صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بی بی سی از من چه می خواهد ؟!

شروع کننده موضوع

نوشته
    937
    حضور
    1 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

بی بی سی از من چه می خواهد ؟!

تذکر : برای آنهایی که مثل من روزهای جنگ را دیده اند ، حنای بی بی سی رنگی ندارد . روزهایی که در آن عراق همیشه " اعلام می کرد " و ایران " ادعا می کرد " !! ، روزهایی که در آن سهم ایران از پوشش خبری بایکوت بود و سهم عراق بزرگ نمایی ، اما این مختصر را برای جوانانی می نویسم که آن روزها را ندیده اند و اکنون با تلویزیون خوش رنگ و لعاب بی بی سی فارسی روبرو هستند . امید که به حول و قوه ی الهی ، اندک نوری بر ذهن بعضی از ما بتاباند .

بی بی سی از من چه می خواهد ؟

بی بی سی از من می خواهد باور کنم که بی طرف است ، خبرهایش کارشناسانه ، دقیق و بی طرفانه است و در میان این سه ، باور ِ بی طرفی از همه برایش مهم تر است . چون اگر ما بی طرفی کسی را باور کنیم ، با او با دیده ی تردید و سوء ظن نخواهیم نگریست .

با این همه اما بی بی سی نمی گوید چگونه بی طرفی اش را باور کنم ، آن گاه که تمام خبرهایش در باره ی رخدادهای بدی است که در ایران به وقوع پیوسته ، یا شکست هایی که یحتمل در زمینه ی سیاست خارجی نصیب اش شده و در یک کلام هر جا کاسه ای به کوزه ای خورده و شکسته شده ، بی بی سی آن جاست برای خبر دادن ...

بعد از مدتی مشتری بی بی سی شدن ، دیگر چیز نو ، شادی بخش ، یا امیدوار کننده ای به چشم ات نمی خورد ! مگر نه این که اگر حادثه ی خوبی رخ داده باشد ، بی بی سی حتما آن را می گوید ؟ پس چون نگفته ، چیز خوبی هم رخ نداده است ! همه چیز در حال خرابی است ، همه ی دنیا بر علیه ایران هستند ، و اصلا آدم شک می کند که چطور هر روز دارد می رود سر کار و مملکت کن فیکون نمی شود !

بی بی سی فیلم های مستند ایرانی نشان می دهد . فیلم هایی که همیشه در آن نکبت و بدبختی از در و دیوار می بارد . همیشه کارها می لنگد و هیچ چیزی درست جفت و جور نیست . البته این کشف بی بی سی نبوده است. سال هاست عده ای با زشت و کریه و عقب مانده نشان دادن این کشور و مردم اش ، در خارج برای خود شال و کلاهی درست کرده اند ( از جمله همان که پیشترها مخمل می بافت و بعد کارش به مهمل بافی کشید ) .

بی بی سی برنامه های تحلیلی دارد . از برنامه ی " به عبارت دیگر " که مجری اش یک روان پریش ورشکسته است که وقتی میهمانانش خلاف عقاید او چیزی می گویند ، نمی تواند خودش را کنترل کند و در پرخاش های عصبی اش ، تمام افکار نخ نمای چپ عقب مانده اش آشکار می شود . میهمانان برنامه ی او هم یک عده ورشکسته ی سیاسی - ادبی - هنری هستند که مدت هاست در پیله ی خارج نشینی به فسیل های زنده تبدیل شده اند .

بی بی سی برنامه های هنری هم دارد . با مجری مخبطی که ده بار صریحا می گوید گیاهخوار است اما با اشتها در برابر دوربین خوراک ماهی و چیپس می خورد !! بی بی سی به سراغ عربده کش های لوس آنجلسی می رود و برای فرزند من که نمی داند مثلا ابی چه جور جانوری است ، زندگی عفن یک معتاد قدیمی را در قالب یک هنرمند متعهد به تصویر می کشد .

