جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بهائیت

نوشته
    11
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بهائیت

ببخشید بنده سوالی در مورد فرقه ضاله داشتم
    اما سوال بنده درباره شبهات آنها نیست بلکه درباره فعالیت آنهاست
    می خواستم بدونم اکنون که این فرقه با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد به چه صورت جذ ب می کند و چگونه تاثیر می گذارد و در اوایل بحث های خود چه موضوعاتی را به میان می آورد؟ حتی در کجا به فعالیت خود و بر روی چه اقشاری از جامعه کار می کند؟
    با تشکر
    ویرایش توسط دغدغه مند : ۱۳۸۸/۰۹/۱۶ در ساعت ۲۲:۰۱

2. تشکر

3.  

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

سلام با توجه به اطلاعاتی که من دارم
    این فرقه نجس
    (من حتی به افراد کافر هم سعی میکنم توهین نکنم اما این بهایی ها به وجود اوردن این فرقه مسخره تمام اعتقادات ما رو لگد مال کردن و....و بعضی ها اینارو به اسم شیعیان و از فرقه های ما میدونن و...)

مرکز فعالیتشون کرج و شیراز هستش
    که البته رفیقای من تا حدودی جلوی رشدشونو تو کرج گرفتن ولی .........(حتی یه بار یه روحانی رو تو محرم 2 سال پیش زده بودن و .....دیگه از اون موقع به بعد کار خودشونو خرابتر کردن و....)

خوب زیاد از بحث دور نشیم تا اونجایی که من میدونم اینا روزای جمعه جمع میشن و به افراد بد بخت و بی سرپرست کمک میکنن و براشون کلی کلاسهای اموزشی و تفریحات فراهم میکنن(اینجوری باید تبلیغ دین کرد ....)
    و یواش یواش اول بحث غیرت و... رو مسخره جلوه میدن

و با اکیپی که دخترا و پسرای خوشگل و خوش برخورد توشون هستن (خواهر برادرم توشون پیدا میشه...تو این زمینه با سگ و خوک هیچ فرقی ندارن اینو اظافه کنم که حجاب رو حرام میدونن و داخل خانواده ...استغفرالله وبه اشتراک گذاشتن زن و مال رو مستحب میدونن و....خلاصه هرچی از کثیفیشون بگم کم گفتم...)

خلاصه با اون اکیپ میان و جمعه هارو با جوانان شیعه میگذرونن وبراشون همیشه کادو و پول و....(که هزینش از خارج تهیه میشه و من خودم کلی تحقیق کردم و... و از لحاظ ایجاد روابط ....هیچ ترسی هم ندارن و خلاصه دارن به تبلیغ دینشون ....
    البته امسال تو بحث انتخابات به طرفداری از موج سبز با بی حجابی کامل و برهنگی کرج ما رو .......

من یکی از رفیقامم که از فعالین امر به معروف بود پارسال به شهادتش رسوندن و...قاتلش داره تو محل میچرخه(البته منظورم اینه که آزاد شده و گرنه جرات .....نداره) برای شادی روحش صلوات
    الهی العفو...

نوشته
    676
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    15 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    76
    آپلود
    0
    گالری
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط دغدغه نمایش پست
    ببخشید بنده سوالی در مورد فرقه ضاله داشتم
    اما سوال بنده درباره شبهات آنها نیست بلکه درباره فعالیت آنهاست
    می خواستم بدونم اکنون که این فرقه با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد به چه صورت جذ ب می کند و چگونه تاثیر می گذارد و در اوایل بحث های خود چه موضوعاتی را به میان می آورد؟ حتی در کجا به فعالیت خود و بر روی چه اقشاری از جامعه کار می کند؟
    با تشکر
    سلام
    بر شما
    خب راههای متفاوتی دارند اما یکی از این راهها که از ان مطلع هستم ایجاد رابطه بین دختر و پسر است به این صورت که در اماکنی مثل مترو و تاکسی و.... دختر خانمی سوار میشود و شروع به صحبت با پسر نزدیک می کند و از مسایل ابتدایی شروع می کند مثلا از اب و هوا و سپس شروع به عشوه گری نموده و پیشنهاد رابطه جنسی هم میدهد و حتی شماره تلفن هم در همان تماس اول می دهد نه اینکه شما فکر کنید اون پسره درخواست می کنه شماره رو،خود ایشون شماره رو میدن و در اخر که میخاهند جدا بشوند می گویند در ضمن من بهایی هستم .روش دیگه هم اینه که شروع می کنند از نظام بد گفتن و وقتی کسی همراه انان شد می گویند ما خوشحال میشویم به جمع ما اضافه گردید .
    روش بدی جذب از طریق سایت های اینترنتی است یعنی در سایت های انترنتی کاربر های مختلف تعریف می کنند و در انجا سر مسائلی مانند مهریه به ابراز نظر می پردازند و در صورتی که کسی مخالفت کند لجن مالش می کنند .در ضمن چندین سایت مرجعهم در اینترنت دارند که تبلیغ می کنند و در ضمن اینها یه روش کلی تر دارند و اون اینکه فضاحت های گذشته شان را می پوشانند و مثلا از بی بند و باری جنسی به ازادی تعبیر می کنند.
    مثلا از قره العین تغبیر از زن دگر اندیش و روشن فکر می کنند در ضورتی که شما اگر کمی در اینترنت سرچ کنید می فهمید که ایشون چه ادمی بوده است.
    در خصوص اشنایی با این فرقه گوش کردن سخنرانی اقای مردانی در سایت یاسین مدیا توصیه می گردد.
    التماس دعا یا علی
    الهی و سیدی و مولای و ربی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک

صبرت علی حر نارک فکیف اصبر عن النظر الی کرامتک

ام کیف اسکن فی النار و رجائی عفوک

نوشته
    539
    حضور
    53 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1

دوست گرامی یکی از راه ها و شگرد های تبلیغاتی فرقه ضاله بهائیت اقتصاد و و بدست گرفتن مصادر اقتصادی در منطقه محل قدرت هاي استعماري همواره براي تسلط بر كشورها، از حربة «تفرقه بينداز و حكومت كن» استفاده مي كنند. اين سياست قدرت هاي استعماري در تاريخ بهائيت غير قابل انكار مي باشد و ما براي روشن شدن مطلب به سياست هاي برخي از كشورهاي بيگانه در حمايت از بهائيت اشاره مي كنيم:
    1. روسيه: دولت روسيه در سالهاي 1260 ق، براي اينكه ايران به فكر باز پس گرفتن شهرهاي از دست رفته نيافتد، صلاح را در اين ديد كه توجه دولت ايران را به اختلافات ديني و داخلي جلب كند و با توجه به دوران خفقان قاجاريه، از عنواني حمايت كند كه مردم به آن اعتقاد دارند! لذا علي محمد شيرازي را تشويق به ادعاي نيابت و بابيت امام زمان ارواحنا له الفداء كرد. اما در اثر مخالفت شديد علماي شيعه، نتوانست تا آخر از او حمايت كند ولي از طريق سفارت خود در ايران توانست ميرزا حسينعلي بهاءالله رهبر بهائيان و برادرش را از ايران به بغداد ببرد.
    [1]
    2. ارتباط با اسرائيل: بهايي ها قبل از تشكيل حكومت اسرائيل به اين سرزمين رفته اند و از اسرائيل حمايت مي كنند چنانچه شوقي رباني وقتي مخالفت كشورهاي اسلامي را در برابر تأسيس اسرائيل احساس كرد به ديدار رئيس جمهور رژيم اسرائيل رفت و در پيام تبريك نوروز به بهائيان گفت:
    «مصداق وعدة الهي به فرزندان خليل و وارثان موسي كليم، دولت اسرائيل در ارض قدس مستقر شده است» كه در مقابل، اسرائيل هم بهائيت را به عنوان مذهب الهي به رسميت شناخت.
    [2]

[1] . افراسيابي، بهرام؛ تاريخ جامع بهائيت، تهران، مهرفام، دهم، 1382 هـ ش، ص 271.
    و ر.ك: حداد عادل، غلامعلي؛ دانشنامه جهان اسلام، تهران، بنياد دائرة المعارف اسلامي، 1375 هـ ش، ج 4، ص 733،.
    و ر.ك: ح. م.ت؛ محاكمه و بررسي در تاريخ و عقايد و احكام باب و بها، تهران، مصطفوي، بي تا، ج 1، ص 230.
    و ر.ك: خاقاني، ابومحمد؛ مع الخطوط العريضه لمحب الدين الخطيب، بي جا، بي نا، بي تا، ص 98.
    و ر.ك: ظاهر عاملي، سليمان؛ القاديانيه، قم، مركز الغدير للدراسات الاسلامي، اول، 1420 هـ ق، ص 38.
    [2] . ر.ك: مرتضي، احمد؛ تاريخ و نقش رهبران بهائي، بي جا، دارالكتب اسلام، 1346 هـ ش.

نوشته
    539
    حضور
    53 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1

3. انگليس: دولت انگليس وقتي مي بيند بهاءالله به بغداد رفت به سفيرش دستور مي دهد با او ملاقات كرده و حمايت انگليس را اعلام بدارد و وقتي هم اختلاف بهاءالله با برادرش بالا گرفت از تركيه مي خواهد كه بهاءالله را به عكا بفرستد و از همان وقت يحيي صبح ازل (برادر بهاءالله) را از صحنه رهبري بهائيت خارج مي كند.
    از سوي ديگر وقتي وزير خارجه انگليس در نوامبر 1917 م، اعلاميه خود مبني بر تشكيل وطن ملي يهود را در فلسطين صادر كرد، به سالار سپاه انگليس در فلسطين دستور مي دهد كه با تمام قوا از بهاءالله حمايت و محافظت كند و بهاءالله هم با دادن آذوقه به ارتش انگليس، باعث شكست حكومت عثماني و تصرف فلسطين به دست انگليس مي شود كه بعد از جنگ جهاني اول براي اين خوش خدمتي، لقب سِر «sir» و نشان «نايت هود» را از انگليس دريافت مي كند!
    از سوي ديگر با حمايت انگليس از «روحيه ماكسول» همسر شوقي رباني، «ميسن ريمي» از رياست بيت العدل بركنار شد و هيئت 9 نفري با حمايت انگليس تا 1963، اداره بهائيت را به عهده گرفت و امروزه اداره بهائيت به عهده 9 نفري است كه با حمايت هاي انگليس، هر پنج سال از بين محافل روحاني بهائيت انتخاب مي شوند و جالب اينكه اين هيئت به عنوان بيت العدل اعظم، حمايت و رابطه با اسرائيل را يكي از اهداف خود مي داند كه شوقي رباني، جامعه بهائيت را به اين حمايت، وصيت كرده است.
    [3]
    4. فرانسه: دولت فرانسه حمايت خود را از حسينعلي بهاءالله در بغداد اعلام مي دارد و به او اطمينان مي دهد كه حافظ امنيت اوست و امروزه هم با امريكا هم پيمان شده بر عليه ايران به خاطر به رسميت نشناختن اين فرقه قطعنامه صادر مي كند.
    [4]
    5. امريكا: آمريكا حمايت هاي آشكار و پنهاني از بهائيت كرده و مي كند به طوري كه عبدالبهاء دومين رهبر بهائيت با آمريكا رابطه برقرار مي كند و پس از جنگ جهاني اول، بهائيت ستون پنجم آمريكا مي شود و در اثر همين حمايت ها، «چارلز ميسن ريمي» فرزند يكي از روحانيون كليساي اسقفي و متولد آمريكا، از سوي شوقي رباني سومين رهبر بهائيت به عنوان رئيس بيت العدل اعظم انتخاب مي شود و امروزه هم آمريكا ايران را تحت فشار قرار داده و خواستار به رسميت شناختن اين فرقه به عنوان دين الهي از سوي جمهوري اسلامي ايران است.
    [5]
    بنابراين بر كسي پوشيده نيست كه بهائيت با حمايت استعمار بوجود آمد و با حمايت آنها هم تا به حال باقي مانده است. و منابع و اسناد تاريخي پر است از مطالب مربوط به ارتباط فرقه بهائيت با دولت هاي استعماري.

[3] . ر.ك: افراسيابي، بهرام، تاريخ جامع بهائيت، تهران، مهرفام، دهم، 1382 هـ ش، ص 323.
    و ر.ك: نصري، علي، نقدي بر اصول دوازده گانه بهائيت، اصفهان، گويا، اول 1382 هـ ش، ص 13.
    و ر.ك: رباني گلپايگاني، علي، فرق و مذاهب كلامي، قم، امير، اول، 1377 هـ ش، ص 341.
    و ر.ك: خاقاني، ابومحمد؛ مع الخطوط العريضه لمحب الدين الخطيب، بي جا، بي نا، بي تا، ص 91.
    و ر.ك: مرتضي احمد؛ تاريخ و نقش سياسي رهبران بهائي، بي جا، دارالكتب الاسلام، 1346 هـ ش.
    و ر.ك: حداد عادل، غلامعلي؛ دانشنامه جهان اسلام، تهران، بنياد دائرة المعارف اسلامي، 1375 هـ ش، ج 4، ص 733.
    [4] . همان و ر.ك: زاهداني، زاهد، بهائيت در ايران، تهران، مركز اسناد انقلاب اسلامي، دوم، 1381 هـ ش، ص 150.
    [5] . رباني گلپايگاني، علي؛ فرق و مذاهب كلامي، قم، امير، اول، 1377 هـ ش، ص 342.
    و ر.ك: سراج الدين، احمد وليد؛ البهائيه و النظام العالميّ الجديد، دمشق، الداودي، 1994م، ج 2، ص 488.
    و ر.ك: زاهداني، زاهد؛ بهائيت در ايران،تهران، مركز اسناد انقلاب اسلامي، دوم، 1382 هـ ش، ص 285.
    و ر.ك: افراسيابي، بهرام؛ تاريخ جامع بهائيت، تهران، مهرفام، دهم، 1382 هـ ش، ص 271.

نوشته
    11
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با تشکر از دوستان و اساتید بنده
    اگر بخواهیم در یکی از جلسات آنها شرکت کنیم می توانیم راه پیدا کنیم و کمی بیشتر با آنها آشنا شویم و یک سری کارهایی که مجال گفتن نیست انجام دهیم یا نه بهرحال ممنون از اطلاعاتی که به بنده دادید.
    ای مولای من
    به انتظارت نمی نشینیم
    به انتظارت نمی ایستیم
    بلکه حرکت خواهیم کرد و در همان مسیری که تو گام برمی داری قدم می گذاریم

نوشته
    136
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دغدغه مند نمایش پست
    با تشکر از دوستان و اساتید بنده
    اگر بخواهیم در یکی از جلسات آنها شرکت کنیم می توانیم راه پیدا کنیم و کمی بیشتر با آنها آشنا شویم و یک سری کارهایی که مجال گفتن نیست انجام دهیم یا نه بهرحال ممنون از اطلاعاتی که به بنده دادید.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام علیکم
    در مقدمه این نظر شخصی بنده است و ممکن است اشتباه باشد در هر صورت از دوستان خواهشمندم اشتباهاتم را گوشزد نمایند
    ابتدا باید عرض کنم در حسن ظن و نیت حضرتعالی که مبارزه با این فرقه است هیچ شکی نیست و در اینکه مبارزه با اینگونه فرق ضاله وظیفه شرعی هر مسلمانی است تردید نیست ولی باید توجه داشت اینگونه وظایف جزء وظایف کفایی هستند ساده تر عرض کنم یعنی با حضور عده ایی دلسوز کارآزموده و دوره دیده جهت اینکار تکلیف از دوش افراد عادی ساقط است البته مبارزه با اینگونه موارد در هر حال پسندیده و ثواب است ولی به شرطی که مفسده ایی برای مسلمان به همراه نداشته باشد در غیر اینصورت وظیفه دوری گزیدن از این موارد و اطلاع آن به مراجع ذیصلاح جهت مبارزه است در هر حال نباید وجوب عینی را فدای وجوب کفایی کنیم مثلا دوری کردن از شراب , زنا و .... برای ما واجب عینی است که در هیچ شرایطی از گردن ما ساقط نمی شود حالا اگر بخواهیم به بهانه انجام واجب کفایی که با وجود افراد دلسوزتر و کارآزموده تر از ما از عهده ما خارج است محرمات فوق را زیر پا بگذاریم دچار معصیت شده ایم
    خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند
    و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

شهید
    تو بالا رفته ایی من در زمینم
    برادر روسیاهم شرمگینم

نوشته
    67
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

دریافت کپی بحارالانوار جلد 13

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
    دوستان عزیزی که مایل بدریافت کپی حدود ۴۰۰ صفحه از بحارالانوار جلد ۱۳ (قسمت علائم ظهور و اخرالزمان )هستند به ادرس ذیل مراجعه فرمایند این حقیر برای دسترسی سریع به بحارالانوار صفحاتی خواندنی و مفید از کتاب ارزشمند بحارالانوار جلد ۱۳ را اسکن و در قسمت البومها ی ادرس ذیل گذاشتم امیدوارم مورد بهر برداری تان قرار گیرد برای استفاده مقید باشید حتما حداقل ۳ صلوات برای سلامتی اقا امام زمان عج هدیه فرمایید باتشکر مدیر وبلاگ لطفا از نظراتتان مارا محروم نفرمایید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری