نام:محمدنام خانوادگی:كاكادزفولی

میزان تحصیلات: دوم دبیرستان

ولادت:1361

شهادت: 2 فروردین 1378

صفات اخلاقی: محمد بچه ساكت ، متواضع و آرامی بود همیشه وضو داشت بنماز شب خیلی اهمیت می داد با برنامه بود و علاقة زیادی به رهبری و ولایت فقیه داشت.

فعالیت های مذهبی:عضو جلسه جوانان قائم مسجد حجة‌بن‌الحسن(عج)


نحوه معاشرت و ارتباط با اطرافیان: محمد با دوستان و اطرافیان جدی بود ، محبت داشت . مثلاً یكی از خودسازیها و عهدهایی كه با خود بسته بود حد اقل روزی ده نفر را از خود خوشحال كند.

حضور در مراسم مذهبی نماز جمعه دعای كمیل دعای ندبه گلزار شهداء

حضور محمد در نماز جمعه هر جمعه ها حتمی بود و هیچ موردی اورا رفتن به نماز جمعه باز نمیداشت در گرمای تابستان و در سرمای زمستان و روزهای بارانی شدید محمد به نماز جمعه می رفت و دعای كمیل هم همینطور دعای ندبه هر جمعه ها دعای ندبه را می خواند و دعای عهد را هر روز می خواند محمد هفته ای چند بار روز یا شب به گلزار شهدا می رفت كه در دست نوشته های او مشاهده می شود كه شب محمد به گلزار شهدا رفته است .

فعالیتها در مسجد :

نظافت، كمك در تداركات جشنها و مراسمهای عاشورا و ماه رمضان ، مسئول بخش سمعی بصری.

نوع برخورد با پدر و مادر و خواهر برادر:

این را از زبان مادری می خوانید كه عزیزی را از دست داده است. محمد در دست نوشته های خود نوشته است كه چهل روز با خود عهدی می بندم به كلام ملكوتی قرآن یعنی: و بالوالدین احسانا انشاءا عمل كنم.
و با خواهر خیلی با محبت و محترمانه و برادرش احسان عزیز كه هر دو دعوت حق را لبیك گفتند صمیمی و حرف شنو بود .و با برادر كوچكش با محبت بود و با اینكه اختلاف سنی زیادی با هم داشتند ولی چون محمد خیلی با محبت بود به اصرار برادر كوچك با او بازی می كرد.

اهمیت نسبت به نماز جماعت و صله رحم:

محمد به نماز جماعت اهمیت زیادی می داد و همیشه در نماز جماعت مسجد حضور داشت و اگر یك روز نماز ظهر را در مسجد به جماعت نمی خواند در مدرسه به جماعت می خواند.
و برنامه ای برای تمام اقوام نزدیك داشت و به آنها سر می زد.
نام و خاطرش برای تمام اقوام زنده و فقدانش جانسور .من الله توفیق