بی بی سی برنامه های سیاسی دارد . عده ای آفتاب پرست و اختاپوس که با بیرون آمدن از شکاف سنگ ها رنگ عوض کرده اند و فاطمه ی حقیقت جو ( بر عکس نهند ، نام زنگی کافور ! ) که هنوز عکس هایش با حجاب کامل در سایت های خبرگزاری ها هست ، با دامنی نه چندان بلند و فیگوری مکشوف جلوی دوربین می نشیند و به هر چیزی که تا دیروز برای آن در مجلس سوگند خورده بود ، استفراغ می کند . یا جناب خناس ( مهاجرانی ) که به حالت نیم خیز با آن لبخند مزورانه اش روی صندلی بی بی سی می نشیند و برای ادامه ی حیات در لندن همه چیز اش را می فروشد .

بی بی سی کانون ، مامن و تریبون ِ مشهور ترین خودفروش های مملکت ماست . هرزه های سیاسی ، بریده ها ، کم آورده ها ، بی ظرفیت ها ، رفیق های نیمه راه ، دزد های آبروی مملکت که به سبب شکست ، با لگد زیر " هر چه هست " زده اند ! ، رجال سیاسی ای که بزرگ ترین تزشان عبارت است از " دیگی که واسه ی من نمی جوشه ، بذار توش سر ِ سگ بجوشه ! "

باید از این ها پرسید : آیا اگر در زمان تصدی شما ( که بعضا ید طولایی هم در تکیه زدن بر کرسی ها و مناصب کشوری دارید ) کسی از این مردم با بی بی سی مصاحبه می کرد ، از خشتک اش پرچم نمی ساختید ؟ چطور شده که حالا برایتان رسیدن به قدرت هر وسیله ای را مباح کرده است ؟؟ ماکیاولی حتما نمی دانست که روزی چنین پیروان پر و پا قرصی خواهد داشت !!

2.  

نوشته
    83
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

بسم الله النور

واقعاً مطلب خوب و بجایی بود!

و البته این نکته را هم باید اضافه کنیم که این استعمار پیر آیا اینقدر دلسوز مردم ایران اسلامی شده که انواع و اقسام رسانه های دیداری و شنیداری(کانال بی بی سی، رادیو بی بی سی و سایت بی بی سی فارسی ) برای آگاهی رسانی به مردم ما ایجاد کرده محض رضای خدا!

اما خوب یک بیننده و شنونده عاقل با خودش می گوید که منفعت طرف انگلیسی در این میان چیست؟
    آیا به فرض محال اگر بپذیریم که بی بی سی حقیقت را نشان می دهد آیا آنچه عرضه می شود تمام حقیقت است یا بخشی از آن؟؟؟
    که به صورت کانالیزه شده و با هدف القای بدبینی نا امیدی و یاس در مردم عزیز ایران و سیاه نمایی علیه ملت و دولت منتخب مردم صورت می گیرد؟!

پس به هوش باشیم زیرک!
    یا علی مدد

*یا علی جان مقتدای من تویی*

نوشته
    329
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    13 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

بنام مهربانترینم ...
    سلام
    قبل از هر چیز باید بگم من طرفدار بی بی سی و خبرهاش نیستم
    ولی یه سوال :
    ایاصدا و سیما ایران حقیقت را میگوید ؟
    ایا صدا و سیما ایران همه چیز را میگوید ؟
    من به شخصه هر دو اخبار رو نگاه میکنم
    و تناقضات رو کاملا متوجه میشم
    صدا و سیمای ایران یه چیزایی رو کوچک نمایی میکند
    و بی بی سی یه چیزایی رو بزرگنمایی
    و هردو تاکید میکنم هردو ...
    مشکلات دشمن یا به نوعی طرف مقابل رو بزرگ نشون میدن !
    هر انسانی تفکر دارد و میتونه ببینه کی راست میگه کی دروغ ؟
    به نظر من دروغ نداریم
    فقط دستکاری در حقیقت وجود دارد !
    اخبار واقعا دروغ نداریم ولی به طور کامل هم حقیقت نیستند
    به نوعی گوشه ای از حقیقت را بیان میکنند !

مزرعه را ملخ ها خوردند و ما برای کلاغ ها مترسک ساختیم ...
    این بود
    ... آغاز جهالت ما ...!!!

نوشته
    3
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ceramic نمایش پست

. امید که به حول و قوه ی الهی ، اندک نوری بر ذهن بعضی از ما بتاباند .

بی بی سی از من چه می خواهد ؟

بی بی سی از من می خواهد باور کنم که بی طرف است ، خبرهایش کارشناسانه ، دقیق و بی طرفانه است و در میان این سه ، باور ِ بی طرفی از همه برایش مهم تر است . چون اگر ما بی طرفی کسی را باور کنیم ، با او با دیده ی تردید و سوء ظن نخواهیم نگریست .

با این همه اما بی بی سی نمی گوید چگونه بی طرفی اش را باور کنم ، آن گاه که تمام خبرهایش در باره ی رخدادهای بدی است که در ایران به وقوع پیوسته ، یا شکست هایی که یحتمل در زمینه ی سیاست خارجی نصیب اش شده و در یک کلام هر جا کاسه ای به کوزه ای خورده و شکسته شده ، بی بی سی آن جاست برای خبر دادن ...

بعد از مدتی مشتری بی بی سی شدن ، دیگر چیز نو ، شادی بخش ، یا امیدوار کننده ای به چشم ات نمی خورد ! مگر نه این که اگر حادثه ی خوبی رخ داده باشد ، بی بی سی حتما آن را می گوید ؟ پس چون نگفته ، چیز خوبی هم رخ نداده است ! همه چیز در حال خرابی است ، همه ی دنیا بر علیه ایران هستند ، و اصلا آدم شک می کند که چطور هر روز دارد می رود سر کار و مملکت کن فیکون نمی شود !

بی بی سی فیلم های مستند ایرانی نشان می دهد . فیلم هایی که همیشه در آن نکبت و بدبختی از در و دیوار می بارد . همیشه کارها می لنگد و هیچ چیزی درست جفت و جور نیست . البته این کشف بی بی سی نبوده است. سال هاست عده ای با زشت و کریه و عقب مانده نشان دادن این کشور و مردم اش ، در خارج برای خود شال و کلاهی درست کرده اند ( از جمله همان که پیشترها مخمل می بافت و بعد کارش به مهمل بافی کشید ) .

بی بی سی برنامه های تحلیلی دارد . از برنامه ی " به عبارت دیگر " که مجری اش یک روان پریش ورشکسته است که وقتی میهمانانش خلاف عقاید او چیزی می گویند ، نمی تواند خودش را کنترل کند و در پرخاش های عصبی اش ، تمام افکار نخ نمای چپ عقب مانده اش آشکار می شود . میهمانان برنامه ی او هم یک عده ورشکسته ی سیاسی - ادبی - هنری هستند که مدت هاست در پیله ی خارج نشینی به فسیل های زنده تبدیل شده اند .

بی بی سی برنامه های هنری هم دارد . با مجری مخبطی که ده بار صریحا می گوید گیاهخوار است اما با اشتها در برابر دوربین خوراک ماهی و چیپس می خورد !! بی بی سی به سراغ عربده کش های لوس آنجلسی می رود و برای فرزند من که نمی داند مثلا ابی چه جور جانوری است ، زندگی عفن یک معتاد قدیمی را در قالب یک هنرمند متعهد به تصویر می کشد .

بی بی سی برنامه های سیاسی دارد . عده ای آفتاب پرست و اختاپوس.......
    از خشتک اش پرچم نمی ساختید ؟ چطور شده که حالا برایتان رسیدن به قدرت هر وسیله ای را مباح کرده است ؟؟ ماکیاولی حتما نمی دانست که روزی چنین پیروان پر و پا قرصی خواهد داشت !!

چه جالب !! چقدر مودبانه بود !!!

البته بيشتر ازين انتظار نميرفت !!!

اگر كسي با شما هم عقيده نباشد معلوم نيست چجور جانوري است ؟!!

بقيه شو تكرار نميكنم چون ........

راستي راديو بي بي سي زمان انقلاب اعلاميه هاي امام خميني رو مدام پخش ميكرد خوب بود نه؟!

همه اين الفاظ منور حاصل نورانيت ذهن شماس اونوقت؟!
    ویرایش توسط سرنوشت : ۱۳۸۸/۰۹/۰۹ در ساعت ۱۶:۳۳

نوشته
    710
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    10 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea نمایش پست
    بنام مهربانترینم ...

اما من فک میکنم یه سری مسائل رو ایران به کل نمیگه وقصد گفتنشم نداره به خاطر همین بی بی سی میتونه موضوعو با اب وتاب بیشتری برای مخاطبین بگه.

به نظرتون راه حل چی میتونه باشه؟وما از کجا میتونیم بفهمیم کدوم رسانه حقیقت رو میگه؟

مطمئنا بی بی سی برای جذب اطمینان از مردم خبرهایی مطابق حقیقت هم به گوششون رسونده(منظورم خبرهایی است که ایران به صورت عام اعلام نکرده) وهمین امر باعث اعتماد نود درصدی مردم به این شبکه ودرمقابل عدم اعتماد به خبرهای ایران شده.

سکوت کن!

اهسته برو
    اهسته بیا

وجدان ها همه خواب اند...

نوشته
    11
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    86
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    من همه حرف هاتون در مورد بی بی سی فارسی رو کاملا قبول دارم واین رو هم بگم که صدا وسیما ی ایران هم و یکسری سایت های خبرگزاریش دست کمی از اون ندارند .
    همونطور که اونا دارن فقط اخبار ناامید کننده رو بزرگ میکنند و نشون میدن صدا سیمای ایران هم اکثرا خبرهای خوب(که بعضی هاشون فقط خبر هست نه واقعیت) رو بزرگ میکنه و خبرهای بد همگی سانسور میشن
    هر دو مورد ایراد دارند و به نظر من هم باید هر دو رو گوش کرد و بین اونها قضاوت کرد
    و در کل نه بی بی سی خیر و خوبی مردم رو میخواد نه .... هر کدوم دارن شور خودشون رو میزنن

شروع کننده موضوع

نوشته
    937
    حضور
    1 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سرنوشت نمایش پست
    چه جالب !! چقدر مودبانه بود !!!

البته بيشتر ازين انتظار نميرفت !!!

اگر كسي با شما هم عقيده نباشد معلوم نيست چجور جانوري است ؟!!:gig:

بقيه شو تكرار نميكنم چون ........

راستي راديو بي بي سي زمان انقلاب اعلاميه هاي امام خميني رو مدام پخش ميكرد خوب بود نه؟!:mosighi::gig:

همه اين الفاظ منور حاصل نورانيت ذهن شماس اونوقت؟!

همه ی این الفاظ منور حاصل نورانیت ذهن من است ، مطمئن باشید !

بیشتر از این هم از شما انتظار نمی رفت . کسی که فراموش کند بنگاه بی بی سی هفتاد سال در زمینه ی چیدمان خبر و نحوه ی ارائه ی آن سابقه و تخصص دارد ، بیش از این نمی تواند جلو برود .

من اکثر برنامه های بی بی سی فارسی را می بینم ، اما با دیده ی نقاد و موشکاف . حواسم هست که چه کسی این بشقاب غذای خوش آب و رنگ را جلوی من گذاشته و مثل خیلی ها فقط مصرف کننده ی خوراک تبلیغاتی دولتی که رسما با ایران خصومت دارد نیستم . گویا فراموش کرده اید که بی بی سی تریبون رسمی دولتی است که بیش از دویست سال سابقه ی دخالت و استعمار در ایران دارد ، گویا از یاد برده اید که ذوقی که به خاطر پخش نشدن آگهی های تجاری وسط برنامه های بی بی سی در دل خیلی هاست ، حاصل سرمایه و پول دولتی است که یک پوند اش را هم بیخودی خرج نمی کند . اگر آگهی ای در بی بی سی نیست ، و اگر از درآمدی این چنین می گذرند ، دل شان برای شما و هم اندیشانتان نسوخته ، که در پی چیزی پربهاتر و گران قیمت تر از درآمد آن آگهی ها هستند ، و آن چیزی نیست جز تغییر جهت ذهنی شما .

اما در باره ی پخش اعلامیه ها از بی بی سی در زمان انقلاب ، اولا موضع بی بی سی در راستای سناریویی بود که توسط غرب برای تداوم حکومت پهلوی طراحی شده بود . برای دولت های غربی ، تداوم سیستم لائیک در ایران ، و تضمین جریان ثروت هدف اصلی بود ، و حمایت از رژیم پهلوی ، در راستای تامین آن هدف اول صورت می گرفت . آمریکایی ها در دهه ی پنجاه با احساس خطر از ناحیه ی شورش مردمی ، شاه را به زور وادار کردند طرح فضای باز سیاسی را به اجرا در بیاورد . موضع انتقادی بی بی سی هم در همان راستا بود و اگر می دانستند این کار به بهای تغییر شرایط تمام می شود ، مطمئن باشید جور دیگری حرکت می کردند . پس پخش اعلامیه از بی بی سی به دلیل دلسوزی برای مردم ایران نبوده است .

جانور کسی است که برای حفظ حیات سیاسی خود به شیوه های رذیلانه ای مثل حضور در استودیوی بی بی سی ِ بدنام در اذهان ملت ایران متوسل می شود . کسی است که تا چندی پیش با حجاب کامل پشت تریبون مجلس می ایستاد ، قسم می خورد که به ولایت فقیه متعهد و وفادار است ، و حالا مثل خاله زنک ها زنجموره می کند .

جانور کسی است که از فرهیختگی و توسعه ی فرهنگی و آزادیخواهی در استودیوی دولتی سخن می گوید که تمام مصلحین دویست سال اخیر این مملکت ( قائم مقام ، امیرکبیر ... ) به تحریک او کشته شده اند . استودیوی رسمی دولتی که حامی سلمان رشدی ، مداخله گر و کودتاچی ، متجاوز به کشور ، دزد ثروت ملی کشور و ... است .

بقیه اش را هم دوست دارید تکرار کنید تا جواب بدهیم .

نوشته
    1,289
    مورد تشکر
    8 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام به دوستان آزاد اندیش

من این جا می خوام یه سوالی رو مطرح کنم که آیا شبکه فارسی بی بی سی فقط قصد اطلاع رسانی بی طرفانه و آزاد وقایع جهانی به فارسی زبانان را دارد یا قضیه چیز دیگری است و سر و کار فارسی زبانان با یک بازی انگلیسی است؟!

اولین نکته ای را که باید در هر حال به خاطر داشت این است که شبکه فارسی بی بی سی یک رسانه است آن هم از نوع کاملا حرفه ای، و در یک رسانه حرفه ای مانند بی بی سی نمی توان از بی غرض و هدف بودن در ساخت و پخش برنامه ها سخن گفت. به عبارت دیگر، شبکه فارسی بی بی سی در این مدت نشان داده که با یک برنامه ریزی حساب شده به عرصه رسانه ای فارسی زبانان وارد شده و اهداف معینی را دنبال می کند. آنچه که این ادعا را تقویت می کند توجه برنامه های شبکه فارسی است که به دور از نظرهای سیاسی، به جهت برنامه سازی رسانه ای مورد تجزیه و تحلیل قرارمی گیرد.

من شبکه بی‌.‌بی‌.سی فارسی را به عنوان مرجع خبری قبول ندارم؛ ضمن آن که برخی از ببیندگان برای پر کردن خلاءهای اطلاعاتی خود برنامه‌های این شبکه را نمی‌بینند، بلکه بی‌.‌بی‌.سی فارسی برای آنان جاذبه‌های دیگری دارد که با ارزش‌های ما همخوانی ندارد.
    برای شبکه‌ای مانند بی‌.‌بی‌.سی آسان است که درباره یک کشور خارجی بدون محدودیتی هر چه مایل است بگوید.

در واقع بی‌.‌بی‌.سی فارسی رسانه خبری نیست بلکه جریان‌ساز است که با یک هدف خاص وارد عرصه رسانه‌یی شده است.

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نياز؟
    مي کشم ناز يکي تا به همه ناز کنم..

10. تشکرها 2

شروع کننده موضوع

نوشته
    937
    حضور
    1 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea نمایش پست
    بنام مهربانترینم ...
    سلام
    قبل از هر چیز باید بگم من طرفدار بی بی سی و خبرهاش نیستم
    ولی یه سوال :
    ایاصدا و سیما ایران حقیقت را میگوید ؟
    ایا صدا و سیما ایران همه چیز را میگوید ؟
    من به شخصه هر دو اخبار رو نگاه میکنم
    و تناقضات رو کاملا متوجه میشم
    و هردو تاکید میکنم هردو ...
    مشکلات دشمن یا به نوعی طرف مقابل رو بزرگ نشون میدن !
    هر انسانی تفکر دارد و میتونه ببینه کی راست میگه کی دروغ ؟
    به نظر من دروغ نداریم
    فقط دستکاری در حقیقت وجود دارد !
    اخبار واقعا دروغ نداریم ولی به طور کامل هم حقیقت نیستند
    به نوعی گوشه ای از حقیقت را بیان میکنند !

خیلی راحت نیست که نیم ساعت بنویسید و بعد در کوران database error همه اش به باد فنا برود !! بهتر است زودتر مدیران فکری به حال این مشکل بکنند که دارد غیر قابل تحمل می شود .

-------------------------------------------------

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، همان گونه از نام اش پیداست ، تریبون رسمی نظام جمهوری اسلامی ایران است . طبیعتا انواع ملاحظات سیاسی ، امنیتی ، فرهنگی ، دینی ، اجتماعی و .... در آن " باید " رعایت شود . همیشه و در همه جای دنیا موضع رسانه های رسمی موضعی همراه با احتیاط و خیلی خشک است .

بارها دیده و شنیده ام که جوانان در باره ی تفاوت های رسانه ای ایران با کشورهای غرب سخن می گویند . این که چرا در غرب همه چیز را می گویند و در ایران نمی گویند . فکر می کنم باید موضوع را به شکل زیر نگریست :

1. در بعد نظامی و امنیتی : کشورهای پیشرفته امنیت خود را نرم افزاری کرده اند در حالی که ما هنوز در امنیت سخت افزاری به سر می بریم . البته اقدامات لازم در حال انجام است اما به هر حال این پروسه زمان بر و طولانی است .

2. در بُعد دینی - اعتقادی ، فرهنگی و اجتماعی : غربی ها این مسئله را با پاک کردن صورت مسئله حل کرده اند . به بیان ساده تر ، تابویی وجود ندارد که کسی از آن نگران باشد .

باخدا باش ، پادشاهی کن
    بیخدا باش ، هر چه خواهی کن !!

اما این فرم برای ما قابل دست یابی نیست . مقدساتی داریم ، به حریم خانواده پای بندیم ، نمی توانیم با همجنس گرایی کنار بیاییم و .... پس لاجرم محدودیت هایی هم خواهیم داشت ( هر چند می پذیرم که در بعضی زمینه ها افراط و تفریط هایی هم صورت گرفته و همان طور که در جایی دیگر دیدید ، تقریبا طولانی ترین نقد را بر عملکرد صدا و سیما داشتم )

---------------------------------------------------

بی بی سی محدوده ی میانی مردم ما را نشانه رفته است . مخالفین بیشتر به VOA تمایل دارند و موافقین هم به رسانه ی ملی . بی بی سی سعی می کند با تظاهر به بی طرفی و اخبار مهندسی شده ذهن گروه میانه را به سمت خود جذب کند .

نوشته
    202
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 روز 2 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

خبرهای بی بی سی براساس کشف یک ابهام در سخنان اشخاص و بزرگ کردن آن است! مثلا در مورد اخیر که آقای آملی از امامت جمعه قم استعفا دادند، اصلا دلیل یا اینکه غیر از این سخن ایشان چه حرفی گفته شده رو نگفت و فقط سعی کرد از ابهام و ناگهانی بودن خبر استفاده کنه و سعی کنه نتیجه بگیره حتما بین رهبری و ایشون شکراب شده و........

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری