلات اینترنتی ، ما هم بر آن شدیم گاهنامه کانون به نشانه UpToDate (فرهنگستان لغات فارسي : روز آمد . به روز شدن . هماهنگي با وضعيت روز جامعه) بودن سایت (آه نه ببخشید، فرهنگستان! وب گاه ) و از آن جایی که تازگی ها دچار اتمسفر زدگی خفن و از نوع A شده ایم و اصولا می انگاریم که کانون مرکز عالم اینترنت (فرهنگستان جان، این چند لحظه بی خیال ما شو) و همچنین فراجناحی ترین نقطه است ، شماره اول گاهنامه با تمام کم و کاستی ها (مطمئنا شکسته نفسی میکنیم) به حضورتان تقدیم میشود.

اما
    یقینا بدون نظرات و همکاری شما شکل و شمایل و محتوای گاهنامه دچارهیچ تغییر و تحولی نمی‌شود در همین راستا و تغییرات و چرخش چرخ نیلوفری و چند راستا و چپ تای دیگر که عجالتا به دلیل کمبود وقت و فقدان برخی عوامل ضروری تر دیگر از ذکر جزئیات آنها معذوریم! و با علم به این موضوع که در برخی مواقع بی خبری و آفلاینی خیلی به مراتب بهتر از خبر داری و آنلاینی است اما شما ما رو از نقطه نظراتتون بی بهره نگذارین و همچنین از دوستان علاقمند به همکاری هم دعوت به عمل می آریم که تمایل خودشون رو اعلام کنند.
    اگه يه بار همه 20 واحد رو توي يه ترم افتادين! ......... بي خيالش
    اگه شما رو با نمره 11.99 مشروط كردن! ......... خوب شده ديگه ولی گاهنامه رو فراموش نکنین

برای ارائه انتقادات و پیشنهادات و یا ارسال مطالب خود برای درج در شماره های بعدی
    اینجا
    کلیک کنید.

تندرست باشید

ویرایش توسط iranproud : ۱۳۸۸/۰۸/۰۵ در ساعت ۱۰:۰۸

نوشته
    348
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    8 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    9

نقد نشریه کانون

نقد نشریه کانون
    اما موضوع اول : سخنی با شما
    دستمال نبستن مر سري را که درد نميکند؛ در مورد کاربران اکتيو صدق نميکند!!بعضي از افراد هم که از اوان جواني از خود نشانه هايي از اين نوع سندرم درد و دستمال و ... از خود نشان ميدهند.. اين ميشود که نشرياتي چه زرد و آبي و سبز بوده و هستند
    اینو خیلی روش فکر کردم تا بالاخره با یک کیلو سریشم تونستم ارتباطش بدم
    موضوع دوم
    خوب بود و مشکلی نداشت
    موضوع سوم : اسلام چه می گوید و ما چه می گوییم
    اگر از حق نگذریم انصافا جالب بود.
    موضوع چهارم: تحریف ناپذیری قرآن
    جدی کپی و پیسش تابلو بود میدونید از کجا از اینجا
    در سالي كه به نام اتحاد ملي و انسجام اسلامي نام گذاري شده است جا دارد با بيان آراي انديشمندان شيعه و اهل سنت، حقيقت را بر پيروان حق و مبلغان راستين اسلام آشكار ساخته تا توطئه دشمنان دين را برملا سازيم.
    امسال سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی نیست سال اصلاح الگوی مصرفه که این مساله یعنی اصلاح مصرف توی موضوع بعدی یعنی نقد صندلی داغ رعایت نشده چرایش را توی خطهای بعد بخونید.
    موضوع پنجم: نقد صندلی داغ
    این هم بعضی جملاتش انصافا خوب بود ولی بعضی دیگه چه بسا نه
    مضمون سخنان مقام معظم رهبری اینست که طنز باید با یک هدف عالی نوشته شود.

ان شاالله در نشریه های بعد این نکات رعایت شود .
    از این بزرگوار هم تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشته و زحمتی که برای ساخت این نشریه کشیدند.

ویرایش توسط unas120 : ۱۳۸۸/۰۸/۰۵ در ساعت ۱۶:۳۱
    حدیث قدسی
    عبدی اطعنی اجعلک مثلی
    بنده من تو مرا عبادت کن من تو را مثل خودم قرار می دهم.
    عبد وافعی شدی قدرت خدایی پیدا می کنی

آي دي من در ياهو مسنجر unas120@yahoo.com

نوشته
    850
    حضور
    35 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    9

با سلام
    ایجاد نشریه در سایت که به نوعی اطلاع رسانی و تبلیغ مباحث کاربردی ومفید مطرح شده در انجمنها می باشد، ابتکار بسیار خوبی است .وقطعا در نوبتهای بعدی اشکالات آن به مرور رفع میشود و حتی قابلیت چاپ ونشر آن را نیز می تواند دارا باشد.البته مشروط به مستند ومتقن بودن مطالب آن.
    لذا جا داره از پدید آورنده این اثر تشکر کنم .وپیشنهاد یک شماره مستقل نشریه را ویژه تفاسیر مطرح در انجمن علوم قرآن را مطرح کنم تا دوستان مدیر بحثهای تفسیری برای یک شماره مستقل چکیده ای از بحثهای تفسیری یا بهترین نکات تفسیری آن سوره تحت مدیریت خود را ارسال کنند...
    التماس دعا

نوشته
    5,046
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    415 پست
    حضور
    132 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

سلام به شما جناب یونس بزرگوار
    خیلی خوشحالم از این بابت که مطالب شما نشون میده که وقت گذاشتین و نشریه رو مطالعه کردین.
    اما اگه بخوام به بخشی از مطالب شما توضیحی بدم باید خدمت شما عرض کنم که :

نقل قول نوشته اصلی توسط unas120 نمایش پست
    نقد نشریه کانون
    اما موضوع اول : سخنی با شما
    دستمال نبستن مر سري را که درد نميکند؛ در مورد کاربران اکتيو صدق نميکند!!بعضي از افراد هم که از اوان جواني از خود نشانه هايي از اين نوع سندرم درد و دستمال و ... از خود نشان ميدهند.. اين ميشود که نشرياتي چه زرد و آبي و سبز بوده و هستند
    اینو خیلی روش فکر کردم تا بالاخره با یک کیلو سریشم تونستم ارتباطش بدم
    خب باید بگم که این نوع سبک نوشتاری من هست ، البته جسارتا
    گاهی
    خیلی از کلمات سخت و سنگین استفاده میکنم .
    اما غرض این بود که نشریات و تهیه اونها دردسر زیادی دارند که میشن بر خلاف سری که درد نمیکنه دستمالش نمیبندن و .... یا دست کم استنباط من اینه.
    اگه شما نقدی بر اون نوشته دارین میتونین به عنوان جوابیه بنویسین و بفرستین تا در شماره های بعدی درج بشه.
    به هر حال این هم یک نوع نثر و سبک هست دیگه من دوست ندارم تو نوشته هام منظورم رو واضح بیان کنم شما به بزرگیتون ببخشین...

موضوع دوم
    خوب بود و مشکلی نداشت

خدا رو شکر.....

موضوع سوم : اسلام چه می گوید و ما چه می گوییم
    اگر از حق نگذریم انصافا جالب بود.

انصافا دست جناب حمید درد نکنه که چنین مطالب عالی رو تو کانون قرار دادند. از همین جا باز هم از ایشون و زحماتشون تشکر میکنم.

موضوع چهارم: تحریف ناپذیری قرآن
    جدی کپی و پیسش تابلو بود میدونید از کجا از اینجا
    در سالي كه به نام اتحاد ملي و انسجام اسلامي نام گذاري شده است جا دارد با بيان آراي انديشمندان شيعه و اهل سنت، حقيقت را بر پيروان حق و مبلغان راستين اسلام آشكار ساخته تا توطئه دشمنان دين را برملا سازيم.
    امسال سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی نیست سال اصلاح الگوی مصرفه که این مساله یعنی اصلاح مصرف توی موضوع بعدی یعنی نقد صندلی داغ رعایت نشده چرایش را توی خطهای بعد بخونید.

شما که اینقدر دقیق مطالب رو مطالعه کردین چطور متوجه این نکته نشدین؟
    حالا بگذارین اندکی توضیح بدم:
    بنای ما برای مطالب این بود که از خود مطالب کانون و مندرج در تاپیک ها استفاده بشه بدون کم و کاست.
    یعنی ما قصد داشته و داریم که مطالب بر گرفته از مطالب ارسالی در خود سایت باشه و به نام خود نویسنده.
    مثل همون مطلب اسلام چه میگوید....
    حالا که بنا شد ما دقیقا مطالب رو از کانون و یا خلاصه شده اون ها رو قرار بدیم ، برای مبحث تحریف ناپذیری قرآن ، به شخصه بیشتر مباحث موجود در انجمن علوم قرآن رو مطالعه کردم و هیچ کدوم رو کامل تر از تاپیکی که به عنوان منبع بود پیدا نکردم.
    http://www.askquran.ir/showthread.php?t=536

دقت کنید در نشریه، تحریف ناپذیری به عنوان بخش اول درج شده ، یعنی اگه شما همراه ما باشید در شماره های بعدی حتما ادامه مقاله رو خواهید دید و باز هم عرض میکنم که بدون کم و زیاد از مطلب داخل تاپیک مذبور و عینا درج خواهد شد.
    فکر نمیکنم مشکلی باشه ، چون نویسنده مطلب خودش تحقیق کرده پس روا نیست که من در اون دخل و تصرف کنم.....

موضوع پنجم: نقد صندلی داغ
    این هم بعضی جملاتش انصافا خوب بود ولی بعضی دیگه چه بسا نه
    مضمون سخنان مقام معظم رهبری اینست که طنز باید با یک هدف عالی نوشته شود.

باز هم از شما متشکرم ، به هر حال قبول کنین که دوستان ما هیچ کدوم حرفه ژورنالیستی و یا خبر نگاری و یا نویسندگی در اون سطح که مد نظر شما ست ، نیستند. همه اون چه نگاشته شده و دو قسمت دیگه هم داره برداشت شخصی و قلم شیرین و رسای سرکار خانم دلی هست که جای تقدیر داره
    انشالله که در شماره های بعدی مطالب جامع و مفید تری ارائه خواهیم کرد البته با کمک شما

ان شاالله در نشریه های بعد این نکات رعایت شود .
    از این بزرگوار هم تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشته و زحمتی که برای ساخت این نشریه کشیدند.
    سلامت باشید.
    مطمئنا با وجود بزرگوارانی چون شما مطالبی منسجم و دقیق تر ارائه خواهد شد...
    پس منتظر مطالب ارسالی از سوی شما هستیم.

تندرست باشید

ویرایش توسط iranproud : ۱۳۸۸/۰۸/۰۵ در ساعت ۲۱:۲۸

نوشته
    5,046
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    415 پست
    حضور
    132 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

نقل قول نوشته اصلی توسط askari110 نمایش پست
    با سلام
    ایجاد نشریه در سایت که به نوعی اطلاع رسانی و تبلیغ مباحث کاربردی ومفید مطرح شده در انجمنها می باشد، ابتکار بسیار خوبی است .وقطعا در نوبتهای بعدی اشکالات آن به مرور رفع میشود و حتی قابلیت چاپ ونشر آن را نیز می تواند دارا باشد.البته مشروط به مستند ومتقن بودن مطالب آن.
    لذا جا داره از پدید آورنده این اثر تشکر کنم .وپیشنهاد یک شماره مستقل نشریه را ویژه تفاسیر مطرح در انجمن علوم قرآن را مطرح کنم تا دوستان مدیر بحثهای تفسیری برای یک شماره مستقل چکیده ای از بحثهای تفسیری یا بهترین نکات تفسیری آن سوره تحت مدیریت خود را ارسال کنند...
    التماس دعا
    سلام خدمت شما استاد محترم
    خسته نباشید بزرگوار
    از لطف بی نهایت شما سپاسگذارم .
    اما در مورد پیشنهاد شما:
    همون طور که خودتون بهتر از من میدونین در کنار انجام یک کار خوب ، اطلاع رسانی درست و کامل هم مکمل اون کار هست و باعث میشه که دیگران هم به ارزش اون کار پی ببرند .
    حالا در خصوص مباحث ارزشمند تفسیری ، که تخصصی کانون هم هست ، چرا جدا بشه؟
    میشه تو دسته بندی که تعریف میشه تو صفحه اول بخشی به نام تفسیر موضوعی قرار داد که عنوان تفسیر موضوعی خودش مشتمل بر چند بخش بشه و اینطوری دسته بندی بشه ....
    این یک ایده خام هست و ابتدایی و جای کار بسیار داره.
    پس از تمام دوستان که زحمت مباحث تفسیری رو میکشن خواهش میکنم که مطالبشون رو ارسال کنن تا بشه چارت بندی در خور شانی براش پیاده کرد.
    من منتظر مطالب دوستانی هستم که مباحث تفسیری رو مدیریت میکنند
    از حسن عنایت شما بی نهایت سپاسگذارم.

نوشته
    93
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    5 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط iranproud نمایش پست
    منتظر شنیدن پیشنهادات و انتقادات سازنده سایر دوستان هم هستیم

با سلام به شما خانم ایران پرود!

با اینکه اولین شماره بود ولی خیلی خوب بود.

فقط یک پیشنهاد دارم اونم اینه که درون مایه هایش رو بیشتر کمدی کنید.و از کلمات طنزگونه بیشتر استفاده کنید!
    اینطوری گاهنامه جذابتر و... می شود.
    باتشکر

نوشته
    1,346
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    21
    آپلود
    0
    گالری
    42

سلام
    اول از همه از دوست خوبم خانم ایران بابت زحمتی که کشیدن تشکر میکنم.انصافا خیلی کارش درسته
    امیدوارم با نظرات و پیشنهادات دوستان بتونیم توی گاهنامه های بعدی بهتر که هستیم بهترتر بشیم.
    مرسی
    گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای
    پرواز را علامت ممنوع می زنید
    با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟

نوشته
    164
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    6 روز 4 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    113

عرض ارادت خدمت سركار ايران ارجمند
    اين نشريه بسيار عالي است
    ان شا الله شماره هاي بعدي نيز به همين صورت باشند
    تشكر فراوان از زحمات بي دريغ شما

باز امشب توی رویا خواب تو رو میبینم ... ... ...
    ------------------------------------------
    « دیگه تو کانون نیستم »
    طراحی قالب بلاگفا + طراحی گرافیک | مرجع تصاویر اسلامی ایرانی

نوشته
    72
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    15

سلام و درود و تشكر از زحمات خانم ايران پرود

من هنوز تمام نشريه رو نخوندم اما صندلي داغ كه اول از همه بهش سر زدم خيلي جذاب بود
    واقعا ممنون
    خصوصا اين كه جناب سياوش عشق از آقايون هم همتان سوال تكراريشون (با مانتو شلوار ميري بيرون يا چادر ؟!!!!!) رو پرسيده بودند !!!
    خيلي خنديدم ازين تيزبيني خانم دلي و شما هم ممنون .

موفق باشيد

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری