جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دروغ و تهمت در کدام رسانه تبلیغ نمی شود

نوشته
    49
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    0

تعجب دروغ و تهمت در کدام رسانه تبلیغ نمی شود

مدیرحوزه:درسیما دروغ وتهمت تبلیغ می شود

دیر حوزه علمیه قم عملكرد صدا و سیما را مورد انتقاد قرار داد و خواستار تطبیق برنامه‌های رسانه ملی با اسلام شد.
    به گزارش خبرنگار مهر در قم، آیت‌الله مرتضی مقتدایی قبل از ظهر دوشنبه در همایش دین و رسانه كه در تالار همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد طی سخنانی بر ضرورت اصلاح برنامه‌های رسانه ملی تأكید كرد و گفت: پخش برنامه‌های دینی، نمازجمعه، ادعیه، سخنرانی‌های مذهبی و ... از صدا و سیما برای اسلامی شدن آن كافی نیست.

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن انتقاد از عملكرد رسانه‌ ملی خواستار تطبیق دادن برنامه‌های این سازمان با مبانی اسلامی شد و گفت: برنامه‌ای كه خیانت، دروغ و تهمت در آن گنجانده شده باشد اسلامی نیست و باید این امور تذكر داده شود تا اشكالات برنامه‌ها مورد بررسی قرار گرفته و راهی روشمند و هدفمند برای اسلامی شدن برنامه‌های صدا و سیما پیدا شود.

وی با ابراز تأسف از پخش برخی فیلم‌ها از رسانه ملی خاطرنشان كرد: گاهی مشاهده می‌كنیم برنامه‌هایی از تلویزیون پخش می‌شود كه به طور رسمی موجب بروز تهمت و دروغ می شود و متأسفانه در آن هیچ اشاره‌ای هم به قبح دروغ نمی‌شود.

آیت‌الله مقتدایی تأكید كرد: پیشبرد امور با دروغ و خیانت جایز نیست ولی متأسفانه این موضوع در برخی برنامه‌های رسانه ملی مشاهده می‌شود كه این موضوع با اسلامی بودن رسانه سازگار نیست.

مدیر حوزه علمیه قم در ادامه همچنین اضافه كرد: اگر چنانچه فیلم هایی ساخته می‌شود و ارتباطاتی در آن نشان داده می‌شود این ارتباط باید اسلامی باشد.

صدا و سیما باید مورد اعتماد مردم باشد

آیت‌الله مقتدایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینكه انتظارات از كشور اسلامی ایران بسیار بالاست، خاطرنشان كرد: عملكرد رسانه ملی باید به گونه‌ای باشد كه در خارج از كشور با قداست با آن برخورد كنند و مطالبی كه در آن گفته می‌شود عین حقیقت و واقعیت است.

مدیر حوزه علمیه قم تأكید كرد: صدا و سیمای جمهوری اسلامی باید مورد اعتماد مردم باشد و حرفی كه می‌زند مورد تصدیق همه باشد.

آیت‌الله مقتدایی همچنین با مطلوب توصیف كردن برگزاری همایش دین و رسانه اظهار داشت: جای برگزاری چنین همایشهایی تاكنون خالی بوده و هنرمندان، نخبگان و اساتید می‌توانند با ارائه مقالات و سخنرانی‌های خود محتوای مطلوبی به هنر و رسانه ببخشند
    .
    اولین انجمن اختصاصی مهدویت
    http://www.mahdiyavar.com
    ان شاءالله ازياران واقعي امام مهدي (عج)باشيد

2.  

نوشته
    92
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    54 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    0
    گالری
    12

آقا بخدا ما هم خسته شديم
    ديگه دارن همه كار ميكنن- واقعا بايد جلو اينا رو گرفت
    جالبه بدونيد كه حضرا ايت الله پناهيان هم تا جايي كه من اطلاع داشتم تلويزيون را به شاگردانشون منع كرده بودن/
    درسته ميگن با مقتضيات زمان پيش برين ولي نميگن كه ترويج فساد كنين؟
    امسال سال فرج است اگر بخواهيم

4. تشکر

نوشته
    767
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    47

اصل 175 قانون اساسی:
    در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، آزادی بیان و نشر افکار با رعایت موازین اسلامی و مصالح کشور باید تامین گردد.
    نصب و عزل رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با مقام رهبری است و شورایی مرکب از نمایندگان رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی (هر کدام دو نفر) نظارت بر این سازمان خواهند داشت.
    خط مشی و ترتیب اداره سازمان اداره سازمان و نظارت بر آن را قانون معین می کند.
    خوب مطابق قانون اساسی، رئیس صدا وسیما مستقیما توسط شخص رهبر انتخاب میشود.
    مسلما اگر رهبر تشخیص بدهد که صدا و سیما دارای نقصی است، حتما تذکر میدهد.
    اما وقتی ما میبینیم که ایشان به رئیس صدا و سیما تذکر نمیدهند، نشان میدهند که ایشان از کار صدا وسیما رضایت دارند.
    خصوصا اینکه در همین اواخر، رئیس صدا وسیما مجددا با حکم رهبر در مقام خویش ابقا شد. و این هم بدان معناست که رهبر از عملکرد ایشان کاملا رضایت دارند.

البته علاوه بر نشر فراوان دروغ و اکاذیب در صدا و سیما، باید مطابق قانون اساسی، نبود "آزادی بیان" و "نشر افکار" را هم به انتقادات اضافه کرد. متاسفانه صدا و سیما صرفا تبدیل شده است به رسانه ی یک قشر خاص سیاسی و در جهت اهداف آن قشر، حتی از انتشار اخبار دروغ و تحریف وقایع و ... ابایی ندارد!

خردبین سبز اندیش.

6. تشکرها 2

نوشته
    363
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    11 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با حسن نیت آقا حداد و رفقا در مجلس، امکان پخش برنامه زنده تلویزیونی آقای سبز برای پاسخگویی و صحبت با مردم، کلا از بین رفت.
    از آن طرف چاپ بیانیه و نامه و اینا، که توسط آقای میرحسین نوشته شده باشد، در روزنامه‌ها معذوریت دارد. برای همین و به منظور شفاف‌سازی یک چیزهایی که در تاریکی قرار دارد، ترتیب یک مصاحبه را با آقای موسوی دادیم که متن آن، عینا و واو به واو (البته قبل از حذف شدن در چاپخانه) برای درج در تاریخ منتشر می‌شود.

آقای مجری: بینندگان عزیز، طبق قانونی که ما پیش از شروع برنامه با آقا عزت تنظیم کردیم، علاوه بر اینکه هر حرفی که کاندیدای حاضر علیه کاندیدای غایب می‌زند، هر حرفی هم که این کاندیدا راجع به خودش یا علیه خودش هم بزند یا درباره هر کس دیگری حرف بزند یا اصلا حرفی نزند، به هر حال یکی، دو ساعت وقت برای کاندیدای غایب در نظر می‌گیریم! خب، آقای میرحسین! با بینندگان سلام و علیک کنید.

میرحسین: من ضمن عرض سلام خدمت بینندگان...

آقای مجری: ببینید من قبلا هم گفتم هرگونه اشاره مستقیم یا غیرمستقیم به کاندیدای غایب این حق را برای او به وجود می‌آورد که یک ساعت بیاید و تنهایی خودش حرف بزند.

میرحسین: من از شما تعجب می‌کنم. من چه چیزی... اشاره مستقیمی به کاندیدای غایب کردم؟

آقای مجری: شما گفتید «خدمت بینندگان!» و همه می‌دانیم که هرگونه خدمت در طول تاریخ 600هزار ساله ما، فقط توسط کاندیدای غایب صورت گرفته است.

میرحسین: من از شما تعجب می‌کنم من فقط داشتم خدمت مردم سلام...

آقای مجری: ببینید آقای موسوی، شما باز هم گفتید «خدمت مردم! تا همین الان یک ساعت و 20 دقیقه ما وقت برای کاندیدای غایب در نظر گرفتیم برای دفاع از خودش.

میرحسین: ما کلا پنج دقیقه است داریم حرف می‌زنیم، شما یک ساعت و 20 دقیقه وقت برای ایشان در نظر گرفتید؟

آقای مجری: بله.

میرحسین: من همین جا خدمت... منظورم این است که من همین جا با مردم یک موضوعی را مطرح می‌کنم. در انتخابات باشکوه چند هفته پیش، در صندوق‌های رای چیز کردند و انتخابات را به چیز کشیدند. من همین جا با شما مردم فهیم مطرح می‌کنم که حضور شما در خیابان‌ها یک حماسه بزرگ بود و هست و کسانی که به شما چیز گفتند خودشان را چیز کردند.

آقای مجری: آقای میرحسین اینکه شما همه‌اش از چیز استفاده می‌کنید درست نیست. چون ما متوجه منظور شما نمی‌شویم و نمی‌توانیم از حق کاندیدای غایب پاسداری کنیم.

میرحسین: شاعر می‌فرماید من به گوش تو سخن‌های نهان خواهم گفت سر بجنبان که بلی جز که به سر هیچ مگو. این چیزها رمز و رازی بین من و مردم است. خود مردم بلد هستند، کلماتی را که من بگویم چاپ نمی‌شود یا از تلویزیون پخش نمی‌شود را جایگزین کنند.

آقای مجری: از لحاظ قانونی هم درست باشد از لحاظ ما درست نیست که شما برای مردم شعر بخوانید. ما چه گناهی کردیم که جز آماری که توسط دانشمندان جوان این مملکت در فتوشاپ درست شده است، زبان چیز دیگری را نمی‌فهمیم؟ به هر حال به شما اخطار می‌کنم که دیگر از شعر استفاده نکنید.

میرحسین: به هر حال شما هم آدم چیزی هستید. این را مردم هم می‌دانند. در تمام این روزها با انتشار گزارش‌های‌تان در چشم مردم زل زدید و چیز گفتید. به مردم چیز گفتید. در حالی که خودتان از چیزی که به مردم گفتید چیزترید. مردم ما با حضور میلیونی‌شان و با سکوت‌شان ثابت کردند...

آقای مجری: شما دیگر دارید مرا عصبانی می‌کنید. ما به خاطر این کار شما یک برنامه 24 ساعته زنده برای کاندیدای غایب درنظر می‌گیریم. از طرفی شما می‌گویید مردم با حضور میلیونی...
    باید یادآوری کنم طبق گزارش‌هایی که از تلویزیون پخش شده و دور کله مردم هم خط کشیده شده است، آن اراذل و اوباش نه تنها میلیون نفر نبودند که کلا هزار نفر بودند که آقای فرمانده گفت همه‌شان را هم دستگیر کرده‌اند.

میرحسین: شما می‌گویید هزار نفر اراذل و اوباش؟ اما من همین جا مطرح می‌کنم که در راهپیمایی‌ها بودم و جمع میلیونی مردم را از نزدیک دیدم.

آقای مجری: فکر می‌کنید مردم حرف شما را باور می‌کنند یا حرف راستگوترین راستگویان، صادق‌ترین صادقان، بی‌طرف‌ترین بی‌طرفان، صداوسیمای آقا عزت اینها را، که به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی مشغول معرفی خس و خاشاکی است که به خیابان‌ها می‌آیند.

میرحسین: من همین‌جا مطرح می‌کنم خس‌و‌خاشاک چیز است. دشمن این خاک چیز است.

آقای مجری: چیز است، چیز است... یعنی چی چیز است؟ شما دارید غیرمستقیم حق کاندیدای غایب را از بین می‌برید.

میرحسین: بنده نه کانال تلویزیونی دارم، نه روزنامه دارم، نه امکان استفاده از هواپیما و هلی‌کوپتر دارم، سایت‌های اینترنتی هم که فیلتر شده... مردم خودشان دیدند تنها ابزاری که برای بنده و آقا مهدی مانده تا با مردم حرف بزنیم، یک بلندگوی دستی است که نمکی‌ها از آن استفاده می‌کنند. همین مانده که بلندگوهای دستی را هم از بازار جمع کنند. من همین جا مطرح می‌کنم که مردم شرایط و تفاوت‌ها را درک می‌کنند...

آقای مجری: ببینید، شما نمی‌توانید به جای مردم حرف بزنید. این حق فقط برای کاندیدای غایب لحاظ شده است که به جای ضمیر من از واژه مردم استفاده کند. به هر حال حدود چهار سال و یک ساعت، وقت اضافه برای کاندیدای غایب در نظر گرفته می‌شود تا از خودش دفاع کند. همین الان توی گوشی به من می‌گویند از این به بعد برای استفاده از تریبون تاثیرگذاری مثل بلندگوی دستی هم، باید درخواست مجوز کنید. حالا دیگر صحبت‌های پایانی‌تان را به عنوان خداحافظی بگویید.

میرحسین: من همین جا مطرح می‌کنم مردم می‌دانند که چیز بزرگی شده...

آقای مجری: نه دیگر، آقا لطفا میکروفن این آقا را قطع کنید... ممنونم عزت جان. اما شما، مشخص است شما از کجاها پول گرفته‌اید. مردم آگاه ما می‌دانند که «چیز یک واژه بیگانه به معنی پنیر است. و شما با این همه استفاده از واژه‌های بیگانه به رابطه خودتان با صهیونیسم اشاره می‌کنید. جزئیات این رابطه را هم اگر نمی‌دانید، فردا شب می‌توانید در تلویزیون ببینید. به اطلاع مردم آگاه می‌رسانم که حق به هر حال با کاندیدای غایب است.
    تا برنامه دیگر خداحافظ.

(به نقل از سایت تابناک)
    ای مالک!
    هرگز مگو که من مامورم و معذور و هرگز مگو که به من دستور داده اند,از خشم ملت بترس که نمونه ای از خشم خداوند است,از اجتماعات عمومی جلوگیری مکن,و بدان که از کشور ویران کسی خراج نمیگیرد.(امام علی ع)

نوشته
    767
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط angel7 نمایش پست
    میرحسین: بنده نه کانال تلویزیونی دارم، نه روزنامه دارم، نه امکان استفاده از هواپیما و هلی‌کوپتر دارم، سایت‌های اینترنتی هم که فیلتر شده... مردم خودشان دیدند تنها ابزاری که برای بنده و آقا مهدی مانده تا با مردم حرف بزنیم، یک بلندگوی دستی است که نمکی‌ها از آن استفاده می‌کنند. همین مانده که بلندگوهای دستی را هم از بازار جمع کنند. من همین جا مطرح می‌کنم که مردم شرایط و تفاوت‌ها را درک می‌کنند...

9. تشکر

نوشته
    1,017
    مورد تشکر
    4 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    29
    آپلود
    0
    گالری
    3

با سلام
    به نظر بنده صدا و سیما را نباید فقط از منظر سیاسی نقد کرد بلکه جنبه اجتماعی آن گسترده تر است و
    مسلما كاركرد صدا و سيما هم مانند ساير دستگاه ها خالی از عيب و نقص نمی باشد اما با توجه به اهميت اين رسانه و نقش مهم و تأثيرگذار آن بر افكار عمومی، عقايد و نگرش های جامعه و وظايف سنگينی كه اين رسانه ملی خصوصا بعد از انقلاب در جهت گسترش و تثبيت ارزش های اسلامی و الهی در جامعه و مقابله با تهاجم فرهنگی بر عهده دارد، رفع مشكلات و معضلات اين رسانه و بهبود كيفی و كمی برنامه های آن، آن هم در حدی كه زيبنده حكومت اسلامی باشد و بتوان از آن به عنوان يك دانشگاه انسان سازی نام برد از اولويت بسزايی برخوردار می باشد.
    اما بايد گفت كه هم در زمان امام كه اين رسانه ها زير نظر مشترك قوای سه گانه اداره می شد و چه در زمان حال كه نصب و عزل رئيس آن با مقام معظم رهبری می باشد و شورايی مركب از نمايندگان سه قوه بر سازمان نظارت دارند، خود اين بزرگواران انتقادات زيادی به برخی از برنامه های اين رسانه داشته، تذكرات متعددی در جهت بهبود بخشی آن داده اند ولی به جهت عواملی متعدد كه در جای خود قابل بررسی می باشد، هنوز مشكلات فراوانی وجود دارد كه برای رفع آنها (اگر مسئولین تأمل کنند) انجام اقدامات ذيل مطلوب می باشد:
    1- نظارت دقيق بر گزينش افراد و برنامه ها در صدا و سيما و استفاده از هنرمندان متعهد و انقلابی.
    2- كنارگذاشتن افراد منحرف و غيرقابل اصلاح از راديو و تلويزيون و جلوگيری از نفوذ افراد وابسته به درون صدا و سيما.
    3- نظارت همه جانبه بر پخش راديو و تلويزيون با استفاده از متخصصين و كارشناسان متعهد و نظارت دقيق بر فيلم سازان و محتوای فيلم ها.
    4- برخورد با مسوئولان پخش مطالب توهين آميز يا منافی ارزش های اسلامی یا شاید ضد انسانی.
    5- صدا و سيما به عنوان دانشگاه عمومی و مركز ترويج ارزش های اسلامی بايد از تقليد برنامه هاي خارجي بدون مطابقت با آيين اسلام و بسط فرهنگ تجمل گرايی و... در تهيه برنامه های خود، دست برداشته و زمينه هدايت جامعه را فراهم آورد.

نوشته
    49
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    0

این جواب شما(خردبین)که دیروزآقادر جمع نخبگان فرمودند:

مقام معظم رهبری
    «شما خیال نكنید كه حالا بنده چون رئیس صدا و سیما را انتخاب می‌كنم، همه‌ى برنامه‌هاى صدا و سیما را مى‌آورند، دانه‌دانه بنده نگاه كنم، امضاء كنم. نخیر، از خیلى از برنامه‌هاى صدا و سیما بنده راضى هم نیستم؛ از جمله، من راضى نبودم كه از ماه اسفند، بلكه زودتر از اسفند، بعضى از سفرهاى تبلیغاتى و حرف‌هائى كه زده شد و تظاهراتى كه می‌شد و مجادلاتى كه انجام می‌گرفت، از تلویزیون پخش شود، كه متأسفانه تو تلویزیون پخش شد.
    »
    ویرایش توسط roohollahdamghani : ۱۳۸۸/۰۸/۰۷ در ساعت ۱۵:۴۴
    اولین انجمن اختصاصی مهدویت
    http://www.mahdiyavar.com
    ان شاءالله ازياران واقعي امام مهدي (عج)باشيد

12. تشکر

نوشته
    767
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط roohollahdamghani نمایش پست
    این جواب شما(خردبین)که دیروزآقادر جمع نخبگان فرمودند:

مقام معظم رهبری
    «شما خیال نكنید كه حالا بنده چون رئیس صدا و سیما را انتخاب می‌كنم، همه‌ى برنامه‌هاى صدا و سیما را مى‌آورند، دانه‌دانه بنده نگاه كنم، امضاء كنم. نخیر، از خیلى از برنامه‌هاى صدا و سیما بنده راضى هم نیستم؛ از جمله، من راضى نبودم كه از ماه اسفند، بلكه زودتر از اسفند، بعضى از سفرهاى تبلیغاتى و حرف‌هائى كه زده شد و تظاهراتى كه می‌شد و مجادلاتى كه انجام می‌گرفت، از تلویزیون پخش شود، كه متأسفانه تو تلویزیون پخش شد.
    »

ای داد بیداد.

اول اینکه باید به ایشان گفت اگر شما بی اطلاع هستید، بنابراین وظیفه خودتان را به درستی انجام نمیدهید. چطور ایشان فردی را دوباره منصوب میکند که به اعتراف خودش اطلاع کاملی از عملکرد وی ندارد؟ مگر میشود بدون اطلاع و آگاهی کامل، فردی را به سمت مهمی همانند ریاست صدا و سیما گماشت؟ نکند که این تصممی گیری نه توسط شخص آقای خامنه ای، بلکه توسط خدایان زر و زور و تزویر گرفته میشود؟

دوم اینکه چطور آقای خامنه ای صدای مردم را نمیشنود که اکثرت آنان صدا و سیما را دروغگو و متقلب و نیرنگ باز میدانند؟
    چطور به گوش آقای خامنه ای نرسیده که خود آقای ضرغامی در همین اواخر رسما اعتراف نمود که بینندگان جعبه دروغپراکنی (تلویزیون) نسبت به گذشته، به زیر 40 درصد کاهش یافته؟ چطور آقای خامنه ای نشنیده که خود آقای ضرغامی بعد از عملکرد متقلبانه و ضد مردمی جعبه دروغپراکنی (تلویزیون) که بعنوان بازوی رسانه ای کودتاگران عمل کرد، اعتراف نمود که مردم به رسانه ی ملی بی اعتماد شده اند؟

سوم اینکه نظر من در مورد تحریف اخبار و دروغ و قلب وقایع و ...، این بود که مثلا صدا و سیما راهپیمای سه میلیون نفری مردم تهران در روز 25 خرداد 1388 را هرگز پوشش خبری نداد. حتی یک تصویر هم از این جمعیت عظیم که در تاریخ انقلاب بی سابقه بود مخابره نشد. هرگز گفته نشد که این جمعیت سه میلیون نفری بطور کاملا مسالمت آمیز مسیر طولانی ای را طی کردند و در مسیرشان حتی یک شیشه شکسته نشد. بلکه هرگاه خواست تلویحا به آنها اشاره کند، آنان را اغتشاشگر و مزدور و جیرخ خوار انگلیس و امریکا معرفی نمود. ننگ بر دشمنان صداقت و درستی.

اما وقتی در همان روز از پشت بام ساختمان گردان 117 عاشواری بسیج نیروهای ویژه قدس، به سمت مردم تیر اندازی شد و هشت نفر را در جا به شهادت رساندند، تلویزیون خیر را اینگونه مخابره کرد: "امروز گروهی تروریست مسلح به یک پایگاه نظامی در تهران حمله کرده و قصد تصرف این پایگاه را داشتند. و متاسفانه در تبادل آتش جهت محافظت از پایگاه، هشت نفر از هموطنانمان به ضرب گلوله تروریستها کشته شدند."
    در خبر در حالی بود که هیچ فرد مسلحی در اطراف این ساختمان حضور نداشت. فیلم لحظه به لحظه این واقعه نیز موجود است و مشخص است که مردم در حال عبور از مقابل این پایگاه بوده اند و شعار میدادند، اما از پشت بام و پنجره ی این ساختمان ناگهان بر روی فوج مردم بی گناه آتش باریدن گرفت. در آن میانه نه تروریستی بود و نه فرد مسلحی!

اینکه گفتم فقط یک نمونه بسیار کوچک بود. اما اگر فرمایش جناب خامنه ای این است احیانا همان یکی دو تصویری که درجعبه دروغپراکنی (تلویزیون) نشان داده شده، به اشتباه نشان داده اند و همانها هم باید سانسور میشد، باید گفت که هر دم از این باغ بری میرسد. ما انتقادمان به همین سانسور و دروغ و خفقان شدید حاکم بر جعبه دروغپراکنی (تلویزیون) ، دیگر نمیدانستم که جناب خامنه ای میخواهند همین میزان فضا را هم ببندند.

خردبین سبز اندیش.

14. تشکر

نوشته
    35
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خردبین نمایش پست
    ای داد بیداد.

دوم اینکه چطور آقای خامنه ای صدای مردم را نمیشنود که اکثرت آنان صدا و سیما را دروغگو و متقلب و نیرنگ باز میدانند؟

خردبین سبز اندیش.
    دروغ سال .لطفا تو دهن من و امثال من حرف نذار.آمار جمعیت رو میتونی از راهپیمایی ها بفهمی.اگه به صدا سیما اعتقاد نداری ، خودت برو تو جمع.مخصوصا شهرستان.چشمات رو باز کن

16. تشکر

نوشته
    35
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خردبین نمایش پست
    سوم اینکه نظر من در مورد تحریف اخبار و دروغ و قلب وقایع و ...، این بود که مثلا صدا و سیما راهپیمای سه میلیون نفری مردم تهران در روز 25 خرداد 1388 را هرگز پوشش خبری نداد. حتی یک تصویر هم از این جمعیت عظیم که در تاریخ انقلاب بی سابقه بود مخابره نشد. هرگز گفته نشد که این جمعیت سه میلیون نفری بطور کاملا مسالمت آمیز مسیر طولانی ای را طی کردند و در مسیرشان حتی یک شیشه شکسته نشد. بلکه هرگاه خواست تلویحا به آنها اشاره کند، آنان را اغتشاشگر و مزدور و جیرخ خوار انگلیس و امریکا معرفی نمود. ننگ بر دشمنان صداقت و درستی.

اما وقتی در همان روز از پشت بام ساختمان گردان 117 عاشواری بسیج نیروهای ویژه قدس، به سمت مردم تیر اندازی شد و هشت نفر را در جا به شهادت رساندند، تلویزیون خیر را اینگونه مخابره کرد: "امروز گروهی تروریست مسلح به یک پایگاه نظامی در تهران حمله کرده و قصد تصرف این پایگاه را داشتند. و متاسفانه در تبادل آتش جهت محافظت از پایگاه، هشت نفر از هموطنانمان به ضرب گلوله تروریستها کشته شدند."
    در خبر در حالی بود که هیچ فرد مسلحی در اطراف این ساختمان حضور نداشت. فیلم لحظه به لحظه این واقعه نیز موجود است و مشخص است که مردم در حال عبور از مقابل این پایگاه بوده اند و شعار میدادند، اما از پشت بام و پنجره ی این ساختمان ناگهان بر روی فوج مردم بی گناه آتش باریدن گرفت. در آن میانه نه تروریستی بود و نه فرد مسلحی!

اینکه گفتم فقط یک نمونه بسیار کوچک بود. اما اگر فرمایش جناب خامنه ای این است احیانا همان یکی دو تصویری که درجعبه دروغپراکنی (تلویزیون) نشان داده شده، به اشتباه نشان داده اند و همانها هم باید سانسور میشد، باید گفت که هر دم از این باغ بری میرسد. ما انتقادمان به همین سانسور و دروغ و خفقان شدید حاکم بر جعبه دروغپراکنی (تلویزیون) ، دیگر نمیدانستم که جناب خامنه ای میخواهند همین میزان فضا را هم ببندند.

خردبین سبز اندیش.
    در این حادثه بسیجی هم کشته شد.عقل حکم میکنه که باور کنیم کسی که می خواهد نظام رو براندازی کنه ، فضای جامعه رو نا امن می کنه و توی غرب آبروی نظام رو میبره.نه بسیج و سپاه که نمیخوان نظام دست دیگری بیفته.از خانواده کشته شده ها بیشترشون از موسوی شاکی بودند.ما هم از یکی مثل ندا فیلم داریم.چه قدر دروغ؟؟؟؟تا کی ضد اسلام ها هر کاری که دلشون میخواد میکنند و میندازند گردن بسیج شهادت طلب ،رو این حساب که یه سری ساده لوح هستند که دروغشونو باور کنند
    ویرایش توسط khoshnazar : ۱۳۸۸/۱۰/۱۶ در ساعت ۱۵:۴۸ دلیل: اصلاح نقل قول

18. تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری